Tourkaravaan stoof in Leiden over eindstreep Meeste achter negers rellen in Amerika Bonaveiituralyceïsteii gaan naar Polen Mariniers ontdekken autopark en I)linkers LSB volgt LUB op JNeem macht met liet geweer' Verwelkomd door de burgemeester Aanval op V.S.-basis STOOMTRAM Rellen Carmichael: Ontploffing bij DAF: twee gewonden BURGERLIJKE STAND MAANDAG 29 JULI 1968 LEID SC H DAGBLAD PAGINA 3 LEIDEN De 16-jarige Hans v. d. Kooy uit Leiden is win naar geworden van Ome Joop's Tour, althans in de af- deling racefietsen. Samen met de 15-jarige Tonnie Hou- ben uit Obbicht, die winnaar werd bij de „amateurs", mocht hij zaterdagmiddag de gelukwensen van de burge meester van Leiden, mr. G. C. v. d. Willigen, in ont vangst nemen. Ook de ploeg en etappewinnaars deelden bij aankomst in de Sleutel stad in de hulde, die de tour kampioenen hier spontaan werd gebracht. Het ging trouwens in deze door de in Leiden woonachtige en in Den Helder werkzame Chris Lindenhoff georganiseerde tour. die een voort zetting is van Arnhemse Ome Joop's (Legerstee) Tour der Verenigde Na ties, niet om dure prijzen. Neg be langrijker dan de herinneringsvaan tjes en de daarbij behorende diplo ma's die aan het einde van de tour aan de jongens werden uitgedeeld, waren misschien wel de klinkende zoenen van de twee „tourmissen". De 15-jarige Emmy Alberts uit Arn hem en de al even prille Sabine Wuth uit het Duitse Hiltrup kweten zich trouwens tijdens deze fijne vakantie- fietstocht heel enthousiast van de hun opgelegde taak. Het charmante tweetal had het vooral bij de eind streep in de Leidse Rooseveltstraat bijzonder druk! De tour voerde de Jongens er deed ook één dapper meisje aan de „wedstrijd" mee van ülft naar Arnhem, van Arn hem naar Driebergen, van Drieber gen naar Amsterdam, van Amster dam naar Oudewater, van Oudewater naai- Rotterdam en van Rotterdam naar Leiden. De karavaan trok pre cies een week kris-kras door Neder land, zodat er veel te zien en veel te beleven viel. De tour verliep ove rigens zonder wanklanken en zonder ongelukken. Een reden temeer dus voor Chris tiindienhoff om het vol gend jaar weer als tour-organisator op te treden. Onder dezelfde leiding en met de zelfde volgerskaravaan gaat de Tour de Frats op 5 augustus in Arnhem van start voor kleinere jongens van 9-14 jaar. De route is als volgt Arnhem-Ulft- Lichtenvoorde- Laren- Epe- Nuns- peet- Arnhem. Licht-invalideii De tourwinnaar bij de „profs", de 16-jarige Hans v. d. Kooy uit Leiden, poseert bij aankomst in de Sleutelstad samen met tour- miss Emmy Alberts (links) voor de fotograaf. Op het plaatje staan verder de 15-jarige Theo Tisseur uit Leiden, de 13-jarige Peter Dröge uit Schiedam, die meereed in de Leidse ploeg, de 19-jarige oud-Leidenaar Frans v. d. Akker uit Berlicum en de Duitse tour- miss Sabine Wuth. (Foto LD/Holvast). Jongen gewond hij botsing LEIDEN Een 15-jarige jongen uit Leiden is zaterdagmiddag vrij ernstig gewond geraakt bij een ver keersongeval op de Kennedy laan. De jongen, die op de fiets reed. kwam daar in botsing met een personen auto. Hij kreeg behalve een dubbele linkerbeenbreuk schaafwonden aan armen, benen en hoofd. De E.H.D. bracht hem naar het Academisch Ziekenhuis. LEIDEN Een groep jongens en meisjes, leerlingen van het Bonaven- tura Lyceum uit Leiden en het Edith Stein Lyceum uit Den Haag. ver trekken vrijdag voor twee weken naar Polen. Reeds enkele maanden gele den hebben zij over dit land een voorlichtingsavond gehad, op welke avond een interessante uiteenzetting werd gegeven van de geschiedenis, de gewoonten en de huidige situatie van Polen en zijn bevolking. Organisator van de reis is drs. A. van Gennip. leraar aan het Bona- ventura Lyceum, die reeds meerdere malen met succes dergelijke reizen heeft