Nixon laat zich niet uitdagen SIMIHIIIHtl Engelse wateroverlast houdt nog steeds aan en lekker Couve de Murville: hoge rapportcijfers I LEKKER BROOD dusselbloem Presidentskandidaten loeren op elkaar Rozebotteljam HAAGS AGENDA Amerikaanse arts behandelt Salazar aidóe G^}cjencLa NIGERIE BESTOOKT OEMOEAHIA ZWAARDEMAKER UW WIJNHANDEL NIEPOTH'S WIJNKELDER DE WIJNKELDER Onderzoek naar letsel bij ongelukken MET EEN ENKEL WOORD PAGINA 1 LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 18 SEPTEMBER] (Van onze correspondent mr. H. L. Leffelaar) WASHINGTON (GPD) Dat vice-president Humphrey en zijn rivaal Nixon de derde week zijn ingegaan van hun ver kiezingscampagne, is aan Amerika nauwelijks te merken. Per soonlijke belangstelling voor wat de kandidaten zeggen, doen of laten, is gering. Scherpe confrontaties tussen Nixon en Hum phrey zijn er nog niet geweest. Niet dat het aan explosieve onderwerpen ontbreekt, maar in deze eerste weken van de ze ven die nog volgen lijken de presidentiële kandidaten elkaar op te nemen, zoals boksers in de ring, voordat de echte klappen worden uitgedeeld. Vietnam, armoede en ghetto's, stu- dentenoproer en de opkomst van mi litante negergroeperingen, dat alles ligt smeulend onder de oppervlakte van de voorzichtige retoriek van de twee politieke rivalen. Toch zijn er hier en daar al voortekenen wat zich in de komende maand zou kunnen gaan afspelen. Deze signalen duiden op stormachtig weer. Tactiek Nixon volgt een tactiek die zowel de wanhoop is van Humphrey, als van zijn eigen adviseurs die geloven dat een kandidaat veel van zich moet laten zien en nog meer van zich moet laten horen. In dat opzicht voldoet Nixon inderdaad niet aan het geijkte patroon. Doelbewust projecteert hij het beeld van de eminente staats- man, zeker van de overwinning. Hij houdt geen verkiezingstoespraken waar de vonken van af springen, zo als hij in 1960 deed in zijn campagne tegen John F. Kennedy. Zich zijn slechte ervaringen met pers en tele visie herinnerend, geeft hij niet meer dan één persconferentie per week voor de journalisten die met hem meereizen. Voor een televisieforum van scherp vragende persvertegen woordigers is hij al sinds het najaar van 1966 niet meer verschenen. In plaats daarvan beperkt hij zich tot een aantal zorgvuldig uitgekozen plaatsen waar zijn komst zeker met enthousiasme zal worden begroet, zo- als in het traditionele Republikeinse midden-westen van Amerika, in Texas en ook in Californië, nu hij daar in ieder geval op steun kan re kenen van de aartsconservatieve gouverneur Ronald Reagan. Zijn toespraken zijn onemotioneel, meer als die van Iemand die zich bo- ven het rumoer van de campagne verheven acht. Een nieuwe benade- ring van het televisiemedium, waarbij hij alleen op locale stations ver schijnt in programma's waar hem door de burgerij vragen gesteld kun- nen worden, schijnt goede resultaten te boeken. Een staf van ruim 200 me dewerkers zorgt vo'-« officiële verkla ringen over een aantal onderwerpen die, na zijn goedkeuring, aan de pers worden verstrekt en dan met grote opmaak worden gepubliceerd. De vuile was, het aanvallen van Humphrey en van de Democratische partij, laat Nixon ditmaal over aan zijn kandidaat voor het vice-presi- dentschap Agnew. Humphrey, daarentegen, zit minder op rozen dan op stekels. De laatste dagen heeft hij met steeds hatelijker wordende opmerkingen geprobeerd Nixon uit zijn tent te lokken. Hij heeft Nixon uitgedaagd voor een te levisiedebat waar het vermoedelijk niet van zal komen, en in toespraak na toespraak Nixon om opheldering ge\Taagd over zaken waar de Repu blikeinse kandidaat met veel vaardig heid een dubbelzinnig