„De mensen willen alleen maar hun eigen naam horen" Voor u 3' Wl°op uw H salarisrekening en jj desgewenst een - maand salaris extra - als gezinskrediet en voor u De 1920 - lijn zet door bij de lentecollecties Ellen Bijlproducente van K.R.O.-platenprogramma Js DE FRANSE MODEMARATHON de bank waar ook zich thuis voelt WOENSDAG 29 JANUARI 1969 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 (Van onze r.t.v.--medewerkster) AMSTERDAM (GPD) Ellen Bijl, 27 jaar, blond kort haar, leuk hip gekleed met haar bruine sportkousjes, en wat dat betreft echt wel een uitzondering in de K.R.O.-studio's, is op de afdeling lichte muziek van de K.R.O.-radio een van die opvallend harde werksters. Iedere week produceert zij drie programma's, n.l. P.M., Vlie gende Schijven en In antwoord op uw schrijven, die alle drie op zaterdag worden uitgezonden en bij elkaar bijna zes uur beslaan. Het is allemaal lichte muziek, wat platen uit: per week 30 l.p.'s en 50 de klok slaat en daarvan is ,Jn kleine plaatjes. „Daarvan zijn antwoord op uw schrijven" in ieder geval het gemakkelijkste program ma om te doen. „Het is of de duvel er mee speelt: maar iedereen vraagt bijna hetzelfde, de Heikrekels, Heintje, Gert en Hermien Timmer man. Merkwaardüg is ook, dat de aanvragen zelden of nooit uit de Randstad Holland komen, maar al tijd uit de provincie. En vergeet hier bij ook niet het Hoes-repertoire: soms vragen de mensen mü platen te draaien, die nog niet eens in on ze discotheek zijn opgenomen". Negen jaar V Ellen Bijl werkt al weer bijna ne gen jaar bij de KRO. Ze begon, vlak Ina haar eindexamen mulo, op de typekamer. Daar begon ze aanvan kelijk met het uittikken van De zon newijzer, maai- dat hing haar al schielijk de keel uit. Ongeveer drie jaar heeft ze daar desalniettemin gezeten. Toen kwam ze bij de mu ziekafdeling terecht. Alles, wat er uit komt op het gebied van de lichte muziek, luistert ze braaf af. „Ik ben wel niet zo'n dolle liefhebster van de Heikrekels, maar het hoort nou een maal bij je vak". En er komen nogal wat nieuwe twintig bruikbaar, de rest is vuilnis. Ik luister ze allemaal af op kantoor. Dat is dan misschien wel eens ver velend voor mijn collega's, maar Ik kan er ook niets aan doen: iedereen moet zijn programma's maken, al kan ik me dan wel voorstellen dat als ik al om half negen aan de gang ben mensen met een ochtendhumeur weieens de pest in krijgen". Vivaldi Thuis luistert Ellen Bijl zelden meer naar muziek, alleen nog een enkele keer naar wat goede oude klassieken, zoals Medelssohn en Vi valdi. „Soms denk ik wel eens: ik ben helemaal niet zo muzikaal. Ik heb alleen maar een bepaalde fee ling voor mijn vak en bovendien is het mijn hobby". Voorspellen van wat in d'e top tien terecht komt, is er zelfs bij Ellen niet bij. „Zoiets is niet van tevoren te bekijken, het enige criterium is of een plaat door de disc-jockeys vaak genoeg gedraaid wordt. Ik ben dankbaar voor iedere tip, per slot kun je niet alles weten, maar als ik aan een bepaalde plaat niets vind. dan draai ik hem niet. Ik maak het programma, niet de plattnmaat- schappijen". ADVERTENTIE De televisie trekt haar niet erg aan. „Ze hebben me wel eens ge vraagd script-girl te worden, maar ik heb er geen draad zin in. Dan kan ik weer opnieuw beginnen en bovendien verlies ik dan mijn zelf standigheid en die is me veel waard. Ze hebben me ook wel eens voor omroepster gevraagd, maar dat is helemaal niets voor mij. In de eerste plaats heb ik een geweldige micro foon-angst, in de tweede plaats weet