Katwijkse stropers gepakt ^phalen vuil er Oud-politiebrigadier klaagt Ben Pon aan Oegstgeest wil drie sportcommissies Geld gestolen Loop der Bevolking te Leiden Ouderavond van kleuterschool De Woelwaters EX%ERDAG 5 OKTOBER 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 13 r Dalida, de beroemde Franse- ïiaanse zangeresbindt de '<d aan op de fiets met de cou- Raymond Poulidor. Dat ge- \rt op 8 oktober in een tv-pro- nma dat in het teken staat de Olympische Spelen. Be- he Dalida en Poulidor komen nog meer beroemdheden op het ferm. Hier is het tweetal bezig t wat als „training" werd om geven. Kosten noodlokalen Terry: Ik heil Kamperfoelielaan I OEGSTGEEST Zoals bekend is. nog president aldus schryven B. en W. van Oegst- geest aan de raad moesten tengevol- Verlichtingsactie van A.N.W.B. p ASSENAAR De ANWB zal tot en met 12 oktober een ver- itingsactie voeren in deze ge ënte. In deze periode zal het ver- D htingscontrolestaüon op het par- jrterrein by de St. Joseph-kerk rden gestationeerd. De openings- 'en zyn: op werkdagen van 11.00- 10 uur en op zaterdagen van 10.00- |0 uur. oals bekend is het doel van deze iie de automobilisten te overtuigen n het grote belang van een goede puigverliohting, waardoor het ntal ongelukken ongetwijfeld zal imarminderen. ng L r ee£ UURT 1. •^«aandag Herensingel (van Me- -—jèastraat tot Lage Rijndijk), Ham- =ieklaan, Kooilaan - geheel, Cele- ^^straat. Decimastraat, Siebold- aat, Ploresstraat, Bloemstraat, rmosastraat. Borneostraat, Drift- ï^ftat, Lombokstraat, Javastraat, fdusastraat. Parkstraat, Kooipark, jehstraat (van Kooilaan tot Su- Ambonstraat, Madoe- Yyitraat. ■■^tURT 2. É3iusdag Jac. Grlusplantsoen, Aal- jNoordewierlaan, Cornelis Schuyt- —nn, Diepenbrocklaan, Joh. Ver- iststraat. Rich. Holstraat, |5ffaehtstraatp Churchill-ilaan, Wil- y/ Pijperstraat, Peter van Anrooy- saaat, Joh. Wagenaarlaan, Vale- J^straat, v. Blankenburgstraat, Ju- f s Röntgenstraat, Mozartstraat, Tnard Sweersstraat. Sweelinck- Eduard van Beinumstraat, Debussystraat, Ra- Chopinstraat, Moesorgski- -—jaat, Caesar Fr ankstraat, Verdi- ^at. É'URT 3. nderdag Lage Rijndijk, Voor- t, Sumatrastraat, Atjehstraat Sumatrastraat tot Soemba- t)Soembastraat, Balistraat, juorstraat. Ringkade, Bonaire- faat, Arubastraat, Surinamestraat, Cura?aostraat, Sint Sint Eustatiusstraat, Hbastraat, Bankastraat, Biliton- 'aat, Kooihof. 4. ="wft'ydag Haagweg (geheel), Rijn- JjLk' Dijkhoflaan, Valkenburgseweg, j^lagweg (tien huizen), Klikspaan- të. Da Costastraat, de Genestet- 5jaat. Nicolaas Beetsstraat, Potgie- fslaan, Tollenstraat, Schimmel- jjgjfaat, Oltmanstraat, Hasebroek- faat, Borgerstraat, van Lennep- raat, ten Katestraat, Toussaintka- ■(Staringkade. ge van het feit dat met de bouw van de systeemschool voor de 3e openba re school pas onlangs kon worden be gonnen noodmaartegelen worden ge troffen om en'ige klassen van de nieu we protestants-christelijke school en de Jenaplan school in het pas begon nen schooljaar onder te brengen. Enige klassen konden worden on dergebracht in het jeugdgebouw Ta- berna naast de gereformeerde kerk en in de Koningin Julianaschool. Bo vendien was 't nodig een noodlokaal te plaatsen bij de school aan de Kamperfoelielaan. Voor de laastgenoemd lokaal kon men van de gemeente Leiden een houten kleedgebouw van het sportromplex van de gemeente Leiden een houten kleedgebouw van het sportcomplex Pieter Bothstraat in Leiden tijdelijk in gebruik nemen. De huurprijs van dit kleedgebouw is f 400 per maand. Voor de plaatsing van dit lokaal en het geschikt maken voor schoolge bruik is een bedrag van f 15.800 no dig volgens een bij de raadstukken ter inzage liggende specificatie. Voor het jaar 1968 is daarom een bedrag nodig ad 5 maanden x f 400 is f2000 plus f 15.800 is in totaal f7.800 B. en