georganiseerd zoals de reis naar Tsjecho-Slowakije, twee jaar gele den. en vorig jaar naar het Zwitsers-Italiaans Alpengebied. Onlusten in Gary en Grand Rapids gaan varen LEIDEN Onder auspiciën van de afdeling Leiden en Omstreken van het Nederlandsche Roode Kruis ver trekt de Spidoboot „Koninginne- plaat" zaterdag om 9.00 uur vanuit de Haven voor een dagtocht over de meren. Aan boord bevinden zich 125- licht-invaliden. die deze tocht krijgen aangeboden door de afdeling Leiden e.o. (67), Wassenaar (30), Sassen - hedm (15). Hillegom (10) en Lisse (3) van het Nederlandsche Roode Kruis. Voor hulp by het transport en voor de verzorging der gasten zyn helpers- (sters) van het Rode Kruis Korps der commissie-Kerner. na de rassenon- Iusten van vorig jaar in Detroit en Newark door president Johnson be last met een onderzoek, heeft zater dag in een rapport de theorie ver worpen dat de onlusten door een handvol negers van het laagste al looi en agitatoren van buiten zou den zijn aangestookt en dat de mees te negers het met de plundering niet eens zouden zyn. Uit de studie blykt dat ongeveer 18 procent van de negerbevolking in de oproerige gebieden hebben mee gedaan, dat deze typisch waren voor de negerghetto's en dat de meerder heid van de negers meent dat de onlusten ieiden tot meer aandacht van de blanken voor de omstandig heden waaronder de negers leven. Het rapport is opgesteld door on- afhankelyke onderzoekorganisaties van de Amerikaanse universiteiten. Er blykt uit dat het voorlopige rap- Om twee redenen viel de keus dit jaar op Polen. In West-Europa weet men nl. nog maar weinig af van dit land, dat toch zeker wel culturele bezienswaardigheden en toeristische attracties heeft. De deelnemers kry gen door deze reis de kans zich een duidelyker beeld te vormen van het Poolse leven. Zo zal men in War schau enkele bezoeken brengen aan o.a. het Historisch Museum, het Kul- tuurpaleis en een industriebedryf en in Krakau aan het Etnologisch Mu seum. Ook zullen er contacten gelegd worden met leerlingen van een mid delbare school. De tweede reden is de prachtige natuur die Polen bezit. Er is een j trektocht van enkele dagen in de i Karpaten gepland met de mogelijk- j heid van het zeer aantrekkelyke j vlotvaren op de Dujanec. De reis zal verder door de Lage Tatra gaan in welk gebied men enkele dagen zal verblyven zodat de deelnemers vol op kunnen genieten van de folklore, waar deze streek om bekend is. en van de natuur. De reis is zeer gevarieerd. Voor de I deelnemers zullen het ongetwy- I feld zeer interessante en prettige da- gen worden. Op vele trajecten zaterdagmiddag geen bus LEIDEN Tengevolge van het op zaterdag te houden „Bloemencorso Rynsburg." zal de uitvoering van al le te Leiden en in de omgeving van Leiden rydende busdiensten tussen 13.00 en 20.00 uur ernstig worden ge stoord. De navolgende trajectgedeelten zyn gedurende de aangegeven tijd vakken niet berydbaar voor bussen. Van 12.30 u. tot 15.30 u. Molentuin- weg Katwyk - Rynsburg - Leiden Station v.v. Herenweg Noordwyk - Rynsburg - Leiden Station v.v.; 13.45 u.-15.30 u. Leidsebuurt Oegst- geest - Leiden Station v.v.; 14.00 u.- 15.30 u. Warmonderweg Oegstgeest - Leiden Station v.v.; 14.15 U.-16.00 u. Leiden Station - Koorevaarstraat v.v., Leiden Station - Noordeinde - Haagweg v.v.; 14.45 u.-15.30 u. Lei den Station - Houtkwartier - Kooi- park v.v.; 14.15 U.-15.45 u. Leiden Station - Lange Mare v.v.; 16.45 u.- 18.00 u. Noordeinde - Witte Singel v.v.; 17.00 U.-18.20 u. Levendaal v.v.; 17.15 U.-18.45 u. Zijlsingel - Kooilaan v.v.; 17.30 U.-19.00 u. Willem de Zwy- gerlaan - Houtlaan v.v.; 18.15 u.- 19.15 u. Warmonderweg Oegstgeest v.v.; 18.30 u.