JF. H. Nieuwenhuizen ■Begaar nam afscheid Nogal flauwe stemming door ruime aanvoeren W. A. Kosten verlaat Leidse brandweer Prof. dr. M. Jeuken 'hoogleraar in Leiden LONEN VAN TAXI CHAUFFEURS Leidse veemarkt NYL0N-TAPIJ1 72.- p.mlr. BULTHUIS BELASTING FORMULIER DUIDELIJKER R.k. vakantiebezigheden in Leiden. Programma voor de week van 15 f/m 19 juli JUL lATERDAC IS JULI 19B8 LUIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 'J NASA zal spoedig gekleurde wolken lanceren WASHINGTON (AP) Het Natio. naai Ruimtevaartbureau (NASA) heeft vrüdag: meegedeeld, dat het van plan is raketten te lanceren van af de Amerikaanse lanceerbasis Wal lops Island, om barium wolken op een hoogte van 16.000 tot 32.000 km. boven de aarde te brengen. Op die hoogten, veel hoger dan ooit bereikt werd met experimenten met chemische wolken, zal de ge kleurde wolk zichtbaar zyn vanuit een groot gebied van het westelijk halfrond, aldus de NASA. Zy zullen vanaf de grond waar genomen en gefotografeerd worden en nieuwe gegevens verschaffen over winden, temperaturen en atmosferi sche dichtheid op zeer grote hoogten. Tot nog toe werd gekleurde wolken gelanceerd op hoogten van 257 tot I 966 kilometer. De voorgenomen lancering zal plaats vinden in samenwerking met het Westduitse ministerie voor we tenschappelijk Onderzoek. Twee Duitse geleerden en vier van de NASA hebben een onderzoek van een maand voltooid voor mogelijke plaatsen voor optische waarnemin ^RUK BEZOCHTE RECEPTIE LEIDEN In de tuin van „De de pukenhof" temidden van een dehat van bloemen en geschenken Sloifiaarden zich gistermiddag vele za- Tininrelaties en vrienden rond de fi- an lur van de heer F. H. Nieuwenhuü- "■«A, Segaar, die na 47 jaar afscheid """lm als directeur van de N.V. Fa- m" Hek van verduurzaamde levensmid- Hen v/h L. E. Nieuwenhuizen in Ru*iden. si a n B kinj "S Echtpaar Smit ïwel 1 w2>0 jaar getrouwd ratfliEIDEN Het echtpaar C. Smit- lisupbiest aan de Lammenschansweg, I aart woensdag 't 50-jarig huwelijks- j idafest. De heer Smit heeft talrijke ba- ^enln en baantjes gehad. Na zijn ditënsttyd van drieëneenhalf jaar bij dde Marine, was hij drie jaar lang bij o) wilde vaart. De heer en mevrouw :on#iit, die beiden 73 jaar oud zijn, ge- ohaeten nog een goede gezondheid. fcwjüit het huwelijk werden twee kin- idefren geboren. Er zijn drie kleinkin- ot en twee achterkleinkinderen. l lp heer Smit helpt zijn vrouw een oor>ndje in de huishouding en gaat tfaag uit vissen. Prof. mr. K. Wiersma, president commissaris van de vennootschap, zag in dit vertrek geen definitief af scheid omdat de heer Nieuwenhuizen Segaar als adviseur aan de onderne ming verbonden blijft en commissa rissen en directie kunnen blijven pro fiteren van de grote kennis en erva ring van de scheidende directeur. Spreker belichtte vervolgens drie fa cetten uit het leven van de directeur die veel energie, tijd en menselijk heid in het bedrijf heeft geïnvesteerd. In de bijna 47 jaar, dat U aan het hoofd van de onderneming stond, al dus spreker, ls in de zakelijke factor zeer veel veranderd. Een volledig ge automatiseerd bedrijf, met een vesti ging in Pannerden, staat ons thans ADVERTENTIE SPECIALE ZOMER- AANBIEDING op kamerbreedte diverse soorten 10% korting Vakkundig pasleggen v.a. f 25,per kamer. Woninginrichting BOTERMARKT 23 De heer en mevrouw F. H. Nieuwenhuizen Segaar luisteren vol aandacht naar de toespraak van de president-commissaris van de vennootschap, prol. mr. K. Wiersma. (Foto LD/Holvast) ter beschikking. Bovendien ziljn ook de arbeidsverhoudingen sterk verbe terd en is er een goede samenwer king tussen directie en personeel. Onder de velen, die deze middag de