Bevorderingen aan het Rembrandt-lyceum Geslaagde (J.T.S.-ers Louise de Coligny- Scholengemeenschap Drakenzeilers in Kiel verdienen Mexico-reis DUINDIGT RENBAAN- AGENDA COURSE- GROTE PRIJS LAGE LANDEN VRIJE TOEGANG Lijst van bevorderingen L.A.G. n.v. 'Sir Thomas Lipton' als eerste over de finish in Newport Finnen verspelen kansen WIJDAO 28 JUNI 1958 LETDSCn DAGBLAD PAGINA 19 Transfernieuics Alkmaar-Zaanstreek koopt Zuidslaven DEN HAAG (GPD) Eredivisie club Alkmaar-Zaanstreek heeft zich voor het komende seizoen verzekerd van de medewerking van twee Zuid- Slavische spielers. Het zijn de 22-jari ge Maxim Pusic en de 28-jarige Ra- cic Jovan, die beiden afkomstig zijn uit de stad Mostar. Pusic is een 1 meter 86 lange middenvoor, terwijl Jovan op het middenveld zal gaan spelen. Transfersommen zijn niet bekend gemaakt. Pusic (tot nu toe onder contract bij Velez) kwam en kele malen uit voor het Zuidslavische Jeugd team. terwijl Jovan drie keer in het nationale b-team speelde. Hij kwam uit voor Olympia Lubljana, evenals Velez een club uit de hoogste competitiegroep Telstar heeft de 28-jarige Bert Theunissen van For tuna '54 gecon tracteerd. Piet Giesen (22) zal het komend seizoen de gelederen van ADO ver sterken. De speler, die vorig jaar na een succesvolle loopbaan bij PSV voor het eerst voor Fortuna '54 uit kwam, bereikte gisteravond een ak koord met de Haagse eredivisiever- eniging. Over het transferbedrag Werd noch door beide ver enigingen, noch door Giesen zelf ge sproken. Hans Deen, de centrale verdedi ger van ZFC en het Nederlands ama teurelftal al het komende seizoen bij de Amsterdamse eredivisieclub DWS spelen. ZFC krijgt voor Deen een niet bekendgemaakt bedrag en de sjjeler Van Ingen. FC Twente heeft Henk Houwaart van ADO gecontracteerd. ADVERTENTIE ADVERTENTIE WASSENAAR zaterdag 29 juni half drie zondag 30 juni half twee der woensdag 3 juli half vijf zondag 7 juli half twee zaterdag 13 juli half drie Onderstaande leerlingen zijn be-.van Beek. Wim Dorrepaal met lof. vorderd van klasse i naar 2. Ja- Koudekerk; Peter Dullemeijer, Roelien queline Baars, Alka Bodrij, Leider- van Eist, VoorschotenFrank v. d. ZATERDAGEN VOOR DAMES KINDEREN (onder geleide) dorp; Anneke Boelens, Nico Boot, Leiderdorp; Rudi Bröcker, Voorscho ten; Perry Brouwer, Han de Bruin, Viotorden en Karen Gerbrands met lof, Oegstgeest; Stephan Glaser met lof. Voorschoten; Ronald Heemskerk. Marco Moekardanoe, Leiderdorp; Irene Nieuwenhuis, Lenie Prins, Lei derdorp; Hans Schaling. Voorscho ten; Charles Schouten, Rik van Sons- beek, Piet Stapel. Voorschoten; Ger- rit Tor. Rens Verlind .Klaas Visser, Joke Wielink, Leiderdorp; Peter Zwart, Johan Bekooij met lof, Ruud Boer, John Braak. Jan Dullemeijer. Joke Friesema, Dirk Gerretse, Lei derdorp; Harpert Humme, John Kny- nenburg met lof. Ronald Opdenberg. Leiderdor;p Marjorie Riebeek. Jan Rijnsburger, L 'Dorp: Harry Tortike, Leiderdorp; Ton de Vink, Victor Wamsteeker. Leiderdorp: Gerben Wai-denier, Paul Mulder, Noordwijk; Babette