3ollenkwekers hopen op betere tijden Vrouw doodt 30 weken baby: geeist Thailand op de tweesprong iitabiliteit is te laag GROFVUIL- OPMAALDIEN5T. St. Laurentiuskerk bestaat een eeuw Democratie of geen democratie j)AG 17 AUGUSTUS 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 13 (Van onze bloembollenmedewerker) SE Het is begrijpelijk, dat mensen, die niet betrokken j de land- en tuinbouw geërgerd raken als ze al weer ver bat „het zo slecht gaat in de varkenshouderij, de bloem teelt of andere takken, die zonder garantieprijzen wer- Groententeelt is er ook zo een van. En toch blijft de bol- eek bestaan en toch zie je overal nieuwe kassen verrijzen, n, het is allemaal wat onbegrijpelijk. Voor de kleinere nemers zelf trouwens ook, want ondanks de lage prijzen et wel gebeuren, dat ze toch vooruitkrabbelen! Deze bare tegenstrijdigheid is alleen te verklaren uit „een je van opvatting". Vele bloembollenbedrijven zijn al ja- Big zichzelf op te eten. Men ziet het pas als het bedrijf worden overgenomen. ten enorm verschil tussen i De oplossing is vrij eenvoudig. Een ttingen van de ondernemers bloembollen kweker rekent in slechte sdryfseconomen. Er is kort- een rapport verschenen van ilbouw Economisch Instituut egroting van de produktie- nn tulpe-, hyacinte- en nar en op een tweemansbedr lj f iddelijke Bloembollenstreek", en Wassenaar en het Noord- el. Dit is een vrij veel voor- bedrijfstype met een opper- in omstreeks drie hectare. Arm rekeneni (drijfseco nomen rekenen de en de kweker heeft wel neiging zich rijk te rekenen, beseft dikwijls niet, dat al- pond aJ een waarde heeft fcrdduizend gulden, wat on- e helft of iets minder is van dat hij in duurzame prod uk- i heeft gestoken. bedrijf moet de bloembol- eigeniyk va6t zo'n vijftien nduizend gulden trekken om rente en afschrijving van wl te bereiken. Als hij dat de bank had gezet, zou hy hebben gekregen zonder iets het in feite met alles wat Hij stopt veel geld aan in de grond, veel aan be- niddelen moet hij investe- i&teriaal. mest en vele an- m moet hy maken. jaren niet bedrijfseconomisch. Hy weet wel. dat hy jaarlijks vijftien duizend gulden aan rente en af schrijving van rijn kapitaal moet hebben, maar .als je zo gaat reke nen. dan kun je er meteen wel mee stoppen". Hy weet ook wel. dat hy zyn eigen tyd als ondernemer in fei te met een tien of twaalf gulden per uur zou moeten gaan belonen, maar als het geld er niet is, blijft dat een verhaaltje. Hy weet ook wel, dat vrouw en kinderen zwaarder betaald moeten worden voor het pellen van de bollen, maar ga zo voort. In feite is het in de gehele land en tuinbouw zo. Vermoedelyk ook in de middenstand, waar veel mensen lang en hard ploeteren om de zaak draaiende te houden. Als ze hun uren gaan uitrekenen, die ze moeten maken, dan verdienen ze veel te wei nig per uur! Het gevolg van dit zwoegen is vol gens de laatste cyfers, dat er in plaats van het cyfer 1 voor de opvol ging in land- en tuinbouw nu 0.9 staat. Met andere woorden, de kin deren trekken weg naar beter be taalde banen. Men merkt dat voor al als de eigenaar overlydt. Veel bedryven en bedrijfjes verdwynen geruisloos. ers Cijf. In de bloembollenteelt gaat alles in het gToot. De grond is duur, het plantgoed kost al een keer of twee drie per ha meer dan een boer van een bunder graan oogst, de bewaar- ruimten zyn op weg om byzonder gecompliceerde klimaatcellen te wor den, kortom, als een bloembollenkwe- 1 grond. ker perfect wil werken dan zal hij op dit bedrijfstype moeten rekenen met een kostprijs van f 45,- per vierkante Rijnlandse Roede (rr2) of f. 31.500 per ha voor tulpen, f. 34.- of f. 23.800.- voor narcissen en f. 52.