PvdA VRAAGT OM INDUSTRIEPARKEN Weer rondvraag in Leiderdorps raad? Noord-Ieren over drie weken naar stem luis Grof vuil op vrijdag Tweede Kamer over probleemgebieden Studenten pastores achter collega's Kettingbotsing op Rijk sweg 4a Inbraak in r.k. kleuterschool in Zoeterwoude Bridgeuitslasen van de L.B.C. Stichting viering Warinonds feesten wordt vereniging Andere priorin in huize ,Sint Maarten9 Verzoek van ir. UTRECHTER RIJ VECHTPARTIJ OVERLEDEN Poels en Tieken Rosenfeïd Scala" naar Aanleg voetbrug in Wassenaar In beroep Nieuwe wijken Interpellatie over prijsssop in borecasector NACHTELIJKE BOTSINGEN IN NOORDW1JK Gouden bruiloft echtpaar Gijsman Laatste Nieuws BRIEF OVER INDONESIË OP AGENDA Toneelavond bejaarden in Warmond Minister Schut: PARKEERKOSTEIS NIET KOPPELEN AAN BOUWGROND PAGINA 6 LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 4 FEBRUARI 1969 (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG (GPD) De fractie van de Partij van de Arbeid in de Tweede Kamer wil voor een beperkt aantal ont wikkelingszones in het noorden, oosten en zuiden van het land een meer geconcentreerd industriebeleid op touw zetten. De regering moet in overleg met de lokale en provinciale be sturen een aantal terreinen aanwijzen, die door een gespecia liseerde ontwikkelingsmaatschappij worden aangelegd en in gericht als industrieparken voor grote en middelgrote bedrij ven, zo suggereerde vanmiddag de socialist dr. A. P. Oele bij de behandeling van het regionale beleid dat de regering de komende vier jaren wil voeren, maar dat door de socialisten te pover wordt gevonden. De ontwikkelingsmaatschappij, die de socialisten zich voorstellen, zou tot taak moeten krijgen industrieën aan te trekken en te bemiddelen bij de verlening van premies en bijzon dere vestigingsfaciliteiten, zoals ren tesubsidies. staatsdeelneming en goedkoop aardgas. De middelgrote bedrijven zouden in de aanlooppe riode gebouwen, stroom, water en UTRECHT (GPD) De studen tenpastores vinden dat de huwe lijksplannen van hun collega's Jos Vrijburg in Amsterdam en Jeroen Gooskens uit Utrecht geen beletsel mogen zijn om hen te laten voor gaan in de prediking in de parochie- diensten. In een verklaring, die zij hebben opgesteld tijdens een vergadering, d.e gisteren in Utrecht werd gehou den, dringen zij er bij de bisschop pen op aan hen met ingang van 1 maart weer tot de prediking toe te laten. Aan de andere kant wordt van de studentenpastores van Amster dam en Utrecht verwacht dat zij, gedurende de tijd dat het overleg met de bisschoppen over deze wordt gevoerd. Vrijburg en Gooskens niet in de eucharistieviering laten voor gaan. vervoersvoorzieningen tegen lagere kosten moeten worden geboden. In dat laatste geval zouden de premies kunnen worden ingebracht als bij - drage in de financiering van een werkmaatschappij, die de gebouwen ter beschikking stelt op huurbasis. De socialisten willen de ontwikke lingsmaatschappij zo nodig in de fi nanciering van nieuwe bedrijven be trekken. De maatschappij zou het recht moeten krijgen bedrijven, die zich in de randstad willen vesti gen'. aanbiedingen te doen voor ves tiging in de regionale industriepar- ZOETERWOUDE In de afgelo pen nacht is ingebroken in de r.k. kleuterschool achter de Meer- burgkerk