'4 Politie denkt nog maar vaag aan een misdrijf ARTILLERIEDUEL AAN SUEZKANAAL Koppeling Kosmossen Fatale fout van rode moordenaars: zij lieten vier houthakkers vrij Gevecht bij Jericho HAAGS AGEND; „We dachten meteen aan Marianne Teveel despotisme in Nederlands onderwijs Familieberichten MET EEN ENKEL WOORD te i II ta PAGINA 1 LETDSCH DAGBLAD MAANDAG 24 JTTNI Vervolg van pagina 1 Marianne, die direct nadat xe waa ge vonden door de artsen van het ma- rfnehospitaal in Overveen ia onder zocht. maar ze mankeerde nlet«. slaapt onrustig; in haar eigen ka mertje bij haar eigen speelgoed. Haar oogjes xyn diep ingevallen en se is sterk vermagerd. Op haar ge- lichtje en armen zitten schram men en haar beentjes zijn over dekt met blaren van brandnetels. Frits Mooi (17) uit Amstelveen, die met zUn vader G. J. Mooi, direc tie-secretaris in Amstelveen, het kind vond, zegt: „Toen wü hoor den stamelen en huilen, dachten we meteen aan Marianne uit Zand- voort. Maar toen ik het kind zag, kon ik niet geloven dat het een kleuter van nog geen drie jaar zou «Un. Ze zag er veel ouder uit. En se was zo vuil". Water De heer Mooi heeft Marianne op gepakt en naar de auto gebracht, want lopen kop ze niet meer. „Toen hij haar even neerzette om het portier te openen, zakte ze door haar knieën. Onderweg praat te ze vrij veel over haar broertje. De rest konden wij niet verstaan, behalve dan dat ze wilde drinken. Op het politiebureau van Overveen kreeg ze een glaasje water, ik denk het eerste beetje water sinds ze wegliep. Met een krantenfoto heb ben die politiemannen Marianne provisorisch geïdentificeerd. Pa is met de politie teruggegaan om de plaats aan te wijzen. Het is in de buurt van de Zanderijvaart, op een paar honderd meter afstand van een duinkom met water. Wij komen er vaker om vogels te foto graferen, maar nu heb ik papa ge kiekt met het meisje op z'n arm", zegt Frits Mooi. Misdaad De politie van Zand voort denkt nog maar zeer vaag aan een misdaad. Volgens de heer Wijfje is er ech ter wel misdrijf in het spel. „De plek waar Marianne gevonden is. ligt hemelsbreed drie kilometer van haar ouderlijk huis vandaan. Een volwassene kan er door alle heg gen, hekken en obstakels nauwe lijks komen. Zou zo'n kind dat dan wel kunnen? Trouwens, de dokter heeft gezegd, dat Marianne is weg gehaald en later op die plaats is neergezet. Volgens hem heeft ze pas anderhalve dag zonder eten en drinken geleefd'. Haar lichamelijke toestand z!)u te goed zijn voor een periode var. vier dagen en vier nachten vasten" Mevrouw Wijfje kan zich op dit me ment niet zo erg opwinden over dat facet van de verdwijning. ,Jk ben veel te gelukkig, dat Marianne „Gelijke kansen" slechts lenze UTRECHT 'ANP» Het Eerste- Kamerlid prof. dr. J. W. van Hulst heeft op de laatste dag van het jubi leumcongres ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de Christe lijk- Historische Unie gepleit voor de mocratisering van het onderwijs, Hij hekelde voorts het despotisme dat nog teveel op Nederlandse scho len wordt aangetroffen. De Universiteit in Nederland doet in Structuur meer denken aan de Middeleeuwen dan aan het tijdperk van de ruimtevaart, aldus prof. Van Hulst. Hij zag twee oorzaken van de onlust op de Franse universiteiten: het latente onbehagen van grote groe pen van de Franse bevolking, dat on der de studenten manifest is gewor den. en de specialisatie der weten schappen die het „universitas" van de universiteiten tot een leeg woord heeft gemaakt. „De student van thans heeft de zekerheid dat hij straks tot een club van vakidioten zal gaan behoren. Prof. Van Hulst stelde dat de „ge lijke kansen voor allen" meer een politieke these zón dan