Een middagje repeteren voor het „Grand Gala" FESTIJN VAN DE PLA TENSTERREN Platina plaat voor Nini (Sileiizio) Rosso Zangfestij n vanavond op de beeldbuis Varo-bestuur bij minister o/) bet mat je Minister wil Reconstruction niet verbieden Studie van Job. Cruyff en cjióteren Diana Dors (36) verwacht baby -ypT.TDAG 7 MAART 1969 LETOSCH DAGBLAD PAGINA 5 AMSTERDAM (GPD) - Het le ren in de wereld van de show- lusiness is hard. Dat bleek woens- iagmiddag in de tot tv-studio ongebouwde grote zaal van het lAI-congrescentrum. Terwijl de ïoofdstad tot rust kwam en zich roor de beeldbuizen schaarde om le verrichtingen van Ajax tegen Jenfica te zien, kwamen in het Congrescentrum zo'n kleine hon- lerd mensen samen bij de eerste lamerarepetities voor het Grand 3ala du Disque populair '69. Willeke Alberti in knalrode mini net zwarte dy laarzen en Annemarie )ster in het oranje vormen met leth Gaaikema aanvankelijk nog en gekscherend groepje op het gro- e toneel waar ledereen elkaar in de mmjeg loopt. Het gezongen openings- jummer wordt nog even doorgeno- ■■ïen. de twee presentatrices krijgen Nianwijzingen. ze lopen elk een keer laar hun plaats en komen terug naar iet midden waar muzikaal adviseur lm Jacobs zich plotseling opwindt F I &ver opmerkingen van stuurlui die tan de wal (lees: op de grond voor iet podium) staan. Hij beent geërgerd weg en begint f 5jpet dirigent Fracis Bay een ge- prek. Regisseur Jef de Groot pro- f 29,teert langzaam vat op de menigte te Tijgen. Het lukt met moeite. De f schoonmakers in de zaal bewegen ich onverstoorbaar met hun grom- r f jpende stofzuigers tussen de stoelen. jchynwerpers floepen aan en uit. r f 1, Van het balkon links boven in de toks, laai waar een deel van de t.v.-staf s f ïtfch heeft genesteld achter grote mo- -ug» Ttors, worden onduidelijke dingen r f S)eroepen. Te lang Dan is het zover. Het openings- jummer wordt „droog" gerepeteerd. Pi )e meisjes kregen een microfoon in l le hand gedrukt, lopen hun voorge- bhreven route en zingen met piano- ^geleiding, want het grote orkest tatbreekt nog. De assistente van W franc is Bay neemt de tijd op. Het nummer blijkt te lang. De dirigent komt naar de rand van iet podium en vraagt om een potlood. ,Nee, m'n eigen potlood", zegt hij, lis iemand hem een balpen aanbiedt. urd«3Ü ziet twee musici op de eerste rij n de zaal zitten wachten. „Zijn jullie le strijkers", vraagt hij, „ik hoop fel dat er meer komen". Gaaikema moet op het toneel ko- hen en er wordt gepraat. Iedereen i/66jemoeit zich er weer mee. Het ope- lingsnummer is te lang. Hoe winnen tie seconden. Gaaikema ontdekt zijn begeleider Roelof Stalknecht roor in de zaal. Hij overlegt snel. Schrap in de tekst of wat maten *^4iuziek eruit. Roelof blijkt noch voor let een noch voor het ander te voe- o6len. Seth komt wat krakend uit zijn rehurkte positie aan de rand van het toneel overeind. Hij voelt tersluiks «f zijn broeknaden niet zijn ge knapt. Dat zal hij die middag nog vele malen doen, onbewust. Na zo n kwartier lopen er ruim dertig man op het toneel rond zonder dat er verder is gerepeteerd. Dan volgt een kleine invasie van mannen met groene draaiboeken on- de arm. rovet De camera's zijn bemand. Willeke ger«n Annemarie krijgen de laatste in- 'ANltructies. „Tot straks", zegt Willeke kenAls ze naar haar plaats aan de lin- t.wkerzijde