Gevaarlijke misslagen inlichtingendiensten Moskou dacht alleen aan Jalta en Potsdam Blunders in Oost en W est Zweden tot 2020 nog linksrijders MET EEN ENKEL WOORD WITTE KRUIS Bonaparte TERRORISTEN IN WALES: NIET LANCER EEN GRAPJE Armzalig Conclusie van psychologen Auto-industrie in Engeland door staking verlamd Surseance voor Delana DS. ABERNXTHY GEARRESTEERD HIJ HOUDT HET BIJ POEDERS AKKOORD OVER TSJECHO-SLOWAKIJE TUSSEN VS EN KREMLIN Rush ontkent J HAAG? AGEND. 23 KAMERBREED PAGINA 1 LETDSCH DAGBLAD WOENSDAG 11 SEPTEMBE L -JÊ Prijis Charles installatie in gevaar. LONDEN (GPD) Niet lanrer wordt in Engeland het legertje van terroristen, dat in Wales vecht voor de onafhankelijkheid van dit prins dom. als een grap gezien. De explo sie, die maandag R.A.F.-officier Wil liam Hougham (45) zeer ernstig ver wondde heeft de Engelsen bewe zen, dat het deze rebellen ernst is met hun streven naar een vrij Wales Hoewel de ontploffing reeds de negende is in twee jaar tijds, heeft deze laatste de diepste indruk ge maakt. „Het is niet langer spel", verklaarde gisteren de man van Scotland Yard, die met het onder zoek in deze aanslag is belast. Hij is commissaris „Jook" Wilson, de man die eveneens belast is met de veiligheid van kroonprns Charles, wanneer deze volgend jaar juli tot Prins van Wales zal worden geïn stalleerd. Deze installatie zal plaatsvinden In het hartje van Wales, op het kas teel van Caernavon en het is be kend: dat de terroristen deze gele genheid willen aangrijpen om hun streven voor een onafhankelijk Wa les aan de wereld kenbaar te maken. De voorafgaande explosies ook die van maandag worden door de extremisten dan ook „'alleen maar gezien als een soort generale repe titie. De politie weet dit. Deson danks is Scotland Yard er nog steeds niet in geslaagde ook maar één ter rorist te arresteren. Zy zit hen ree.Is sinds maart 1966 op de hielen. Toen explodeerde de eerste bom, die een groot deel van de nieuwe 60 mil joen gulden kostende stuwdam bij Birmingham vernielde en een schade van 400.000 gulden veroorzaakte. Volgens schattingen maakten on geveer duizend man. deel uit van de drie terroristische organisaties m Wales. Zij staan geheel los van he1; nationalistische partijwezen van Wa les. wier enige vertegenwoordiger li. het Lagerhuis. Evans, gisteren de aanslag veroordeelde. (Van een bij zon der e medewerken LONDEN (GPD) De Chi nese zaakgelastigde in Londen, Sjen Ping. berichtte zijn rege- I ring eerder dit jaar dat de ar- I beiders in Engeland op het punt stonden om in opstand te komen tegen hun reactionaire regering. De revolutie keek om de hoek. Bloed zou door de straten vloeien. De reden? Mr. Pmg baseerde zijn mening op hevige verontwaardiging van de vakbonden over de prijzen en inkomenspolitiek. Informatie van hetzelfde ge halte moeten de Kremlin-lei- ders hebben gekregen van hun ambassadeur in Praag. Tsjer- K HIVAStf OP CUBA Een overzicht van de situatie ten tijde van de invasie op Cuba (Varkensbaai)die tot de gevaarlijkste blunders van een (de Ameri- meii en verwelkomd zouden worden door een dankbare be volking wonenko, die hen deed geloven I kaanse) inlichtingendienst behoorde. dal zij ten invasie in Tsjecho- h(j sne, dlplomaten ïan de Bm_ blowaklje konden onderne- $e ambassade in Berlyn kwijtraak te. toen die berichten naar Engeland zonden welke tegengesteld