stilzwijgen over bewaart. Humphrey de hand te drukken, heeft zich tot nog toe ook afzijdig gehou den. Bij een recert bezoek aan Texas, nam de Demo >ratische gouverneur Connelly niet èns de moeite Hum phrey te verwelkomen. Elders heeft de vice-president te kampen met luidruchtige demonstranten die hun nederlaag als aanhangers van sena tor McCarthy niet vergeten zijn, noch de ondergang van dat deel van her party programma dat president Johnsons Vietnambeleid verwierp. Bovendien heeft Humphrey het moeilijk met zijn eigen impulsiviteit die hem uitspraken laat doen. die hij later deels weer moet inslikken. Dat was het geval met zyn „voorspelling" dat de eerste Amerikaanse troepen eind dit jaar. of begin volgend jaar teruggetrokken zouden worden. Na dat de president in een emotionele rede had gezegd dat daar geen spra ke van was of kon zijn, boog Hum phrey zijn ongelukkige formulering om en zei dat hij niet zo zeer iets voorspeld, als wel ..gehoopt" had. LISSABON (AFP, Reuter) De lichte verbetering in de toestand van de Portugese premier Salazar heeft zich gisteravond voortgezet ondanks vermoeiend medisoh onderzoek. De Amerikaanse neuro-chirurg dr. Hous ton Merritt zou hedenochtend met j een groep medewerkers in Lissabon aankomen om de behandelende art sen bij te staan. Hij heeft o.a. oud- president Eisenhower behandeld en het is niet onmogelijk, dat hij een nieuwe operatie op dr. Salazar zal uitvoeren. De Portugese Raad van State heeft gisteren een bijeenkomst ge houden. Vrijdag a.s. zou dit vijftien leden tellende lichaam opnieuw bijeenkomen. De alarmtoestand, die maandag voor de strijdkrachten en de politie was afgekondigd, blijft van kracht met het oog op eventuele commu nistische agitatie onder arbeiders en studenten. Op het vliegveld van de hoofdstad doorzoeken douanebeamb ten zorgvuldig de bagage van ver trekkende reizigers om te voorkomen dat deviezen en kostbaarheden het land worden uitgesmokkeld. WO. Ambassadeur in Djakarta Bin nenkort is de benoeming te verwach ten van mr. H. Scheltema, ambassa deur in Bagdad, tot ambassadeur in Djakarta. Ook Nixon En als klap op de vuurpijl wijzen alle onderzoeken van de openbare mening uit dat Humphrey ver achter ligt op Nixon. met ex-gouverneur Wallace van Alabama als een goede derde voor het presidentschap. Wal lace zal het niet winnen en denkt het ook niet te winnen, maar het feit dat zijn campagne meer mensen trekt dan doorgaans wordt aangeno men, snijdt diep in het stemmental dat zowel de Republikenen als de De mocraten op zich hopen te verenigen. Alleen een plotselinge en dramati sche wending in het Vietnambeleid kar vice-president Humphrey op dit ogenblik een redelijke kans op het presidentschap geven. Dat weet Humphrey, dat weet Nixon, en dat weet president Johnson, maar wie zal de politieke salto mortale moeten i maken om dat beleid inzake Vietnam te veranderen. Humphrey (links) kopzorgen met Democraten; Nixon niet uit de tent lokken. LAGOS (AFP) Nigeriaanse jachtbommenwerpers hebben giste ren Oemoeahia, de laatste grote stad die nog in handen van de Biafranen is, aangevallen waardoor onder de burgerij drie doden vielen, Oemoea hia zit op het ogenblik boordevol met vluchtelingen. Het Rode Kruis van Gabon heeft een oproep van kolonel Ojoekwoe van Biafra ontvangen, die aan verschei dene landen, waaronder Nederland, is gericht en waarin hij vraagt zo snel mogelijk een zo groot mogelijk aantal Biafraanse kinderen op te ne men. Het Internationale Rode Kruis heeft in de nacht van maandag op dinsdag zijn voedsel transporten naar Biafra kunnen hervatten. In totaal hebben zeven vliegtuigen, waaronder dat van het Nederlandse Rode Kruis, 51 ton voedsel en 14 ton algemene uitrusting van het eiland Fernando Poo naar Biafra gevlogen. Op de te rugvluchten Is een aantal evacués meegenomen. WOENSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6): Kon. Ned. MIJ voor Tuinbouw en Plantkunde Spr. Herman Kleibrink over „Het Heelal" en „In Hollands duin". 