concrete rea liteit. Het is althans geen realiteit voor een begaafd kind uit een arbei dersmilieu. aldus prof. Van Hulst. Een kind uit de arbeidersklasse heeft 5 pet. van de kans om op een universiteit te komen die een gelijk begaafd kind uit een hogere-ambte- narenmilieu of uit de vrije beroepen- klasse heeft, zo verklaarde hij. In antwoord op een vraag uit de zaal over de student die tijdens het gesprek van de minister van Onder wijs en Wetenschappen, prof. Venn- ga. een rookbom heeft geworpen ver klaarde prof. Van Hulst een reactie als „is dit nu iemand die later de maatschappij moet leiden" te kunnen begrijpen. Hij dacht echter niet dat iemand voor „een onzinnige daad" blijvend in zijn carrière moet worden geschaad: „Geef de sukkel een kans' thuis is. Ik had door dat vruchte loze zoeken van die honderden po litiemannen, soldaten, buurtbewo ners wel het gevoel, dat ze dood zou worden thuisgebracht of mis schien zelfs nooit terug zou komen. Ik had alleen nog hoop op wat een van de helderzienden, ik geloof dat het Gerard Croiset was, tegen een verslaggever had gezegd: „Op de vijfde dag wordt het kind gevon den". En dat is gelukkig gebeurd". De 17-jarige Frits Mooi uit Am stelveen, die met zijn vader een wandelng door de duinen maakte, heeft de vermiste Marianne Wijfje gevonden. Op de plaats, waar zij het meisje huilend, maar verder gezond aantroffen, maakte Frits deze foto van zijn vader met Ma rianne. BOCHUM .AP) Volgens het ruimtevaartinstituut in Bochum (W. Duitsland) zijn vermoedelijk de Sow- jetsatellieten Kosmos 227 en 228 in de ruimte aan elkaar gekoppeld. Het station heeft verder signalen opge vangen van een nieuw gelanceerde kunstmaan waarvan de baan soort gelijk is aan die van de twee andere satellieten. (ontleend aan andere bladen) Getrouwd: H .Diepeveen en C. Vink. Leiden; H. G. Schaffer en L. M. H. van Ham, Den Haag; P. F. Schmitz en H. A .Kuiler, Den Haag; E. L. Schepers en V. C. C. Sturm. Den Haag: R. W. van Ditzhuyzen en M. Alberda, Hilversum; J. M. M. van Woensel en J. C. van Santen. Ves- sem; C. T. C. Heyning en J. C. C. van Maanen. Overleden: W .van Wermeskerken. man 84 jaarf Alphen aan den Rijn. NEW YORK (AP) De commu nistische regering van Noord-Korea heeft met grote zorgvuldigheid 31 Jonge officieren opgeleid voor de taak om president Park van Zuid-Korea door onthoofding van het leven te be roven. De samenzwering mislukte doordat de groep de fatale fout maakte vier houthakkers vrij te la ten die zij op hun weg ontmoetten tijdens de tocht van Noord- naar Zuid-Korea. Dit schrijft de enige overlevende van de groep samen zweerders in „Readers Digest". De 26-jarige Kim Sjin-jo, ex-luite nant van het Noordkoreaanse leger, schrijft dat hij en de 30 anderen via een hersenspoeling op de gedachte waren gebracht, dat ,/>nze Zuidko- reaanse broeders ons na de onthoof- BUSONGELUK: 20 DODEN SEOEL (AFP) Ten noorden van de Zuidkoreaanse hoofdstad Seoel ls vannacht een autobus van een hon derd meter hoge rots in een meer ge stort: 20 inzittenden 'zyn verdron ken, 30 konden zwemmend de oever bereiken- TEL AVIV (Reuter. AP) De Israëlische en Egyptische artillerie hebben zondagavond een vuurge vecht geleverd over een ruim 30 km. lang front langs het Suezkanaal, zo heeft een Israëlische militaire woord voerder in Tel Aviv meegedeeld. Volgens de woordvoerder was het vuurgevecht begonnen met een mor tierbeschieting door de Egyptenaren van Israëlische eenheden in het ge bied van Ismailia. De Israëliërs had den het vuur beantwoord, waarna de Egyptenaren hun artillerie over een breed front hadden ingeschakeld. De Israëliërs waren toen ook hun artil lerie gaan gebruiken. De strijd duur de