Ook voor De Wit niet meer zilver dan Kessler was ontevreden Hard aan STEL JE VOOR Aiiita zat aan de telex Rome in cijfers Nijdig Flyer Proost stak in glanzende vorm Binkhorst staat nu op zesde plaats SIZO-Ter Leede: pittige streekderby Zwak oefenduel tegen Graafschap KNVB wacht af VRIJDAG 30 AUGUSTUS 1968 PAGINA 19 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD SPORT - LEIDSCH DAGBLAD ROME (GPD) „Ik had zo graag die trui gehad", steunde Piet de Wit. „Hier staat er nog een". Stam reikte De Wit zijn trainingspak aan. Twee Zaanse jongens, die beiden gehoopt hadden de top te bereiken in Rome, maar die beiden tweede werden. Het was geen schande voor De Wit, dat hij de titel bij de profstayers niet had veroverd, want Leo Proost stak in zó'n glanzende vorm, dat er geen houden aan was. De beste, soepelste stayer, had verdiend gewonnen. Maar natuur lijk kwam het toch wel hard aan bij De Wit. Zwartepoorte urilde hein troosten: „Het is toch mooi om tweede te worden bij de profs als je voor het eerst meedoet". De vechter De Wit bromde: „maar ik ga nooit ergens heen om geklopt te worden". Hij ivas gedubbeld door de Belg, dat zat hem divars. Maar het was De Wits eerste koers van 100 kilometer in zijn (nog jongeleven. Dit jaar heeft de Zaankanter ook maar twee keer een rit van een uur kunnen rij den. Dat was in het Nederlands kampioenschap en in de series van het wereldkampioenschap. De woorden van Zwartepoorte: „Je bent nog zo jongje ivordt heus nog wel eens wereldkampioen bij de profs", sloegen beter aan. „Ik ben 12 jaar jonger dan Proost. In twaalf jaar grijp ik toch zeker Wel die trui nog eens". Vakwerk Et stond werkelijk geen maat voor dit vakwerk van de flyer Proost, een rustig man, die zich niet uit balans laat brengen, zeker nu Deloof de gro te vorm niet meer heeft. Want alleen Deloof is een schrikbeeld voor de Belg, die zijn wereldkampioenschap, in Amsterdam veroverd, hier nu pro longeerde. Proost heeft achter Koch een heel verstandige koers gereden. Hij liet De Wit in de eerste helft het vuile werk opknappen om op kop te komen en daar ook te blij ven. Het was alsof De Wit het pad voor Proost effende. De Wit draaide achter Koch zou rijden (dat laat; zich raden), had zó'n hoog begintempo ontwikkeld, dat Raynal en Verschue- ren („ik had een vreemde Zwitserse gangmaker en het ging achter hem helemaal niet") tot afstappen werden gea wongen. Rol Het leek er een moment op of ook Van der Lans de strijd wilde staken. Hij ging van de rol. Dat kwam om dat hij wat benieuwd op deze baan zag dat de rolsteun losliet. Hij schreeuwde naar Pelzer, maar ie riep terug, dat hij gek was, dat het niet hinderde, dat de rol niet los zou gaian en dat hij door moest rijden. Van der Lans deed dat, maar was toen natuurlijk al in het groepje kanslozen opgenomen. Daar hoorde ook Jaap Oudkerk by. Maar de Na ar dense coureur was toch niet on tevreden: ..Die vierde plaats had ik niet verwacht, het is me alles meege vallen". Oudkerk had ook de Duitser Rudolph die zich mooi tussen alle aanvallen door had gelanceerd, nog voor zich. Oudkerk was nog wel even bang geweest voor Van der Lans: „Ik dacht dat je in dezelfde tour zat als ik. Ik vilde persé voor je blijven. De Wit was al meer dan genoeg". Piet van der Lans: ..Maar ik vilde je helemaal niet meer pakken, dat had geen zin meer. Als het nou om de derde plaats had gegaan, dan wel". Recorcldeelname aan de Spelen MEXICO-STAD (ANP) Aan de Olympische Spelen van dit jaar zul- ln de eerste helft goed en nam zelfs ;en bijna 1800 atleten meer deelne- een stevige voorsprong. Maar Proost men