uratom op laag pitje heeft het moeilijk Roversduo op de voor gillende loop vrouw NIEUWE UITGAVEN |St Nicolaas. Geen kerstviering in Jordanië 0 EN 21 DECEMBER NIEUW OVERLEG TuillboilW MISLUKTE OVERVAL OP BANK Voor hem Si. Nicolaas Bleyle HET GROTE lerelddiakonaat breidt werk uit Nauw samenwerken ROZENBOEK IOver 5 dagen is het alweer over Albert Schweitzer- ziekenhuis helpt 500 Biafraantjes Gesprek verhoging van minimumloon Sportsplinters IJDAG 29 NOVEMBER 1968 LKIDSCH DAGBLAD PAGINA 11 BRUSSEL (GPD) De toe- imst van Euratom ziet er nog en donker en triest uit als n paar dagen geleden vóór bijeenkomst van de Eura- n-ministerraad van gisteren. 20 en 21 december aan- lande zullen de ministers nieuw bijeen komen. Zij ho- n dan over twee rapporten beschikken. Het ene wordt gesteld door een commissie n hoge functionarissen van permanente vertegenwoor- gingen in Brussel en van de «betreffende ministeries in zes landen, het tweede door uitvoerende commissie der meenschappen. )at is het magere resultaat van dag delibereren van de minister- ei. Minister De Block zag de toe- nd gisteravond somber in. Hij esde dat ook de nieuwe rappor geen enkele oplossing van het bleem zouden brengen, te minder dat de Franse houding onverzet- jk schijnt. Dat was overigens ds dadelijk gisterochtend geble te ministers van de zes landen nad toen hun visie op de toekomst Euratom gegeven, tankrijk had gezegd: „Wij willen samenwerken binnen Euratom ar onder voorwaarde dat er geen ?meen programma van onderzoek it. Want dat onderzoek kan natio- j gebeuren. Slechts aanvullend on zoek mag gemeenschappelijk atsvinden". >at betekent dat Frankrijk dus n cent over heeft voor Ispra, voor rlsruhe en voor een deel van Pet dat door Euratom wordt gefinan cierd. Dat laatste telt ongeveer 210 man wetenschappelijk en technisch personeel, en dat is een groot deel van de totale bezetting. Zoals bekend zijn er ook nog 750 personeelsleden die in dienst zijn van het Reactor Centrum Nederland. Het Nederland se standpunt kan in het kort als vast worden samengevat. We staan voor een bijkans onont warbare knoop, die echter zeer snel moet worden doorgehakt of ont knoopt. Een instelling als Euratom heeft slechts zin wanneer er een ge meenschappelijk programma wordt uitgevoerd en dat moet van alge meen belang zijn en het moet vol doende omvang hebben. HAARLEM (ANP) De heer Jac. de Groot, voorzitter van de Tuinders vakbond van de Katholieke Land- en Tuinbouwbond. heeft zich vanoch tend op de jaarvergadering van de vakbond in Haarlem weinig optim.' ;- tisch getoond over de situatie in de tuinbouw en fruitteelt. „Het vak bevindt zich in een over. gangsfase en in een tyd. waarin men zich moet aanpassen aan nieuwe om standigheden van produktie en af zet. Vele vakgenoten zullen de strijd om het voortbestaan als tuinder o1 fruitteler moeten opgeven, omdat óf de mogelijkheid tot aanpassing en vergroting van het bedrijf ontbreekt, óf de nodige financieringsmiddelen niet worden opgebracht. Sommigen zullen mogelijk de capaciteiten mis sen om dit grote bedrijf te kunnen uitoefenen". Volgens de heer De Groot moet de Geen cent VENLO (GPD) Na een mislukte „Vlug, vlug, bel de politie. Er zijn roofoverval op de Boerenleenbank inbrekers binnen", stamelde de hij- van Wanssum heeft de Rijkspolitie gende kassiers-assistente. „Ik zag wel, gisteravond een vergeefse jacht ge- dat er iets aan de hand was", aldus maakt op een blauwe volkswagen mevrouw Koos Geerets <39). „Ik heb met het Duitse kenteken JK-X 39. j meteen de politie van Wanssum en j verbetering van de structurele om Daarmee vluchtten de twee mannen, J later die van Venray gebeld. Wij zijn j standigheden van de glastuinbouw, die gisteravond om kwart voor zes naar buiten gelopen, maar durfden voornamelijk in