Visser 't Hooft-lyceum sluit het schooljaar af Promoties Bevorderingen Chr. Lyceum Scliubertlaan in dit gebied gaan de spaarbanken samenweiken: omunögmeer service te geven! hier is het eerste resultaat Eindrapporten uitgereikt Vakantiebezigheden voor Leidse jeugd DIPLOMA'S M.M.S. CONFLICT DS. G. TOORNVLIET Eindexamens afdeling mms DONDERDAG ÏT JUNI !9«8 URMCB DAGBLAD PAGINA T LEIDEN Op het christelijk ly ceum Dr. W. A. Visser 't Hooft (Kagerstraat) zijn de eindrapporten tan de leerlingen uitgereikt. Bevorderd van kla« 1 naar klas l: Nara Bokma, Peter vain Drunen, Inge Hansen, Karin Haselhoff, Inger Hendriksen, Elly Jansen. Hanneke de Jong, Bart Keraer. Anke Lagas, Anja v. d. Meer, Kees v. d. Mey, Christoffel Middeldorp, Niek Ra- vensbergen, Ainnelies van Seventer, Heieen Smaal. Bert Staal. Arie Jan Toet, Jaap Verloop, Johan Verloop, Ellen v. d. Vis. Bea Vliegenthart. Heieen de Vroedit, Hennie v. d. Wel, Bert van Werven, Ben Beeftink, Leo Beekhuis, Nellie van Beelen. Irene Blokpoel, Gerard Bogaards, Paul v. d. Broek, Addy de Bruyn, Johan Burgerhout, John Dietz. Anneke van Dijk, Judith van Dommele. Conny Dubbeldam. Jaap Dubbeldam, Dicky Duindam, Sjaiak Glasbergen, Han Hagg, Ineke de Jonge, Petra Kot tier, Truus de Ruiter, Kid Schwarz, Corrie Stortenbeker, Paul Struik, Wim Vriezen, Rinie v. d. Weel, San dra Weideman, Gerriit v. d. Beek. Arend van Duyn, Gabrielle de Groot, Tirbe Karim, Maart je Kou- venhoven, Eberhard v. d. Laan. Wil v d. Mey, Fred Meis. Peter Ouds hoorn, Willy Post, Machiel v. d. Schoot, Niek Smittenaar. Nelleke Spierenburg, Edith v. d. Spruit, Ma rijke Swaan, Johan Swager, Julia Szirmai, Laurien Teeuw. Wim Ver beek. Marike Verver. Hans Weij- mar. Jaap de Wekker, Heleentje Westrik Broeksma. Carla van Woer den, Hans Doornbosch, Leen van Duiin, Kees Hoek, Cora de Jong, Karei v. d. Mey. Jan Muizelaar, Rolf Nijenhuis, Ton Noort, Dirk Ouwehand, Gerriit Parlevliet, Ineke Plug. Anneke van Raemdonck, Pe ter de Roode. Liesbeth van Rooijen, Ingrid Selier, Wim Smit, Marit Spruitenburg, Marianne van Tuber - gen. Wijnie Valkenier. Conny Ver does. Joke Willems, Peter van Bee len. Henny Bos, Eep Bosma, Joost Bouwmeester, Wim Dijkema, Albert van Duyn, Piet Preke, Paula Heze- man, Ida v. d. Landen, Johan Oos- tmg, Corrie Pullen, Paulien Roest, José van Roon, Jan Schoneveld, An- dré Slappendel, Elsje van Staim, Nel- -1 leke Tukker. Els de Waard, Daan Wesseling, Marijke Wierda, Marie .ouise van Zonneveld, Joke Barre- ;eld, Robert Bergman, Marga de ►er, Ton Bnissee. Inge van Duyn.i ieke Godé, Roelien Gorter, Ma-1 anne Guyt, Koer v. d. Heden. Her- ,an Heshusius, Gootje van Hulsen, 'im Kanbier, Dirk Leen Ketting, Geertje Klok, Anneke Kuyt, Lies beth Bouwmeester, Karien Parle- j vliet, Truus Parlevliet. Dik Sipke- fjl ma. Jeroen Slinger, Harry Vahr- jjt meyer, Ditte Verloop, Ineke Vlie- land. Jan Kees de