Kijken naar tv uit Wesel gaat westen geld kosten van versterkers van deskundigen Tekening Handel gereed om antennes aan te passen Programma's van de TROS Mai Britt en Sammy Davis gaan scheiden Marokkaan (21) bekent moord op i veda we w en giöteren Snij! Aiv/rQTFRnAA/r (QPD) Steeds meer televisiekijkers in de Holland vragen zich af of zij profijt kunnen trekken de nieuwe televisiezender die bij de Duitse stad Wesel is en die op 23 september zal gaan zenden. Deskundigen er nog geen antwoord op te kunnen geven; de meningen de ontvangstmogelijkheden zijn nog sterk verdeeld. De doet er goed aan met de nogal kostbare aanpassing i de antenne-installatie te wachten tot die meningen aan de zijn getoetst en dat zal pas na 23 september kunnen antennespecialisten waar- ons de verwachtingen niet te hoog te stellen. De zendtoren Wesel is belangrijk hoger dan die Kleef en zal driemaal zoveel zend- krygen. Dat laatste bete- echter niet dat de reikwijdte wordt; vermoedelijk deze met niet meer dan 20 pro toenemen. In de praktijk bete- dit dat ten westen van de lijn en ten noorden van lijn Kampen-Coevorden zonder voorzieningen geen beeld worden gegarandeerd van een als die men van de Neder- ndse zenders gewend is. De kans estaat echter dat op bepaalde plaat- Er zijn telkens weer mensen die in slagen een groot bedrag bij •,n bank in ontvangst te nemen mder ervoor te tekenen. Ats te- nprestatie ivorden ze dan zelf '.tekend, door de politie. Deze eeft een systeem ontwikkeld om if getuigenverklaringen een re- •lijk betrouwbaar portret van dader samen te stellen, waarop j kan worden aangehouden en torgeleid. Hoe dat mogelijk is, •b ik nooit begrepen. De erva- ng leert dat getuigen, zelfs on- de gunstigste omstandighe- fn, verklaringen afleggendie mar op de schrilste wijze te- rispreken. Laten we een voorbeeld nemen iten de criminele sfeer, zodat getuigen vrij zijn van emotio- le invloeden. Bijvoorbeeld: een mtal familieleden komt een mggeborene bezichtigen waar- ,ee de stamboom zojuist is uit breid. Vol geveinsde bewonde- ng staan ze om de ivieg, want vinden er geen barst aan. Maar af zeggen ze natuurlijk niet. oewel het wicht met zijn grijp- andjes kleine bankberovende be weginkjes maakt, is het schepsel- je te belasten met een aantal unten van gelijkenis, die het met yn voorgeslacht gemeen heeft. )it wordt zelfs verwacht, leder racht dus het onbeschreven ge lat van de kleine in te vullen iet een stukje signalement van e personen, die voor zijn be- taan verantwoordelijk kunnen orden gesteld. De een brengt er 'adelijk de neus van de vader op ian, de ander herkent zonder be- lenken de ogen van de moeder, ■ijn er grootouders in het gezel- hap, dan haast de grootmoeder te verklaren dat het klein- de oren van de grootvader stapje dichter naar de on terf elijkheid sleept, doch deze rntst de oren terug met de con- 'atering: „Ja maar Mien, h\j left jouw mond". Het is duidelijk dat er zich uit i combinatie van deze gegevens n menselijk wezen kan afteke- m, dat in het bezit is van een ankneus, lonkogen, zeiloren en \n zuur pruimenmondje en de ins bestaat, dat de onbevooroor deelde toeschouwerdie dit por toet krijgt voorgelegd, tot geen vndere conclusie zal komen dan at het monster van Franken- tein zich heeft voortgeplant Des te verrassender is het dat uit de getuig everklaring en bij nkovervallen een gelijkend rtret kan ontstaan. De getui gen. die zelf geld op de bank heb ben. zijn immers sterk bevooroor deeld, terwijl bankrovers dikwijls nylonkousen over het hoofd dra yen om het aeld in te