waren aan zijn tevoren gevormde ideeën, berichten die anders waren dan de nietszeggendheden die hy wilde ho ren. Thans kan een slechte informatie nog gevaarlijker zijn dan voorheen omdat de moderne bewapening een veel snellere voorbereiding op oor logsdreiging noodzakelijk kan maken. Met name de Britse regering is de afgelopen jaren het slachtoffer ge worden van armzalig inlichtings- werk. Ik ben hier zeker van. omdat ik. toen ik in januari '66 in Lagos (Nigerië» was, premier Wilson ver trouwelijk hoorde Beide gevallen x(jn voorbeelden van wat volgens vele deskundigen te genwoordig een van de voornaamste problemen is by de beoordeling van internationale kwesties: het armza lige gehalte van de inlichtingen waarop de wereldleiders hun politiek en hun beslissingen moeten funde ren. President Kennedy vroeg om een complete herziening van de tot de „American Intelligence" behorende sancties Rhodesië eerder in een tyds- agentschappen nadat hun informatie bestek van weken dan van maan- hem de armpzalige invasie van de den tot andere gedachten zouden Varkensbaai had gebracht. En ver- kunnen brengen. Hij baseerde dit op verklaren dat der denke men bijv. aan de hoogst onaangename verrassing van de Amerikanen in Vietnam bij het Tet- offenaief. Het is natuurlijk waar. dat het te kortschieten van inlichtingendien sten geen nieuw probleem is. Voor de oorlog zorgde Nevil Chamberlain. STOCKHOLM (GPD) maand een jaar geleden Zweden, dat 18 maal groter is dan Nederland, de wat men nu noemt „grote bloedeloze revolutie" plaats gehad. Het land werd vanaf klokslag 5 uur op zondagmorgen 3 september 1967 geconfronteerd met een ver- keerspatroon in spiegelbeeld, en won der boven wonder resulteerde dit nu Deze Een team psychologen van de uni- heeft in i versiteit van Uppsala heeft reeds waarschuwend de vinfer geheven. Een uitgebreid onderzoek dat zij verrichtten, toont aan dat vrijwel el ke Zweedse automobilist, zeker in noodsituaties, reageert als een links- ryder. De psychologen menen dat het nog het jaar 2020 zal duren voor dat elk risico voor linksreflexen een jaar later, bij het opmaken der verdwenen. In dat jaar is de genera balans in een overschot van 250 le vende staatsburgers. Mensen die an ders statistisch gezien allang het tij delijke met het eeuwige zouden heb ben verwisseld. Directeur Skjöld van het Verkeers- veiligheidsinstituut in Stockholm is tevreden met de wijze waarop de overgang van links naar rechts in het afgelopen jaar tot stand is gekomen. Het instituut heeft nu de strijd aan gebonden met de vastgeroeste ge woontes van de linksrijders. Dat daarvoor belangrijke redenen zyn, blijkt wel als men de ongevallen statistiek van het afgelopen jaar ver gelijkt met die van andere jaren. Schiikbarend Ondanks de daling van het totale aantal verkeersslachtoffers valt op dat het aantal frontale botsingen (bjjna de helft) schrikbarend hoog is. In de eerste drie maanden na de in voering van het rechtsverkeer was 67 procent van deze ongelukken te wij ten is aan het terugvallen tot het hnksverkeersgedrag. ADVERTENTIE tie van automobielbezitters uitge storven die links hebben leren rijden. „gedetailleerde kennis", die niet aan anderen bekend was. Wilson was in het bezit van feiten, die zo ontstel lend onjuist waren, dat Engeland nog steeds de gevolgen ervan voelt! Niet accuraat Er