- of f. 36.400 voor hyacinten. Men mag by de tulpen rekenen op een opbrengst van zo'n vier tot vyf- hondord stuks .leverbaar" dus ver koopbare bollen per rr2 of 280.000 tot 350.000 per ha. Menz al gemiddeld op elf tot twaalf cent per situk moeten komen om dit bedrag te bereiken of te overtreffen. In het laa-tste geval maakt men dan winst. Indien men in de prijslyst ziet, dat de meest geteelde variëteiten zo'n vyf tot acht cent per stuk opbrengen, wel dan kan men zich voorstellen, dat een bloembollenkweker, net als zyn collega's ln andere bedryfstakken. een grote dosis werkkracht moet in zetten en over een nog grotere dosis optimisme moet beschikken om door te gaan. Op deze bedrijven moeten ze by deze pryzen werkelijk elke cent uit de grond slepen om niet achteruit te boeren. Alleen mag men bij al die beschou wingen nooit vergeten, dat er geen waarde kan worden gemeten van het gevoel eigen baas te zijn op eigen BODEGRAAFS DRAMA VOOR RECHTBANK Op Westerveld is gisteren het stoffelijk overschot van prof. mr. P. JOud, oud-minister van Financiën en oud-voorzitter van de VVD-fractie in de Tweede Ka mer gecremeerd. Slechts enkele tientallen naaste familieleden en vrienden volgden de baar. die so ber met bloemen was bedekt. On der de belangstellenden bevon den zich ook mr. E. Toxopeus, de VOORSCHOTEN Vandaan la iem aanhalen de rekenaars van het Economisch Instituut DEN HAAG (GPD) Telkens wanneer de buurvrouwen ver onderstelden dat de jonge weduwe zwanger was, ontkende zij ten stelligste. Zelfs haar eigen moeder nam zij niet in vertrou wen. Waarom werd de zwangerschap zo zorgvuldig verborgen ge- houden? De officier van justitie bij de Haagse rechtbank zag er een sterke aanwijzing in dat er van meet af aan een plan was om het kind na de geboorte direct te doden. Dat zou ook verklaren waarom geen enkele maatregel voor de geboorte was getroffen. Er was geen wiegje en er waren geen baby kleertjes in huis. En zij had de vader van het kind gedreigd: „Als je het niet erkent, maak ik het dood leverd. Zyn eis stelde hy niet ter zake van kindermoord, maar voor zo genaamde kinderdoodslag. Toch meende de officier dat, ge zien de grote ernst van dit feit, niet kan worden volstaan met de drie weken die verdachte in voorarrest heeft doorgebracht. Zyn eis luidde: 30 weken gevangenisstraf. fractievoorzitter van de VVD in het honderd jaar geleden dat de St. de Tweede Kamer en mr. K. P. Laurentiuskerk aan de Leidsewcg in van de Mandele. de oud-voorzit- gebruik werd genomen. Op 17 augus- ter van de Kamer van Koophan- tus 1868 werd deze eerste stenen del in Rotterdam. rooms-katholieke kerk van Voorscho- ten na de hervorming geconsecreerd ln de aula spraken de heer A. door G p Wilmer. bisschop A. S. Verwey. oud gedeputeerde van Haarlem. van de vrijmetselaarsloge Frede- ric Royal woorden van dank en D„ avond voor de kerl[KUding aUchmd Mr H C. Oud. een zoon d de bissch to?ehaald door een van prof. Oud. memoreerde de van bru(dJes en 46 jongelleden 7dt >ZaerZetA:aJeen SZr 1 Wn dood nee,t „edrayen. ^tend 3TdeTt U Zr. ïïaZ na volgde de zegening van het or gel en begon de eerste h. mis. Cele brant was de deken van Rotterdam. De wens van ongeveer 200 roomse volwassenen ging op dat moment ln vervulling. Zy hadden een repre sentatief en voor die tyd zeer mooi kerkgebouw. Thans zullen weinig voorbijgangers worden getroffen door de vormgeving van de kerk. Naar een ontwerp van de architect Th. Asseler uit Amsterdam is de kerk op getrokken in neo-gotische styl. Inmiddels is reeds een veelvoud Dieven op pad ALPHEN AAN DEN RIJN In de nacht van donderdag op vrijdag is ingebroken in het kantoor van de fa. Jongenburger aan de Prins Hendrik straat. Men kwam via een afdak en een