heer en mevrouw Nieuwenhuizen Se gaar de hand drukten, waren o.m. de burgemeester, mr. G. C. van dier Wil ligen en diens echtgenote, de voorzit ter en secretaris van de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rijn land, resp. ir. J. J. G. van Hoek en mr. H. A. C. Branderhorst en afge vaardigden van de Leidsche Ver. van Industrïeelen, het Centraal Bureau van Tuinbouwveilingen, de Groente en Fruitverwerkende Industrie, ver tegenwoordigers van werkgevers- en werknemersorganisaties en tal van vrienden, kennissen en zakenrelaties. LEIDEN Na het buiige en stormachtige weer van deze week was het een weldaad, dat gisteren de Leidse veemarkt onder gunstige weersomstandigheden kon worden gehouden. De aanvoeren waren goed en aan de ruime kant. Er heerste op de markt dan ook een levendige drukte. Toch was de kooplust niet zo groot waardoor de stemming in de handel minder was dan vorige week. Een ruimer aanbod veroorzaakte een afwijzende houding aan en ging op vele markten een iets flauwereniet in op de vraagbiedingen. Later stemming, waardoor de prijzen moei- herstelde de markt zich en kwamen lijk staande waren te houden en inkopers en verkoper? toch tot over- enkele rubrieken zelfs iets gedrukt j eenstemming met niet veel lagere werden. De handel kon over het ge- prijzen dan vorige week. w Notering per kg geslacht gewicht (3e, 2e en le soorten): vette koeien van f3.75 tot f4.25 en f4.70: extra kwaliteiten tot f5.15; slachtstieren van f 4— tot 14.50 en f 4.70 heel genomen toch wel met redelijk i worden bestempeld De totaal aan voer bedroeg 3326 dieren Gebruiksvee Dt aanvoer in deze afdeling was niet veel ruimer dan j worstkoeien van f3.50 tot f3.70. vorige week, maai waarschijnlijk j door het verslechterde weer liep de Vette kalveren Vergeleken bij belangstelling iets terug. De handel vorige week weinig verandering De in melk- en kalfkneien hield het rus-1 exportmogelijkheden zyn gunstig, tig en staande prijzen. Voor de wei- Wel is de vraag bijzonder gericht op derij bleef de vraag naai- goede goede kwaliteiten, temeer daar het koeien goed en gaven in de sector aanbod momenteel aan de ruime gen van de bariumwolken in Argen- vare koeien de eerste kwaliteiten kan. is. De prijzen lagen bij het tinië. Chili, de Nederlandse Antil len, Peru en Venezuela. DEN HAAG (ANP Staatsse cretaris Grapperhaus van Financiën heeft een werkgroep ingesteld, die de redactie van de formulieren, welke bij de belastingdienst in gebruik zyn, systematisch zal bezien. De formu lieren zullen daarbij kritisch worden getoetst aan eisen van duidelijkheid en ook van hoffelijkheid tegenover de belastingplichtigen. Dit blijkt uit het antwoord van de staatssecretaris op schriftelijke vragen van het ka merlid mr. F. Portheine (WD). In diit antwoord deelt die bewindsman verder mede dat de opdracht aan de werkgroep van vrij grote omvang is, en dait met de uitvoering geruime tijd gemoeid zal zijn. Er wordt naar gestreefd, dat de werkgroep haar werkzaamheden op 1 januari 1970 zal hebben beëindigd. een redelijke en prijshoudende nan- ruimere aanbod niet hoger del te zien. Voor oc mindere soorten Notering per kg. levend gewicht liep de handel flauwer af met iets van f3.— tot f3.35 en f3.60. lagere prijzen. Notering: melk- en kalfkoelen 1 Wolvee In deze afdeling was de van f975.— tot f 1300.— en f 1700.— 1 aanv0611 tamelijk groot. Het aanbod, vare koeien van f680.