Hef verhaal van James Ray Slik de pijn weg. J Ik had m'n hele leven in moeilijkheden gezeten en voor het grootste deel in de gevangenis door William B. Huie lekasin eft cfióteren PU procframm a DINSDAG 29 OKTOBER 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGTNA 5 (ADVERTENTIE) Vanuit zijn cel in Memphis, in de Amerikaanse staat Tennessee, achrijft de man, die beschuldigd wordt van de moord op Martin Luther King, mij „In april 1967 had ik er zeven jaar opzitten in de gevangenis van de staat Missouri in Jefferson City. In die jaren bezochten mijn broers Jerry of John mü gemiddeld een maal in de acht maanden, dat hing ervan af wie van de twee niet in de gevangenis zat en dus op bezoek kon komen. Ze waren mijn enige bezoe kers. Ik heb nooit aan trouwen ge dacht. De vrouwen mochten me niet zo. Ik was negenendertig jaar en had m'n hele leven in moeilijkheden en het grootste deel ervan in de ge vangenis gezeten. Maar ik was er trots op dat ik bij al m'n misdaden nooit iemand kwaad had gedaan. Ik heb nooit een kind gemolesteerd, nooit een slachtoffer dat ik overviel met m'n revolver afgeranseld. nooit legaal uit, hoe kort je oor spronkelijke straf ook was. Ik had al driemaal geprobeerd te ontsnappen. Ik wachtte op een be rechting wegens ontsnappingspo gingen. Net had ik celuiair gehad voor de laatste poging. De bewaker had me gewaarschuwd voor hetgeen me te wachten stond als ik weer ge snapt werd. Dus deze keer moést het me lukken!" CONTRACT i'jrwör - f4 -• j t V 1 f r- •.-, *-•».• V». h - - v - r- A /V v W James Earl Ray schrijft me, om dat ik na zijn arrestatie in Londen een contract met hem heb gesloten. Hij zal me vertellen wat hij weet. Ds. Martin Luther King neemt zijn intrek in Lorraine Motel in Memphis, waar hij kamer 306 krijgt toegewezen. Slechts enkele uren later zou hij op hetzelfde balkon de dood vinden. In de gevangenis werkte tk in de keuken. In m'n vrije tijd kaartte ik soms wat. Ik las detectiveverhalen, verhalen over zeereizen en boeken over: „hoe verander Je Jezelf en komt vooruit in de wereld." Maar meestal zat ik te piekeren over kan sen om uit te breken en aan papie ren en geld te kernen als ik eenmaal ontsnapt was. Op 23 april 1967 was ik klaar om weer een uitbreekpoging te wagen. Ik had niets te verliezen, want ik moest nog achttien jaar uitzitten; er wachtte niemand op me buiten de gevangenis en van „goed gedrag" binnen de gevangenismuren viel ook niets te verwachten. Ik dacht wel dat m'n .gedrag" in de gevangenis goed was. Ik deed mijn werk, ge droeg me rustig en was netjes. Ik vocht niet en viel niemand lastig. Ik snurkte zelfs niet en woelde of schreeuwde niet in m'n slaap. Ik rook niet; daarom verkocht ik mtfn rookgerei aan andere gevangenen. Ik bewaarde het geld in m'n schoe nen, ongeveer 300 dollar. Maar wel probeerde ik voortdu rend te ontsnappen en dat wordt aangetekend als „slecht gedrag," hetgeen Je straftijd verlengt. Zolang je probeert te ontsnappen kom je er Via zijn advocaten heb ik hem voor de beloofde hulp betaald. Eerst be antwoordde hij mijn schriftelijke vra gen mondeling en heel voorzichtig, via zyn advocaten. Ik heb de indruk dat hij elke week vlotter en eerlijker schrijft. Als hij me op tijd alles kan vertellen wat hij weet, ben ik tevre den. Wat u nu leest, heb ik in septem ber geschreven met de bedoeling het te publiceren aan de vooravond van Ray's proces in november. Het is een vooruitlopen op het verhaal. Het is geschreven vóór Ray toestemming kreeg om met mij te spreken. zyn advocaten waren bezig die toestem ming te krijgen. Waar ik Ray citeer, heb ik hier en daar zijn grammatica en spelling