W. stellen de raad voor dit be drag beschikbaar te stellen. Ten aan zien van de huurprijs van het gebouw Taberna wordt nog overleg gepleegd. B. en W. delen nog mede, dat ui teraard ook voor rekening van de ge meente is het t.z.t. in de oorspronke lijke staat dit lokaal weer plaatsen in Leiden. De kosten hiervan, die ge schat worden op f 10.000 komen ten laste van een volgende dienst. Een krediet zal pas worden aangevraagd als het lokaal niet langer nodig zal zijn. Aan de Technische Hogeschool in Delft slaagden voor het prope deutisch examen elektrotechnisch ingenieur de heren S. .J M. Blom (Leiderdorp), A. P. Hoeke (Voor schoten) en R. J. M. Noordoven (Wassenaar). Afscheid pastoor N. J. Commandeur LEIDEN Op zondag 20 oktober zal in de St. Antoniusparochie af scheid worden genomen van pastoor Commandeur. De scheidende pastoor viert 's ochtends om half tien de eu charistie plechtig mèe, waarbij het parochiekoor assistentie verleent. De ze hoogmis zal worden geassisteerd door de zielszorgers van de St. An- tonius parochie, 's Middags om vier uur is er in het ontmoetingscentrum gelegenheid om persoonlijk van pas toor Commandeur afscheid te nemen. Morgen reeds wordt ieder in staat gesteld zijn waardering voor de schei dende pastoor geldelijk tot uitdruk king te brengen. Achter in de kerk staan namelijk bussen, die zowel vóór als na de diensten gemakkelijk bereikbaar zijn. Daarom vervallen tijdens deze diensten de normale in zamelingen. Men kan ook gireren: 70190 t.n.v. N. J. Commandeur, Lei den. Bij afwezigheid van de bewoners is gisteravond een insluiping gepleegd in een huis in de Thorbeckestraat Het gehele huis is doorzocht, een be drag van f 465.- ontvreemd. De ach van Peru LIMA (AFP) De afgezette pre sident van Peru, Belaunde Terry, heeft in Buenos Aires, waar hy zich op het ogenblik bevindt, naar Lima overgebrachte verklaring gezegd, dat hij zich nog steeds als het grondwet tige staatshoofd beschouwt en dat hy naar zijn land zal terugkeren „zodra dit mogelijk is". Volgens Belaunde Terry was de staatsgreep door een groep avontu riers georganiseerd onder leiding van een generaal, die zijn plicht had ver raden. Hij hekelde de door de nieuwe leiders gelaste sluiting van het parle ment en de beperkingen van de gron- wettelijke vrijheden. Intussen staan in Lima de tanks en pantserwagens nog bij de regerings gebouwen. De straten liggen nog be zaaid met glasscherven en wrakken van uitgebrande auto's na protest demonstraties van studenten, waarbij een betoger om het leven kwam en velen werden gewond. De heer A. J. Coppes uit Voor schoten is aan de technische Hoge school in Delft geslaagd voor het propedeutisch examen natuurkun dig ingenieur. Burgemeester mr. W. J. Geert- sema zal woensdagochtend 9 oktober de verkeerslichteninstallaties op de drie kruispunten in de Van Zuylen van Nijeveltstraat in Wassenaar in bedrijf stellen. „Kwajongenswerk" VENLO (GPD) De vijftigjarige gepensioneerde brigadier van politie C. van der Vorst uit Venlo heeft bij de officier van justitie in Utrecht een aanklacht ingediend tegen auto coureur Ben Pon uit Amersfoort. Dit naar aanleiding van een interview van Marian Bierenbroodspot in het damesblad Eva van 21 september j.l. De verslaggeefster beschreef daar in hoe de autocoureur haar tijdens een autoritje had voorgesteld de chauffeur van een voor hem rijden de Jaguar aan het schrikken te brengen. Hij naderde de Jaguar tot aan de bumper en verhoogde met de Jaguar de snelheid tot 200 km per uur. De Jaguar-chauffeur moest plotseling remen voor een voor hem rijdende wagen, welk voorbeeld Pon attend volgde, aldus Marian Bieren broodspot. „Ik vind dat kwajongenswerk, dat mensenlevens kan kosten. Moet je je voorstellen, 200 km per uur, bumper aan bumper en dan plots te moeten remen. Zo'n