Ds. H. Bouter verlaat Hervormd Leiden Bevorderingen aan Rijnlands Lyceum Bevorderingen Leids Gymnasium „De Sleutelbloem" gaat samen met „Werkende Jeugd MeisjU gered Zomer-cursus over Amerikaans recht Leidenaar kreeg slag in gezicht In Oegstgeest „Werker van het eerste uur" VREDESTEIN Academische examens MUZIKALE SHOW IN LEIDSE HOUT MAANDAG 1 JULI 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA J LEIDEN In een geheel bezette Bevrijdingskerk in Leiden Zuid-West heeft ds. H. Bouter gisteravond in verband met zijn a.s. vertrek naar Hilversum, afscheid genomen van hervormd Leiden. Gelet op de groeiende samenwerking in dit stadsdeel tussen hervormden en gereformeerden droeg deze afscheids- dienst een interkerkelijk karakter. De dienst was belegd door de hervormde wijkkerkeraad „Boshuizerwijk" en de geref. wijk raad in Leiden Z.-W. De gereformeerde predikant, ds. J. Boven berg, leidde zijn hervormde collega deze avond naar de kansel. De vacature van ds. Bouter, die zondag 18 augustus zijn intrede doet in Hilversum, zal niet lang vacant blijven. Nog voordat de dienst begon werd meegedeeld, dat ds. J. Poort, thans predikant van de hervormde Kooiwijk, de toezegging van beroep in de va cature ds. Bouter had aangeno men. Onder de velen, die het kerkgebouw vulden, waren ojn. burgemeester, mr. G. C, van der Willigen, wethouder P. S. Harmsen, die het gemeentebe stuur vertegenwoordigden, tal van afgevaardigden van andere kerkge meenschappen deken Haring was namens het r.-k. dekenaat aanwezig vele predikanten en vertegenwoor digers van tal van kerkelijke colle ges. Het hervormd Kerkkoor o.l.v. de heer H. Beenhakker, met als solis te mej. A. Verdoes, verleende aan deze dienst zijn medewerking. Ds. Bouter nam deze avond af scheid met een predikatie over Mat- theus 5:47 (midden) „Waarin doet U meer dan het gewone?" In zijn inleiding tot de overden king, merkte ds. Bouter o.m. op, dat het hem vreugde schonk afscheid te mogen nemen temidden „van de mensen van het eerste uur in Zuid- West". De eerste kerkdiensten in de ze nieuwe en sterk uitbreidende wijk werden, nu al weer tien jaar gele den, gehouden in de aula van de Prinses Margrietschool, waarvoor la ter de (gereformeerde) Bevrijdings kerk in de plaats kwam. Kerkdiensten in de ze kerk waren voor hem steeds het hoogtepunt in zijn pastorale leven. De gemeen schappelijke diensten van hervorm den en gereformeerden zag spreker Ambts j uhi Ieuin (Is. A. J. de Jong LEIDEN Ds. A. J. de Jong, sinds 81 maart hervormd predikant in Lei den. zal zondag 14 juli in de Mare- kerk voorgaan in een dienst, waarin het feit zal worden herdacht, dat hij een kwart eeuw geleden in Eder- veen (Gld.) in het predikambt werd bevestigd. Ter gelegenheid van dit zilveren ambtsjubileum wordt donderdag 11 Juli in het gebouw Rehoboth, 's avonds van 8 tot 9.30 uur, een re ceptie gehouden. als een top in het gemeenschappelijk werkplan. In Zuid-West hebben her vormden en gereformeerden elkaar gevonden en dit is uitgegroeid tot een niet exclusief onderonsje. Ook over het toenaderend contact in Z.W. met