Harmsen: Soms mis ik de koeien... Twintig dagen voor dominee Abernathy Softenon veroorzaakte ook zenuwaandoening i i t^.eidóe ^Qcfencta "H'"Interlinie 'ArmeiistacF nu weer park Neurologe ontraadselt de voordelen bij melaatsen ,IK BEN BLIJ, DAT DE KLAP EINDELIJK IS GEVALLEN' Politieke tegenstanders behandelen me beter dan partijgenoten T N M Huidverzorging MET EEN ENKEL WOORD PAGINA 2 LETDSCH DAGBLAD WOENSDAG 26 JUNI 1968 (Van onze parlementaire redactie) BINNENHOF (GPD) Boer Harmsen (37), de nieuwe lei der van de Boerenfractie in de Tweede Kamer, neemt een teug bier en slaakt een zucht van verlichting. „Nee", zegt hij hoofdschuddend. „Dit is niet mijn plezierigste dag". Hevig transpirerend zit hij bij één van de hoge ramen in het plechtige restaurant van de Tweede Kamer. Een kolos sale Veluwse boer, die wat achterdochtig om zich heen kijkt, niets zegt dat hij niet kwijt wil en die wat hij zegt goed afweegt. Zo was het. toen hij even tevoren in de grote vergaderzaal bekend maakte, dat een meerderheid van de Boerenfractie de heer Koekoek niet langer erkent als fractievoorzitter. Dat was slimmer dan aan te kondi gen dat hy met een boze kop uit de party zou weglopen. Welnee, hy en zyn medestanders willen gewoon een andere fractievoorzitter. Harm sen. leider van de oppositie in de Boe- renparty, kondigde doodgemoede reerd aan, dat er straks een fractie vergadering gehouden zou worden, waarop een nieuwe voorzitter zou worden gekozen. Dat werd de heer Harmsen. De heer Harmsen, boer in het Ve luwse Hoenderloo. zit langer in de po litiek. „Myn boerdeny beschouw ik nog als liefhebbery", zegt de man, die als wethouder van Apeldoorn allesbe halve een gek figuur slaat. .Politiek trekt me aan", zegt hy. „Contact met mensen boeit me". „Meer dan dat met koeien?" „Meestal wel. hoewel ik het boeren werk soms wel mis". Fors De man, die ondanks zyn forse ge stalte tot nog toe in de schaduw van Koekoek is gebleven, loopt niet naast zyn schoenen. „Toen ik tot wethouder van Apel doorn werd gekozen, toen zag ik daar tegenop. Het leak me een vreselyke opgaaf", zegt hij. Bovendien vreesde hy als boer en als lid van de Bóeren- party niet geaccepteerd te warden. Dat viel evenwel mee. .Zowel in het college van B. en W. als in de Apel- doornse gemeentelyke diensten, waarmee hij heeft te maken, bleek hy goed te vallen. Hy lacht met zyn ogen half dichtgeknepen. „Myn poli tieke tegenstanders behandelen me beter dan myn party genoten", zegt hy. Zo zag hy ook op tegen de dag van gisteren die ontknoping in het par lement van de jarenlange Interne moeilijkheden in de boerenpartijDa gen- .wekenlang waren er besprekin gen. telefonades, vergaderingen aan voorafgegaan. De tekst was zorgvul dig overwogen. Twee dagen nachtrust heeft het hem gekost („maar ik kan er tegen, het doet me niets"!Het kostte meer moeite dan het instude ren van de rollen by de plaatselyke toneelclub, waarvan hy vroeger een geestdriftig lid was. llllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll lllllllllllllillllllllllilllillllllllllllliilllllllllillilllllllllllllllllllllllllllllliliiililill „Ik ben biy, dat de klap ls geval len", zegt hy nu. „Durft hy het aan zonder stem- mentrekker Koekoek?" .Koekoek is lang populair geweest, maar dat is voorby. Zyn beschul digingen tegen alles en iedereen in en buiten de Kamer, zyn verdachtma kingen hebben hem zyn populariteit gekost. Ons heeft het honderden le den gekost, die zullen terugkomen als de Boerenparty een echte democra tische party wordt. Bovendien ben ik nooit gelukkig geweest met de grote winst by de