Nixons bezoek aan Bonn werd 'operatie-glimlach' Chili's progressieve democratie gaat aan democratie ten onder U BENT WELKOM BIJ FORD Duidelijk vertoon van harmonie VenkoJk koek Biafraans dorp gebombardeerd: zeker 60 doden G.M. laat vijf miljoen auto's controleren Zweedse spion naar open afdeling van gevangenis KOSMOS-267 Mens in 30 jaar aanzienlijk in prijs gestegen... PRESIDENT FREI DOOR PARTIJPOLITIEKE MOEILIJKHEDEN IN HET NAUW PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 27 FEBRUARI 1965 denken, dat 't antwoord op alle hui dige, werkelijk grote problemen (het Midden-Oosten, het kemstop- verdrag en de Vietnamese oorlog» over hun hoofden heen door gesprek ken tussen Moskou en Washington zal worden gevonden, Nixon verliet gisteren zijn auto herhaaldelijk om zich tussen de mensen te begeven, die zich in Bonn langs de route hadden opgesteld. Onderweg werd hem ook nog een duif geschonken, welk vredessym- bool na een korte tijd op de arm van de president te hebben ver wijld met een forse wiekslag in de mist verdween. Tijdens het middaguur bood presi dent Lübke de hoge gast een lunch aan. In de avond was bondskanse lier Kiesinger gastheer in zijn bun galow achter de kanselarij. Tot de vertegenwoordigers uit de burgerij, die president Nixon gister avond ontmoette, behoorde o.m. de bekende auteur Heinrich Boll, een van de felste tegenstanders van de oud-NSDAP-er Kiesinger aan het hoofd van de bondsregering. Nog twee aartsvijanden ontmoet ten elkaar noodgedwongen tijdens de „operatie-glimlach" van president Nixon. Het waren de burgemeesters van de rivaliserende buurgemeen ten Bonn en Bad Godesberg. Hun was gevraagd hun „gouden boeken" mee te brengen, omdat de Ameri kaanse president geen tyd had beide ambtsdragers in hun raadhuizen op te zoeken Zo stonden ze oog in oog. Het bezoek van president Nixon in Bonn werd door geen enkele anti- Amerikaanse betoging verstoord (Van onze correspondent) BONN (GPD) Het bezoek van de Amerikaanse president Nixon aan Bonn verliep gisteren met een vertoon van zoveel harmonie, dat commentators zich vertwijfeld begonnen af te vragen, of het allemaal geen droom was. Het hoogtepunt van de Amerikaanse „operatie-charme" was ongetwijfeld de onver wachte visite van de Amerikaanse president aan de Bondsdag, waar de parlementariërs juist in een landbouwdebat verwik keld waren. Nixon deelde de haastig volgelopen zaal mee, dat zijn schoonmoeder in Duitsland geboren was. Ook onthulde hij, dat hij nog niet eens voor het congres van de Verenigde Staten verschenen was en dat zijn toespraak in deze zaal de eerste was die hij ooit als president voor welke volksvertegenwoordi ging dan ook gehouden had! Dit niet op het programma staan de bezoek en de geïmproviseerde toe spraak, die bijzonder veel applaus verwekte, betekenen ongetwijfeld een uitzonderlijk bewijs van good will. De wijze waarop Nixon éérst de offciële tolk en daarna de nieu we bondspresident Von Hassel in het zonnetje zette, bewezen, dat de nieuwe Amerikaanse president de beste propagandist voor zichzelf is. Terwyl president Nixon vandaag enige uren in West-Berlijn vertoeft, (hij vertrok om 9 uur vanochtend van het vliegveld Wahn), zal even min snel vergeten worden dat de ho ge gast tegenover kanselier Kiesin ger bij de besprekingen in Bonn verklaarde, dat de Amerikaanse re gering achter alle maatregelen zal staan, die de bondsregering van plan is te nemen met betrekking tot de huidige crisis in de vroegere Duitse hoofdstad, dit in ruil voor Westduit- se steun aan het Amerikaanse plan om met Moskou te onderhandelen. Zoveel openlijk aan de dag geleg de loyaliteit in een dergelijke pre caire