8 uur nam DONDERDAG Stadsgehoorzaal (kleine zaal): Ope- ningsmiddag Ned. Ver. van Huisvrou wen. Spr. mevr. Boonevan Tilburg over Felix Timmermans. 2.30 uur nam. Rest. v. d. Heijden: Ledenvergade ring Ned. Ver. voor Dierenbescher ming. 8 uur nam. StadsgehoorzaalResidentie-orkest o.l.v. Bruno Maderna. 8 uur nam. Kantine Clos en Leembruggen (3e Binnenvestgracht)Contact-ruilavond Philatelica. 7.30 uur nam. VRIJDAG Oegstgeest Rijnzichtweg 27): Volle Evangelie-zending. Spr. dhr. Den Her tog. 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (foyer): K. en O. Dia-lezing dr. W. P. J. Lignac over „Alaska en de Canadese Rockies". 8 uur nam. Koningskerk: Ruilclub 7.30-10 uur nam Zuiderkerk (bovenzaal): N.C.V.B afd. Centrum. Spr. mej. G. BeLmers over „Sociale toestanden in Grieken land' 8 uur nam. ADVERTENTIE ADVERTENTIE Kopzorgen Hogewoerd 128, Leiden PARIJS (GPD) In de twee maanden dat Couve de Murville de functie van eerste minister vervult en daardoor na generaal De Gaulle, de hoogste post in het Franse staats bestel bezet, blijkt zijn populariteits- curve sterk te zijn gestegen. Volgens een recente opiniepeiling vinden 47 procent der Fransen, dat de nieuwe premier het *n die twee maanden lang niet slecht heeft gedaan, terwijl slechts 12 procent over Couve min der goed te spreken is. Zijn voorganger. Pompidou, moest zich bij zijn start, zes jaar geleden, met veel bescheidener rapportcij- fers vergenoegen: hij mocht toen op slechts 12 procent overtuigde suppor ters rakenen. Het is natuurlijk waar, dat Pompidou by zyn debuut voor het grote publiek bijna volslagen on bekend was zodat hij zyn populatireit stapje voor stapje moest veroveren, terwijl zyn opvolger, Couve de Mur ville, al bijna tien iaar de portefeuil le van Buitenlandse Zaken had be heerd alvorens hij door het staats hoofd, in juli van dit jaar, tot pre- Maar die voorsprong neemt toch ook weer niet weg. dat het Franse publiek de bezadigde, stoicijnse en weinig spectaculaire stijl van de nieuwe minister-president in de scha duw van de dominerende figuur van generaal De Gaulle, zeker wel lijkt te waarderen. Of de nieuwe premier mier werd gepromoveerd, dóór die publieke waardering auto matisch tot troonopvolger van gene raal De Gaulle gestempeld wordt, is intussen minder zeker. Op het congres van de gaullistische party, dat vorige week in de Atlanti sche badplaats La Baule werd gehou den, heeft Couve zich geen enkele moeite gegeven op de voorgrond te kunnen treden en oogstte zijn voor- I t f t f |W Humphrey's grootste kopzorg blijft z{jn eigen Democratische partij. President Johnson laat zich zo wei nig aan hem gelegen liggen, dat het er op lijkt alsof hy Humphrey liever ziet verliezen dan winnen. Senator McCarthy is met vakantie vertrok ken naar Nice en heeft zich nog steeds niet achter Humphrey's cam pagne geschaard. Senator McGovern die wel op het podium van het con gres in Chicago aanwezig was om ADVERTENTIE vol natuurlijke vitamine C ganger Pompidou met zijn rede by zyn partijgenoten duidelyk veel meer 6ucces dan hij. Pompidou nam tussen de gaullistische leiders van het eer ste plan eerder de plaats in van de oudere wijze man, die zich voor de toekomst als arbiter in eventuele ge schillen disponibel wil houden. Maar of Pompidou dan wel Couve de Mur ville of een eventuele outsider nu de meeste kansen maakt het huidige 