staten- en gemeente raadsverkiezingen. Dat was louter balorigheid tegen het kabinet-Cals. Met zulke stemmen maak je geen politiek". Links Hy ziet meer in een sterke rechtse groep, een duidelyk tegenwicht tegen de „sterke linkse invloeden". Er zyn al rechtse partijtjes zoals de Nood- raad en de CDU. die belangstelling tonen voor samenwerking met een Boerenparty in de styi van Harm sen. „Wy staan open", zegt hy, „voor ieder contact met iedere goede recht- groepering". De heer Harmsen gelooft 75 pro cent van de boerenparty achter zich te hebben: hy leidt dat af uit het grote aantal adhesiebetuigingen, dat zyn groep uit alle delen van het land krygt. Actiecomités uit de Boerenparty uit Gelderland, de Noordoostpolder. Overyssel, Utrecht, Brabant en Lim burg hebben al laten weten, dat ze in september een algemene ledenverga dering willen, die een democratische party-organisatie op poten moet zet ten. Hy moet kiezen, maar hy weet nog niet wat. „Het hangt van een heleboel dingen af", zegt hy pein zend. „Misschien", zegt hy plotseling, „komen we over twee jaar in Apel doorn niet eens meer in aanmerking voor een wethouderszetel". Hy zegt het byna constaterend én opgelucht alsof hy voor het eerst ontdekt, dat er ook problemen zyn, die zichzelf oplossen. ADVERTENTIE BE| K(i ^TIONAAL BELEG lïOrE**SI N.V. Internationale Beleggings Unie „Interunie", Postbus 617, Den Haag BOER HARMSEN Niet gelukkig De heer Harmsen wil zyn sterk aangevochten dubbele functie (wet houder en kamerlid) blyven vervul len tot de komende gemeenteraads verkiezingen. Hy ls er zelf ook niet gelukkig mee. „Voor het wethouderschap ben ik in- dertyd gevraagd, omdat men my de enige geschikte kandidaat achtte. Het is een boeiende, maar tydrovende taak. Ik heb alleen maar 's nachts tyd om kamerstukken te lezen. En het kost me moeite om de zondag vry te houden voor myn gezin". ADVERTENTIE zacht-zuiver-gerond PUROLen PUROL-poeder WOENSDAG Galerie Walenkamp (Nieuwsteeg 11): L.A.K. Qpening tentoonstelling Har- men Abma. 9 uur nam. Steenschuur 6: Leidsche Ver. van Postzegelverzamelaars 8 uur nam. Hogewoerd 162: Jaarverg. Coop Ver. voor Uitvaartverzorging. 8 uur nam. DONDERDAG Anthoniusclubhuls Leldse Cinee-club Filmvoorstelling Black Power. 9 uur nam. Haagweg 4: Dlploma-uitrelklng part- Time cursisten Technische school. 8 uur nam. Vryspraak voor mafia-leden Ze ventien leden van de Mafia en de Co- sa Nostra, die terecht stonden we gens smokkelen van verdovende mid delen tussen Italië en de Verenigde Staten, zyn gisteren door een rech ter in Palermo wegens gebrek aan bewys vrygesproken. De officier van justitie zei hoger beroep tegen dit vonnis te zullen aantekenen. BINNENLAND Schip gezonken Het Duitse schip Undine is gisteren ongeveer vyf km noordwest van Urk gezon ken. De vyfkoppige bemanning heeft zich in veiligheid weten te brengen. Zy zyn ondergebracht in een hotel In Lemmer. Er stond windkracht ze ven. Het gezonken schip ligt op een voor de scheepvaart gevaariyke plaats. Vermiste jongen dood gevonden Voor de kust van Schouwen-Duive- land, is gisteren het stoffeUjk over schot aangespoeld van een jongen, die is geïdentificeerd als de 6-jarige Berend van Wyhe uit Middelburg. Het jongetje werd sinds zaterdag morgen 15 juni vermist. Loonadvies Landbouwschap Om de impasse te doorbreken, waarin het c.a.o.