van het toneel loopt. Maar ]j,tot straks" wordt tot spoedig weer zien met Annemarie, want na een mokwartier wachten op de aangewezen ;5ipositie, hippend van het ene been IPP het andere, slenteren ze weer jOaar het midden van het podium om jtiog wat te babbelen. I Stroef - Het orkest van Francis Bay is npleet. Tot en met de harpiste j die een tas bij zich heeft in de fleur van haar instrument. De diri gent in trui met opgestroopte mou- 5—ifren geeft in een mengelmoes van Frans en Vlaams zijn aanwijzingen. lEty beweegt zich schielijk voor het lfcrote orkest. De t.v.-regie beheerst Itau de scène. De camera's worden lftierugbevolen naar de uiterste lïpuntjes. Dat zijn bij de opening de Iffiguiïrtjes van Willeke en Annema- "r 1) Willeke dankt met een vlot gebaar voor het eenmansapplaus. dat al leen bestemd is voor de tijdwaar- neemster, maar Annemarie blijft er een paar maal wat stroef in steken, aloof ze zich geneerd voor dit vreemde publiek, dat geen publiek ls. Het is duidelijk dat camera -repe- ^^tities voor de uitvoerende artiesten minstens even vervelend en ver- N5 moeiend zijn als het urenlang pose- ..ren dat fotomodellen in studio's 'k"<ioen iaJy Dan komt Nini Rosso op. met zijn gouden trompet. Het duurt enige tijd eer men hem op de juiste plaats heeft gemanoeuvreerd. Maar dan blaast hij zijn zoetvloeiende klanken de zaal in. Soms valt het geluid f even weg. Terwijl Rosso blaast, hamert er gens links een timmerman onverdro ten voort. In de buurt van de linker DE camera kraakt een transistor-radio het wedstrijdverslag uit Parijs dooi de regie-aanwijzingen heen. Seth Gaaikema is al lang verdwenen, met Stalknecht. Ze moesten en zou den de wedstrijd zien. Jurkje Iemand roept om Peggy March. Ze wordt gehaald. Haar echtgenoot Arnie Harris zit vergenoegd kijkend in de zaal. Peggy draagt een hip broekpak met een als herendas ge knoopte sjaal om de hals. Op het linker balcon in de congreshal is het rustig geworden. Op alle reser ve-monitoren wordt de voetbal wedstrijd gevolgd. Het geluid blijkt van alle microfoons te zijn wegge vallen. Annemarie. die Peggy March zou aankondigen, drinkt snel een kopje thee. Peggy zit op de gro te statietrap te wachten. Dan: geluid. Het zangeresje heeft nu haar plaats op een hoog podium ingenomen. Er wordt een groen glimmend mini-jurkje op een kleren- hangertje binnen gedragenDe juiste belichting wordt vastgesteld het grand gala wordt in kleur uitgezon den en dat is secuur werk. Een paar glazenwassers komen met hun attributen de repetitieruim te binnengeslopen. Er vallen hier geen ramen te zemen, maar je hebt zo de minste kans om naar buiten gestuurd te worden dtoor een stren ge t.v.-functionaris die iedereen om ziin kaart vraagt. Twee jonge, hippe meisjes, die voorgeven van een schoolkrant te zijn, worden onver biddelijk weggezonden. Martine Bijl, begeleid door een oudere heer die haar gitaar draagt, komt kort voor dat ze op moet de zaal in. Ze wordt hartelijk begroet door Gaaike ma. Willeke en Annemarie. Sfeer Piet Beishuizen, de grote man van de Commissie Collectieve Grammo foonplaten Campagne (de CCGC) komt even luisteren. Hij groet links en reohts bekenden. Iemand weet te vertellen, dat achter de schijnbare opgewektheid toch enige zorgen de organisator van deze Grand Gala nog plagen. Bijna alle grote sterren zijn