meer meubelen Kom uit die strandstoel en profiteer nü van de voordelige zomeraanbiedingen bij van der Meer. vander de grootste meubelzaak van Europa mm IS Clyde 3-zitsbank met 2 fauteuils. Zware wollen frottéstof. Rug- en zitkussens keerbaar. Houten sleevoet in kleur naar keuze. Van I486.- tijdelijk voor f 1200.-. Rijksweg Oudenrijn-Arnhem, afrit Jutphaas, „MEUBELSTAD" UTRECHT Groothandelsgebouw, Weena 737, ROTTERDAM Stadhouderskade 74 (modern). Keizersgracht 590 (klassiek), AMSTERDAM Winkelcentrum „Waldeck" einde Laan van Meerdervoort, DEN HAAG Sprundelseweg 45, RUCPHEN (N.B.) Spoorsingel 2, HEERLEN De vakantie is afgelopen en u hebt nu weer recht op écht comfort. Op de koesterende weelde van een behaaglijke fauteuil of de ontspannende ruimte van een royale bank. Kom dus nu naar Van der Meer. De grootste meubelzaak van Europa brengt tot 31 augustus a.s. een aantal prachtige bankstellen van eigen fabrikaat tegen sterk verlaagde prijzen. Waarom? Om eens heel speciaal uw aandacht te vestigen op de kostelijke kwaliteitsmeubelen uit de eigen fabrieken. Die doen beslist niet onder voor al het moois dat Van der Meer importeert uit vele landen van de wereld. Ook deze voordelige bankstellen worden 3 jaar gegarandeerd en ook nü staat er een deskundig adviseur voor u klaar. Maar misschien zult u de plotselinge overgang van een strandstoel naar zo'n luxueuze bank wat te groot vinden. Daarom heeft Van der Meer ook een aantal afzonderlijke, vorstelijke fauteuils drastisch in prijs verlaagd. U ziet het: de bekende Van der Meer service is altijd present; die heeft nóóit vakantie! Granada 3-zitsbatik met 2 fauteuils. Weefstof met frotté effect. Keerbare zitkussens. Houten voet in teak-of palissanderkleur. Van 1389.- tijdelijk voor f 1100.- Granturismo bankstel met chique wollen stof. Rug- en zitkussens keerbaar 3-zitsbank met 2 fauteuils van 1942.- tijdelijk voor f 1600.- Hoekbankstel met 1 fauteuil (zie foto) van ƒ2165.- voor f 1800.-. Onderstel in teak- of palissanderkleur. ,..W Majorca draaibare wip-fauteuil. Kan in verschillende standen worden afgesteld. Met sterke weefstof van ƒ394.- tijdelijk voor f 325.- Met originele wollen tweedstof van 465.- voor f 375.-. Palma schaalfauteuil. Wollen stof. Verchroomde 5-armige draaivoet. Van 375.- tijdelijk voor f300.- Ramona 3-zitsbank met 2 fauteuils. Bekleed metVistram in diverse kleuren. Keerbare rug- en zitkussens. Houtwerk in teak- of palissanderkleur. Van 1599.- tijdelijk voor f 1300.-. Ibiza bankstel bekleed met wollen stof in handweefstructuur. Onderstel verchroomd of hout. Rug- en zitkussens keerbaar. 3-zitsbank met 2 fauteuils van 1660.- tijdelijk voor f1400.-. Hoekbankstel met 1 fauteuil (zie foto) van ƒ1820.- voor f 1500.-.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 18