— tot f 1000 v°oral voor zuiglammeren. was rui en f 1450.i mer- Daardoor begon de handel aan- T rj vankelijk wat strekzaam en terug - ng\ee In deze afdeling nog houdend. De exportvraag bleef ecil- steeds weinig aanvoer van een aan-1 ter on,VOTandei.d Boed en z0 kwanl tal pinken en enkele graskalveren De handel verliep tamelijk rustig met vrij stabiele prijzen Notering: pinken van f 650.tot f 850.enkele tweejarige nog guiste dieren boven notering. goed en zo 1 de nandel ai vrij gauw op gang, met i vrijwel dezelfde prijzen als vorige week. Ock voor de vette schapen had de handel bij een kleinere aanvoer een redelijk en prijshoudend verloop Voor de weiderij een iets vehnln- Vette koeien De aanvoer in deze derde belangstelling. De jonge lam- afdeling was groot genoeg. Door het meren zyn in verhouding tot de loskomen van de vaak te vette land- zuiglammeren wel erg prijzig, koeien, was het aanbod op alle loopt het seizoen ten einde. De han en f 147.50; enkele zware kwaliteiten boven notering tot plm. f155. weidelammeren van f 100.tot f115.— en f125.—. Varkens voor fob en mesterij Ook in deze afdeling was de aan voer tamelijk groot, in het bijzonder wel van de biggen De belangstel ling daarentegen was wat minder, met gevolg dat het ruime aanbod een matige nandel veroorzaakte met maar moeilijk staande te houden prijzen Notering- drachtige zeugen van f375.— tot f400— en f450.—; schrammen van f 85.— tot f 95.en f 115.biggen van f 65.tot f68.— en f70.—. Slachtvarkens Bij een behoor lijke vraag en geen overgroot aanbod was de handel in slachtvarkens deze week wel redelijk. De vleesfabrieken verlaagden vorige week hun prijzen met 5 cent. waardoor ook de prijzen in de markthand*»1 iets lager uit vielen. Prijzen por kg levend gewicht: lichte slachtvarkens van plm. f2.10 tot f2.15: lichte slachtzeugen van plm. f 1.60 tot f 1.70. Academische examens Aan de Technische Hogeschool in Delft zyn geslaagd voor het kandi daatsexamen bouwkundig ingenieur de heren W Q. Stolwijk uit Leiden en H. Polling uit Alphen a/d Ryn. Voor het doctoraal examen civiel- ingenieur slaagden de heren C. S. Kleinman met lof (Leiden), J. H. van der Ploeg met lof (Leiderdorp), H .J. Klein te Haneveld (Wassenaar), Ook ij. Metfvogel (Katwijk aan Zee). markten weer iets ruimer. Hoewel de vraag In de vleeahandel behoorlijk was, lieet het zich gisteren aanzien dat de pryzen. by het ruimere aan bod, aanmerkelijk lager zouden wor del deed het tamelijk rustig aan met vrij constante prijzen. Notering: vette schapen van f105. tot f125.en f140.weideschapen van f120.— tot f130.— en f140.—; den. De handel nam aanvankelijk i zuiglammeren van f120.tot f135. O I LEIDEN Bij Koninklijk Besluit is prof. dr. M. Jeuken S.J., :J[(jirectcur van het Instituut voor Theoretische Biologie der <eidse Universiteit, benoemd tot gewoon hoogleraar in de wys- erige biologie aan deze universiteit. benoemd tot directeur van het Insti tuut voor Theoretische Biologie der Leidse Universiteit, waarbij hij in 1965 was aangesteld als wetenschap pelijk hoofdambtenaar. In februari 1966 werd prof. Jeuken, van Miens hand vele publikaties zijn versohe nen, benoemd tot bijzonder hoog leraar vanwege de Sint-Radboud- Stichting in de wijsbegeerte aan de Landbouwhogeschool te Wageningen. IN WIJSGERIGE BIOLOGIE i Prof. Jeuken, die op 26 januari in en Haag werd geboren, legde het ndexamen h.bs.