kan voorts weinig twijfel over bestaan dat, als de hoge commissie die informaties gaf vanuit Aden. Aden. even accuraat zou zijn geweest als de berichtgeving van de pers over de status van de toen nog bestaande federale regering in dat gebied, te rugtrekking van Groot-Brittannië zich zou hebben afgespeeld in aan zienlijk minder vernederende om standigheden. Uit hoofde van mijn journalistieke positie in Londen moest ik eens een lid van het kabinet waarschuwen dat. in tegenstelliing tot zijn informatie uit Bonn. West-Duiteland niet be reid was om het afgelopen jaar krachtig voor het door Frankrijk tegengehouden Britse EEG-lidmaat schap te vechten. Ondanks het feit dat deze informatie uit de hoogste Duitse regionen afkomstig was, werd het tochjnet wrevel aangehoord. Dat was ernstig. Het was ook ern stig dat de Britse ambassadeur in Is raël op zeker ogenblik het Britse mi nisterie van Buitenlandse Zaken meldde, dat de crisis haar hoogte punt achter zich had. Dat geschiedde 24 uur vóór de Israëlische straalja gers een aanval deden op de doelen op Egyptisch gebied in juni. Het was ook ernstig, dat ongeveer tezelfder tjjd de militaire attaché van de Sowjet-Unie in Cairo naar huls telegrafeerde dat de Arabieren de Israëliërs een vernietigende ne derlaag zouden toebrengen. Het is zeer ernstig dat de tenden tieuze berichtgeving van de Britse hoge commissie in Lagos, de hoofd stad van Nigerië. de Britse regering ertoe heeft gebracht in het Nige- riaans-Biafraanse conflict een poli tiek te gaan voeren die zelfs Enge- lands beste vrienden niet helemaal kunnen rechtvaardigen. Dit alles was het gevolg van een slechte inlichtingendienst. Buiten staanders hebben daar geen invloed op. Zy kunnen zich hoogstens be zorgd maken of opwinden over am bassades, die nog werken met men sen, voor wie inlichtingen niet zó zwaai- wegen als ze behoorden te doen. De toestand is op dit punt on berekenbaar slecht gebleken. LONDEN (Routen-) Als gevolg van een reeds twee weken durende staking in een fabriek van autorem- men, waar het personeel hogere lo nen wenst, is in Engeland in enige autofabrieken de produktie tot stil- „P,S?' .fflÜïlïfSÏ complex Leidsche Onaerwijsinstellin- stand gekomen. De directie van degen 3 30 uur nam Amerikaanse Ford-Iabriek te Dagen- st Alltonlusclubhuls. Btertapwed- ham bij Londen begon gisteren 3500 strlJd 2.30-5.30 uur nam. arbeiders naar luns te sturen. Bij Bevrijdingskerk (bovenzaal) N.C.V.B. Jaguar kan sinds vrijdag jJ. nieoafd. Zuid-West. Spr ds. P. J. Mackaay worden gewerkt. Bij enkele andere over „Afrikaanse christenen tussen he fabrieken is de voorraad remmen nog toereikend voor enkele dagen. In totaal is er op het ogenblik voor achtduizend arbeiders in de auto industrie geen werk. De schade wordt geraamd op 1.1 miljoen pond (bijna 9.5 miljoen gulden) per dag. ZWOLLE (ANP) De Zwolse rechtbank zal definitieve surseance van betaling verlenen aan het trico- tagebedrijf Delana N.V. te Dedems- vaart. Dit deelde de president van de Zwolse rechtbank, dr. mr. W. Schenk gistermiddag mede aan het slot van een vergadering tijdens welke de crediteuren hun goedkeuring ver leenden aan de te volgen beleidslijn, die door de bewindsvoerder, mr. J. in t Veld te Zwolle, in overleg met de directie van Delana en de deskun dige mr. J. H. Jacobs te Breda, is opgesteld. De volgende week zal de rechtbank bepalen voor welke termijn de surseance wordt verleend. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer) spreekuur sociale raadsvrouw 4-6 uur nam. Ons Centrum (Hooigrt. 84) Openba re les in esperanto 8 uur nam DONDERDAG den en verleden" 8 uur nam. Schouwburg Hoofdstad Operette met „Die Csardasfurstin" 8 uur nam. Vrijdag ZATERDAG Antonlusclubhuis: Jubileumconcert „Neerlandia" 8 uur nam. ATLANTA (AFP) Negerleider Ralph Abernathy, opvolger van de vermoorde Martin Luther King en 66 van zijn volgelingen zijn gisteren in Atlanta (Georgia» gearresteerd toen zij een vreedzame betoging hielden, waarmee zij hun steun be tuigden aan de stakende straatve gers van de stad. voor het grootste deel negers. Ds. Abernathy en zijn volgelingen werden later onder borg tocht vrijgelaten. De negerleider ver klaarde, dat hij zijn campagne ten behoeve van de straatvegers zal voortzetten. Studentenflats De stichting voor studentenhuisvesting van de univer siteit van Amsterdam heeft met het gemeentebestuur van Diemen over eenstemming bereikt over de bouw BINNENLAND het project, waarvan de verwezen lijking zal geschieden met garantie van het rijk. De totale stichting^- kosten bedragen 15 miljoen gulden De Block in Joego-Slavië Mi nister De Block van Economische van 6 torenflats voor de huisvesting Zaken, heeft gisteren in Belgrado ran 1134 studenten. Het gehele coin -gesproken met Joegoslavische eet- plex zal bestaan uit 1086 studenten kamers en 24 woningen voor studen tenechtparen. Door de minister van Onderwijs en Wetenschappen is in beginsel goedkeuring gehecht aan ADVERTENTIE En U? Cachets of tabletten? Houd het in elk geval bij Witte Kruis: aktief tegen griep, verkoudheid en pijnen. Witte kruis spaart bovendien de maag De Oosteuropese machthebbers met de rijen nog gesloten in Bratislawa. Van links naar rechts op de voorste rij- premier Kosigin Zjiwkow tBulgarijepresident Swoboda. Brezjnew, ie Poolse partijleider Gomoelka, Vlbricht en Doebtsek. (Van een speicaie correspondent PRAAG (GPD) De wer- ikelijke reden van de Sowjet- Unie voor de bezetting van Tsjecho-Slowakije was niet het gevaar voor een „tegenrevolu- tie" en evenmin het verzoek van bepaalde politici om te hulp te komen. De Russische leiders hebben tijdens het over leg in Moskou tegenover de Tsjechische delegatie onder lei ding van president Swoboda toegegeven dat het in feite ging om de beveiliging van de Tsjcchoslowaakse grenzen in overeenstemming met de af spraken van Jalta en Potsdam. Voordat zij tot de bezetting over gingen, zouden de Russische leiders de Amerikaanse regering hebben ge polst over het nog altjjd van kracht zyn van deze afspraken. De Ameri kanen zouden toen hebben laten we ten dat deze nog altyd golden en dat zij geen belang stelden in het aan de Sowjet-Unie grenzende gebied. Dit heeft in Praag één van de po litici meegedeeld die heeft deelgeno men aan het beslissend beraad in de Russische hoofdstad. Volgens deze politicus, die onbekend wenst te blij ven, vroegen de Russische leiders tijdens het eerste gesprek presi dent Swoboda om naast het presi dentschap de functies van premier en partijleider op zich te nemen Swoboda weigerde en stond erop dat de andere nog gevangen gehouden Tsjeohoslowaakse leiders aan de dis cussies zouden mogen deelnemen. De Russen waren gedwongen daarmee