dan in Tokio 1964. Voor Mexico wachtte rustig op zijn beurt. En in- hebben ingeschreven 7226 atleten uit eens dan vloog de Belgische kam- jjg landen tegen vier jaar geleden pioen naar voren. Het was alsof hij 3403 atieten uit 94 landen. De aan- langs iedereen zweefde en het geen van Rome (1960) waren: 84 enkele moeite kostte. Er was niets ]an<jen met 5777 deelnemers. Volgens aan te doen. Ook de andere Neder- de organi3atoren ml het voor ^n.dlreée e 71c.h,Jm,<Ven5. van Mexico-Stad met inbegrip van offi- Wit hadden gesteld of in ieder geval I cials oplopen tot ongeveer 10.500. niet tegen hem reden konden de, get grootste contingent komt hrf de Verenigde Staten met. 421 atleten, 1 r h iiten ve 'door el, gevolgd door Rusland met 401 atle- laatst draaiden ze toch wel door als f 6 —..4.1 ik langszij kwam". Maar Zwarte- West" en Oost-Dmtsland, die in poorten zenuwde dat: ,.Op het Tokio met een gecombineerde ploeg laatst voel je elk duwtje en dan denk j aan de start kwamen, staan hoog op je van alles". En hij ging door: „Als lde UJst me^ 311 en 287 atleten. Groot je van deze Proost had gewonnen zou Brittannië stuurt er 271, Italië 251, iedereen gezegd hebben: zie je wel Frankrijk 225, Japan 214 en Polen da* kan niet, dat is gemaakt". 201. Mexico, het eerste Latijnsameri- De Wit, die tevreden was over kaanse land, dat als gastland van de zijn gangmaker Stakenburg, maar er Olympische Spelen optreedt, heeft eich niet over uit liet of hij liever een afvaardiging van 327 atleten. ROME (GPD) In Rome zijn na de finale van de ama teurs, waarin Grassi de wereld titel stayers greep, de discussies weer heftig opgelaaid over het al of niet verkopen van de koers, het oude thema, waaraan de stayerswereld mank gaat. Baan- coach Zwartepoorte werd giste ren opgebeld door zijn vrouw. di»e hem van streek vroeg, wat er aan de hand was geweest. Ze had kranten gelezen en daaruit begrepen dat Koch Stam verra den had aan de Italiaanse groot macht. met name aan gangma ker Meuleman. En Zwartepoorte zou In het spel gezeten hebben. Hij had tien minuten voor het einde het sein gegeven dat Stam alleen nog maar voor de tweede plaats moest vechten, want dat Grassi niet meer te kloppen was. Zwartepoorte gaf dat laatste grif toe. maar hy ontkende dat Koch de zaak verraden had. „En hU zelf uiteraard", zei hy, „nog minder. Stel je voor. Ik ben het hele jaar door bezig als liefheb ber met die stayery. Ik geef er mijn tyd aan, ik heb er thuis zelfs nu en dan ruzie over met mUn vrouw, die helemaal niets om wielrennen geeft en ook nooit komt kyken. Voor het geld hoef ik het niet te doen, want ik heb een bloeiende meubelzaak. Ik heb eerzucht natuurlijk. Ik wil wereldkampioenen naar huis brengen. Jn 1964 ben ik begon nen met Oudkerk in Parys. In 1965 mislukte het met Nikkesen. in 1966 en 1967 werd De Wit we reldkampioen. Ik ga toch geen jongen als Stam een titel ont houden?" Op de vraag of hij Koch aan de tand ging voelen: „Wat moet ik nou? Moet ik Koch roosteren, dat hij zegt wat er aan de hand geweest is? Ik geloof niet dat Koch zoiets zou doen". ,Koch zelf„Dat is helemaal mooi. Ik zou, als ik Stam kam pioen gemaakt had. 2500 gulden gekregen hebben. Die zou ik gaan verspelen? Ik heb een goe de zaak in het fabriceren van naamplaten. De vorige jaren ging myn omzet stevig omhoog, omdat ik wereldkampioenen had afgeleverd. Dat zou ook nu ge beurd zyn. Die schade kan nie mand me vergoeden. Ook geen Meuleman, van wie dan gezegd is dat ik met hem gemene zaak gemaakt zou hebben". Stam zelf: „Koch heeft goed gereden. Ik heb zelfs hó, hó moe ten roepen, omdat