situatie als de huidige, waarin de nieuwe president van de bondsre publiek tegen de wil van de Sowjet- Unle in West-Berlijn zal worden ge- kozen, zal voor de bondsregering een 1 van de waardevolste resultaten van Nixon's bezoek zijn. Na de besprekingen van gister ochtend tussen Nixon en Kiesinger ionder vier ogen» werd bekendge maakt dat ten aanzien van bijna alle belangrijke gebeurtenissen in de wereld tussen beide politici een overeenstemmende opvatting bleek te bestaan. Waarschuwing In de morgenuren spraken kanse lier Kiesinger en president Nixon over het gehele complex problemen dat beide landen gemeenzaam aan- Weersatelliet gelanceerd KAAP KENNEDY <AFP» De Nasa heeft gisteren van Kaap Kennedy een weerkunstmaan. de Essa-IX, gelanceerd. De Essa die met camera's is uit gerust voor het waarnemen van stormen, is in een vrijwel cirkelvor mige baan om de aarde op 1448 km hoogte gekomen, welke baan over de polen loopt. De omlooptijd be draagt een uur en 53 minuten. In juli wordt de eerste van een nieuwe reeks weersatellieten gelan ceerd. gaat. Hieronder vallen o.m. de kwestie van de ondertekening van het verdrag tot het niet verder ver breiden van atoomwapens, de toe komst van de NAVO en van de EEG en de relatie met de Sowjet-Unie en de landen van het Warschau-pact. De Amerikaanse president in gesprek met Bondskanselier en mevrouw Kiesinger in de bunga low van laatstgenoemden, waar Nixon een werk van de Keulse kunstenaar Marcks kreeg aange boden. Commentators wijzen er echter op, dat deze Duits-Amerikaanse „har monie" voor de Amerikaanse rege ring weinig te betekenen kan heb ben, zolang deze harmonie zich niet tot geheel West-Europa enerzijds en de Verenigde Staten anderzijds uit breidt. Zij vrezen dan ook, dat het I bezoek van de Amerikaanse presi- i dent op langere termijn niet zo in drukwekkend zal blijken te zijn als het er nu uitziet. Ook is in de bondsrepubliek het artikel van de vooraanstaande Ame rikaanse „columnist" James Res- ton niet onopgemerkt gebleven, j waarin deze er voor waarschuwt, dat een gedeeld Europa er aan moet OEMOEAHIA (AFP, Reuter) Een Ierse priester heeft meegedeeld dat er zestig personen zijn omgekomen en honderd gewond zijn geraakt bij een bombardement op een Biafraans dorp, door een Nigeriaanse Iljoesjin, uitgevoerd enkele uren na het begin van het bestand van 48 uur dat is afgekondigd door de federale Nige riaanse regering. Het toestel had vier bommen gegooid op het markt plein van het dorp Ozoe Abam, op 32 km ten oosten van Oemoeahia. Ook radio-Biafra heeft melding ge maakt van dit bombardement, maar noemde 120 doden en 150 gewonden. Dodelijke uitlaatgassen DETROIT (RTR) De Ameri kaanse maatschappij General Mo tors is van plan een kleine vyf mil joen auto's en vrachtauto's bij de dealers te laten inspecteren voor een onderzoek naar ondeugdelijke car burators en uitlaten. Dit geschiedt naar aanleiding van vier gevallen van overlijden, die door uitlaatgas sen zouden zyn veroorzaakt. De auto's die voor een onderzoek naar mogelijke dodelijke uitlaatgas sen in aanmerking komen, zijn 2.5 miljoen Chevrolets, Pontiacs, Olds- mobiles, Buicks, Cadillacs en GMC- vrachtftuto's. vervaardigd in 1968 en 1969 en 2,4 miljoen Chevrolets uit de fabricageperiode van 1965 tot 1968. Nog nooit is er in de auto-indu strie een dergelijke massale veilig heidsactie door een fabrikant uitge voerd. STOCKHOLM (GPD) De we gens spionage op 12 juni 1964 tot le venslange gevangenisstraf veroor deelde Zweedse overste Stig Wen- nerström (62 ja&r) zal binnenkort zijn isoleercel verwisselen voor een open afdeling van de gevangenis. Reeds enige tijd geleden had hij een dergelijk