-overleg in de landbouw is ge raakt, heeft de hoofdafdeling sociale ALSDORF (GPD) Mevrouw dr. Ellen Gibbels, een 38-jarige neurolo ge aan de universiteitskliniek in Keulen en door het openbaar minis terie gedagvaard als deskundige in het contergan-preces, zette gister middag om tien over twee haar maandag onderbroken uiteenzettin gen voort. De rechtbank wees de be zwaren van de Griinenthal-verdedl- gers tegen het getuigenis van de Keulse neurologe van de hand. Die verdedigers hadden er zich namelyk niet mee kunnen verenigen, dat in de rapporten van dr. Gibbels anonie me patiënten aan het woord kwa men. Zij wilden de namen van die patiënten weten om het deskundi genrapport op waarheid en waarde te kunnen toetsen. De rechtbank wilde het probleem aanvankelyk maandag in een uur pauze-beraad oplassen. Maar presi dent dr. Weber wist er met de twee beroepsrechters en de twee leken- rechters niet zo gauw raad mee. Hy stuurde de procesdeelnemers voor 24 uur naar huis om de recht bank alle tyd te gunnen het pro bleem op te lossen. De rechtbank be sliste tenslotte in het voordeel van de deskundige-getuige omdat zy -n zo meent de rechtbank aan die pa tiëntenverklaringen door onderzoek medische waarde heeft meegegeven. Van mevrouw Gibbels verscheen drie weken geleden een boek over thalidomide-polyneuritis, waarin haar deskundigenrapport al helemaal ls verwerkt. Zy is de vaste overtui ging toegedaan, dat de contergan/ softenontablet schuld ls van de in de Jaren '60 in Duitsland en later over heel de wereld epidemisch voorgeko men zenuwaandoeningen. „Noch vóór het op de markt ver- schynen van het slaap kalmerings middel, noch na het weer uit de han del nemen in 1962 is dat ziektebeeld waargenomen", aldus dr. Gibbels. Haar chef, prof. R. Scheid, die maandag het eerst aan de beurt was om zyn mening over de samenhang van de thalidomide-houdende con tergan tablet en polyneuritis te geven, was ook al die mening toegedaan. Van twee kwaden Mevr. Gibbels ontraadselde ook de heilzame werking van contergan bij melaatsen, door de verdediging en prof. Sagher uit Jeruzalem vorige week nogal triomfantelijk ter spra ke gebracht. „Melaatsen zyn in de ledematen vrijwel ongevoelig, zU merken van de thalidomide-zenuwbeschadiging meestal niets meer. Bovendien is het goed mogelyk, dat thalidomide wèl heilzaam voor melaatsen is maar dat men de zenuwaandoening als de beste van twee kwaden op de koop toe neemt", zo legde zy uit. Mevr. dr. Gibbels mocht dus gis termiddag haar betoog voortzetten, maar na een half uur zorgden de verdedigers met nieuwe bezwaren weer voor een onderbreking van een uur. De advocaten wilden een deel van haar rapport letterlyk in de pro- cesacten zien opgenomen. Dat lokte een langdurige bekvechtparty tussen verdedigers en het driekoppige open baar ministeire uit. Een zichtbaar ge- irriteerde en licht opgewonden presi dent, dr. Weber, probeerde vergeefs een voor beide partyen aanvaardba re oplossing te scheppen. Met veel horten en stoten kon de Keulse neu rologe tenslotte haar verklaringen afmaken. WASHINGTON (GPD) Ds. Ralph Abernathy, de Amerikaanse neger leider, is gisteren een dag nadat hij werd gearresteerd veroordeeld tot een gevangenisstraf van 20 da gen, omdat hy zyn aanhang had verzameld voor het Capltool, hetgeen verboden was. Ds. Abernathy zei tot zyn rech ter: „Ik moest een hogere wet ge hoorzamen, omdat ik bezorgd ben om het lot van de minst bezitten- den, Gods kinderen". De rechter op zijn beurt zei hij by het uitspreken van het vonnis er niet aan te twij felen, dat Abernathy „ernstig tracht de arme mensen van Amerika te hel pen". Intussen kwam de muilezel karavaan Washington binnen. Het verkeer werd uren opgehouden, maar de armen bleven protesteren. Met de muilezels en de huifkarren en de demonstranten, die nog niet opgepakt of veroordeeld