aan de Hoge Rijndijk in Zoeterwoude. Er werd grote schade aangericht, onder andere aan de sponningen en in de lokalen waren kasten overhoop gehaald. Er wordt echter niets vermist. Dat kon ook niet. want er was geen geld in de school aanwezig. Daarop had men het gemunt. De rijkspolitie heeft de zaak in on derzoek. De laatste dagen zy-n er meer aangiften van inbraken aan de Zoe- terwoudse Hoge Rijndijk binnengeko men. Ook toen werd echter niets be langrijks vermist. LEIDERDORP De Leiderdorp- se Bridgeclub heeft voor de viertal lencompetitie weer twee wedstrijdron den gespeeld. Voor de groep rood was het de zevende ronde en voor de groep zwart de negende. De uitsla gen waren als volgt: Groep Rood na 7 ronden 1. Heren Gerlich-Van Leeuwen/Heren de Jong-Van Kins. 2. Dames Jans-Van Zonneveld'Heren Bos-Jans: 3. Echt paar Pouw/Heren Beek-Karstens 4. echtpaar Danz/Heren Danz-De Vries 5. echtpaar Groesbeek 'echtpaar Van der Pool, 6. Dames Van Gelder-De Jong/heren Blom-Schippers, 7 echt paar Van Klaveren/echtpaar Rom- pes. 8. Heren Karstens-Rebel Heren Tys":n-De Winter, 9. Echtpaar Mid delburg'Heren LenaersSchutte, 10. echtpaar Kiel'echtpaar Wessels. Groep Zwart na 9 ronden: 1. mevrouw Hanson-heer Bav :iar Mejuffrouw en de heer De Vrind. 2. echtpaar V^-duin, echtpaar Zwanen burg. 3. echtpaar Kruts/echtpas Te- singh. 4. mevrouw Van Schendel-heer Van der Bijl/heren de Koning-Van der Koog. 5. dames Schutte-Zwarts Heren de Koning Van Zonneve'd. 6. mevrouw Van de Kommer-de heer Kiel Heren van den Kommer-Leo- pardi 7. Heren Blansjaar-Pul-Heren Hoogervorst-Van der Vliet, 8. Heren Van de Laar-Smit Heren Veldhuv- zen-Van Vliet. 9 Dames Bos-Gerlich Dames v. d. Bijl-Lenaers, 10. mevr. BavclaarHeer Hanson'mevrouw On rust-heer Stokhuyzen. 11 mevr Van Brink-heer Vrinten'heren van Ber ge Henegouwen-Helversteyn. 12 He ren Van den Akker-Van der Bijl'He ren Noorman-Speckmann Het eerste achttal van de chris telijke korfbalvereniging ..War mond" heeft in de sporthal in Lisse zijn eerste nederlaag geleden in de micro competitie van deze winter. Met 54 werd verloren van KNS uit Leiden. LEIDERDORP Bij een ketting botsing op Rjjksweg 4a ter hoogte van het viaduct over de Hoogmade- seweg, vanochtend om half acht, waren ongeveer zeven auto's betrok ken. De botsing ontstond doordat het w:egdek ter plaatse erg glad was. Het duurde ruim een uur voordat de zwaarbeschadigde auto's waren weggesleept en het verkeer geen hinder meer ondervond van de door de botsing ontstane stremming. WARMOND De stichting tot viering van Warmonds feesten en Ko ninginnedag heeft een enquête ge- - houden over het tijdstip waarop dit jaar de feesten moeten plaats vin den en vooral over de vorm van de stichting, namelijk een stichting of een vereniging. Wat dit laatste be- I treft werden 1030 stemmen uitge- 1 bracht, waarbij 726 voor een vereni ging bleken te zijn. Opdat de feesten dit jaar tijdig ge- organiseerd kunnen worden, wordt 1 dinsdag 11 februari 's avonds om 8 uur in 't Trefpunt een oprichtings- vergadering gehouden waarbij een ieder vrij is ten aanzien van de te J houden festiviteiten bepaalde ge- dachten naar voren te brengen. Het geheel zal worden opgeluisterd door de bekende kapel ..De Bierkauwers" LEIDEN Priorin Bonifacio legt met ingang van 14 