de „Randstad Hol- gemaskerd en bewapend de kas- niet te gaan kijken. Wij hebben geen I land", de grootste aandacht blijven siers-assistente Thea Kuypers (21) auto of overvallers gezien", aldus me- uit BlitterswUk (de kassier was naar vrouw Geerets een cursus in Eindhoven) dwongen De in paniek geraakte rovers de goedgevulde kluis te openen. Na vluchtten met een blauwe volkswagen een kort. maar fel handgemeen wist via een zandweg, die achter de Boe- de kassiers-assistente te ontsnappen, renleenbank loopt. Daar was Sjaak waarop de rovers zonder buit op de Deenen (20) bezig om zijn met be- vlucht sloegen. Thea Kuypers meent tonnen platen geladen vrachtwagen in de overvallers „een grote en een smeerbeurt te geven. Omdat de een kleine man" pendelaars te wagen de zandweg volledig versperde, hebben herkend, die iedere vrijdag- zagen de vluchtelingen zich genood avond hun In Duitsland verdiende zaakt haastig rechtsomkeert te ma marken in Nederlands geld komen ken. Van daaraf ontbreekt omzetten. spoor. houden. „Er zyn in het gebied on voorstelbare grote economische be langen in het geding, waarvan een voortdurende dreiging uitgaat voor de glastuinbouw". „Voor wat de vollegrondsgroente- teelt betreft, hebben", aldus de voor- Beroepen te OudesohoolS. J. Droppers te Nij beets: te Kam er ik- C. Vos te Gouda. Aangenomen naar Grouw toezeg- ging)J. Bonesohansker te Ti el. Bedankt voor NederlangbroekJ - C. de Bie te Ederveen: voor Akker- alter. ,Jn de algelopen periode voor- en MurmenTOUde: H Hengeveld te al de grove groenten het weer lelyk Mussel kanaal laten zitten. In de fruitteelt zijn in nog sterkere mate structuurwyzigin- GEREF. GEMEENTEN gen gaande, welke z ch eveneens ten Bedankt voor Ryssen en voor ieder nadele van het kleine bedrijf ont- 's-Gravenpokier: A. Hoogerland te wikkelen. Werkendam. Algemeen secretaris Ned. Zendingsraad AMSTERDAM (ANP) De Ne derlandse Zendingsraad te Amster dam heeft ds. R. J. van der Veen. studentenpredikant te Delft, be noemd tot algemeen secretaris als opvolger van prof. dr. J. Verkuyl. Ds. Van der Veen wordt tevens be- 'ist met het secretariaat buitenland. "De benoeming zal waarschijnlijk in gaan per 1 maart 1969. ADVERTENTIE het liefste GESCHENK, zo'n prachtige PULLOVER of VEST van HEREKMODE De overval gebeurde op het mo- ment. dat Thea Kuypers haar jas aantrok om naar huis te gaan. Zij- wilde de buitendeur van het om vier uur gesloten bankgebouw open ma ken. toen ze een gemaskerde man over een heggetje zag springen en over een belendend grasveldje de trappen van het bankgebouw zag op rennen. Amper had ze de deur open „ik v/as bang dat hij anders door de ruit zou schieten" of een tweede man met een nylonkous over zyn hoofd sprong de hal binnen „De kluis open en schnell of ik schiess". zei een van de twee. In de hand had hij iets, dat volgens Thea Kuypers op een af gezaagde buks leek. Toen de overblufte kassiers-assis tente beduidde, dat ze de kluis niet meer openen kon en hulp begon te roepen, sloeg de man met het ge weer de hand op de mond van het meisje, dat met een felle worsteling uit de greep van de overvallers wist los te komen en schreeuwend naar de langs de Boerenleenbank gelegen bazaar snelde. taal gewijzigde karakters een „eigen" leven gaan leiden. Dat moest ook wel want de venijnigheid theologen van de afzonderlijke ge loofsvormen als essentieel worden erkend en geeft, met vermijding van eigen interpretatie, een zo objectief mogelijk beeld van hun geschiedenis en wezen. Hij scheidt daarbij de vijf grote godsdiensten in twee groe- LEIDEN - Breestr 150—154 KATWIJK - Voorstraat 4 JTRECHT iANP) Het gerefor- erde werelddiakonaat van Neder- id wil uitgebreide assistentie gaan ren aan de ontwikkeling van de kelijke sociale en maatschappely- arbeid in Indonesië. Dit zal ge- iren door mede financiering van ijecten, de uitzending van specia- ten en de trainingen van Indone- che krachten in Nederland. Men een deskundige naar Indonesië ren om een goed hulpprogramma te stellen. -ONDEN (AP) „The Tablet." maandblad van de Britse r.