Vries. Huug Bam- hoorn. Jaap v. d. Bent, Bas Blok, Arnold Boers, Nico van Egmond, Dick Gijsen, Nico Haasnoot. Wim Hagen, Jan Hazekamp, Wilfred Kruyt. Wim Lobbezoo, Jan Los. Jaap Plokker. Henk van Rhijn, Din- \|Co van Starkenburg, Ad Westrate, Marian Gravendeel, Arie Jan de Jong. Bevorderd van klas 2 h.b.s. naar klas 3 h.b.s.: Aad Bogaards, Ans Bouter, Henk van Duyvenbode, An neke van Egmond, Arie Harteveld, Tineke Hoek, Axel Hoppener, Mar- greet de Kort, Truus v. d. Marei, Hans Mostert, Kees Parlevliet, Ineke de Ruiter, Hanneke Schut, Ans v. d. Vist, Debbie van Zonneveld, Kees Piet Bamhoorn, Rieka Hoek, Truus Korswagen, Wim Kuivenhoven, Mar- greet eMnnega, Huiberdien Parle vliet, Riet Passchier. Krijn Taat, Ruth Zuilhof, Arnold Diemer, Nettie Groeneveld. Henny Bloot, Guus Ceu- lemans. Jan Dekker. leitje van Dijk, A Maggie Kouwenhoven. Marleen de rt Kwaasteniet. Cobie v .d. Oever. Gert- - jan Oudshoorn. Hettie Ravensbergen, Krijn van Rijn. Else van Tilburg, Anke Timmers, Jacqueline v. d. Vel den, Riet van Vliet, Ineke Ketler. Sa ke Bos. Hans v. d. Broek, Henny Dubbeldeman. Rika van Eennenaam. Ria Haasnoot, Bennie Looren de Jong, Henk Mosseveld, Atie v. d. Oe ver, Lia Ouwehand, Cors Rodenburg, Petra van Roon, Rianne Sloos, Ma nanne Slootweg. Hermien Stam, Ine ke Vooys, Bos Weehuizen. Jennie de Wit, Bert Abbink, Theo Arentshorst, Henk Barnhoorn, Hans Erbrink, ng Boudwijn Finson, Peter Glasveek, Maarten Guyt, Arie Hortensius, Sjaak Kanbier. Jan Kromhout, Leen Oudshoorn. Hans Overduin, Gert Pullen, Wim - van Rijn, Peter de Ruig. Willem Schaao. IJbo Schut te, Jacob Spijker, Ab v. d. Vijver, ^VfHans de Waard, Hugo Weijma, Henk Boekkooi, Tonie v. d. Brink, Peter Chang, Jaap Dubbelaar, Adé van Duyn. Douglas Grobbe. Kees P Guyt, Fred van Heukelom, Rob Koe- t. brugge. Bram Kruyt. Han Marinus. Bennie Momberg, Gerard Overvliet, Machiel v. d. Plas, Leen van Rijn, fd Anco van Rijnberk, Ton Ringersma, Nico Roelandse, Max Schakel, Geert Jaap Scherpenzeel, Robbert van Sprang. Henk Tiesma .Reinder Val- kema, Pie ter de Visser. Bevorderd van klas 3 hbs naar klas I hbs: Wendelmoed Baalbergen, Bob Beekman, Eveline v. d. Blij, Jan 0*' Bregman, Albert Broek, Kees Duin dam, Kees v. d. Haak. Elly van He- teren, Rieneke Kop, Ezeline de Lan- Ige, Frans Meis, Kees v. d. Niet, Els den Os, Remmelt Pit, Adriaan Pos thumus, Corien van Rijn, Dick Roest, Johan Schuil. Jack Sip. Peter Stege- ktolttann, Hans Warring, Arian Woel- \i ders, Gert Zwaan. Ben Bekooy, Guus Bergshoeff, Ko Heyboer, Maurit-s van Holtz, Kees Kapteyn. Hans Kluyf- hout, Piet Kralt, Dona Kromhout. Truus v. d. Marei, Corrie Peursum. Wim v. d. Plas, Jan Willem Romijn, Wouter Sobels, Gerrie de Boer, Ria van Dommele, Jan v. d. Haak. Karin den Haan, Jaap Haasnoot. Klaas Ha venaar, Rutgerd Horsman. Krista Jansen, Daan de Jonge, Frans de Jonge, Mar ja Kruyt, Jan