Versteeg, Leiderdorp; Ineke Raymaekers, Hans Breedeveld, Eric Claasen, Voorschoten; Marja Groe nendijk, John Humme, Jolanda Heu- zenkamp. Leiderdorp; Mireille v. d. Linden, Hans Linschooten, Hans Meij- ers, Zoeterwoude: Rick Neuteboom, Sandra Nieuwenhuis. Voorschoten; Frits Rietkerk. Carla Schreijer, Hans Sinke, Voorschoten; Frans Sollie met lof, Som Djien Tan, Ronald van Weezei, Voorschoten; Maarten Zuiderduin. Van H naar III afd. gymnasium. Jean Marie Akkerman. Willem Bet- tink met lof. Voorschoten; Frans Boon, Leiderdorp; Marianne Brou wer, Leiderdorp; Rob Freeirks. Voor Engh, Leiderdorp; Joke Ladan, Ar jan Lammerdin, Eric Schaling, Voor schoten; Jonathan Schouten. Han Smit, René Stahn, Voorhout; Peter Visser. Peyton Wallaard Saoré van Lummel, Koudekerk; Wim Beulink, Annemarie Bom, Dirk Coster, Dinah Dourlein, Katwyk; Rob van Eek, John Frankhuizen, Nellie Heems kerk, Hans v. d. Heyden, Allard Kastelein, Peter Lamboo, Eric van Schipper, Leiderdorp; Nico Vis met lof, Frank Wamsteeker, Leiderdorp; Kees Wij ristra, Leiderdorp; Rein Jan Zaalberg, Richard Boekkooi, Leider dorp. Vain III naar IV afd. gymnasium. Vorné Boon. Leiderdorp; Ricky Dek ker met lof. Leiderdorp; Brenda Det- tmgmeijer, Frans Groot Huize, Ro bert van Heeringen, Theo Hooghiem- stra. Leiderdorp: Peter de Jong met lol, Raymond Knaap met lof, Anne lids Lincewicz met lof. Nico v. d. Loi, Jan Nieuenhuis, Bram Ruis met lof, Reneé Smilde met lof, Ronny Tegelaar, Joke Vring. Van 3 naar 4 afd. h.bs.: Wim Bo- gerd. Leiderdorp; Monique Boon. Harry van Bovene. Frits Jans. Lei derdorp; Henk Krauwel Katwijk; Ro bert Mulder Leiderdorp; Ruud v. d. Pot. Jeroen Prins Voorschoten; Boy Rap. Kouedkerk: Hans Ruisink Leiderdorp; Ken Sibenius Trip Voor schoten; Rob van Suylekom Oegst- geest; Joep van Dam, Bart Smit, Koos Bettink Voorschoten; Jan Blok Voorschoten: Bert Boelens. Evert Jan Bouvy Voorschoten; Erik Fran ken Voorschoten; Rob Heyveld Lei- Gonnie Eikerbout, Jaap Gerritsen, Ieke Ginjaar, Han Haasbeek, Frits v. d. Linden, Bram Oolthuis, Fred Sieval, Martin Sloos, Hans Tieman, Mattie Villerius Zoeterwoude; Bea van Schayck. Oegstgeest; Marja van Barneveld Oegstgeest. Van B4 naar B5 afd. h.bs.: Paul Akkerman, Alan van Caubergh, Ernst Christ, Katwyk; Rien van Doorn, Adjan Essers Leiderdorp; Erik Gerbrands Oegstgeest. Michel de Geus, Niek Kwestro, Oegstgeest; Voorschoten; Gerrlt Spruijtenburg, Niels Vervoort, Ko v. d. Vlist, Jan Noodelijk Hazerswoude, Leen Buite- telaar Alphen; Torild van Eek Voor schoten; Bert Fillie Voorschoten; Wilbert Hoeks, Theo de Jager, Rudi Kos, Hank Kramers Koudekerk, Ca- rien Stephan Leiderdorp; Roy Trou- erbach, Gerard de Wind. Anneke v. d. Wyngaard. Robert de Way Leider dorp. Van Va naar Vla afd. gymnasium: Gerrit Leget, Lex van Loon, Aad Kemp, Noordwijk; Marian Stikvoort, Leiderdorp. Van Vb naar VIb afd. gymnasium: Nico Kos, Wim de Lege, Leiderdorp: Nellie van Oosten, Voorschoten: Rien Pico, Karen Rom^out. Werktuigbouwkunde: N. Blaak. T. C. Chang, J. M. A. Edelaar, J, J. A, d Geest, S. C. Glynis, F. A. J. Grimbergen, A. J. C. Kieft. P. R. van Meegen, A. F. J. A. M. Nyhuis* K. Petersen, E. J. F. v. d. Pluym, C. VooUs, F. H. M. v. Zandwyk. 