chauffeur moet toch een ontzaglijk reactievermogen hebben cm niet te verongelukken. Een chauffeur die dat op de openbare weg durft is een levensgevaar op de weg. Hij hoort daar niet thuis", ful mineert de ex-brigadier in zijn huis kamer aan de Kaldenkerweg in Venlo. Zijn poiitiebloed kroop waar het niet gaan kan, toen hij „toevallig" het gewraakte artikel las. Prompt klom hij in de pen en verzocht de officier van justitie in Utrecht „in gevolge het beruchte kapstokartikel artikel 25 van het wegenverkeersre glement Ben Pon gerechtelijk te vervolgen" Ingevolge dit artikel is iedere weg gebruiker verplicht zich zodanig te gedragen dat hij c-en medewegge bruiker niet hindert of in gevaar brengt. Voor tie jeugd „Ik heb het gedaan voor de jeugd. De jongeren zien in Ben Pon een ideaal dat zij graag volgen. Dat doen, had Ben Pon gezegd. Waarop de jongelui antwoordden: ja, maar u rijdt ook met een vaartje van over de tachtig door Amersfoort. Ik ben ervan overtuigd dat de politie van Amersfoort in dat geval Pon zou hebben bekeurd. Maar met zulke opmerkingen wordt de image van een soort vrijgeleide verondersteld, wat helemaal fout is", aldus de Venlonaar. De officier van justitie in Utrecht heeft inmiddels positief gereageerd Hij heeft de ex-brigadier verzoent het traject aan te wijzen waar het dolle autoritje zou hebben plaats gevonden en de gewraakte passages op te sturen teneinde een onderzoek te kunnen instellen WARMOND Het programma van de chr. korfbalvereniging „War mond' vermeldt voor zaterdag twee thuis- en twee uitwedstrijden. Op het sportveld 't Overbos spelen om drie uur de pupillen A tegen die van Velocitas. Eveneens om drie uur speelt het derde team, dat tegen De Ijsvogels uit Den Haag uitkomt. Het eerste team gaat naar De Lier voor de ontmoeting tegen Valto I. De pupillen B komen in Leiden uit tegen de Zuiderkwartier pupillen B. NOORDWIJK De Noordwykse jachtopzichter betrapte tijdens een nachtelijke surveillancetocht in het duingebied „De Bink" van het Zuid-Hollands Landschap twee stropers, die met hun lichtbak be zig waren konijnen te vangen. Een van de mannen wist in de duister nis te ontsnappen, maar de licht bakker, een 46-jarige opperman uit Katwijk, die zich in het struikge was trachtte te verbergen, werd ge grepen en bekeurd. l'recies een uur daarna had de jacht opzichter, die inmiddels assistentie had gekregen van zyn zoon, weer succes, nu in de duinen van de zeereep, nabij de Langevelderslag. Zij zagen, dat daar enkele personen met een schijnwerper de duinen afzochten. Uit het gillen van de konijntjes, die door een hond wer den gegrepen of door de mannen werden doodgeslagen, bleek wel, dat het lichtbakken niet zonder re sultaat gebeurde. 2 oen de stropers zich door de jacht opzichter en diens zoon ontdekt za- In de week van 16 t/m 23 sept. GEVESTIGD T. E. E. Ernst, Opaalstr. 152; M. L. W. van Laar, Schuoertlaan 147; W. T. Wljnstra-Baurce, üpaarnestraat 134; A. Madella, Akkerhol 44; H. G. Grau Ortiz, Langegracht 38a; A. N. Hoogen, Griegstraat 40; R. B. C. Huijgens, Burggravenlaan 86; L. van den nerg, Obrechtstraat 15; J. M. M. Hlllebrand, Opaalstr. 154; D. Geijtenbeek, Mozart straat 105; A. F. Pieren, Griegstraat 38; A. C. Broeshart, Langebrug 56a; H. T. Warntjes, Opaalstraat 100; P. C. Koeleman, Haarlemmerstraat 274a; M. öpruiji, RijnsDurgerweg 10; C. J. M. M Werners. Noordeinde 50; G. bleek wel uit dat artikel. Een Paar j Btil. ^ewoerd^lS»; A. Mulder. Jacob jongens die per auto een oude vrouw pe.n> Noordeinde 2a; J. j. Coninck Wes- aan het schrikken hadden gebracht,'- - werd het rijbewijs afgenomenzc schreef Marian Bierenbroodspot in hetzelfde artikel. Moet je ook niet Verbreding van trottoir in de Geversstraat OEGSTGEEST De heer A. Dirk- se, Geversstraat 42, heeft zich be reid verklaard een