al in ons land aangekomen. De sfeer te er. Geen Grand Gala is compleet zonder kleine roddels, strubbelingen, zenuwachtige arties ten, verkeerde instellingen, hape rende repetities, of kleine staringen in het geluid. Martine Bijl moet op, maar wan neer ze op het toneel verschijnt hoeft het ook weer niet. Regisseur en dirigent zijn een korte theepauze voor het al twee uur in de weer zijn de orkest overeengekomen. Martine Bijl en Rika Zarai zullen deze middag als laatste repeteren, maar eerst haast iedereen zich naar de vrije monitors om de verlenging in Parijs te zien. Of ze allemaal de triomf van Ajax in Parijs rustig heb ben kunnen meemaken? De repeti- tietijd is kostbaar enhet leven in de wereld van de showbusiness is hard DEN HAAG (GPD) Minister Klom- pé is niet van plan te voorkomen, dat de door Peter Schat gecompo neerde opera ..Reconstruction" waar voor de sohrijvers Harry Mulish en Hugo Claus het libretto hebben sa mengesteld. wordt opgevoerd in het komende Holland-Festival. Op mondelinge vragen van het tweede-kamerlid Kronenburg (ex- boerenpartij) zei de minister geen enkele aanleiding te zien in te grij pen, ook al zou uit het libretto de politieke geëgageerdheid van com ponist en schrijvers blijken. De mi nister herhaalde, dat zij zich niet wil bemoeien met het repertoire van de kunstinstellingen, die door haar mi nisterie worden gesubsidieerd. Het ministerie heeft dit jaar een subsidie van een half miljoen gul den voor het holland-festival uitge trokken. Willeke Alberti en AnnemarieOster tijdens de oamerarepetities. DEN HAAG (ANP) De minis ter van C. R. en M. mej. dr. M. A M. Klompé. meent dat de Vara met de ingelaste televisie-uitzending van 24 februari over de boekenbalversie ringen de grenzen van het televisie- besluit 1956 heeft overschreden. De minister betreurt het dat de Vara deze grensoverschrijding niet ver hinderd had. Naar aanleiding van de televisie uitzending is het hoofdbestuur van de Vara door de minister uitgeno digd voor een onderhoud. Enige le den van het bestuur van de Vara hebben gisteren op het departement met de minister over deze aangele genheden gesproken. De minister heeft om. de ver wachting uitgesproken dat het Vara- bestuur de nodige maatregelen zal nemen om een dergelijke overschrij ding in het vervolg te voorkomen. In een commentaar stelt het Vara- bestuur vast. dat van een „grens overschrijding" niet kan worden ge sproken. Het bestuur van de Vara is van mening, dat de televisiereportage in wezen niet afweek van hetgeen op het schrijversbal werd getoond. De ze versieringen hebben geen aanlei ding gegeven tot enige maatregel van overheidswege, noch van ge rechtelijke zijde. Er was geen reden om te veronderstellen dat deze re portage. zoals de minister meent, zeer velen in hun godsdienstige en andere gevoelens zou krenken. Het Vara-bestuur ziet echter niet hoe het daaraan gevolg zou kunnen geven, aangezien de maatstaven die bij een politiek oordeel worden aangelegd niet vaststaan en van minister tot minister en van kabinet tot kabinet kunnen verschillen. .Hier wreekt zich dat in de grondwet niet is opge nomen de vrijheid van menings uiting voor radio en televisie," aldus de Vara. Vanavond op tv HILVERSUM (GPD) Drie came ramensen van de NCRV-televisie hebben in Parijs tijdens de wed strijd Ajax-Benfica uitsluitend