bovenraam binnen. De brandkast kon niet worden opengemaakt. Ver scheidene bureaus werden grondig doorzocht: de buit bedroeg circa f130.'van het stichtingsbedrag uitgegeven De 29-jarige Bodegraaf se weduwe tegen wie 30 weken werd geëist fluis terde gisteren: ..Eigeniyk had ik het kind wel willen hebben". „Waarom van de bloembollenbedrij- j hebt u uw zwagerschap dan geheim rendabel. Het Boekhoud- gehouden? Waarom hebt u geen en kele maatregel voor de geboorte ge nomen? Een waarom hebt u het kind onmiddellijk na de geboorte ge dood?", vroeg rechtbankpresident prof. mr. Van Hattum. in de Land- en Tuinbouw »m tot 57% wel rendabele Hun bronnen zyn echter ies gelijk, waaruit de ver- It verklaren zijn. Juichend land niet, maar toch bloei den weer elk voorjaar en t omstreeks deze tyd de ge- nbollenstreek van activiteit, dan de helft van de be ien winst oplevert, hoe kun- b blijven draaien? linklijk goud r C. Rietveld G. Okkerse N.V. IOKWA). trad hij in dienst als admi- e kracht en de fabriek was firma G. Okkerse. Tenge- dlt jubileum Is hem de He in goud verbonden aan Oranjc-Nassau toege- „Ik durfde ei* met niemand over te praten. Ik was bang dat de men sen me niet meer zouden aankyken als ze wisten van wie het was", fluis terde de weduwe. Verhouding O De baby zou zijn verwektdoor de zelfde man die ongeveer twee jaar 1 eerder haar echtgenoot had doodge- reden. Nadat hy een gevangenis J straf had uitgezeten wegens dood door schuld, was hij bij de weduwe NXVEEN De heer C. j °P bezoek gekomen, om nogmaals is morgen 40 jaar in dienst zUn sPÜt te betuigen, eelgoederen- en houtwaren- De bezoeken volgden elkaar steeds sneller op. Er ontstond een verhou ding, die, zoals dat heet, „niet zon der gevolgen bleef". De vader wei gerde zelfs toe te geven dat het kind het zijne was. „Het kan niet", zei hy. En daarmee was voor hem de kous af. In de midoag van 26 oktober eigeniyk een maand te vroeg vol trok zich het drama achter de ge sloten gordijen van de woning van de weduwe. Terwyi de weeën al be gonnen waren had de jonge vrouw nog op de fiets haar twee oudste kin deren naar school gebracht, een voor op en een achterop. Alleen haar jongste kind van 3 jaar was getuige van de geboorte van een meisje. „Ik kon het schreien niet aanho ren", heeft de vrouw later verteld. Zy had haar pas geboren kind met een zakdoek in de mond in een de ken gewikkeld, onderin haar bed weggestopt. Het lichaampje verborg zy later op de vliering van haar huis. Eenha lf uur na de geboorte reed zy weer op de fiets naar de school, om haar twee oudsten te halen. „Een prestatie die alleen door een vrouw in een toestand van paniek geleverd kan worden", oordeelt de psychiater in zijn rapport. kantoor waren naast de mevr. Rietveld aanwezig de 'n, het kantoorpersoneel en ftn het bedrijf. Burgemees- van der Hooft zei dat de veld zich op energieke wy- inzet van zijn gehele per- üd gedurende de afgelopen un het bedrijf heeft ingezet iet zyn gehele inzet heeft kt aan de kwantitatieve en verbetering van de de speelgoederen. In werd de jubilaris, officieel lgemene bedrijfsleiding be- in feite fungeerde hij veel izodanig. het maatschappelijk leven heer Rietveld zeer verdien de verricht. Hy was o.a. )»ar vice-voorzitter van de l Volksonderwys. ruim 30 lingmeester van de zwem- Gouwe, 27 jaar voorzitter litis van de oudercommis- de Theo Thijssenschool, laar lid en secretaris van issie tot wering van school- 10 jaar lid van de gemeen- Welling voor sociale zaken, d van de sportraad, be- van het Oranje-comité en r«n consul van de Kon. Ne- Voetbal Bond. afdeling G. Okkerse bedankte de «ter voor het uitreiken van scheiding en bood mevrouw een boeket bloemen aan. week zal de