1) met lof. De volgende leerlingen behaalden het diploma Vervolgcursus afdeling Bouwkunde: W. Barnhoorn; J. J. M. LEIDEN Aan de volgende leer- genberg, E. H. P. Logger. W. Neven, Belt; H. C. Bogaards 1); J. v. d. lingen van de Uitgebreid Technische L Nieman, Fr. v. Oostende, T. Ouwe- Boogert; J. J. ten Donkelaar; H. J. hand. A. v. d. Plas, M. A. Ruigrok, L Hillenaar; J. H. Hooijmans; C. Pau- S. M. van Rijn, H. Soegiarto, M. v. lussen; H. W. M. Rosier; H. J. Ryns- d. Voet, J. B. Wattimury, W. A. L. van j burger; C. E. Turk; H. B. Wallaart» Weeghel. Van de avond-UTS van het Kon. Gen. M.S.G. behaadlen het einddiplo- School is een diploma uitgereikt Bouwkunde: R. W. Rueck, J. v. Bennekom, A. C. C. Berkel. J. J. v. Eek, H. J. Jacobs, A. M. v. d. Klugt, P. Langeveld, F. v. d. Post, W. v. Roe kei. A. v, Schie, G. v. d. Water, G. Witte, F. v. Berkel, E. W. Doedes. ma: Bouwkunde: K. C. van Ark. E. J. P. C. v. Duyn, S. Goedemans. T. C. F de Boer, C. H. B. J. van Bom- C. Hegeman, T. Innemee, J. P. Klin- i mei, G. S. H. van Dam. A. J. Dan- kenberg, J. A. M. v. d. Linden, J. Poldervaart. P. v. Putten, N. J. v. Ruiten, T. W. M. Schuiling. J. Var- kevisser. M. Vermeulen, W. de Wolf; elektrotechniek: J. J. de Baare, D. Boef, C. M. van Dorp, C. Durieux, W. Gottenbos, J. J. de Haas. J. F. Har- nijs. P. M. van Duin. J. Honsbeek, W. Jansen, G. J. J. van den Kerk hof 1), Ph. de Kooker. A. J. v. Lies hout, P. M. v. d. Meer, P. C. N. Noort. A. A. Portier, J. Pronk, A. de R/Oode, W. A. M. Ruigrok, A. Tefy, P. v. Vliet, J. P. G. Voorn, N. J. van tingsveldt, Th. G. I. Hoogkamer. R. Weizen. A. G. J. de Wilde, D. Wind- L. M. Kempem, H. K. Koerten. C. P. horst. Th. L. M. Zwetsloot. Koree. P. J. Kranenburg, R. A. vanElektrotechniek: C. O, v. d. Burg, Krimpen, M. v. d Laan J vanA oiezerlt j de Graat, M. Hhas- Leeuwaarden. A. Lekx, D. MWet.J. noot p Hamerling. A. van Leeu- wen. B. Ouwerkerk, I. J. Remmel- A C. M. van Ruiten, S. Schalk, J. H. Schoof, P. J. Segers, J. Taal, C. M. C. M. v. d. Togt. H. Verbree. J. L. Ver poorten, J. F. C. Vink, B. A. v. d. Voort, J. W. D. Warners, J. W. Wyt- vliet; werktuigbouwkunde: J.Alberts. A. G. Blokker, B. A. Fasel. A. M. Haasnoot. W. v. d. Hoven, C. E. M. Dierikx, G. A. M. v. d. Ham. C. Har- teveld, A. R. Hasper, H J. Kapaan, Daar waar geen plaatsnaam bij is jPh. M M. Klinkenberg. J. S. Lam- vermeld. is dat Leiden. 'boo. R. H. v. d. Lande. R. E. A. Lan- H. Meijer, G. J. A. Molkenboer, Th. L. Niekerk, Ph. B. Poort. P. W. Prins. awaajf l C. Riezebos, P. J. Slinger- J. v. d. Steen, L. Stijnman, land, J. T. v. d. Zeeuw. Fijnmechanische Techniek: K. Ar- bouw, A. v. d. Boon, Fr. Breetveld, J. G. de Bruin, G. A. L. Dofferhoff, W. R. Domburg, O. Geutskens, J. H. Kelderman. A. Kommer. K. H. Kroon. J. Melninger, D. B. Posfcma, J. F. Steenbergen, G. de Vos. J. de