verzoek gericht aan de mi nister van Justitie, maar deze kon hieraan geen gevolg geven op ad vies van de binnenlandse veilig heidsdienst, een beslissing die dus nu is herzien. De spion-overste, wiens onthullin gen tot volledige reorganisatie van het Zweedse defensieve systeem hebben geleid, is daarop enkele ma len in hongerstaking gegaan. De Zweedse contra-spionagedienst is er van overtuigd, dat Wennerström de eerste de beste kans tot ontvluchten zal aangrijpen. En dan zal hij wel in Moskou opduiken, zo verzuchtte een woordvoerder van deze dienst. Tevens verklaarde men indertijd ervan overtuigd te zijn dat de over ste, die nu vijf jaar in een bomvrije streng bewaakte isoleercel heeft doorgebracht, nog niet alle informa tie heeft prijsgegeven over het spio- nagenet in Scandinavië, waarvan hij de leiding in handen had. Zodoende heeft hij nog enig nut voor de con- tra-spionage die hem met grote re gelmaat verhoort. MOSKOU (AP) De Sowjet-Unie heeft gisteren de Kosmos-267 gelan ceerd. Hij beschrijft een baan waar van het hoogste punt 364 km en het laagste punt 210 km van de aarde ligt. De omlooptijd tijdens de eerste omwenteling bedroeg 89.9 minuten de baan heeft een hoek van 65 gra den met de evenaar. EVANSTON (Illinois) (AP» Een scheikundige van de Northwestern j University heeft gisteren onthuld dat de waarde van alle chemicaliën I in het lichaam van een volwassene j is gestegen tot 3,50 dollar. Dit bete kent een stijging met 257 pet. ten j opzichte van dezelfde chemicaliën in de periode van de grote depressie: 5 dollarcent in 1936. De berekening is afkomstig van Donald T. Forman. lector in de bio chemie aan de medische faculteit de zer universiteit. (ADVERTENTIE) geef ze morgen eens wat anders mee bijvoorbeeld èén dubbele .plak Verkade Snijkoek met boter mals en kruidig WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur. Q. a s S Amsterdam De Bilt Deelen Eindhoven Eelde Eindhoven Den Helder Twente Vlissingen 1 Z -Limburg I L.h. R'dam Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn i Bordeaux Brussel Frankfort Genéve Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Locamo Londen Luxemburg Madrid sneeuw sneeuw geh. bew. geh. bew. sneeuw geh. bew. geh. bew. sneeuw sneeuw motsneeuw sneeuw zw. bew. regen half bew. geh. bew. geh. bew mist motsneeuw geh. bew. zw. bew. licht bew. zw. bew. sneeuw geh. bew. half bew. zw. bew. geh. bew. onbew. Mallorca vrijwel onbew. München zw. bew. Nice licht bew. Oslo lichte sneeuw Parijs zw. bew. Rome half bew. Stockholm zw. bew. Zürlch mist Wenen sneeuw (Van onze correspondent, Hermann P. Gebhardt) MONTEVIDEO (GPD) Als er een wereldatlas zou zijn, waarin de militaire dictaturen zwart en de de mocratisch geregeerde landen wit afgebeeld zouden staan, dan was het gebied ten zuiden van de Amazone een grote zwarte vlakte met een wit puntje (Uruguay) en een witte streep (Chili). De typische eigenschappen van deze beide democratieën komen weer eens aan de orde nu op 2 maart a.s. in Chili verkiezingen worden ge houden voor de Tweede Kamer (150 afgevaardigden) en voor dertig van de vijftig zetels in de Senaat. Die eigenschappen: positief is de serieuze, direct noch indirect beïn vloede volksraadpleging, negatief de onvoorstelbare versplintering in par- tijgroepen. Grote aandacht verdienen de Chileense verkiezingen echter vooral omdat de toekomst van La- tijns-Amerika's eerste christen demo cratische regering op het spel staat. De Partido Democrata Cristiano (PDC) van president Eduardo Frei regeert sinds 1964 over Chili. De gebeurtenissen van de tweede maart geven voorts nu al een aan wijzing voor de presidentsverkiezin gen die in september 