Alleen Vultink zelf geloofde er nog in Belgen verstoren Spaanse droom Vroeger was het mijn ideaal om in Ajax te voetballen Waarom? Sporttoto Bikkelhard duel Yellow Six gaf Anton Nieuwe opzet voor titelstrijd op weg? Koerstips Europese titel neo-kader 47/2 HVS oefende Dodelijk ongeluk geen schijn van kans aan Daytona Beaeh Bevrijdingsbeker voor Van Daalen Joke v. Beusekom en Piet Ridder zegevierden FEIJENQQRDER WIM VAN HANEGEM: Betty Stöve verliest in PAGINA 6 MAANDAG 24 FEBRUARI 1969 LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH .DAGBLAD COURCELLES (ANP) Alleen Hans Vultink zelf geloofde nog in zijn kansen op de titel, toen de 27-jarige Belg Leo Corin in de finale van het eerste Europese kampioenschap neo kader 47/2 bezig was zijn voorsprong tot een haast onoverkomelijke kloof te vergroten. ,,Een mens is geen machine. Die man stond daar ook met de zenuwen te biljarten en daarom was ik er vast van overtuigd, dat ik nog een kans zou krijgen. In ieder geval had ik nog de nastoot en een remise zou voor mij ook voldoende zijn geweest om kampioen te worden", zei Vultink later, nadat hij uit ogenschijnlijk verloren positie in één ruk met een pracht- serie van 188 de hoop van België op het kampioenschap te niet had gedaan. Het klonk wat ovei-dreven, zoals Vultink zelf wel aanvoelde. Zijn ver klaring voor zijn optimisme op een moment dat alles verloren leek. was echter even oprecht als simpel: „Het ls nu eenmaal mijn karakter om niet op te geven voordat de laatste carambole ls gemaakt". Dat sterke karakter ook hielp vul tink in de beslissende fase door de moeilijkheden heen. Het betekende bovendien voor Corin, die mentaal een stuk zwakker is. een voortduren de bedreiging op de achtergrond, een aantasting van zijn door de im portantie van het gebeuren toch al geminlseerde zelfvertrouwen. De lui- kenaar, die toch in die beurt het kampioenschap voor het grijpen had. faalde opnieuw, nu op slechts 43 pun ten van het einde. Hij kreeg geen nieuwe kans meer en mocht op zijn stoel toezien hoe Vultink naar grote hoogte groeide en terecht de titel opeiste. Terecht, want van alle gro ten in dit kampioenschap had onze landgenoot bewezen dat dit nieuwe spelletje hem bijzonder goed ligt. HANS VULTINK Het wil wat zeggen om ongetraind Europese titel met een moyenne van 48.29 —uiter aard een Europees en Nederlands eerste kampioenschap neo ka- record te eindigen. der 47/2 dubbel opzicht een Ne derlandse triomf geworden, want het optreden van Jean Beseems, die evenals Vultink door de kwalifica- tiestrjjd in Rotterdam voor het we reldkampioenschap vijfkamp onge traind aan dit gevecht had moeten beginnen, maakte zoveel indruk, dat hij bij de prijsuitreiking de revelatie van het toernooi werd genoemd. Tot zondagmiddag was Bessems Europees recordhouder met een se rie van 241, die zaterdag door Mul ler was geëvenaard. In de laatste ronde raakte de Limburger aan die zelfde Mtlller het record kwijt. In de partij tussen deze twee jeugdige ster derde COURCELLES (ANP) —Niet alleen de buitenlandse, maar zelfs ook de Belgische spelers hebben zich afgevraagd wat de Koninklijke Belgische Biljart bond mag hebben bewogen om het eerste Europese kampioen schap neo kader 46/2 juist in Courcelles onder te brengen. Er was niets in het voordeel van dit voorstadje van Charleroi aan te voeren. Binnen een I straal van zeven kilometer was i er geen redelijk hotel te vin- den, hoogstens een morsig soort logement. beurt met een serie