de r.k. was spreker dankbaar ge stemd. Er is hier een samenwerking gegroeid, welke wij voor tien jaar voor onmogelijk hadden gehouden. Sommigen zeggen, aldus ds. Bou ter, het is te veel, maar ik ben er heilig van overtuigd, dat het nog te weinig is. In al ons gezamenlijk werk willen wij uitsluitend op Chris tus en zijn woorden letten. De scheidende predikant, die zich hierna op zijn tekstwoord richtte, zet te uiteen, dat wij mensen het gewoon vinden, dat wij liefhebben, die ons liefhebben. Groeten, die ons groeten. Christus geeft ons echter in zyn on begrensde liefde een ander voorbeeld. Een liefde, die tot een lijdensweg uit groeide en op een triomf uitliep. Bij de verdere uitwerking van zijn tekst, hield ds. Bouter de gemeente ook het woord van Paulus aan de Philippen- zen voor ogen. waar hij zegt en bidt: dat uw liefde nog steeds meer overvloedig moge zijn in helder in zicht en alle fijngevoeligheid. Dan zult gij rein en onberispelijk zyn tegen de dag van Christus, vervuld van de vrucht van gerechtigheid, welke door Jezus Christus is, tot eer en prys van God. Vamor-examens y DEN HAAG By de examens van de stichting Vamor in Den Haag slaagden voor het Vamor-diploma- ry-instructeur voor de categorie B-E de heren W. Buts. Lisse; C. van Kampen, Voorhout ;C. van der Meer. Rijnsburg; G .van der Meer, Roe- J lofarendsveen en H. Steenbergen, Leiden. Voor de categorie C-D-E-slaagden de heren H. Arends, Zoetermeer en Ph. van Ast, Voorschoten. Geopend in Gravensteen Burgerlijke stand van Leiden LEIDEN In tegenwoordigheid van de Amerikaanse ambassadeur werd hedenochtend in het juridisch studiecentrum „Gravensteen" de zesde Leiden-Amsterdam-Columbia zomercursus voor Amerikaans recht geopend door de rector magnificus van de Leidse Universiteit prof. dr. CiKBOKEN Willem Eduard. z, v. W. Klsman en P. Muntendam C. Groen, Anastasia Maria, d. v. J, JAan Hptp pursue v&n nncpvppr pan p Goldenberg en s, M. Vlsscher: Pe- Aan aeze cursus van ongeveei een tra. d. V. P A Ras en M. van Riems- maand wordt deelgenomen door zes- dijk; ingo, z. v K. Schuier en H Hass; tig jonge juristen uit zeventien lan- Eduardo Cornells Willem Abraham, z. v. C. H W. Bekooij en J. P H. Zonder- op. Angélique Isa belle, d v. R A. Les- quillier en A. T. M. Markus; Maurice Johannes, z. v. B Tervooren en N. W Stiefelhagen. Leendert. z. v. D L. van Duijn en M. L A. Brussee; Agnes Jo hanna Margrietha, d. v, R. van As en J. C Plikweert; Marijke Maria, d. v. W. A. Vincent en M C. van de Wiel. GETROUWD J. A Valk en J. M. H Stlkkelorum: A D. den Haan en I. H Oudolf; E. de Graal en E. Taverne; A. H. Dernee en M. A. J. van Berkel. OVERLEDEN Cuperus. 