Vreede. G. Wassenburg, J. J. v. d. Werf, P. Zwaneburg. iof Leiderdorp; Rob Freeriks. Voor- derdorp; Rien Koert. Wouter Krygs schoten; Arie Grüper met lof. Bent- man van Spangenberg Katwijk; Henk huizen: Hans Groenendijk. Ledder- dorp; Bram Heering, Francine Kats, Leiderdorp; Rob Kramers met lof, Koudekerk; Els Louwerens, Peter Munnekens, VoorschotenCharlene Santman met lof. Voorsohoten; Jan Siepert met lof, Ruth Smilde met lof, Rineke Smit. Leiderdorp; Tonny Spermon. Leiderdorp; Tom Vlasveld, met lof. Philippe Vogel met lof. Lei derdorp: Bas de Waij, Leiderdorp, Jan Wessel. Voorschoten; Lydia Weststrate, Voorsohoten; Yvonne Hartgers. Leiderdorp; Liesbeth Hin- derdael, Leiderdorp. Van 2 naar 3 afd. hbs. Alfred Bolte, Sander Bos, Voorscho ten; Rick van Caubergh, Rob Dal mijn, VoorsohotenCorrie van Eg- mond, Fred Frankenhuizen, Arian Kampschuur. Karei van Lambal- gen met lof, Rob van Lith, Lars Mulder, Voorschoten; Son ja Ouds- H.A.V.O. Zwanenburg, Keizer. Gerard Smit. Virgien hoorn. Han Schenderling, Johan I Wim Huigen, Wils Kloos. Voorscho- Schippers. Leiderdorp: Kees Se-i ten, Adri Kosten. Luuk Mieremet, gaar, Joyce Tan, Angélique Tjebbes.Cobi Neuteboom, Marian Voortman, Jelle de Vries. Frans Wassenaar, I Albert van Zonneveld, Peter Bakker, Hans van Werkhoven, Hans en Rob I Willy Bedijn, Noordwijk met lof; Kuiper. Jan Loovens. Gerard Mulder Voorschoten; Evert Oom. John Ra maker met lof. Wibo Wilmink. Inge Klaassen Voorhout; Jan Weetzel. Joop Bakker. Rob Bos, Adri Dour lein Katwijk; Edith Duermeijer Lei derdorp, Hans van Meurs. Johnny v. d. Mey, Katwijk; Cora Riebeek; John Rhijnsburger, Bouke van Rynswou. Ansje Stephan. Leiderdorp; Aat en Herman Ver lint. Van IV naar V afd. gymnasium: LEIDEN Aan de Louise de Co- Els Carrière met lof Leiderdorp; Jo- ligny-Scholengemeenschap zijn be- ke Delfos Voorschoten; Ariëtta van vorderd tot de 2e klasse HAVO: Mar- Oosten Voorschoten; Paul Schaling ffriet van. Barlingen, Irma v. d. Berg, Voorschoten: Tineke Sommeling, Ma-1 Ar.nemieke de Bondt, Hetty den Marty Boddé, Els de Bruyn, Anne- rianne Spermon Leiderdorp; Arlie j ®r°k' Hans Bruinsma, Dick van Duy- i marie Claas, Hetty Crama, Mary van Velthuis. Erik Kalshoven Leiderdorp. venvoorde, Edwin Hatenboer, Bart Dam, Gré van Delft, Petra van Goo- TjKeyzer, Jim Kraaykamp, Irma ze". Madelein Hovius, Annelies Huis- Van A4 naar A5 afd h.bs.: Ltada SohaJks, NeLleke Volker. Het/ty den man, Joan de Jong. Sheila Loge- Blommaert. Mike van Booren. Her- I Besl(m Coniüe Brandhof M co-iman. Thea van Loon. Carline Muil-1 gallas' "0rt de GoeD- Kees-Piet man Dukers Voorschoten: Maryke ïyn, Eric Geskus. Hans Hensen Rick iw«k. Comen Proper Anita van Wd Klemman, Rudi Kurk, Egberts. Jan van Egmond met lof, - - - Mananmi k- I)e volgende leerlingen behaalden het diploma Vervolgcursus afdeling Elektrotechniek: J. F. Benning 1); Th P. M. v. d. Burg; J. By; A. Coert; A. J. H. Flaman; D. Klep per; J. C. Kryger; J. Jongeneel; R. Sandbrink; J. M. S. Vergeer; J. A. M Visser. De volgende leerlingen behaalden hel diploma Vervolgcursus afdeling Werktuigbouwkunde: A. M. C. Heemskerk; Th. J. v. Klink; M. Ouwehand; A. Rijken; J. van Stra ten 1); M. J. Tegelaar; J. Teleng; J. M. Weber. 