anderhalf uur. Twee Israëlische soldaten liepen verwondingen op. Een Egyptische militaire woord voerder, geciteerd door radio-Cairo, verklaarde dat de Egyptische artille rie bij het gevecht zes Israëlische tanks, een munititopslagplaats, een raketlanceerinstallatie, vier anti- tankkanonnen en zes artillerie- en mortierbatterijen had vernield. Zes Egyptische soldaten hadden lichte verwondingen oreelopen. Verscheide ne huizen en het ziekenhuis van Is mailia waren in brand geraakt Zestien goed gewapend* Arabische guerrillastrijders zijn gedood toen zU zaterdag uit Jordanië de grens over staken, zo heeft het Israëlische le ger meegedeeld. Elf van hen vielen bij een verwoed gevecht ln de bui tenwijken van Jericho en vijf Al Fatah-infiltranten waren laten ge vallen bij een gevecht >n de Belsan- valleL Bij een ontploffing in het oosten van Jeruzalem is zaterdag één Ara bische jongen van 13 jaar gedood en een ander ernstig gewond. De ont ploffing deed zioh voor in 'n straat buite 't Ambassadorhotel in de vroe gere Jordaanse oude stad. Ruiten van het hotel en van aangrenzende huizen werden verbrijzeld De ge wonde jongen heeft aan de politie verteld dat hij en zijn vriend van school terugkwamen .Op het trottoir tegenover het hotel hadden zij een plastic zak gevonden. Toen zijn vriend de zak had opengemaakt, volgde de ontploffing Dit was de ze vende bomontploffing in Jeruzalem sinds september, maar de eerste met dodelijke afloop. ding van president Park zouden be groeten als bevrijders, dat zij in op stand zouden komen en in Zuid- Korea een ohaos zouden veroorza ken". De vrijgelaten houthakkers liepen echter rechtstreeks naar de Zuid koreaanse nationale politie, die het commando moordenaars oppakte bij het naderen van de ambtswoning van president Park. Volgens Kim zijn al le leden van de ploeg vermoedelijk dood. Readers Digest schrijft, dat Kim Sjin-jo in Zuid-Korea gevangen zit en omringd wordt met de strengste veiligheidsmaatregelen DINSDAG Zijlsingel 2: Volle Evangelie-gem. spr. evang. J- Zijlstra 8 uur nam. Ch. de Bourbonhof: Elektrontcaclub „De detector" 7.30-9.30 uur nam. Diamantplein 27; Bahal-gespreks- avond, 8 uur nam. Pardoeza (Doeaastr): Politiek tref punt. 8.30-12 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nam. Pieterskerk: Holland Festival Bach's „Hohe Messe" door Toonkunstkoor en leden Concertgebouworkest olv. Iskar Aribo. 7.45 uur nam. WOENSDAG Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. Hogewoerd 162: Jaarverg. Coöp. Ver. voor Uitvaartverzorging. 8 uur nam. DONDERDAG Haagweg 4: Diploma-uitreiking part- Time cursisten Technische school. uur nam. O. L. school Stadhouder6ln.: Af scheidsreceptie van de heer J. v. d. Brink. 8-9.30 uur nam. Kon. Ned. Maatschappij voor Tuin bouw en Plantkunde. Excursie naar Lekx ln Koudekerk Vertrek bussta tion 6.35 uur nam. Twee man verdronken In het Noordhollandse Schagen is zaterdag nacht om halftwee in een sloot langs De Nes een personenauto aangetrof fen. De twee inzittenden bleken ver dronken. Hoe laat het ongeluk ge beurd is, is niet bekend. De wagen lag op zyn kop, met de wielen net bo ven water. De lichten brandden nog. De slachtoffers zijn de heren W. C. Stadegaard en J. Groen, belden af komstig uit Oude-Niedorp. BINNENLAND Terug uit de west Premier De Jong is gisterochtend teruggekeerd van zijn bezoek aan Suriname, dat hij ditmaal officieel als Nederlands premier opzocht („Ik ben er in het verleden in allerlei andere vermom mingen geweest"). De premier, die zich na een verblijf van een week in Suriname, ook nog even naar de Bovenwindse eilanden spoedde, heeft in de West met rege ringsleiders over tal van onderwer pen van gedachten