februari haar fun. tie neer in het klooster van huize „Sint Maarten" te Leiden in ver band met haar benoem«ng tot prio rin van het Sint Dominicusklooster van het zikenhuis Berg en Bosch te Biithoven. In haar plaats is benoemd zuster Charitas. thans directrice van het kinderhuis van „Sint Maarten" Zij wordt in deze functie opgevolgd door zuster Servanda uit Rotterdam. Voor gelukwensen, afscheid en kennismaking is gelegenheid maan dag 10 februari van vier tot half zes. IR A. P. OELE ken. Deze parken zouden in eerste instantie moeten worden aangelegd in Zuid-Limburg, rond de zogenaam de groeipolen in het noorden van het land en in de Twentse stedenband. KVP-er mr. R. J. Nelissen zei dat zijn fractie het beleid van de rege ring steunt, maar tegelijkertijd de mening is toegedaan dat doelstelling en middelen van dit beleid opnieuw in overweging dienen te komen zo dra de resultaten beschikbaar zijn van thans lopende wetenschappelijke studies op het gebied van de regio nale structuur. Ook de heer Oele had zich daarvoor uitgesproken. Vol gens mr. Nelissen dient bij deze overweging eveneens de mogelijkheid en wenselijkheid te worden betrok ken van een andere wijze van finan ciering van het werkgelegenheidsbe leid. Gedacht zou hierbij kunnen worden aan een financiering die is gebaseerd op een tot algemene ar- beidsverzekering omgebouwde werk loosheidsverzekering. AMSTERDAM (ANP) Een 30- jarige koopman uit Utrecht is van ochtend bij een vechtpartij in een café op de Amsterdamse Zeedijk plotseling overleden. Hij was door de Geneeskundige Dienst overge bracht naar het Binnengasthuis, waar de dood werd geconstateerd. De doodsoorzaak is nog niet bekend. Vanm.ddag wordt sectie op het stoffelijk overschot verricht. Volgens de politie waren bij het gevecht, dat zich tussen acht uur en half negen afspeelde, vermoedelijk drie man betrokken. Het zou door het slachtoffer, dat de hele nacht had „doorgehaald", zijn uitgelokt. LEIDERDORP In de geschie denis van Leiderdorp zullen de notulen van de raadsvergadering van 3 februari 1969 als bijzonder heden kunnen vermelden, dat dit de eerste raadsvergadering was die burgemeester H. A. van der Have als eerste burger van Lei derdorp leidde en ook, dat men, wegens de verbouwing van de raadzaal moest vergaderen in het Dorpshuis. In zijn openingswoord zei burge meester Van der Have dat het hem een behoefte was nog eens te willen bedanken voor de stijlvolle installa tie en de hartelijke wijze waarop Leiderdorp hem en z'n gezin op 18 januari had ontvangen. Daardoor was deze dag voor hen tot een onver - -« gelijke geworden ilcllY 1 lUStTI IJLCJ5U In vlot tempo, mede doordat de J ter tafel liggende stukken niet meer werden voorgelezen, werd de agenda afgewerkt. De meeste voorstellen vooral die. waarin medewerking op HILVERSUM iGPDi Netty Ro- Trond van de lager-onderwijswet 1920 senfeld is benoemd tot presentatri- door verschillende schoolbesturen ce en redactrice van het NTS - in- verd gevraagd, passeerden zonder Weg l,jj Koning Klant formatieprogramma ..Scala". Zij zal vanavond in deze rubriek haar debuut maken Deze benoemmg zal aan een van e aan de raad de toezending van een haar tree lance- werkzaamheden een eer de hamer. Reeds aan het begin van de ver gadering beloofde de