Overbeek, Frans Jan v. d. Reyden, Bert Sloot weg, Arja Spelt, Roland Verra, Arie Vreeken, Kees Weehuizen, Rose Marie Zweers, Sjako Biemond, Jan Willem Buys, Kees Hoogendam, Jas per de Wilde, Kees de Jong. Nellie Kaptein. Gertrude Kottier. Paul Lindhiut, André v. d. Luit, Jaap v. d. Meent, Eva v. d. Meulen. Danny de Mooy, Jeannet Passchier, Wies Reitsema, Gerrit Remmelzwaal, Pe ter Schoneveld, Kees Sietsma, Kees de Vreugd, Atie Zandbergen, Cocky Zandbergen. Bevorderd van klas 4 hbs-A naar klas 5 hbs-A: Mijndert Anker. Joke den Bak, Leo Guyt, Wim Hakken berg, Marry Jagersma, Nan Kooy- man, Gea van Leeuwen, Rob Mulder, Carel v. d. Nadort, Henk van Reijn, Joke Snaterse, Dikkie Spierenburg. Janneke van Straten. Ankie Vedder, Gerrie de Waard. Hans Wijnnobel, Eduard Workala, Ria van Zwieten, Dick v. d. Linde, Wim Meyvogel, Edu Meis. Gérard Nijholt, Rien Ou deman, Willem van Oudshoorn. Ge rard Verhey. Jaap Wijntjes. Bevorderd van klas 4 hbs-B naar klas 5 hbs-B: Mees Baayen, Ronny van Dam, Martin Duindam, Eduard Fakkel. Jan v. d. Graaf. Kees Scher- penisse, Dik van Delft, Lyda den Heyer, Adri van Heteren. Theo Hors man, Nelleke v. d. Kraats, Piet van Leeuwen, Hans Los. Gert v. d. Mey. Anneke van Nes, Paula Otto. Rob v. d. Plas, Janna Posthumus. Rindert Reyenga, Evert Roelofs. Arie Ver does, Rieni v. d. Weteringh. Jaap van Zandwijk. Marco Zuilhof. Nienke Steenkamp. Art v. d. Zwart, Wilma Benschop, Jaap Bouwmeester. Lau rens Doornhein. Krijn v. d. Heyden. Bob vam Heukelom, Ries Hosman. Erik de Koning. Albert Passchier, Wim Prins, Jan Willem Pronk. Jan- ny van Rassen. Gerrit Schut. Bob Spruyt, Willy van Stam. Wim Zwit ser. Bevorderd van klas II gymnasium naar klas III gymnasium: Wim Boe- saard. Theo van Duyvenboden, Jean- nette Galjaard. Koos Groen. Jaap Heerikhuisen. Anita van Iterson. Sjanie v. d. Linden. Jos Planje. Ge rard v. d. Schee. Jan Peter Siljée, Mariette Veldhuyzen van Zanten. Elisabeth Verloop. Piet Zwaan. Bouwke van Zwieten, Hanneke Ber- retty, Nettie Blankenstein, Francien v. d. Blij. Ans Breebaart, Wim van Dijk, Truus van Duyvenbode, Pieter Groeneveld. René Hulst. Erna van Lint. Jaap Maat. Gert Jan Mentink. Greet je Modderaar. Joke Passchier, Nico van Rossen, Jan Sibie, Joke Tromp. Bevorderd van klas III gymna sium naar klas IV gymnasium: Gert Bakker, Koen Bokhorst. Jan Bos. Marja Bos, Francois Bourgeois, Huib v. d. Brink. Simon v. d. Broek. Ineke Chardon. Paula van Cuilenburg. Henk Don, Gert Jan Eikelenboom. Anneke Gerzon. Cor Jacobi, Tie Kammer, Joost de Neef. Atie v. d. Plas, Anke Slotboom, Yvonne Taverne, Aida v. d. Zwan. Danielle Aldershoff, Cobie van Berkel, Corrie Chardon, Jan Cra mer. Liesje Croles. Ada van Duyn. Jan de Graaf. Joke ter Harmsel. Mi- chiel Hart, Bert Hulsbos. Arie Kleis v. d. Kooy, Corrie de Mol. Kees v. d. Plas. Jan Verschoor. Herry Vijlbrief. Marianne Vingerling .Janneke