hy te fel was. Wat denk je, als ik kampioen was geworden zou ik een prof contract hebben gekregen. Vol gend jaar moet ik maar afwach ten of ik achter die gekke moto ren in Antwerpen goed weg kom" DEN HAAG (ANP) De KNVB ls momenteel niet van plan zich te rug te trekken uit het toernooi om het wereldkampioenschap voetbal 1970, omdat men in de voorronden uit moet komen tegen twee landen van het Warschau-pact. Polen en Bulgarije. De eerste wedstrijd tegen Bulgarije vindt pas eind oktober plaats en de KNVB-leiding wil en kele weken daarvoor haar standpunt bepalen na overleg met de Neder landse regering, de Europese Voet balunie, de internationale voetbalfe deratie en vermoedelijk ook met Luxemburg .waartegen ons lana woensdag 4 september as. in Rot terdam uitkomt. De Luxemburgse voetbalbond deelt in deze volkomen de mening van de KNVB Voetbal Marokko heeft zich teruggetrokken uit het eindtoemooi om het Olympisdhe voetbalkampioen- shcap in Mexico, omdat de interna tionale voetbalfederatie (FIFA) het Marokkaanse verzoek om de indeling in de groepen zodanig te wijzigen, dat Marokko niet met Israël in een en dezelfde poule zit, heeft afge wezen. Om Europese titel Finnjollen MEDEMBLIK (ANP) De deel nemers aan het Europese Finnjollen- kampioenschap stonden gisteren voor een zware opgave. Door het ongeldig verklaren van de race van dinsdag moesten de 32 zeilers donderdag op het IJsselmeer twee maal in actie komen onder weeromstandigheden, die hoge eisen stelden aan het uit houdingsvermogen. Een diepe golf en eer. krachtige wind maakte het hen vooral In de ochtendrace erg moei lijk. Boudewyn Binkhorst, de Neder landse Olympisch Finnzeiler, kwam 's ochtends in de achterhoede bin nen. doch zorgde in de middag voor een prachtige tweede plaats achter de Duitser Uwe Mares In de alge mene rangschikking bezet de Am sterdammer de zesde plaats. Na vier gezeilde wedstrijden heeft de sterke Deen Henning Wind de leiding. ROME (GPD» Het Engelse jonge tje Hugh Porter, dat op 13-jarige leeftyd een tijdrit van 40 km won in Wolverhampt n „dat was na tuurlijk belachelijk, zo'n afstand, mijn tyd was 1 uu. b nxjiutsn" heeft gisteravond als 28-jarige man dan eindelijk de titel behaald waarvan hij altijd gedroomd heeft en waarop hij ook zijn hele carriè re had afgestemd: de poursuite. Dat gebeurde dan in Rome, dezelf de plaats, waar zijn vrouw, de oudwer eldrecord houdster en Euro pese zwemkampioene Anita Lons- brcugh, de Olympische titel op de rugslag veroverde. Anita was niet langs de baan nu. Zij zat aan de telex van haar krant, om het bericht onmiddellijk te kun nen opvangen. Anita Lonsbrough is namelijk na haar zwemjaren sportjournaliste geworden. Zij ver dient zóveel, dat Hugh Porter zioh alleen met fietsen kan bezig houden. Tenslotte dan wil Porter zijn levensdagen verder gaan slij ten als zijn carrière achter de rug is, in een winkel waar bonbons en andere snoepzaiken te koop zijn. ,Jk ben op de goede weg met dit kampioenschap, nu kan ik wat geld verdienen". Porter, vorig jaar in Amsterdam al sterk rijdend, maar toen nog niet in staat om Groen te kloppen, is een slow-starter. Aan gezien de Deen Ole Ritter in de finale razendsnel startte, kwam Porter op een flinke achterstand te liggen. Maar, na vier ronden, scheen Porter te vliegen. In schit terende stijl, op het puntje van het zadel, schoot hij langs de baa/n- rand. Hy maakte Ole Ritter. tocb bepaald geen kleine jongen op het gebied van tijdrijden, tot een be ginneling. Porter kreeg hem zelfs nog in de rug te zien. Nog voor het afshcieten stak hij beide armen in triomf