Jo- han Cruyff gevolgd. Uit dat materiaal is een half uur durende film gemonteerd, die van avond om tien voor half negen op Nederland 2 is te zien. Daardoor komt het tv-spel „De Drummers" te vervallen. NEDERLAND I 6.50 7.00 7.07 8 00 8.20 De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) Doebidoe, showprogramma voor de jeugd in kleur (AVRO) Journaal (NTS) Grand Gala du Disque Populaire 1969 (AVRO) In de pauze AVRO's Televizier, ca. 10.25 Journaal (NTS) NEDERLAND II 6.50 Dc fabeltjeskrant (NTS) 7 00 Journaal (NTS) 7.03 Scala: informatief programma (NTS) 7.30 Tweekamp, studentenquiz (NCRV) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 De Drummers, tv-spel van Erik Brent Besemer (NCRV) 9.00 Aktualiteitenrubriek (NCRV) 9.25 Farce Majeure (NCRV) 9.45 Bureau Bristol, tv-feuilleton (NCRV) 10.35 Gebedsdag (NCRV) 10.40 Journaal (NTS) 11 00 Teleac: En France avec Nicolas (NTS) V De Tros heeft ons gisteren een bijzonder goede dienst be wezen door ons, in samenwreking met toneelgroep Centrum, in kennis te brengen met de En gelse toneelschrijver Ben Jon- son. wiens stuk „Volpone" nog dikwijls gespeeld wordt. Jorson leefde van 1573—1637, hij was dus een tijdgenoot van Shakespeare (1564-1616) die nog in stukken van Jonson heeft meegespeeld zoals het omge keerd niet ondenkbaar is dat Jonson in werken van Shake speare heeft meegespeeld, want Jonson was ook acteur. Ook in andere op zichten is hij niet onopvallend door het le ven gegaan. Zo zat hij tweemaal in de gevangenis vanwege zijn publicaties (eerst op 24-jarige en later op 31-jarige leeftijd). Jonson had de gevaarlijke ge woonte zijn vijanden via zijn to neelstukken te honen, die zich dan op hun beurt niet onbetuigd lieten, wat hem nog enige tyd tuchthuisstraf gekost heeft, na het doden van een tegenstan der in een duel. „Volpone" werd voor het eerst tn 1605 in het befaamde Globe theater opgevoerd. Die opvoe ring moet er enigszins anders hebben uitgezien dan de bewer king van Stefan Zweig die we gisteren te zien kregen. In de slotscène werden de rechter en de „erfgename" gisteren in de waan gelaten dat Volpone in derdaad dood was. maar in het origineel mengt Volpone. weer levend geworden, zich aan het «lot in de discussie, waarna de rechter hem zijn vermogen ont neemt en hem met zyn knecht Mosca naar het buitenland laat vertrekken. (Dat zal in die tijd wel betekend hebbenbuiten Ve netië). Volpone verliest verder zijn advocatuur, en de zoon van de oude woekeraar trouwt met het nichtje van de koopman, want Jonson liet Guus Hermus niet zijn bloedeigen vrouw maar zijn schuldeloze nichtje aan Vol pone offeren. Het jonge paar krijgt vervolgens de helft van Volpones vermogen toegewe zen. en Mosca kan naar de cen ten fluiten. Ik vraag me af of Stefan Zweig zich misschien bij zijn bewerking heeft laten leiden door de later ontstane gewoon te (bijvoorbeeld in Goldoni's .De knecht van twee meesters", dat in 1745 ontstond) de knecht te genover de hogere heren de rol te laten spelen van degene die zo wel het laatst als het best lacht. Ben Jonson ging er blijkbaar nog vanuit. dat knecht Mosca net zo'n schurk was als Volpone. wat ook nog kan blyken uit de betekenis van de gebruikte namen, want Volpo ne betekent „vos". Mosca „steekvlieg", Corbaccio „raaf". Canina, het hoertje betekent (althans in het