ik wel iets leukers te verzinnen dan andermans teksten op te lepelen. Ik schrijf ze liever zelf". Zeshonderd „In antwoord op uw schrijven" le vert Ellen Bijl per week zeshonderd brieven op. En die leest ze inder daad allemaal door. „Je blijft gil len als Je ziet. wat er soms in die brieven staat. Ik krijg soms velletjes lang alle huwelijksmoeilijkheden van mensen voorgeschoteld. Daar kun je dan uiteraard niets aan doen. Vrij veel post komt ook uit gevangenis sen. Ook in België heeft dit program ma kennelijk grote luisterdichtheid. Daar vragen ze maar drie dingen: de Klokkebaaien, Will Thura en Bobbejaan Schoepen. En iedereen vraagt verder altijd hetzelfde. Daar bij heb ik gemerkt, dat het de men sen helemaal niet om die ene plaat te doen is, maar voornamelijk om het horen noemen van hun eigen naam. Een frappant voorbeeld: pas geleden had ik 160 aanvragen voor Mamma van Heintje, maar ik bleek achteraf maar 159 namen genoemd te hebben. Mooi, dat die ene verge ten schryver zich meldde en zei: „Die plaat interesseert me niet, die heb ik toch in mijn eigen kast, maar waarom heeft u mijn naam niet ge noemd? Daar was het mij om te doen". En dat vind ik nou onbegrij pelijk!" (Van onze moderedactrice Jos Hagers) PARIJS (GPD) Mevrouw De Gaulle zal naar een andere kleer maker uit moeten kijken. Haar favoriete modehuis Jacques Heim staat aan de rand van een faillis sement en zal waarschijnlijk bin nenkort de deuren moeten sluiten. Het is langzaam maar zeker ge daan met de Parijse haute cou ture. Na een sombere, voornamelijk zwarte, visie van Yves Saint-Lau rent op de voorjaarsmode, brak er op de derde dag van de shows in Parijs bij Balmain, Ricci, Chanel en Cour règes een verfrissend voorjaar aan. De rokken bleven vier tot tien centimeter boven de knie, maar kwamen er alleen bij Chanel een handbreedte onder. Wat de lijn be treft zette het silhouet uit de jaren '20. dat ook al by Real en Yves 6aint-Laurent te zien was, door. Dat was alleen niet het geval bij Cour- règes. die de gewaagdste collectie van deze eeuw lanceerde. In plaats vain de bij zijn collega's zo favoriete overhemdjaponnen met geplisseerde rokken, showde hij tientallen door- kijkjurkjes, waaronder zijn manne quins alleen vleeskleurige mini- mini-slipjes droegen. Balmain de heer A. Koopmans beheerder bijkantoor Sneek Hoe? Heel eenvoudig. Open een salarisrekening bij onze bank, de NMB. U profiteert dan van V/2°/o rentevergoeding. Bovendien is er de mogelijkheid een maandsalaris extra op te nemen als gezins krediet. Als rekeninghouder geniet u een uitge- bieide persoonlijke service. Zo kunt u bijvoorbeeld gebruik maken van betaalcheques, waarmee u bijna overal betalen kunt. NEDERLANDSCHE MIDDENSTANDSBANK Leiden: Breestraat 61-63. Katwijk aan Zee: Voorstraat 39. Noordw\jk nan Zee: Palaceplein. Sassenheim: Postw\jkkade 1. Alphen a/d Ryn» Julianastraat 65. Pierre Balmain. de couturier, die Prinses Irene's bruidsjurk maakte en de garderobes van Koningin Eliza beth en Keizerin Farah Diba ver zorgt, verraste zijn showbezoeksters met een geraffineerd lijnenspel van om elkaar heen gevlochten, door stikte naden. Aan één vloelende naad had hij voldoende om de kraag, de buste, de verticale steekzakken en het dwarsceintuurtje te accentueren Een vondst, waardoor vooral zijn manteljaponnen uiterst fascinerende creaties werden. Een ander opvallend detail uit de Balmain-collectie waren zijn met zwart afgebiesde jurken, pakjes en mantels. Om trouw te blijven aan de 1920-stijl, ontwierp de befaamde Parijse