-B af aan hetSint- loysins-Colege in zijn geboorte- I aats en volbracht vervolgens de assieke studies aan de Schola Ca- )lina van hetzelfde college. In 1934 ad hy toe tot de Orde der Jezu- ten, waar hy zijn klassieke studies »rtzette. In 1940, drie jaar nadat j met de studie in de wijsbegeerte as begonnen, legde hy cum laude ft licentiaatsexamen af aan de Fa- ütas Philosophica Collegii Berch- laniani Societatis Jesu te Nijmegen. Eveneens in 1940 liet prof. Jeuken ch te Leiden inschrijven als student i de biologie. Na de sluiting van de eidse Universiteit zette hy zyn stu- ie voort te Utrecht, waar hij in 1945 Jum laude het kandidaatsexamen Qegde. In 1952 slaagde prof. Jeuken, d' te in 1947 aan de Facultas Theolo- lOl lea Collegii Maximi Societatis Jesu Wl i Maastricht het licentiaatsdiploma i de theologie had behaald, te Lei en cum laude voor het doctoraal xamen biologie. In 1957 vertrok prof. Jeuken, die sraar was aan het R.K. Lyceum te >elft en het R.K. Gymnasium van )e" iet eertijds door hem zelf bezochte lint-Aloysius-College in Den Haag, maiaar Indonesië, waar hy werd be- n oemd tot lector in de biologische aculteit van de Universitas Negeri ssi Gadjah Mada" te Djokjakarta. B Nadat hij in december 1961 inNe- n< erland was teruggekeerd, werd prof. id, euken begin 1962 benoemd tot we- lo0l enschappelijk hoofdambtenaar bij de jgj fentrale Interfaculteit van de Ka- tjj, holieke Universiteit te Nijmegen. Te- ld( elfdertijd doceerde hy aan hetSint- j iloysius-Col lege in Den Haag en het Stanislas-College te Delft. Na het vertrek van de eerste direc- leur, prof. dr. W. Vervaart, naar de :a Verenigde Staten, werd prof. Jeuken Met ingang van 1 september LEIDEN Op eigen verzoek zal de heer W. A. Kosten, thans waarne mend commandant van de Leidse brandweer, met ingang van 1 sep tember de dienst verlaten. De heer Kosten, die d'e burge meester hiervan gasteren in kennis heeft gesteld, gaat met functioneel leeftijdsontslag. De ontslagaanvrage van de heer Kosten, die elders een direoteursfunctie kreeg aangeboden, komt voor het Leidse brandweerkorps als een volkomen verrassing. Nog on langs behoorde hij tot de sollicitanten van de door het plotseling overlijden van de heer S. W Hagendoorn va cant gekomen plaats van brandweer commandant. Zoals bekend is de heer A. C. Broeshairt m.i.v. 1 sep tember as. in deze functie benoemd. De heer Kosten, die in 1946 direct reeds als ondercommamdant zyn In trede in het Leidse brandweerkorps deed, heeft mede een groot aandeel gehad In de modernisering en de op voering van de paraatheid van het Leidse korps. Daarnaast besteedde hy grote aandacht aan de preventieve taak van de brandweer (het juist toepassen van veiligheidsvoorschrif ten) en de interne organisatie van het korps. Met zyn manschappen heeft de heer Kosten vaak voor jie- te vuren gestaan". He t laatst nog by de brand by Sikkens in Sassen- heim, waarvoor hem onlangs een onderscheiding werd verleend. Vóór zyn Leidse jaren was de heer Kosten zes jaar elders by de brand weer werkzaam. Daarvoor diende hy acht jaar by het wapen van de genie. In de 22 jaar, dat de heer Kosten het Leidse korps diende, heeft hy voor dit korps veel goodwill ge kweekt, waarby het steeds zyn stel regel was: ik dien. Een gedachte, welke hy steeds in de meervouds vorm wist om te zetten. Naar aanleiding van de inhoud van het namens dt- Leidse taxichauffeurs door de heer Truyers, ingezonden stuk. dat werd gepubliceerd in Uw blad d.d. ll-7-'68, zou ik gaarne eni ge opmerkingen maken: Indien de heer Truyers de bedoe ling heeft om, zoals hy beweert, eni ge orde in de door hem veronderstel de chaotische toestanden te schep pen .zou het beter geweest zyn als hy zich wat beter op de hoogte ge steld had. Op het gevaar af in herhaling van het in „het advertentieblad" gepubli ceerde te treden, volgt hier de werke- lyke toestand: De werkweek van een taxichauffeur bedraagt inderdaad 51 uren per week. Aangezien het werke- lyke inkomen van de chauffeur geen twee weken hetzelfde is .wordt voor de „inhoudingen op het loon" een normloon (tevens het vakantie week loon) aangehouden van f 143.80, waarnaar dus de loonbelasting, de premie voor a o.w. enz. worden bere