'Gevraagd' geeft nuttige informatie Ideaal Guarneri-Trio Eigen gezicht door presentatie van Bomans Architecten FORMULE HET KORT Vierde Kunstkringconcert R.K. IN DIENST DER ZENDING Zendingsopleiding centraliseren Opvolger van kardinaal Frings en gióteren '^programma DINSDAG 25 FEBRUARI 1969 LEEDSCH DAGBLAD PAGINA 5 HILVERSUM (GPD) „Gevraagd", het maandelijks tele visieprogramma van de NCRV met Godfried Bomans als spits middelpunt, mag zich zeker de laatste tijd, nu dit programma is verhuisd van Nederland 2 naar Nederland 1, verheugen in een stevige kijkdichtheid en in hoge waarderingscijfers. Het is nie mand eerlijk gezegd helemaal duidelijk of „gevraagd" nu een amusementsprogramma is of een informatief programma: het is in ieder geval informatief bedoeld en daarom dan ook onder gebracht bij de afdeling documentaires. uitstek geschokt hiervoor, niet alleen vanwege zijn relativisme en zijn es prit, dat hif in dit programma gooit als, zoals hij het zelf noemt, kranten in de pap, maar Bomans is boven dien een man die enorm bewogen is met de problematiek van allerlei fa cetten van de maatschappij. Hij wil niets liever dan deze facetten waar mee hij zich verbonden voelt, voor het voetlicht brengen. Op 9 maart hebben wij een pro gramma rond architecten. In dat pro gramma kunt u zien, hoe de proble men van de woningbouw hen bezig houdt niet als de „Pa-Pinkelman- grapjes", maar als man die met eni ge humor zeer zinnige dingen kan zeggen. Het betreft hier nu eenmaal geen informatie op het niveau van een wetenschappelijk tijdschrift of van een vakblad, maar dit is infor matie op het niveau van een krant. We hebben met „gevraagd" niet de bedoeling van zeer wetenschappelijke voorlichting, we stippen slechts de problemen aan van de verschillende beroepen, die voor een groot publiek interessant zijn, die bij iedereen le ven. Wij geven allerlei beroepssectoren de kans om in ons programma een I soort van rechtzitting, een herstel I van ideëen die leven rondom een bepaald beroep, te realiseren. Dat proberen wij dan ook en als het geen rechtzitting is, dan wordt het in ieder geval een goede informatie. Af en toe, als de problematiek wat te zwaar wordt, scheppen we er ple zier in om een wat lichter onderwerp te nemen, zoals de laatste keer bij voorbeeld met de voetballer. We no digen voor ons panel altijd mensen uit die enige autoriteit op een be paald terrein bezitten, zonder ons te vergrijpen aan de hoogste top, hoog leraren, minister of andere mensen die op een te verre afstand staan van de plaats waarop wij onze infor matie richten, kunnen de mensen van het beeld wegjagen". ADVERTENTIE Wastafel verstopt. Is er nog Fifax? Nee! Haal het even bij de drogist. NEDERLAND I Het is in de loop van deze serie een goede formule gebleken om in formatie te verstrekken over telkens andere beroepssectoren op een mis schien wel onhollandse manier, om dat hier het verstrekken van infor matie gekoppeld wordt aan de pre sentatie van Godfried Bomans. Bomans kijkt tegen elk vak aan als leek. Eén van zijn plezierigste rollen in dit programma is dan ook altyd de ondeskundige uit te han gen en de deskundigheid toe te de len aan de collega-panelleden. Alleen lardeert hij zijn verhaal met zijn specifieke manier van praten. Het programma .gevraagd" is be dacht door Wim Tausent, voorlich tingsambtenaar op het ministerie van onderwijs. Zijn uitgangspunt was via het spel van sollicitaties in formatie over te brengen. Er zijn vorig jaar sollicitanten geweest uit alle mogelijke beroepssectoren, zoals een juwelierster, een tuinder, een po litie-agent, een vrijwilliger voor ont wikkelingswerk. Alle programma's van vorig jaar werden zowel gepro duceerd als geregisseerd door Bruin Noordam. Regie en produktie ztfn