1) met lof. (ADVERTENTIE) MORRIS en M.G.-dealer LEIDEN Tel. 01710-54909-51683 M.M.S. Bevorderd van 3MMS naar 4MMS: NEWPORT (AP) De Britse on derwijzer Geoffrey Williams is gis teren met zyn 17 meter lange schip Ruud Romyn, Nana Walraven. Wim "Sir Thomas Lipton" als eerste de de Nooyer, Jan Hendrik Pardon, Hans Sloos, Ada Tuinhof de Moed. Edith Vink. Gerard Vroom, Annelies van Wezel. ATHENEUM Bevorderd van 2 atheneum naar 3 atheneum: Albertine v. d. Berkhof, Eric Bink. Theo van Duyn, Margriet KIEL (GPD) Drie in oranje oliepakken gestoken figuren. Aas Visser, Rob het Hart en Peter Renaud, in de kuip van de „Swarte Arend" zagen in een flits hun spinaker aan flarden gaan. Dat betekende een onrechtvaardig oordeel over hun leiderspositie in de vijfde Drakenrace van de Kielerwoche. Even later begon ook de mast gevaarlijk te kraken, maar Visser vergde alles van zijn schip en zeilde de race uit. Diskwalificatie Visser finishte als zevende. Door diskwalificatie van de Lubecker Klaus Oldendorff. die van een vyfde plaats werd gewipt en in het klasse ment snel naar onderen verdween, heeft de marine-equipe van Visser keurig bezit genomen van een tweede positie op de totaallijst achter het Franse Drakenteam van Michelle Briand. De Nederlandse Draken hebben gisteren nog meer historie gemaakt. Jan Bier. die na Vissers averij sa men met Mulder de leiding van het veld had genomen, werd in het laat- ete kruisrak door Briand belaagd. Te gelijk gingen Bier en Briand over de elndlijn. Het finish-comité besliste: Briand won met enkele millimeters. Muider zakte onderweg, vooral la verende. af en ontmoette kruisende Klaus Oldendorff. die in deze Kieler Woche al goed op weg was zyn Mexi co-ticket te verdienen. Oldendorff gaf Mulder geen ruimte. Een protest was het result-rat. Oldendorff pro beerde Mulder te bewegen niet te protesteren. Mulder zette echter door. De reder uit Lübeck vloog eruit. Dit betekende een hele omwenteling in het klassement. Briand blijft echter met 6.9 punten stevig de leiding in handen houden De Fransman wordt getipt voor de hoofdprijs. Visser (met 34 punten) schoof een plaats op ten koste van Oldendorff. Mulder verhuisde twee plaatsen en staat nu vierde, doch Cor Groot (8- sfce) zit in de lift naar beneden. Sa men met de Fransman Sence (6de) deelt Groot de vyfde plaats. Bier her stelt zich langzaam en bezet met 67,5 punten een tiende plaats. Vraagtekens Vele vraagtekens staan er achter de drie Nederlandse geselecteerde Flnnzeilers. Op een is een antwoord: Hans van Eist is naar Nederland vertrokken. De Utrechtenaar heeft zyn hopeloze positie in deze zeilrace Ingezien. Beek en Binchorst zeilen nogal onzeker. Beek heeft te elfder ure toch nog een redelijke mast op zijn „Spuitwater" gekregen en was in de vijfde race de beste Nederlan der met een veertiende plaats. Binc horst