O OMEGA 1868/1963 LEWENSTEIN Dagbladreclame is niet te vervangen VROOM DREESMANN Eens komt de dag dat ook U een Omega zult bezittea Te koop WOONHUIS met winkel en werkplaats ilinelte en accurate medewerker J. Treur Elke bezoekster ontvangt zolang voorradig als jubi leum geschenk gratis een prachtige gravure met het romantische modebeeld van 1868, het jaar van onze oprichting. Tweed 68-69 de meest mo mode crea- japonnen, en over- Diverse 150 cm. C 30 Lederen heren handschoen sportief, in 3 uit voeringen met een warme vachtvoering. In grijs en bruin. Parterre Bontcravatte nylon, niet van echt te onderscheiden. Zeer geschikt om op Uw mantel of tailleur te dragen. In zwartbruin-wit blond- beige en grijs. Parterre Poppenset, voor de kleine poppenmoeders. Complete poppen set in doos, met kleding. Leuk St. Nicolaascadeau Speculaaspop niet weg te denken van 5 December. Gekruid en met amandelen gegar neerd. In leuke ge schenkverpakking. Wekker met witte wijzer plaat. Wijzers en cijferpunten zijn lichtgevend. Helder belsignaal. Merk „Growa". 1 jr. schr. gar. 25 ALLEEN GELDIG VRIJDAG 29 NOVEMBER A.9. 3 25 «I 15 £L Parterre la Parterre Qa Onze magazijnen Ie Alphen ad. Rijn zijn iedere Vrijdagavond (koopavond) geopend lol 9 Damesduster Terlenka watté dus- ter in uni en be drukte bloemdes- sins. Opgestikte zak met nylon kant af gebiesd. S.M. en L. 1795 Extra grote maten. »|Q 95 1e Etage I Personen weegschaal Weegvermogen tot 115 kg. Ideaal om dagelijks Uw ge wicht te controleren, Diverse lichte kleuren. 5 Jaar garantie Een St. Nicolaascadeau voor slechts 3e Etage j Boodschappen wagen Gemakkelijker en handiger bood schappen doen met deze wagen welke een grote afneem bare tas heeft. Wielen met nylon- lagers. .w 50 Parterre AUi Veldbed met kettingspiraal. De genopte matras is 7 cm dik. Ideaal als logeer- of rust bed. Het hoofdeinde is in diverse stan den te plaatsen. Herenshawl „Regimental stripes zijn een begrip ge worden in de heren mode. Zuiverscheer- wollen shawls, ineen tiental kleurige vari aties. Sportshop Breestr73 1e Etage 75 Platenspeler met versterker In het deksel is de speaker aange bracht. Prima ge luidsweergave, Re gelaar voor hoge en lage tonen. In handig koffermodef. Met garantie q q m 1e Etage parkeergelegenheid. LEIDEN ALPHEN DUS EEN FEESTELIJKE AANBIEDING Naaimachinespecialisten sinds 1868, voor hen die kwaliteit vooropstellen. Maarsmansteeq 8, LEIDEN. Tel. 01710-20685 De Omega-dealer U de enige die het recht heeft tot afgifte van een officieel Omega garantiecertificaat aan hoofdstraat in gemeente nabij Leiden. Meest geschikt voor elektr. install, bedrijf. Serieuze liefhebbers gelieve te informeren onder no. 44577 aan het bureau van dit blad. Een Omega is het mooiste horloge dat een vrouw zich kan wensen. Niet alleen omdat het beroemd is om z'n nauwkeurigheid maar vooral ook omdat het zo mooi is. De model len worden ontworpen in het Omega Cen trum van Vormgeving in Genève. Hier geven kunstenaars de stijl aan, die het kenmerk is geworden voor alle Omega uurwerken of het nu een edelstalen, sporthorloge is of een luxueus model met briljanten. U zult Uw Omega héél lang kunnen dragen want de onderdelen van het uurwerk zijn zo fijn gemaakt dat bij normaal onderhoud slij tage geen rol speelt. De levensduur, de nauwkeurigheid, de schoonheid en de naam maken een Omega tot een bijzonder ge schenk. Het is een sieraad dat past bij de vrouw die het zal dragen. Stap eens binnen bij een erkende Omega-dealer en bekijkt U de fraaie modellen eens op Uw pols. U zult zien hoe mooi een Omega is. En als U eenmaal een Omega bezit dan geeft het Omega Wereld- garantiecertificaat U recht op een heel jaar onvoorwaardelijke garantie, die geldig is in alle vrije landen van de wereld. Omega garandeert U uiterste precisie. Bovendien een vormgeving, die tot in lengte van jaren „modieus" blijft. Een Omega-horloge is een heerlijk bezit Nu! De sublieme Lewenstein Vitesse uit de unieke Toyota serie. Tijdelijk voor 385,— min minimaal 50,— bij inruil van uw oude machine Da's maximaal 335,— vooreen meesterlijke zig-zag. Uitgevoerd in moderne pastelkleuren in handige cassette. Pak deze aanbieding. En u bent verzekerd van een prachtmachine, die nooit een steek laat vallen. Lewenstein's 100-jarige ervaring en zijn voort durend bij-de-tijdse aanpak vormen de beste garantie, die u ooit op een naaimachine kunt krijgen. De gemakkelijk te bedienen Vitesse kan: - rechtstikken - zig-zag naaien - voor- en achteruit naaien - knoopsgaten maken - knopen aanzetten - ritssluitingen inzetten - watteren - afwerken - imitatie blindzomen - cordonneren - stoppen - borduren, enz. Een zeer aparte combinatie van een sjieke kast met fraai be werkte brede band. Horloge en band vormen een geraffineerde eenheid. Met zo iets verwent Omega verwende vrouwen. 7.255,— 4" Een fraai voorbeeld uit de Omega collectie. Een blijvend sieraad voor de goed-geklede vrouw. 770,— Een zeer voornaam gouden brace lethorloge. Modern nü en over 10 jaar. Solide gouden kast en band. 695, is plaats voor een Dit is de Lewenstein Tornado lichtgewicht uit de Toyota serie. Prijs ƒ415,- I min minimaal 50,- Da's maximaal 365,- moeten over enig organisatorisch inzicht en event, zelfstandig leiding kunnen Rijbewijs strekt tot aanbeveling. I an p ten l .RSKADE 1 - LEIDEN b.g.g. Telderskade 34. 20821 of 33371.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 25