-k. ellectuelen. publiceert een docu- nt over de betrekkingen tussen de glikanen en de rooms-katholieken, arvan het zegt dat het Vaticaan geheim wilde houden. Het document bevat vergaande nbevelingen voor nauwere betrek- igen tussen de twee kerken. Zij n het gevolg van besprekingen die glikaanse en r.k- geestelijken be- van dit jaar op Malta hebben ge ilden. Het rapport, dat pleit voor olutionaire veranderingen zoais samenlijke theologische opleiding de uitwisseling van predikers tij- ns de eucharistie viering, is voor- iegd aan Paus Paulus en de aarts- schop van Canterbury, dr. Mi tel Ramsey Seepost Met de volgende sche- i kan zeepost worefcan verzonden, data. waarop de coiiespondentie erlyk ter post moet zijn bezorgd, tussen haakjes, achter de van het schip vermeld. Ai gen- „Amstelland" '2 12); Austra- „Megantic" <2 12); BrazUië: Irkhaven" (4 12»: Canada: „Sva- fjell" (4 12»; Chili: „Benny Skou" 112); Indonesië: „Darmstadt" (3/ Kenya, Oeganda, Tanzanië: „St. nstantine" (6/12); Prignitz" <4 Ned. Antillen: „Chiron" (3/12); riname: „Palamedes" (2/12); Ver. Men van Amerika: „Elbe Express" 12), Atlantic Star" (5 12); Z- rika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: nnenkerk" (4/12). Inlichtingen treffende de verz:ndingsdata van stpaketten geven de postkantoren. NIEUWE STAATSLENING DEN HAAG (ANP) De minister j van Financiën gaat over tot de uit- gifte van een 6%% Staatslening. Hierby zal het tendersysteem worden toegepast. De koers van uitgifte wordt e^uw®n hierbij niet van tevoren 'J* internationaal bekende De inschryvers op de lening moeten hu „Het grote rozenboek" door Eigil Kiaer en Verner Hancke (Nederland se vertaling en bewerking J. P. Hage en G. den Hoed). Uitgave: Mous- sault's Uitgeverij n.v., Amsterdam. Drie jaar lang hebben de (Deense) schrijvers gewerkt aan de samenstel ling van dit boek. dat in Denemar ken de titel „Den store Rosenbog" kreeg en daar veel belangstelling on dervond. in het by zonder van de zelf- tuinders. Nu het rozengebruik in de Neder landse tuinen met het jaar stijgt, mede dank zij de propaganda, die er onder andere door het kweekcentrum Boskoop voor wordt gemaakt, is het goed gezien er een Nederlandse ver taling van te maken, We geloven, dat „Het grote rozen- boek" ook in ons land. vooral by de amateur-tuinders, zal inslaan. Er staat alles in wat men maar over ro zen wil weten: het planten, snoeien en verzorgen in de allereerste plaats, maar ook over de cultuur door de een. rozen als snijbloemen uitvoerige opsomming van zelf de koers aangeven, waarvoor zy bereid zyn in de lening deel te ne men. Deze koers mag niet beneden de 99% liggen en mag in geen klei nere fracties dan in achtsten van pro centen worden afgerond. Er kan dus naar Keuze worden in geschreven tegen een koers van 99. 99%, 99%, 99%. 99% enz. Aan de hand van deze inschrijving zal de rozen, die in kleuren in dit boek zjjn afgebeeldh. Na het lezen van dit fraai uitge voerde en 164 pagina's tellende boek weet men heel wat meer over de be handeling van deze geliefde bloem in eigen tuin. Een interessant en boeiend werk! „Peyton Place", „Terugkeer naar Peyton Place", door Grace Metalious en de losbandigheid van de in hetPen: «e ontstaan z«n ten oosten en tart nroeron vort r\a Uin/iAo Tc/voet boek beschreven Peyton Pla cers zouden de Bond van Amerikaan se huisvrouwen danig geschokt heb ben. En die vereniging is in de V.S een niet te verwaarlozen factor voor de sponsors. Het wilde relaas van Peyton Place in boekvorm moest