IK GUN MIJN DE VRIJHEID VADER NIET" Auto gevonden op Afsluitdijk Met buitenlands kapitaal ook kennis en vaardigheid BRUTALE OVERVAL IN HOTEL Zoon van Oude Nol: Minister Udink over ontwikkelingshulp: Christina morgen 22 jaar Lollobrigida en Zeffirelli gewond bij auto-ongeluk en cjióteren programma f 5 Waar je ook kijkt steeds meer mensen stappen over op Roxy 25. U toch ook? MAANDAG 17 FEBRUARI 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 UTRECHT (GPD) „Als ik hem als vader bekijk, gun ik hem de vrijheid niet", zegt Jonge Nol (48). Het klinkt hard uit de mond van een zoon aan de vooravond van het proces tegen zijn vader, die na een halve mensenleeftijd in de gevangenis te hebben doorgebracht, terecht moet staan als de man achter de schermen in de zaak Van Z. Toch is het contact tussen de twee niet verbroken. Ze schrijven elkaar zelfs nog vrij geregeld, zij het strikt zakelijk. Oude Nol, die zijn zoons trachtte te strikken voor zijn „kar weitjes", probeert vanuit de gevan genis de zaken gaande te houden. „H ij had graag gezien dat ik en mijn broer uit Bilthoven .in zijn huis in de Oude Kamp waren ge trokken. Hij is bang dat het huis door de onderverhuurders wordt uit gewoond, dat ze de huur niet beta len. Over dat huis schrijven we el kaar". Jonge Nol woont in een afbraak- pandje aan de Tuinstraat in Utrecht waai- hij een handeltje drijft in lom pen en oude metalen. Is oude Nol gelukkig? Jonge Nol: „Ook niet bepaald on gelukkig". Heeft hij vrienden? Jonge Nol: „vrienden, vrienden, vrienden Eén vriend, geloof ik, maar dat is soms een vijand". HÜ is vrijgezel. Heeft hij nooit trouwplannen gehad? «Illllllllllllllllllltllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll VRIJGEZEL Jonge Nol: „M'n vader is indertijd uit de ouderlijke macht ontzet. Twaalf jaar heb ik in tehuizen geze ten. M'n puberteit is slecht begon nen. Kloosterbroeders, je kent ze wel. We mochten niet naar meisjes kijken Dat was zogenaamd zonde tegen de zuiverheid. Ik heb weieens trouw plannen gehad, maar het is er nooit van gekomen". En plechtig: „Het beeld van een harmonisch gezin is voor m'n zestiende jaar totaal weg geslagen". Het is psychiater-taal. Jonge Nol heeft dan ook diverse ma ten in een psychiatrische inrichting gezeten. Z'n moeder. Jonge Nol: „Als moeder, ach.als mens was ze wel goed. Ze heeft m'n vader nooit in de steek gelaten. Kort geleden ben ik op haar begrafenis geweest". Was hy verdrietig? Jonge Nol: „Verdrietig op grond van het leven dat ze met myn vader heeft gehad. De dood op zichzelve Hl/ krijgt iets gejaagds als hy ver telt over de psychiatrische inrichting waar zyn moeder de laatste drie jaar van haar leven heeft doorge bracht. „Vader zocht haar daar wei eens op. Die eer moet ik hem ge ven. Z'n dochters waren z'n oogappels. Z'n zoons betekenden niets". We werden vaak geslagen. Op het huis was hy altyd erg netjes. Net, schoon en rein moest het zyn. Het huis is nu erg verwaarloosd. Ik durf het hem niet te schryven". SCHAAMTE „M'n vader wilde altyd dat we karweitjes voor hem opknapten. Een enkele keer heb ik er wel de geneigd heid toe gehad. Dan zei hy: Nol, zet de flessen maar klaar, voor het snüwerk by een kraak. M'n broer uit Bilthoven heeft er nooit iets van willen weten. Op een dag zei vader en dat heb ik ook by de politie verklaard Nol. met Jou kan ik niks beginnen. Ik heb een vlotte blonde jongen met een scooter. Ik vermoed dat hy daarmee Van Z. heeft bedoeld". Kent Jonge Nol Van Z? Jonge Nol: „In '65 heb ik hem voor het eerst ontmoet. Hy was pompbediende by een garage. Ik heb toen ruzie met hem gekregen omdat ik m'n auto niet neerzette waar hy hem wilde hebben. Ik