inmiddels gesplitst. Nu is de regie in handen van Han Baardmans (de man van denkbeeld internationaal met W. L Brugsma), de produktie wordt ver zorgd door Wouter van Dieren (die onder meer produkties gemaakt heeft voor de NBC). Een taakverdeling die zeer reëel is: De regisseur kan zich nu tenminste helemaal concentreren op de grote problemen die .ge vraagd" voor studioregie met zich meebrengt, de producer kan zich he lemaal met de voorbereiding en de research bezig houden. Wat is nu precies de taak van de producer? Wouter van Dieren vertelt: „Voor elk programma neem ik con tact op met een andere beroepssec tor. Meestal kom ik terecht bij de opleidingen, omdat gevraagd eigen lijk een generatiegesprek is ge sprekken tussen deskundigen van een oudere generatie met jongeren die beginnen in dit beroep. Via de oplei dingen krijgen we dan contact met mensen die net afgestudeerd zijn of op het punt staan af te studeren, al lemaal mensen die bereid zijn aan deze spirituele manier van informa tie-overdracht mee te doen. We heb ben dan meestal een vacature voor ze. De kijkers zijn het misschien niet altijd met de uiteindelijke keuze die wij doen eens. Maar om ze te dwin gen te kijken, is het belangrijk dat je wat spanning in het programma brengt en die spanning krijg je al leen maar door uiteindelijk te kie zen". Er wordt vaak gezegd dat Godfried Bomans als humorist niet geschikt zou zijn voor dit soort programma's, maar dat is volgens Wouter van Die ren een misvatting. „Bomans is bij Op Nederland I de komische ope ra Don Pasquale van Gaetano Do nizetti. De rol van Don Pasquale wordt gezongen door Alfredo Mariot- ti. Verder werken aan deze opvoering mee koor en orkest van de Maggio Musicale in Florence en het Ballet van Rome. Operaliefhebbers moeten er voor zorgen dat ze om precies kwart vóór negen hun tv-toestel aanzetten. Op Nederland 2 een programma over de Apollo-9. dat om tien voor negen begint. Henk Terlingen en Rudolf Spoor geven een overzicht van de geschiedenis van de Ameri kaanse ruimtevaart, een terugblik op de geslaagde maanreis van de Apollo-8 en een voorbeschouwing op de komende vlucht van de Apollo-9, waarvan de lancering is vastgesteld op vrijdag as. Later op de avond (om tien vóór tien) wordt de aan dacht van de tv-kijker gevraagd voor „Student '68". een documen taire over de achtergrond van de studentenrevoltes in Europa. Haags Matrozenkoor in Leiderdorp ADVERTENTIE Die regenjas kan ik zelf wel waterdicht maken. Met Harmisol van mijn drogist. Catharine Deneuve en Jean- Paul Belmondo filmen op het ogenblik „The Mississippi Mer maid" onder regie van Franqois Truffaut. In afwachting van de benoeming van een nieuwe dirigent voor het Ge westelijk Orkest voor Zuid-Holland heeft op verzoek van het bestuur Pierre van Hauwe zich bereid ver klaard tijdelijk de artistieke leiding op zich te nemen. De heer Van Hau we blyft zyn functie van directeur van de stedelijke muziekschool in Delft uitoefenen. Hij wenst voor de toekomst niet gezien te worden als een kandidaat voor de functie van vast dirigent van dit orkest. A Donderdag a.s. zal het 100 jaar geleden zijn dat de Friese letterkun dige en geleerde ds. Joost Hiddes Hal- bertsma in Deventer is overleden. Ter gelegenheid van deze herden king is er een tentoonstelling georga niseerd in het museum „De Waag" waarop een groot deel van het werk van Halbertsma een plaats zal vin den. De expositie duurt tot 17 maart. Daarnaast heeft de gemeente De venter de beeldhouwer H. Visser op dracht gegeven een bronzen buste te vervaardigen van de bekende geleer de. GODFRIED BOMANS LEIDERDORP Voor de K. en I O.