1970 zullen plaatshebben. En tenslotte biedt de huidige constellatie de communisten de enige kans zie zij in Latijns-Ame- riitfl. hebben om door het veroveren van parlementszetels tot meeregeren te komen. Ze» groepen Het verkiezingspanorama in Chili wordt, de splintergroepen daar gela ten, beheerst door zes partij groepen. De christen-democratische PDC is de grootste. De christen-democraten verwachten bij de komende verkie zingen 36 procent van het aantal stemmen te bemachtigen, terwijl hun tegenstanders de PDC niet meer dan 28 k 30 procent toedenken. In elk ge val is men het erover eens dat de PDC haar meerderheid in de Tweede Kamer verliest en in de Senaat tot meer dan éénderde van het aantal zetels zal groeien. Het resultaat van de verkiezingen zal daarom worden hetgeen in de praktijk al was geble ken: Frei is niet in staat een één partij-regime in stand te houden. Er ziin voor de nog niet te over- ziene terugval van de P.D.C. ver scheidene redenen aan te voeren, al kan Frei terugzien op fraaie succes sen. Op het platteland heeft Frei de situatie ingrijpend veranderd, waar bij het bezit van de kleine boeren en landarbeiders is verdubbeld. Dertien duizend gezinnen, die vroeger over veel te weinig grond beschikten om ervan te kunnen leven, hebben sinds 1965 nieuwe akkers en weilanden ge kregen, hetgeen voor zo'n 1,2 miljoen hectaren ten koste ging van de groot grondbezitters. Droogte Een groot tegenstander van de progressieve president is echter de afgelopen tijd de natuur geweest. De j grootste droogte sinds meer dan hon- derd jaar heeft 600.000 hectare land bouwgebied, dat van een irrigatiesy- j steem is voorzien, volkomen uitge droogd. Daardoor steeg de werkloos heid onder de landarbeiders voor wie geen tegemoetkomingen beschik baar zijn met 300.000 man. De agrarische produktie nam minstens 25 procent af. (ADVERTENTIE) In de STADSGEHOORZAAL EDUARDO FREI fraaie successen Wat nu de negatieve aspecten van het regime-Frei zelf betreft: het is ernstig gehandicapt door de ontbre kende parlementaire meerderheid. De vijandig gezinde Senaat heeft het ene wetsonderwerp na het andere laten sneuvelen. Heel dikwijls is de rege ring genoodzaakt geweest haar ini tiatieven danig verzwakt voor de tweede keer aan het parlement voor te leggen De image van de P.D.C. heeft ech ter vooral geleden onder tegenstel lingen in de partij zelf. Ze is in ten minste drie fracties verdeeld: de „Freiistas" (volgelingen van de pre sident), „Rebeldes" (rebellen) en „Terceristas" (een bemiddelende groep). Tussen deze groepen is een felle, maar onduidelijke discussie gaande over het hervormen van Chi li langs nlet-kapitalistische weg. Frei zelf heeft altijd een midden weg tussen kapitalisme en socialis me bepleit. HU spreekt over een „de mocratisch socialisme". Hij vindt de marxistische economische ideeën ruïneus en wenst vooral dat de her vormingen worden aangepast aan de economische mogelijkheden van zijn land. Al met al heeft zowel de oppositie van links als die van rechts haar argumenten tegen Frei op een pre senteerblaadje aangeboden gekregen. Aan de rechterzijde beschouwt men de PDC als een stel communistische idioten door wier landbouwhervor ming de produktie teruggelopen is en de revolutionaire agitatie onder de agrarische bevolking is toegenomen. Men stelt er bovendien de regering verantwoordelijk voor het niet on derdrukken van de inflatie. Ter lin kerzijde moet Frei horen dat hij de landbouwhervorming veel te aarze lend uitvoert en niet verhindert dat grote ondernemingen winsten van miljoenen dollars boeken. En voor al les wordt de regering aangewreven dat de prijzen veel meer gestegen