Nieuw! Zilvermerk van Douwe Egberts. \kcuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter Dat is handig! Naast de vertrouwde Douwe Egberts bonenkoffie is er nu makkelijk voorweekenden vakantie. Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen Douwe Egberts vacuumverse koffie koffie, ideaal voor uw snelfilter en in het zilveren pakje, tevens zeer geschikt voor elke andere Probeert u hem eens manier van koffiezetten. Extra ge- lekkere koffie K271/2 voor DE LAAGSTE PRIJZEN St. Louvent Monopole l/l fles f 13,50 Vi fles f 6,90 St. Louvent l/l fles f 16,95 Vi fles f 8,80 Verkrijgbaar by: Slijterij J. C. v. d. BOS, Korte Mare 4, Leiden Telefoon 22402. Slijterij T. D. v. d. BOSCH, Dr. de Bruynestraat 7, Leiderdorp, teL 22500 Slijterij „OVERBOSCH", Veurseweg 14, Voorschoten Telefoon 01717—2631. Slijterij M. ELSHOP De Kempenaerstraat 39, Oegstgeest, telefoon 50892 Slijterij C. H. BOOM, Kraaierstraat 1, Leiden Telefoon 20229 Algoflon' steelpan- aen hebben de unieke kwaliteit, dat ze be slist niet aanbranden of aanbakken. Ideaal in onderhoud en incl. houten spatel 16 cm 4,29 en voor 14 om 1 U zult verrukt zijn als u deze mooie schoenenzak met ruimte voor 6 paar schoenen ziet. In satijn gebloemde uit voering kost hij 4,95 en met schot» 3S5 Opvallend hoe fijn tjes deze mooie 2- delige porseleinen etageschaal zich zelve presenteert met zyn Biedermeier rand en furpergoud decora- ie. De draagbeugel is goudkleu- g rig en de Jcq prijs maar W In één handomdraai is elk model bus zó open. Wat een voor treffelijk apparaat deze afneembare en verstelbare wandbus- opener. En handig! de busdeksel blijft aan de magneet hangen. U spaar tuw handen en slechts Uw tuin een lusthof dank zij deze prima plastic tuingieter, in houd 10 liter, met losse sproeikop. Pro fiteer nu van deze eenmalige weekend- 98 prijs We zyn nu eenmaal beroemd om onze grandioze aanbie dingen in kop en schotels. Dit smaak volle exemplaar in leuk, hoog. elegant model en met keuze uit diverse vrolijke pastelkleu- - ren kost 40 slechts I En zolang als de lepel in de brijpot staat, blijven de weekend koopjes enorm ver rassen. Kijk nu b.v. maar eens goed naar dit keurige lepelrek met oa. moderne tcakkleurige plastic greepjes. f* Geheel H53 compleet V Maar dat is handig! Een royale bood schappentas op zwenkwieltjes, die u leeg, opgerold onder de arm draagt en gevuld met één vin ger achter u aan trekt. Handig viskistje met 2 naar buiten klap pende verdeelbakjes. Tevens ideaal als hobby- of gereed schapskist. Met chroomslui- Q ting nu voor J|45

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 12