Protestdemonstratie van vissers uitgesteld KOUWELIJKE GRAVIN STICHT BRAND Sporttoto Staking in haven van Rotterdam Café's mogen tot 1 uur open blij ven In een van de oudste en mooiste kastelen van Zweden Najaars-shoiv fa. Langezaal Medische diensten irmada van kotters komt niet mar Scheveningen JJDAG 30 AUGUSTUS 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 7 Geen verplichte winkelsluiting op maandag OEGSTGEEST Bij brief van 1 april 1968 heeft de winkeliorsvereni- ging Oegstgeest Actief zich tot de Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor Rijnland in Leiden gewend met het verzoek een enquête te hou den onder alle in Oegstgeest geves tigde winkeliers ten einde te komen tot een halvedagsluiting op maandag voor alle winkels in Oegstgeest. Naar aanleiding van dit verzoek heeft de Kamer van Koophandel een onderzoek ingesteld, waarvan de uit slag is vastgelegd in een op 12 juni aan het college van B. en W. uitge bracht advies. Nu geen meerderheid van de win keliers in zuivel en melk, in brood en banket en in zaden zich uit spreekt voor v erplaatsing van de halvedagsluiting van dinsdag naar maandag, kan een halvedagsluiting op maandag voor alle winkels in Oegstgeest niet worden gerealiseerd. Wel heeft de Kamer van Koophan del het college geadviseerd te bevor deren, dat de verordening op de win kelsluiting zodanig wordt gewijzigd, dat de winkeliers in levensmiddelen hun winkels sluiten op maandag ochtend en de winkeliers in boeken en kantoorboeken op maandagmid dag. een en ander overeenkomstig het gevoelen van de meerderheid van deze winkeliers. B. en W. stellen de raad voor tot deze wijziging te besluiten. ROTTERDAM iGPDi De werk zaamheden in Europoort en op de Maasvlakte zijn gedeeltelijk stil ko men te liggen door de wilde staking, die gistermiddag op ongeveer 55 sleepboten is uitgebroken. Vanmor gen hadden meer dan twintig sleep boten, ingeschakeld bij onderhouds werk in de Rotterdamse haven, het werk hervat. Op de meer dan dertig sleepboten, die voor een aannemings bedrijf Adriaan Volkier in het Euro- oprotgebied en bij de Maasvlakte werkzaam zijn, werd vanmiddag nog gestaakt. Het bestuur van de vereniging sleepbooteigenaren „Rijn en IJssel" staat niet achter de staking. Voorzit ter S. P. Th. Boksteijn is van me ning, dat het niet juist is het werk neer te leggen tijdens de onderhan delingen over herziening van de huurbzesommingen en de toezeggin gen, die Volker heeft gedaan. De bestuursleden van „Rijn en IJs sel" hebben zich vanmorgen uitvoe rig over de situatie beraden en ge tracht de stakende sleepbooteigena ren te bewegen weer aan het weak te gaan. Hun pogingen hadden suc ces bij de eigenaren van schepen, die in het Rotterdamse havengebied va ren. Voor morgenochtend heeft het be stuur een algemene vergadering be legd. „F^ün en IJssel" voert al. geruime tijd besprekingen met de vereniging I centraal baggerbedrijf over verhoging I van de huurbesomming en herziening j van een aantal secundaire arbeids voorwaarden (overwerk enz.). Burgerlijke Stand VAIN LEIDEN GEBOREN Maria Johanna, d. v. J. H. Hagen en J. P. van Dam, Ingrld Anna Ma ria Engelina, d. v. T. A. L. M. Ver beek en M. C. van Stralen; Brendali- I na Geertruida Maria. d. v. J. S. Hoo- I genboom en G, M Mauriks; Arthur Pieter Andries, z. v. J. Spaargaren en S. H. Ramp; Francisca. d. v. P. F. Scheepmaker en H. Lous; Rémi Guy Jules. z. v. G. J. A. Caron en M. C. A. Turk: Tariq. z. v. W. Shadid en M A. Sammy; Cornells, z. v. T. Ou wehand en C. van Duijn; Robert, z. R van der Zeeuw en S. M. L. Baart. GETROUWD R. de Roo en J. W. Mulder; R. Sipkes en W. A. M. Kroone; C. Timmers en E. van der Vijver; Vrolijk en G. J Stouten; R. Holswil- der en P. J. Ouwerkerk; T. N. Tet- tero en H J. M. Jungschlager; T van Dijk en J. van der Ende OVERLDEN C. Segaar, 88. Jr.. Kwast. 