kend. Van de werkgever ontvangt de chauffeur echter een „grondtoon" van f 74.44. vermeerderd met 8 van het opgereden bedrag; de fooien *met als maximum 15Te, een maxi mum bestaat niet) completeren het normale weekloon. Het door de heer Voor het kandidaatsexamen civiel- ingenieur slaagden de heren W. H. de Brabander (Hazerswoude), H. T. A. de Hey (Leiden), W Kol (Leiden), J. S. Runderkamp (Wassenaar), J. van Ryn (Katwyk aan Zee). De heer A. G. A. Everts uit Wasse naar slaagde voor het kandidaats examen myningenieur. Aan de Vrye Universiteit in Am sterdam slaagden voor het examen in de godgeleerdheid, propedeutischt J. W. Doff (Leiderdorp), Ch. A. D. van der Meulen (Wassenaar). Voor het kandidaatsexamen in de rechts geleerdheid slaagde mejuffrouw S. A. Rullmann (Oegstgeest). Voor het tweede gedeelte van het kandidaats examen in de geneeskunde slaagden mejuffrouw L. Colpa (Boskoop), me juffrouw Z. M. Kepel (Leiden), me juffrouw C. O. W. Stapper (Alphen a/d Ryn), mejuffrouw M. J. Wyn- beek (Alphen a/d Ryn). Voor het doctoraal examen biologie slaagde mej. J. M. Kapteyn uit Al phen a/d Ryn. Van 163 economisriie k3 wetend happen" s laag- Parochie Maandag 15 juli Dinsdag 16 juli Woensdag 17 juli Donderdag 18 juli Vrijdag 19 juli Herensingel 9 u. Alexanderstr. Noord wij kerhout brood en drinken mee 9 u. Alexanderstr. Linnaeushoff Brood en drinken mee 9 u. Alexanderstr. Amsterdamse Duinwaterleiding brood en drinken mee 9.30 u. Alexanderstr. Film 1.30 u. zwemmen 9 u. Alexanderstr. Avifauna brood en drinken mee Hartebrug 9 u. Romanuszaal Noordwij kerhout brood en drinken mee 9 u. Romanuszaal Linnaeushoff Brood en drinken mee 9 u. Romanuszaal Amsterdamse Duinwaterleiding brood en drinken mee 9.30 u. Romanuszaal Film 1.30 u. Zwemmen Badpak, brood en drinken mee. 9 u. Romanuszaal Avifauna brood en drinken mee St. Petrus en Lodewijk 9 u. Petruskerk Noordwij kerhóut Brood en drinken mee 9 u. Petruskerk Linnaeushoff brood en drinken mee 9 u. Petruskerk Amsterdamse Duinwaterleiding brood en drinken mee 9.15 u. Petruskerk Film Badpak, brood en drinken mee 9 u. Petruskerk Avifauna brood en drinken mee Leonardus 9 u. Potgieterlaan Noordwij kerhout brood en drinken mee 9 u. Potgieterlaan Linnaeushoff Brood en drinken mee 9 u. Potgieterlaan Noordwij kerhout Badpak, brood en drinken mee. 9.30 u. Potgieterlaan Film Zwemmen Badpak, brood en drinken mee 9 u. Potgieterlaan Avifauna brood en drinken mee Antonius 9 u. Churchilllaan Noordwij kerhout brood en drinken mee 9 u. Churchilllaan Linnaeushoff Brood en drinken mee 9 u. Churchilllaan Noord wij kerhout Badpak, brood en drinken mee. 9 u. Churchilllaan Film Zwemmen Badpak, brood en drinken mee 9 u. Churchilllaan Avifauna brood en drinken mee per week komt nergens voor. Bovenstaande arbeidsvoorwaarden zyn terug te vinden in de c.a.o. die is afgekondigd eind mei en die met terugwerkende kracht geldig is per 1 april 1968. Hierin staat ook dat voor diensten op zondag f 6,30 extra moet worden betaald en voor diensten op niet op zondag vallende feestdagen f 11.98 extra. Dat door een hoog bedrag aan be lasting en diverse premies het netto loon belangrijk lager ligt dan het bruto-loon, licht waarachtig niet aan de werkgever; veel meer dan welke werknemer dan ook heeft juist de werkgevers alle reden om zich over het huidge belastingstelsel te bekla gen. In myn bedrijf wordt de gehele loonadministratie op gezette tyden onderworpen aan een zeer nauwge zette controle door de loontechnische dienst; by gebleken foutieve loonbe- talingen volgt gerechtelyke vervol ging, terwyl tevens het evt. te weinig betaalde loon alsnog moet worden uitbetaald. By elk bbnafide