werden, wil men nieuwe protesten ondernemen. De politie in Washington is echter zuinig met vergunningen, omdat men nieuwe reacties in de negerwyken vreest. Het is zwaar drukkend en byzonder warm weer aan de oost kust van Amerika en dat prikkelt nog meer. Bovendien weten de neger leiders zelf na alle gebeurtenissen van de laatste maanden niet goed meer wat ze moeten adviseren. Het beste antwoord daarop, zo menen de autoriteiten, is snel ingrijpen. Opgeruimd De .stad der wederopstanding" wordt intussen opgeruimd, de triplex hutjes in eikaar geklapt en de scha mele bezttingen in vrachtauto's gela den. Verscheide inwoners zyn hun spuilen kwyt. De meesten vonden de eerste nacht nog geen nieuw onder komen: 160 negers, Indianen en Me xicaanse Amerikanen brachten de nacht in bussen door. ondanks de avondklok die om 9 uur was inge steld. Het is de bedoeling dat par ticulieren hun huizen openstellen, De muilezelkaravaan van huifkarren en trekdieren in de straten van de Amerikaanse hoofdstad Washington, waarmee de armen nieuwe protesten ivillen ondernemen. maar de gastvryheid is niet groot op dit ogenblik. Nu de leiders van de campagne in de gevangenis zit ten, kykt men maar liever eerst eens wat er gaat gebeuren. Intussen heeft het congres een pro gramma van kleine tegemoetkomin gen aangenomen, zoals een program ma om meer voedselbonnen uit te reiken, zodat de leiders van het pro test op enkele vorderingen kunnen wyzen. Maar het plotselinge einde van de stad der wederopstanding, die dadelyk weer een keurig stukje park is geworden in de schaduw van de blanke regeringsgebouwen, laat toch een gevoel van onzekerheid en onbehagen achter. Niemand is erg gerust op de zomer, zeker niet nu de kandidaten die er het beste voor staan, by de minderheden in dit lamd weinig vertrouwen wekken. Sterke winststijging American Enka ARNHEM (ANP> De omezt van de met de Algemene Kunstzyde Unie N.V. (AKU) gelieerde American En- ka Corporation bedroeg in ee eerste 24 weken van 1968 US DOLLARS 105.350.000 tegen US dollars 83.597.000 in de overeenko mstige periode van 1967. De netto winst bedroeg over de eerste 24 weken US dollars 8.185.000 of US dollars 1,53 per aandeel tegen US dollars 4.804.000 of 90 dollarcents per aandeel in de overeenkomstige periode van het vorige jaar. zaken van het Landbouwschap de werkgevers- en werknemersorganisa ties geadviseerd alle basis-uurlonen in de landbouw te verhogen met 14 cent en de looptyd van de c.a.o. te verkorten tot 1 maart 1969. De werk tijden zouden dan ongewijzigd bly ven. Ontsnapt uit gevangenis De Rykspolitie van Zundert heeft twee jongens (21 en 19) aangehouden. Bei de knapen waren zaterdag ontsnapt uit de jeugdgevangenis Nieuw Vosse- veld in Vught. De jongens zyn weer naar Vught overgebracht. BUITENLAND Bescherming Amerikaanse vlag De Amerikaanse senaat heeft maan dag een wetsontwerp aangenomen waardoor óp vergrypen tegen de Amerikaanse vlag een maximum ge vangenisstraf van een jaar en boeten tot 1.000 dollar worden gesteld. Het wetsontwerp is een uitvloeisel van de protestbyeenkoniisiten tegen de oorlog in Vietnam waarop Amerikaanse vlaggen werd verbrand. Infiltranten gedood By twee schermutselingen zyn vier Noordko- reaanse infiltranten gedood, zo heeft het Zuidkoreaanse leger gisteren meegedeeld. Liever geen onderzoek Qngeveer 300 studenten hebben gisteravond de axiministratiekantoren van de univer siteit van Leeds bezet uit protest te gen een onderzoek naar de politieke banden van enkele studenten dat door de autoriteiten van de universi teit zou zyn ingesteld. Hervormingen van