63 Jr., man; man; M. J. van L. van der Slot. ADVERTENTIE Ds. H. Bouter Ds. Bovenberg, die een kort af scheidswoord sprak, wees erop, dat ds. Bouter in Zuid-West ccn van de werkers van het eerste uur was. Hij wist bruggen te slaan en scheuren te helen. Met elan en vreugde bent U steeds bezig geweest. U deed het en pakte aan, daarbij hebt U ons als ge reformeerden nooit losgelaten. Aan het einde van de dienst zong de gemeente ds. Bouter de zegen bede uit Psalm 134 toe .Na afloop van de kerkdienst namen velen afscheid van ds. en mevrouw Bouter. Zijn brommer trok te langzaam op... LEIDEN Een 19-jarige bromfietser uit Leiden kreeg gisterochtend omstreeks kwart over tien op de Trekvaartbrug een vuistslag van een medeweggebruiker. De bromfietser, die een meisje achterop had, stond op de Maresingel te wachten voor het rode verkeers licht. Hij trok onmiddellijk op toen het licht op groen sprong. Te langzaam echter naar de zin van een achter hem aan rijdende automobilist. De autobestuurder reed het stel op de bromfiets na enkele meters klem, waarop een naast de automobilist gezeten en tot nog toe onbekend gebleven man de jongen een vuistslag in het gezicht gaf. De klap kwam zo hard aan, dat de bril van de bromfietser in scherven op straat viel. De politie is druk bezig de twee autorijders, die er na het incident snel vandoor gingen, op te sporen. autobanden fcW hcukb owt hitst**it den. waaronder enkele landen achter het ijzeren gordtfn. Deze cursussen, die van een Leids initiatief zyn uit gegaan, worden jaarlijks beurtelings in Leiden en Amsterdam gehouden De rector magnificus achtte het in zijn openingstoespraak van groot be lang dat men eikaars rechtssystemen leert kennen, en zeker een meer ge degen kennis van het rechtssysteem van Amerika aangezien dit land een zo grote invloed heeft op het wereld gebeuren. Hij wees er op dat de „rechten van de mens" mettertijd een belangrijk onderdeel zo niet de basis moeten worden van alle rechts systemen. en dat Amerika in het ver leden veel heeft bijgedragen tot de formulering en tot erkenning van de ze rechten. Daaraan doen de recen te gebeurtenissen in Amerika, die dikwyls zo in stryd lyken met die fundamentele rechten, niets af. Hij herinnerde voorts aan de Pelgrim Fathers, die uit Engeland naar Lei den kwamen om erkenning van fun damentele rechten te verkrijgen, en die later naar Amerika trokken om daar een belangrijke bydrage tot de opbouw van de maatschappij te leve ren. Namens de zes Amerikaanse do centen sprak prof. H. Smit, directeur van Columbia University, jurist en tot Amerikaan genaturaliseerd Ne derlander, de deelnemers en organi- satoren toe HU deelde mede dat in de afgelopen vyf jaren driehonderd juristen uit twintig landen aan de cursus hebben deelgenomen. Hij sprak bijzonder waarderende woorden voor het initiatief tot de cursus dat inder tijd door prof. Feens 1 ra werd geno men en voor diens organisatorische bemoeienissen in de afgelopen vijf jaren. Deze organisatie-arbeid is thans overgenomen door prof. mr. Th. Koopmans. In een geestige toe spraak. waarin hy herhaaldelijk ci teerde uit het „rode boelcj:van Mao Tse-toeng. wees hij voorts op de aparte onderwysmethoden die by de cursus gevolgd zullen worden en die een gedegen voorstudie voor uitslui tend discussie-bijeenkomsten inhou den. Hij was er over verheugd, dat ook landen van achter het steeds doorschijnender wordende yzeren gordijn vertegenwoordigd zijn. PROMOTIES LEIDEN —Aan de Leldse Uni versiteit is de heer G. K. van