gewisseld. Zo ook over de grenskwestie met Guyana, waarover hij zich geen grote zorgen meer zegt te maken. De sfeer is ver beterd. de zaak „is in kalmer vaar water beland". Aanrijding door dronkeman In Groningen heeft een 32-jarige tim merman. kennelijk onder invloed, een aanrijding veroorzaakt, waarbij twee inzittenden van de auto, die hij na het omslaan van een bocht ramde, werden gewond. Zijn eigen auto ging geheel verloren. Na de aanrijding maakte de timmerman zich uit de voeten. Aan de hand van het kente ken van zyn auto werd snel zijn Iden titeit vastgesteld, zodat hij een kwar tier later, bij een kennis, kon worden aangehouden. De man is reeds drie maal veroordeeld wegens het autorij den onder invloed. Op het ogenblik loopt tegen hem nog een ontzegging van de rijbevoegdheid. Anti-alcohol prijzen Zaterdag middag zijn in het Gebouw van Kun sten en Wetenschappen in Utrecht de prijzen uitgereikt aan de winnaars van landelijke kleur-, opstel- en te kenwedstrijden van de nationale commissie tegen het alcoholisme. De prijswinnaar waren Paulien de Savornin Lohman uit Leeuwarden (12 jaar) en Kees Kuyten (12) uit Utrecht. Ria van Dijken (11) uit Utrecht en Wout Koops (11) uit Mep- pel wonnen de wedstrijd vrije expres sie en Magdalena van Geffen (12) uit Drachten en Reitse ten Kate (11) uit Stadskanaal de kleurwedstrijd. BUITENLAND Bom in Ontario Een kleine bom is zaterdag in het stadscentrum van de Canadese stad Napanee (Ontario) ontploft tegen de tijd dat de minis ter van Landbouw J. J. Greene moest aankomen. Volgens de politie werd de bom geworpen uit de tweede eta ge van een hotel in de hoofdstraat, dat gevestigd is naast het campagne- hoofdkwartier van de iberale partij. Er vielen geen gewonden. De politie heeft twee verdachten aangehouden Russisch schip opgebracht Een Argentijns oorlogsschip heeft de Rus sische treiler Golfstrim zaterdag op gebracht omdat het zich in de terri toriale wateren van het land had be geven. Twee marineschepen hadden aanvankelijk schoten gelost voor de boeg van het schip, zo is officieel be kend gemaakt. Drie andere Russi sche treilers namen de wijk voor de Argentijnse schepen deze konden en teren. Enorme diamant gevonden Te Bellsbank by Barkly in de Kaappro vincie is een 162 karaats diamant ter waarde van circa 50.000 pond sterling (430.000 gulden) gevonden door de mynwerker Pieter de Bruyn. De dia mant, die niet te koop is. is in het bezit van E. Schwabel, mede-eige naar van de mün. Twee ongelukken: 12 doden. Twee verkeersongelukken hebben zaterdag in West-Duitsland aan Koning Constantijn van Grie kenland en zijn echtgenote Ko ningin Anne Marie zijn zaterdag naar Kopenhagen vertrokken om de doop bij te wonen van het kind van Prinses Margrethe. Zij blij ven drie dagen. De reis werd ge maakt in het particuliere straal- toestel van de Koning. Op de fo to: Koning Constantijn begroet zijn schoonmoeder, de Deense Ko ningin Ingrid, bij zijn aankomst in Kopenhagen. twaalf personen het leven gekost. By Lansberg in Beieren vielen zeven do den bU een botsing tussen twee auto's waarvan er één was uitgeweken voor een hert. In de buurt van Han nover kwamen by een autobotsing vyf mensen om het leven en werden er vier zwaar gewond. Vluchteling neergeschoten Vol gens de Westberiynse politie hebben Oostduitse grenswachten gisternacht om 1.20 uur een vluchteling neerge schoten. Na het geratel van automa tische wapens zagen waarnemers op Westberiyns gebied dat de grens wachten een dode wegbrachten. Verbod NPD geëist Verschei dene sprekers op een byeenkomst van oud-verzetsstryders en slachtof fers van het nazi-bewind uit dertien landen hebben het verbod geëist van de