werd bang toen hy dreigde de politie te bel len, want ik had geen rybewys en helemaal geen autopapieren. By Oude Nol heb ik hem één keer gezien. Het zal niet langer dan een minuut ztfn geweest. Pas later heb ik me dat gerealiseerd". Gelooft u dat Oude Nol van Z. tot moorden heeft aangezet, hem heeft gechanteerd? CHANTAGE Nol: „Hij zal hem wel tips hebben gegeven. Hy zal wel een ver moeden hebben gehad dat Van Z. Dons uit de weg heeft geruimd. Maar hem aangezet tot moord? Chantage? Ik dacht van niet". Beschermt Jonge Nol dan toch zyn vader, of zegt hy Wyk C na: Oude Nol was geen lieverdje, maar ook geen moordenaar? Jonge Nol zegt: „M'n hele leven hoorde ik: jy bent eigeniyk belast. Je ïykt op je vader. Dan werd het rood voor m'n ogen. Ze hebben my al vaak bestolen. Uit rancune stal ik ook. Als ze voor een gulden van my pikken, pik ik voor drie piek terug. M'n vader heeft me niet geleerd dat het anders moest. Ik zou niet weten waarom ik hem moest beschermen. Maar hy had ook z'n goede dingen". UTRECHT (GPD) Twee man nen hebben in de nacht van za terdag op zondag een brutale overval gepleegd in Hotel Termi nus in Utrecht. De mannen gre pen de 66-jarige Utrechtse por tier H. Pasveer vast en knepen zijn keel dicht. zy heten hem pas los toen de por-j j I tier de sleutel van de brandkast Ij aanwees. De overvallers maakten jjj zich met 2500 a 3000 gulden uit de j voeten. De gepensioneerde hoofdportier die i nu en dan voor de nachtportier van Terminus invalt, ontdekte na zyn controleronde door het hotel om drie uur een man achter het buffet. Hy vroeg om bier. Ook toen hy aanbood er een tientje voor te betalen, bleef de portier weigeren en hy gebood de man weg te gaan. In de gang greep de man de heer Pasveer plotseling by de keel met de woorden„Geld moet ik hebben, waar is het geld?" Op dat ogenblik kwam een tweede man via de ach terdeur de gang in „Ik kreeg het nogal benauwd en daarom zed ik dut ik de sleutels wel zou wüzen", ver telde de heer Pasveer later. In de portiersloge brak één van de mannen een stalen kast open. terwyi de heer Pasveer door de tweede man stevig werd vastgehou den, en haalde er de sleutel van ac brandkast uit. Deze stond in een kantoortje aan de achterkant. De heer Pasveer moest de brand kast openen en terwyi de overvaller:, vier geldkistjes pakten, slaagde hy erin de spanjoletsluiting van de openslaande deuren te openen. „Ik realiseerde me dat dit het laatste j moment was om weg te komen. Want wie weet wat ze nog met me hadden gedaan. Ze konden tooh niet het risico lopen een getuige achter te1 laten". Hy rende door de tuin naar het Stationsplein, luid om hulp roe- j pend. Op het Stationsplein stond een taxichauffeur die toen hy van dt heer Pasveer hoorde wat er gebeurd was, direct een man achterna ginj, die even tevoren naar de Stations straat was gelopen. De taxicentra'c alarmeerde direct de politie. In een politiewagen werd met de heer Pas veer de omgeving afgezocht, maar zander resultaat. NEDERLAND I 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.70 Tweekamp, quiz tussen studententeams (NCRV) 7.32 Pick Up: presentatie nieuwe grammafoonplaten In kleur (Nt KVi 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Aktualiteitenrubriek (NCRV) 8.45 Bureau Bristol, tv-feuilleton (NCRV) 9-35 Documentaire film over Ierland, in kleur (NCRV) 10.15 De Gitaer by It boek: Friese bybelliederen, in kleur (NCRV) 10.20 Journaal (NTS) 1100 Teleac: Export (NTS) NEDERLAND II WIJK C Prinses Christina viert mor gen haar tweeëntwintigste ver jaardag. Ter gelegenheid van die verjaardag maakte Max Koot dit portret. Boksen Sedert zaterdag zyn er by de beroepsboksers