couturier een reeks van eharleston-aohtige, marineblauwe overhemdjurkjes met breed geplis seerde rokken. Balmains mantelpakjes bestonden bijna allemaal uit driekwart jassen met opstaande officierskragen en ge plisseerde rokken. De Parijse mode koning ziet de vrouw het liefst in marineblauw, zachtrose, zandgeel en oranje-rood gekleed. Kleuren, die ook bij zijn lange avondjurken met vleermuismouwen de toon aangaven Ricci Consequenter dan bij Balmain was de 1920-lijtn bij Nina Ricci. Ont werper Gerard Pipart zorgde voor pastelklelurige vesfpakjes met een onvervalste marineblauwe pochet in het reverszakje. „De had er nog een van vroeger", bekende de tachtig jarige Nina Ricci mij na afloop van de show. Nina Ricci mag dan tach tig zijn, maar voor haar waren de uiterst jeugdige, parelkleurige shan tung- en linnen overall's met wijd uitlopende broekspijpen het succes van de show. De mannequins droe gen een sjaal en een ketting als cein tuur. om daarmee de taille aan te geven. Pipart, droomde bij het ontwerpen van zijn collectie van een uiterst vrouwelijke vrouw, van een vrouw, die er leuk uitziet in een overhemd- jurkje met een geplisseerde rok, maar ook van een vrouw in een wat gekledere japon met een doorge haalde ceintuur en een knoopslui- ting op de linkerschouder. Deze asymmetrische lijn kwam ook terug bij zijn mantelpakjes, waar van de jasjes ook aan de zijkant sloten. De rokken bij Ricci beston den uit vier losse panden, die alleen maar aan de ta/illeband waren vast gezet. Wat de mantels betreft, kon men kiezen uit trenchcoats met grote, scherpgepunte reverskragen, en uit kraagloze jassen, die vooral over jur ken met colkragen werden gedragen. Een reeks cocktail- en avondjur ken met korte en lange geplisseerde mouwen besloot de voortreffelijke Ricci-collectie, waarvoor vrijwel al leen effen stoffen werden gebruikt. Alleen voor 's avonds waagde Pipart zich aan abstracte gedessinneerde zijden mousseline. Chanel Het enige wat er bij Chanel ver andert dit voorjaar, zjjn de stoffen. De grand old lady van de Parijse haute couture gebruikt nog steeds haar patroontje van 1930 en dat be valt haar best. Haar pakjes waren dit keer niet van tweed, maar van zijde en ze had voor de variatie de manchetten niet afgebiesd. De show leverde haar echter geen enkel ap plausje op. omdat haar creaties er door de tot over de knie vallende rokken er zo hopeloos ouderwets uit zagen. Con reges Het mag dan waar zijn, dat Tri- xia, de jongste dochter van president Nixon, al haar zomerkleren in Parijs wil kopen, het lijkt, me niet erg waarschijnlijk, dat ze bij Courrèges terechtkomt,. Toch werden zijn door- kijkblouses deze winter het allerbest in Washington verkocht. Courrèges. die een paar jaar ge leden wereldberoemd werd door zijn astronautenmode. deed alle ruimte- vaart-overalls de deur uit; hij kwam nu met complete doorkijkjurkjes voor De mantels van Nina Ricci waren kraagloos waardoor de col kragen van de bijpassende japon nen extra goed tot hun recht kon den komen. Ontwerper Pipart maakte deze creatie voor de boutique-collectie. de dag. Voor wie wat decent er ge kleed wil gaan, heeft hij ze ook nog in voorraad met poeder donsjes op de vitale plaatsen, maar daar blijft het dan ook bij. Courrèges vindt, dat een vrouw ln deze tijd zó geëmancipeerd moet zijn, dat zij zich zonder géne geheel bloot durft te geven. Afgezien van zijn voornamelijk voor coctailpakjes en intieme huisfeeStjes bedoelde, flin terdunne, mousseline jurkjes in zwart, wit en lichtgroen, zorgde