-afdeling Leiderdorp concerteren i donderdagavond om kwart over acht j in de zaal van de Schepptngskerk het Haags Matrozenkoor onder lei ding van Sipke de Jong en het duo Jan van der Meer (piano) en Koos Verheul (fluit). Het matrozenkoor zal buitenlandse volksliederen ten gehore brengen in meerstemmige bezetting. Het duo speelt werkjes van Bach, Reinecke en Fauré. Jan van der Meer uit Lei- derdorp is als leraar piano verbon den aan de Stichting Leidse Muziek- j i school: Koos Verheul is eerste flui- I tist bij het Residentie-orkest LEIDEN De liefhebbers van ideale kamermuziek konden gis teravond, na het vierde concert van de „Kunstkring voor Allen" in de Stadsgehoorzaal opgetogen naar huis gaan. Aan bod was namelijk het be faamde Guameri-Triobestaande uit Danièle Dechenne (piano), Herman Krebbers (viool) en Jean Decroos (cello), een ensemble dat zijns gelijke in ons land en ver daarbuiten zeker niet kent. Deze avond stonden de geeste lijke zowel als de technische aan- delen weer hoog genoteerd. Met het triospel is het intussen steeds een wat netelige kwestie. Het komt dikwijls hierop neer, dat de piano óf te veel op de voorgrond staat, óf slechts aanvullend te werk gaat. In beide gevallen kan dan de absolute eenheid nauwelijks opge bracht worden In dit opzicht schenkt het kwartetspel gemakkelij ker véél meer bevrediging. Voor de gerenommeerde leden van het Guarneri-Trio geldt deze overwe ging evenwel niet. Slechts een enke le maal. bijv in het stormachtige eerste deel van het Trio no 3 op. 87 in C. gr t. van Brahms, leek de pia niste, wier glashelder toucher de grootste bewondering oproept, te do mineren. Maar voor het overige was dit spel zó uniek op elkaar afgestemd als men zelden of nooit te horen krijgt. De goudglanzende toon van de zijn partituren souverein beheersen de Krebbers paarde zich in unieke twee-eenheid met de absoluut even waardige van de cellist Decroos en daar was steeds de bewogen stuw kracht van dë al evenzeer intens muzikale Danièle Dechenne, die deze twee-eenheid in een verrukkelijke drie-eenheid transformeerde. Uit de vrij beperkte trio-literatuur een opgaaf om steeds weer iets anders te vinden! was de keuze gevallen op twee meesterwerken: het hierboven genoemde Brahms-trio en het onver gankelijke Trio op 97 in Bes gr. t. van Beethoven, met het verheven zangerige Andante en de edele va riaties daarin verweven, naar ons ge voel hét hoogtepunt van dit concert. Als tussenspel de bondige, niet sterk persoonlijke ,,Cinq pièces brèves "van de Tsjech Bohuslaw Martinu, die door zijn langdurig verblijf in Parijs wel sterk onder de invloed van Rous- sel en Strawinski heeft gestaan. Het Brahms-trio werd met enor me vaart gespeeld, dat van Beetho ven, opgedragen aan Aartshertog Ru- dolf en voor het eerst uitgevoerd op een liefdadigheidsconcert in 1814, waarbij de componist zich voor het laatst op de piano liet horen, groei de uit tot een onvergetelijk en ma jesteitelijk monument aan muzika le waardering, waarbij het gering ste détail zijn volledig recht verkreeg. Het heeft, na onze vorige bespre kingen van dit in elk opzicht gesu blimeerd spelende Guarneri- Trio weinig zin de superieure spelkwalitei- ten van de leden nader te omschrij ven. Iedereen weet, dat zij tot ware .herscheppingen' in staat zijn en zelfs het oude, dan wel overbekende in een nieuw licht weten te plaatsen, dank zij hun eminent technisch fundament en wat méér zegt: hun doorwrocht geestelijk en stylistisch inzicht. Het zal, indien Herman Krebbers zich werkelijk in de toekomst uitsluitend aan de paedagogie gaat wijden, voor de luisteraars en onzegbaar verlies zijn hem te missen. Het zou ook een slag zijn voor dit hoog boven de ma terie uittorenende Guarineri-Trio dat na het ovationele applaus niet aan een toegift kon ontkomen. Th J. Hannema OEGSTGEEST Het is niet uit gesloten, dat in de toekomst een rooms-katholiek gedacht