twee wereld kampioenen in 't Junior lichtgewicht Tn Manilla veroverde Rene Barrien- tos (Phil) de wereldtitel die door de World Boxing Council erkend wordt, donkzy een puntenoverwinning op de Mexicaan Ruben Navarro. De Japanner Hiroshi Kobayashi wordt door de World Boxing Asso ciation nog steeds als titelhouder er kend. Oude Nol heeft een goede naam in wük C. Ze laten hem niet In de steek. Jonge Nol (driftig): „De jongens van wyk C. nemen het niet voor my op, wel voor hem. Als ik alleen maar goede dingen over m'n vader zou ver tellen. zou het Nolletje voor en na zyn, dan had ik me op hun kosten te barsten kunnen zuipen. Nu ben ik zelf doet hem niet zoveel. Hy ls zelfs voor iedereen gekke Nollie, omdat ik J niet eens getuige. Op de publieke tri- in een psychiatrische inrichting heb I bune is trouwens voor hem geen gezeten. plaats. Maar gekke Nollie zou weieens verstandiger kunnen zyn dan Hans en vader samen. Vader had een goe de naam omdat die de centen liet rollen. Wiens bier men drinkt, wiens lied men zingt. Rusteloos kykt Jonge Nol rond. Opeens driftig: .Die ouwe heeft bloedgeld achtergelaten". Het proces Directeur ziekenhuis nog vermist: 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.03 Scala: informatief programma (NTS) 730 Vaders tegen wil en dank- tv-feuilleton in kleur (AVRO) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Regiovizier (AVRO) 8.45 Peyton Place, tv-feuilleton (AVRO) 9.30 Nationaal Allerlei: Nederlandse mini-filmpje en amusement (AVRO) 10.00 Televizler (AVRO) 10.25 Journaal (NTS) Schaatsen, twee dagen lang. Drie van de vier afstanden ge wonnen door Nederlanders. Myn Keesie, wat wil je nog meer? Daarby nog de ver trouwde. tot in het oneindige herhaalde beelden van baajitje- giydende, sneeuwopstuivende Nederlanders, als om te bewij zen dat schaatsen een sport van vallen en opstaan is. Hoe waren die beelden verder? Goed dacht ik, hoewel het me opviel dat de regisseur by de vyfdui- zend meter van Verkerk (toen Ik er even speciaal op lette) zyn shots van het publiek by voor keur koos als Kees in de bocht zat. Dat mag natuuriyk nooit, ten eerste zyn de bochten het spectaculairst voor de kykers. bovendien pleegt men in de bochten uit de baan te vliegen, dus vooral als er Nederlanders rijden is het zaak die bochten in de gaten te houden, 's Avonds zat Bob Spaak zon der schaatsers in de studio, al leen Verheyen kwam nog even buurten, maar Pfrommer en Broekman waren er wel. Mis schien hadden Kees, Ard en Jan de NCRV moeten beloven niet meer voor andere omroe pen te verschf/nen. na him suc cesvolle optreden ln het amuse mentsprogramma van zaterdag avond. Schenk en Verkerk ont popten zich als heel verdienste - lyke, tweetalige (Noors en Ne derlands) interviewers en aan kondigers, we hoorden Krien- bühl klarinet spelen, we zagen Verkerk trompet en orgel spe len, Carry Geyssen speelde klassiek piano, en Jan Bols zong alsof hy in een sneeuw jacht by gierende wind uitgleed !n de bocht, dus dat was ook niet mis. Een aardig program ma. muzikaal gezien natuuriyk niet van topkwaliteit, maar daar ging het in dit geval niet om De NCRV zou eens moeten uit zoeken of je dergeiyke pro gramma's niet ook met Ajax, onze toproelers. onze nationa le zwemploeg etc. zou kunnen maken. „Voor de vuist weg", voor de verandering op zaterdag omdat Johnny Kraaykamp door bed legerigheid van regisseur Bob Rooyens niet kon doorgaan, be vatte maar één opmerkeiyk onderdeel: dominee Van der Hoeven, emotioneel pleidooibe zorger voor Israel, die drie we ken geleden zelf niet in Mies en Scène wilde, vorige week weer wel wilde (maar toen had Mies en scène alweer andere pyien op zyn