-19.45 u. Lange Voort - Dorpsstraat Oegstgeest v.v.; 19.00 u. -20.30 u. Brouwerstraat - Sandtlaan - Rynsburgerweg te Rynsburg v.v. De busdiensten Leiden - Katwyk en Leiden - Rijnsburg - Noordwyk zullen tussen 12.30 en 15.30 uur gere den worden via Valkenburg resp. Voorhout. Alle omleidingsroutes zijn zoda nig gekozen dat de verbindingen vanuit de buitengemeenten en de respectievelyke wijken van Leiden naar en van Leiden Station zoveel mogeiyk in stand blyven. Met ver traging in de dienstregeling moet re kening gehouden worden. Leidenaar stal wieldoppen LEIDEN De Leidse politie heeft vrydagavond laat een 31-jarige Leidenaar in zyn auto aangehouden. De man bekende tydens een ver hoor in het politiebureau een groot aantal wieldoppen en wielsienringen te hebben ontvreemd. Hy sloopte de ze onderdelen in de loop van de af gelopen week van een reeks in Lei den geparkeerde auto's. SAIGON (AFP. AP) Amerikaan- se valschermtroepen hebben in het oerwoud by Hoeé bij toeval een goed gecamoufleerd autopark van de j Noordvietnamezen ontdekt. Zij maak ten 51 vrachtauto's en vier stukken luchtdoelgeschut buit. Tydens een zuiveringsactie langs de gedemilitariseerde zóne hebben mariniers 10 kilometer van de basis Cam Lo een complex van 25 bunkers ontdekt, waarin verschillende typen j WASHINGTON (Reuter) De port. waarin als oorzaken worden op- deelnemende afdelingen ingescha keld. Om ongeveer vyf uur keert het Bchip in Leiden terug. LEIDEN Een van onze lezers, die de stoomtram nog heeft meege maakt, attendeert ons er op, dat het plaatje, dat wij zaterdag 27 juli in LD Extra afdrukten, niet de stoom tram naar Haarlem was, maar die naar Katwyk. De lokomotief van dit trammetje bevindt zich thans nog in het Spoorwegmuseum in Utrecht Het eind- en beginpunt van de Haar lemse tram bevond zich op de tegen woordige Boerhaavelaan. De tram naar Katwyk reed via Rijnsburg. Passagiers voor Noordwyk moesten tn Rynsburg overstappen. In september zal in Leiden een nieuw veertiendaags verschij nend studentenblad uitkomen, dat de naam Leids Studen ten Blad zal dragen. Het zal worden uitgegeven door de Stichting Studenten Pers (SSP), een van elke instantie onaf hankelijke stichting, werkend met studenten voor studenten. Het blad zal in een oplage van circa 9.000 gratis aan alle Leidse studenten gestuurd worden. De financiering zal grotendeels uit de advertenties komen. Van het Leids Universiteitsblad, het LUB. verscheen het laatste nummer vlak voor de vakantie. De bedoeling was, dat het LUB vervangen zou wor den door twee bladen, een zuiver me dedelingenblad, verspreid en bekostigd door de Universiteit en een opinie blad, dat door de Leidse Studenten Raad (LSR) georganiseerd zou wor den. Daar de LSR in mei van dit jaar tn tweeën is gesplitst en een algemeen Studen'r devhal \-s niet meer mo gelyk was. heeft de Stichting Stu denten Pers zelf het initiatief geno men om in ieder geval het algemene blad uit te brengen. In het Leids Studenten Blad zul len behalve algemene artikelen ook de mededelingen en het nieuws van de studentenfaculteiten worden op genomen. met name het werk van studieraden en de Onderwysraad Lei den. Directeur van de Stichting Studen ten Pers is de Leidse student W. Mannings. gegeven rassenvooroordeel en racis me onder de blanken en frustratie, onvoldaanheid en vyandigheid onder de negers, juist is geweest. De meeste mensen geven de voorkeur aan de foutieve opvatting „omdat daardoor de schuld geworpen kan worden op de individuele ordever stoorders en niet op de ongeiyke be handeling die de minderheden in de ghetto's van blanke instellingen on dervinden", aldus het rapport. In de stad Gary In Indiana is het gisteravond opnieuw tot rassenonlus- ten gekomen, die echter minder ern stig waren dan die van zaterdag. Groepen negers sloegen op ver schillende plaatsen aan het plunderen