van Vliet. Ron Vonk. René van Wajsem. Bevorderd van klas IV gjmnasium naar klas V gymnasium: Ed Beeftink. Onno Besjes. Elly Braat. Toos van Dijk. Frits van Doorn, Theo Guyt. Gerard Huying, Hendrik Jan Kromhout. Truus Kruyt. Koen Mer- tens. Bram Mieog. Peter Minnema Arie Jan Mulder, Nico Pool, Corne- lie Scheeres. Herman Vermeulen. Bevorderd van klas V gymnasium-A naar klas VI gymnasium-A Herman Amersfoort, Koos Bokhorst. Annemairie Buissink. Piet Korsuize, Dick v. d. Kwaak, Frans v. d. Moo- Louise de Coligny- seholengemeenschap LEIDEN De volgende leerlingen van de Louise de Coligny-scholenge meenschap zijn geslaagd voor het eendexamen MMS: Marianne Bal dal. Oegstgeest, Sabine Beek, Oegst geest, Henmie v. d. Bent, met lof, Noordwijkerhout, Elly Boer, Bode graven, Maja Fagginger Auer, Oegstgeest, Janine Geirnaert, Oegst geest, Kattrien v. d. Grient, Oegst geest. Hanneke Hemmes, Oegst geest, Francien Kanbier, Leiden, Nil- ca van Leyen Voorhout, Marion Noest. Leiden. Marjan den Ouden, Katwijk, Baukje Syses, met lof, Hoogmade, Renée Vervoort. Leiden, Charlotte Zierfuss. Voorschoten, Lie- ke Zuidema, Sassenheim, Ria Zwarts, Leiden, Lenneke Zwitser, Noordwijk, Sylvia Blickman. Voorschoten, Myr- na Boot, Sassenheim, Friek Briët. Oegstgeest. Ada Ciggaar. Sassenheim. Anneke var Egmond. Leiden. Cor rie Gerritsen. Voorhout. Carla de Groot. Leiden. Erica v. d. Kamp, Lei den, lent je Koppe, Voorschoten. An- nemarie Langeler. Oegstgeest. Daph ne Middendorp, Leiden, Olivia Moo- lenaar. Valkenburg. Marion de Mun ter, Voerhout. Anneke v. d. Nat, Lei den, Lenie Ouwerkerk. Leiden. Diny Overmeer. Leiden, Elda Planken. Lei derdorp. (afgewezen 2 kandidaten» ren. Job Penning. Gerdy Slangen. Michel Teekens, Leo v. d. Mey. Bevorderd van klas V gymnasium- B naar klas VI gymnasium-B: Jaap Brederveld. Everdien var Duin, Dirk Hart, Franske Hart, Wim Hendriksen, Henk van Iterson. Frits de Jongh, Flip v. d. Kooy. Peter Krassenburg. Harmke Ooms, Jan v. d. Putte, Arie de Ru, Mieke Siljée, Gijske Slootweg, Ida Spelt, Kees Var- kevlsser, Wim Verlinden. Wim van Vliet. Bevorderd van klas 2 m.m.s. naar klas 3 mm: Truus Baayen. Marjo van Bentem, Els Beun. Marjan Blokpoel, Marga Breebaard, Amneliese van Duyn en, Lyda van Duyn. Marijke van Eg mond, Marjan van Egmond. Liesbeth van Iterson. Heieen Kloos, Marian Littooy, Marjo Meyvogel, Nellie Rem melzwaal. Nelleke van Rijn, Wilma Stokdyk, Janine Stol. Ineke de Vos, Suzanne Bijleveld, Nellie Scherpenis- Bevorderd van kla« S m.m.s. naar klas 4 m.m.s.: Janneke de Bes, Joke Colyn, Mar- go,t Fcudraiine. Gerda Harmsen, Mik den Hartoog, Corrie Heemskerk, Wil ly Kuyt, Ingeborg Landwier, Mieke Limburg. Elly Meyvogel. Mieke Oost veen, Dineke Palm, Janet Parlevliet, Dineke Peet. Eveline Penning, Made- lein Peute, Netty Prins, Renée Spie lings, Joke Terpstra, Rineke v. d. Toorn. Marja Verboom, Ike