dus voor de t.v. vervagen tot een dragelijk, om niet te zeggen „plezie rig" soort narigheid. Alle stuitende zaakjes zijn geschrapt, wat op de t.v. overblijft is een vlakke, weke, fon- dantachtige brij. waarvan de can- ten westen van de Hindoe Koesj (bergrug in het noordwesten van India). De eerste groep omschrijft hij als de „godsdiensten van de eeuwige wereldwet" lomdat volgens hen de wereld eeuwig ist terwijl hij de westelijke typeert als die van de „historische godsopenbaring", die het bestaan van de kosmos afhanke lijk maken van de actlviteiet van een persoonlijke God. De schrijver blijkt, als autoriteit op het gebied van de eerste groep, ten aanzien van met name het Christendom veel minder sumptie nog jaren kan vergen. Maar vakmanschap kan men de Amerika- gespecialiseerd. In het toonder de I rrhchnlh/lan e iron isPr-AtootnTctiemrt nen in dit geval niet ontzeggen. Terug naar de Peyton-trilogie. Wat Grace Metalious schrijft is geen lite ratuur. Op zijn best is het een wat uit de hand lopend damesbladver- haal, op zyn slechtst een naargees tig werk met figuren vol afwijkin gen. Er wordt tamelijk ruig geleefd in Peyton Place, de seksuele tenden ties in de verhalen overheersen, óók by Allison McKenzie. Voo rde t.v. is zy zo'n gekunsteld typetje dat je vernacht dat ze bij de minste, ge ringste aanraking in duizend stukjes uiteen zal vallen, maar in het boek vloeit er heel wat meer zuurstofrijk bloed door haar aderen. Wat zowel in de t.v.-serie als in de boeken op- geschiedenis van het Protestantisme komt nauwelijks uit de verf en vormt een zwakke passage in dit overigens knappe boek. Blijkbaar heeft de auteur dit zelf gevoeld en dit tekort weten op te vangen door G. B. Wi ner's vergelijkend overzicht van de leerverschillen tussen de grote chris telijke geloofsrichtingen in zijn werk op te nemen. Een rake opmerking uit de Inleiding nemen wij hier over: „De geschiedenis van de hoogontwik kelde ethische religies beslaat in ver gelijking met de vele miljoenen ja ren sedert het ontstaan van de aar de en de lange tijdsperiode sedert het eerste optreden van de mens. ja zelfs ln vergelijking met de 6000 jaar van de beter bekende wereldgeschie- minister zo spoedig mogelijk na deen „Opnieuw Peyton Place door sluiting van de inschrijving de koers j Roger Fuller. (De schokkende inti- van uitgifte van de lening vaststel len. Om een zo juist mogelijke koers van uitgifte te verkrijgen, heeft de minis ter zich enige vrijheid voorbehouden in de vaststelling van het bedrag van de lening. Dit bedrag zal niet bene den de f. 225 min, en niet boven de f. 275 min. komen te liggen. De mi nister heeft dus de keuze het bedrag feite hebben de Amerikaanse van de lening ofwel op f. 275 min.makers alleen de namen miteiten van een kleine Amerikaan se samenleving). Uitgegeven door A. J. Luitingh, Laren. Wie het verhaal, zoals dat in de bekende t.v.-serie „Peyton Place" wordt ontvouwd, in grote lijnen denkt terug te vinden in de eerder geschre ven boeken, vergist zich deerlijk. In t.v.- dan vast te stellen, ofwel op een bedrag nog lang niet alle» overgenomen uit dat ligt, tussen de f.225 min. en f.275 Grace Metalious' bestseller Daarna min. I is men op het scherm met vaak to- valt is de absolute afwezigheid van I denis. een relatief korte periode van enigerlei vorm van humor. Plezier nog geen 3000 jaar. Het is van be- lykt er niet te bestaan in Peyton l lang direct in het begin deze over- Place. Er is nooit gelachen en het i wegingen te berde te brengen om de- ziet er niet naar uit dat het in de I ze godsdiensten in een juist histo- toekomst ooit zal gebeuren. Na hon- 1 risch perspectief te zien. Pas wan derden bladzijden de avontuurtjes neer men zich realiseert welk een van de bewoners van Peyton Place enorme