en ook werden enige schoten gelost. I Burgemeester Hatcher van Gary, een neger, heeft een uitgaansverbod van zonsondergang tot zonsopgang uitgevaardigd. In de negerwijk is een politiemacht van vyftig man samen- j getrokken en buiten de stad worden i tweehonderd leden van de staatspo litie in staat van paraatheid gehou- den. In Grand Rapids, in de staat Michi- gan, waar zaterdag de staat van be- leg en een avondklok werden afge- kondigd. bleef het zondag tamelijk rustig. Sedert het uitbreken van ras- j senonlusten op vrydag ztfn in Grand Rapids ongeveer honderd arresta ties verricht. „Pilotenhelpers" gast bij R.A.F. VENLO 'ANP» Op uitnodiging van de .Royal Air Force Escaping Society" zullen 27 Nederlandse „pi- lotenhelpèrs" uit de jaren 40-45 een week gratis vakantie in de Engelse hoofdstad doorbrengen. Deze piloten- helpers, onder wie zeven dames, ver trokken woensdagmiddag om half twee van de vliegbasis „Ypenburg" met een „Cornet" naar de R.AJF.-ba sis „Ncrtholt" by Londen. Gedurende het verblyf in Londen zullen onder meer bezoeken worden gebracht aan Chartiwell, het voor malige woonhuis van Sir Winston Churchill, aan het Buckingham Pa lace, aan de „R.A.F, memorial cha pel", gebouwd op ,3igge>n Hill" ter herdenking van de slag om Enge land, en aan de Nederlandse ambas sade, waar een receptie zal worden gegeven. Het komende weekeinde zul len de Nederlandse pilotenhelpers doorbrengen in d'e familiekring van de in de oorlog geholpen Britse pilo ten. MOBILE (AP) Stokely Carmi chael. de propagandist van de „Zwarte Macht", heeft voor een ge hoor van 600 negers op een Afri kaans-Amerikaanse school in Mo bile de negers opgeroepen om wa pens te gebruiken ter verovering van politieke macht. Hij zei: „Bid niet om macht, smeek niet om macht, maar neem de macht met een geweerloop!". „De negers in de Verenigde Staten zyn nog niet in een revolutie. Die is nog niet begonnen. We staan pas aan het begin van een revolutie de voorbereiding met wapens. We moeten maximale schade veroorza ken met een minimaal verlies van zwarte mensenlevens, en dat moet gebeuren door de guerrilla-oorlog voering". Wyzend op de opstanden van Watts en Detroit, prees hy de negers die daar het leven hebben gelaten en zei: „Kyk naar Cleveland van twee dagen geleden, dat was zelfs beter, niet waar?" Er volgde een luid in stemmend gejuich. Carmichael had kritiek op de neger soldaten in Vietnam, die op de blanken moesten schieten en niet op gele mensen. Weer volgde er oorverdovend gejuich. „De Vietcong heeft nooit de neger kwaad gedaan, het is de blanke die de neger treft". Het vliegveld van Mobile waar Car michael arriveerde, was zwaar be waakt. raketten werden gevonden die de re bellen gebruiken bij de beschieting van bases en steden. Zondagavond en vanochtend wer den met B-52 bommenwerpers Viet- congconcentraties rond Saigon onder vuur genomen. Een luchtvloot van Amerikaanse marinevliegtuigen heeft voor de kust van Noord-Vietnam 132 boten met materiaal tot zinken gebracht. Dit is het grootste aantal vernietigde boten in de gehele Vietnamese oorlog, aldus het Amerikaanse opperbevel in Sai gon. De vliegtuigen waren afkom stig van drie vliegkampschepen. Er namen by na 200 vliegtuigen aan de actie deel. Het gebied van de aan vallen strekte zich uit tot de negen tiende breedtegraad, de grens tot waar gebombardeerd mag worden. Vietcong-eenheden hebben van nacht een mortieraanval gelanceerd cp de Amerikaanse luchtmachtbasis Toei Hoa, ongeveer 390 km ten noor den van Saigon. Sommige rebellen slaagden erin om tot de rolbaan door te dringen maar werden daarvan verdreven door de Amerikanen. By de vliegtuigen konden zy niet komen. Atoomwapens? HONGKONG 'Reuter) Het blad Hongkong Star van hedenochtend meldt, dat Peking in een