van 294 uit. Galvez 300 12 77 25.00 Bessems 300 12 126 25.00 Mülter 300 8 241 37.50 Viera 203 8 69 25.37 Corin 206 12 59 17.16 Spdelmann 300 12 106 25.00 Vultink 300 9 140 33.33 Schrauwen 217 9 124 2411 Galvez 300 10 115 30.00 Mtlller 284 10 64 28.40 Vieira 94 10 23 940 Bessems 300 10 114 30 00 Vultink 300 5 168 60.00 Spielmann 164 5 109 32.80 Corin 300 116 3750 Sahrauwem 281 8 133 35.12 Bessems 24 3 20 8.00 Mtlller 300 3 294 100.00 Vieira 120 9 74 13.33 Galvez 300 9 79 33 33 Schrauwen 300 4 258 75.00 Spielmann 119 4 116 29.75 Corin 257 6 73 42.83 Vultink 300 6 188 50.C0 Eindstand m.p h.s. gem Vultink 12 191 48.29 Corin 10 69 40.06 MUller 10 294 36.30 Schrauwen 8 258 41 36 Galvez 6 61 27 28 Bessems 5 241 25.5* Spielmann 5 :i6 19.18 Vieira 0 80 15.53 LEIDEN UVS heeft gisteren op i het Kikkerpolder-hoofdveld een oefenwedstrijd gespeeld tegen Blauw zwart uit Wassenaar. De blauwwitten wormen door een doelpunt van Leo Holl, kort na rust gescoord, het „speelse" partijtje met j 1—0. 1 2 3 NEC-DOS 1 Telstar-Sparta Feijenoord-Go Ahead 1 MVV-GVAV 1 DWS-ADO PSV-AZ '67 1 HVC-Den Bosch 1 Elinkwyk-Haarlem i i Helm. Sp.-Blauw Wit Volewijckers-SVV EDO-RODA JC 1 HDVS-Fortuna VI. Velox-Gooiland i LUIK ANP» De droom van i De 36.000 toeschouwers in het sta- Spanje om zich te kwalificeren voor j dion van Luik. onder wie tienduizend de eindronde van het toernooi om Spaanse gastarbeiders uit België en het wereldkampioenschap voetbal, dat volgend jaar in Mexico Stad wordt gehouden, is zondag in Luik door België wreed verstoord. De Bel gen, die in de vier wedstrijden voor het wereldkampioenschap welke zij tot nu toe gespeeld hadden, nog niet verloren, bleven ook in het bikkel harde duel tegen de Spanjaarden overeind: 2-1. België heeft nu negen punten ver zameld. Van de concurrenten. Zuid- Slavië, Spanje en Finland, zijn al leen de Zuidslaviërs nog niet kans loos Wanneer zij de drie resterende wedstrijden winnen, kunnen zij zich echter uitsluitend nog via een beslis- singswedstrijd voor Mexico plaatsen. West-Duitsland, hebben een verbit terd duel gezien, waarin de Spanjaar den technisch wellicht iets beter wa ren maar in de aanval volkomen on gevaarlijk bleken. De enige keer dat doelman Trappeniers echt in gevaar kwam, was bij een kopbal van Vava In de zesde minuut. In de Belgische ploeg was Johan Devrindt de grote man. Hij bezorgde België in de 34ste minuut de leiding. Zeven minuten voor tijd scoorde Devrindt opnieuw, nadat hij, Van Himst en Semmeling enkele goede kansen hadden gemist Nauwelijks een minuut na het tweede doelpunt van de Belgen kwam Spanje op 1-2 door een goal van Guades, die in de 68ste minuut Claramunt had vervangen. Het laatste kwartier speelden de Spanjaarden met tien man nadat de daarvoor te toleran te Deense arbiter Sörensen Eladio van het veld had gestuurd. Grote Prijs der Winterfavorieten DAYTONA BEACH (ANP) Amerikaanse coureur Don McTa- HILVERSUM iEigen berichtgeving) 1 Anton, die vorige week zondag in peloton, aangevoerd door Flamingo Six en Zilvervos. Anton, die met een de strUd'orrT P^rd vette eerste prfe van 15000.