omhoog. De goede brave Leandro Faggin, im mer vriendelijk, ging tenslotte niet zonder medaille naar huis toe. Hy liet zyn aanmerkelijk jongere landgenoot Guerra zien, dat er nog steeds in Italië rekening met hem moet worden gehouden. Fag gin kreeg onder daverend gejuich van de Romeinen, ae bronzen plak. De grootste verrassing van het toer nooi in Rome viel in de laatste mi nuten. De Italianen, die het zeer aan het hart. was gegaan dat Ser- cu een jarenlange sprinthegemo- n e (sedert 1959) had verbroken, hoopten dat Guiseppe Beghetto de gouden draad weer zou opnemen. Maar ze waren bang voor hem. want de hautaine Belg stoorde zich ogenschijnlijk niet aan het kabaal, dat de tribuneklanten in de series kwart- en halve finales Van Piet de Wits gezicht is duidelijk af te lezen dat hij meer had verwacht dan zilver. Stayers profs: 1 Proo6t (België) 1.19.30.4; 2. De Wit (Nederland) op twee ronden en 200 meter; 3. Ru- I dolph (W.-Duitsland) op twee ron den en 380 meter. 4. Oudkerk (Ne- j derland) op 6 ronden: 5. Van der Lans (Ned.) cp 8 renden; 6. De Loof (België) op 13 ronden; 7. De Lillo (Italië) op 17 ronden. Achtervolging, finale: 1 Hugh Por ter (G.B.) 6.05.93; 2. Ole Ritter (Denm.) 6.13.97. In de rit om de derde en vierde plaats versloeg de Italiaan Leandro Faggin (6.11.46) zijn landgenoot Pietro Guerra (6.16.13). Sprint: 1. en wereldkampioen Be ghetto; 2. Serou; 3. Pettenella; 4. Bianchetbo. Zaterdagconipetitie begint LEIDEN De zaterdagteams ma- kampioenen zullen in Zaandam on- ken morgen een begin met de com- getwijfeld de handen meer dan vol petitie. Sinds vorig seizoen is er heel J hebben aan deze vaak zo taaie te- wat veranderd. Er zyn nu vijf twee de klassen, wat o.a. betekent dat de ploegen minder wedstrijden zullen spelen. Zoals bekend worden na het seizoen 1969-'70 twee eerste klassen gevormd met elk tien teams. De vier hoogst geplaatste uit de huidige vijf tweede klassen zullen straks over gaan naar de hoogste afdelingen van het zaterdagvoetbal. Het spreekt van zelf dat de verenigingen bij hun voor bereidingen voor deze competitie re kening hebben gehouden met de ont wikkelingen in de naaste toekomst. Uit de oefenwedstrijden is wel geble ken dat de trainers de jeugd ruim schoots de gelegenheid hebben gege ven om naar voren te komen. Of het overal een blijvend resultaat zal heb ben. moet worden afgbwacht. Wat de komende competitie be treft: de verenigingen zullen vrij ver re reizen moeten maken. Dat heeft zeker ook voordelen, want de club6 uit het rayon Leiden krijgen daar door enkele onbekende tegenstanders te bestrijden, wat altijd interessant is. Van de krachtsverhoudingen valt uiteraard nu nog weinig te zeggen. Oefenwedstrijden geven nu eenmaal weinig houvast. Wel kan men zeg gen dat Ter Leede tamelijk constant is geweest in zyn zeer gedegen voor bereiding. Het Hillegomse SIZO, dat morgen de Sassenheimers ontvangt, zal dan ook heel goed voor de dag moeten komen om Ter Leede een punt afhandig te maken. Noordwyk gaat haar ZCFC en de afdeling* - genstander. Puntverlies is lang niet uitgesloten. Quick Boys en Rijns- burgse Boys houden de zomerrust nog een weekje vol. Ook in de derde klasse zijn er voor ARC (weer in district West I inge deeld) en RCL nieuwe, onbekende tegenstanders. ARC speelt tegen Des- co, een wedstrijd waarover zelfs op papier weinig valt te zeggen en RCL moet naar Unicum. Ook in deze laatste wedstrijd is een prognose een (te) hachelijke zaak. In de ochtend leidde Wind van start tot finish, waardoor hij voor de tweede maal in deze wedstrijden reeks als winnaar door de aankomst- lijn