wordt aan doktoren, leraren en landbouw deskundigen zijn opleiding vol tooit aan de Zendingshogeschool in Oegstg-eest en door de Raad voor de Zending der N.H. Kerk wordt uitge zonden. Primair moet echter zijn. dat zo iemand binnen de gemeen schap van de kerk over zee, die hij zij gaat dienen, moet willen leven Ds. P. Mackaay. secretaris van de Raad voor de Zending, die dit punt op de vorige week gehouden synode der N.H. Kerk ter sprake bracht, kreeg daar te horen, dat de synode deze mogelijkheid, wanneer die zich zou voordoen, openlaat. OEGSTGEEST De goede samen werking. welke reeds jaren bestaat tussen de Zendingshogeschool in Oegstgeest en het Geref. Zendings- oentrum te Baarn zal vermoedelijk nog worden uitgebreid. Besprekingen zijn momenteel gaande om in de toekomst de opleiding te centralise ren. Plannen, welke daartoe even tueel kunnen leiden, worden thans door de beide curatoria uitgewerkt. Men denkt aan gemeenschappelijke docenten, hetgeen een financiële be sparing kan geven, en o.a. aan een gecentraliseerde bibliotheek. Een punt van bespreking zal ook uitma ken waar deze centrale opleiding wordt gevestigd. VATICAANSTAD i Reuter) I Paus Paulus heeft het ontslag van j de 82-jarige kardinaal Frings als aartsbisschop van Keulen inge willigd. Tot zijn opvolger is mgr. Jo sef Höffner, de 72-jarige bisschop van MUnster benoemd. Kardinaal Frings had om gezond heidsredenen ontslag gevraagd. Hij staat bekend als voorstander van hervormingen. 10.20 10.40 11.00 NEDERLAND II 6.50 7.00 7.03 7 28 8.00 8.20 8.50 9.50 1040 De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (^TS) Kenmerk: wekelijkse informatierubriek over kerk en samenleving iCVK/IKOR/RKK) Tweekamp, studentenquiz (NCRV) Journaal (NTS) Aktualiteitenrubrlek (NCRV) Don Pasquale. komische opera van Donizetti, in kleur (NCRV) Gezond Gezin: tv-serie over sexuele opvoeding van het kind, thuis en op school (NCRV) Sextant: Homofilie (NVSH) Journaal (NTS) Teleac: Noten en tonen (NTS) De fabeltjeskrant (NTS) Journaal (NTS) De Vrijbuiters, tv-feuilleton voor de jeugd (NTS) Scala: informatief programma (NTS) Journaal (NTS) Kleine potjes hebben grote oren, tv-feuilleton (NTS) Apollo 9 Startklaar: overzicht van de Ameri kaanse ruimtevaart (NTS) Student '69: De achtergrond van de studenten revoltes in Europa, tv-documentaire (NTS) Journaal (NTS) Ik voelde mij gisteren onaan genaam getroffen door de me dedeling, dat de KRO de eerste aflevering van Guus Vleugels stripverhaal „Rust noch duur" had omgewisseld met de „Drie Sterren Show" van Yaffa Yar- coni, die oorspronkelijk vrijdag avond zou worden uitgezonden. Yaffa Yarconi had in de Frans Halsema-show al bewe zen een weinig interessante zan geres te zyn. Reden van de om wisseling: „Rust noch duur" was wat langer uitgevallen dan ver wacht was. Wat was dan ver wacht? Veertig minuten. En hoe was het uitgevallen? Zes enveertig minuten. Geen al te groot verschil dus, maar het schijnt dat het KRO-program ma onder geen beding mocht uitlopen, omdat de Teleac (les 12: financiering van de export, een herhaling van zaterdag j.l.) precies om elf uur moest be ginnen. En hoe laat begon de Teleac, wilt u natuurlijk, bran dend van nieuwsgierigheid, we ten? precies om elf uur. dat wel Overigens vertelde regisseur Rob Touber me, dat hij de KRO had meegedeeld liever af te zien van zijn medewerking aan de volgende vier afleveringen. Hij had niet meer dan twee dagen studiotijd gekregen, bovendien studio 3, die te klein bleek voor de ruime opzet van Guus Vleu gel, die zes zorgvuldig uit gewerkte, realistische decors in hield, plus nog eens drie grote showdecors, waaronder een straatje met drie kroegen, dus u kijkt neem ik aan, niet vreemd op als ik u vertel, dat Rob Tou ber aan twee dagen studiotijd