verbeterd. Maar hij drukt zich heel helder uit. Zijn handschrift is beter te lezen dan het mijne. Hij heeft een tafel in zijn cel waaraan hij onder voortdurende bewaking van een tele visie-oog en menselijke ogen schrijft aan zijn verhaal. Hij gebruikt een woordenboek waar hij me om heeft gevraagd. Ray werd in 1928 in grote armoe de in zuidwest-Illinois geboren. Hij was een ongelukkige, hongerige, op standige jongen, die last had van z'n eigen onwetendheid en zijn uiterlijk. In 1946 liep hij weg van de middel bare school en ging in dienst een maand voor zijn achttiende verjaar dag. Hij vertelt: „Ze deelden me in bij de militai re politie, waar ik twee jaar bleef en dat vond ik fijn. Ik vond het fijn om in Bremerhaven in Duitsland rond te rijden en er de boel rustig te houden. Maar toen ze me naar de infanterie overplaatsten wilde ik er uit. Wie wil er nou bij de infanterie? Het enige wat ik kon doen was zorgen dat ik wegens wangedrag weggestuurd werd. Dat hikte me. CHESSMANN Van school weggelopen en het le ger uitgestuurd, begon Ray met een kruimeldiefstal in 1949 zijn cairrière van misdadiger. Net aJls Caryl Chess man en anderen studeerde hij in de gevangenis. Het boek dat hij het meest waardeert en waaruit hy het King werd gevuurd. meest citeert is „psycho-cyberneti- Ray maakte deze tekening van ca", geschreven door Maxwell Maltz. zijn ontsnappingsroute voor Huie. een plastisch chirurg. De uitgever be- De bewaker die Ray liet ont ween van dit boek dat ..het u helpt vluchten betwist zijn verhaal. Bij de eentonige sleur van het leven te de tekening schreef Ray: „Er doorbreken dat het u jonger en gaan verschillende verhalen hoe gezonder en succesvol maakt!" De ik eruit ben gekomen. De één zegt auteur zegt dat „wanneer het ge- met een wagen van de wasserij, zicht van een man verandert ook zijn de ander met een bakkerskar. Als toekomst verandert en dat wanneer de bewaker zo goed weet hoe ik zijn uiterlijk verandert ook zijn per- ontsnapt ben. vraag hem dan soonlijkheiö en zyn gedrag verande- maar. waarom hij 24 uur wachtte ren. I voor hij me als vermist opgaf". Ray vervolgt het verhaal over zyn vlucht uit Jefferson City zo: Drieëntwintig april 1967 was een zondag. Ik had dienst van 11 uur 's ochtends tot 7 uur 's avonds in de broodsnijlkamer. Daarom mocht ik in de keuken eten. Toen ik om 8 uur kwam ontbijten, had ik een tas bij me met 20 repen chocola, een kam, een scheerapparaat en scheermesjes. Toen ging ik naai- de broodkamer, waai- ik een wit hemd en een groene gevangenisbroek had verstopt, die ik met stencilinkt zwart had geverfd. Die' trok ik aan. Mijn groene ge vangenisbroek en m'n groene hemd trok ik daar weer overheen. Ik deed de spullen uit de tas in myn zak ken en verstopte de tas onder myn 7t'SrspT;S£, ^p'e'n~S ten**. Toen *ing ik met de Mft De tas viel niet op. benedenverdieping en ver- transistorradio. Het keukenpersoneel heeft toestem ming om zich m een badkamer bij de keuken te douchen en er zich te scheren. Ik at een flink ontbijt met een stuk of zes eieren, omdat ik voor zag dat dit voorlopig mijn laatste maal zou zyn. De motelkamer van Martin Luther King in het Lorraine Mo tel in Memphis en het balkon waarop hij werd neergeschoten, zijn verbouwd tot een kapel. Deze foto werd genomen vanuit de ka mer waar het fatale schot op volgens naar de opslagplaats buiten. De koks in de keuken gebruiken haken van zeker één meter om de pannen te versohuiven. Eén van die haken had ik meegenomen. Ik hield de bewaker in de wachttoren in de gaten. Ze doen allemaal verschillend. Sommigen doen een dutje, maar ieder kwartier moeten ze zich mel