voorzitter vlot eind maken. Na 10 februari zal zij nl. niet meer voor de Vara de consu mentenrubriek „Koning Klant" pre senteren. Zij blijft wel voor de Vara mee- ui werken aan de quiz „Per seconde Mholei ai gaan bezoeken wijzer" en blijft ook het VPRO-pro- gramma ,,Een mens is maar een mens" op het scherm brengen. O WASSENAAR In verband met tweetal nota's. De eerste aan de heer C. N. Boot naar aanleiding van de schoollokalen noord in Leiderdorp, met een prognose over het aantal te verwachten kinderen, dat de lagere als dit jaar de flats langs de Van Diepenin- genlaan en het Kwikstraatplein zul len worden opgeleverd. Het feit doet zich n.l. voor, dat de gemeente de oude school aan de Hoofdstraat Ja ren geleden al heeft aangekocht, met de bedoeling deze af te breken en op deze plaats huizen te bouwen. De school is echter nog altijd In gebruik voor 2 kleuterklassen en een De tweede nota zegde de voorzitter toe aan drs. J. P. van Oostrom naar aanleiding van diens vraag, hoe men kan weten of een bestemmingsplan gewijzigd is of wordt. De raad keurde alle aangevraagde reeds uitvoerig in ons blad vermel de subsidies goed. Drs. G. H. van 't Klooster zei bij de behandeling hiervan dat hif de hele gang van zaken rondom de subsid'ie-aanvragen vam verenigin gen, culturele instellingen enz. ver ouderd te vinden. Hij zou deze lie ver willen toekennen op exploitatie basis, en niet meer. zoals tot nu toe, na ingesteld onderzoek en uitge bracht advies van de culturele raad. De voorziter zegde hen toe dit in het college en daarna eventueel met de CR te zullen bespreken. Als nieuwe leden van de C. R. wer- de volgens heo voorstel gekozen j mevr. J. C. Vos-Van Nifterik «voor- j ritster UW i. J.v.d. Graaf (oud-trai- ner Velocitas), mej. D. Roest «secr. Chr. Plattelands Jongeren): N. Neu- wahl (2e secr. De Munnik) en J- Vochteloo (voorz. Sparta). De heer J. W. Boot, vroeg, wat er gebeurde, als genoemde personen hun binding met de vereniging die ze vertegen woordigden, zouden verliezen. Drs. Van 't Klooster zou in de samenstelling van de CR ook verte genwoordigers willen zien, die ter za ke kundig zijn omtrent de sociaaicul- turele voorzieningen die er zullen moeten komen, ten aanzien van de nieuwe wijken. Ir. R. Poels vond I het bijzonder knap. dat de CR deze j personen bereid heeft gevonden het werk in deze raad op zich te nemen. Als tweede voorzitter van de CR I raad zei mej. M. v.d. Voort, dat j het altijd bijzondei- moeilijk is men sen voor dit vrijwilligers werk aan te trekken. De binding met de vereni ging of instelling vervalt bij de be noeming. men vertegenwoordigt dan slechts die bepaalde richting of sport Voor de sociaal-culturele voorzienin gen heeft de raad reeds een open oog zeker na de verleden jaar ingevoer- een commissie in te stellen, die gaat onderzoeken of de rondvraag wel of niet weer terug kan komen, aange zien gebleken is, dat een aantal le den het toch als een gemis voelt dat deze is afgeschaft. De raad ging ak koord en de burgemeester benoemde een vertegenwoordiger van elke frac tie, te weten L. Los, J. M. Tieken. A. M. Kleiss, C. N. Boot en drs. J. P. van Oostrom. Op maandag 24 februari wordt de volgende raadsvergadering gehou den, terwijl verder werd meegedeeld, dat op woensdag 12 februari, om 3 uur 's middags .de eerste steen ge metseld zal worden voor de prot.chr. kleuterschool aan het Jachtslotpad. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG (GPD) Het Twee de Kamerlid Verlaan (Boerenpartij) heeft vanmiddag de tweede kamer gevraagd om de minister van Ecno- mische Zaken te mogen interpelleren over de onlangs afgekondigde prijs- stop voor de horecabedrijven. De ka mer zal morgen (woensdag) over het verzoek beslissen. het plaatsen van een voetbrug over w. Z^«r»chool. Dede vernieuwingen de weg Burgerwijn-(Wassenaar) I Er restte tenslotte een toegevoegd Den Haag, zal op 11, 12 en 13 februa ri in de gemeente Wassenaar dage lijks gedurende ten hoogste enkele uren (overdag) een gedeelte van één der hoofdrijbanen en de op dat gedeelte eventueel aangesloten toe- rit voor het verkeer worden afgeslo ten. een en ander gelegen ongeveer tussen de brug over de Oude Rijn en Maaldrift. sehooUnspecUe vindt dit wel goed, ook dat een klas van de r.k. latere seendapunt. het*een een brief was school gehuisvest moest worden in het ijsclubgebouwtje, maar keurde de aangekochte rijdende schoolloka len die elders in het land wel ge bruikt mogen worden, af. Het gemeen tebestuur is dan ook, met volle in stemming van de raad. in beroep ge gaan bij de minister. van de heren ir. R Poels en J. M. I Tieken met het verzoek aan de raad I NOORDWIJK Een 37-jarige I Noordwijkse automobilist reed in de nachtelijke uren in tie Zwanensteeg een rooster van de gasverwarming van het postkantoor stuk. Zonder zich om de schade te bekommeren, die hij in het smalle, voor autover keer verboden straatje had aange richt. reed de bestuurder weg. Enige tija na de melding trof een politiepatrouille aan de Offem- weg een personenauto aan. die di verse beschadigingen vertoonde. Aan de hand van .stille getuigen" kon worden vastgesteld, dat met deze au to de aanrijding was veroorzaakt. In dezelfde nacht reed een 22-jarige be- tonvlechter uit Noordwijk op de Nieu we Zeeweg een boom en een lantaarn paal omver. Hij meldde zich korte tijo later aan het politiebureau en gat als oorzaak van dc botsing op. dat hij door een tegenligger was verblind Daar bleek, dat hij ook wat bier op had, werd zijn rijbewijs in genomen. BELFAST (GPD) Premier O'Neill van Noord-Ierland heeft gis teravond bekendgemaakt, dat op 24 februari algemene verkiezingen zul len worden gehouden. Na een dag van besprekingen met zijn kabinet besloot dc premier om een mandaat voor zijn gematigde hervormings plannen te vragen. Onlangs zün drie ministers uit het kabinet getreden en hebben zich grote moeilijkheden tus sen de protestantse meerderheid en de rooms-katholieke minderheid voorge daan. Vorige week vroegen twaalf afgevaardgden om het ontslag van O'Neill als premier. De Unionistische partij, die in Noord-Ierland reeds meer dan 40 jaar onafgebroken de macht uitoe fent, vertoont thans een ernstige scheuring over de kwestie van gelij ke burgerrechten. Toen O'Neill na de uitbarstingen in Londonderry van 5 oktober een beroep op de natie deed om het door ds. Paisley aangewak kerde extremisme de rug toe te ke ren. ontving hij voor het eerst de spontane, massale steun van de gematigden. O'Neill had op tijd ge vraagd om zijn programma uit te voeren, maar de op hem uitgeoefen