bergen. De tronie, die daaruit wordt gecon grueerd. moet wel zodanig zijn dat de bezitter allang zou zijn ge arresteerd voordat hij iets kwaads had kunnen doen. Niettemin is er van de bedrij ver van een regelrechte moord aanslag in Zeist in opdracht van de politie door de heer A. Roioaan ten trefzeker portret gemaakt waarop hij zonder moeite werd ffepakt. Zo te zien geen jongen om jpnee te gaan vissen, maar die zijn er wel meer en ik vis niet. Voor de aardigheid heb ik aan de commissaris in mijn woon plaats een signalement van me- n J zelf gestuurd met de vraag of hij daaruit mijn portret kan aflei den. Mijn wezenskenmerken zijn: diepdoorgroefd denkhoofd, open oog voor andermans noden, edele gelaatstrekken. Ik ben benieuwd ;e'ftaar het antwoord. O kijk, daar komt het al. En dat is nu weer overdreven: om dat ene briefje te brengen, sturen ze twee overval- 3 oltoagens. KEES STIP. sen in dit gebied zonder extra voor zieningen toch een scherp beeld op het scherm komt. Het is te verwachten dat duizen den tv-kijkers bereid zullen zijn hun antenne-installatie te doen voorzien van versterkers die een zo goed mo gelijke ontvangst geven. Men doet er goed aan zich hiervoor te wenden tot deskundige installateurs waarbij rekening moet worden gehouden met de verdeeldheid in opvatting over de te treffen voorzieningen, die kan wor den geconstateerd by enige grote fa brikanten van antenneversterkers. Breedband Verbetering van de ontvangst kan worden verkregen door versterking van het signaal dat de antenne op vangt. De strijd in de tv-branche gaat nu over de keuze van de ver sterker. Een Nederlands concern brengt sinds enige tyd de zogenaam de breedband-versterker in de ham- diel. Het voordieel van dit apparaat is dat het signaal van alle kanalen tussen tien en zestig 3 tot 5 maal kan worden versterkt. Een nadeel is. volgens vele deskundigen, dat de ka nalen die niet worden gebruikt een nadelige invloed uitoefenen op het zogenaamde sneeuweffect. De breed band-versterker wordt geleverd te gen een prijs van 110 tot 125 gulden, waarbij nog de kosten van installa tie komen. Selectief Betere resultaten zouden worden verkregen met het gebruik van een selectieve versterkei, die onder ande re door een groot Duits concern wordt gepropageerd. Dit apparaat dat het signaal tot tien maal versterkt, heeft het voordeel dat het geen last heeft van de sneeuweffecten die an dere kanalen kunnen veroorzaken. Een nadeel is dat het apparaat slechts geschikt is voor één kanaal. De prijs is vrij hoog: 140 gulden plus 50 gulden voor een voedingsunit. Voor ieder ander kanaal dat men ook wil versterken moet 140 gulden extra worden uitgegeven. De aanschaf van een breedband- versterker of een selectieve versterker heeft alleen zin voor de typen ont vangers die thans reeds in staat zijn Nederland 1 zowel als Nederland 2 te ontvangen. De installateur moet uit maken of er een breedband- of een sedectief-apparaat moet worden ge plaatst, hetgeen van geval tot geval moet worden uitgoweten. De klant kan dan slechts hopen dat zijn in- HILVERSUM (GPDt Alles wat er op de TROS-tv aan film zal ver schijnen vanaf 1 oktober, is nieuw. De TROS start met een nieuwe serie „It takes a thief" in het Hollands vertaald met ,X>e dief van Washing ton" in kleur. Het is het verhaal van de Ameri kaanse veiligheidsdienst die een dief nodig heeft om allerlei docu menten te stelen terwille van de contra-spionage. Daarnaast brengt men, eveneens in kleur, „The goast and mrs. Muir" een serie die vrijwel geheel parallel met Ameri ka gaat lopen. De