jubilarisdoor c,neel in een speciale byeen- Wen gehuldigd. Na dri« weken stelde het Haagse gerechtshof haar In vrijheid. De ont- vangst in het dorp viel honderd pro cent mee. „Ik ben niet uitgestoten", vertelde de vrouw gisteren. Want dat was hetgeen zij had gevreesd. aan noodzakelyke reparaties. De to ren is kort na de oorlog geheel op nieuw gevoegd, het dak vergt biy- vend herstellingen. Toch is deze kerk een monument voor die paar en thousiastelingen, die met veel zuinig heid een echt kerkgebouw wisten neer te zetten. Het zyn voor Voor- echoten nog steeds bekende namen, die gemetseld staan in de buitenmuur van de kerk. Het voltallige kerk bestuur, de werkers van het eerste uur: pastoor A. J. Bongaers en de heren P. Hooymans. G. Wolff, L. v. d. Meer en P. Stein. De parochie grens ging over de gemeente grens heen. naar Leiden liep deze tot aan üe huidige spoorwegovergang Leiden- Utrecht, een deel van Zoeterwoude en Stomp wijk gelegen aan de Vliet, een stukje Wassenaar aan de Pape laan en de buurtschap Veur. De ligging van de Laurentius kerk doet wat vreemd aan. gelegen buiten de kom van het dorp. Maar de katholieken hadden honderd jaar geleden weinig keus voor het plaat sen van hun kerkgebouw. Volgens de voorschriften moest de kerk minstens duizend ellen (690 m.) verwyderd zyn van de Dorpskerk en bovendien geplaatst zyn buiten de Tol. Het eeuwfeest wordt niet feesteiyk ge vierd, de tijden zyn veranderd. Doodslag „Alles lykt er op te wyzen dat zy van het begin af aan maar één op lossing in gedachten heeft gehad: „Moord", zei officier van justitie mr. Lulofs. ..Maar er is ook een andere mogelykheid denkbaar. Dat zy geen enkele voorbereiding heeft getroffen voor de geboorte, kan ook zyn uit gekomen doordat zy elke gedachte aan de gevreesde gebeurtenis uit haar geest had verbannen. Daar komt nog by dat het kind een maand te vroeg is geboren. Misschien zou zij op het leatste moment toch wel maatrege len hebben genomen Al met al achtte de offcier het be- wys van voorbedachte rade niet ge- Maandag: Paramaribostraat Corantynstraat Willem de Zwijgerlaan geheel Abr. Crynssenstraat, Stuvvesanthof, van Riebeeckhof Jan Pieterszoon Coenhof Pieter Bothstraat Alberti- ne Agnesstraat Charlotte de Bour bonhof Juliana van Stolberghof An na van Burenhof Mamixstraat (van Willem de Zwijger laan tot Volkstui nen) Zwarte Pad. Dinsdag: Kneppellioutstr., Multatulistraat, Pred. van Eedenlaan Lodewyk van Deyselstraat Albert Verwevstraat Jacq Perkstraat Herman Gorter- straat Margrietstraat Irenestraat straat Louis Couperusstraat Hoflaan Beatrixstraat Bernhardstraat Dil- Willem Klooslaan Boshof Duinhof I lenburgerstraat, Julianastraat. Meerhol Akkerhot Weidehof Tel- derskade Mulderstraat Gerrit Kas- Vrijdag: teinstraat Segaarstraat van Die- melstraat Rooseveltstraat (geheel). Donderdag: Herensingel (van Medusastraat tot Julianastraat), Julianakacie Sophia- srraat. Anna Paulownastraat Alexan- derstraat. Prinsenstraat. Oranje straat Lusthoflaan Nassa'istraat Mecklenburgerstraat Os- en Paar denlaan Bemhardkade Maryke- öchubertlaan. Mahlerstraat. Han- delstraat Beetho venlaan Vivaldl- straat Bachstraat Corelhstraat fos- caninilaan Berliozpad Rossinistraat Lisztpad Mendelssohnkade Wagner- plein Brahmslaan Tsjaikowskikade Sibeliusstraat Bartokstraat Kenne- dylaan Max Regerlaan Jozef Haydn- laan Apollolaan Smétanastraat Pa- ganinistraat Scarlattistraat Grieg- straat Donizettilaan BANGKOK (GPD) Thailand, het rijk van Koning Phoemipol, heeft in zijn geschiedenis weinig internationa le verwikkelingen gekend, zijn bin nenlandse historie wordt echter ge markeerd door elkaar regelmatig opvolgende, meest militaire, staats grepen. Sinds Thailand in 