den. Als je dus iets wilt ondernemen moet je dat doen vlak nadait ze zich hebben gemeld. Ik zag dat deze be waker zich meldde en vervolgens ging maffen. Toen rende ik de twintig meter naar de muur. De muur is vijftien meter hoog, maar er gaat een viaduct onder door voor vrachtauto's en waar de muur de tunnel, raakt loopt een regenpijp die ongeveer een kleine twee meter omhoog gaat. Ik klom bovenop de elleboog van- de regenpijp en met de haak trok ik me via een paar spleten en scheuren omhoog. Klauterde ar bovenop en liet me ver volgens aan de andere kant vallen. Ik rende langs de muur. over de spoorlijn en langs de rivier Missouri tot ik uit het gezicht van de bewa kers was. De trok m'n gevangenis kleren uit en verstopte de groene ge vangenisbroek. Het hemd bewaarde ik om het 's nachts aan te kunnen trekken als het koud werd. Ik liep langs de rails tot een spoorwegbrug, waaronder ik die dag bleef en luister de of de radio iets over mijn ont snapping meldde. Ik hoorde niets. Later vernam ik dat de bewaker mij niet als vermist had opgegeven, om dat hij dacht dat ik me ergens in de gevangenis verborgen had. Ik was vanaf de gevangenis in de richting van St.-Louis gelopen, maar wist dat de politie me daar zou zoe ken. Toen het donker werd stak ik de brug weer over en liep terug in de richting van Kansas City. Ik liep die hele nacht door, behalve een en kele rustpauze om een reep chocola te eten. Het was wat koud. maar ik had er geen last van". de snelle en zekere pijnverdrijver sen waar hy stond of vanwaar hij I wegrende op spannende momenten, j Tot dusver zijn al zijn plattegronden correct gebleken. Hij weet zelfs nog I of een boom een eik of een den was. Degenen die hem dom noemen, heb ben het mis. Het enige spel dat hem interes seert is dat van hemzelf tegen de po litie. Zijn onbewogen gezicht begint alleen te stralen als hy vertelt hoe hi/ FBI-agenten op een dwaalspoor bracht. Hy vervolgt: De tweede dag hield ik me schuil, liep en luisterde naar de radio. Daarna liep ik weer de hele nacht. Ik keek veel naar de sterren. Ik had ze 'n hele tijd niet meer gezien. De derde dag waren m'n repen op. Ik rustte wat, omdat die streek nogal kaal is, kon ik een groot stuk van de verkeersweg overzien. Nu en dan zag ik een patrouillewagen. Na tuurlijk meende ik dat ze achter mij aan zaten. Op de radio hoorde ik van mijn ontsnapping. Die nacht liep ik weer vender. Ik moest een omweg maken over ruw terrein en door sloten. Mijn voeten zwollen op en ik kon m'n schoenen byna niet meer aan krijgen als ik ze eenmaal uit had. De derde nacht vond ik een cara van langs de rivier. Brak in, gapte een halve fles w\jn en wat eten. Ook een deken en een broek, want het werd koud. Daarna zocht ik een plekje in het bos. Ik at, dronk de wijn en bedekte alles met de deken. Toen ik wakker werd regende het. Ik denk dat de wyn me te pakken had gekregen. Ik stond op en liep de rest van de nacht door. De vierde dag rustte ik en lag op wacht. Ik kon niet meer riskeren m'n schoenen uit te trekken, omdat ik ze dan nooit meer aan had kun nen krjjgen. De vierde nacht liep ik weer door, maar ik kwam niet ver. Toen het de vijfde dag licht werd, regende het. Ik besloot een vuurtje aan te leggen. Ik had wat lucifers uit de caravan meegenomen. Bij een spoorlijn vond ik een hol van on geveer één meter hoog. Daar kroop ik in en legde een vuurtje aan. Toen het vuur goed brandde hoorde ik een motor. Ik stampte het vuur uit, maar te laat. Twee spoorwegarbei ders stapten uit de auto en kwamen kijken waar de rook vandaan kwam. i Ik vertelde hen dat ik gejaagd I had en nat was geworden en een vuurtje