zijn dan de officiële statistieken be weren. De maandenlange stakingen, onder andere van onderwijzers en postbeambten en de nogal eens bloe dige vechtpartijen tussen politie en koper arbeiders, maken het beeld compleet. Radicalen De op een na sterkste partij is op het ogenblik de „Partido Radical", de radicale partij. In het parlement is zij vertegenwoordigd door twintig af gevaardigden en tien senatoren. De radicalen kunnen het best worden beschouwd als een contra-beweging tegen de invloed van de Rooms-Ka tholieke kerk in Latijns- Amerika. Hun aanhang hebben zij vooral on der onderwijzers, ambtenaren, za kenlui en in de vrije beroepen. Die aanhang loopt van links naar rechts en wordt slechts bijeengehouden door de anti-clericale instelling. Even sterk ongeveer als de radica len zijn de communisten die sinds 1964 niet meer met de socialisten verbonden zijn. In de Kamer heb ben de communisten thans 18 ver tegenwoordigers, in de Senaat 6. De partijleiding beweert, dat het aantal leden de laatste tijd snel is gegroeid. Verwacht wordt dat de communisten bij de komende verkiezingen een pro cent of vijftien zullen bemachtigen. Hun betekenis schuilt vooral in het feit. dat de christen-democraten noch de radicalen mogen rekenen op een meerderheid voor de presidentsver kiezingen van 1970 als zij zich niet verbinden met de communisten. S menwerking met rechts lijkt op dit moment onmogelijk en de socialisten komen daarvoor gezien hun sympa thie voor Fidel Castro niet in aan merking. De socialisten beschikken over vijf tien afgevaardigden en zes senato ren. Hun gelederen zijn in 1966 ge spleten. De hoofdmoot volgt de voor malige presidentskandidaat van de FRAP, dr. Salvador Allende. Deze kleine, elegante psychiater is door de samenwerkende oppositie tot voorzit ter van de senaat gekomen. Hij is een propagandist voor Fidel Castro. De groep afvalligen, die zich „Uni on Socialista Popular" (Socialistische Volksunie» noemen en zes afgevaar digden en twee senatoren meenamen, probeert de vroegere kameraden nog te overtreffen in Pekinese propagan da. Door deze onoverzichtelijke silua' tie en de grote tegenstellingen biedt Chiii een beeld dat typerend is voor de tragedie der democratie in La- tyns-Amerika. Gebrek aan verant woordelijkheid en een verregaand egoïsme van de partijen belemmeren de politieke ontwikkeling. Werkge vers noch vakbonden zijn bereid of fers te brengen om de catastrofale inflatie te boven te komen. Zo wordt elk initiatief onmiddellijk door te gendruk lamgelegd. Stakingen, het bezetten van fabrieken en terreur daden aan de ene kant en het stre ven naar onbelemmerde winsten en kapitaal vlucht aan de andere kant, maken een hervormer als Eduardo Frei het werken praktisch onmoge- lUk. DONDERDAG Leiderdorp (Scheppingskerk) K. en O Het Haags Matrozenkoor 8.15 uur nam Levendaal 14 Expogé Spr. dhr A J, Jongeleen over Oud Leiden en Marok ko (met dia's) 8 uur nam. Gebouw Staalwijk Leidse Tuiniers- en Bloemistenver. „Door Eendracht Verbonden". Spr. dhr. H. M Koch over een reis door Joego-Slavië, 8 uur nam. Steenschuur 6 Leidse Ver. van Post zegelverzamelaars 8 uur .nam. StadsgeihoorzaalAuto-show Rijn land 10 uur voorm.-10 uur nam. Rijnsburg (Tuinbouwschool Sandt- laan): Expositie Leidse Weefkring, bloemen en groenten. 10 uur voorm.- 10 uur nam VRIJDAG Kagerstraat 1Leerllngenver. Chr. Lyceum Dr. W. A. Visser 't Hooft Jaar lijks (klassiek) muziekconcours. 8 uur nam. Oegstgeest (Rijnzichtweg 27) Volle evangelie-samenkomst Spr. dhr. G. Sielstra (H.A.) 8 uur nam. Boshuis Z.W.) Ruilclub voor ver zamelaars 7-9.30 uur nam. Auberge Francaise (Kloksteeg 19) Cabaret Peter de Jond, mm.v, Donald ten Hooven. 