hij toch ook weer voor zijn karakteris tieke meisjesjurkjes. Wit1 japonnen met korte mouwen, met rode. gele, groene of lichtblauwe inzetten op het voor. en achterpand. Courèges is dol op Bermuda's, ge combineerd met strakke, witte tricot- truitjes, maar ook op mantels met veel knopen. Voor de rest viel Cour règes collectie door de strakke lijn, de uiterst korte, iets gerende rokken, de korte bolero mantelpakjasjes en zijn mantels die het midden tussen een trenchcoat en een redingote houden in geen enkel opzioht met die van andere couturiers te vergelijken. Met zijn „nude-look" zette Cour règes de toekomst van zijn modehuis op het spel, want het is toch maar de vraag of de vrouw, die nog maar nauwelijks aan het verschijnsel van zijn doorkijkblouses kan wennen, met zijn doorkijk cocktail- en avondja ponnen een stap verder durft gaan. *TEDERLAND I 5.00 Voor de kinderen (KRO) 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.07 Scala (NTS) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 Uitzending PPR (NTS) 8.30 Uitzending Socutera (NTS) 8.35 Inburgeren (NTS) 9.00 Sweet smell of succes, speelfim (NTS) 10.30 Journaal (NTS). NEDERLAND II 6.50 De fabeltjeskrant (NTS) 7.00 Journaal (NTS) 7.03 MIK, muzikaal amusementsprogramma (KRO) 8.00 Journaal (NTS) 8.20 The Reporter, tv-feuilleton (KRO) 9.10 Zelf doen: adviezenrubriek (KRO) 9.45 Brandpunt (KRO) 10.10 Journaal (NTS). Zoals het een erg goed idee is de programma's van David Frost veelvuldiger op het Ne derlandse scherm te brengen, zo is het ook een uitstekend idee af en toe de quiz van Kuli Ku- lenkampf uit te zenden. Dat ge beurde gisteren met de onderti teling, wat wel nodig is, zoals menigeen gemerkt zal hebben toen de ondertiteling verstek liet gaan bij de parodie op de chi rurgie. Ik vermaak me altijd uitste kend met Kulenkampf, hij heeft met Frost (van wie hij voor het overige natuurlijk op vele pun ten verschilt) gemeen dat hij zeer snel denkt en zeer snel een gevat antwoord heeft op alles wat gezegd wordt. Maar na tuurlijk was zijn quiz niet het belangrijkste programma van de avond, evenmin als het nieu we VPRO-programma „Vrij dag de 13e" dat overigens uit pakte als een erg aardig, zij het wat onevenwichtig programma, dat wat het wilde betogen niet altijd waar kon maken. Maar als het programma nog een beetje uitgepunt wordt, kan het best aardig worden, want dat was het nu ook al. Het belangrijkste programma was intussen .Maandelijks" van de VPRO, waarin de gespannen toestand in het Midden-Oosten letterlijk van beide kanten werd belicht. Dick Verkijk was met cameraman Jaap Buys in Israël, waar hü de stemming peilde in de grensgebieden (wat niet ongevaarlijk bleek, al zat er vijf urn speling tussen het moment waarop zij daar film den en het moment waarop la ter op dezelfde plek een Israeli gewond werd), en Roelof Keers vervulde zijn eerst VPRO-op- dracht samen met oameraman Peter Bos in Jordanië en de Li banon. We zagen een vluchte lingenkamp, en hoorden hoe vastberaden de Palestijnse vluchtelingen zijn him land op Israël terug te veroveren. Daar kwam kennelijk veel In doctrinatie bij, gelet vooral op de antwoorden van de jongens en de meisjes 'kinderen nog, maar hoe lang blijf je kind in 'n vluchtelingenkamp?), die al len zeiden later commando to willen worden of verpleegster om de gewonden te verzorgen, en van wie niet een de stille hoop vervulde, dat hij of zij zou antwoorden liever glazen wasser of ballerina te willen worden. We mochten ook een kijkje nemen bij de brug