strook grond ge legen vóór de percelen Geversstraat 40 en 42 aan de gemeente in eigen dom af te staan, zodat ter plaatse een doorlopend trottoir kan worden aangelegd. De afstand geschiedt voor wat betreft het perceel Geversstraat 42 tot op 1.50 meter van de gevel. Het betreft hier in totaal 72 m2 grond, tegen een vergoeding van f 15 per m2. Bovendien is gevraagd ver goeding van de reeds aanwezige te gels bij Geversstraat 40 en om bij Geversstraat 42 een terreinafschei ding te metselen, bestaande uit een voetmuur, waarop aangebracht een stalen buis. De totale kosten van een en ander zijn geraamd op f 4.000,-. Daar B. en W. het van belang achten, dat het trottoir ter plaatse wordt verbeterd, stellen zij de raad voor tot aankoop onder de gestelde voorwaarden te besluiten. Opening Rijnlands Lyceum en sporthal op 20 december tenberg, Merelstr. 31; G. J. Buddeke, Jacob v. Campenlaan 2; J. Moen, van 't Hoffstr. 45; M. J. Lijftogt-Harland, Opaalstr. 4; A. E. Bras Verschoor. Ma- rlënpoelstr. 39; M. J. Léon, Kloksteeg 19; T. C. B. Orsouw, Noordeinde 2a; P F. Chandon Janssens, Opaalstraat 132; H. F. J. Tangelder, Noordeinde 2a; L. M. van Dorp, Lammenschans- weg 77; H. Sillevis, Rijnsburgerweg 10; A. M. C. Beekhof. J. van Goijenkade 27; W. Nypjes, Roodborststr. 18; J. W. I J. M. Verbern, Herengr. 80; J. G. Hoe- VERTROKKEN J. D. van Maanen, Ed. van Beinum- str. 55, Voorhout, Willem-Alexanderstr. 18; F. Libeton, Langegracht 85, 's Gra- venhage. Spui 171a; H. R. M. Correljé, Corantijnstr. 92, 's Gravenhage, van Reesstr 117; W. A. Copier, Lombokstr. 39. Katwijk, Hyacinthenstr. 19; J. P. Groenewegen, Haagweg 52, Wierden, G. J. ter Kuileweg 12; J. van der Meer, Morsweg 142b, Delft, Dirk Cos- terplein 72; F. J. Hilligehekken, Beet- hovenlaan 73, Leiderdorp, Leeuwerik- str. 25; P. J. van der Laan, Bruckner- str. 13, Pijnacker, Dunantlaan 2; W. D. A. Strijk, Brucknerstr. 10, Oegstgeest, Pieter de Hoochlaan 7; H. Smid, Ken- nedylaan 112, Naaldwijk. Bachlaan 40; B. Sieval, Herensteeg 21. Noordwijk. Hycinthstr. 44; M. L. Cooper-Hunsel. Haarlemmerstr. 83. Amersfoort. Dren- thesestr. 6; J. van Hooidonk, Herenstr. 61, Zoeterwoude. Servatiusstr. 11; W. A. Jongsma, Lieven de Keystr. 27. Woerden, Leo Gestelstr. 5; E. B. Fo- malont, Mozartstr. 69, Ver. St. v. N. Amerika; W. E. Huffer, Telderskade 20, Ver. St. v. N.-Amerika; B. J. P. Crul. Haarlemmerstr. 267, Nijmegen, Aubadestr. 328; G. van Rossum-van Dijk, Bernhardstr. 27, Utrecht, Nic. So- I plngiusstr. 34; A. Kapaan, Driftstr. 17. Zr-— Zoeterwoude. Servatiusstr. 17; C. H, bink. Noordelnde 2a; I. Albers, Haar- Bekkering-Bentveld, Herenstr. 140, Hil lemmerstr. 173; H. A. Remond. Heren- legom. de Savomin Lohmanlaan 4; J. gracht 35; T. J. van Loon, Fagelstr. W. Bleeksma, Galgewater 10, Gronin- 30; J. P. Merkel, Langegracht 85; C. I gen, Brugstr. 25a; R. P. Riche. Wolsteeg A. Kamps. Boerhaavelaan 28; F. Pas- 2. 's Gravenhage, Breitnerlaan 104, man. Plantsoen 107a; E. J. van Schaik, C. T. M. Vergeer-Sassen. Lammen- Lorentzkade 21; A. Veerman. Marnlx- I schansweg 32. Elburg, Hellenbeekstraat str. 65; J. Hermenet. Beschuitsteeg 1; I 40; T. W. M. van Schaik. Roodenbur- T. Schipper-van Heekeren, Opaalstraat 1 gerstr. 8. 's Gravenhage, Haagweg 375; 156; T. J. Duijker, Wolsteeg 2; A. J. W. Pots, Verdistr. 207, Ooststelling- H. Koopmans, De Laat de Kanterstr. 9; P. C. G. M. Joosen, Wolsteeg 2; H. G. Schallenberg, Lijsterstr. 14; J. E M. van den Boomen, Rijnsburger weg 10; B. Dontchev, Rijn- en Schie- kade 100; F. M, M. Kaïker, Rijnsbur gerweg 10; C. G. Hussaerts, Rijndijk 281; H. Smit, Rijnsburgerweg 10; B. S. M. M. Abdellah, Kraaierstr. 2; R. H. Huls, Rijnsburgerweg 10; A. H. Lim, Oude Ryn 15; P. J. Barnhoom, Rijns burgerweg 10; H. J. A. Roovers, W. de Zwygerlaan 30; A. Bouwmeester, Ryns- burgerweg 10 W. M. van Vlanen, Rijnsburgerweg 10; E. J. Vroeop. Rynsburgerweg 10; F. C. A. Gregory, Hogewoerd 87; J. T. M. Ottink. Rljns- burgerw. 