geheime brief vorige week aan president Ho Tsji-minh van Noord-Vietnam atoomwapens heeft beloofd wanneer deze nodig mochten blyken. De brief zou vorige week aan een Noordviet- namese delegatie ter hand zyn ge steld, nadat deze een nieuwe handels overeenkomst in Peking had onder tekend. Premier Tsjoe heeft volgens het blad aan de Noordvietnamese de legatie alle nodige wapens, voedsel en geld en manschappen toegezegd die nodig zyn voor de overwinning op de Amerikanen, maar dat China daar- by verwacht dat Hanoi overleg zal plegen by het vaststellen van de oor- logsstrategie en van de koers die by de voorbereidende vredesbesprekin gen in Parys zal worden gevolgd. VECHTPARTIJEN IN LIMBURG KERKRADE (GPD) Vier Duit se en vyf Nederlandse Jongelui raak ten in de nacht van zaterdag op zondag in de Einderstraat in Kerkrade op de vuist, nadat zy in een café tot de conclusie waren ge komen dat zij het niet eens konden worden over een bepaald onderwerp. De vechtparty laaide zo hoog op dat de politie eraan te pas moest komen. De met blauwe plekken en bulten bezaaide vechtlustigen werden tot zondagmiddag in de gelegenheid ge steld om in de rust van een cel nog eens over het verschil van me ning na te denken. De Duitsers wer den in de loop van zondag overge dragen aan de koninklyke mare chaussee die voor verder transport zorgde. VAALS (GPD) Een groep jon gelui nam zaterdagavond by een beattent in Vijlen een dreigende houding aan tegen een politieagent nadat deze drie Belgen had gear resteerd. De Belgen zochten ruzie met andere jongelui die de beat- avond bezochten. De politieman die hen wilde arresteren, kreeg assisten tie van politie te paard. In totaal werden drie Belgen en drie Vaalsena- ren gearresteerd, nadat sommige jon gelui nog geprobeerd hadden de ar restanten uit de politiewagen te be- vryden en de arrestatie te beletten. Tegen hen werd proces-verbaal op gemaakt wegens bedreiging en bele diging. Naar mededeling van een Amerikaan se woordvoerder werd lichte schade aangericht aan militaire installaties en leden de Amerikanen „lichte ver liezen". De Vietcong liet na drie uur stryd vier doden achter. Amerikaanse zegslieden in Saigon hebben gisteren bekendgemaakt, dat de afgelopen 30 dagen 503 vluchte lingen zijn gedood en dat 3500 perso nen dakloos zijn geworden by com munistische aanvallen op vluchtelin genkampen en -dorpen. EINDHOVEN (ANP» In de DAF-fabrieken in Eindhoven werden vrydagavond twee personen ernstig gewond by een ontploffing. Door nog onbekende oorzaak explodeerde een vat carbodrip, dat in de hardery ge bruikt wordt voor het harden van metalen. Na de ontploffing ontstond brand. Twee van de drie aanwezige arbeiders liepen ernstige brandwon den op. Beiden, de 50-jarige A. van Rooy uit Eindhoven en de 24-jarige M. van den Heuvel uit Helmond, zyn opgenomen in een ziekenhuis in Eindhoven. Tot nu toe konden zy nog niet verhoord worden. De brand, die door de bedryfs- brandweer en de Eindhovense brand weer werd bestreden, was binnen een half uur bedwongen. De schade be draagt volgens de politie enkele tien duizenden guldens. Naar de oorzaak wordt, onder meer door de arbeids inspectie, een onderzoek ingesteld. GEVECHTEN IN ZUID-JEMEN SANAA (AP) In het leger van Zuid-Jemen zyn gevechten uitgebro ken met contra-revolutionaire ele menten, die gesteund zouden worden door Saoedi-Arabië, aldus meldde ra dio-Aden gisteren. De gevechten woe den op ongeveer 50 km ten noorden van Aden, de grootste stad in de volksrepubliek Zuid-Jemen. Leger, veiligheidspolitie en nationale garde zouden in gevecht zijn met de op standige groep. Radio-Aden schreef de strijd toe aan het feit, dat de sul tan van Beihan, die het land uit vluchtte toen de Britten vorig jaar november zich uit het land terug