9 uur nam. Tltus Brandsmaln.,76 „De Duikboot" Clubhuiswerk handenarbeid 8-10 uur nam Oude Vest 13 Evangelisatie chrls- tengem. Ecclesia 8 uur nam. Vakschool voor Meisjes (Rapenburg 23) Afscheidsreceptie directrice mej. H. H. F. Henderson 3.30-5.30 uur nam. Stadsgehoorzaal Autshow „Rijnland" 10 uur voorm. 10 uur nam. Rudolf Stelnerschool (Langebrug 87) Cursus Centrum voor vrij geestesleven. Spr dhr. H. D. van Goudoever over „De ontwikkelingsweg" 8.15 uur nam. Rijnsburg (Tuinbouwschool Sandt- laan): Expositie Leidse Weefkring. bloemen en groenten. 10 uur voorm.-10 uur nam. Den Burcht: Ned. Politiebond. To neelavond opvoering van „Vrijen met Amerika". 8 uur nam. Schouwburg: Litteris Sacrum met .Madame Tlc-Tac", 8 uur nam. Antonlusclubhuis Ruilbeurs Konlngs kerk /Boshuis en „De verzamelaar" 10 uur voorm. -5 uur nam. Hooglandse Kerkgrt. 4 Officiële ope ning L. J. A -centrum 2.30 uur nam. Oegstgeest (Het Witte Huls) Schaak- sociëteit Palamedes 2- 5.30 uur nam. Levendaal 101: „Leython" Midden sociëteit. concert trio Nix. 7.30 uur nam. ZONDAG Rijnlandslyceum (Apollolaan 1) Ge meente voor oorspronkelijk christen dom. afd. Oegstgeest. Spr evang. N. v. Brugge 7.30 uur nam. Steenschuur 6 Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen 11.30 uur voorm. Stadsgehoorzaal Autoshow „Rijnland", 10 voorm. -10 uur nam. Oude Rijn 3: Pinkstergemeente. Spr. dhr. Meijer 2 uur nam. DINSDAG Filmzaal Academie (Museum van Oudheden)Spr. mevr. M. Th. Ullens i de Schooten over de ruïnes van Pa sargade. 8 uur nam. 27: Bahai-gespreks- i tl. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7- 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestraat 19)Spreekuur Chr. Emigratie-centrale. 7-8 uur nam. BIOSCOPEN Camera: „Romeo en Julia", 14 Jr. Dag. beh. wo. 2.30. 7 en 9.30. Zond. 4.30, 7 en 9.30. Do., vr. en zat. nacht/voor stelling: „Nazarin", 18 jr.. 24 uur. Zo en wo-mid. „Winnetou, het grote op perhoofd", al. 14.30. Luxor: „Mysterie in triplo18 Jr. Dag. 2 30, 7 en 9.15. Zond. ook 4.45. Re\: „Vlva Django", 18 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15. Zond. ook 445. Vr. en zat. naohtvoorstelling„The collector", 18 jr., 23.30 uur. Trianon: „Met zes wordt 't hommeles", a.l. Dag. 2.30, 7 en 9.15. zond. ook 4.30. TENTOONSTELLINGEN Galerie Van der Vllst: Kedl (teke ningen. grafiek) en Wim de Mol (te keningen) (tot 27 februari.). 105 uur: zond. Rijksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28)Werkd. 10 uur voorm. B uur nam.: zond. 15 uur nam Rljksmuseun voor volkenkunde: (Steenstraat 1) dag. 105 u.: 'szon dags 15 uur nam. Rijksmuseum voor de geschiedenis der natuurwetenschappen. Dag. 104 uur zond 14 uur. Ned.-LegermuseumGeopend maan dag tot en met vrijdag 9 uur voorm. b u nam. zon. en feestdagen 15 uur nam Buitencentrum „Korte Vliet": foto expositie, dagelijks van 10-12 en 2-4 (t/m 28 februari) Sted Museum „De Lakenhal" ten toonstelling van best verzorgde boeken (t/m 10 maart) Kunstzaal Heuff (Wassenaar) Schil derijen Adrian Stahlecker. maandags t/ m zaterdag van 10-5 uur (bovendien dinsdagsavonds van 8-10 uur) (t/m 5 maart) Gonk. Korte Diefsteeg 4: grafisch werk van Thomasen (tot 20 maart). Avond- en nachtdienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende gevallen: Doeza Apotheek Doezastraat 31, tel. 21313 Apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp en de Oegstgeestse Apotheek zijn de gehele week geopend. DONDERDAG Kon. Schouwburg. 20.15 uur: Haag se Comedie: „Veel leven om niets" van William Shakespeare. Dillgentia, 20.00 uur: Vereniging voor Kamermuziek: Sonata da Camera.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 2