finishte als achttiende iets voor Tiemen Vries, die 20ste werd. De Nederlanders gaan hard bergaf waarts. De Draken verdienen in Kiel hun Mexico-reis. De Finnen verliezen el ke reële basis, waarop een uitzen ding toch gefundeerd moet worden. Bij de Finnen wonnen, op een uit zondering na, de cracks. De Noor Werenskiold. e en oud-gediende boekte een fraaie zege, maar voor de Duitser Uwe Mares (tweede), zijn landgenoot Walter Mai (vierde) en de Zuidafrikaan Bruce Maccurrach (zevende) betekende dit geen bedrei ging. Uwe Mares leidt in het klasse ment. Binchorst is met 85 punten de bes te Nederlander op een negende plaats. Beek staat in het totaal achttiende. In de 12m2-Sharpies verstevigde de Leidenaar Wim Guldemond zijn leiderspositie. Hy finishte als tweede achter de Nederlander Mulderye. De naaste concurrent van Guldemond, de Westduitser Keitel, was overigens de enige buitenlander, die zioh in het Nederlandse Sharpies-geweld kon handhaven. Hij ging als derde door de finish voor de Nederlanders v. Veen en Loew. De Feh Mareu regatta over 120 mijl leverde een overwinning op voor de Nederlander Kortekaas. In de RORC 4a klasse eindigde hy met zyn boot .Pirana 2" voor de Zweed Muller. Hoeing, Paul Holsbergen, Quinta Schendel. Jennifer Schmid. Sylvia1 J^aUrxl5r' Makste" Nutberg. Lineke Smith, Els de Tolle- ;Tonkes. Saskia Valkhoff. Ruth Vree- r:, ^erc~. R., Masch" tiaere, Mark Uittenbogaard, Lenneke denburgh, Marian de Wolf. Marleen Janneke Vcrnk. Yvonne Goedhart. Mach teld Colenbrander, Renée den Dub belden. Kees Hosman, Martine van Leeuwen, Margriet Lek, Connie v. d. Linden, Marijke Mens, Mary Men- tink, Henriëtte v. d. Plas. Jolanda Vroom. Ike Brugman, Yvonne Fa sel. Rieteke Hensing. Irma Henzen, Nicoline v. d. Heijden, Ruth Hoek stra, Barteld de Jong, Dick Joustra, Yvonne Kokkedee, Willy Langezaal, Guste Osseman, Marion Verhoef f, Désirée Verhoeven, GeTard Bal, Irene Bey, Margeke de Geus, Richard de Groot, Annette v. d. Heuvel, Ankerien Hokkeling, Els Kooper, Wies Piso, Ag- nita Thomas. Miep Brummelkamp, Mirande Hubers van Assenraad. Frans Leugering, Eric Moeliker. Wil Moerland, Jcereon Bavelli. Wouter Schalks. Anneke Scheltes. Elly Smith, Henriëtte Szirmai. Aja Vink. Maaike de Waal, Maaike Wijgmans, Kees Grootes, Marjolein van Leeuwen, Joukje Ouwerkerk, Wouter van Rlemsdyk, Marina Sanders, Yvonne Spuyman, Rine van Vlijmen, Mar- jamne Vollmar, Miljam Wirtz, Petra Wijsman. Bevorder van enklas naar 3: Joke Bakker, Miartien Bal, Heieen Berg man. Annelotte Borleffs. Marian Fry ling, Ineke Heising, Henny Hop penbrouwer. Margit Langenberg. Ka rin van Loon. Ydwine Luyendijk, Marja de Man, Heieen Smit. Anne lies Struick. Toos Vleeming, Denys Zuiillkom, Betty v. d. Boon, Anita van Dis, Hester de Graaf, Andrea Gysinck, Yvonne de Jong. Anneloes Jongeleen, Maya Kok, Maryke Nor- tier, Ingeline Ravelli, Maryke Rooy- ackers, Edith van Steveninck, Loes Willemsen, Els Wink, Nanda Woel- ders. Peter de Jong. Maud Besjes, Yolands Boer, Mieke Harteveld, Jo- lands