Teekens, Angeline de Leeuw. Ria Swager, Wendy Admiraal, Marion Otte. Bevorderd van klas 4 m.m.s. naar klas 5 m.m.s. Wies Bakker, Trudy Braam, Connie Indermauer. Christien Jansen. He- leen Klomp. Marijke Koelmans. Mar- greet v. d. Kooy. Eef van Leeuwen, Bea Menijn, Job Ru-haak, Elly Spij ker Marijke Swierts, Ineke Verleng. Dinie Beun. Yvonne ter Haar. Ellen Koets. Bertie v. d. Mey. Ina van Nieuwpoort. Anja van Veen. Lidy v. d. Vliet. Marijke Wassenaar. Rineke Wens, Aukje Wielinga. Alma v. d. Wijngaard, Gerdien Jonker. Aan de Leidse Universiteit is de heer L. W .Hessel cum laude tot doc tor in de wiskunde en natuurweten schappen gepromoveerd op een proefschrift, getiteld .Manganic ace tate in anhydrous acatic acid (pre paration, structure and some exidi- ring properties)". Promotor was prof, dr. E. C. Kooyman. De heer Hessel. die in Den Haag werd geboren, woont te Alphen aan den Rijn. Aan de Leidse Universiteit is voorts eveneens cum laude de heer B. R. Bot tot doctor in de rechtsgeleerd heid gepromoveer dop een proef schrift, getiteld „Nonrecognitdon and treaty relations". Promotor was jhr. prof. mr. H. F. van Panhuys. De heer Bot, die te Djakarta werd geboren, woont te Ukkel. De heer P. C .W. Janson promo veerde tot doctor in de wiskunde en natuurwetenschappen op een proef schrift, getiteld „Biotransformatie processen in microsomal celfracties van rattelever". Promotor was prof. dr. H. Veldstra. De heer Janson, die te Semarang werd geboren, woont te Leiden. Tenslotte promoveerde aan de Leidse Universiteit de heer A. J. van der Eb, die als biochemicus verbon den is aan het Laboratorium voor Fysiologische Scheikunde van de universiteit! tot doctor in de wiskun de en natuurwetenschappen op een proefschrift, getiteld „Fysisch-chemi- sche en biologische eigenschappen van het DNA van dierlijke tumorvi russen". Nog steeds is het conflict rond de Radiopredikant, G. Toornvliet niet opgelost. Nu is het niet urgent wie de schuldige is, noch of het juist is dat dit conflict over de hoofden van de Radiogemeente uitgevochten wordt. Wel urgent is dat er bemidde laars zijn, ml. de Geref. kerkeraden van Amsterdam-Z. en IJmuiden. La ten alle christenen zich biddend op stellen achter dez emensen. De kloof is diep. Eens vielen de muren van Jericho door het geloof. Ook nu nog zijn er geen grenzen aan Jezus Won dermacht. Mej. G. Dood. Mr. J. Gerritszlaan 17/III Haarlem-Z. ADVERTENTIE ADVERTENTIE Christelijk Lyceum W. A. Visser 't Hooft LEIDEN De volgende leerlin gen van het christelijk lyceum dr. W. A. Visser 't Hooft zijn geslaagd voor het eindexamen MMS Leiden: Arja van der Tuijn, Mar- jan Verlinde, Jacqueline van der j Vijver, Dorotee van Wijhe. Annelies i van Bemmel. Elly van der Blom. I Marti Degens. Anneke Hartog. Trudy van Nieuwenhuizen, Ineke van Offe ren. Oegstgeest: Lies Bouwmeester, Jetty vam den Brink, Maryse