h ad aangelegd om me te dragen. Ze zeiden dat het in orde was en gingen weg. Het waren de eerste mensen die ik na mijn ont snapping had gesproken. Ik bleef er de rest van de dag, probeerde iets aan m'n voeten te doen, maar kon ze zelfs niet masseren, omdat ik m'n schoenen niet uit kon trekken. De vijfde nacht strompelde ik weer verder. Ik had voldoende drinkwater, want langs de spoorlijn waar ik liep, waren veel bronnen. Even voor het dag werd. zag ik de lichten van een stad die groot ge- 1 noeg leek om me erin te wagen. Ik wachtte die hele zesde dag en pro beerde me zo goed mogelijk schoon te maken, 's Avonds vond ik dat ik er redelijk uitzag, liep de stad in en kocht twee blikjes bier en wat brood - i jes. Daarmee ging ik terug naar de spoorlijn. CHICAGO Later op die avond nam ik een trein terug naar St. Louis. Daar kocht ik een paar te grote schoenen en een jasje. Ik nam een taxi naar de wyk in St. Louis waar ik geboren ben en zocht daar een vriend op die me naar Edwardsville reed. Van daar nam ik de bus naar Chicago. 1 Aldus Ray. Zestien maanden la- ter,op 21 augustus 1968, vloog ik naar Chicago om te informeren of hij me de waarheid verteld had j over de datum van aankomst na zijn ontsnapping. Ik gebruikte Ray'a plattegrond en vond het huis van ro de baksteen dat hij beschreef: een kamerverhuurbedrijf van twee ver diepingen plus souterrain. Tegen de eigenaars, de h eer en mevrouw Donelly vertelde ik, dat ik j een man zocht die. nadat hij in dienst was geweest, was verdwenen, 1 een zekere John Rayns, die mis schien in het laatst van april of be gin mei 1967 bij hen in huis gewoond had. Meneer Donnelly h aaide z'n - boek erbij en daar stond in Ray's 1 handschrift in: John Rayns 30-4- 1967. NEDERLAND I 18.50 De fabeltjeskrant (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.06 Amusementsprogramma Kinderboekenweek (VPRO) 19.50 Aspecten Haute Couture (in kleur) (VPRO) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Nieuws uit de autowereld (VPRO) 20 50 Van Lubltsch tot Leander 27 jaar Duitse film (VPRO) 22.30 22.40 23.00 NEDERLAND II Jeugd en seks (NVSH) Journaal (NTS) Teleac-cursus (NTS) 18.50 De fabeltjeskrant (NTS) 19.00 Journaal (NTS) 19.03 Scala, informatief programma (NTS) 20.00 Journaal (NTS) 20.20 Dubbelganger, tv-reullleton ln kleur (NTS) 20.45 Denk-Beeld (geestelijke stromingen (NTS) 21.35 Studentencabaret (NTS) 22.00 Oude muziek en zang uit Londen (NTS) 22.25 Journaal (NTS) Geen hoofdfilm (.Door Nico Scheepmaker). Er wa6 gisteravond geen bio scoopfilm op Nederland II. Vo rige week trouwens ook niet. maar de TROS compenseerde dat toen door een Duits televi siespel uit. te zenden dat een uur en drie kwartier duurde. De AVRO stelde er gisteravond minder tegenover: 25 minuten Peyton Place en daarna 50 mi nuten High Chaparral. Waaom geen „echte" hoofdfilm? Dat werd me verteld door drs. Jaap Dubbelboer. De AVRO heeft eigener beweging besloten voor lopig geen „bioscoopfilms" meer op maandagavond. Nederland- II. uit te zenden, omdat de keuze door de bepalingen van de bioscoopbond te beperkt is. De AVRO is langzamerhand uitgekeken geraakt op die oude films, bovendien is het moei lijk aan een goede film te ko men. De AVRO zal daarom in leder geval tot 1 januari geen speelfilms meer op maandag avond uitzenden. De bioscoop films op woensdagavond op Ne derland-I, die door de NTS worden uitgezonden, blijven gehandhaafd (al moeten zij ge. lukkig wel eens wijken voor een begaafde voetbalwedstrijd) Morgen b.v. zendt de NTS de film „Storm over Washington uit", die in 1962 gemaakt werd en minder dan vijf Jaar gele den in de Nederlandse