1. centra HEMA Bouwfonds Informal: in het Stadhuis van Leidi kopjes hebben nu voetje 25 25 l actieve jongeman van 17-22 jaafc Adverteert in het Leidsch Dagl COCA-COLA Gezinsfles decoratie in 3 diepglanzende kleuren en goud romantisch randdecor roosdecor in 3 kleuren, van 1.25 kijk: (en daarom zijn er zoveel porseleinen kopjes voetjes in de verrassend-voordelige.uitgebreii kopjes-collectie van de Hema) 87 VESTIGINGEN Bij de Bedrijfseconomische Dienst van Centra Randstad N.V. te Bodegraven is direct plaatsingsmogelijkheid voor een «i lu el ti ia De te verrichten werkzaamheden bestaan uit o.a. het periodiek inventariseren in de winkelbedrijven der aangesloten leden, het verzamelen van diverse bedrijfseconomische gegevens uit de administratie etc Wij vragen een opleiding van minimaal MULO en stellen dat een boekhoudkundige opleiding voor de verdere ontwikkeling onmisbaar is. Hiervoor hebben wij een aantrekkelijke studiekostenregeling, evenals een eventus reiskostenvergoedingsregeling. Sollicitaties te richten aan: Centra B E D. West, Dronensingel 3, Bodegraven. Telefonische afspraken kunnen gemaakt worden onder nummer 01726 - 6222, toestel 255 of 's avonds 01726 - 251 (Heer C. Nusselder). Bouwplannen van het Bouwfonds U vindt in bijna élke gemeente in Nederland, Bouwfonds-huizen en mo gelijkheden om een Bouwfonds-huis te laten bouwen. Het Bouwfonds biedt veilige hypotheken tot 90% van de totale stichtingskosten. Ook bij over name van woningwetwoningen. Spaar voor een eigen huis Spaar gemakkelijk via een Bouwfonds- spaarrekening bij de Rijkspostspaar bank. Safe en 5% rente, dus extra snel 1 Belegging mogelijk in schuldbrieven Uw spaargeld kunt u veilig beleggen in de couponschuldbrieven van het Bouw fonds. Een zekere en winstgevende in vestering met maar liefst 63/j% rente. Vrijblijvende informatie Elke dinsdag van 19.00-20.0C krijgt u op het stadhuis van Li geheel vrijblijvend alle inlichti die u wenst. Erkend Bottelaar: Bottelo N.V., Schiedam, 's-Gravenhag® .?o-ou

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 26