de tegendruk is nog zo groot, dat hy met de grootste voorzichtigheid te werk moest gaan. De algemene verkiezingen zullen moeten aantonen of het vertrouwn van O'Neill gerechtvaardigd is, dat de kiezers in overweldigende meerder heid achter hem staan. O'Neills ideaal is, dat de Unionisten niet al leen door de massa der prptestan- ten, maar ook door vele moderne, jenge rooms-katholieken zullen wor den gesteund, zodat er sprake zou zijn, van een inwendige nationale doorbraak. Het zou betekenen dat vele r. ka tholieken zouden moeten breken met wat zy zo lang als hun eigen steun en toeverlaat beschouwden, name lijk de Nationalistische party, die nog altijd aansluiting bij de Ierse repu bliek propageert. Een politiek die echter door de lagere le vensstandaard bezuiden de grens, weinig geestdrift by de rooms-katho- lieken in het noorden wekt. LEIDEN De heer en mevrouw L. Gijsman - M. N. de Wolf vieren zaterdag met een familiediner hun 50 jaar durende echtelijke verbinte nis. Officieel is 12 februari de gou den dag. Bruid en bruidegom zyn trouwe Leidse ingezetenen. Mevrouw Gijs man is een Belgische, die in de eer ste wereldoorlog het strijdtoneel in haar vaderland ontvluchtte. Via de binnenscheepvaart verzeilde ze in de Sleutelstad, waar ze haar latere man leerde kennen. Eenzelfde gehechtheid als aan zyn woonplaats heeft de heer Gijs man ook betoond aan zyn werkge ver. een conservenfabriek in Rijns burg. Hy heeft een respectabele staat van dienst: 48 jaar lang werkte hy er als monteur. Nu is hij gepen sioneerd. Binnenkort wordt hy 70, zyn vrouw is 2 jaar ouder. In het gezin Gijsman is één doch ter geboren. Het nageslacht heeft zioh thans uitgebreid tot 2 kleinkin deren en 3 achterkleinkinderen. De lichamelijke gesteldheid van de bruid, die nooit ernstig ziek is geweest, laat op het ogenblik wel wat te wensen over. Dit belet haar niet om, met de hulp van haar echtgenoot, het huis houdelijk werk voor eigen rekening te nemen. Het bruid.v r woont aan de Min- nebroersgracht 25. (Van onze parlementaire redactie) DEN HAAG (GPD) De socialis tische fractievoorzitter drs. J. M. den Uyl wil dat de Tweede Kamer zo snel mogelyk spreekt over de Neder landse oorlogsmisdaden in Indonesië. Vanmiddag bij het begin van de vergadering vroeg de heer Den Uyl of het mogelyk was de brief die minister-president De Jong daarover onlangs aan de kamer heeft gezon den, al morgen (woensdag) op de agenda van de kamer te plaatsen. Mr. Van Thiel antwoordde dat hy daarover in het presidium van de ka mer overleg zal plegen. De Sjah van Perzië vertoeft met zijn gezin voor een winter- sportvakantie in Sankt Moritz, Zwitserland. Van links naar rechts: de prinsen Reza Cyrus 8 en Ali Reza (3), keizerin Farah Diba, Prinses Farahnaz (5) en de Sjah. WARMNOD De oprichting van het bejaardenkoor in Warmond is een groot succes geworden. De be langstelling hiervoor is zeer groot en neemt steeds toe. Onder leiding van Mej. J. Machen zal dit koor woens dagmiddag om 5 uur een generale repetitie houden. Op vrijdag 14 februari, 's avonds om half acht, zal voor alle bejaarden en hun begeleiders in 't Trefpunt een toneeluitvoering worden gegeven door de huisvrouwentoneelgroep.,Ri ka Hopper" uit Noordwijk. Onder re gie van W. Rijnders zal ten tonele worden