tijdsafstand verstreek voor- «en van allerlei fantasieën. Een verdienstelijk stuk werk van Anne Edwards, door de Nederlandse ver taalster Marianne Jager volledig aangepast aan gebruik in Nederland se gezinnen. Volgend jaar verschijnt het Nieuwe Testament in gelijke uit voering. De geschiedenis van Israël, door dr. J. Buitkamp, uitg. Van Dishoeck. Bussum Dit opmerkelijke boek. verschenen in de serie „Geschiede nis en cultuur voor Jonge mensen", is eigenlijk een jeugdbybel in zeer oorspronkelijke vorm. De schrijver, tegenwoordig voorganger van de Vryz. Hervormde gemeente in Rot terdam. volgde namelijk een nieuw procédé: hij plaatste een aantal, voor de geschiedenis van Israël be langrijke bijbelverhalen tegen de achtergrond van zijn grote kennis van plaatselijke omstandigheden, waardoor een zeer boeiend relaas van het lot van het Joodse volk in de loop der eeuwen tot stand kwam. Zelfs geschoolde bijbellezers, die wat meer weten dan men rechtstreeks uit de verhalen kan lezen, kijken mèermalen verrast op. Dr. Buitkamp bereikt oi. twee dingen: hij maakt de Jonge lezer bekend met de hoofd zaken van de inhoud van het Oude en Nieuwe Testament en geeft hem tegelijkertijd een schat van kennis omtrent de oude cultuur van Israël, Egypte en het Romeinse rijk mee. Het boek eindigt niet met Paulus, maar gaat verder met de verwoes ting van de tempel. Bar Kochba, de Halve Maan van Mekka, de kruis vaarders en de nieuwste geschiede nis van het volk van Israël. Een ori gineel boek. dat zeker aandacht ver- -¥■ De Engelse hoofdstad be gint nu reeds enigermate in kerstsfeer te geraken: sinds gisteren brandt 's avonds de speciale verlichting in Regent Street. ADVERTENTIE op de voet te hebben gevolgd, houdt men er dan ook wel een neerslachtig gevoel van over. De vijf wereldreligies, door Hel- muth von Glasenapp. uitg. Kruse- maii, Den Haag In 365 pagina's heeft de grote Duitse kenner van de Indische godsdiensten en wijsbegeer te Von Glasenapp hier een eigenhan dige samenvatting van zyn tweede lig standaardwerk over Brahmanis me. Boeddhisme. Chinees univer salisme, Christendom en Islam gege ven. Prof. Von Glasenapp, oud-hoog leraar in Koningsbergen en (na de oorlog) Tübingen, is uitgegaan van de dogmatische teksten, die door de Willy Alberti heelt gister- manten in ontvangst mogen ne- i rechts: zoon Ton Albertidoch- middag bij de opening van zijn menomdat van zijn ..Marina" ter Willeke. Willy en mevrouw platenwinkel in Amsterdam-Os- een kwart miljoen exemplaren Alberti en platendireeteur Has- dorp, een platina plaat met dia- zijn verkocht. Van links naar linghuis. dat de ethisch hoogstaande geloofs vormen werden ontwikkeld, begrijpt men waarom ook in de hoogst ont wikkelde nog zo vele primitieve on derlagen te ontwaren zyn. Dan be grijpt men dat hun ontstaan en hun verbreiding ook geen eindmint kan zyn in de geestelijke geschiedenis van de mensheid". De wortels van de radicale theolo gie, door J C. Cooper, uitg. Romen en Zonen. Roermond Een over zichtelijk en nuttig boekje van ruim 180 bladzijden voor een ieder, die zich interesseert voor de veran deringen in het christelijk denken, de strijd tussen vrijzinnigheid en fun damentalisme, de ontmythologi- seringsbeweging, het religieloos christendom en de „dood-van-God"- theologie. De bedoeling van de schrij ver, een leerling van Tillich en Elia- de. is in enkele redenen te verkla ren, waarom de radicale theologie in deze tijd opgang heeft gemaakt. Ver dienstelijk zijn de uiteenzettingen van de wijsgerige en theologische opvattingen van een aantal voorman nen en hedendaagse leidslieden. De nieuwe kinderbijbel in kleuren, uitg. Zomer en Keuning, Wageningen Een verrassende uitgave, deze „kinderbijbel voor alle gezindten". t uit het Engels vertaald met mede- werking van ds. Okke Jager en pas toor J. M. E. Keet. Verrassend niet alleen door de samenwerking van protestantse en r.