bedrijf, en ik weet dat er in Leiden in de tuxisector diverse solide, zy het mis schien niet sterk op de voorgrond tredende bedryven zyn, zal de loon- betaling dus volledig voldoen aan het in de c.a.o. gestelde. Ik kan my dus niet voorstellen dat er taxichauffeurs zyn, die een loon ontvangen dat op andere wyze is samengesteld. Is dit wel het geval, dan dwingt dit tot twee conclusies: 1. de ondernemer moet terwille van de looncontrole knoeien in zyn loon administratie en is dan dus niet meer „bonafide" te noemen; 2. de betrokken werknemers moe ten aan hun (foutieve) loon hun (misschien stilzwygende) goedkeu ring hebben verleend en hebben daardoor geen recht of reden zich middels ingezonden stukken te bekla gen, temeer daar er officiële en doel treffende wegen openstaan om aan de ontduiking van de voorschriften door hun werkgever een zeer snel ein de te maken. Tot slot nog twee opmerkingen het vakantiegeld wenst de heer Truyers gemakshalve buiten beschou wing te laten; volledigheidshalve wens ik te memoreren, dat het hier gaat om f431,40, m.i. bepaald niet te verwaarlozen; wanneer chauffeurs kunnen be staan van een loon, dat aanmerke- lyk lager ligt dan het wettelyk vast gestelde loon (en zy bewyzen dit door er van te bestaan) wordt het duidelijk dat de chauffeurs, die wèl het officiële loon ontvangen, geen re denen meer kunnen hebben om zich n „financieel" opzicht te beklagen. Met dank voor plaatsing, Taxi-onderneming Garage Werkho ven, Pelikaanstraat 13a, Leiden. de de heer N. Siljee uit Oegstgeest. In de sociale wetenschappen slaag den voor het kandidaatsexamen poli ticologie mej. N. Slootweg (Hazers woude) en mej. P .M. van Spronsan (Leiden) Voor het doctoraal examen in de psychologie slaagde de heer L. W. Langeler uit Oegstgeest. Benoemingen bij Leidse Universiteit By besluiten van het College van Curatoren der Leidse Universiteit zyn benoemd: drs. W. A. L. Duyndam voor het tyd- vak van 1 mei 1968 tot 1 mei 1969 tot wetenschappelyk medewerker in tydeltfke dienst by de Pathologie; mevr. drs. C. Elias-Eversen voor het tydvak van 1 juni 1968 tot 1 juni 1969 tot wetenschappelyk medewer ker in tydelyke dienst by de facul teit der letteren (Engelse letterkun de drs. H. E. D. J. ter Keurs voor het tydvak van 1 januari 1968 tot 1 januari 1969 tot wetenschappelyk medewerker in tydelyke dienst by de Fysiologie; mevr. J. C. Lesh-Roun- tree voor het tydvak van 14 mei 1968 tot 1 juni 1969 tot wetenschappelyk ambtenaar in tydelyke dienst by de Sterrekunde; drs. A. A. van Raad voor het tydvak van 1 juni 1968 tot 1 juni 1969 tot wetenschappelyk me dewerker in tydelyke dienst by de faculteit der Letteren (Duitse taal kunde); dr. E. Scheffer tot weten schappelyk hoofdmedewerker in vas te dienst Dy de Pathologie; dr. G. H. Schokker tot wetenschappelyk hoofdmedewerker in vaste dienst by de faculteit der Letteren (talen en cultuurgeschiedenis van Zuid-Azië); drs. Th. J. Siskens voor het tydvak van 1 mei 1968 tot 1 mei 1969 tot we tenschappelyk medewerker in tyde lyke dienst by de Theoretische Na tuurkunde; drs. H. van Someren voor het tydvak van 1 mei 1968 tot 1 mei 1969 wederom tot wetenschappelyk medewerker eerste klasse in tydelyke dienst by het Instituut voor Radio- pathologie en Straltnbesaherming, gedetacheerd by de moleculaire ge netica. Benoemd tol adjunct-inspecteur politie LEIDEN Met ingang van 16 ju li a.s. is de heer F. J. Dankmeyer te Leiden, die onlangs het einddiploma van de politie-academie in Apeldoorn behaalde, benoemd tot adj. in specteur by de gemeente-politie te Almelo, een Twentse stad van te gen de 60.000 inwoners.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 3