1932 onder het koningschap van Ram a VII een con stitutionele monarchie werd. heeft het zeven nieuwe grondwetten gehad, de gemiddelde levensduur van de Thaise regeringen bedraagt minder dan een jaar. De laatste tien jaar is het land zelfs geen constitutionele monarchie geweest. Na zyn machts overname in 1958 schafte de toenma lige sterke man. maarschalk Sarit Thanarat, de grondwet eenvoudig af. meestal wel de rust in eigen land kan handhaven maar al gauw door de knieën gaat als dreigingen van buiten af beginnen te spelen. Het communisme kan alleen maar ge weerd worden door het op te nemen, het met andere stromingen te laten assimileren en daarvoor is een de mocratie nodig. volk, door middel van vrije en al- worden ze gearresteerd. Meestal nog gemene verkiezingen en zal vier jaar voor ze het woord hebben kunnen (-1 zUn op 20 juni, is Thailand begon- jeweten nen een nieuw stuk van zyn geschie- denis te schryven. Koning Phoemi- Tien dagen na de 26ste oktober Vol tekende een nieuwe constitutie, vi :erp zij het stoffelijk overschot van Thailand is nu weer een constitutio- de baby in een zak. met een steen verzwaard .in het water van de Oude Ryn. Kort nadat het werd gevon den het was toch komen boven drijven werden een vrouw en een man gearresteerd op verdenking van kindermoord. De weduwe stond op het punt zich bij de politie aan te geven, toen het paar weer op vrije voeten werd gesteld. Maar haar ge weten liet haar geen rust. Daarom ging zij enkele weken later toch uit vrye wil naard e politie. Thailand kan nu dus een demo cratie worden. De bepalingen van de grondwet zyn niet helemaal zoals wy in het westen gewend zyn, maar zy gaan toch een heel eind. Naast uiteraard de vaststelling van de rechten en plichten van koning, bur- Enige tyd geleden, om precies te É»er en staat, schrijft de constitutie voor dat er twee kamers zullen ko men: de senaat en het huis van afgevaardigden. De senaat wordt be noemd door de koning, zonder voor spraak. Senatoren zullen niet jon ger dan veertig jaar mogen zyn en moeten „zich verdienstelyk hebben gemaakt in technische en andere za ken waar het nationale bestuur zyn voordeel mee kan doen". aanblyven. Elk van de twee ka mers kan een wetsontwerp opstellen en dat dan weer door de andere kamer moet worden goedgekeurd. Wetsontwerpen op financieel gebied behoeven bovendien het akkoord van de ministerraad. De koning moet de ontwerpen tekenen om ze tot wet IJ I maken. Tekent hy niet, dan wor- ^*'l'l|den ze na een bepaalde procedure die lang kan duren toch tot wet. nele monarchie en de nieuwe grond wet bevat alles wat nodig is om van het land ook een democratie te maken. Iets waar nationaal en ook wel internationaal de laatste jaren niet zo op werd gelet. Het is nu van eminent belang geworden in verband met de communistische drei ging vanuit het noorden en het noord oosten. De geschiedenis van de om ringende landen heeft geleerd dat een regering die niet is voortgekomen uit algemene en vrije verkiezingen Senatoren worden voor zes jaar be noemd, de senaat zal driekwart van het aantal leden van het huis van afgevaardigden tellen. Dit laatste lichaam zal de spil van de Thaise democratie moeten worden. Het wordt gekozen door het Hoe dit alles in de praktyk zal werken moet worden afgewacht. Thaise politici hier in Bangkok me nen dat de grootste stap naar de de mocratie zal zyn gezet als de ver kiezingen werkelyk plaatsvinden. De grondwet schryft voor dat dit binnen 240 dagen moet gebeuren. Een moei- ïykheid is dat de laatste tien jaar politieke partyvorming verboden is geweest. Het militaire bewind heeft reeds de oprichting bekend gemaakt van een .gouvernementsparty", die „omdat ze uit de