boog) en dan toch zaterdagavond by Willem Duys opdook met zyn filippica tegen het westen, dat Israël in de steek zou laten. Sterk geënga geerd. maar nogal eenzudig oor delend helaas, wel overtuigend desondanks, wat weer het na deel had dat Willem tot tranen toe ontroerd werd. zodat hy niet tot relativerende tegenwer pingen by machte was. De rest was van het allerlichtste kali ber. En dan was er natuuriyk het carnaval. Ik kan me de tyd nog heugen dat in het zuiden des lands oproer uitbrak omdat Hilversum en Bussum te weinig aan het carnaval deden. Die tyd is gelukkig voorbij. Zelfs de fabeltjeskrant was zondag aan dit exuberante volksfeest ge wijd, en na het carnavalspro- gramma op vrijdag was er zon dag weer één. HAARLEM (GPD) Tot gister avond is de politie er nog niet in geslaagd de sinds woensdag vermis te directeur van het St. Elisabeth's- of Groote Gasthuis in Haarlem, dr. C. W. Graafland, op te sporen. Wel ls zaterdagochtend zyn auto onaf gesloten aangetroffen bü het mo nument op de Afsluitdijk. Het technisch onderzoek van deze auto heeft weinig nieuws opgeleverd. Na de vondst van de auto heeft za terdag een vliegtuig vergeefs het mand. die aan het signalement van de vermiste beantwoordt, op de Af sluitdijk richting Friesland heeft zien lopen. Een politieonderzoek, dat n.a.v deze getuigeverklaring in verschei dene daarvoor in aanmerking ko mende Friese plaatsen is ingesteld, heeft geen resultaat gehad. Voor zover bekend, was de 57-Jari- ge directeur-geneesheer niet over spannen en was er thuis noch in het ziekenhuis sprake van wryvingen. De Haarlemse politie, die om inlich tingen verzoekt, houdt rekening IJsselmeer in de omgeving van het met de mogeiykheid, dat dr. Graaf- monument afgezocht. land, bijv. als gevolg van een lichte Zaterdagmiddag heeft zich een ge- hersenbloeding, te kampen heeft met tuige gemeld, die vrydagochtend ie- I geheugenverlies. ROME (DPA/AP) De Italiaanse filmster Gina Lollobrigida heeft gis teren by een auto-ongeluk by Orvieto ln Toscane een knieschyf gebroken en nog andere lichte verwondingen opgelopen, zy reed met de film- en toneel-regisseur Franco Zeffirelli, die eveneens verwondingen opliep. De behandelende geneesheren heb ben bekendgemaakt, dat zy de Itali aanse actrice zullen opereren. De 40-jarige Gina Lollobrigida bestuurde de wagen, die met grote snelheid naar Florence onderweg Was, waar zy de voetbalwedstryd van de dag Florence Cagliari Wilde by wonen. De auto slipte op de beyzelde weg en botste tegen de vangrails. Gina sloeg tegen de voorruit Franco Zef firelli, de regisseur van „Romeo en Julia", die naast haar zat, liep een aantal ernstige snywonden op. Gina huilde van pyn toen zy werd overgebracht naar het ziekenhuis van Orvieto. zy is gisteravond naar een kliniek in Rome overgebracht. Daar zal zy dezer dagen na een therapeu tische behandeling worden geope reerd. zy zal tenminste twee weken in het ziekenhuis dienen te biyven Zeffirelli ligt nog in Orvieto. Hy verkeert nog in shocktoestand en kan nog niet praten. AMSTERDAM (ANP) Minister op het hoogste niveau", aldus de mi- Udink (Ontwikkelingshulp) heeft vanmorgen in Amsterdam de lof ge zongen van buitenlandse Investerin gen in ontwikkelingslanden. De ont wikkelingslanden zien steeds meer de voordelen van 't aantrekken van ka pitaal uit het buitenland. Samen met dat geld verwerft men namelyk kennis en vaardigheid die het eigen land niet bezit. In wezen is dat „overplanting van dynamiek, die op haar beurt leidt tot herverdeling van de economische groei in de we reld." Minister Udink vindt dat dit proces met alle middelen bevorderd moet worden, in bilateraal, multilateraal en ten