- moest "n*"1»-*» prijsgeven aan Eliza Harvester D, j de achtervolging in. Yellow Six gaf Zondagavond hadden zich al ze- nticr winnaars mat. dertien luist. J?sh 15 zaterda8 °P de baan i pijjtgcvcii atui nat vcaici i-». - - Daytona Beach tOdens een gisteren de meerderheid echter sleonts ^img van zyn voor- car race" bi) een ongeluk om het le- ^kennen van een van Dappers paar- PHJS. aette stevig e, ven gekomen. Vier wagens botsten den nl YeUow Six. in de Grote bedwong overtuigend in 1.2 voorspelde uitslagen gemeld by het bureau van de sportoto. De cijfers van toto 28 zijn: aantal op elkaar en de 26-jarige McTavish deelnemers 761.944, totale inleg: bleef bekneld in zijn auto zitten. Bij derde prijs ieder 220.755 gulden en Het is de vijfde maal dat op het voor de tweede en de extra prijs beroemde circuit in Florida, dat in 147.170 gulden. I 1959 voor het eerst ln gebruik werd genomen, een coureur de dood vond. den, n.1. Yellow Six. in de Grote Prijs der Winterfavorieten. gedo teerd met een eerste prijs van f3500. Satan Hanover en Carlos Pluto lie ten verstek gaan. Even had Caesar Julia H de kop. doch al spoedig werd deze verdrongen door Yellow Six, die in gezelschap van Beachcomber een ruime voorsprong nam op het Zonder uitzondering dan ook hebben de biljartmatadoren el ders onderdak gezocht, wat het bezwaar meebracht dat men nauwelijks in de gelegenheid was om voor een belangrijke partij wat te gaan rusten. Daar bij kwam nog dat vrijwel ieder een. afgeschrikt als men was door de voorspellingen van ijzel, met de trein gekomen en een taxi in Courcelles niet was te krüfen. Andere terechte klachten van III I de spelers waren dat zij in I Courcelles ook geen behoorlijke warme maaltijd konden bestel- len en dat zij in het gebouw !li waar het toernooi plaatsvond zelfs hun handen niet konden wassen DEN HAAG (ANP) Het natio nale schermtoernooi om de Bevrij- dingsbeker is gisteren in Den Haag op verrassende wijze gewonnen dooi de 21-jarige sabreur Leo van Daa len uit 's-Hertogenbosch, die traint bij zaal Adam Bela in Utrecht. In de finale van zes schermers won Van Daalen vier partijen ondanks de aanwezigheid van nationaal kam pioen Frans Mosman en bekerhou der Kasper Kardolus. Hij verloor alleen met 53 van Kardolus. In do slijtageslag verloren Mosman en J Atletiek George Young heeft za- Kardolus elk twee partijen. terdag tijdens indoor atletiekwed- De uitslag: 1. Leo van Daalen I strijden in San Diego het officieuze (zaal Adam Bela, Utrecht) 4 gew wereldrecord op de twee mijl geëve- partijen. 2. Frans Mosman (Shell, j naard. De 31-jarige Young, liep de Amsterdam). 3 gew. partijen 15 ontv. afstand ln 8 minuten en 27 secon- treffers, 3. Kasper Kardolus (zaal den, waarmee hij even snel was als Abrahams. Den Haag) 3 gew par- de Australiër Kerry Pearce een jaar tijen. 18 ontv. treffers. geleden- 8CHEVENINGEN (ANP) Het zesde Benelux-badminton toernooi, i dat door het wegblijven van de Belgen I andermaal een uitsluitend nationaal karakter kreeg, is gisteren in de Scheveningse sporthal gewonnen door de jeugdkampioen Piet Ridder en Joke v. Beusekom. Voor le tweede maal dit seizoen versloeg Piet Rid der. wat forser van bouw dan zijn eveneens badminton-spelende oudere i broers, de nationale kampioen Her man Leidelmeyer (15 - 9. 15 - 7). Bij de meisjes ging de finale tussen de 16-jarige Joke van Beusekom en de 15-jarige Marjan Luesken. Joke won met 11-1.11-6. Het ziet er naar uit dat Agnes Geene. die in dit toernooi niet had ingeschreven, het bij de nationale kampioenschappen op 29 en 30 maart ln Heerlen niet gemakkelijk zal krij gen. De jeugd is deze winter sterk naar voren gekomen. Dat onder vond de oud-nationale kampioene Fe lice de Nooyer, die in de eerste ron de met 11-2. 