niet genoeg had. Omdat Guus Vleugel niet van plan is de vol gende afleveringen minder be werkelijk te schrijven (ge lijk heeft hij, de tijd van het kneuterige binnenhuisje hebben we nu al lang genoeg gehad) en de KRO niet meer studiotijd beschikbaar heeft of wil geven ziet Rob Touber er nu al van komen dat hij het niet redt en heeft hij de pijp dus maar aan Maarten gegeven. Vrijdag kunt u dus zien hoe men in Neder land in een te kleine studio in de wereldrecordtijd van twee dagen toch nog een acceptabel (neem ik aan» programma uit de mouw weet te schudden.... Ja maar, zult u nu zeggen, wat was er gisteren dan wel? Be halve een intrigerende reporta ge van Brandpunt over de ko mende verkiezingen in Noord- Ierland en een o zo dynamisch maar chaotisch en daardoor in formatieloos filmpje over de boekenbalversierders, en nog zo het een en ander, was er ook nog de film .Tiet congres danst", geregisseerd door Eric Charell. geproduceerd door Erich Pommer en van muziek voorzien door Werner Richard Heymann, die alle drie bijtyds uitweken naar Amerika, wat Göbels de gelegenheid gaf de film in 1937 te verbieden. Aan de inhoud kan het nauwelijks gelegen hebben, het argument zal dus wel geweest zijn dat er teveel Joden aan hadden mee gewerkt. Regisseur Charell heeft alleen nog maar bekendheid be houden dankzij deze film, die voor het grootste deel het werk van producent Pommer geweest schijnt te z»jn, die kan bogen op de produktie van zulke klas sieke films als „Het kabinet van dr. Cahgari", „Dr. Mabuse". „Die Nibelungen". „De Blauwe Engel" en „Die Drei von der Tankstelle", welke laatste film ook dit jaar nog op ons scherm te zien zal zijn. Evenals „Het congres danst" had Die Drei von der Tankstelle" veel te dan ken aan de muziek van Hey mann. die in dezelfde jaren der tig als Theo Mackeben. Peter Kreuder en Franz Grothe zijn muziek maakte en dan ook met hem in een adem genoemd pleegt te worden,, zoals mfj uit het boek ..Melodieën en muzi kanten" van Coret is gebleken. Ik vermeld dat er voor de aar digheid even bij. omdat op Duitsland 1 tegelijk met „Het congres danst" een programma begon over de melodieën van Franz Grothe. Peter Kreuder en Theo Mackeben, niets is toe val, alle® ligt vast. Voor een film die al 38 jaar oud was. heb ik my met „Het congres danst" toch uitstekend vermaakt. Li lian Harvey is niet wat we te genwoordig onder een sexbom verstaan, haar maten schoten I daarvoor zienderogen tekort, maar dat ze sexy was was wel I duidelijk, en dat ze „iets" had was niet minder duidelijk. 1*8. IJshockeyteam klopt Denen SKOPJE (ANP) Het Neder lands ijshockeyteam heeft zijn eerste wedstrijd uit groep c van het wereld kampioenschap, tegen Denemarken, gewonnen. De tussenstanden van de ze wedstrijd, maandag in Skopje ge speeld, waren 2-0, 0-2, 2-1. Nederland had in de eerste perio de het initiatief en nam een voor sprong van 2-0 door doelpunten van Klein en Bakker. De Denen contro leerden het spel in de tweede speel tijd en brachten de stand in even wicht door treffers van Hansen en Schak. De laatste periode was bui tengewoon spannend. Christiaans schonk Nederland opnieuw een voor sprong. maar die werd door Schak spoedig teniet gedaan. Christiaans maakte tenslotte het winnende doel punt. De uflslagen zijn verder Bulga rije Japan 43, Zwitserland Hongarije 111. (ADVERTENTIE) "Voel es hoe glad... geweldige snelscheercrême, die Bartexl" BSff VOOR DINSDAG 35 FEBRUARI Hilversum 1 AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radlojourn. 18.25 Wie „Waagt", die zingt: Intern, volksliedjes 18.50 Paris vous parle. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Tref- Eunit: dlscus6lerubr. voor actuele za- en. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond: gev. 22.30 Nws. 22.38 Radiojournaal. 