90 Jr.. wed. v A. Marinus.,61 Jr.. vr. Avan der Steenvoort; S HAAG De armada van rs loopt maandag niet de Sche- gse haven binnen en zal even- de Nieuwe Waterweg bij Hoek Bolland blokkeren. De delegatie naatschapsvissers, die gistermid- n het ministerie een onderhoud gehad met minister B. Rooi vink Sociale Zaken en Volksge- leid over het wetsontwerp mini- loon en minimum-vakantietoe- heeft de vissers het advies ge niet met hun schepen of per aar Scheveningen te komen om ia op het Binnenhof te protes- heer K. Hoekstra, voorzitter van ïderlandse Vissersbond, zei: „wij >n na het gesprek met de minis- indruk gekregen, dat hij onze men wel ziet en in ieder geval ins een oplossing zal trachten te 1, want door de maatschapsvis- onder de sociale verzeke- retten te brengen, wordt de lie bedrijfsuitvoering in hoge belemmerd" I delegatie, die door minister fink werd ontvangen bestond uit Iren K. Hoekstra, voorzitter van ■d. Vissersbond, de heer A. L. S. feer, voorzitter van de Zeeuw- aserijbelangen en de heer H. A. ranenburg, voorzitter van de ling Nederlandse Visserij. heer Hoekstra wees erop. dat naatschapscontract een onder- rscontract is, waarbij de deel- rs kapitaal en arbeid inbrengen, itie en ontslag komen in deze acten niet voor. In ons land !n deze contracten ook wel ge- tussen accountants en advoca- maatschapsvissers hebben een verzekeringsmaatschappij en ;er men dus nu deze vissers on- sociale verzekeringen wil gaan en, dan wordt.het wezen van de chap aangetast door het matig invoeren van een verde- op basis van een verhou wer kgever-werknemer, wat in laatschap niet mogelijk is. irts werd erop gewezen, dat de ing van de sociale wetten al langheid in de kringen van deze s heeft gebracht. Nu ze onder iktewet vallen zijn er veel meer aangiften dan voorheen. Boven- comt er thans werkloosheid voor de maatschapsvissees, die in len van slechte vangst thuis- en zo meer ontvangen, dan eer zij ter visvangst waren ge- het nu verder moet, is nog niet lijk. De organisaties, waarin al le maatschapsvissers zijn opgenomen, zijn aan het proberen om de maat- schapsoontracten anders te formule ren. In drie gevallen van gewijzigde contracten zijn thans processen aan de gang om gerechtelijk uit te ma ken, hoe zo'n contract dan wel in el kaar moet zijn gedraaid om onder de sociale verzekeringswetten uit te ko men. Intussen zijn de maatschappen ook aangesloten bij de bedrijfsverenigin gen. Maar eigenlijk is het te vreemd, al dus de delegatie, dat men zich nu in alle bochten moet wringen om iets, wat voor iedereen goed werkte, mid dels een soort wetsontduiking in stand te houden. We zullen vechten voor de maatschap en voor het be- RAADSAGENDA irger ijke stand rschoten Geboren: Ivon- M.. d v. H. G. L. H. Elligens M. Visser; Cornelia S., d. v. R. arman en W. H. Schook; Man- z v. J. v. d. Noort en C. N. de; Maria E.. d. v. C. J. Grun- en M. R. Koppers; Michaëla v. J. Klein en M. C. van den Maria M„ d. v. B. G. van Vliet M. Hoogeveen; Renée I. A.. J. P Zoeten en A. H. Bleuland lordt; José, d. v. W. M. van en M. Platje: Arnoud W,, z. v. A. Fortuin en M. H. Th. Ho st; Michaël C. G', z. v. G. C. A. in Hattum en E. Volkers, lertrouwd: F. H. M Kok en Th. i. Freeze; P J. M. Lelieveld E. Vleugels; G. G W. Hart en G, van de Graaf; F. A. Klij- m A. L. Boon; A. Tegelaar en ldelkoop. rouwd: L. P. de Boer en C. H. lyt; H. T L. Rijsdijk en F. J. an den Hoek; W. F. Ramaker H. van Veen; T. M. J. van der en B. M. A, Groen; M. A. Lipp Zlerfuss. rieden; A. H. M. J. van der 50 jr. stgeest Geboren: Franctscus erus Hendrikus z. v. R. J. de