Westduitse rechtse Nationaal De mocratische party. By na 15.000 per sonen woonden de byeenkomst by die gehouden werd op de plaats van het vroegere concentratiekamp Daohau. Arrestatie in Athene De oud-di recteur-generaal van het Griekse mi nisterie van Voorlichting Cavounides is door de veiligheidspolitie aange houden voor ondervraging, zo heeft een woordvoerder van de politie mee gedeeld. De 56-jarige Cavounides werd na de coup van het Griekse le ger vorig jaar geechorat en later ont slagen. Vrachtauto geroofd Vrachtauto chauffeur Kelly heeft er wel spyt van. dat hy zaterdag nabij Rugby is gestopt voor een knap meisje, dat om een lift duimde. Zodra hij stilstond sprongen vier mannen uit het struik gewas langs de weg, bonden hem en reden met de wagen en zyn lading chooolaadjes ter waarde van 7.000 pond sterling (60.000 gulden) weg. Kelly wierpen ay op een naburige vuilnisbelt Bezuiniging Franse ingezetenen, die zich naar het buitenland begeven voor een verblyf aldaar van nog geen 24 uur. mogen niet meer dan een be drag ter waarde van 100 frank mee nemen. hetzy in Frans geld hetzy in deviezen. Studenten in parlement De Bra ziliaanse politie heeft 500 jonge beto gers in het parlementsgebouw te Bra silia, de federale hoofdstad, opgeslo ten en zaterdag verder nog 200 stu denten gearresteerd. Twee studenten zyn licht gewond by een gevecht met de politie. Schade door aardbeving De aardbeving die zich zaterdag in een deel van noord-Italië heeft voorge daan, heeft vooral in Venetië en de provincie Trente schade aangericht. Vele gebouwen zyn gescheurd en we gen verzakt. Niemand werd gedood of gewond. Overstromingen i n Assam Op zyn minst een miljoen mensen zyn in een gebied van 2.000 vierkante km. in het dal van de Brahmapoetra in de staat Assam geteisterd door over stromingen. Die het gevolg zyn van het buiten de oevers treden van vier zyrivieren van de Brahmapoetra, die door vyf districten van Assam <Lak- himpoer. Sibsagar, Darrang, Kam- roep en Goalpara) stromen. Betogingen in Londen Een ster ke Britse politiemacht heeft zondag bussen gebruikt om twee groepen ne gers te toegang te versperren tot Downing Street no. 10, de ambtswo ning van premier Wilson. Er zyn ver scheidene arrestaties verricht. De ene groep bestond uit honderden ne gers en negerinnen die het polltiekor- don trachten te verbreken om stop zetting van de burgeroorlog ln Nige- rië te eisen en te protesteren tegen de Britse wapenleveranties aan het federale Nigerië. De andere groep be stond uit betogers, die Wilson een brief wilden overhandigen waar in „Engelands steun aan Zuid-Afrika" werd veroordeeld. VRIJDAG Galerie v. d. Vlist (Botermarkt Opening tentoonstelling C. de Vrie» Gerst. K. Wiggers, G. Zaalberg en Vlag, 9 uur nam. Holiday Inn: Afscheidsreceptie ir. J Schrcüder (H.C.W. 4-5.30 uur nj Haagweg 4Diploma-uitreik Technische School. 3.30 uxir nm. Oude Vest 13: Evangelisatie Christ) gem. „Ecclesia", 8 uur nam. BIOSCOPEN Lux or: „Spel met de zonde", 18 Dag 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 4.45 7 en 9.15 uur. Lido: „A lovely way to die", 14 Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex„Killers contra killers". 14 L. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag jÏL 4.45, 7 en 9.15 uur. .Verkrachting", 18 Ir. ".30, Camera: 0 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2. 7 en 9.15 uur. Trianon: „Apenplaneet", 14 Jr. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.15, 7 en 9,15 uur. Studio: „Cash? Cash!", 18 Jr. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN ■li Rijksmuseum voor de geschied der Natuurwetenschappen. Boerha t tentoonstelling l.v.m. 3de eeuwfeest zijn geboorte. Werkd. 