Don gen geboren te Rotterdam en thans wonende te Nieuw er kerk aan de IJs- sel, gepromoveerd tot doctor der ge neeskunde op proefschrift getiteld „Het temporo-mandibulaire gebied bij de mens in de stadia van 50 en 80 mm kop. stuitlengte". De promo tor was prof. dr. I F. M. Landsmeer; idem de heer M. J. M. Bless geboren te Nijmegen en thans wonende te Noord wijk aanZee, tot doctor in de faculteit der wiskunde en natuurwe tenschappen op proefschrift getiteld .On two HoUmid ostracode genera from the upper carboniferous of northwestern Spain" De promo tor was prof. dr A. Brouwer; idem tie heer A. M. d'Ans. geboren te Luik en thans wonende te Oostende tot doctor in de faculteit der letteren op proefschrift getiteld „Le créole Francais D*Haiti (étude des unites d'artudation. d'expropsion et de communication"! De promotors wa ren prof. dr. L. Kukenheim en prof. dr. J. Voorhoeve. Aan het einde van de cursus 1967- 1968 werden de volgende leerlingen aan het Stedelijk Gymnasium naar klasse II bevorderd Wessel Abcouwen. Hiltje Barend- sen. Leintje v. Bemmelen. Hanna de Boer. Rudy Brandt. Annemieke Brinksma, Anneke Burgerjon, Pieter v. Dishoeck. René Entzinger, Ton Flerig, Heieen Frets, Evert Hegnau- er. Frans Hagedoorn, Hylke Hooge- veen, Alexander v. Kinschot. Aja Leemans. Ronald Mackenzie, Janine Melai, Ankie Neut. Bernard Vermet. Peggy Bannier, Lieneke v. Bredero- de. Pieter v. Duin, Anneke v. Evert. René Hartel, Lex Heerma v. Voss. Dick Oostergoo. Eduard Pels. Wim Roe 11, Martin Schreuder. Jan Willem V LEIDEN Het Cursusjaar 1967 -1968 van het vormingscentrum „De Sleutelbloem" is deze week feestelijk afgesloten. De jongelui gingen per bus naar de Nieuwkoopse plassen, waar een rondvaart werd gemaakt. In Nieuwkoop werden n-» de rond vaart de getuigschriften uitgereikt. De heer J. Nieuwkamp, directeur van de stichting „De Sleutelbloem" en van de Stichting Vorming Wer kende Jeugd te Leiden, reikte namens het bestuur de getuigschriften uit. De heer Nieuwenkamp deelde mee. dat beide stichtingen thans hetzelf de bestuur hebben en dezelfde direc tie. In de praktijk betekent dit een fusie. Met ingang van het nieu we cursusjaar zal men ook gebruik gaan maken van dezelfde accommoda tie in de Haverstraat. Deze ontwik keling is zeer verheugend en zal het vormingswerk in Leiden zeker ten goede komen, omdat het vormings werk e ensteeds duidelijker eigen plaats krijgt in het onderwijs. Diploma's Aan de volgende 35 tweede jaars cursisten werd een getuigschrift uit gereikt. P. Driessen, W. M. J. van Leeuwen. P. C. M. Peet. A. de Bree, C. van Bee- len, F. de Roode, M. de Mooy, L. Witvliet, J. van Dij, A. van der Geveilde percelen LEIDEN In het Venduhuis dei- Notarissen werden de navolgende percelen geveild. T.o.v. Notaris W. F. Karstens te Leiden en C. van Bre da te Poortugaal: Dubbel pakhuis Rijnstraat 4 en 4a, gemijnd op f 26.700 door P. Moerman q.q. T.o.v. Notaris M. P. Kaptein te Lei den; Woonhuis Mussem broekstraat 21/21a op f 7300.- door F. Brands q.q. Woonhuis Mi'^mbroekstraat 23 /23a op f5050.