Hoekstra, Miriam Jacobs. Ingrid Koenders, Renée van Leyen, Annelies Meyers. Anneke Naeyé, Laetitia Nolle, Nelleke Noordduyn, Guus Papendrecht, Désirée Seret, Annelies Serné, Patricia Veltman, Irene Kornet, Thomas Evers, Carla Fok, Anneke Kloosterboer. Willeke Koert. Alexander v. d. Koppel, René Lignac. Lia Remans. Annemieke Schuchhard, Nelly Sterk. Bronia Ver burg. Bep Verhoeven, Ineke v. d Voet, Saskia de Waal, Jeannette d Berg Rita Buis van Oosterhoucl- Addy Ouwehand, S' lta U1S' Jose Paardekooper, Lenneke Sweris, Annemieke van Vierbergen, Joke v. d. Werf, Annemarie de Wit, Tom Brinks, David Challik, Hanneke v. d Dop, Toosje van Es, Johnnie de Graaf, Nancy de Jong, Joke van Klaveren, Wilma de Kluizenaar, Rob Koppe, Marianne v. d. Linden. James Mollet, Mieke Mulder, Ineke Pardoen, Bennie Schoonderwoerd de Bezemer, Nettie Verstraten, André Wendt! Roelof Willig hagen, Annelies Schou ten. Boutkan, Joy Thea Jansen, Loes, Klippel, Betty Koppier, Carla van Laarhoven, Mar leen Langeveld, Suzan Meyer, Titia Meyering. Eveline de Nys, Nlenke Piena, Karen Plesman, Marianne Pruys, Dick Ringenier, Judith Roo- senschcon. Marian Schoemaker, As- trid Schrage, Margreet Sjardin, Joke van Staden. Hanneke de Wolf. Ma rieke Wynstra, Ans van Zanten, Jo ke van Zanten. d. Zeeuw, Carla Zirkzee, Marion j Maarten Merckelbach, Zitman, Marisca de Zwaan, Marga Meulen, met lof, Eric Bevorderd van 4 klas MMS naar 5 MMS: Liesbeth Bachraoh, Marian Beenhakker, Vera Bos, Els Bruins ma, Marjan de Buvry de Maureg- nault, Marion Daalmeyer, Joke Die- peveen, Marion Fransen, Alice van Gent, Noor Gortzak, Patricia Heyli- gers, Marianne den Holder, Verena Huysman, Pia v d. Kloot, Anne La- bordus, Conny Mens, Els Ooyevaar, Lieke van Werkhoven, Elsbeth van Beelen, Maureen van Caubergh. Lid- wien Chorus, Irene van Dis, Jolike v. Dyk, Joke van Eldik, Lauirine Ei'ends, Marlies Gottmer, Anneke Harting, Heieen den Hoed, Truus Koolemans Beynen, Margriet Ki-uizinga, EJvejine Meyer, Noor Oud, Hanneke v. d. Pol, Rinette Prevo, Lies Reidsma, Ellen Temminck, Loes Verstraten, Karma Vocke. Joanne de Wilde, Hetty van Yperen, Hanneke Bakhuis, Jola Brouwer. Myrna Geerling, Linda Grobbe, Agnes Huisman, Mieke Jan sen, Aen lan Kwee, Marina Latooy, Lemke, Marianne van Nauta Lem- ke, Hanneke Oerlemans, Barbara Ro myn, Mieke Sohaafsma, Amanda Spoel, Willy Tyssen, Nini Vader, Inge Bakker, Jeanette Sirksma. Bevorderd tot de 2e klasse Athe neum: Simone Akerboom, Jeanne van Bellen. Hans van Gelderen, Marlou v. d. Oever, Ton v. d. Dbp, Annetje Fritschi, Arjan van Ge- mund, Hans Haarlem met lof, Astrid Dieke, Roeli Hoogendorp, Rudy Ka- wilarang, Tootje Klarenbeek, Yvon ne Mieremet, Aja Reuter, Ronald Baas, Martyn Bas, Marina Buis, Ka ren Donderwinkel, Frederik van Heukelom, Anna- Maria Janzen, Ralph Julsing, Arie Klarenbeek. Mar- got Langenberg. Emmy Otto. Tineke Stafleu, Ans Sterk, Vineent Woelders. Ans v. d. d. Plas, H.B.S.