77-jarige staatshoofd op te mogen volgen, is een vraag die natuurlijk noch door een gaullistisch congres noch door de uitslag van een opinie peiling beantwoord kan worden. Die keuze berust bij generaal De Gaulle zeif en over dat punt tast iedereen, de rivalen niet uitgezonderd, nog al tijd in diepe duisternis. Levendaal 166b-Tel. 22717-Leiden Prinsessekade 5. tel: 23538-Leiden ZATERDAG Ons BuitenTentoonstelling Amateur bloemen-, planten- en teeltclub „Mater Sprenger" en Buiten". I7 uur nam. Rest v. d. Heijden. Dhr. H. van zen neemt afscheid van Wonlngb vereniging „De Eendracht" 3.5 nam Schouwburg: Amsterdams Voli neel met „Rooie Sien". 8 uur ZONDAG Rijnlandslyceum jM. H. Troc 1Gem. voor oorspronkelijk chr, dom, afd. Oegstgeest. Spr. evang d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Christus van de heiligen der i< dagen. Zondagsschool 10.15 uurvo avondmaal 11.30 uur voorm. MAANDAG Oegstgeest Gemeentecent; V.V.D. Spr. mr. J. G. Rietkerk „De sociale bewogenheid van de V 8 uur nam. Schouwburg. Eerste abonnem voorstelling. Centrum met „Slachti van Boris Vian 8 uur nam. Rest. v. d. Heijden. Ver. voo; cultatieve Crematie. 8 uur am. BIOSCOPEN v Lido: „Carmen baby" 18 Jr. Dar 7 en 9.15 uur Zondag 2.30, 4.4o 9.15 uur. Studio: „De bruid gaat in het zt 18 jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zo 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. Camera: „Ik ben nieuwsgierig 1 18 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. 2( 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Vrljdj zaterdag 11.30 uur nachtvoorstell „De butler". 18 Jr. Luxor: „Rebel In ketenen". 18 geiyks 2.30, 7 en 9.15 u. Zond. 2.; 7 en 9.15 uur. Trianon: „Ik. een markies' Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondae 4.30, 7 en 9.15 uur. Rex: „De kanonnen van Navar he' 14 jr. Dag. 2 en 8 uur. Zondag en 8 uur. Vrijdag en zaterdag n DU rir zir DEN HAAG Eind dit Jaar of be gin volgend jaar zal een wetenschap pelijk onderzoek worden Ingesteld naar de aard van verwondingen van auto mobilisten en hun passagiers bij ver keersongelukken. Doel van het onder zoek is exacte gegevens te verkrijgen ten behoeve van overheid en automo bilisten. Hoewel al vaststaat dat het gebruik van autogordels de kans op zeer zwaar letsel vermindert, wordt toch ook het effect van deze gordels op de ernst van de verwondingen ln het onder zoek betrokken. Het onderzoek wordt verricht door het RAI-TNO-Instltuut voor Weg transportmiddelen. de SWOV en het Instituut voor blochemica en revali datie van de Vrije Universiteit. De ANWB, de politie en tal van artsen zullen de gegevens voor het onderzoek aandragen. TENTOONSTELLINGEN Galerie Walenkamp (Nieuwste® Expositie Eykelenboom (t.e.m.30 tober) Galerie Van der Vlist. Expositie j Polder (t.e.m. 26 sept.). 0 Trappenhuis Academie Schlldei OCl tentoonstelling Henk van der Vet m. 26 september) Rijksmuseum voor de geecbli ,u der Natuurwetenschappen Boerh Hp tentoonstelling l.v.m. 3de eeuwfe® zi)n geboorte Werkd 10 uur voor uur nam.; zondags 1-4 uur nam l december). Molen „De Valk" Moienmuaeun geifjks behalve 'e maandags) 10 voorm.- 5 uur nam., 's zondags 14 pas De Lakenhal: Dag. 106 uur: 1—6 uur. Lakenhal: Tentoonstelling jLv Leldse fotografen". Geopend werl j uur voorm.