22.55 Signaal muz van eigen tijd: mod. kamermuz (opn.) 23.56- 24.00 Nws. Hilversum 3, 298 m. KRO: 18.00 In de volksmond: volks- liedjesprogr. 18.19 Uitz. van de PSP. 18.30 Nws. 18.46 Act. 19.05 Licht en semble en sol. 19.40 Conclliepostbus. 19.45 Zoekend geloven: godsdienstige lez. 20.00 Stereo: Radio Filharmonisch Ork. en sol.; Seml-klass. en mod. muz. 20.50 Verzuiling ontzuiling?, be schouwing. 21.00 Klass en mod ka mermuz. (opn.). 21.30 Babelkunst kroniek 22.30 Nws 22.38 Parlement 22 45 Overweging 22.50 De zingende kerk. muzikale lez 23.05 Kontekst magazine waarin op de dingen wordt doorgepraat. 23.30 Nightwatch Jazz- muz. 23 55-24 00 Nws VOOR WOENSDAG 36 FKRRI ARI Hilversum 1. 40? m. VARA: 7.00 Nws en ochtendgymn 7.20 Soc. strydl. 7 23 Stereo. Lichte grammuz 17.30-735 Van de voorpag 'RO. 7.54 eze dag. VARA: 850 Nws. en act 8.20 Stereo: Lichte gr muz (8.30-8.35 Van alle markten thuis praatje voor de hulsvr 9 00 Stereo Instrumentaal ensemble: klass muz (gr.) 9.35 Waterst 9 40 Schoolradio 10.00 Lichte gram .muz 10.50 Voor de kleuters 11.00 Nws 1102 Voor de vr 11.40 Stereo Klaveclmbelrecltalklas muz. (gr.) 12 00 Licht orgelspel (opn) 12.21 Voor het platteland. 12.26 Me- deded. t.b.v land- en tulnb. 12.29 Ste reo- Promenade-ork.amusements- muz. 13 00 Nws 13.11 Act 13.25 Ste reo: Viool, cello en plano: klass. ka mermuz (opn) 13 46 Gesproken por tret 14.CO Voor de kinderen. 15.00 Ste reo: Radio Kamerork en sol.: klass. en mod muz 15.45 Stereo: Fluit en plano: seml-klass. muz (opn 16.00 Nws. 16 02 Stereo: Romantische ope- rettemuz (gr.) 16.50 Stereo: Tango rumba ork en zangsol 17.20 Voor de Jeugd. 1756 Meded t.b.v. land- en tulnb. Hilversum 3. 298 m. NORV: 750 Nws. 7.10 Het levende woord 7.16 Op liet eerste gehoor: lich te muz. met nws en act TROS: 8.00 Nws. 8.11 Luister uit., eri thuis ver- zoekpl.progr. voor de militairen (8.30- 8.32 Nws.: 9.00-9.10 Gymn voor de hulsvr.). 9.55 Suisse Romande Orkest mod. muz. (gr.) 10.30 Voor de vr. 11.00 Nws 11.02 Plek-Uur: wedstr - progr. 11.45 Act. KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: gev. progr. (12.22 Wil van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land en tulnb.; 12.30 Nws 12.41 Act 13.00 -laden maar; 13.15 Onderne mend). NORV: 14 00 Stereo: Omroep Ork. en sol.: seml-klass en mod. muz. 15.00 Stereo: Sll de Strandjutter se- rlehoorspherh16.00 Nws. 16 02 >or de Jeugd 17.00 Voor - iverheldsvoorllchtlng17. Men6 en samenleving Drs J. J F W van Agt van de Rijksdienst voor de Monumentenzorg over Synagogen ln Nederland. Hilversum 3. 340 m. en FM NCRV: 9.00 Nws 9 02 Zing, zing. zing: lichte vokale muziekjes 10.00 Nws. 10.03 Mengelmuze nieuwe lang speelplaten met commentaar. 1C.30 Swlngln' Softly Big Band- en soft swing uit de USA. NRU11.00 Nws. 11.03 Muz - lez het laatste Intern, nws op het gebied van de lichte muz. (12.00 Nws.» AVRO 13 00 Nws 13 03 Radlolourn. 1306 Zet m op vrolyk verz.pl.progr 16.00 Nws 16 03 Gim mick: licht gev pl .progr 1700 Nws 17 02 Radlolourn 1755-1850 Popmuz TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS NOT: U.M-1L50 schooltelevi sie KRO: 17.C0-17.35 Voor de kinde ren NTS 18 50 In kl De Fabeltjes- kr NTS: 19 00 Joum NTS 19.07 Sca la: Inform, progr. NTS 20.00 Journ. 2020 Ultz van de PvdA NTS 20.30 In kl Nationale Finale Eurovisie Songfestival 1969 te Schevenl ngen. 21.30 Het veld van eer (Paths of Glo- 3). speelfilm, (Rijkskeuring: 18 Jr.) 65 Journ 23.00-23 15 Openbaar Kunstbezit. Nederland II NTS 18.50 In kl De Fabeltjeakr NTS: 19.00 Joum KRO 19 03 MIK: muzikaal amusement&pmgT NTS- 20.00 Joum KRO: 2C.20 De Reporter: TV-feullleton 21.10 Zelf Doen: advle— zenrubr. 2145 Brandp NTS. 22 10- 22 16 Joum.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5