trokken, is „teruggekeerd met goud en geld van Saoedi-Arabië en buiten landse inlichtingendiensten". „Wij staan voor dezelfde situatie als noord-Jemen zes jaar geleden, toen Saoedi-Arabië wapens en goud naar Jemen zond", aldus de verklaring van het kabinet van Zuid-Jemen. De „volksrepubliek Zuid-Jemen" verkreeg vorig jaar november onaf- hankelykheid na 128 jaar Brits be stuur over het gebied, de voormalige federatie Zuid-Arabië. Het Nationale Bevrydingsfront nam het bestuur over na de strijd om de hegemonie met de Flosy in zyn voordeel te heb ben beslist. De regering van Zuid-Je men verklaarde nog dat de tegen standers van het bewind willen dat de „bevrydingspolitiek" en „de goede betrekkingen met de andere Arabi sche en socialistische staten" worden opgegeven. Het land (dat in grote economische moeiiykheden verkeert) zou dan onder de invloed van .reactionaire krachten" komen. ■HB1 //////ff//f Bouwvak kreeg te weinig zon (Van onze weerkundige medewerker) LEIDEN (GPD) De zestien da gen bouwvakvakantie zyn minder zomers uitgevallen dan verleden jaar. In de meeste provincies viel het aan tal regendagen, namelyk 5 6 en in Zuid-Limburg 8, nog iets mee, maar het bleef alle dagen overdag te koel by een te groot tekort aan zon. In De Bilt bleef de gemiddelde ma ximumtemperatuur vier graden on der normaal. Verleden jaar één graad boven normaal. Er was geen enkele zomerse dag bo ven de 25 graden, noch in De Bilt noch in het zuiden, tegen verleden jaar vyf officiële zomers bouwvak- dagen. Alle bouwvakkers die niet kla gend terugkwamen zyn niet kieskeu rig en geen koukleumers geweest. Met scooter over de kop Een Leidse pastoor sloeg gister middag omstreeks vier urn- met zyn scooter in Sassenheim over de kop, toen hy een meisje probeerde te ont- wyken, dat plotseling de weg over stak. De Leidenaar raakte by dit on geval gewond. Hij moest naar het Academisch Ziekenhuis in Leiden worden overgebracht. De Amerikaanse Congrescom- missie voor atoomenergie heeft het ministerie van Defensie erop gewezen dat het de groei van de Sowjetrussische onderzeevloot on derschat, en blijkbaar niet ten volle de betekenis van de snelle vooruitgang van de Sow jet-Unie op dit gebied inziet. De commissie dringt aan op het verlenen van voorrang aan de ontwikkeling van atoommotoren voor aandrij ving van onderzeeërs. Dergelijke motoren maken minder geluid en zijn dus beter voor de bestrijding van vijandelijke onderzeeërs. Het ministerie kan geen geldige reden aanvoeren voor het uitstel in deze zaak, aldus de commissie. Het Russische regeringsblad Izwestia drukte zaterdag deze fo to af van een „machtige onder zeeboot" ter gelegenheid van de dag van de Russische Marine. Er loerden geen bijzonderheden over het nieuwe vaartuig vrijgegeven. GEBOREN I Helena Maria. d. v. J. Benutng en H. M. Ba velaar: Casper Leonard us Jo- hannes Maria, z. v. H. F. M. de Groot en A M. H. van der'Wissel; Wouter Gabrlël, z. v. W. Boudry en J. Gressle; Antonlus Ignatius, z. v. J, B. L. Geerts en M. G. van Galen: Eduard Jacob Reinler. z. v. L. Schllthuizen en H. P. M. Bierman; Johannes Nico, z. v. P. C. van der Klaauw en G. Fllppo; Pie- ter Wilhelmus Theodorus. z. v. T. P. M. J. Adriaans© en L. C. M. 'van Adrl- chem; Vincent, z. v. J. Dulvesteyn en J. E. Stokhuyzen; Sascha Mleke Ma ria. d. v. H. M. van Hassel en M H. I de Tombe; Cornelia Jacoba. d. v. C. J. Vermeulen en G. Hulsman; Ronald I Cliff z. v, J. Stouten en I. J. W. van I Dijk; Charlotte Cathérlne. d. v. J. H. Ruys en C. L. E. vr.n der Mandele; Femke Pauline, d v. F. R, Hohmann en W. M. Duynstee; Thëresia Susanna, d. v. H. A. Wetting en C. H. van Wel. OVERLEDEN P. Geerllngs. 76 Jr., man; S. G. J, Rlemerte, 84 jr., man.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 3