ging. De Deen had door zijn voorsprong op het overige veld wei nig hinder van de onverwachte wind- draaiingen. Veel last ondervonden de deelnemers van de mist, die hen dwong vrijwel uitsluitend op het kompas te varen. Toen de zeilers in de middag de haven van Medemblik uitvoeren waren de omstandigheden gunstiger. De wind flauwde af van matig tot zwak. Dat was vooral voor Binkhorst gunstjg. Hy zeilde zeer sterk en werkte zich van de 5de plaats op tot de tweede. De Neder lander vormde zelfs nog lange tijd een bedreiging voor de Duitser Uwe Mares die zich knap verdedigde. Frits Beck was donderdag niet erg succesvol. In de ochtendrace werd hy op protest van de Pool Zawieja uit gesloten en 's middags kwam hij niet verder dan een bescheiden 16de plaats Resultaten Uitslag derde race: 1. Wind (Den.) 2. Winquist (Finl.), 3. Raudaschl 'Oost) 4. Zachariassen (W.-Dld.), 5. Maennard (Gr-Br.), 17. Beck (Ned.) 27 Binkhorst (Ned.). Vierde race: 1. Mar es (W Did.), X Binkhorst (Ned 3. Koehler (Finl.»* 4. Zawieja (Polen), 5. Kozlow (Rusl Algemene ïangschikking: 1. Wind (Den.) 19 p., 2. Akerson (Zwe.) 25 pc 3. Mares (W Did) 27 p., 4, Zawieja (Polen) 30 p.. 5. Dehmel (O Did) 32,7 p, 6. Binkhorst (Ned.) 33 p. IX Beck (Ned.) 47.7 p. Interessant Het programma van de vierdeklas sers bevat al direct enkele interes sante krachtmetingen. Zo speelt Koudekerk thuis tegen SVOW voor deze Rijnstreekderby zal wel grote belangstelling zijn. Een puntje kan de thuisclub, zo dachten wU. wel uit net vuur slepen. Met interesse zal men het debuut van UVS in de KNVB gadeslaan. De blauwwitten spelen hun eerste wedstrijd in Maasdam. Een prognose is niet te geven. Katwijk speelt eveneens uit tegen het gedegradeerde Insulinde en zal het daar ongetwijfeld niet ge makkelijk krygen. Hazerswoudse Boys zal in VIaardingen moeten pro beren op een puntje beslag te leg gen. Wat Rouwkoop in de uitwed strijd tegen Sportlust en Oegstgeest in de thuiswedstrijd tegen het onbe kende Strijen gaat doen, sal moeten worden afgewacht. Debbie Meyer nog sneller op 800 m LOS ANGELES (ANP) Op de laatste dag van de Amerikaanse se lectiewedstrijden voor de Olympi sche dameszwemploeg heeft, zoals verwacht. Debbie Meyer het we reldrecord op de 800 meter vrije slag opnieuw verbeterd. Nadat de jonga Californische in de series al was ge komen tot een tyd van 9 min. 16,4 seconden, stelde zy nog geen twaalf uur later het wereldrecord weer zes seconden scherper: op 9 min. 10,4 sec. Het was de derde recordpresta tie van de 16-jarige Californische tij dens deze wedstrijden. Eerder bracht zy het record van de 200 meter vrijs slag op 2 min. 6,7 sec. en dat van da 400 meter op 4 min. 24,5 sec. De uitslag was: 1. DebWe Meyear 9.10.4, 2. Patty Oaretto 9.18.5, X Pam Kruse 9.20.8. Tennis Ray Moore heeft op da eerste dag van de open Amerikaan se tenniskampioenschappen in Fo rest Hills voor een verrassing ge zorgd. De Zuidafrikaanse speler schakelde de als tiende geplaatst# Spanjaard Andres Gimeno uit. Da cijfers waren 4-6, 6-1, 6-2 6-1. en de maakte. Maar de tribune had toch haar sloperswerk gedaan, want op de dag van de finale kon Sercu niet eten. Hij was hypernerveus, bang ineens voor Beghetto, die hij nor maal gemakkelijk kan hebben. De zenuwen verlamden nu niet alleen zyn benen, maar ook zijn denkver mogen. Hij werd in twee ritten verslagen. Men begrijpt het en thousiasme van het publiek. Het vuurwerk werd weer voor de dag gehaald en bij de Italiaanse kran ten begon men tezelfdertijd al nij ver de grootste letters voor de kop pen bijeen te garen. ZEIST (GPD) Arme Georg Kessler. Amper