11-2 werd uitgeschakeld door Margo ter Metz. Haar zusje Li- le, derde op de nationale ranglijst, werd ln de halve finales met twee maal 11-1 verslagen door Marjan Luiken. Finale damesenkelspel Joke van Beusekom Marjan Lues ken 11-1,11-6. Finale herenenkelspel: Piet Ridder Leidelmeyer 15-9. 15-7. Finale damesdubbelspel: Van Beusekom/ De Nooyer Ter Metz/Ter Metz 7-15, 15-9, 16-6. Finale herendubbelspel: Huub en Ruud van Ginneken Lei delmeyer/Ridder 15-13, .5-6. Finale gemengd dubbelspelTer Metz/LeldelmeyerSiebert' van Gin neken 15-10, 15-8. STUTTGART (ANP» - De internationale wielerfederatie wil het we reldkampioenschap op de weg voor beroepsrenners veranderen. Tij dens zijn vergadering in Leonberg (W.-Dld.) besloot het bestuur van de UCI de sectie beroepswielrennen (FICP) op te dragen een plan uit te werken, waarbij het wereldkampioenschap uit drie ritten, een wegwedstrijd, een tijdrit en een bergklim zal moeten bestaan. Bovendien verzocht de UCI zijn beide secties, amateurs en profs, na te gaan of er ook mogelijkheden waren om de wereldkampioen schappen op de weg in augustus te handhaven, maar eventueel de wedstrijden op de baan naar de wintermaanden te verplaatsen. ROTTERDAM (GPD> Hij is nu behalve Feijer.oorder ook Rotterdammer gewordenWim van Hanegem. één van de vele Utrechtse topvoetballers, die het geluk, betere voetbal en de daarby uiteraard nauw betrok ken financiële voordelen buiten de Domstad zocht. Hij woont sinds kort in een moderne en dus dure flat (hum- meer dan 300 gulden per maand» in Rot terdam Zuid. op de achtste etage. In de smaakvol ingerichte huiskamer is zowel letterlijk als figuurlijk geen enkel teken aan de wand. dat er een bekend voetballer woont. Alleen op het televisietoestel staat een groeps foto. Vorig jaar genomen bij het afscheidsdiner, dat Piet Hoogenboom Xerxes/DHC, zijn jongens, aanbood. In het mid den van de groep Piet Hoogen boom zelf. Tussen Wim van Ha negem en Eddy Trey tel, zijn twee grote troeven. „Mijnheer Hoogenboom was geweldig voor ons", zegt Wim van Hanegem met een zucht en hij neemt een slok van zijn glas donker bier de enige alcohol houdende drank, waarvan hij zo nu en dan proeft. „Het was enorm, hoe hij stemming kon kweken in een elftal. Van alles deed hij. Hij nam ons mee op zijn boot: we gingen met zijn allen naar het café van Kees Verkerk; moesten we op zondag in Limburg spelen, dan gingen we zaterdag naar een wedstrijd in de Bundesliga. Steeds was het wat anders". Wim van Hanegem. mogelijk de beste aankoop die Feijenoord de laatste jaren deed, neemt nog een slok van zijn glaasje „donker" en zegt: „Op het ogen blik is mijnheer Hoogenboom ziek. Toen we het hoorden, heb ben Eddy Treytel en ik meteen een fruitmand gestuurd". Xerxes en later Xerxes DHC. Het zijn prachtige herinnerin gen voor de man. die zestien jaar was, toen hij zijn debuut in het eerste elftal van Velox maakte en de Utrechtse vereni ging op zijn 21ste verwisselde voor het team van Piet Hoo genboom. Een enthousiaste Van Hane gem: „Kurt Linder deed het er ook geweldig. Een fantastische trainer. Toch heb ik vooral in de beginperiode nogal wat met hem overhoop gelegen Vaak kwam dit door mij. Dat geef ik grif toe. Als Linder bijvoorbeeld op de training riep „steigerungen", dan ging ieder een sprinten. Dat moest ook. Al leen ik ging dan plat op de grond liggen. Dan zei ik ge woon „Oh? was dat de bedoeling niet? Tja, ik versta nou een maal geen Duits!" „Nou, dan had je natuurlijk de poppen weer aan het dan sen. Dan werd Ik weer van de training weggestuurd. Maar nu dweep ik met