Spaans) .Jion- dedrek" en zoals u ziet komt Moska er in deze kennel niet be ter af dan Volpone. Centrum heeft het stuk ver rukkelijk gespeeld, en Guus Her mus heeft het met zeer vrolijke zwier geregisseerd. Was het een songfestival geweest en had ik de taak gehad een winnaar aan te wijzen gevolgd door nummers 2 en 3. dan zou ik Allard van der Scheer als oude woekeraar toch royaal bovenaan geplaatst hebben, op de voet gevolgd door Bep Dekker als het hoertje en Wim van den Heuvel als de knecht. NS. AMSTERDAM (GPD)' Van- avond is het dan weer zover: het Congrescentrum in Amsterdam, het eerste net van de televisie en Hil versum 2 zullen in bezit genomen worden door het Grand Gala du Disque populaire, dat kleurrijke en geldverslindende visitekaartje van de gezamenlijke Nederlandse grammofoonplatenmaatschappijen. Een groot deel van ons volk zal weer aan radio of t.v. gekluisterd zijn en al is de spanning dan niet dezelfde als die bij de voetbalwed strijd AjaxBenfica van afgelopen woensdag, het enthousiasme wel iswaar wat anders gericht zal er niet minder om zijn. Immers, maar éénmaal per jaar krijgen we hier de 1 kans om zoveel nationale en inter nationale sterren van werkelijk for maat in één feestelijk programma te kunnen zien. I Dit Grand Gala u weet wel, we hebben er twee: het klassieke in het najaar en het populaire in het voorjaar zal in elk geval het duurst zijn, dat de commissie col lectieve grammofoonplaten campagne tot nu toe georganiseerd heeft, al heeft de btw hier dan weinig in vloed op gehad. Het grand gala is volwassen ge worden in de loop der jaren. Meer en meer wordt het Edisonfeest echt „grand gala". Niet alleen dat ruzies en rellen steeds minder in aantal worden ook al Is dan nooit ieder- A'DAM (GPD) „Ik moet U eerlijk vertellen dat na zoveel jaren II Si- lenzio spelen dit nummer me zacht jes aan wel de keel uit gaat hangen maar enfin, dat hoort nu eenmaal bij het vak". Dit zyn de woorden van Nini Rosso, die gisteren, op een ter ere van hem georganiseerde party in Amsterdam, een platina-plaat kreeg uitgereikt vanwege het feit dat er in Nederland 250.00 singles van II Silen- zio zyn verkocht. Nu heeft Nederland wat dit betreft maar een klein wereldaandeel in de markt, want het totaal aan platen- verkoop van II Silenzio bedraagt op het ogenblik iets meer dan 8 miljoen exemplaren. I II Silenzio werd eigenlijk ontdekt i door de Nederlandse vakantiegangers die elk jaar weer Italië aandoen. Nog steeds wordt het nummer, hoewel het al weer vier jaar geleden is dat het op de echte hit-parade stond, druk ver kocht. Nini Rosso, in gezelschap van zyn vrouw, is al voor de derde keer in Ne derland. Nog steeds is hy weg van Amsterdam en zyn eerste vraag was dan ook: „hoe laat vertrekt de boot door de havens en grachten?" Rosso heeft eigeniyk zyn opleiding gehad in de klassieke muziek, hy be gon in Italië als trompettist by een symphonieorkest. Het is tot nu toe de eerste keer dat in Nederland een single een dergelyke record-verkoop gehaald heeft. Van avond zal op het Grand-Gala du Disque Populair Nini Rosso ook op treden. Hy opent dan het festival met twee nummers: Roses for you en uiteraard II Silenzio. een geheel tevreden met de toege kende Edisons en met de reeks aanwezige sterren de namen van de optredende artiesten worden tevens steeds groter en belangrij