gebracht het bekende toneel spel" Het mirakel van Cupido" van Harry 't Sas. Z'ü. die moeilijk ter been zyn, kun nen per auto afgehaald wanneer zij hiervan tijdig kennis geven aan Me vrouw W. Heijl, Herenweg 11. DEN HAAG «GPD» Indien ge meenten weigeren middenstanders een bouwvergunning te verlenen als zij niet indirect willen bijdragen aan een parkeerfonds. dan zal minister Schut (volkshuisvesting en ruimte lijke Ordening) daarvoor een stokje steken. De bewindsman vindt het echter wel juist indien de kosten van parkeerterreinen worden verdiscon teerd in de grondprijzen. Dat blijkt uit zijn brief aan de Fe deratie van de katholieke en chris telijke ondernemersverbonden in het midden- en kleinbedrijf, die zich ver zet tegen parkeerheffingen in Zeist en Lopik. Die bepalingen missen vol gens minister Schut rechtskracht en hij zal dan ook optreden als in een concreet geval een bouwvergunning om deze reden wordt geweigerd. Burgerlijke Stand van Leiden GEBOREN Sandra Margaretha. d. v J Bou quet en J j c. Brandt; Arjan, z v. J Hartevelt en A. G. Rombout; Jo- zeph. z. v M J C. Brittijn en J. de Wolff; Manuela. d. v W. de Wit en I. Seeger; Petrus Wilhelmus Cornelis. z, v. C. J van Duin en G. C. T. Ro denburg; Barbara, d v. P P. Speel en H. G. Rijsbergen; Gijsje Metta Jaco- ba. d. v. P, Heemskerk en H. Hoek; Rolf Hermanus Johannes, z. v. W. C. M. Driessen en M A. Koek; Anthonla Nona. d. v J. J Pattikawa en E. van de Velde; Martin, z v. G J Smit en A Schröder; Sylvia, d. v. A. J P Lanzing en D. Dool; Ilse Delfine, cl v. A Lasschuljt en E. Numano; Zeger, z v. A van de Groep en J W J. M. Vink; Catharina Aria. d v. J. H Mak en C. A. van der Velden; Eduard Jo hannes. z. v J Kruit en A. van der Voorst; Gerard Johan. z. v. J de Brui nen H. C. I. den Heeten; Tjarco Christian, z v. A A. van Raad en A G A Kimmijser; Cattelilne Elisa beth. d. v A A van Raad en A. G A. Klmmilser; Maureen Jeanetee Christine, d v J J A. de Groot en P A Knul; Angèl Juliana Maria. d. v. J J. W Englebert en J. L. M Schou ten; Miriam Hendrika Theodora d. v. M P van den Berg en J. C. M. Blom: Marnlx. z v B A Mosselman en L Schouten GETROUWD H IJ Koolman en M. A Schelle- kens; M van der Haven en M H. Sloos. LEIDEN In de zaterdag gepu bliceerde lyst van de grofvuil-ophaal- dienst is het tussenkopje „vrydag" weggevallen. In onderstaande straten wordt dit vuil dus niet op donderdag, doch op vrydag opgehaald: Galgewater, 'rirde en plein, Tembrandtstraat, Oude Varken markt, Sliksteeg Groenhaz0'" -->rht, Rijn- en ^hiekode, Witte Singel, Groenhovenstrcat, Witte Rozen straat. Justus Carelhuis, Jan van G enk" C T"»~ 'raat ^e- wykstraat. Hugo de Grootstraat. Bil- derdes treat. Kort ra"°n' j. Kabeljauwsteeg, Rapenburg. Doelensteeg Doelen gracht. Nonr:nst ~g. Kolfmakerst - g Zegersteeg, 5e Binnp"^ -'-""»oht, steeg. Molensteeg. Boisotkade, Kam- persteeg, Consciëntiestrat, Vliet, Duuzastra St. JacoL-ol t J.i- cobsgracht, 'an van TT-»utkade Hoef- straat, Raamsteeg, Garenmarkt, Steens^huur, euwsteeg. Here^steeg. Salomonsteeg, Kloksteeg Sch~'",roa- kersteeg. Houtstraat. Gerecht Lok- terskerkkeorsteeg. Diefsteeg. Berken- da- - i Pieterskerfcgracht. Pie- terskei 'raat, Pieterskerkhof, Pa- j pengracht.

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 6