- 5 uur nam.: zond nam (tot 22 sept.) Rijksmuseum^ van Oudheden LONDEN (Reuter) Honderden redders zyn gisteren met roeiboten en landingsivaartiiigen in de weer geweest om hulp te verlenen aan duizenden Britten, die door de erg ste overstromingen sinds vijftien jaar in het zuidoosten van Engeland in moeilijkheden zijn geraakt. De regen, die ook gisteren weer over vloedig viel, sloeg de hoop, dat het water op de overstroomde wegen en landerijen zou dalen, de bodem in. Zes rivieren in het zuidoosten, I waaronder stukken van de Theems, stortten gisteren opnieuw water in de lager gelegen gebieden, die nog verder onder water kwamen te staan. Tot dusver zijn sohademeldingen ontvangen voor een som van meer dan een miljoen pond sterling. De schade bij de overstromingen van 1953 bedroeg vijf miljoen pond. Ruim driehonderd personen verloren toen het leven. Politieagenten, soldaten en bur gers zijn dag en nacht in touw om mensen, dieren en bezittingen te redden. Zij bedienen ziah o.m. van kleine landingsvaartuigen uit de tweede wereldoorlog en rubberboten Vele geïsoleerden willen hun huizen niet verlaten. Zij geven er de voor keur aan op de zolder de afloop af te wachten. Een van de zwaarst ge troffen plaatsen is Molesey, een dorp van 7.000 inwoners in de buurt van Londen. Het water uit de Mole stond er bijna 2.5 meter hoog in de Stra len. Onder de streken die gisteren met overstromingen te kampen kre gen bevindt zich Norfolk. BINNENLAND Burgerluchtvaart Twenthe Om de vliegbasis Twenthe in de toekomst beter geschikt te maken voor de bur gerluchtvaart zal een bedrag van rond 30 miljoen nodig zijn. Tot deze conclusie komt de Koninklijke Ne derlandse Heidemaatschappij in haar vandaag versohenen rapport luchtha ven Twenthe. Dit rapport, in op dracht van de commissie economi sche aangelegenheden stedenband op gesteld, behandelt de mogelyke ont wikkeling van de luchthaven. De rap porteurs zijn van mening, dat de vliegbasis Twenthe in de toekomst van by zonder grote betekenis kan worden voor de burgerluchtvaart. Afvloeiing 200 ambtenaren Voor 200 in heel Nederland werkende amb tenaren, die resorteren onder de di rectie bedrijfsontwikkeling van het directoraat-generaal van de land bouw, heeft de overheid de mogelijk heid geopend om vrijwil lig af te vloeien. Dit aanbod geldt voor de ou dere ambtenaren. Er wordt met name gedacht aan de leeftijdsgroep van bovcen de vijfen vijftig jaar. Bij botsing 2 doden De motorrij der W. van Stokken, 27 jaar uit Broek in Waterland en zijn duopas sagier de 24-jarige J. Th. Wiebes uit Zwanenburg, zijn gistermiddag bij een verkeersongeval om het leven ge komen. Door de hoge snelheid waar mee van Stokken over de Schiphol- weg in Haarlemmermeer reed, ver loor hij in een bocht de macht over het stuur en botste frontaal tegen een tegemoetkomende auto. De twee slachtoffers, allebei magazijnbedien de, waren op slag dood. De autobestuurder moest met enke le verwondingen worden opgenomen in een ziekenhuis in Haarlem. Minister Luns onderscheiden Mi nister Luns wordt de zevende drager van de hoogste Limburgse carnavals onderscheiding- de Orde van de Gul den Humor. De samenwerkende Lim burgse carnavalsverenigingen die de ze onderscheiding jaarlijks uitreiken, zullen de minister van Buitenlandse Zaken de versierselen van deze orde zaterdag 30 november in de stads schouwburg van Heerlen omhangen. Minister Luns heeft al laten weten dat hij deze fraaie onderscheiding graag accepteert. BUITENLAND Radicaler beleid in Zweden De sociaal-democraten in Zweden, die bij de zondag gehouden algemene verkiezingen een grote overwinning hebben behaald, hebben gisteren toegezegd, dat zy een radicaler be leid zullen gaan voeren. Zo zullen verscheidene nieuwe staatsonderne mingen worden gevormd. Het eerste doel is de bestrijding van de werke loosheid in het noorden van het land. Op het ogenblik is ongeveer vijf pro cent van de Zweedse industrie in staatshanden. Dit percentage zal mogelijk tot vijfentwintig procent stijgen, aldus minister Wickman van Economische Zaken. Elf doden bij auto-ongeluk