die Israël met Jordanië verbindt, waar de Jordaniërs, die door Is raël zijn uitgewezen vergeefs op toelating door Joranië wach ten, omdat de Jordaniërs ervan uitgaan, dat hun land al met genoeg vluchtelingen zit opge scheept en dat Israël steeds meer mensen zou uitwijzen als de uitgewezenen door Jordanië metterdaad zouden worden toe gelaten. Er was bijvoorbeeld een Jordaanse arts, die sinds 25 oktober in het niemandsland van die brug vertoefde, en juist op de dag dat er gefilmd werd bezoek had van zijn (Engelse) vrouw en kinderen, die achter gebleven waren in het door Is raël bezette Jordaanse gebied. Het moeilijke bij zulke reporta ges is. dat de mensen aan bei de zijden een reële, oprechte in druk maken en het gelijk aan hun kant lijken te hebben. Ook hier is misschien weer sprake van wat Hegel volgens Koets het conflict tussen recht en recht noemde, dat zoveel tragi scher is dan dat tussen recht en onrecht. Het is het gemak van films als „De jacht" die we gis teren ook konden bekijken, dat het daarin duidelijk is, dat Mio- key Rooney als sheriff de boos doener met het grote ongelijk 16, en Rick Peterson de brave borst met het levensgrote ge lijk. Waren alle conflicten in de wereld maar zo glashelder, dan wisten we tenminste wie we dood moesten schieten om een oplossing te krijgen VOOR WOENSDAG 29 JANUARI Hilversum 1, 402 m. VAR: 18.00 Nws. 18.16 Act. 18.20 Uitz. van de CPN. 18.30 Stereo: Dans- ork. met sol. 19.05 Stereo: Kinderkoor met pianobegeleiding. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands weekoverzicht. 19.45 Ste reo: Kinderkoor met pianobegeleiding. 19.3C Nws. 19.35 Buitenl. weekoverzicht J0.45 Stereo: Planorecital: mod. muz. 20.10 Stereo: En dan heb Je een chan son: liedjesprogr. 20.40 Zo maar Ie mand: klankbeeld over een teckel-ken nel. 21.00 Bij Dorus op visite: cabaret- progr. 21.25 Country en Western muz. 21.45 De tijd verandert de mens veran dert de tijd: rubr. over ontwikkelingen ln maatschappij en wetenschap 22.15 Stereo: Nederl. chansons, 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22 42 Act. 22.55 Stereo: Hobo, klavecimbel en slagwerk: klaas, en mod. muz. 23120 Radio Jazz Maga zine. 23 55-24.00 NW6. Hilversum 2, 298 m. NCRV: 18.00 Gewijde muz. (gr.). 18.30 Nws. en weerpr. 18.46 Act. NRU:- 19.00 Rep. Hoogovenschaaktoernooi. 19.03 Openbaar Kunstbezit. 19.13 School en huls, lez. 19130 La clemenza dl Tito, opera van Mozart, ultgev. door BBC Symfonie-ork. en -koor met sol. (In de pauze: plm. 20.25-20.45 De taal van het heelal: voordraoftit en muz.). 21.50 Spelen met taal. 22.C0 Lichte gram muz. NVSH: 22.20 Sextant: ra- dloweekbl. van de NVSH: NRU22.30 Nws. 22.38 Parlementair overzicht. 22.45 Stereo: X. een sprong in 't duis ter. 23.55-24.00 Nws. (Over de 4e lijn) van 18-20 uur. Mlaou (Barelll) Okest Almé Barelll, Roslta la bonlta (Grenet) ld.; Adios pampa mla (Mores) Orkest Alfred Hause; Rumba tam bah (Hernandez) Orkest Almé Barelli; Blue tango (An derson) Orkest Alfred Hause; Araor, amor, amor (Ruiz) Orkest Almé Ba relll; Maria de Bahla (Misraki) ld ..Oliver" (Lionel Bart) Stanley Hollo- way. Alma Cogan. Violet Carson. De- nis Waterman. Tony Tanner. Lesley Fyson. Charles Granville Horace Phelps. Rita Williams. The Williams Singers, Orkest Tony Osborne; Cara van (Ellington) Wes Montgomery met orkest; People (Styne) ld,; Moca flor (Freure) Id.; Theodora (Taylor) Id Born to be blue (Tormé) id.; West coast blues (Montgomery) id Broad way Woode) The Three Sounds; Sum mertime (Gershwin) id.; Rabble rou- ser (Byers) Orkest Count Basle; Sas sy (Byers) id.; Gymnastics (Byers) id.; Yurlko (Byers) ld.; Doodle-óodle Id. VOOR DONDERDAG 30 JANUARI Hilversum l. 402 m. AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgymn. 7.20 Stereo; Lichte grammuz VPRO- 7.54 Deze dag AVRO: 8.00 Nws 8.11 Radlojourn 8.20 Stereo: Lichte gram muz. (8.30-8.33 De groenteman) 8.50 Morgenwijding 9.00 Hedendaagse symfonie muz. (opn.). 