akkoord te gaan. zy presenteerden toen de Tsjeoho slowaakse leiders een pakket van vyf verschillende „oplossingen". Het was de bedoeling dat deze alle vyf als één pakket zouden worden aanvaard. De delegatie uit Praag weigerde dit echter. Zy drong erop aan dat de „op lossingen" apart zouden worden be sproken. Het eerste punt had be trekking op de vervanging van enkele kopstukken in party en regering. De Russen hadden al een nieuw zoge naamd „revolutionair comité" voor Tsjecho-Slowakije klaar, zy drongen er lang op aan, dat dit ontwerp zou worden aangenomen. De delegatiele den zouden in dat geval echter niet meer naar Praag hebben durven te rugkeren. Alleen de eensgezindheid van het Tsjechoslowaakse volk, dat zyn delegatie in Moskou krachtig steunde, bracht de Russische leiders er tenslotte toe dit idee te laten varen. De Tsjehcoslowaakse leiders heb ben in Moskou steeds geweigerd de Oostduitsers, Polen, Bulgaren en Hongaren die tijdens de Tsjechisch- Russische besprekingen in Mosoku arriveerden te ontmoeten. De Rus sen stonden er op dat de Tsjechen De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Rusk heeft gis teren nog eens duiuelyk stelling ge nomen tegen beweringen dat er op enigerlei wyze een akkoord tussen Moskou en Washington bestond over de verdeling van de wereld in twee invloedsferen. Rusk noemde derge- hjke beweringen .jnonsterlyke aan- ty gingen". zouden garanderen dat de massame dia in hun land in de toekomst geen kritiek meer zouden leveren op de landen die aan de bezetting deelna men. Het was duidelyk dat de Sow- jet-leiders niet zouden hebben ge schroomd de Tsjeohoslowaakse leid- ders in Moskou vast te houden tot dat op dit punt overeenstemming zou zijn bereikt. Ook de Russen hebben bepaalde concessies gedaan. Zo erkenden zy dat de bezetting van Tsjecho-Slowa- kye de communistische zaak in Tsjecho-Slowakye ernstig had ge schaad en zeker een generatie achter op had doen raken. De Russische leiders vonden echter dat de invasie in het belang van de machts positie van de Sowjet-Unie onvermy- delyk was geweest. De Russische delegatie eiste de ongeldigverklaring van het veertien de partijcongres, maar erkende het Slowaakse partycongres. Zij beloofde zich niet met de gang van zaken van het binnenkort te houden algemene partycongres te bemoeien, waar met name een nieuw centraal comité zal worden gekozen. Het Kremlin wilde ook een wetenschappelyke overeen komst in het slotcommuniqué van de besprekingen vastleggen. De Tsjechoslowaken weigerden echter daarop in te gaan. Tenslotte werd men het erover eens dat de door de bezettingstroepen aangerichte scha de zou worden gecompenseerd. ste minister Spiljak en dr. Griwsew, de minister voor buitenlandse han del, over economische samenwerking tussen Nederland en Joego-Slavië. In een officiële verklaring werd ge zegd, dat beide landen 'het er over eens waren dat het noodzakelijk was de wederzijdse handel uit te breiden. Indonesische vakbondsleiders Op 30 september worden in ons land vyf tien Indonesische vakbondsleiders verwacht, die als gasten van de drie vaikcentrales (NW, NKV en CNV) een cursus 'ran twee maanden zullen volgen. Het ministerie van Buiten landse Zaken heeft de komst van de Indonesiërs financieel mogelijk ge maakt. De regering verleent de me dewerking in het kader van ontwik kelingshulp. Echtpaar