- door J. Verbaan Woonhuis 5e Binnenvestgracht 2 op ƒ2450,- door J. v. Aller q.q. Woon huis R. Visscherstraat 53 op f8900,- door T de Bolster. Bent, J. Overdijk, M. Hermes. M. Zandvliet- de Jong. W. de Mey, L. van Duyn, C. Borreman- de Wit, G. Borreman, W. A. de Mey, A. Boelee, A. M. Stouten. H. G. M. A. West broek, A. C. Verhoef, M C. Schuck- hard, C. L. Meyer, J. Braxhoven, M. E. van Nierop, M. Noort, A. S. Ravensberger, A. W. Gravenkamp, W. Leensvaart. C. H. Wagemaker. J. J. Vavier, A de Roode, E. v. d. Kwaak, A. v. d. Berg. LEIDEN Aan de Leidse Univer siteit zijn geslaagd voor het doe. ex. Ned. Recht de heer D H. van Maltzahn (Leien)kand. ex. geschie denis de heren R. Andriessen (Vlaar- dingen), W. Troost (Den Haag». D E. H. de Boer (Den Haag» en H. P. Lambooij (Voorburg); doet. ex. ge schiedenis de heren J. C. H. Blom Leiden: H F. L. O de Liarge Bohl (Milsweeki; kand. ex. W. Socio logie de heren H. B. Entzinger (Den Haag». P. L. Stroink (Leiden». C. J. H Intven (Rotterdam». J. W. Be ker (Leiden», M Mazgani (Leiden), S. S. Waterreus (Den Haagt en R. L. de Veer (Den Haag); doet. ex. Vrije Studier. Mevr. C. I. Hupkes-Cohen (Rotterdam); kand. ex. Chinese taai en letterkunde M. E. v. d Berg. De volgende leerlingen van het i Tonnie Mastenbroek, Henny Polwijk. Rijnlands Lyceum in Oegstgees'. zijn j Klaas-Bart de Raad. Annemieke bevorderd: Reynders, Ada Roos, Reindert Schip- Van klas 1 naar 2: Mark van den per- Steven Slattery, Ken Vos. Lu- Bergh. Wiesje de Boer, Ingrid van cas Vries. Hendrik Vrolijk, Kees Dugteren, Mieke van Duynen. Daniel le Eriks. Dietje Groeneveld, Hans Held, Roelie Houweling, Evelien Kle ver, Lydia Kooyman, Loes Kranen burg. Tltia Mackenzie. Elbert Ploos van Amstel, Arnoud Rikkers, Reinier van Rijssel. Peter Sillem, Roel van Straten. Ferdinand Thung. José van Tol, Ditsy Verdonk, Leo Verhoeven, Kees Visbeen, Erik Vollebregt, Sjoerd Vollebregt, Karei Zandbergen Gijs Nieuwenhuys, Sjaak van Breda, John Asselbevgs. Flip Bakker, Bar bara Duyfjes. Kees Erends, Feico Glastra van Loon, Leny de Groot, Maryke Hugenholtz, Jette v. d. Hulst, Philip de Josselin de Jong. Harry-Jan Keizer, Johan Koning. Rob van Leeuwen, Jan Leewis, Wil lem Mackenzie. Dick Mulder. Bert Noordraven, Jan Willem Piek, Klaas Postma. Anyuta Querido, Hanneke van Rijswijk. Liek Sanders. Peter Schipper, Linette Stoffel. Meetje Swellengrebel. Wendela Tjeenk Wil link. Annemieke v. d. Veen. Erik Ver sloot. Pieter Bertz, Marja Buurman, Aad van Duyn. Amarens Eisses, Jan Hariot, Louise van Hartingsveld, Klaasje Jasper, Iris de Jong, Pieter de Jong. Karin Kleiverda, Tom Kloos, Ellen Kobes, Riet Koch. Jan Kuil, LEIDEN In het sportpark „De Leidse Hout" klonk zaterdag middag tromgeroffel en fanfare- geschal. Diverse Leidse drum bands en harmoniekorpsen hiel den er op de verjaardag van Prins Bernhard een muzikale show ten bate van het Anjerfonds Zuid- Holland. De belangstelling voor dit evenement was wel hartelijk, maar niet overweldigend. Er werd enthousiast gemusiceerd en met veel fantasie geëxerceerd. De deelnemende korpsen waren in volgorde van opkomst: de