10; M. J. C. Koerten, Rilns- OEGSTGEEST In verband met het binnenkort gereed komen van de sporthal en het zwembad en ook met de voorgenomen uitbreiding en re constructie van verschillende sport terreinen is de vraag gerezen op wel ke wijze het beheer van deze acco- modaties het beste kan worden "ge voerd en of reorganisatie van de Sportraad nodig is. Naar de mening van B. en W. vol- cuyl. waarin Ogestgeest en UDO de voetbalbelangen naar voren kunnen brengen en waarin ook de korfbal vereniging Fiks, die over enige jaren een terrein aan de Voscuyl zal krij gen, zitting zal nemen. Deze commissies kunnen van ge varieerde samenstelling zijn. In hoofdzaak zullen zy wel uit door de sportverenigingen aan te wijzen per sonen gevormd worden, doch de mo- doet de sportraad in zyn huidige j 8eUjkheid moet worden open gela- vorm als adviserend orgaan wel, doch j ^en.anderen bij dit werk te be- bestaat er daarnaast behoefte aan eklcen b.v. in de commissie binnen- kleine deskundige commissies, die het I sporten een door het bestuur van het college van B. en W. in het beheer I inlands Lyceum, dat 20 december van bepaalde onderdelen van de wordt nopend, aan te wyzen per- sport bijstaan en van advies dienen. s00n- Ook kunnen deze commissies voorbe- B" er\W" va" mening, dat de reidend werk doen voor de adviezem gemeente zelf het beheer van het van de Sportraad zwembad moet voeren en de zwem- De gedachte gaat uit naar - en vereniging Poelmeer de nodige in- met deze opzet stemt de Sportraad ®Praak moet Seven door 1 doen zit" geheel in - drie soorten commissies. tin* geinen van bestuursleden in de die het gehele terrein van de sport zwembadcommiss e. Het bestuur van bestrijken t.w. commissies voor de gen°emde vereniging gaat geheel burgerw. 10; J. A. E. Uijthoven, Rijns- burgerw. 10; M. M. de Vries, Hugo de Grootstr. 24a; M. H. M. Sr" Rijnsburgerweg 10; N. A. Rijnsburgerweg 10; C. H. J, M. Beckers, Noordeinde 50; J. Sjoerds, Rynsbur- ?erweg 10; M. Baldal, Rynsburgerweg 0; A. M. M. van der Lans, Rijnsbur gerweg 10; H. C. Bakker, Rijnsbur gerweg 10; J. A. Wlerlnga, Rijnsbur gerweg 10; J. Castelein, Jacq. Urlus- plantsoen 434; M. Israël, Rijnsburger weg 10; G. Huiskes, Rynsburgerweg 21 A. C. van den Ham. Rynsburgerweg 10; G. M. J. L. H. Hermans. Noord- einde 50; M. F. van Noort, Suriname- str. 110; M. J. A. Cools, Rynsburger weg 10; T. N. Liem, Mariënpoelstr. 21a; A. G. Grondel, Hugo de Grootstr. 2; G. A. van Bork, Rijnsburgerweg 10; M. Breukhoven, Rijnsburgerweg 10; E. E. Olthof, idem; J. van Leeuwen, idem; M. O. H. G. van den Boom, Noordeinde 50; L. A, Been, Rijnsburgerweg 10; M. J. M. van den Belt, Idem; C. E J. Griffioen, idem; D. J. Holtiand, idem; G. Buijtendijk, idem: H. C. Leefmans, Burggravenlaan 197; S. van Beveren. Rynsburgerweg 10; M. Boddeus, Rijns burgerweg 10; S. M. M. la CroiX; idem; J. W. Verhagen, idem; C. J. T. M. van Reij, Hoge Rijndijk 242; S. F. B. Goe- lie. Noordeinde 50; A. C. A. van Loon, Lange Mare 31; A. A. G. Kershof, Schubertlaan 82; J. W. Janssen, Klik- spaanweg 9; J. J. Rysbergen, Hout markt 14; F. G. Veenhulzen, Lange Mare 31; W, A. Hoyng, Hoge Ryndijk 192; G. P. Verwers, Klikspaanweg 17; M. J. A. de Wit, Boerhaavelaan 42; M. de Zwart, Klikspaanweg 15; T. P. M. Goosens, Hoogl. Kerkgracht 44; J. H. F. Tuinder, Wifcte Singel 27; R. J. C. Lippens. Boerhaavelaan 21; C. van Vliet, Witte Singel 92; D. b. B. Antar, Wasstraat 31; H. A. Postma. Hoefstr. 57: M. N. P. M. Verlinden, werf. Aekingaweg 4; C. S. G. M. Ritzer, Witte Rozenstr. 16, Utrecht, Vreden- burg 39bis; H. Drenthe. Noordelnde 2a, Zeist, Oude Postweg 70a; S. J. Nolles- van Egmond, van der Duynstr. 