biosco pen draaide. Volgende week woensdag zendt de NTS een speelfilm uit die dateert van 1961. Ook volgende week maan dag is er weer een speelfilm, die door de VARA wordt uitge zonden. Een goede bovendien. „Un s'nge en hiver" met Gabin en Belmondo, een film die da teert uit 1962. Is het wel een verstandige politiek van de AVRO? Tenslotte is Peyton Place ook al een paai- jaartjes oud. Magistrale documentaire Geen hoofdfilm dus. maar wel een magistrale documen taire. „Advertentie" getiteld, van de Tsjechische T.V., kort geleden bekroond met de Prix Italia 1968 Wie bij het woord magistraal aan iets stralends denkt, zit op een verkeerd spoor, want daarvan was geen sprake. Het ging over de miljoen Tsjechische kinderen, die om de een of andere reden bijzondere zorg vereisen en de gimmick van het programma was een kleine advertentie waarin iemand aan bood een kind voor drie jaar te adopteren, in ruil waarvoor hy zijn Fiat 850 wilde afstaan. Sta pels brieven waren het resul taat. en de Tsjechische t.v. ie op een deel van de schrijfsters daarvan afgegaan. Armoe, ge brek aan geld of woonruimte, gemis van een vader of moe der. begeerte naar een Fiat 850 waren de argumenten om op advertentie te reflecteren. De vaak ten hemel schreiende ar moe en misère sprongen je uit deze documentaire tegemoet. Wat moeten een man en vrouw ook met vier kinderen, als zij één kamer hebben van 4 by 2 meter? Een vrouw schreef, dat zy en haar man een ziekelijke zoon hadden voor wie ze de Fiat nodig hadden en dat zy bereid was, om ln overleg met haar man van een kind te be vallen. desgewenst in het huis van de aanvrager, waar ze het kind dan ook kon zogen, zodat hy de eerste lach en de eerste tand jes; kortom de eerste vreugden van een kind zelf kon meemaken. Er is veel ellende op de wereld, dat bhjkt wel. En er is in een communistische staat niet persé minder ellende dan in een kapitalistische staat, dat bleek ook weL Praagse jeugd demonstreerde Op het moment dat deze documentaire werd uitgezonden, werd er door de Praagse jeugd weer gedemonstreerd tegen de Russen, ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van de Tsje- choslowaakse republiek. Het was geen luisterrijke bydrage aan de feestviering, deze op somming van veel kinder- en grotemensenleed, maar wel een bijzonder opmerkelijke, omdat we van communistische landen niet gewend zyn dat zy zo diep ln de buidel tasten van het eigen ongelijk. Daarom is Tsje- cho-Slowakye ook een buiten beentje, daarom verdient het onze sympathie en bijstand, daarom was het ook een goed idee van de TROS deze docu mentaire Juist gisteren uit te zenden. VOOR DINSDAG 29 OKTOBER Hilversum 1. 402 m. KRO: 18.00 Stereo: In de volks mond. volksliedjes. 18.19 Ultz. van D'66 18.30 Nws. 18.46 Act. 19.05 Licht en semble met sol. 19.40 Conclllepostbus. 19.45 Zoekend geloven (8). 20.00 Ste reo: Mod. muz. geïnspireerd op het Iberische schiereiland. 21.15 Rotzooi op de trap. hoorspel. 22.05 Stereo: Mod muz. (gr.). 22.30 Nws. 22 42 Overwe ging 22.45 De zingende kerk. muzikale lezing. 23.00 Gastarbeiders laster - belders?. doe. 23.30 Nlghtwatch: Jazz- muz. (opn.). 23 55-24.00 Nws I Hilversum 2. 298 m. I AVRO: 18 00 Nw6. 18.16 Radlojourn. I 18.25 Zingen geblazen: lledjesprogr. 18.50 Paris vous parle: gesproken brie! uit Parys. 18.55 Voor de kleintjes. 