en M. P. l'Ami; Angelique Ange- tronella Maria. d. v. W. A. A. er Burg en T. M A. C. van der i Maria Antonia. d v. A. L. J. -eeuwen en M. A. Schuur; Ju- d. v. J. Dernee en M. M. Hoog- 1; Paulus. z. v. P. Haasnoot en Jan Grol. lertrouwd: J. H. Haage en J. tlbers; W. Claij en H. M. van rouwd: F. C. V. de Groot en J. de Groot; J. van Gorkom en G. W de Wit; C. F. van Beuse en R J Osinga; A. van Duij- >de en W. J. de Wit: A. A. Wit- n H. E. F. Ros; J. G. de Ruiter de Mooij rieden: K Bout. e v. P. van Ingen; J. Jonkman, w. v. A. L. ens; M. J T. Nota; C. Boekee; ot; J. p, J M. van Reijn. OEGSTGEEST - De gemeente raad komt donderdagavond om half acht in openbare vergadering bij een. De agenda vermeldt o.m. de volgende punten: voorstellen van de burgemeester tot verhoging van de Jaarwedden van de wethouders; tot wijziging van de Algemene Politie verordening; tot benoeming van een commissie ad hoe. ter voorbereiding van een nieuwe politieverordening; tot beschikbaarstelling van een kre- diet ten behoeve van de notulering I der raadsvergaderingen; inzake het I ontwerp van de lijst van bescherm- de monumenten: tot vaststelling van I een nieuwe verordening op de win- keisluiting; tot wijziging van de ge- I meenschappelijke regeling met Lei- den met betrekking tot de keurinp- i dienst van slachtdieren en vlees: in- j zake het beroepschrift tegen de aan schrijving m.b.t. Leidsestraatweg 2; tot verpachting van jachtrecht aan A. J. Kranenburg; tot afbraak .van de panden Dorpsstraat 90-98; tot be schikbaarstelling van een aanvul lend krediet voor de reconstructie van de De Kempenaerstraat; tot be schikbaarstelling van een krediet t.b.v. het clublokaal van Fiks; tot verkoop van het pand Balistraat 36; tot verlening van kredieten voor ver schillende onderwijsdoeleinden: in zake wijziging van de voorschotten overschrijdingsbedrag per leerling over het tijdvak 1958-1962. Van 24 tot 27 december worden er in kasteel „Oud-Poelgeest" in Oegstgeest „kerstgastendagen" ge houden met als thema.Elke dag mens worden". Aam de hand van o.m films en inleidingen kunnen de deelnemers zich bezinnen op het kerstgebeuren. De leiding is in han den van de heer en mevr. Th. C. A. M de Bont-Geertman. Kleedgebouwtje van „FIKS" wordt opgeknapt OEGSTGEEST Het kleedge bouwtje van de christelijke korfbal vereniging „Fiks" aan de Laan van Alkemade. dat eigendom is van deze club. bevindt zich »u een slechte toe stand. Luiken, closet en watervoor ziening behoeven dringend reparatie. Het bestuur van de Vereni ging heeft daarbij de hulp van de gemeente gevraagd, omdat het de fi nanciële middelen mist om het her stel zelf te bekostigen. B. en W. hebben met het bestuur overleg gepleegd. Het gaat er om dat slechts die hoog nodige reparaties worden verricht, waardoor het ge bouwtje nog twee seizoenen dus tot de tijd dat de nieuwe velden be speeld kunnen worden meekan. B. en W. hebben deze oplossing ge vonden. dat de vereniging de werk zaamheden zelf zal 'aten uitvoeren en het verfwerk alsmede de assisten tie by het andere werk door eigen leden laat verrichten. Hiertegenover zal de gemeente voor de uitvoering een bedrag van f 1.500 beschikbaar stellen. B. en W. stellen de raad voor hier toe te besluiten. Minister B. Roolvink van So ciale Zaken heeft een delegatie van maatschapvissers ontvangen, die kwamen protesteren tegen het wetsontwerp op het minimumloon en de minimumvakantiebijslag, dat dinsdag in de Tweede Kamer zal worden behandeld. Op de foto v.l.n.r. de heer A. L. S. Lockef eer, voorzitter stichting Zeeuwse vis- serijbelangen. minister Roolvink, 1Sfe;. de heer K. Hoekstra, voorzitter Le™?i^clsïïJLll/A6 ,^rJ.t Ned. vissersbond en de heer H. A. STOCKHOLM <GPD> In het boek Zweedse kastelen en bui tenhuizen" staat kasteel Sjöholm vermeld als „één der oudste en mooiste kastelen in de Ving aker streek, gebouwd in Nederlandse H. Kranenburgvoorzitter stich ting Ned. Visserij. houd van de maatsohapsvisserij, luidde een van de opmerkingen. Daarbij werd erop gewezen, dat het wetsontwerp minimum-lonen, mi nimum-kinderbijslag voor de maat schapsvisserij eigenlijk een bij komst - stigheid is. een onderdeel van het pakket sociale zekerheden. Minister Roolvink heeft het, dunkt ons, goed begrepen. Vandaar het advies aan de afzonderlijke organisaties en de autonome afdelingen van de maat schapsvissers om maandag, daags voor de behandeling van het wetsontwerp In de Tweede Kamer, niet in Den Haag te gaan protesteren, aldus de delegatie. Ze voegde eraan toe: Voor lopig is de protestdemonstratie uitge steld. Afbraak panden aan Dorpsstraat OEGSTGEEST De woningen Dorpsstraat 90-98, staande nabij het Kanaal, die eigendom van de ge meente zijn. verkeren in zodanige slechte toestand, dat zij gesloopt die nen te worden. Nu het laatst nog bewoonde pand binnenkort ontruimd zal worden, bestaat hiertegen geen bezwaar. Het is gewenst na de sloping het vrijkomende terrein met grond on der profiel te brengen en hierop een eenvoudige beplanting aan te bren gen. De totale kosten worden ge raamd op f 18.000. B. en W. geven de raad in overwe ging tot de sloping te besluiten en het hiervoor genoemde krediet be schikbaar te stellen. De beide raadscommissies kun nen zich met dit voorstel verenigen. De commissie voor de financiën en het onderwijs vindt het bedrag van f 8.000 voor het egaliseren en beplan ten van het terrein te hoog. Toege zegd kan worden, dat er naar wordt gestreefd deze kosten zo laag moge lijk te houden; dit bedrag moet als een maximum-bedrag worden be schouwd. der beste architecten van Zwe den, Scholander. Het kasteel be vat 32 verschillende vertrekken en werd opgetrokken naar het voorbeeld van het bekende kas teel Rosenborg in Kopenhagen" Gravin Cecilia Lewenhaupt. de huidige bewoonster van het kas teel. is het echter in alle opzich ten oneens met de beschrijving, en heeft geen goed woord meer over voor haar behuizing. „Het is één grote zorg, dit huis", zo ver telde ze. „en de voortdurende re paraties hebben mij op de rand van de financiële afgrond ge bracht. Vooral in de winter is het niet om uit te houden; dan is het onmogelijk om ook maar één enkel vertrek behoorlijk ivarm te krijgen" De kou die de gravin de afge lopen jaren heeft geleden, heeft haar nu doen besluiten het kas teel in september in brand te ste ken. compleet met een in verval geraakte zeventiende-eeuwse vleugel. Daarna zal er een mo derne bungalow verrijzen, voor zien van centrale verwarming en beslist niet zo duur in het on derhoud als met het kasteel het geval is. zo vertélde de gravin. De rijksoudheidJcundige dienst heeft reeds toestemming gege ven en de plaatselijke brandweer is op de hoogte gebracht van het pyrolatrische evenement. Alles wat er zich in het kasteel bevindt aan kunstschatten, waaronder ingelegde vloeren, gebeeldhouwde spiraaltrappen en fraaie panelen zal echter worden verwijderd voordat het statige kasteel in vlammen zal opgaan. Wie het zal aansteken is nog niet bekend, aangezien de plaatselijke brand weer weinig interesse toonde; „als we niet mogen blissen, is er voor ons geen aardigheid meer aan, zei de chef van de brandweer. „Het is onze eer te na om te staan toekijken als het ergens brandt Branden zal het echter, zei de gravin, en nam een sloper in de atrm die nu heeft beloofd de py romaan te spelen. Direct na het bekend worden van het nieuws kreeg de gravin drie aanbiedin gen om het