universiteiten De Braziliaanse minister van On- derwys Dutra heeft gisteren hervor mingen op de universiteitten toege zegd. In de kringen van de Brazi liaanse studenten heerst een dusda nige onrust, dat in drie maanden tyd al zes doden in het land zyn ge vallen. Sinds vrydag, toen in Rio een politieman om het leven kwam, vech ten de studenten in Rio en tenmin ste rier andere grote steden met de politie. Over de Berlynse muur Twee Oostdultse grenswachten zyn giste ren over de muur naar West-Berlyn gekomen. De Westberlynse politie heeft deze ontsnapping-op-klaarlich- te-dag bevestigd. De twee wachten kwamen in uniform met. volledige bewapening naar West-Berlyn, waar zy ter beschikking van de Ameri kaanse autoriteiten zyn gesteld. Sinds de muur in 1961 werd gebouwd zyn 503 geüniformeerde Oostduitsers naai- West-Berlyn gevlucht. Nieuwe reisbelasting De Ame rikaanse minister van Financiën. Fowler, heeft het congres een nieuw voorstel gedaan voor een belasting van dertig procent op uitgaven by reizen in het buitenland. Hij wil een bedrag van vyftien dollar per dag vrystellen van belasting. Het vorige voorstel van de Amerikaanse rege ring hield belastingvrystelling in voor de eerste zeven dollar per dag, een belasting van vyftien procent op de volgende acht dollar en van der tig procent op de rest van de beste dingen. Westduitser spioneerde De West- duitse zakenman Neumann zal opeen nader te bepalen datum terecht moe ten staan op beschuldiging van een Oostduits inlichtingennet te hebben opgezet, zo is bekendgemaakt door het openbaar ministerie in het Zwit serse kanton Graubünden. Volgens de justitie heeft Neumann gewerkt voor zyn landgenoot Post, de miljo nair, wie in West-Duitsland een pro ces te wachten staat wegens het ver garen van geheime politieke inlichtin gen voor Oost-Duitsland. Droogte in Chili Chili's voedsel, water en elektrioiteitsvoorraden drei gen uitgeput te raken door de ergste droogte die het land sinds 100 jaar heeft gekend. De toch reeds door in flatie geteisterde economie zal naar men vreest nog verder bedreigd wor den door de gevolgen van de droogte. Kadar naar Moskou Een Hon gaarse party- en regeringsdelegatie onder leiding van partysecretaris Kadar en premier Fock zal morgen in Moskou aankomen voor een be zoek van een week. O. L. school Stadhoudersin.: 4 scheidsreceptie van de heer J. v, Brink. 8-9.30 uur nam. Kon. Ned. Maatschappij voor Tula bouw en Plantkunde. Excursie 04 Lekx in Koudekerk Vertrek buafc tion 6.35 uur nam. VRIJDAG Galerie v. d. Vlist (Botermarkt 3) Opening tentoonstelling C. de Vries, Gerst, K. Wlggers, G. Zaalberg en Vlag, 9 uur nam. Holiday InnAfscheidsreceptie lr. J Schreuder (H.C.W. 4-5.30 uur nm. Haagweg 4: Dlploma-uitrelkln Technische School, 3.30 uur nm. Oude Vest 13: Evangelisatie Christel gem. „Ecclesia". 8 uur nam. ZATERDAG Wassenaar (Kunstzaal Heuffc ning tentoonstelling Jacoba Surie Lon Schwirts. 4 uur nam. ZONDAG Rijnlands Lyceum (M. H. Tromp laan): Gem. voor oorspronkelijk chrlj tendom. Spr. evang. N.v.d.Brugp 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jerj Christus van de heiligen der laatste gen. 10.15 uur zondagsschool; 11.30 5] avondmaal. Ontmoetingscentrum bij Antonlusk* Tentoonstelling schilderijen G. J. A d. Berg. 10 uur voorm.- 1 uur m MAANDAG Stadhuis: Gemeenteraad 7.30 uur middag. BIOSCOPEN Luxor: „Spel met de zonde", 18 Dag 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2ii 4.45 7 en 9.15 uur. Lido: „A lovely way to die", 14 Dag 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.31 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: „Killers contra killers", 14 Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.3 4.45. 