TROS komt ook met een quiz voor de dag. Deze zal gaan tussen acht clubs uit de eredivisie-voetbal. Er zal van alles gevraagd worden, behalve over sportonderwerpen. Dit programma zal komen op de vrij dag- en zaterdagavonden als de TROS op Nederland-1 zit. Verder komt er een serie met buitenlandse vedetten. Men heeft al contracten afgesloten met Enrico Macias, met Marcel Amont en met Nana Mouskouri. LOS ANGELES (Reuter) De Zweedse filmactrice Mai Britt heeft gisteren echtscheiding van de neger artiest Sammy Davis Jr. aange vraagd op grond van wreedheid. Mai Britt wil het voogdijschap over hun drie kinderen, Mark Sidney (8). Tracey Hillevi (7) en Jeff Nathaniel (3). Het paar trouwde in november 1960. De 327 meter hoge televisie- mast tn Wesel. stallateur behalve de propagan da van de versterkersfabrikanten ook een eigen ruime ervaring en deskun digheid in zijn advies betrekt. MILL <ANP> De moord op de 72-jarige weduwe G. Verstappen Hendriks in Mill in Noord-Brabant, die in de nacht van 12 op 13 augus tus is gepleegd, is opgelost. Na een verhoor van bijna een week heeft een 21-jarige Marokkaan giste ren bekend de vrouw door wurging om het leven te hebben gebracht. De dader, die zijn bekentenis heeft afge legd in de verhoorkamer van de rijkspolitie in Mill, zal over enkele dagen overgebracht worden naar het huis. van bewaring in Den Bosch Het motief van de wurging is nog niet geheel duidelijk, al is vrywel zeker, dat de hospita van de Marok kaan het slachtoffer van een lust moord is geworden. Een nog lopend onderzoek in het Gerechtelijk Labo ratorium in Den Haag zal daarvoor het bewijs kunnen leveren. De jeugdige Marokkaan heeft ih zijn geboorteland een vrouw en twee kinderen. W eer slachtoffers in Israël en Jordanië TEL AVIV/ AMMAN (AP, Reu ter) Twee Israëlische soldaten zyn gedood en twee anderen werden ge wond door mijnen langs de Israëli sche grens met Jordanië, zo heeft het Israëlische leger gisteren bekendge maakt. Een vrachtwagen reed naby Fiq, in het door Israël bezette gedeelte van de hoogte van Golan in Syrië, ongeveer 8 km ten noorden van de Israëlisch-Jordaanse grens, op een mijn. Een soldaat kwam om het le ven en twee anderen werden gewond. Maandagavond werd een soldaat ge dood toen zijn auto in de Negeb- woestyn naby Be'er Menuha, ten zuiden van de Dode Zee, op een myn reed. In de Jordaanse hoofdstad Amman is bekendgemaakt, dat drie Jordaan se burgers dinsdagochtend zijn ge dood en 20 gewond door e*n Israëli sche beschieting van niet-militaire gebieden in het noordelijke Jordaan- dal. Volgens een Jordaanse militaire woordvoerder openden Israëlische strijdkrachten met middelzware ar tillerie het vuur op het gebied van Wad Al-Jabes. Zestien Arabieren, die gearres teerd waren in verband met ontplof fingen die zich zondag in Jeruzalem hebben voorgedaan, zullen nog een week in hechtenis blijven, aldus be sliste gisteren een Israëlische recht bank in Jeruzalem. De politie heeft meegedeeld dat het onderzoek „koortsachtig" voortgaat, maar dat nog geen details zyn ge vonden ten aanzien van de sabota gedaden, waardoor negen Israëliërs zijn gewond en die hebben geleid tot rellen van Joodse jongeren tegen! Arabieren. NEDERLAND 1 NTS 6.50 urn- Barend de Beer 7.00 uur Nieuws 7.06 uur De bosbrigadiers 7.31 uur Persoonlijk 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Het water van de Indus (kleur) 8.45 uur -Stichting Socutera 9.00 uur Tirez sur les pianiste (film) 10.15 uur Laatste nieuws 1020 uur Schooltelevisie 10.40 uur Sluiting NEDERLAND 2 - AVRO 6.50 uur