19.00 Werk of geen werk: progr over de Industriële ontwikkeling v. Gronin gen. 1930 Nws. 19.35 Vanavond: gevar progr 22 30 Nws. 22.40 Radiojournaal. |NRU: '22.25 Signaal, muz. van eigen I tyd. 23.55-24.00 Nws. PLATTEGROND Ray tekent graag plattegronden, waarop hy me de ligging van mo tels, bars, pensions aangeeft of plaat- I „Ik herinner me hem nog wel," vertelde mevrouw Donelly. „Toen I hy hier kwam, had hy erge last van I z'n voeten. Hy woonde in de achter kamer van het souterrain. Een aar dige rustige man. Hy betaalde 14 dollar per week voor z'n kamer en rekende altyd prompt op tyd af. Hy heeft hier zes k acht weken gewoond en kreeg verscheidene keren post. Toen hy vertrok vertelde hy voor zaken naar Canada te gaan. Morgen: keukenhulp VOOR WOENSDAG 30 OKTOBER Hilversum 1. 402 m. NCRV7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Op het eerste gehoor (7.30 Nws.; 7.32 Act.). TROS: 8.00 Nws. 8.11 Als dat zou kunnen: verz.pl.progr. (8.30 Nws.; 8.32-8.42 Act.; 9.00-9.10 Ochtendgym. voor de vr.). 9.35 Water standen. 9.40 Voor de kleuters. 9.55 Om roepork. en sol. (opn.): klass. en mod muz 10.30 Voor de vr 11.00 Nws 11.02 Discogram: muzikaal wedstrljdpro- gramma. 11.45 Act. KRO: 12 00 Van twaalf tot twee: gevar. progr. 12.22 Wij van het land: 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb.; 12.30 Nws.; 12 41 Act.: 13.00 Raden maar 13.15 Onderne mend. pr). NCRV: 14.00 Stereo: Radio Phllh ork.: mod muz. van Franse componisten 15.00 In 't zilver, progr. voor oudere luisteraars 16 00 Nws 16.02 Stereo: Voor de Jeugd. 17 00 Stereo: Lichte gr.muz. 17 15 Kinderliedjes. (gT.). 17.30 Stereo. Licht lnstr kwar- I tet en zangsol. 17.50 Overheldsvoorl Het Paplamentu ln de Antlltaanse gemeenschap SprekerHenk Dennert Hilversum 2. 298 m. 1 VARA: 7.00 Nws en oohtendgym i 7.20 Soc. strlldl. 7.23 Stereo: Lichte 1 grmuz. (7.30-7.35 Van de voorpagina.). J VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: 8 00 Nws. en act. 8.20 Stereo: Lichte gr. muz. (8.30-8.35 Van alle markten thtti» pr. voor de hulsvr.). 9.00 Stereo: Klass. muz. (gr.). 9 40 Schoolradio. 10.00 Lich te gr.muz. 10.50 Voor de kleuters. 1100 Nws 11.02 Voor de vr. 11.40 Stereo: Seml-klass muz. (gT.). 12.21 Voor het platteland 12 26 Med t.b.v. land- en tulnb. 12.29 Stereo: Walsork. 13. uur Nws. 13.11 Act. 13.25 Franse chansons. 13 45 Gesproken portret. 14.00 Voor de kinderen 15.00 Stereo: Radlophllh. or kest: mod. en klass muz. 15.40 Radio koor: mod geestelijke liederen. 16.00 Nws. 16.02 Sociëteit: Zestig min. voor boven de zestig. NRU17.02 Oude Ued- 'es VARA: 17.20 Voor de Jeugd 17.56 Med. Hilversum 3. 240 m. en FM. NCRV. 9 00 Nws 9 02 Lichte voe. muz 10 00 Nws 10.03 Nieuwe lp/s. met commentaar 10.30 Lichte- en dansmuz uit de USA NRU: 11 uur Nws 1103 Muz.-lezen: het laatste In ternationale nws op het gebied van de lichte muz (12 00 Nws AVRO: 13.00 Nws 13 02 Radlojourn 13.06 Zet 'm op: vrolllk pl.progr. (14.00 Nws). 15 uur Nws 15 03 Arbeldsvlt populair verz.pl.progr 16.00 Nws 16.03-18.00 Su perclean Dreammachlne (17.00 Nws.: 17.02 Radlojourn.) TELEVSIEPROGRAMMA'8 Nederland I NCRV 1700-17.35 Voor de kinderen. NTS: 18 50 In kleur: De Fabelt (es- krant. NTS 19 00 Journ NTS 19 06 Scala een lnf. progr NTS: 20 00 Jour naal NTS: 20 20 Ultz. van het Geref. Politiek Verbond 20 30 Inburgeren De Politieke Prent 21 00 Storm over Wash ington (Advise and Consent), speelfilm (Rijkskeuring: alle leeftijden! 23 10 Ultz. Stichting Socutera 23 25-23 30 Journ. Nederland n NTS: 18 50 In kleur: De Fabeltjee krant NTS: 19.00 Journ. NCRV 19 03 Hoogtepunten uit de serie Zeskamp. NTS 20 00 Journ NCRV: 20.20 In kleur- The greatest show on earth: Onder verdenking TV-film (prod van Deslluj. 21.10 In kleur: Programma over de beeldhouwer Jacaues Llochltz. 2140 Act rubriek 22 00 Dremnels en vergezichten: gesprekken t.g.v Hervor mingsdag. NTS; 22.15-22.20 Journ.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5