kasteel te verkopen, waarvan het hoogste bod rond 700.000 bedroeg. Ze heeft echter alles tot nu toe afgeslagen. Het enige ivat ze wil verkopen zijn de Voorstellen aan raad van Oegstgeest filmrechten voor de kasteelbrand als daar iemand in geïnteresseerd mocht zijn. En daarna vlug een bungalow bouwen, niet welisivaar min der cultuur-historische waarde, maar ook minder kans om reu matiek te krijgen. LEIDEN De firma Langezaal is deze week niet alleen op het Schut tersveld maar ook in de Stadsge hoorzaal vertegenwoordigd. Daar wordt namelijk de najaars-show van Langezaal gehouden. Er is op deze show, dank zij het grote assortiment, zeer veel te zien, zowel op m^ubelge- ^bled als op ander huishoudelijk ge bied. Er zijn tal van bijzondere aan biedingen en er wordt deskundige voorlichting gegeven. De najaars show duurt tot en met zondagavond as. De openingstijden zijn van 2 tot 11 uur nam. OEGSTGEEST In de „medede lingen" die zullen worden behandeld op 5 september wordt de gemeente raad meegedeeld dat Gedeputeerde Staten goedkeuring hebben onthou den aan de raadsbesluiten van 1 en 14 december 1967, resp. betrekking hebbend op voorzieningen aan terrein en gebouwen van gemeentewerken aan de Poelgcesterweg en de bouw van een derde betonnen bedrijfs ruimte op dit terrein. Bij raadsbesluit van 11 juli jl. is een krediet van f 700.000 verleend voor de reconstructie van het laatste gedeelte van de Rynsburgerweg. Het bedrag was een voorlopige raming. Het bedrag kan worden terugge bracht tot f613.000. Tevens ter vol doening aan de wens van Gedepu teerde Staten het krediet terug te brengen tot het lagere bedrag, stellen burgemeester en wethouders de raad voor daartoe te besluiten. Burgemeester en wethouders stel len de raad voorts voor de woorden „in bijzondere omstandigheden" te schrappen in de algemene politiever ordening met betrekking tot de ope ningstijden van café's e.d. Het voor stel houdt in dat de burgemeester permanente ontheffing van het mid dernacht gestelde sluitingsuur kan geven tot 1 uur. Het maken van notulen van de raadsvergaderingen zal voortaan ge schieden met gebruikmaking van ge- luidsopname-apparatuur. De kosten voor de aanschaffing worden ge raamd op f821,50 en voor de aanleg op f 150. Voor onvoorzien en ter af ronding van het bedrag wordt f 182,60 geraamd. Burgemeester en wethou ders stellen de raad derhalve voor een bedrag van f1100 beschikbaar te stellen. LEIDERDORP dokter L. v. d. Berg, Busken Huetstraat 22, tel. 01714344, Hazerswoudezuster S. v. d. Leer, B. G Cortslaan 34, tel. 23109. OEGSTGE9ST dokter D. Held. Oranjelaiam 29, tel. 52130. VOORSCHOTEN - dokter J M. Abarbaned. Ohopinlaan 32. bel. 3875; tandarts Ch. Kengen, Wilhelmina- laan 8, melden 9.30 uur; Voorschoten- se apotheek, Leidseweg 66, tel. 2525; wijkverpleging, gezondheidscentrum, Wijngaardenlaan 2. tel. 2177. WARMOND dokter H. A. G. M. Walenkamp, tel. 220; zuster Meijssen, Jac. v. Beierenweg 1, Voorhout, bel. 02532—7796. DEN HAAG (ANP) Niet minder dan 98 deelnemers aan sportto to 2 hebben zich gemeld met alle uitslagen goed. Zij zullen bruto per persoon ongeveer f 2200 ontvangen. Bij de overige prijzen was het aan tal winnaars zó overstelpend groot, dat de stichting sporttotalisator een voorlopige schatting heeft moeten maken: 2400 gegadigden voor de tweede prijs (per kolom f60) 18.000 voor de derde prijs (f 12 per kolom) en 10.000 voor de extra prijs (per ko lom f 14.50). Bi •omfietster na botsing gewond naar het A.Z. KATWIJK Een 19-jarige verpleeg ster uit Katwijk kwam gisteren om streeks half zeven op haar bromfiets in botsing met een plotseling de rij baan van de Rijnstraat overstekend vijfjarig meisje. De verpleegster kwam ten val en