Linder. Wat die van voetbal afweet! Geweldig. Ik beweer dat. als Xerxes/ DHC was bhjven bestaan en ze hadden er één of twee goede spelers bijgekocht, we dit sei zoen aan de top hadden meege draaid". De naam Feijenoord valt. Wim van Hanegem blijft ech ter nog even in het shirt van Xerxes en zegt: „Speelden wij vroeger tegen Feijenoord, dan zei Linder: „Schakel Wim Jan sen uit. dan ben je meteen ook van Moulyn af en heb je Fetfenoord al voor vijftig pro cent verslagen. Dat was zo". Om op het huidige Feijen oord verder te gaan met de woorden: „Kijk, er zijn men sen. die zeggen dat Wim Jan sen nu minder goed draait, om dat ik erbij ben gekomen. On ze speltypes zouden botsen. Ach. misschien zit er een kern van waarheid in. Maar al is Wim misschien op het ogenblik niet in topvorm, hij blijft toch al tijd een formidabele kracht. Hii blijft altijd werken als een paard". Wim van Hanegem drinkt zijn flesje bier op („nee, geen tweede") en vervolgt: „Er zijn ook mensen, die vinden dat de andere Feijenoorders zich aan mijn spel moeten aanpas sen. Met andere woorden, dat ze het elftal om mij heen moe ten bouwen. Maar dat ls 'n ge vaarlijk Iets. Kijk, Manchester United ls om Bobby Charlton heen gebouwd, Mönchenglad- bach om Netzer, FC Köln om Overafch. Maar wat krijg je als Charlton. Netoer en Overath hun dag niet hebben? Dan draait het hele elftal niet. Dan gaat alles de mist in. Dat is het grote gevaar. Voor mij hoe ven ze het elftal dus echt niet om mij heen te bouwen. Nee. laat mij maar gewoon achter de voorhoede aanspelen. Dan voel ik me het lekkerst". Is Wim van Hanegem voor trainer en medespelers een moeilijke jongen? De Feijenoor- der afgelopen week 25 jaar geworden zelf „Ach. ik praat in het veld nogal veel tegen mijn medespelers. Als lk bij voorbeeld op vyf meter afstand vrij sta en ze geven dan een domme loei naar voren, dan laat ik echt wel merken dat ik dat stom vind". Op dit moment valt mevrouw Trmis van Hanegem haar man ln de rede: „Voor mij klets je veel te veel in het veld. Als ik naast Je zou spelen, liep ik het veld uit, als je zo kankerde" Wim van Hanegem grinnikt en zegt dan: „Tja of ik voor een trainer een lastige jongen ben, kan ik natuurlijk zelf moeilijk zeggen. Het is wel zo. dat als een trainer zegt. dat iets zwart is en ik ben er van over tuigd dat het wit is, dan wordt het voor mij zelfs geen grijs, maar blijft het wit. Daarmee Wim van Hanegem met vrouw Truus en kinderen, Gert je (4) en Lies je (5). wil ik natuurlijk niet zeggen, dat ik bijvoorbeeld een op dracht van een trainer niet zal uitvoeren, als i'k het er niet mee eens ben. Dat natuurlijk niet". „Stel dat ik tegen Go Ahead de opdracht krijg om Wietze Veenstra uit te schakelen. Dan zou ik er mijn uiterste best best voor doen. Maar het zou me gewoon niet lukken. Ik kan geen negentig minuten achter een speler aandraven. Zoiets kan ik niet opbrengen". Tenslotte enkele uitspra ken van Van Hanegem over uiteenlopende onderwerpen. Over de kampioenskansen van Feijenoord: „het zal moei lijk worden. Ajax blijft voor mij levensgevaarlijk. Het was toch geweldig, wat ze in Lissa bon presteerden. Tussen twee haakjes, weet je dat het vroe ger mijn ideaal was om in Ajax te voetballen?" Over later: „ik heb een twee- Jarig contract bij Feijenoord. Als het afloopt, zien we wel ver der. Ik denk er wel eens aan om een winkeltje te beginnen Alleen weet ik eerlijk gezegd nog niet precies waarin". Stel, je mocht voor Feijenoord een speler