Filip- po, Hanneke de Jonge. Voorschoten: Ina Bakker. Lydeke Gastelaars. Nel leke de Jager, Nelly Passchier. Lei derdorp: Joan d'Hous. Tineke Tae- kema. Katwijk: Elly van der Bent, Hennie Brouwer, Margreet Parlevliet, Noordwijk: Lidy van Delft, Johanna Hazenoot. Sassenheim: Joke Zand bergen, Cootje van den Bout, Irene Ziegelaar. Lisse: Ellen Zeiessen. Al phen a.d. Rijn; Ella Bernstein, Bon nie Intveld. Steeds meer mensen laten hun sala ris via de spaarbank lopen. Gebeurt dit via een der spaarbanken in het Delta-gebied, dan kunt u nü bij meer dan 200 spaarbank-kantoren over uw salaris direct beschikken. Waar u ook in het Delta-gebied bent, werkt of woont. Hebt u bepaalde reke ningen te voldoen, dan kan dat via de spaarbank - zonder extra kosten. Het geld, dat u niet dadelijk nodig hebt, levert u nog rente ook! Een reden temeer om uw salaris via de spaarbank te laten lopen! Da Spaarbank ta Rotterdam Spaarbank Anno 1820 Schiedam Spaarbank Vlaardingen Nutstpaarbank Maassluis Spaarbank te Dordrecht De Spaarbank te Gorlnchem Nutsspaarbank Alblasserdam Spaarbank te Delft Nutsspaarbank te Tholen Vlissingsche Nutsspaarbank Nutsspaarbank te Middelburg Nutsspaarbank Middelharnis- Sommelsdljk Nutsspaarbank Zlertkzee Nutsspaarbank Gouda Leidse Spaarbank 'n publicatie van de BONDSSPAARBANKEN, SAMENWERKEND IN HET DELTAGEBIED LEIDEN Aan het Chr. Lyceum aan de Schubertlaan ztfn bevorderd van klas 1 naar 2 Chris Barneveld, Renate van den Berg, Anja Blok. Roelof Boekholt, Wiepje Dijkman, Marjan Dokter, Hellen Dominicus, Marian van Duy venbode, Ben Focke, Trudy de Joode, Ellen de Lange, Leo van Noppen, Gerrit van Ommering, Jikke van Osnabrugge, Ineke Rietveld. Louise Sont, Esther Timmermans, Dick Ver boom, Wim Verboom. Rolinka Vink. Dieter van Vliet. Wilma Wijn nds, Olga Wolthuis, Simon Arnoldussen, Fred Arp, Dirk Beekman, Tmeke Carlier, Katinka Coumou, Erica Fa- ber, Ineke Galjaard. Gert Jaap de Haan, Herman Handgraaf, Mar jolein Harmsen. Ingrid Koopmans, Hennie van Leeuwen, Elly Mol, Adri van Mulligtn, Janneke van Nimwegen. Marianne Oudman. Joke Prins, Teun van Rooyen, Anneke Scharloo, Helen Verboom, Hans van Nooroem, Hubert van der Burg, Casper van Egmond, Koos Flippo, Tanja de Hoog, Phia Hulsbos. Marijke de Jong, Mieke Kui ters, Kathy Landman. Toos Lanz. Marianne Luijmes. Leo Maat, Jean- nette Matze, Leo Menijn, Arjen van der Meulen. Alice Padmos, Josje de Ru, Gerrit Visser, Nelleke de Waal, Rosalita de Ruiter, Maja Breuker, Adrienne Gerth van Wijk, Hans van Hemert. Corneel Hogen doorn. Mach- teld de Jager, Truus Kedde, Rob de Koning, Han van Meeuwen. Jean- nette de Mey, Bonnie Mulder. Dirk Petersen. Marten Ris. Judi Robbers. Wilma de Ru. Peter van de Velde, Jolien Visser. Tine Vos. Corinne Wit ter, Everdien Zandee, Anneke Dech- nène. Hans de Bruyn, Eddy Eveleens, Henk Haitsma, Eric Hennes, Peter Kempen, Albert