een week voor de eerste interland in het kader van de voorronde van het we reldkampioenschap en nog wel tegen „Angstgegner" Luxem burg stapelen de problemen zich opnieuw op. In de vriend schappelijke wedstrijd tegen De Graafschap op het KNVB- sportcentrum in Zeist gespeeld, kwam duidelijk tot uiting dat het optreden van het Oranje-elftal op het middenveld ontstel lend zwak is en dat de ploeg een goede rechtsbuiten mist. Bo vendien is er nog de vraag of Suurbier danwel van Duiven- bode moet worden opgesteld. Niet dat laatstgenoemde heeft ge faald. maar wel omdat Henk Warnas op de linkerkant tot betere prestaties komt dan op rechts. .Keuzeheer was de dijbeenblessure van Eijkenbroek. waardoor Bennie Muller als centrale verdediger naast Israël moest opereren Voeg daarbij het feit dot het optre den van Van Hanegem het spel 'van Wim Jansen nog steeds niet positief beïnvloedt, en het zwakke optreden ls verklaard. Daarnaast moet het voor Kessler een schokkende ontdek king zyn geweest dat noch Willy van der Kuylen, noch zij het in min dere mate Rob Rensenbrink als rechtervleugelspeler tot indrukwek kende prestaties kwam. Bovendien lieten ook Van Hanegem en Cruyffj het min of meer afweten. Er kon niet worden gezegd dot zij zonder inzet streden, maar zoals bij de meeste spelers ontbrak de werkelijke animo. Alleen lichtvoetige Coem Moulijn liet zien er niet alleen zin in te hebben, maar tevens in een goede vorm te De bondscoach werd naar ma te de wedstrijd verstreek nijdiger. Hij gaf daarvan trouwens duidelijk blyk. Met keiharde opmerkingen wees hy de spelers op hun fouten. Ook na afloop bleek zijn gramschap niet verdwenen. Zo voegde hij Cruijff bijtend toe: „Je maakt het me moei lijk je op te stellen als je zo blijft spelen". Een andere tegenvaller voor de Door al die omstandigheden kon de door Kessler bedachte taktdek niet In de praktijk worden getest. Zo moet de bondscoach zich nu beraden of hy Sjaak Swart nog zal moeten oproepen of niet. Voorts zal het ons niet verwonderen wanneer Wim Suurbier als hy zondag althans tegen Sparta tot uitstekende verrichtingen komt, alsnog de plaats van clubge- genoot Van Duivenbode zal innemen. Dat betekent prompt een interessant probleem voor trainer Rinus Michels. Passeert hij zondag Suurbier, dan is hoogstwaarschijnlijk Theo v. Dui venbode zeker van zijn verkiezing voor Oranje. In het andere geval zal het Van Duivenbode wellicht zyn de buut kosten l Moeite De wedstrijd zelf had niet zo veel te betekenen. De enige ploeg die het I Kesslers keurtroep. behoorlijk deed, was De Graafschap, De tweede Divisieclub uit Doetm- chem beschikt over een aantal tech nisch goede spelers. Alleen het tem po lag veel te laag. Desondanks kost te het de A-ploeg veel moeite de te genstand op te rollen. Er werd dan ook bijzonder zwak gespeeld. Van een agressieve verdediging, nodig om de tegenstander een hoog tempo op te dringen, bleken maar weinig oranje hemden gehoord te hebben. Pas ver in de tweede helft werd 10. Van Hanegem mocht een directe vrije trap nemen en knalde het leder effeotvol langs de muur en tegen het net. Van der Kuylen be paalde na een goede combinatie met Cruijff de eindstand op 2-0. Het eni ge werkelijk hoopgevende was dat er na de hervatting met Rensenbrink op de rechtervleugel en Cruijff en Mou lijn naast elkaar meer vaart in he* spel zat. Het selectieteam speelde in de vol gende opstelling: Van Beveren, War nas, Israël, Muller en Van Duivenbo de. Veenstra en Janssen. Van der Kuylen, Cruijff, Van Hanegem e# Moulyn.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 19