regering voortkomt meer rechten moet hebben dan an dere nog te vormen partyen". De regering van premier-maarschalk Thanom Kittkatsjorn, maakt het bo vendien niet makkelyk voor perso nen die van hun grondwettig recht gebruik willen maken om een party te vormen, zy mogen geen open bare vergaderingen houden en als ze een menigte willen toespreken nemen. „De bedoeling om een rede te houden" is al genoeg voor gevan- kelyke wegvoering Enkeling Toch is het niet helemaal een kwestie van de machtige militaire regeerders tegenover de weerloze en keling. Er is nog de koning. Deze is tien jaar lang de studende kracht geweest achter de opstelling van de nieuwe constitutie. En hy zal zeker alles doen wat in zyn macht ligt en dat is niet weinig om er voor te zorgen dat deze ook uitgevoerd wordt. In dit land bekleedt Phoemi pol een unieke positie. Hy wordt niet alleen algemeen zeer geacht en ver eerd als de „beschermer en hand haver van het geloof" maar ook door al het sociale werk dat hy en zyn charmante echtgenote Koningin Siri- kit verrichten. Zy bedryven liefda digheid, openen ziekenhuizen scholen en trekken het land in om by voorbeeld de positie van de boe ren, Thailands armsten, te leren ken nen. De koning is slechts één man. Toch is de mogelykheid zeker aan wezig dat al Thailands sterke man nen het tegen hem zullen afleggen en de democratie werkelykheid wordt. Beeldenexpositie in Oegstgeest Van 22 augustus tot 4 september zal te Oegstgeest op een terrein ge legen langs de Laan van Alkemade tegenover de bejaardenwoningen in de open lucht een beeldenten- toonstelling worden gehouden, die gratis is te bezichtigen. De gemeenteraad van Oegstgeest heeft enige maanden geleden beslo ten hieraan medewerking te verle nen. De tentoonstelling is reeds in een zestal gemeenten in de provin cie met veel succes opgesteld ge weest. Zy omvat 16 beelden, vervaardigd door jonge beeldhouwers behorende tot de Caroluskring te Schevenin- gen. Kerosineleiding beschadigd DEN HAAG (ANP) By hei werkzaamheden ten behoeve van een dam in een poldersloot bij War mond is gistermiddag een militaire kerosine-pypleiding beschadigd. Ter plaatse van het lek loopt de leiding niet zo ver van de ryksweg Den Haag—Amsterdam, maar men heeft geen aanleiding gezien het verkeer om te leggen: ook niet dat van fiet sers en bromfietsers. De leiding is leeggepompt om te worden hersteld. De brandweren in de omliggende plaatsen zyn paraat, maar is niet ter plaatse opgeroepen. Er wordt de wacht gehouden door de Koninklyke Marechaussee. Burgerlijke Stand Wassenaar Geboren: Mark P.. z. v. M. Toet en B. C. M. Blonk; Alex ander M., z. v. B. van Buuren en H. M van Dyk; Petrus H. G.. z. v. G. J. P van der Meer en E. E van Èeden Robbert P., z. v. J. J. Couzijn en M. C. Verbeek. Ondertrouwd: V. J. N. A. van Gen nep (Den Haag) en M. H. Winters: H. Bekooij en H. C. A. Wessel; D. Was senaar (Voorschoten) en W. Nell: J. G. de Jong (Arnhem) en C. Augus- tyn; R. J. Atsma (Rotterdam) en J. Mulder: J. E. Fesevur (Den Haag) en A. Warren. Getrouwd: P. c. Polet en M H. Rooy akkers; F Jedema en N. Ver- zaal; D. W. Pfeffer en H. Schoot. 0\erleden: C. van Spronssen (Den Haag). 50 Jr.; L. C. van der Velde. 58 Jr.; M. Wezenaar. 94 jr.; T. van Leeu wen (Den Haag). 51 Jr. Oegstgeest Geboren: Mare, z. v. H. Stouten en J. P. Batenburg; Jan Boudewljn, z. v. R. H. van der Ark en C. Zuurdeeg: Leontien Louise, d. v. L. J Blok en J. L. Aarts. Ondertrouwd: J. G. de Ruiter en J. de MooiJ. Getrouwd: B. Roman en K. Ro- meijn; S. Buljs en G. van de Nadorl. Overleden: J. C. Rosdorff; W. W. Dolstra; H. H. van Tongeren; B. ten i Haken; K. Wassenaar.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 13