verongelukt Gisteren is in Oberndorf, op de weg tussen Kitzbühel en St. Johann, de 56-ja- rige heer J. J. Hof, uit Den Haag, met zyn auto tijdiens het inhalen van een autobus in een bocht, in frontale botsing gekomen met een vrachtauto. De heer Hof en zijn 5(2-jarige echtgenote werden op slag gedood. De vrachtwagenchauffeur en de bijrijder liepen lichte verwon dingen op. BUITENLAND Weduwe generaal Wrangel over leden Barones Olga Wramgel, we duwe ran generaal baron Peter Wrangel, de laatste opperbevelheb ber van het Russische „witte leger", is gisteren in de ouderdom van 84 jaar te Glen Cove (Long Island) overleden. Na de val van Sebastopol verlieten de Wrangels Rusland. Haar man werd mynbouwkundig ingenieur in Brussel, waar hy in 1928 overleed. Mevr. Wrangel begaf zich in 1939 naar de Verenigde Staten. Bekentenis Alle 20 personen, die vorige maand betrokken waren bij de aanslag op de Griekse premier Papadopoelos, zyn gearresteerd en hebben een bekentenis afgelegd. Dit heeft de regeringswoordvoerder ln Athene meegedeeld. Hij zei, dat de gearresteerden behoorden tot een or ganisatie voor het plegen van sabo tage. De politie had documenten ge vonden, waaruit bleek, dat zij van plan waren, als de aanslag geslaagd was, in Athene bommen tot ontplof fing te brengen, teneinde paniek en verwarring te veroorzaken. Een brandbom was gevonden aan de voet van Akropolis. Sjah naar Sowjet-Unie De sjah van Perzië en Keizerin Farah zullen in september of oktober van dit jaar een bezoek brengen aan de Sowjet- Unie, zo heeft het hof in Teheran bekendgemaakt. De juiste datum van het bezoek moet nog worden vastge steld. De Sjah is door premier Ko sigin uitgenodigd toen die in april Perzië bezocht. Revisionist veroordeeld Prins Aariya, zoon van de communistische Pathet Lao-leider Prins Soephanoe- vong, is door een volksgerechtshof ter dood veroordeeld „wegens het uitdragen van revisionisme" en het samenzweren tegen de pro-Peking fractie in de Pathotlao. Aariya zou al enige maanden geleden in de door de communisten bezette provin ce! Sam Neoea om het leven zyn gekomen. Het was onduidelijk of hy geëxecuteerd is of door andere oor zaken om het leven .is gekomen. Swaziland wil in V.N. Swazi land, het voormalige Britse protec toraat in het zuiden van Afrika, dat vrijdag j.l. onafhankelijk is gewor den, heeft het lidmaatschap van de Ver. Naties aangevraagd. De veilig heidsraad zou het verzoek vandaag in behandeling nemen. Als Swaziland wordt toegelaten, zullen de V.N. 125 leden tellen. an je De Korte Vliet Lei dse Kund Colourform. Maandag- vrijdag 8-10 uur nam., zaterdag 10-lj voorm. Op woensdag gesloten 20 sept.). Rtfpwetcring (Dorpshuis) Jongdj tentoonstelling Leidse Pluimvef Konijnenlokkersver. 7-10 uur ZONDAG Rijnslands Lyceum (M. H. Ti laan lGem. voor oorspronkelijk] tend om. afd. Oegstgeest. Spr. eva v. d Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk vanl Christus van de heiligen der dagen Zondagsschool 10.15 uur, maal 11.30 uur voorm. PI Kfjpivetering (Dorpshuls) Jongen tentoonstelling Leidse Pluim*1 Konijnenfokkersver. 10 uur voosg uur nam. P BIOSCOPEN. Lido: „The Scalphunters",L Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondaf. 4.45 7 en 9.15 uur. Studio: „De Trip", 18 J. Daifc 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45) 9.15 uur. 1 Camera: „Ik ben nieuwsgierig., 18 jaar. Dag. 2.30, 7 en 9.1?' Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uui dag en zaterdag 11.30 uur nact stellingen „The Raven". 18 J Luxor: „De wraak van Djangc I)ag. 2.30. 7 en 9.15 u. Zond. 2.3 7 en 9.15 uur. Trianon: „Ik een markiei Dag 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondai 4.30. 7 en 9.15 uur. r< Rev „De kanonnen vanfc rone", 14 J. Dag. 2 en 8 uur. 2. 5 en 8 uur. Vrijdag en z nachtvoorstelling „In Venus sj s 3 8 J. 11.30 uur. jn be TENTOONSTELLINGEN L Galerie Van der Vlist. Expositl^ Polder (t.e.m. 26 sept.). Trappenhuis Academie Schild»: tentoonstelling Henk van der Vet,, m. 26 september)1 Galerie 't Duyvenhuys (Raph, 94Tentoonstelling Tosca var' Haak en Ab Steenvoorden. GM dinsdag t/m zondag 2-9 uur»i (tot 15 sept.). r De Lakenhal: Sculpturen van df Kop en volumes vanp Geraedts jr (tm 15 septembefl Rijksmuseum voor de gesclJ der Natuurwetenschappen Boes tentoonstelling ï.v.m 3de eeuwt» zijn geboorte Werkd 10 uur i uur nam.: zondags 1-4 uur cu 1 december) »n Hortus Botanicus: Tentoomre over walvissen en walvisvaart. Cfa maandag tm zaterdag 10 uurt 4.30 uur nam.: zondag l-4Je nam (t.m 15 september.). (ei Molen „De Valk' Molenmusea' geiyks (behalve 's maandags) lr voorm.- 5 uur nam., 's zondags iT nam. "e De Lakenhal: Dag, 105 uiuT 1 5 uur. I Lakenhal: Tentoonstelling Leidse fotografen". Geopend wejer uur voorm.- 6 uur nam.: zond. 1. nam (tot 22 sept.). Rijksmuseum van OudhedW penburg 28): Werkd. 10 uur vof 5 uur narn.: zond 1-5 uur nam. jn< Rijksmuseum voor VoLkenia (Steenstraat 1): dag 10—5 u.; L dage 1-6 uur nam Ryksmuseum voor de gesel» der natuurwetenschappen: Da*l( uur. zond 1-4 uur f0] Ryksmuseum voor Vólkern Tentoonstelling ..Viva Mexico" I dagen IC uur voorm.5 uur J zon- en feestdagen 16 uur r (t/m 1 december). Ned.-Legermuseum: Geopend i tot en met vrijdag 9 uur voorm. i nam.; zon.- en feestdagen 1-5 utft Avond- en nachtdienst der apot^j Geopend voor spoedeisende g«ëu Zuider Apotheek. Lanunenschanisp tel. 23563. De zaterdag-, zondag-, a nachtdienst van apotheek Breest Smallenburg te Leiderdoi waargenomen door de Zuider Aj De Oegetgeestee Apotheek ls g<| .(Van vrijdag 6 t/m woensdag 11 WOENSDAG F Kon. Schouwburg, 20.15 uur: f01 groep Theater: „Eindeloze liefdeiig. Schaken De derde de schaaktweekamp Spasski- noi (beiden Rusland), winnaar wereldkampioen Tigi trosjan mag uitdagen, Kiev na 37 zetten in remisel digd. Spasski leidt nu met WEERRAPPORTEL Van hedenmorgen 7 urn I Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven De i Helder Twente Vllssingen Vpenburg onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt licht bew. onbewolkt onbewolkt geh. bew. mist Zuid-Limburg zwaar bew. 25 Aberdeen Athene Barcelona Belgrado Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Grenoble Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Wenen Zürich geh. bew. half bew. geh. bew. zwaar bew. onbewolkt licht bew. onbewolkt onbewolkt regen motregen zwaar bew. onbewolkt mist licht bew. geh. bew. zwaar bew. half bew. licht bew. half bew. half bew. mist regen zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. mist zwaar bew. onweer 27 23 25 23 27 25 21 25 15 22 24 iri< ii KEIJZER TAPIJT EfN^Aj/wLTAPUT V.3. «Q motecht m *6^ P. STR. MTR. postbus 39 - hilversum

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2