7 en 9.15 uur. Camera: „Verkrachting", 18 Jr. Da 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.4 7 en 9.15 uur. Trianon: „Apenplaneet", 14 Jr. Dai 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.15, 4.3 7 en 9.15 uur. Studio: „Cash? Cash!". 18 Jr. Da? 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.4 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN Rijksmuseum voor de geschieden der Natuurwetenschappen. Boerhaaw tentoonstelling i.v.m. 3de eeuwfeeet va zijn geboorte. Werkd. 10 uur voorm. uür nam.: zondags 1-4 uur nam (t/i 1 december). Allemansgeest: Tentoonstelling schil derijen en perkamenten panel» Dieuwke Kollewi.jn (t/m 30 Juni) Hortus Botanicus: Tentoonstelll over walvissen en walvisvaart. Geope: maandag t.m. zaterdag 10 uur voor. 4.30 uur nam.; zondag 1-4.30 u' nam. (t.m. 15 september.). Molen „De Valk' Molenmuseum gelijks (behalve 's maandags) 10 voorm.- 5 uur nam., 's zondags 1-6 nam. De Lakenhal: Dag. 10—6 uur; 15 uur. Rijksmuseum van Oudheden u penburg 28): Werkd. 10 uur voorm. 5 uur nam.: zond 1-5 uur nam. Rijksmuseum voor Volken»- (Steenstraat 1): dag. 10—6 u.; dags 1—5 uur nam Rijksmuseum voor de geschledL der natuurwetenschappen: Dag. II uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkenkunde Tentoonstelling „Vlva Mexico". Wert dagen 10 uur voorm.6 uur nam. zon- en feestdagen 16 uur nam. (t/m 1 december). Ned.-LegermuseumGeopend maandi tot en met vrijdag 9 uur voorm. 6t nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uur nai Avond- en nachtdienst der apotheks Geopend voor spoedeisende gevalla Apotheek Reijst. Steenstr. 35, tel. 201*. Apotheek R. van Breest Smallenbutf te Leiderdorp en Apotheek Voorscho ten zijn de gehele week geopend. WEEKEINDEDIENST DER BUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur raad plege men de eigen buisarts, daarn» tot zondagnacht 24 uur de dokte» telefoon 22222. Voor het doctoraal examen Ne derlands recht is geslaagd dy heer R. R. J. F. H. Mulle ruit Noordwijk. HAAGSE AGENDJ WOENSDAG Kon. Schouwburg: Toneelgroep Stt dio: „De architect en de keizer Assyrie" van Fernando Arrabal. F' gie: Krijn ter Braak, 8.15 uur nam Diligentia: Lurelel Cabaret: „Oi Zeer". Gastrol Jasperina de Jong. 83 uur nam. Kurzaal: Festival Theatre U.S.C U.S.A.: drie moderne éénacters en tv korte musicals. Regie: John Edwart Blankenchip. William C. White Janet Bolton, 8.15 uur nam. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) S Amsterdam half bew. 21 14 6 Den Helder licht bew. 17 14 4 Ypenburg zwaar bew. 21 14 5 VJissingeu licht bew. 20 13 4 Eelde zwaar bew. 21 12 7 De Bilt onbewolkt 21 13 14 1 wente zwaar bew. 22 12 17 Eindhoven geh. bew. 23 13 6 Zuid-Limburg regen 23 12 8 Helsinki licht bew. 21 12 33 Stockholm regen 21 14 1 Oslo regenbui 19 13 3 Kopenhagen regen 16 15 2 Aberdeen licht bew. 19 9 1 Londen licht bew. 18 11 3 Brussel zwaar bew. 24 12 8 Luxemburg regen 22 15 1 Parijs motregen 23 14 5 Bordeaux geh. bew. 29 11 1 Grenoble licht bew. 27 13 0 Nice half bew. 25 16 0 Berlijn zwaar bew. 20 16 2 Frankfort zwaar bew. 23 15 OJ München licht bew. 23 14 0 Zürich zwaar bew. 25 13 0 Genève licht bew. 26 11 0 Locarno onbewolkt 26 12 0 Wenen onbewolkt 23 11 0 Innsbruck licht bew. 24 9 0 Belgrado onbewolkt 27 11 0 Athene licht bew. 26 19 13 Rome onbewolkt 29 17 0 Barcelona half bew. 24 15 0 Madrid half bew. 33 16 0 Mallorca licht bew. 26 15 0 Lissabon licht bew. 26 16 0

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2