-1) finish van de transatlantische solo- zeilwedstryd in Newport gepasseerd. Williams, die op 1 juni uit Ply mouth was vertrokken, paseerde de finishiyn om 2 33 uur (07.33 uur WJ3.T.). Hy heeft 25 dagen, 19 uur en 33 minuten gedaan over de on geveer 30.000 myl. By de laatste voorgaande wedstrijd in 1964 deed de Franse marme-luitenant Eric Tabarly er 27 dagen, 23 uur en 57 minuten over. Twee eenzame solozeilers, Editn Baumann (een 26-jarige secretaresse^ uit Aken) en de 37-jarige Italiaanse koopvaardij-officier Alex Carozzo, zyn gisteren met gevaarlijke red dingsmanoeuvres m veiligheid ge bracht. De bezorgdheid neemt toe over de deelnemers aan de wedstrijd van wi elange tyd niets vernomen is. Zwemtitelstrijcl start in De Vliet LEIDEN De zwemkampioen- J schippen van de kring Gouwe-Ryn- „j!™1rderdvan 3 HBS-B naar 4 streek worden de komende week ge- HBo-B: Jokie Bakker. Bastiaan houden. Dinsdagavond in de Vliet TXr^. w5U,y Van Brederode- Ronèl wordt begonnen met de 1500 meter den Dubbelden, Wietske Geertsma, vrye slag en enkele jeugdnummers. Tineke Hak, Arend-Jan Hazenoot, Woensdagavond eveneens in Ineke Hilberding. Cor v. d. Hout,1 Vliet Thérèse Katz. Nelly Kukler, Nico Westerman, Wand a Elzenga, Ted Langezaal, Alice van Leeuwen. Her man v. d. Lelie. Tony de Munter, Gert de Nooy, Henny Petiet, Han neke Rey, Piet Schier, Ronald Sleg- tenhorst, Gerald v. d. Sluys, Jaap Verhoeve, Hans v. d. Wyngaard, Ma- rietje Schimmelpenninck. Bevorderd van 4 HBS-B naar 5 HBS-B: Biente v. d. Berg. Lies Bod- dé. Frans Briët. Jan van Galen. Ta co Geertsma, Arnold Hendriksen. Lia werkt- Hilberding, Marianne Jongkees. j Ruud Mieremet, Britt Nelemans, Evelien van Overbeeke, Eelco Piena. Atie van Rees, Rinus Schutten, Chris Verhoekx, Jacques Weber. Heieen de Wilde, Hedzer Woudstra, Irene Zöll- ner. wordt het programma voort gezet met als belangrijkste nummers de 200 meter vrije slag en de 400 meter wisselslag persoonlyk. De Vliet is vrijdagavond gevuld met zwemmers voor een 13-tal nummers, waaronder 400 en 800 meter vrije slag heren, de 200 meter rugslag he ren. een aantal estafettes en jeugd- nummers. Zaterdagmiddag vindt ui de Does het laatste gedeelte plaats, waar van 5 uur af niet minder dan 40 nummers moeten worden afge- Cricketprograniuia Eerste klasse A: HBS—HCC. HCC H—ACC, VRA— Rood en Wit. Bevorderd van 5 HBS-B naar 6 HBS-B: Marion van Berge Hene gouwen. Joost Bomhoff, Loes Breton Eerste klasse B: Groll, Henk Dirkse. Jan van Gru- Bloemendaal Excelsior, ting, Lauret den Hollander, Fransje Lopes Cardozo, Tjeerd Lopes Cardo- zo. Bram Scheuer. Aleid Soonlus, El- ja Steinert, Piet Hein Verloop. Sparta— Hermes DVS, Rood en Wit II— Quick N. 2de klasse A: VOC II—Ajax. 2de klasse E: Excelsior II—Ajax II 3de k" se B: Ook in Mtinchen werden tydens atletiekwedstryden prestaties van formaat geleverd. De vroegere me de - wereldrecordhoi .oer op de 100 meter, de Zuidafrikaan Paul NashACC IV—Ajax Vier (100) won de 200 meter in 206 se conden en de 10 ümeter in 10.2 se- klasse A conden. I Ajax III—Alkmaar II.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 19