slotte in mondiaal verband. Drs. B. J. Udink opende in Amster dam 't „Forum buitenlandse investe ringen in ontwikkelingslanden", dat zich tot 20 februari bezint op moge- lykheden om privé-investeringen in ontwikkelingsgebieden te doen toe nemen. De deelnemers .representa tief voor internationaal en nationaal bestuur, bedryfsleven en geldwezen taal te betrekken by de grote taak van de ontwikkeling der nog achter gebleven gebieden", aldus de heer Seynes. Toegang te verkrygen tot afzetge bieden is een byzonder belangryk as pect, in aanmerking nemende het in dustrialiseringsproces, dat zich in de ontwikkelingslanden gaat voltrekken. De fase van uitsluitend in eigen land de industrieprodukten af te zetten, is reeds voorby. De noodzaak om toe gang tot buitenlandse markten te ver krygen wordt acuut. Wanneer de ont wikkelingslanden willen geraken tot een versnelde Industrialisatie, zal het onvermydelyk zyn dat zy met buiten landse ondernemingen gaan samen werken. Het is al een grote verbetering, dat de regeringen en de openbare me ning in de ontwikkelingslanden nu meer dan voorheen bereid blyken te zyn om het particuliere kapitaal te nister) zyn byeengebracht door de Economische en Sociale Raad van de Verenigde Naties. Ze werden door de Nederlandse regering uitgenodigd in ons land te vergaderen. Minister Udink vindt dat de tyd dat men het particuliere geldwezen over één kam kon scheren met woeker en uitbuiting, ver achter ons ligt. Paticuliere investeringen zyn een essentiële stimulans tot groei en een bydrage tot een minimum aan ver spilling en een maximum aan doel matigheid. Het blykt moeiiyk zo zegt hy, individueel ondernemerschap te vervangen door een produktiever sy steem. Na minister Udink werd het woord gevoerd door de plaatsvervangend secretaris-generaal voor Economische en Sociale aangelegenheden van de Verenigde Naties, Philippe de Seynes. ..Het wordt steeds waarschynlyker, dat in de komende jaren de bydragen van internationale, officiële en open- zien als een bron van dienstverlening, bare hulpverlening niet voldoende zaldie zy moeiiyk ergens anders kunnen zyn, en dat het in toenemende mate j krygen en die in geen enkel opzicht noodzakelyk wordt particulier kapi- I de politieke zelfstandigheid van de i achtergebleven gebieden behoeft aan te tasten. Op deze conferentie, zo besloot de heer De Seynes, willen wy stimuleren zowel de bevordering van de particu liere investeringen in de ontwikke lingslanden als het normaliseren van de betrekkingen tussen hun regerin gen en het buitenlandse bedryfsleven. VOOR MAANDAG 17 FEBRUARI Hilversum 1, 402 m. AVRO: 18.00 Nws. 18.16 Radlojourn. 18-26 Ik verbind door.praatje 18.30 Oce upon a mattress, musical (opn.). 19.30 Nws. RVU: De stad van morgen, door Prof. dr. Ir. H. G. van Beusekom. NR.U20.05 De studenten parochie ln Amsterdam, dlcussle 20.30 Toonbeeld: muz. reisindrukken uit Japan (II). 21.10 Stereo: Radio Blazersensemblemod. muz. (opn.). 21.30 Musonnettelicht gev. muz.pro- gr. 22.00 Mensen -Kerk -Mensen: gespr. 22.20 Progr. voor de blinden. 22 30 Nws. AVRO: 22.40 Radiojournaal NRU22.55 Jazz in aktle: Boy Edgar's Big Band. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m NCRV: 18.00 Stereo: Meisjeskoor met Instrumentaal sextet (opn.). 18.19 Ultz. van de KVP. Kaarten op tafel, een ultz. over politieke zaken die de aandadnt verdienen. 18.3C Nws. 18.46 Act 19.05 Literama: radiokroniek over boeken, schrijvers en toneel. 19.20 Mu ziek en dlen6tInform, over kerklied en kerkmuz. ln klank en geschrift. 19.50 Stereo: Metropole Ork.: am use- mentsmuz. 