-k. zijde, maar meer nog door het enorme getal van 220 kleurenplaten, getekend door Charles Front en David Christian, j die erin geslaagd zyn de typisch- Oosterse sfeer voortreffelijk weer te geven, zowel door de stijl van teke nen als door de grote kleurenrijkdom, die de kinderen zeker zal aanspre ken. Dit Oude Testament is een handzaam boek ter grootte van een j dubbeldikke paperback. Welbewust is dus afgeweken van het genre forse platenboeken, dat tot nu toe gebrui kelijk is geweest. De tekst volgt de bijbelverhalen. Zij het in eenvoudige en voor kinderen verstaanbare taal. op de voet en dus zonder het inlas- WASSENAAR 'ANP, Op ver- j zoek van prof. dr. Katchpool, docent in de tropische geneeskunde aan de universiteit te San Fransisco (Cali- fomië) heeft de directie van het Al- bert Schweitzerziekenhuis te Lamba- rene 20 ha van haar terrein beschik baar gesteld voor de hulp aan 500 kinderen uit Biafra, aldus een mede deling van ds. D A. Werner te Was senaar, mededirecteur van het zie kenhuis in Lambarene. Dr. Katchpool hoopt in zo kort mo gelijke tijd mensen, materiaal en geld beschikbaar te hebben om zijn plar. te verwezenlijken. De chefarts van het Albert Schweitzerziekenhuis heeft de medewerking van hem en zijn personeel verzekerd. De directie van het hospitaal zetelt te Straats burg doet een beroep op alle landen ter wereld deze actie metterdaad te UTRECHT (ANP) Naar ver wachting zal omstreeks 13 decern b°i' een bespreking plaats hebben tus sen de minister van Sociale Zaken en Volksgezondheid en het bestuur van de Stichting vam de Arbeid over de verhoging van het mini mumloon met ingang van 1 januari aanstaande. Dit heeft de vice-voorzitter van het NVV, de heer A. de Boon, gis termiddag meegedeeld tijdens de algemene vergadering van de Alge mene Nederlandse Agrarische Be- drijfsbond in Utrecht. Aan het ge sprek zal een bestuursvergadering van de Stichting voorafgaan. De door de voorzitter van de ANAB gesuggereerde verhoging met vijf gulden tot honderdveertig gul den per week liet de heer De Boon geheel voor diens rekening „Natuur lijk zulte nwij pogen, volledige com pensatie te krijgen", verzekerde de heer De Boon. die het een wonder lijke zaak vond dat het amendement van de vakbeweging om het mini mumloon met ingang van 1 januari te verhogen, bij de eindredactie van het SER-advies is verdwenen. Maar, zo zei hijdat betekent natuurlij k niet, dat een gesprek nu niet meer mogelijk is. AMMAN (APi De religieuze leiders van zes christelijke gemeen schappen in Jordanië hebben vandaag alle festiviteiten voor Kerst mis en Nieuwjaar afgelast uit protest tegen de Israëlische bezetting van Jordaanse gebieden. De kerstviering zal beperkt blijven tot een mis in de kerk. deden een beroep op het volk om zo veel mogelijk geld bijeen te brengen voor de hulp aan de vluchtelingen. De Latijnse bisschop Nima Se- maan heeft gezegd, dat deze beslis sing gisteravond is genomen op een bijeenkomst in het Grieks orthodoxe bisdom Amman. Daar had men de huidige situatie in ogenschounw genomen. „Religieuze plaatsen zijn nog steeds bezet, vluchtelingen zyn nog steeds in tentenkampen en moe ten een winter doormaken met alle leed, koude en ellende die dat met zich meebrengt." De leiders, die de Grieks ortho doxe. rooms-katholieke. Latijnse. Sy- I rische. Anglicaanse en Armeense ge- I meenschappen vertegenwoordigen, Badminton De Nederlandse Jok a van Beusekom is utgeschakeld voor verdere deelneming aan het enkel spel van de open badmintonkam pioenschappen van Londen. Zij ver loor in de derde ronde van de En gelse Perrin ln twee sets (11—2, 119).

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 11