Koedam, John Neuteboom. Kees Passchier, Evert Plugge, Tjeerd Roosjen, Martien Schouten, Hans Schreudering, Rudy van Seters. Robbie Smittenaar, Peter Vogelaar. Anton Vrede. Van klas 2 naar klas 3(H.B.S.) Hans Bevelander, Elly Breeuwer, AH- ce Bruins. Kees Dijkman, Nella van Duuren, Jeannet Have, Elly Heese, Margriet den Hollander, Joos Pie ter de Jong. Marja de Jager. Jan Sjoerd Jongejan, Willeke Kiemel, Job van Keulen. Ronald Kuivenhoven. Hans van der Marei, Addie Oskam, Wicher Pen, Hanneke Remond, Wil ma Vavier, Guit Bakeraa, Jan Bor- dewijk, Minie van der Hee, Marijke de Jeu. Alice Koning. Liesbeth Lün- nemann, Jolanda van Nes, Tilla Oudshoorn, Gerald Pr ast, Maaike Rietveld. Janny Segaar, Eduard Se- keris. Rob Smit. Jannegré Wind, Ot to Boef. Teun Boogaard, Freek Boon. Albert de Bruyn, Willemegbert Coumou, Hilbrand Goedhart, Menso Hendriks, Eric Ipenburg, Aad de Jonge, Hnas van Kempen, Kees La te rveer. Jan de Leeuw, Jaap van Leeuwaarden. Rob Lever. Rob Monterie. Rob de Vos, Harry ter Wee, Wim Chardon. Ivo van Eede. Rob Groeneveld, San van der Meij, Ab van Polanen, Matty Rovers. Dick Treur, Bram Veefkmd Ton Verbeek, Anton Vette, Paul Vos, Menno Wit ter, Sietske de Raaf. Van klas 3 H.B.S. naar 4 H.B.S.: Ruud Arnoldi. Marinis Jan Bier, Gretha van Dtfk, Joke Dominicus, Willy van Ees, Suzan de Jong. Ti neke van Kapel. Inge Lim. Marian ne van Muyen, Francisca Ravestein, Ton Schadewijk. Henk Slatius. Mat- to de Tombe, Marike van der Velde, Floor Verdoes, Yvonne van der Zeeuw, Freek Arnoldus, Michiel van den Berg. Karei Bordewijk, Piet van den Bosch, Hanneke Bruins, Dijm- phna van Dam, Ernst Kloek. Hans Laman, Jouke Lamers. Hennie Mat ze, Gerrit Mol, Li do van der Perk, Annette van Riet. Peter Romeijn, Lies Uittenbogaard, Wim Urban, Let- ty van der Vijver, Ab Achterkamp, Wim Crama, Jan Dijkstra, Leo Free- ke. Wiebe Groenewold, Kees Grooss, Peter van den Hoogen, Paul Jonge jan, Jan Klok. Geert Mos. Paul Noort. Peter van den Oever, Theo van Rooyen. Leo Snoeker, Leon van Tol, Jan Vesseur. Hans Vink, Wim Vliet, Rob van der Woerd. Van klas 4 H.B.S. naar 5 H.B.S.: Ada Bezemer, Marianne Bosman, Ank Brokaar. Eddie Brokaar. Rob Brussee, Joop van Duyn. George Hartman, Hans Hartvelt. Hans Hen nes. Hans van den Hoek, Arma van Leeuwen, Marco van der Meij, Jan Ouwersloot, Piet van Rossum, Anne- mien Schaap. Coby Siera, Ria Stolp, Rein van Tongeren, Peter van der Velde, Ruud Visser, Jellianne de Vries. Janneke ter Wee, Fred Hen zen. Ferdinand Ketel, Albert Leckie, Henk Mieremet. Jelle Moraal, Wim Nieboer, Paulien Schoneveld, Johan van Seggelen, Froukje Warnar, Dik van Beelen, Maarten Jongejan. Ben Klinkenberg, Kees Klok, Gerda Kromhout, Peggy Lim, Gert van der Zwan. Leen van Duyn, Arend Hoek, Ad van den Kommer. Kees Kors, Henk van Leeuwen, Jam van Leeu wen. Wil Leopardi, Fred Maas. Leo Onderwater, Rien Oostveen, Ruud