Fran- ciscusband. Werkmans Wils kracht, de Paulusband, Jong K G, Concordia, Jahn en K O. De muzikale show werd besloten met een gezamenlijk op treden, waarbij de majorettes voor de nodige charme zorgden. Al met al een kleur- en klankrijke middag, die door fraai zomerweer werd begunstigd. Op de foto Werkmans Wilskracht tijdens de muzikale shoiv. (Foto LD/Holvast) Jan de Wilde. Pirn Witteveen. Davy de Boer, Filique Bottcher, Alexander de Graaf. Chris de Groot, Jeroen Haak. Guy Henry, Hans Heyloo. Fre- derik Holleman. Niek Jansen van Ro- sendaal. Jet de Jonge, Hilbrand Lee mans, Nicolien v. d. Minne. Gerbrand Naeff, Jaap Polak. Veronica Rog gen. Lex de Roo, Boudewijn Rooden- burg Vermaat, Annet. Sikkel, Riske van Straten. Lammert Vos. Elisa beth van Vreeswijk. Alexander de Vries. Rudi Zwart. Van klas 2 naar 2 HBS: Nard van As, Sjoerd Boot. Frits van Dig gelen. Corina van Eeghen. Corinne Feenstra, Barbare Glastra van Loon, Geert Jan Goekoop, Flip de Groot. Evert Jan Hueting. Claire de Jong. Hans Kisman, John Peter van Leeuwen. Ellen Mulder. Frieda Pe- schier. Berny van Putten. Jacob Vos. Jan Willem Wolters. Adriaan Zwart, Evita van Batenburg, Ange- lique Bouvy, Marjolyn Brinkman, Willy van Duyn. Albert, den Haan. Wout Hengsdtfk. Bastia&n Henkes. Sandra Huber. Pim de Jong. Paul Klever. Cees Kruyt. Derk Kuil. Paul Noteboom, Robert den Ouden, Theo de Raat. Dick van Schie, Jeffry Snackey. Rob van Tol. Anke van Veen, Margot Zwart. Katelyn Kap- teyn, Elly van der Berg, Iman van den Bosch. Franky Brugman. Jaap van Gelderen. Jelle de Gruyter, Wou ter van Haaften. Rente Heybroek, Murk Hoekstra. Trix van Iterson. Jan Willem Langeler. Marianne de Mooy. Linda Oele. Frances Ohlen- roth. Han Six Dijkstra, Wim Sten- fert Kroese. Melanie de Vroom. Ron Witteveen, Bram Breebaart, Marga van Duren, Herman Hoekstra, Hans Hollenberg. Jan de Koek van Leeu wen. Betteke Krantz, Peter van dei- Lende. Alek Loncq de Jong. Sikko van Nie. Bart de Regt. Evelien Re- naud. Willem Scholtes. Han Segaar. Rudy Veitz, Christine Vlam. Dick Zaanoordijk. Jaap Zwaan, Ruben Spercher. Van klas 3 naar 4 BHS: Diederik Begemann. Roelf de Boer. Lennie v. d. Broeke. Frim Brugman. Harriët Fauchy, Johannes Gunning. Rein dert Haarsma, Hillie Hallink, Toek Hagedoorn, Willem Houweling. Jaap Kapteyn. Johan Kooyman. Connie Kuiper. Peter Maas Geesteranus. K. v d. Meyden. Aart Pieter Mol. Eddy Molle. Jan Jaap van Putten. Thijs ten Raa. Leo Schuten, Ineke Sloot weg, Ellen v d. Vlekkert, Ferdinand Wiercx van Rhijn. Kees Jan Assel- bergs. Gerard Jan Bramer, Zita Brix, Kees Bronsveld. Jan Maarten de Bruyn, Joppe Cramwinckel, Robert Ellens. Ineke v. d. Haak, Nico Hem- kes, Joost Heymans, Paul van Hut ten, Koen van Iersel, René Joosse, Wim Kley, Lenneke Leupen, Cor Lu king. Kees den Ouden, Chris de Ruy- ter, Frank Schadd. Dirk Jan Schol ten, Emmie Sligcher, Kora En- tres, Peter Holtkamp. Hans Kok Jaap Laarman, Pim van Loenen, Yvette Mulder, Bert Muller. Jobina Naeff, Bart Neervoort. Lodewyk Ot to, Gerard Ploos van Amstel, Dick Ravelli, Paul de Regt. Job Smoor, Anne Marie Tjeenk