10 uur voorj uur nam.: zondags 1-4 uur nam idi 1 december). Allemansgeest: Tentoonstelling sJP deryen en perkamenten pao Ie' Dieuwke Kollewljn (t/m 30 Juni Hortus BotanicusTentoonstel e( over walvissen en walvisvaart. Geop 1 maandag t.m. zaterdag 10 uur vo< 4.30 uur nam.; zondag 1-4.30 a nam. (tm. 15 september.). Molen „De Valk* Molenmuseum gelijks (behalve *s maandags) 10 ifd voorm.- 5 uur nam.. *s zondags 1-8 Rijksmuseum van Oudheden m penburg 28): Werkd. 10 uur voort 0 5 uur nam.; zond 1-8 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkuti-' Steenstraat 1): dag 10-5 u.; '■ilt dags 1—5 uur nam. Rijksmuseum voor de geschied der natuurwetenschappen: Dag. uur zond 1-4 uur Rijksmuseum voor Volkenkuik Tentoonstelling „Viva Mexico". Wi m dagen 10 uur voorm.6 uur n«. zon- en feestdagen 15 uur nan15 (t/m 1 december). Ned.-Legermuseum: Geopend maarf tot en met vrijdag 9 uur voorm. nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uur 1 Wassenaar (Kunstzaal Heuff): n' toonstelling schildeken Bertus de en edelsmeedwerk Albert Kok. opend maandag t/m vrijdag 10 voorm. 5 uur nam.; bovendien 1 dagavond 8-10 uur nam. (t/m f' ni). Avond- en nachtdienst der apotheLj- Geopend voor spoedeisende gev Apotheek Reljst, Steenetr. 35, tel. Apotheek R. van Breest Km<yn te Leiderdorp en Apotheek Vot ten zijn de gehele week geopend. WEEKE1NUEDIEN8T DEK HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uw ra1" plege men de eigen huisarts, daafê tot zondagnacht 24 uur de dokt)1 telefoon 2 2222. la MAANDAG C Circustheater i Holland Festival j ra: Macbeth" van Verdi, mm.v.A, kest en koor van het Teatro La fei Venetie o.l.v. Francesco Moliair Ibc delli. Dlllgentla: Debusey cyclus. Soils Bernard Kruysen, bariton en Henkemans, plano, 8.15 uur nam Kurzaal: Festival Theatre U U.S.A.: drie moderne éénacters en korte musicals. Regie: John E< Blankenchip. William C. White net Bolton, 8.15 uur nam. I) DINSDAG Kon- SchouwburgToneelgroep dio „Darts en Lijensynode" Lodewijk de Boer,8.15 uur nam. Dlllgentla: Lurelei Cabaret: zeer". Gastrol Jasperlna de Jong, uur nam. Kurzaal: Festival Theatre U. U.S.A.: drie moderne éénacters en korte musicals. Regie: John Eden Blankenchip, William C. White Janet Bolton, 8.15 uur nam. ag WOENSDAG Kon. Schouwburg: Toneelgroep dio: „De architect en de keizer Assyrle" van Fernando Arrabal gle: Krijn ter Braak, 8.15 uur na Dlllgentla: Lurelei Cabaret: Zeer". Gastrol Jasperlna de Jong. uur nam. Kurzaal: Festival Theatre U. U.S.A.: drie moderne éénacters en korte musicals. Regie: John Ed Blankenchip. William C. Whitv Janet Bolton, 8.15 uur nam. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Sa *2 Amsterdam zwaar bew. 17 10 Den Helder zwaar bew. 16 13 Ypenburg zwaar bew. 16 13 Vlissingen zwaar bew. 17 11 Eelde zwaar bew. 22 10 De Bilt zwaar bew. 18 10 Twente zwaar bew. 24 11 Eindhoven licht bew. 20 10 Zuid-Limburg licht bew. 21 11 Helsinki zwaar bew. 26 12 Stockholm onbewolkt 23 14 1 Oslo geh. bew. 18 15 y Kopenhagen zwaar bew. 20 15 LI Aberdeen zwaar bew. 15 7 Londen zwaar bew. 17 10 an Brussel zwaar bew. 17 9 Luxemburg zwaar bew. 21 10 i?ïi Parijs zwaar bew. 18 9 Bordeaux half bew. 9 acl Grenoble zwaar bew. 19 11 tef Nice onbewolkt 13 11 Berlijn zwaar bew. 26 15 ace Frankfort licht bew. 26 10 München geh. bew. 26 11 n Zurich zwaar bew. 11 O, Genéve zwaar bew. 10 f Locarno half bew. 13 Wenen zwaar bew. 25 14 >n< Innsbruck regen 25 10 Belgrado licht bew. 27 14 va Athene onbewolkt 20 ine Rome half bew. 24 16 M Barcelona licht bew. 28 13 Madrid onbewolkt 24 8 ocl Mallorca onbewolkt 27 12 ge laa( Lissabon onbewolkt 23 14

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2