Elf personen zijn gisteren omgekomen, toen een vrachtwagen by Bursa, 230 kilometer ten zuiden van Istanboel, in een ravijn stortte. Negentien per sonen zijn ernstig gewond geraakt. Vulkaan werkt weer De vulkaan Arenal in noordwest-Costa Rica is gisteren opnieuw gaan werken. Een wolk van as werd tot op 3000 meter uitgestoten, enkele dorpen op de hel ling van de vulkaan zyn geëvacu eerd. Bij de uitbarsting van de Are nal in juli zyn meer dan 90 perso nen gedood en werd grote schade aangericht. Ondergrondse kernproef De Verenigde Staten hebben opnieuw een ondergrondse atoomproef geno men. De proef had plaats krachtens het programma „Ploegschaar," waarbij gebruik wordt gemaakt van kernexplosies voor afgravingen op grote schaal. Antieke auto's in Parijs De ruim 100 antiquiteiten op wielen die. voor het merendeel, bestuurd werden door leden van de Nederlandse PAC (Pio nier Automobielen Club) zyn, vanuit Amsterdam, gisteravond steunend en puffend maar in meerderheid niette min behouden in Parijs aangeland. Ze waren zondagochtend in Amster dam gestart met als einddoel de Pa- rijse vlieghaven Le Bourget, hetzelf de traject van 500 kilometer als 70 jaar geleden een van de eerste snel heids- en afstandsracen voor auto's. Staking Italiaanse acteurs Ac teurs bij de Italiaanse radio en tele visie, de film en het toneel zijn gis teren een staking van 24 uur begon nen. Zy eisen een hogere beloning. De vakbonden van acteurs hebben gewaarschuwd dat dit pas de eerste van een reeks stakingen zal zyn, ten zij aan de eisen wordt tegemoetgeko men. du k tel penburg 28): Werkd. 10 uur vc 5 uur nam.; zond 1-5 uur nam. Rijksmuseum voor Volken Censtraat 1); dag 10—6 u.; 1—6 UUX nw.m Ryksmu8eum voor de gezchM f" der natuurwetenschappen: Das !r' uur. zond 1-4 uur c Rijksmuseum voor Volkentt Tentoonstelling „Vlva Mexico" V dagen it uur voorm.5 uur 0 1 zon- en leestdagen 15 uur on P" (t/m 1 december). je? Ned.-Legermuseum: Geopend mui fE tot en met vrijdag 9 uur voorm. - bi nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uun AVOND- EN NACHTDIENST ?el APOTHEKEN TE LEIDEN. I Geopend voor spoedeisende p len: Haven Apotheek. Haven 18, pil 20085. Db zaterdag-, sondag-, avond- ma nachtdienst van apotheek R. j Breest Smallenburg te Leider wordt waargenomen door de Hl Apotheek. De Oegstgeestse Apotheek en theek Voorschoten zijn de gehele geopend. WEEKEINDEDIENST DER HUISARTSEN Zaterdagmorgen tot 10 uur raadJrii ge men de eigen hulsarts. daarn» zondagnacht 24 uur de doktersteli 22222. WOENSDAG Kon. Schouwburg, 14 en 20 Ned. Dans Theater Paviljoentheater, 20 uur: Opera-! dio van de Ned. Opera Stichting: bert Herring" van Benjamin Bi m.m.v. het Amatl Kwartet. Poppentheater: Frank Kooman, uur: „De dieren van Sultan Ha» WEERRAPPORTEN Van hedenmorgen 7 uur 15 5 13 6 12 12 14 12 15 12 13 10 16 12 16 8 14 11 13 8 32 21 22 W 29 16 18 11 19 11 15 11 18 12 19 8 20 1 17 16 14 10 17 i 27 15 25 12 20 11 22 14 17 19 12 25 16 8 6 23 11 18 8 20 9 fig «3 t sa Amsterdam regen De Bilt mist Deelen mist Eelde geh. bew. Eindhoven geh. bew. Den Helder regen Twente regen Vlissingen licht bew. Ypenburg mist Zuid-Limburg zw. bew. Aberdeen zw. bew. Athene onbew. Barcelona onbew. Belgrado zw. bew. Eerlijn licht bew. Bordeaux zw. bew. Brussel geh. bew. Frankfort regen Geneve onbew. Grenoble onbew. Helsinki regen Kopenhagen zw. bew. Lissabon licht bew. Locarno licht bew. Londen zw. bew. Luxemburg mist Madrid half bew. Malaga licht bew. Mallorca licht bew. München zw. bew. Nice half bew. Oslo zw bew. Parijs mist Rome zw. bew. Stockholm onbew. Wenen hall bew. Ziirich mist Innsbruck geh. bew.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2