Willink. Luc Vandormael, Jan Zwaan. Van klas 4 naar 5 HB8-A: Mieke Bakker. Wim Boersma. Aad Braam, Rick v. d. Burg, Marjolyn Crawmin- ckel, Eric Eggink, Huguette Eldering, Allard Feenstra. Thijme Huurman, Jan Kop. Anke Kop, Rob Mac Gilla- vry. Wille Ruiter. Robert Sohalks. Van klas 4 naar 5 HBS-B: Jan Beydals, Freek van Duyn, Billy van Dyk, Jaap Gerritsen, Anneke Har tingsveld. Michiel den Hong, Henriët- te Kuiperbak, Jeroen Nauta, Sidarto Oetomo, Annelies den Ouden. Victor Ploos van Amstel, Peter van Putten, Piet Sligcher. Klaus Vleeming, An ne Bruins, Dorothy Binnendijk, Auke v. d. Mey. Ron Mlnke. Ton Peschier, Edwin van Schijndel. Reurt Venema. Saskia Walburg Sohmidt. Fleur van Zonneveld. Femme de Boer, Roy Bouwmeester. Leon Bruin. Ruben Jong Kon Chin, John Eichelsheim, Rimke Haringsma, Frank Heybroek, Jitze Pieter v. d. Meulen, Hans Mun- tenaar. Frank Nortier, Evert Jan van Ryssel, Wim van Schie, Rob Spong. Remco Valkenburg. Liet Ve nema. Loes Voskuyl, Leo Zwart. Van klas II naar III-Gymnasium: Annet Brinkgreve, Lia Dekker, Ouy van Duynen, Robertien ter Haai Romeny, Pieter van Haeringen, Mar ja Huizing. Evelien Oonk. Marjolyn Oonk, Liesbeth Oort. Fred Pepers, Franicen Posthumus Meijes, Lucie du Quesne van Bruchem. Bert, van Rossum. Thomas Schippers. Maritza Struyvenberg. Christiaan Uhlenbeck. Rob van Nie. Van kla« III naar IV-Gymnasium: Mario Adams. Patricia van Baaren. Kitty de Bruyn, Annelies Oevers, Thijs de Graaff. Roelof Hey. Martfn- ke de Jong. Astri Keizer. Onno Kie vit, Nicolette Munting. Jan Sparre- boom, Josine Teeuw. Wessel Verdonk. Juun Voorhoeve. André Wink, Ron nie Bakker, Erik v d. Hulst, Paula Irik, Frank de Josselin de Jong, Ella van Kleunen. Frans Mastenbroek. Jacqueline Michels. Jetty Nleuwen- burg, Michiel Noordzij, Renée Rap- pard, Rudolf Veltman, Erik Vermeu len, Gonnie van Vreeswijk, Adine Tjeenk Willink, Ingrid Wilmink. Van klas IV naar V-Gymnasium: Rudy Andeweg. Martha Bartlema Jos Dee, Nelleke van Haeringen. j Frank den Herder. Bart van Holk, Anne Marie Janssen. Floor Koolj- man. Kaan Kraaijkamp, Jelse v. d. Linden, Dirk Tulp. Ciska Zaadnoor- dijk. Erik Jan Zürcher, Tineke Zwit ser, Monique Weiland. Van klas V naar VI-Gymnasium: Robert Jan Bakker. Marjan Bloms- ma, Lodewyk van Eeghen, Carolien Gevers. Paul Jaeger, Hans Luyen- dyk. Max Sparreboom, Sven Vlee ming. Hein Boer. Marja Brouwer Marjan Goslings, Caioline de Graaff. Ellen Hey, Caro Kassenaar, Marja Kooista, Caroline Polak, Arend Saaltink, Eric Wilmink. Schute. Christoffer Stam. Maita v. Stockum. Niek den Tex, Paul Theu- nissen. Trees Visser. Pamela Wes terhout. Dick Vring, Marylse In 't Veld. Diederik v. Wingerden. Danielle Branderhorst, Eli Brinks. Henneke Cats. Erik Devilé. Ewine van Dis hoeck, Vera Duermeyer. Irvin v. He- mert, Reinout Koning, Paul Kooy man. Jan Remt Mellema Jacob Meyer. Erik Ot-te. Pieter v. der Poot. Joar v. Raalte, Will v. d Scheun, Hans Schwenke. Juut Valkenburg. Anneke v. Veen, Otto Vos, Petra Wirth. Naar klasse III: Marielle v. Agelen, Marinus Boe- re, Henk Brugman, Piet Burggraai, WiDo v. Gennip, Wibo