Een nertshoed van 349.- bij een crêpe jurkje van 69.75 Dat méént u niet, mevrouw Beerenschot die beide in de O Er zijn nog altijd mouwen die het verbazend vinden. Maar mevrouw Beerenschot vindt het heel gewoon. Ze kleedt zich niet met geldmaar metkleren. Mevrouw Beerenschot is anders dan de vrouwen die alleen maar in de duurste boetieks winkelen. Ze is anders dan de vrouwen die alleen maar zweren bij de goedkoopste magazijnen. Mevrouw Beerenschot kijkt. Ze kiest. Ze combineert zoals zij dat wil. Ze draagt rustig onze parel oor clips van 2.95 bij de Jolo Couture namiddagjurk van 179.- Ze kocht twee maanden geleden een sportieve tweedjas bij ons van 269.- en deze maand een fluwelen jasje voor 149.- om uit te gaan draagt ze het laatste!). En ze heeft evenveel plezier van haar vinyl totebag van 7.95 als van haar slangeleren tas van 175.- Wij houden van vrouwen zoals Mevrou w Beerenschot. Ze denkt zoals wij denken. Mode is een kwestie van smaak en niet van geld. Juist tegemvoordig ligt het plezier van de mode aan twéé kanten. Het opwindend nieuwe voor veel geld. Het opwindend nieuwe voor weinig geld. Wij hebben ze. Beide. Cliavasol pullover van 44.95 De pullover heeft een ronde hals en lange mouwen. Nieuw is de ceintuur, met goudkleurige sluiting. Met: goudkleurige broche van 49.- De strak-ontivorpen broche harmo nieert met de gesp van de pullover. Borg-gevoerde Bartson's regenmantel van 159.- Mode tegen regen en kou: rolkraag- regenmantel, helemaal met Borg ge voerd en met leer gegarneerd. Do nker Met: vistram boodsckappentasje van 7.95 We hebben ze in acht kleuren (sommige vrouwen nemen ze alle acht...). Boven dien: heel sterk, heel licht. Lange nerts-pumpfen mantel van 1195.- Pastel-tint.Met grote, twee-veilige nerts bobbed kraag. Met: vllthoed van 29.95 Come-back van de vilthoed met slappe rand.' We hebben er met zorg zestien modekleuren in gekozen. Bonton twee-rij mantel van 129.- Très-Paris: bonton met het effect van lapin en afgewerkt met imitatieleer. Off-white en bruin. Met: zuiver zijden Cardin-sjaal van 49.95 We hebben handgezoomde sjaals in vijf dessins en negen kleuren, alle met de signatuur van Pierre Cardin. Klassieke Prince de Galles japon van 99.75 In bruin/wit, met als typische 1969- trekjes het smalle lakriempje en de witte col. Gekleed, maar niet formeel. Met: slangeleren tas van 175.- Slangeleer is onafhankelijk van tijd stip of seizoen. Zwart of donkerbruin, met leer gevoerd. Nerts-bonton mantel van 279.- Het laatste nieuws in Bonton: dwars- venverkle nerts in een twee-rij model met nappa knopen en ceintuur. Met: acryl handschoenen van 3.95 Feilloos bijpassend gekozen vit onze dertien-kleuren collectie. Heel klas siek modelletje. Asvmmetrische zwarte mantel van 189.- Très distinguê zijn de doorgesneden taülelijn en de lange, met knopen ge markeerde split. Kamgaren, ook in marine of groen. Met: saphlr nerts hoed van 298.- Precies het boni accent dal dechievande zwarte mantel 'van nature'benadrukt. Parljse nerts mantel van 2995.- De nertsen zijn in deze tweerij-mantel naar de laatste mode dwars verwerkt. Met revers of hooggesloten te dragen. Met: Franse lakpumps van 29.95 Het silhouet is slank, de neus blijft rond, de hak is ongeveer 5 cm hoog. Exclusie! couturejurkje van 179.- Deze Jolo-japon van Franse wollen slof hebben wij speciaal voor ons laten maken. Wit of zwart, met lakceintuur. Met: parel oorclips van 2.95 Onze simpele oorclips sluiten zich in getogen aan bij de couture.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 6