Barend de Beer (NTS) 7.00 uur Nieuws (NTS) 7.03 uur Vaders tegen wil en dank (kleur) 7.28 uur Een nieuwe kijk op de berg Fuji (documentaire) 8.00 uur Journaal en weeroverzicht (NTS) 8.20 uur Peyton Place (60 en 61) 9.05 uur De afspraak 10.05 uur Laatste nieuws (NTS) 10.10 uur Sluiting Toneel toen en nu Aan de wijze waarop gisteren het drama in 10 taferelen „De ellendigen" werd opgevoerd twee uur lang), lag natuurlijk een misverstand ten grondslag. Maar eerst zfj vastgesteld, dat Lou Steenbergen en Peter Hol land er een bijzonder verzorgde voorstelling van hebben ge maakt, waarbij alles tot in de puntjes klopte en een bijzonder goed gebruik bleek te zijn ge maakt van de mogelijkheden voor en achter het scherm „spel en werkelijkheid" samen te vatten. In het vuurwerk van Dubbel spionnen en wrekers was het een aardige afwisseling om eens terug te zien op het toneelspel zoals dat een kleine 50 jaar ge leden door een rondtrekkende groep ten beste werd gegeven. Het grote gebaar was toen nog in zwang, men kon toen nog vanuit de verte zien dat er „to neel" gespeeld werd. maar wtf vragen ons toch af of het niet lichtelijk overdreven werd. La ten we niet vergeten dat zo om streeks 1920 van Dalsum, Coba Kelling, Sara Heyblom en Ida Wasserman ook al speelden, zo ontzettend lang geleden is het nu ook weer niet. En Louis Bouwmeester, aan wie dit to neelspel min of meer ontleend leek. stierf al in 1925, na 65 jaar op de planken te hebben gestaan. Er is nog een ander misver stand. In 1920 werd naar dat soort toneelspel gekeken door dat soort publiekspelers en publiek stonden bij wijze van spreken gelijkvloers, zy hoefden elkaar niets te verwijten. Wij daarentegen weten 50 Jaar meer, hebben 2000 „toneelstuk ken" gezien dank zy de TV, er bestaat dus een enorme afstand tussen ons en dit soort toneel spel. Nu is dat niet erg, we kij ken tenslotte ook naar Chaplin- filmpjes uit die tyd (het rol- schaatsfilmpje dat we zondag te zien kregen was uit 1917), maar wat wij veel interessanter zouden hebben gevonden was pen draak uit die tijd, gespeeld door goede acteurs van nu op de manier van nu, zodat de kijkers van nu ten naaste bij hadden kunnen nagaan hoe de kijkers van 1920 tegen zo'n stuk hebben zitten aankijken. Wat heeft het voor zin om zo'n stuk in het oude taalgebruik te spe len. met „Gy waart" etc.? Zelfs Shakespeare, die nog heel wat ouder is, wordt hedendaags Ne derlands gespeeld. Geef zo'n draak van toen eens een echte kans, en laten we dan eens kij ken wat er overblijft! Op de manier waarop hij gisteren ge speeld werd, weet je van tevo ren dat er op zijn gunstigst een curiosum overblijft, nauwelijks een draak meer. hoogstens een monster zonder waarde. Wij Europeanen Er was gisteren nog meer. In de serie „Wy Europeanen" was de Joegoslavische bijdrage de beste tot nu toe, een beetje toe- gesplitst op de vrouw in al haar hoedanigheden, dus ook eentje naakt, zij het met tegenlicht. Jammer, dat de commentator niet in staat bleek de contra- puntisch bedoelde, ironische tekst ook ironisch te brengen, zodat hij volkomen langs de beelden heen praatte. Heel boeiend was ook de re portage over de Amerikaanse negeratleten die Mexico willen boycotten. „Wat doe ik straks met myn goude medaille in het ghetto waar ik moet wonen?", was ongeveer de teneur. Voor het eerst hoorden wij ook iets over het wellicht gegronde wan trouwen, dat de negeratleten te gen de loting hebben. In de se ries worden de sterkste negers tegen elkaar ingedeeld, en bij de finale schijnt Tommy Smith, veelvoudig