liep daarbij een hersenschudding en een kaakfrac- tuur op. Zij is per ziekenauto overge bracht naar het Academisch Zieken huis in Leiden. Het meisje liep lichte schaafwonden op. Het nieuwe seizoen van de Sas- senheimse schaakclub gaat dinsdag avond 3 september van start. In de kantine van de gereedschappenfa- briek Rohn aan de Industriekade wordt dan de ledenvergadering gehouden en zullen er tevens de eer ste partijen van het nieuwe seizoen worden gespeeld. De heer A. Wendt, uit Lisse heeft een benoeming ontvangen tot directeui vam het Bloembollenbe drijfsfonds en het Sociaal Fonds voor het Bloembollenbedrijf. I Gravin Lewenhaupt voor kasteel Sjöholm. i Handbalfederatie ontneemt Russen titelstrijd AMSTERDAM (ANP) Met het kleinst mogelijke verschil heeft het congres van de internationale hand balfederatie, dat vandaag ln Am sterdam werd gehouden, besloten de Sowjet-Unie de organisatie van het wereldkampioenschap zaalhandbal voor dames te ontnemen. Dit kampioenschap zou in decem ber in Moskou, Leningrad en Kiev worden gehouden. Het voorstel werd gedaan door het bestuur van de I.HJFomdat men van een aantal landen had gehoord dat ze niet te gen de Oostbloklanden op dit mo ment willen uitkomen. Uiteraard werd door de Russische delegatie op het congres tegen het voorstel ge ageerd, maar zonder succes. Met dertien tegen twaalf stemmen en twee onthoudingen (volgens enkele Westeuropese congresgangers een „morele nederlaag voor het be stuur") verdween het wereldkam pioenschap van de kalender. Vervolgens werd een bestuurs voorstel in stemming gebracht om de Europa-Cup voor dames en he ren voor het seizoen 1968/1969 om dezelfde redenen niet te laten spe len. Dit voorstel kreeg dertien voor- en dertien tegenstemmers1 bij één onthouding, zodat de stem van de voorzatter van de I.H.F.. de Zwitser Hans Boumann de doorslag moest geven. Hij aarzelde geen moment; de Europa-Cup gaat ook niet door. Tenslotte besloot het congres deze winter ook nog niet te beginnen aan de voorwedstrijden van het wereld kampioenschap zaalhandbal voor he ren, dat in februari of maart 1970 m Frankryk plaatsvindt. Dit wereld kampioenschap is mede van belang met het oog op de Olympische Spe len van 1972 in München omdat da eerste acht landen zonder meer in de Olympische eindronde zullen wor den geplaatst. Dit voorstel haalde zestien stemmen voor, zes tegen en vijf onthoudingen. Leidsestraatweg 2 onbewoonbaar Oegstgeest Gedeputeerde Staten hebben enige tijd geleden het raads besluit tot onbewoonbaarverklarinf van het pand Leidsestraatweg nr. 2 vernietigd. Zij overwogen daarbij dat het pand weliswaar schromelijk is verwaarloosd, doch dat de verschil lende gebrekem aan muren, plafonds kozijnen, deuren en ramen niet van zodanige aard zijn, dat deze niet zou den kunnen worden weggenomen. Burgemeester en wethouders van Oegstgeest hebben de eigenares van het pand. Dikker Thijs N.V. in Am sterdam begin deze maand een aan schrijving gericht om verschillende voorzieningen te treffen. Een begro ting van het aannemersbedrijf W. den Dubbelden heeft uitgewezen dat de aan het pand te verrichten repa raties f 72.000 kosten. Burgemeester en wethouders nemen aan dat de ei genares aan de aanschrijving geen gevolg zal geven. Krachtens de wo ningwet is het college dan bevoegd de werkzaamheden op kosten van de eigenares te laten verrichten. B. en W. zijn echter gezien de hoge kosten niet van plan tot uitvoering van het werk opdracht te geven. Als er niet tot herstel wordt overgegaan is het college van plan opnieuw de onbe woonbaarverklaring van het pand te bevorderen. De raad zal in deze binnenkort, een voorstel bereiken.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 7