kopen, wie zou je dan nemen? Na enig aarzelen komt het antwoord: Theo Pahlplatz. dat ls een hele knappe. door .24.7 Antons vermaarde eindsprint. Beachcomber werd halverwege de laatste ronde uitgeschakeld. Flamingo Six werd derde vóór Christiaan de Wet, die C Alkestis van E kort voor de streep de vierde plaats ontnam. Wagenaar jr. nam met Esta Be- roona de 2900 meter draverij voor zijn rekening. Friseoline Mac wees het veld lange tijd de weg, maar deze viel na een ronde terug en moest de erepositie prijsgeven aan Esta Beroona. Wel kwam Bouwhuis met Freddy Scotch in het laatste rechte eind sterk naar voren, doch diens eindsprint maakte geen indruk op Esta Beroona, die gedecideerd ia 1.28.1 zegevierde. Een verrassende Eddy B werd derde. In het sprintnummer was Vergay met Dynamiet van start tot finish heer en meester. In 1.23.3 klopte hij overtuigend Dandy H, die even voor de streep Don Stuenmann W de tweede plaats ontnam. Bij de amateurs stelde de favoriet Feny Hollandia haar grote aanhang niet teleur. In 1.26.8 stuurde Hod- denbaoh zijn paard in fraaie stijl als eerste door de finish. Empereur Mac, die lange tijd op de tweede plaats lag, werd in de laatste bocht uitgeschakeld, zodat Excellent Nar- oiso het tweede geld kon incasseren vóór Edelreiger S, die door een ga loppade zijn kans had verspeeld. UITSLAGEN Moefflon-prijs: 1. Germa Cavaljos (J van Dooyeweerd) (1.32.-), 2. Fair Lady. 3. Flamingsgold. Toto w. f 2.50. pl. 1 40, 2.50, 6.-. gek. 3.30, 7.40, trio 454,50. Okapi-prijs: 1. Fair Play (H. van Aalst) (1.29,7), Edoublase. 3 Fan tasie. Toto w. 3.-, pl. 2.-, 3.40, gek. 17.90. cov. 8.30. Amateur Winterkampioenschap VI 1. Feny Hollandia (J. W. Hoddenbach) (1.26,8), 2. Excellent Narciso. 3. Edel reiger S. Toto w. 2.20, pl. 1.30, 1.40, 1.80. gekop. 4.30, cov. 3.60. Grote Prijs der Winterfavorieten: 1. Yellow Six (B. Dapper Jr.) (1.24.7) 2. Anton, 3. Flamingo Six. Toto w. 4.40. pl. 1.50. 1.20, 1.50. gekop. 6.20, cov 4.20. Rinoceros-prijs: 1. Esta Eeroona (J. Wagenaar Jr) (1.28,1), 2. Freddy Scotch 3. Eddy B. Toto w. 4.50. pl. 2.-. 1 60. 4.10, gek. 6.50. cov. 5.50, trio 121.20. Panda-prijs: 1. Entry Volann (J. van Leeuwen) (1.25,2), 2. Erica, 3 Amad Klnley. Toto w. 2.40. pl. 1.30. 1.50. 3.-. gekop. 3.50, cov. 4.40. Poema-prijs: 1. Dynamiet (M. Ver gay) (1.23.3), 2. Dandy H. 3. Don Stuermann W. Toto w. 2.30. pl. 1.70. 2.70. 3.60, gekop. 9.-. cov 9.50, trio 195.50. Mustang-prijs: 1. Grietje (W B. van Overeem) (1.29,1), 2, Essai du Coq d'Or 3. Esprit Williams. Toto w. 7.10. pl. 2.10 2.70. 6.90. gekop. 31.-. cov. 7.60. Totalisatoromzet f 316.693.-. Hilversum, 25 februari - 7 uur Servaiprijs: Godelieve, Grenadier, Graaf Callant - Quaggiaprijs: Gra ger Hollyrood, Gisaida, Farah Kan - Wipitiprijs: Dox van Rood en Noot, Doriethe J. Clementina Lee - Va- raanprijs: Edel Hollandia. Gehade Hollandia, Etoile de Quinio - Wi sent prijs: Zevenklapper. Boy van Quick. Dominica - Yackpr\js: Feny Hollandia, Dacron Dear, Dynamica - Amatrice Winterkampioenschap VI: Frisco H, Go Away Gerda, Flamariou. I MOSKOU (ANP) Betty Stöve heeft zondagavond in het internatio nale tennistoernooi op overdekte ba nen in Moskou een nederlaag gele den tegen de Russische Olga Moro- zova. In de eindstrijd van het dames enkelspel verloor de Nederlandse speelster met 2-6 3-6. De Rus Tomas Lejoes zegevierde bij de heren. In de finale versloeg hij ziïn landgenoot Palman met 6-4 4-6 6-4.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 6