wereldrecordhouder, steeds de ongunstige buiten baan te loten. Alexander postuum En dan was er natuurlijk ..Alexander postuum", de Bel. gische inzending naar Mon- treux, die indertijd in België zelf werd afgekraakt, behalve in het Laatste Nieuws, waar auteur Stafknop werkzaam is. Wie schetste echter de Belgi sche verbazing toen Postuum in Montreux zeer welwillend ont vangen werd en zelfs tot de kanshebbers werd gerekend? Vooral het onverstoorbare ge bruik van Jezus Christus en Je zus Maria in een liedje met een dansje, maakte in Montreux diepe indruk op al die Spanjaar den. Polen en Zwitsers. Dat hy toch geen prijs kreeg, is ach teraf ook weer begrijpelijk, maar België sloeg er in ieder geval een goed figuur mee op het Televisiefestival. (Mitchell) George Mitchell Minstrels. Seguiriya y Solea (trad.) Esperannza Hilversum 1, 402 m.(Cabrera) Los Macarenos. Après ski VARA: 18.00 Nws. 18.16 Act. 18.30 h?®terwald) I'm Popeye the sailormann Stereo: Licht voc. en instr. ensemble (Werner) Da doo ron ron (Specter) en zangsol. 18.55 Stereo: VARAs Pop-IHazy Osterwald Sextet. Guitar tango show. 19.30 Nws. 19.35 Buitenlands ,Llf®rmaJ1» .01«%uaP£ (Malando Su- weekovereicht 19-45 Prom.-ork.: amu- (Rojas) Parakeet (Lobsa) Or- sementemuzieic. 20.15 Spreekt U meter (Dixon) maar wedstrijdprogr 20 45 Country 1never be free (Weiss) Fred Jack- en Western muz 21.05 Radio Jazz Ma Kon "arolH VUr r;rnnt r'rppn Twee prinsen van het geslacht Bourbon, die beiden aanspraak maken op de lege Spaanse ko ningstroon, zijn gisteren in het zelfde vliegtuig van Rome naar Madrid gevlogen. Het waren Ca- rel Hugo de Bourbon-Parma en diens echtgenote, Prinses Irene (op de foto: bij vertrek in Rome en Juan Carlos, zoon van Don Juan de Bourbon en kleinzoon van de laatste koning van Span je. Alfonso, die eveneens verge zeld was van zijn vrouw, Prinses Sofia van Griekenland. Beide prinsen werd op het vliegveld uitgeleide gedaan door functionarissen van de Spaanse ambassade in Rome. Prinses Ire ne en Carel Hugo hebben enige tijd in Porto Ercole doorgebracht bij Koningin Juliana en Prins Bemhard. gazine. 21.35 Fons mag het zeggen, in terviews met «Pons Jansen. 22.15 Fran se chansons. 22.30 Nws. 22.40 SOS- ber. 22.45 Act. 22 55 Stereo: Klass. ka- mermuz. en volksliederen. Hilversum 2. 298 m. jonen met bacon Fruit in wat boter 2 lepels in blokjes gesneden bacon. Neem ze uit de pan en fruit in de ach tergebleven boter een handjevol kleine uitjes. Neem ook die uit de pan. Schep er dan 500 gr. ge sneden snybonen in. Roer goed door, laat even fruiten, en voeg dan wat water toe, iets zout en mespuntje suiker. Laat de snij boontjes zo vrywel gaar koken. Voeg er dan de uitjes en bacon weer bij, roer even goed door, laat nog enkele minuten stoven. WINA BORN son. Harold Vlk. Grant Green. John Patton, Ben Dixon. The Book's beat (Ervin) Up and down (Parian) Pugee (Tucker) Booker Ervin. Grant Green, Horace Parian. George Tucker. A1 Ha- rewood I VOOR DONDERDAG 22 AUGUSTUS ringclub: vakantietips. 8.45 Voor de huisvr. NRU10.00' Wat heeft dat kind?: pedagogische lezing. 10.20 Ste reo: Muz. uit de Barok (opn.). KRO.: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. 11.55 Med. NCRV: 12.00 Lichte gr.muz. 12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb. 12.30 Nws. 12.41 Act. 12.50 Parasolasido: gevar. progr. 13.30 Stereo: Lichte gr muz. NRU: 13.45 Stereo: Fragm. uit de mu sical Hello Dolly van J. Herman. NCRV :14.30 Stereo: Klass. pianotrio (opn.). 15.00 Herv. middagdienst. NRU: 15.30 Een mens z'n lust ls z'n leven; een progr. over hobby's en liefhebberijen. 