38, Kat wijk. te Brittenstr. 6; T. A. M. Dusoswa Wortman, Mauritsstr. 15a, Alphen aan den Ryn, Mauritsstraat 27; M. C. Kro zen-van der Weijden, Pr. Frederlkstr. 5a. Hollegom, salonwagen a/d Weer- laan; W, H. de Jager, Houtlaan 55. Leldschendam, Veurse Achterweg 133; H Roest. Marislaan 19. Haarlem, Scho- terweg 17: J. S. M. Schermer Voest, Fagelstr. 37, Haarlem, Schoterweg 71; 1 - ïril C. C. M. Spruyt-Bulten, Leeuwerlkstr. 12, 's Gravenhage, Louis Davidsstraat 17; A. Koenen, Soembastr. 52, Zoeter- meer. Molenstr. 97; H. J. Henzing-van w ■B _iP__.J__ der Pluijm, Haarlemmerstr. 218a, Rot- Grootstr. 24a; M, H. M. Salverda, I terdam, Eerste Mildellandstr. 81a; J. C. Jansen, A. van Weeren, Lingestr. 60, Haarlem, Schoterweg 71; J. J. Bruens, Stadhou derslaan 21, België; J. W. van Brussel, Hoge Morsweg 46, Amsterdam, Postjes kade 199; P. Franken, Tesselschadestr. 4, Bloemendaal, Bloemendaalseweg 287; J. F. J. Zijerveld. Kennedylaan 69, Nij megen, Graafseweg 27a; J. H. van Lith, Rijn en Schiekade 102, 's Gra venhage, Rotterdamsestr. 77; P. W. Oos terom, Oude Rijn 46, Zevenhuizen, Dorpsstr. 141; W. H. H. N. Ruisint- veld, Bruggravenlaan 227. Voorst, Broekstr. 41; P. J. L. Kretzschmar, Burggravenlaan 158, IJsselstein. ab ws ligg bij de Zandpunt bij Achthoven; J Relineveld-de Lange, Lekstraat 14, Ede Gld., Kerkhoflaan 20; G. C. Over- gaauw, Steenschuur 7, Oegstgeest. Lijt- weg 903; E. F. Bartelink. Groenhazen- gracht 13, Ver. Staten van Noord-Ame- rika; G. Schneider-Visser, woonwagen kamp, Haarlem. woonwagenkamp, Waardeveld; G. Bouwmeester, Rood- borststraat 1. Oegstgeest. Deutzstr. 11; M. L. M. Uijtdehaag, Oude Singel 8. Roosendaal en Nispen. Dr. Mollerlaan 61; H. A. Hey, Cobetstr, 19. Rotter dam, ab Parkhaven 21; H. J. M. Cools, Koninginnelaan 12, Oegstgeest. War- monderweg 24; T. L. van Zwet, Ryns burgerweg 40, Oegstgeest, Lijtweg 502; P. van der Hoogt. Onvxhof 47, Dru- nen. Bremstr. 4; L. Vink. de Wetstr. 9, Amsterdam, Adm. de Ruyterweg 113; B. B. Arrindell. Schubertlaan 183, 's Gravenhage, Nieboerweg 125; F. M. Molenbrugge. Hooigracht 44, Geleen, Op de Vey 55; F. Bouwman, Formosa- str. 15. Ver. Skaten v. Noord-Amerika; M. T. G. Schoen, Cronjéstr. 3a, Oegst geest, Fred. Hendriklaan 6; f] W. A. Verheugt, Morsweg 108a, Amsterdam, Corn. Schuystr. 68 (hs); E. G M. Ru- Groenhazengracht 13: G. M. Bos, Wit- ber, Bachstr. 456, Breda, Mauritsstraat veldsporten, een commissie voor de binnensporten (sporthal en gymnas tieklokalen) en een commissie voor het zwembad. Ten aanzien van de veldsportcom- missies hebben de in de Sportraad vertegenwoordigde verenigingen, die hierbij belang hebben, de voorkeur uitgesproken voor een commissie per complex. Dit zouden dan twee com missies worden t.w. één voor hockey en tennis, (de desbetreffende vereni terdeur van de woning bleek niet te j gingen werken reeds nauw met el- zyn afgesloten. kaar samen) en één voor de Vos- akkoord met een dergelijke regeling en heeft medegedeeld voornemens te zijn de vereniging in een sportvere niging om te zetten. De instelling van de bedoelde com missies kan zo schreven B. en W. geregeld worden in de Verordening op de Sportraad. B. en W. stellen de raad voor deze verordening te wijzi gen en f2.500,- beschikbaar te stel len voor een sportmiddag op 21 de cember in de nieuwe sporthal in aan sluiting op de officiële opening op 20 december van lyceum en sporthal. te Singel 92; T. Gulhan, Schubertlaan 149; A. M. van Nyendaal-Terol. Witte Rozenstr. 24; H. van Beek, Stleltjes- str. 22; P. A. Loeff. Burggravenlaan 151; N. van der KaayLeemans, Stieltjesstr. 63; W. Op den Brouw, van t Hoffstr. 54a; J. Kooreman, Jan v. Goljenkacle 19; J. C. van der Werf, Bakkerst-eeg 3a; S. M. Bravenboer, Cronjéstr. 