Ouwerkerk. Michiel Parlevliet. Jo6 Remmelzwaal, Peter Smit, Jaap Smit, Gerard Verboon, Ton Verweij, Ge rard Witter, Ton van der Burg. Ste phen Duijts, Dick van der Gugten, Bert Keljzer. Arie Kikkert. Hans Konstapel, Gijs van Kruistum, Am- broos Reys, Bart Verbeek. Eibert Wes terink. Albert Witte. Rob Zeeman. Van klas 2 MMS naar 3 MMS: Elzelies de Geus, Els van Groenin gen. Petra Kisman, Clementine van der Kooij, Bea den Os. Gezientje van Schaijck, Mieny Schrijver, Nely Vos, Rieneke Vruins. Van klas X MMS naar 4 MMS: Anneke van Ameyden, Mariska Boot, Thelma Breedveld, Tine de Bruin, Machteld Eggink, Annamarie van der Meulen, Jenny Mieremet. Marlies Planje, Marian Prast, Hetty de Ru. Loes van Strijen, Joke Vos, Annemarie Gietema, Anita Lamme, Judie van der Maak Na een verlengd examen te heb ben afgelegd is voor het einddiploma h.bs.-A geslaagd: Bas Nell te Voor schoten. IN JULI EN AUGUSTUS LEIDEN De Leidse jeugd hoeft deze zomervakantie niet stil te zitten. De Stichting Leidse Jeugd Actie, het R.-Katholiek Stedelijk Comité, de Commissie voor de Jeugdvakantiebezig- heden eri het Leidse Volkshuis hebben voor de maanden juli en augustus diverse activiteiten georganiseerd. Voor het eerst hebben de genoemde comité's gestreefd naar samenwerking, ook met de Leidse Jeugd Actie, die voor de komende zomer het jeugddorp aan de Voorschoterweg van juli tot en met 9 augus tus openstelt. Als bijzonderheid zijn er dit jaar (asfalt)- tekenwedstryen op 24 ju li, 31 juli en 7 augustus. Voorts zijn er de bekende activiteiten zoals sport en spel. handenarbeid, naaien, op schrijfmachines tikken en poffertjes bakken. Het jeugddorp, dat in juli zijn derde jaar ingaat, kan heel wat kinderen aan het werk zetten. Het R. Katholiek Stedelijk Comi té organiseert in twee maal vijf da gen uitstapjes naar onder meer de Linnalushof, Noordwijkerhout. Was senaars Dierenpark en het terrein vam de Amsterdamse Duinwater- maatschappij. Daarnaast worden er zwemfestijnen en filmvoorstellingen georganiseerd. Op de laatste dag trekken de kinderen naar Avifauna. De commissie voor Jeugdvakantie- bezigheden heeft tochtjes naar Duinrell en Meiendel op papier gezet. Zij geeft voorts drie voorstellingen van drie verschillende films („Vlucht over de bergen". ..De Bungala Boys" en .X>e laatste neushoorn"). Als het weer meewerkt komen er twee openluchtvoorstellingen in de Kikkerpolder nl. van de toneelgroep Harlekino met „Kijk uit" en Batman en Robin met medewerking van Con ny Vink en Tonny Bakkenes. Op don derdag 25 Juli komt Kluk-kluk de In diaan met zijn vrienden in de Leid se he Stadsgehoorzaal. Ook het Leidse Volkshuis heeft voor de komende zomer weer wat op touw gezet. Met mooi weer trekken de kinderen naar duinen en zee. by slecht weer is er altijd nog wel wat te doen in het Volkshuis.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 7