9.35 Waterst 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arb.vit (gr <11.00- 11.02 Nws.), 11.30 Stereo; Planorecital (opn klaes. muz. 11-66 Beursberioh- ten. 12.00 Stereo; Licht instrumentaal ensemble met zangsol. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tulnb. 12.29 Pauzethea ter: liedjesprogr. 13.00 Nws. 13.11 Ra dlojourn. 13.30 Stereo: 't MuzLkanten- uur I. Klavecimbelrecitaloude muz.:. II Omroepkamerkooroude koorzang; III Berlljns Filharmonisch Octet: mod. muz. 14.30 't Is Historisch: een progr. over geschiedenis en archeologie. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Inlei ding tot muz. begrip, muz. lez. 16120 Klass. seml-klass en mod. Nederl. ka- mermuz. (opn.). 17.00 Amateurs musl- oerenaccordeon- en fanfaremuziek, (opn.). 17.00 Voor de Jeugd. 17.55 Me dedelingen. Hilversum 2. 298 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerie: klass. seml-kl. en mod. muz. (gr 8130 Nws. 8.32 Voor de huisvr. (9.00-9.10 Gymn. voor de huisvr.). NRU; 10.00 Wat heeft dat kind?, pedagogische lez. 10.20 Stereo: Muz. uit de Barok (gr.). KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken 11.55 Mede delingen NCRV: 12.00 Los-Vast: gev progr. (12.15 Boekbespreking; 12.26 Meded. t.b.v land- en tulnb 12.30 Nws.; 12.41 Act.; 12.50-13.10 Middag- dienst). 14.00 Stereo: Lichte orkmuz. (gr 14.25 Stereo: Lichte muz voor strljkork. (gr.). 14.35 Stereo: Pianore cital: mod muz. (opn.) 15.00 Herv. mlddagdleiist. NRU: 15,30 Meer over minder: een progr. met meer Inform, over mensen en dingen die minder op de voorgrond treden (16.00-16.02 Nws.). NCRV: 17.45 Sportact Hilversum 3. 240m. en FM— NCRV: 9.00 Nws 9.02 Voor de zie ken. 9.40 The Klllma Hawalians Show. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bij -e koffie- licht pl.progr, (11.00 Nws.). NRU: 1200 Nws. 12 03 Licht pl.progr. KRO: 13 CO Nws. 13.03 Act. 13.08 TNT: licht pl.pro- gramma. 14.00 Nws. 14 03 Pop-In. 15 00 Nws 15.03 Holster: Pop- en Country- muz. 16.00 Nws 16.03 lORRRrrr: Hit parade. 1700 Nws. 17.02 Act 17.07- 18.00 DraaiJUofdraallk: verzoekplaten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS/NOT: 11.00-11.60 en 14.00-14 50 Schooltelevisie. NTS: 18.50 In kl De Fabeltjeskr. NTS: 19 00 Journ AVRO* 19.07 In kl.: Julia. TV-feullleton. 19 31 AVRO's Sport panorama. NTS 20 00 Journ. AVRO: 20.20 AVRO's Televlzler 20 45 In kl.: High Chaparral, TV-feull leton. 21.35 In kl.: waar de meisjes rijn. muz. show. 22.20 Info: maan delijkse advies- en Inform.rubr NTS- 22 45-22.50 Journ. 22 50-22.56 Teleac: Cursuslnform Groenteteelt onder glas (herh 23.00-23.30 Teleac: Kijk eens wat ik zeg (les 18 - (herh.). Nederland II NTS: 18.50 In kl De Fabel tjeskr. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Scala: inform progr. NCRV: 19.30 Horen en zien- progr over verschijnselen ln de mod muz. NTS: 20.00 Journ NCRV: 20 20 Rodeo: long talent ln de lichte muze 21.10 Kijkkljk: amusementsprogramma 21.55 Act.rubr. 22.20 Dagboek van Rembrandt IKOR/CVK/RKK22 25 Kenmerk-Laatrubr over mensen en meningen NTS: 22.56-23.00 Journaal,

Leidsch Dagblad | 1969 | | pagina 5