ker en dientengevolge zyn er steeds minder groepen of artiesten, die op het laatste moment afzien van him komst naar Nederland. We missen dit keer van de oor spronkelijk opgestelde lyst alleen maar het „Ossipow-ensemble" uit Rusland, dat door politieke redenen verhinderd was naar Nederland te komen en de ..Flirtations". In plaats van „Ossipow" komt nu Mireille Mathieu op het scherm en voor de „Flirtations" Rika Zarai. Twee Nederlandse Edison-win- naars staan op de lyst van mede werkenden: Martine Byl en Ann Burton. Verder gaan er Edisons naar Boudewyn de Groot. Wim lbo Theo Loevendie en Hetty Blok (van wege „Ja zuster, nee zuster." Voor de pauze treden op Nini Ros so. Peggy March, The Moody Blues Martine Byl. The Pen tangle, Les Dimitrievitch. Rika Zarai. Harry Secomb. Amalia Rodriquez en Gla dys Knight and The Pips. Na de pauze, die is afgelopen om even over half elf. hoort u dan verder The James Last Band. Miriam Ma- keba. Chet Atkins, Ann Burton met het trio Louis van Dijk, Ike and Tina Turner. Buck Owens and The Buckaroos. The Sandpipers en Mi reille Mathieu. Tegen twaalf uur zal het officiële gedeelte van het Grand-Gala du Disque afgelopen zyn. Echter niet voor de 1300 zeer gelukkigen, die op deze avond aanwezig zullen zijn- mensen uit de radio-, televisie- en krantenwereld, aangevuld met de „big bosses" van de grammofoon- platenmaatschappyen. Voor hen zal het feest doorgaan tot diep in de nacht, voorzover men vyf uur in de ochtend dan nog nacht noemt Gladys Knight vanavond op de buis VOOR VRIJDAG 7 MAART Hilversum 1, 402 m. VPRO: 18.00 Nws. 18.16 Berichten. Vrije Gedachte: 18.20 Kritische Uni versiteiten. lez VPRO: 18.30 Hee: een progr. voor onvolwassenen 19.10 Jazz i rondo. 19.30 Nws. 19.35 Criterium: 11- I terair portret. 20.00 Drie een-acters van Lorca. 20.23 Licht intrumentaal I kwartet (opn.) VARA: 21,00 Het Con- gres van de Party v. d Arb. te Den I Haag. 21 20 Stereo: Lichte orkanuz i (gr 21.30 Het Congres van de PvdA te Den Haag. 21.45 Stereo: Lichte or- kestmuz. (gr 21.55 Het Congres v. de PvdA te Den Haag 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.42 Act. 22.55 Het Con- gre>s van de PvdA te Den Haag. afge- I wlsseld door lichte gram.muz 23.55- I 24 .00 Nws I Hilversum 2. 298 m. NCRV: 18 00 Lichte koorzang (opn) 18.19 Ultz. van de CHU. 18.30 Nws. en weerpraatje. 18.46 Act. 19.05 Wereld panorama. 19.15 Stereo: Lichte ork.- muz. met zangsol. (opn.). 19.45 Wild als de wereld: wekelijkse intern, oriëntatie ln kerk. zending en oekume- ne. NRU: 20.00 Grand Gala dn Disque Populaire 1960. (In de pauze: 21.55- 22.25 Nws.) 23.55-24.00 Nws. VOOR ZATERDAG 8 MAART Hilversum 1, 402 m. VARA: 7.00 Nws. en ochtendgymn 7.20 Soc. strijdl. 7.23 Stereo: Lichte gram.muz. VPRO: 7.54 Deze dag VARA 8 00 Nws. en Van de voorpag. 8.16 7,0. 135: gev. progr. (9.35-9 40 Waterst.), 10.30 Voor nu en later. lez. 10 46 Draalorgelmuz. (gr.) 10.50 Weg wijs: tips voor trips en vakanties. 11.00 Nws. 11.02 Stereo: Fanfaremuz. amusementsmuz 11.25 Het Congres van de PvdA te Den Haag. 11.45 Met naald en slinger: lichte oude gram. muz. 12.15 Stereo: Lichte gram.muz. LONDEN De filmster Diana Dors heeft voor de Britse televisie gezegd dat. zy in september een ba by verwacht. De 36-jarige Britse ac trice trouwde vorig jaar november met de acteur Alan Lake (27). Zij heeft al twee kinderen uit een eerder huwelyk. KOSMOS - 270 De Sovjet-Unie heeft gistren haar derde onbemande satelliet in twee dagen, de Kosmos- 270, de ruimte in gestuurd. Niet is bekendgemaakt of de lan cering van de Kosmos-270 iets te maken heeft met die van de twee vorige, die woensdag de lucht inging- gen. De baan van de drie Kosmossen varieert aanzieniyk. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.29 Tussen start en finish: actueel sportnws. 13 00 Nws 13.11 VARA-Va- rla. 13.15 Stereo: Tijd voor teenagers 13.50 Uitlaat: progr. voor twintigers 14.25 Het Congres van de PvdA te Den Haag. NRU 14.45 Radio Jazz Magazine. 15.20 Frans -Duits - En gels: een lulsterprogr. (16.00-16.02 Nws). VARA: 16.30 De Scala 1910-'18: Operamuz. (gr). 17.15 Het Congres van de PvdA te Den Haag 17.55 Meded Hilversum 2. 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor: llch- i te muz. met nws. en act 8.00 Nws 8.11 Stereo: Geestelijke lied (gr), j 8.30 Nws 8.32 Stereo: Voor de huls- vrouw. 9.45 Muzaiek: klass pl.progr. met lulsterwedstr 10.55 Tentoonstel- lingsagenda. 1100 Nws. 1102 Jeugd en volwassenheid: verouderde begrip- pen?, lez. 11.15 Sol.kamer: muzikaal i vraaggespr 11.55 Meded KRO: 12 00 I Stereo: lichte gram.muz 12.14 Markt- ber. Overheidsvoorl. 12.16 De politie nu. KRO: 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Zon der grenzen: een rubr over missie en zending NRU: 13.00 Vliegende schyvenpl.progr. voor de militairen. KRO. 14.00 PM.een weekbl. met veel plaatjes (16.00-16.02 Nws NRU. 16.30 Bezig met muz., muz lez HIRO 17.00 HIRO-Magazlne 17.15 Gasten van de week KRO 17.30 6-8-6-9: in form, en muz. voor twleners. Hilversum 3, 240 m. en FM KRO: 9 00 Nws. 9.02 DJlnn: gev. pro gram (10.00 en lioo Nws). NRU: 12.00 Nws. 12.03 Sklvatoon, Inform over nieuwe langspeelpl. NCRV: 13 00 Nws. 13.03 Family partv: licht gev. rruz progr. (opn.) 14.00 Nws 14.03 Nee. we noemen geen namen. ver- zoekprogr. (gr.). (15.00 Nws.) 16.00 Nws. 16.03 Pour o'clock Tea: gev. mil- ziekprogr. (gr.) 17.00 Nws. 17.02-18.00 Hier en nuwekelijkse sportshow met lichte gram muz. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 09.30-11.30 Tcleac: 09.30 Ex port (les 14); 10.00 Noten en Tonen (les 24); 10 30 Groenteteelt onder glas (les 6); 11.00-11.30 En France avee Nicolas (les 17 - herh) NTS 16.00 Journ. KRO: 16.02 In kl.- Daktarl TV-feullleton 16.50-17.45 Oebele!1' progr. voor de Jeugd. NTS: 18.50 In kl De Fabeltjeskr NTS: 19.00 Jour naal. KRO: 19.07 In kl De Sovjets (5): schoolmeester ln Armenië, docu mentaire film. 19.31 Mijn broer en lk. TV-feullleton NTS 20.00 Journ KRO 20.20 In kl Zaterdagavond-akkoorden '69: showprogr. 21.15 Brandp 2140 ln kl Hij en Zy. TV-feullleton 22 05 Cabaretaria. maandelijkse kleinkunst kalender. 22.5C Evangelie. NTS: 22.55- 23.00 Journ. 23.00-23 50 In kl.: Wereld kampioenschappen Kunstrijden (de monstraties) vanuit Colorado Springs. Nederland II NTS: 18.50 In kl De Fabeltjeskr. NTS: 19 00 Journ 19 03 Scala. Inform progr. VARA: 19 30 Sport tribune NTS 20.00 Journ VARA: 20.20 Sporttribu- ne (dl. 2 20.40 In kl.: Snarenspul: gl- taarmuz en- zang. (prod. BRT VA RA) 21.15 Grand Slam Opera, film van Buster Keaton. 21 40 Achter het nws 22X>5 In kl.: Wojeck TV-feullleton. NTS: 22 55-23.00 Journ

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5