20.10 Volksmuz. uit Nor- mandlë (gr.) 2025 Op de man af, praatje 20.30 Stereo: Radio Filharmo nisch Ork mod muz. 21.10 Gewoon meedoen; klankbeeld over voogdijkin deren. 2120 Stereo: Lichte gram muz 22.20 Avondoverdenklng. 22.30 Nws. 22 40 Tekens bij de tijdcultureel pro gr. 2325-24.00 Nws. VOOR DINSDAG 18 FEBRUARI Hilversum 1, 402 m. AVRO: 7.00 Nws 7.10 Ochtendgymn. 720 Stereo: Lichte gram muz. VPRO: 7.54 Deze dag. AVRO. 8.00 Gelukw. 8.03 Nws. 8.14 Radlojourn. 8.20 Stereo: Lichte gram muz. <8.30-8.33 De groen teman 8.50 Morgenwijding NRU 9.00 Ultgebr. rep. of herh. NRU-progr 925 Waterst. 9 40 Muz. uit de Middel eeuwen en Renaissance (opn.). AVRO 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb vit. (gr). 1100 Nws. RVU: 11.02 Tussen engagement en tendens, door de heer J. van der Vegt AVRO: 11.32 Stereo: Het Frans Blaaskwlntetklaas, en ADVERTENTIE mod. muz. (opn.). 1125 Beursberich ten 12.00 Komt vrienden ln het ronde-, progr. rondom het volkslied. 12.26 Me- ded t.b.v. land- en tulnb Overheids voorlichting: 12.29 Ultz. voor de landb. AVRO: 1229 Sportrevue 13.00 Nws. 13.11 Radlojourn. NRU: 13.30 Spiegel van België: muz en nws. van onze Zuiderburen. 14.0C Rostrum of Compo sers 1968: mod. muz. uit Berlijn en Oostenrijk (opn. - gedeeltelijk Stereo). 14.40 Jazz uit het historisch archief (opn.). AVRO: 15.00 Stereo: De we reld van de opera: Glullo Cesare, ope ra van Handel. met toelichting. 16.00 Nws 16.02 Carlbla: muz. uit Suriname en de Nederl Antillen. 1620 Land der Muzen: kunstkroniek 17.00 Stereo: Big Band Beat: The Skymasters met sol. 17.25 Jazz Spectrum 17.55 Meded. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord 7.15 Op het eerste gehoor: lich te muz. met nws. en act 8,00 Nws. 8.11 Oude gewyde muz. (gr 8 30 Nws 8.32 Voor de hulsvr. (9.00-9.10 Gymn. voor de hulsvr.). 925 Schoolradio. 10.CO Kanttekeningen by het lijdens verhaal naar Mattheus. lez 10.15 Ste reo: Seml-klass. operafragmenten i gr) 11.02 Voor de zieken. 11.55 Meded. KRO:' 12.00 Van twaalf tot twee; gev. Progr. (12.22 wy van het land; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb 12 30 Nws 12.41 Act.; 13.00 Raden maar). 14.00 Concillepostb. 14.05 Stereo: Mu- slëstagev. muzpror. 14.30 Pizzicato: muz. middag-magazine (16.00-1(5.02 Nws). Overheldsvoorl.17.00 Toeris tische reclame van de Nederl An.Uien ln de Ver. Staten, klankbeeld van Raymundo Debrot KRO: 17.10 Voor de Jeugd. Hilversum 3, 240 m. en FM VARA: 9.00 Nws 9 02 Plaatjes voor de pep. (10.00 Nws.). 11.00 Nws. 11.03 Licht platenprogr. (12.00 ws 13.00 Nws 13.03 Ekspres: gev pro gr. (14.00 Nws 15.00 Nws. 15 cht pl.progr. 16.00 Nws 16.03-18.1. Mix: licto* pl.progr. (17.00-17.02 Nws TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS/NOT: 1025-1150 Schooltelevi sie NTS: 18.50 In kl.: De Eabeiueskr. NTS: 19.00 Journ. CVK IKOR RKK: 19.07 Kenmerk, de wekeiykse Inform, rubr. over kerk en samenleving. VA RA: 19.32 Nicholas Nlckleby, tv-feull- leton. NTS: 20.00 Journ VARA: 2u 20 Achter het nws 20.50 Nooit een onver togen woord. TV-feullleton 21.30 Vyf- tlg Jaar later, een progr. ove: do emancipatie-strijd van de vr. 22.15 In kl.: Hadlmassa: een show vo„. ieder een maar niet voor allemaal. NTS: 22.5C-22.55 Journ 23 00-23 30 Teleac: Noten en Tonen (lee 2' -herh.). Nederland II NTS: 18.50 In kl.: De FabeltJeskr. NTS: 19.00 Jouin. 19 03 De vu.oul- ters. TV-feullleton voor de Jeugd i dl 7). 19.28 Scala: Inform progi N'TS: 20 00 Journ. NTS: 20.20 Kleine potjes hebben grote oren, TV-feullleton iprod BBC). 20.50 Dcnk-Beeldprogr over geestelijke stromingen in onze men- levlng 21 40 Studentenhaver eabaret- Idalnz 22 05 k- Verblndln m'1 Journaal. carnav alsp rogr 23.05-23.10

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5