15.50 Het bedrijf dat hulshouding heet, lezing over huishouding en ge zinsvoorlichting. 16.00 Nws. 16.02 Voor kleine bezetting: I. Radiophilh. sex tet: mod. muz. II. Cello en plano: mod. muz. 16.50 Spelen met taal. 17.00 Oude jazz. 17.45 Sportact. Hilversum 3. 240 m. en FM. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Lichte instr muz. 10.00 Nws. 10.03 Muz. bh de koffie. (11.00 Nws NRU: 12.00 Nws. 12.03 De Inwoners GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e lijn) van 18-20 uur. Komm Zigany (Kalman) Grüsz mir mem Wien (Kalm&n) Zwei Marchen- augen (Kólm&n) Fritz Wunderlich. Les filles de Cadlx (Delibes) Le rosslgnol et la rose (Saint Saens) Bercause (Go- dard) Paria wals (Ardlti) Rita Streich Madrid (Zamora) El Adorno (Leo nard) Walking (Barlmar) Kissin' (Muller) Orkest Joe Loss. Hully gully flrehouse (Rusell) Suklyaki (Rohusu- ke) Lucky lips (Lieber) Hazy Oster wald Sextet. Sevillanas (trad.") Chlrl- gotas de Cadiz (trad.) Los Macarenos. My Bonnie (Mitchell) Old MaDonald deNS5S: ?ct°? YI30 gNwr^ag18 46eeAct I H1,Versum 1 4°" m' d£Sr. KRO*" 3^A^REoS NRU: 19.00 _Weg_weaen J: vakantie-1 AVRO. 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym.1 £JuzNws14l^.OJ^Holster^ Flcht muz.progr. 16.00 Nws. 16.03 lORRRrr: tier.ershow. 17 00 Nw6. 17.02 At. 17.07 -18.00 Draaij ijof draal Ikverz.pl.progr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ. VPRO: 19.07 Concert voor Jonge mensen: Het New-York's Philh. Ork.: amusementsmuz. NTS: 20.00 Jn. VPRO: 20.20 Film portret van Jerry Le wis. 21.05 Muizen, TV-spel. 21.45 In kleur: Jho Archer-show. NTS: 22.35- 22.40 Joum. magazine. 20.00 Stereo: Berlyns phil-j7.20 Lichte gr.muz. VPRO: 7.45 Deze harmonisch ork. (opn.): klass. muz. In dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.11 Radio- de pauze: 20.55-21.10 Een noorse com- Journaal 8.20 Lichte gr.muz. (8.30-8.33 ponlst en een koninginmoeder, klank- De groenteman) 8.50 Morgenwijding, beeld. 21.40 Lichte grmuz. 22.10 Spie- 9.U0 Stereo: Londens Philh. Ork. (gr): gel van België, een progr in samen- mod. muz. 9.35 Waterst. 9.40 Voor de de B R T. 22.26 Lichte gr.- Nws. 22.40 Stereo: X. een sprong in het duister. 23.55-24.00 Nws. kinderen. 10.00 Voor de kleuters. 10.10! Arbeidsvit. (gr.). (11.00-11.02 Nws.).l II.55 Beursber. 12.00 Stereo: Pianore cital amusementsmuz 12.26 Med. v land- en tulnb 12.29 Mod. platteland 12.34 Lichte grjnuz. voor oudere luis teraars. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Stereo: Muzikantenuur: I. Blok fluit en clavec.: oude en mod. mu ziek. II. Radiokoor: klass. liederen; III. pianorecital: klass. en mod. muz. 14 20 Bredero 350 Jaar geleden over leden. literair klankbeeld. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Sol.por tret: De verschillende facetten van Leo nard Bernstein (gr.). 17.30 Voor de Jeugd. 17.55 SOS-ber. Hilversum 2. 298 m. KRC: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badlnerie: klass. gr .muz. (7.30 Nws.: 7.32 Act.: 7.50 Overwe ging; 8.00 Nws.). 8.30 Nws. 8.32 Toe- Nederland II NTS: 18.50 Barend de Beer. NTS: 19.00 Journ. 19.03 Van gewest tot ge west. 19.25 Wat doe ik voor de kost?, quiz. 20.00 Joum. KRO: 20.20 Hardy's logboek: Ergens aan de Rlo Xlngu, doe. 20.50 Duitsland na de oorlogdoe. (dl. 2). 21.30 De aardige serveester (The kind waitress). Hlthcock-film. KRO/RKK: Paul Paulus VI ln Zuld- Amerika, fllmrep. NTS: 22.30-22.36 Jn, WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1983 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5