O OMEGA PONTIAC -T- TISSOT I L pl/ f/xCt V IJ A V V Een horloge bij Siebel kopen, betekent een goed horloge kopen. Siebel heeft zijn collectie samengesteld uit de merken die aan de top staan: Omega, Pontiac, Tissot. Dat Siebel juist deze merken aanbeveelt is gebaseerd op jarenlange studie van de horloge-industrie. Heel bewust is een, in technisch en esthetisch opzicht, volmaakte collectie verkregen die de grootste van Nederland is. Daarom is het kopen van een horloge bij Siebel een plezierige bezigheid. In een gastvrije sfeer krijgt U een openhartig advies. Aan U om uit deze collectie, waarvan elk horloge onvoorwaardelijk wordt gegarandeerd, dat model te kiezen dat U het meest aanspreekt. Aan U ook te bepalen, hoeveel U daarvoor uitgeeft, zestig of drie duizend gulden. DEN HAAG - Lange Poten 9-11 ROTTERDAM - Stadhuisplein 24-2G - Coolsingel 50 AMSTERDAM - Kalverstraat 123 HAARLEM - Grote Houtstraat 63 0 ich Omega-Classic. Het voordeligste klassieke dameshorloge van Omega. Een horloge waar u veel eer mee zult inleggen, goud 295,- doublé 187,-, staal 187,- Omega-Saphette. Een zeer elegant model. De wijzerplaat wordt beschermd door een gefacetteerde saffier. Als alle Omega-horloges van een ongeëvenaarde precisie. Goud 400,- Omega-Ladymatic. Een automatisch horloge, opwindend mooi en zelf opwindend. Met datumaanwijzing, vanaf 286,- Juwelen-Omega. Een creatie uit het Omega centrum van vormgeving in Genève. Een vorstelijk bezit. Omega-horloges in wit en geel goud met brillant vanaf 1245,- De Pontiac carré-cambré is een gekleed en tegelijkertijd een sportief horloge. Met datumaanwijzing. Doublé .125,-, chroom 114,- Klassieke eenvoud is het kenmerk van dit elegante dameshorloge, goud vanaf 148,-, doublé vanaf 76,- chroom vanaf 69,- Pontiac-Gulfstream met kast-uit-een-stuk. Plat, modern en waterdicht zijn de pluspunten van dit veel gevraagde horloge. Diverse uitvoeringen, vanaf 128,- Een zeer nauwkeurig uurwerk in een stijlvolle kast met elegante gouden band, vanaf 325,- Een strak langwerpig model, dat mooi op de pols zit. Een bijzonder stijlvol en duurzaam horloge, goud 295,-, doublé 120,-, chroom 114,- Een zeer apart model uit de Pontiac collectie. Het uurwerk is uiterst nauwkeurig, schokvrij en antimagnetisch. Goud 198,-, doublé 130,- Een rond model met een gemakkelijk afleesbare wijzerplaat en met diamant gesneden rand 132,- Goud met stalen bodem, vanaf 110,- De Tissot PR 516 is een onverwoestbaar mannenhorloge. Het uurwerk is verend opgehangen in schokbrekers. Door de speciale constructie volkomen waterdicht. In staal met stalen band vanaf 135,- Een begerenswaardig b^ul Tissot-horloge. De gouden^ het horloge vormen s& t prachtige combinatie, vi Seastar Seven. Dit model is waterdicht en dankzij zijn constructie een fraai en degelijk horloge. Met en zonder datumaanwijzing van 97,- tot 430,- Voor de elegante, vrouwi veel jaren plezier van haaBwi wil hebben is dit modeli Goud vanaf 203,-, doublé \z chroom t^i Dit duikerhorloge heeft een verstelbare rand. De kast is van roestvrij staal, 161,-. Automatisch met datumaanwijzing 213,- Tissot-horloges hebben 5 precisie en een moderne, 5 vormgeving. Dit model*1 Een strak-modern, vierkant model uit de Tissot collectie. Een bijzonder chique horloge. Goud 330,- doublé 158,-, staal 156,- Tissot Seastar Seven. Dit chfli model is waterdicht. Ger voor de sportieve en modemin Ie JUWELIERS De Omega Seamaster-Cosmic, heeft een modern gevormde kast-uit-één-stuk die het uurwerk extra bescherming geeft, vanaf 192,- Omega-Constellation, 's werelds meest begeerde horloge. In edelstaal vanaf 385,-, goud op Staal vanaf 490,-, goud vanaf 960,- goud met gouden band 2550,- Omega-Chronostop, zeer modern van vormgeving. Tijdmeting tot 1/5 seconde. Ook leverbaar met dwarse wijzerplaat om het horloge aan de onderzijde van de pols te dragen. 198,- Omega-de Ville. Leverbaar in velé uitvoeringen. Automatisch met datumaanwijzing, goud 790,- goud op staal 405,-, edelstaal 317,- Omega-Seamaster vanaf 146,- Het nauwkeurige uurwerk en de solide kast van deze Pontiac vormen een oerdegelijk horloge. Waterdicht met edelstalen bodem 74/

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 20