3a; M. C. J. Brantsma, Ho gewoerd 78; E. van Alphen, Hoge Morsweg 77; G. M. A. Kramp, Dudink, W. de Zwijgerlaan 201; M. E van Dijk. Cronjéstr. 3a; P. Heneweer, Mors weg 138; M. J van Lent-Mizee, Bree- str. 11; M. J. van der Kraats-van Win kel, Nieuwsteeg 12b: J. G. van Haren. Klikspaanweg 39 H. J. Hardeman. Rynsburgerweg 10; J. Leest. Wagner- plein 62; W. van Marle. Herensteeg 7a; J. van Asten, Klikspaanweg 58; J. F. C. Blankvoort, Vrouwensteeg 11; L. P. Wiertsema. Molensteeg 24; A. de Heer, Houtlaan 55; D. J van Limbeek, Noordeinde 2a; A. D. Schaap. Rijn en Schiekade 108; M. van den Eykel, Lijs terstr 31; A. Hermsen, Witte Rozen str. 26; F. G. H. Kok, Noordeinde 2a: M. M. Langedonk, Oude Singel 68; M. Zaghloul. Levendaal 63; J. A. de Ron de, Stationsweg 21a; B. Bies, Noord einde 2a; H. W. de Roos, Burgsteeg 1; H, J. G. Paalvast, Lammenschansweg 159; L. J. M. Nabe Rijn en Schiekade 39; P den Breejen. Noordelnde 2a; Y. M. J. van Reisen, Hooieracht 15; G J. Streefkerk, v. d. Sande Bakhuvzen- laan 2; A E Kruijff. Morsweg 103; M. E. D. G Dlngemans. Nleuwsteee 15; K. Ozsenler Decimastr. 8a: F P W. Soetermeer, Wolsteeg 2; J. S. Gij- bers, Witte Singel 89; J. S. van der gen, namen zij de vlucht. De man, dil de lichtbak droeg, liep zich vast in een ligusterbosje en kon worden gepakt. Het was een 27- jarige tuinder uit Katwijk, die zich reeds aan stroperij had schuldig gemaakt. Ook hy kreeg een pro- ces-verbaal. De lichtbakken werden inbeslaggenomen. VOORSCHOTEN De openbare kleuterschool „De Woelwaters" houdt donderdag 17 oktober, 's avonds om acht uur, >n het Cultureel Centrum de jaarlijkse ouderavond. Behalve aan de behandeling van de diverse jaarverslagen, zal deze ouder avond gewijd zijn aan het onderwerp „Kind en Boek". Hierover zal mej. M. Beukers, hoofd van de bibliotheek van het K. en O.-Gezlnsvoorllchtlng instituut in Rotterdam een inleiding houden. Na de pauze zal hoofdleidster mej. J. W. M. Jar man enige dingen vertellen inzake de hoogtepunten uit het komende schooljaar. De avond zal worden besloten met de verto ning van dia's over het schoolleven van de „Woelwaters". In de oudercommissie zijn aan de beurt van aftreden de dames W. C. Theunissen-Ebbinge en H. Grooters- Wilmink. In hun plaats worden als kandidaten voorgesteld mevr. T. N. Winkel-De Wit en drs. L. G. Dekker. In verband met de dependance „Boschgeest" vindt de oudercommis sie het noodzakelijk de commissie uit te breiden met een tweetal perso nen uit deze wijk. Hiervoor worden voorgesteld: mevr. E. Hofsté-Poel en mr. H. van BrusseL Het eerste tiental van het Was senaars Damgenootschap heeft de eerste wedstrijd voor de nieuwe com petitie gespeeld tegen S.S. 1 uit Ha- zerswoude en met 119 eervol ver loren. Het tweede tiental bereikte een verdienstelijk resultaat door met 10 10 gelijk te spelen tegen L.D.C. 1 uit Leiderdorp. WARMOND De opstelling van Warmunda 1 yoor de thuiswedstrijd tegen BMT 1 uit Delft luidt: doeli A. van Kampen, achter: G. Zwet sloot, R. Ciere, C. van Westerop, H. Vergeer, midden: J. van Grieken, Th. van Rijn, voor: H. Ritzen, J. Meskers, W. Meskers, H. Schave- maker. Burgelijke stand Wassenaar Geboren: Monique A d. v. A. J. Beunders en C. E. J. Heemskerk; Yvonne, d. v. W. G. de Jong en A. P. Nieuwpoort; Johanna W., d v N J. Jonkers en A. van der Mei]. Ondertrouwd: H. G. Moorrees (Den Haag) en A. C E. Kolff; J. F. van der Kroft en B. C. T. van Vliet; J. N. van Abswoude (Oegstgeest) en A. van den Doel; J van Zanten en D. J. L. Plat- teel (Leiden); W. M. Laurey en H. Nahon (Den Haag); G. van der Splin ter en M. van der Houwen. Getrouwd: T. A. M. Hillenaar en M. C. van der Werf; P. D. Carr-AIlisnon en B Velllnga; R. J. Atsma en J. Mul der; H. Bekooy en H. C. A. Wessel; R. O. van wyngaarden en A. C. B. M. Paardekooper; J. H. Knijnenburg en M. R. Copper; C. J. H. van Zwleten eri C. P