Joustra. Pe ter Lens, Nico v. Meerkerk, Kurt Reckman, Annemarie de Regt, Do- rien Roorda, Frits Schöler, Ingeborg Schuitemaker, Herman Selier, Maar, tje Splinter, Anton Versteeg. Jan Harm Zwaveling, Pieter Barendsen, Jaap Eysink Smeets. Claudia Ger- lach. Rein de Graaf, Marianne de Groot, Jonneke v. d. Heide, Anne- marijke v. Ingen, Mirjam Mulder, Anneke Poels, Michiel ten Raa, Louis Smit. Jan Stuyfzand. Pieter de Vries. Lentsch. Ronald Wendt .Guido Wil- bers. Joosje van Bekkum. Henk Claas. Peter Entzinger, André Gille- baart ,Timon v. Haeften, Anja Koore man, Boy Majolée, Erik v. d. Moo- ren, Jorrian v. d. Schaaf. Claas Sikkel. Paul Sorgedrager. Japke Stol, Ben Verlint. Anna Walraven. Christian Kaars Sypestryen, Chris tiaan Karman. Naar klasse IV: Frits Beukema toe Water, Nike Bliz. Betty v. den Boogert. Petra Branderhorst .Titus Dorsman. Mar- greet Duynstee, Myrna Fa bei', Paul Galestin. Stephanie Gerlach, Dirk Jan Haitsma, Pi»tei Huisman, Eve lien Kamminga, Els Kloek, Frans Kopp, Frits v. Oostrom, Wynand Pa ling, Anton Vermel, Netty Vlam, Pia de Vreese, Eduard Bachrach, Pleun- tje v. Bekkum. Frits Bok. Tonny Bomhof, Erik v. Ginkel, Ellen Jan sen, Aggy Kooper, Emma Kostense Joke Langenberg, Ronald v. d. Lin den, Eelco Oosterhoff, Jacqueline Pels. Epy Stellwagen. Saskia v. Stoc kum, Jelske Zondervan Naar klasse V: J. Decker, A. Bos, L. Chorus, Jeroen Duyfjes. Gerard Gast, Wouter Hins, Rob Hoek, Eri Hol- zer, Chris de Jonge. Frank Julsing, Jan Kok. René Korthof. Marieke Kraan. Ruud Krop, Claartje Loeff, Nelleke Louwerns. Benno Nieuwen - huizen, Edwin Otte, Hans Pleiter, Wouter Roorda, Ellen Thomassen, Bert v. den Berkhof. Lot Beukema, toe Water, Jan Borleffs, Bob Gal las. Arno Hartel, Hanneli Hegnauer, Henk van Heuvel. Rogier Kramer. Mard Meelker. Hans Schutte, Jan Theunnissen, Els Versnel. George v. der Vliet, Erik de Vries, Jan Willem Wessel. Naar klasse VI: Toos Enkelaar. Duco Hellema. Ti neke Kostense. Mar. v. Leeuwen. Wil na Lou wrier, Marjon Poort, Marieke Prinsen Geerligs, Marlies Renaud, Loutje den Tex, Anke Wargerink, Max v. Weezel. Marion v. Bekkum, Wouter Blitz, Henk Bonarius. Jacque line Govers, Barbara v. Hemert, Ru dy Jongeneel. Roland de Leeuw. An nelies Pleiter. Goedeie Schalij, Rodd.v Scheffer, Dirk Sikkel. Magda v. dei- Ster, Jan Pieter v. der Sterre, Ro nald v. der Valk. Peter v. der Veen Henk Voorbij, Muaiten Witkam Ma rie Josée Zalman, Anneke Zuidema. Sandra Metz. Auto te watei- LEIDEN De 22-jarige Leidenaar Willem Lugthart heeft zaterdagavond omstreeks kwart voor twaalf een eveneens 22-jarige stadgenote uit een te water geraakte auto bevryd. De verloofde van het meisje, een Kat- wyker, moest nog in de wagen, die op de Nieuwe Rijn stond geparkeerd stappen, toen het meisje de handrem vast losmaakte. Het gevolg was dat rij met auto en al in *t water plomp te. De toevallig langs komende Wil lem Lugthart bedacht zich geen ogen. blik en sprong gekleed te water. De auto is na de geslaagde redding van het meisje op de kant getakeld.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 3