Vermeeren. Overleden: M. A. van den Berg -van Scheljndel, 59 jr., (Wateringen); Jo- g Vlaskamp, 80 Jr.; P. J. Velt. A. G. hanna huysen, 8 weken (Den Hi Kupers- Wit. 57 jr., Voorschoten Geboren: Petrus J., z. v. A. C. L. Sebrechts en H. J. W. Vermeulen; Brendina A. P., d. v. O. M. Amoldus en J. E. H. C Karre- mans; Suzanne A, d. v. J. van Haaf- ten en S. E. Kernkamp; Brigitte C. J. M„ d. v. H. G. J. van oyen en J. A. Roest; Jolanda A. L„ d. v. T. van Akker en A. L. Stikkelorum; Gerarda G., d. v. J. van Bemmelen en C. G. Vlekke; Arno R„ z. v. J. P. van der Poxiw Kraan en F. E. Kollau; Jacobus L. M., z v. L. W. G. van der Zon en C. M. Schtiur; Vincentlus H„ z. v. M. J. M. Siero en J. H. Rietman; Onno J. H.. z. v .J. H Bal en W. E. Guyt; Marco, z. v. J. L. Heijboer en W. J. Holt- kamp; Maurice, z. v. J. J. van den Assem en J. Borsboom; Jlndra, d. v. L R. A. Kessener en J, W. J. Kochen; Elisabeth J. T.. d. v. R. M. J, Linde man en E. Schreuder; Monique, d. v. J. C. Luijnenburg en H. C. Kroeze; Trudy, d. v, A. J. H. Kamps en .J Vos. Ondertrouwd: G. F. de Reus en P. Douwes; F. L. van der Burg en A. M. B. van der Valk; A. G. van der Helm te Leldschendam en W. G. van der Peet; B. A. de Graaff en G. M. Hoo- genboom; D. Heckman te Groote- tebroek en M. J. Luynenburg; T. L. Lie te Ryswyk en J. A. Broomans. Getrouwd: A. W. J. Maassen en C. Swagers, Schaesberg: J. Dussel en E. B. Averes, Amsterdam. Overleden: W. T. C. van Zeggelen. 84 jr.; F. N. Oorschot. 80 Jr.; C. Solle- veld. 85 jr. 16a; W. M. Hoogenraat. Duinhof 24, Israël; L. Verstrepen, Fagelstr. 30. Al phen aan den Rijn; R. M. R. E. Was senaar. Rijnsburgerweg 10, Oegstgeest, Aert van Nesln 603: J. de Jong, Rijns burgerweg 110, 's Gravenhage, Badhuis weg 14; F. W, A. M. Auping, Gerard Brandtstr. 27, Utrecht, Nlcolaasstr. 4, bis; M, Verhaar-Brands, Geerti Kas- teinstr. 23, Oegstgeest, Rijnsburgerweg 20: P. J. Idenburg. Pieterskerkgracht 3a, 's Gravenhage, Mesdagstr. 18; J. A, van Voorst Vader, Radpenburg 7, Nederlandse Antillen; M. Klein. Ra penburg 87, 's Gravenhage. n. Neyen- rodestr 13; J. B Starrenburg. Rapen- bure 91. Gouda, Wibautstr. 70; M. C. H. De Hingh, Apothekersdijk 31. Bre da, Gen v. d. Plaatstr. 26; P. A. Rijk aart. Rynsburgerweg 10. Hazerswoude, Voorweg 103; M. H. de Vries, Rijns burgerweg 24, Hoorn, Eenhulzerweg 11; J. van den Assem-Borsboom, DIJkstr 9, Voorschoten, Molenlaan 7; F A H. Peeters. Plantsoen 51, Tilburg, Molen str. 140; M D. Lie Hon Fong, Rapen burg 122 Arnhem Bothapleln 9; A. L. F. M. Backers, Nieuwe Rijn 63. Sassenheim, Hoofdstr. 344; E. de Vries, Oude Singel 58, Voorburg vv. d. Wa teringelaan 68; J, J. van Dijk, Duvve- dakstr. 1, Amsterdam. Laplacestr. 64 I; M. J S. Ie Nobel. Oranieboomstraat 4a: Alphen a. d. Rijn. Rldderbuurt 1: J. van der Hoogt van der Linden Mun- nlkenstr 63 Drunen. Bremstr 4; P. L, P Wilnen Witte Singel 106 Am- rterdam Beethovenstr. 44; H. P van Kamnen Wan+oynstr. i. Leiderdorp. I Haasnoot en" O. Noórdraven. "Sassen- Hoogmadesewe" 25; W J. van der Ven. l.eim Utr Jaagpad 19, Oegstgeest, Hof Overleden: J, F. W. Willemse, e v. brouckerlaan 56. I J. Landré. Oegstgeest Geboren: Aaltje Eli sabeth. d. v. J. Nlcolal en A. de Kleu- ver; Colin Graham, z. v. G. H. Booth en K Greenfield; Henri Marlnus Dirk. z. v. H. A. Bentford van Valkenburg en B. Stapensea. Ondertrouwd: G. Klaverveld, Wasse naar en W. E. M. van Abswoude; E. L. Lourëns, 's-Gravenhage en W. van Dijk; J. G. A. Pauiy, Vlodrop en C. M. T. Schrama; G. C. van der Duin, Velsen en P. W, Kraay; J. J. Sollie. Leiden en I. Marijt; C W. Kramers. Leiden en J. C, Weerheym; C. Rys- wijk en C. E. M. Blsschops. Getrouwd: T. J. Hoogervorst en L. van der Plas, Katwyk; J. H. Wiesmey- er. Rynsburg._en A. de Mooy; J. P.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 13