eerste paal voor 213 woningen Zwemdiploma's voor leerlingen Clir. ulo jjiJpSSEBUHK .«v Activiteiten Nederlands vredesinitiatief opgeschort ^IIIW <35 GROFVUIL- OPHAALD1E N5T. DAG tl JUNI 10«a tlTOSra DAGBLAD PAGINA S ssèaEsa IA rjn Jp BSENAAR De wet- f|i van openbare werken A«|W. A. Brink had donder- grote dag in zijn be- ijk korte ambtsperiode: ■in met drie directieleden js en De Winter's Bouw- hnemingsbedr. N.V., hei- bp 't nieuwe bouwterrein de verlengde Van Dui- jrdelaan en de Zijlwate- fe eerste paal voor een ■ujx van 213 woningwet- be door de Woningbouw- ging St. Willibrordus ■■worden gebouwd. Mflats vormen nog maar de Jlse van een veel groter bouw- jt in totaal ongeveer 900 wo- 1 een winkelcentrum, enkele m| en een groot aantal garage- imvat en dat men hoopt in r vier jaren geheel te zullen |n. tt heien van de eerste paal jWet gezelschap in een tent op iwterrein bijeen en werden pespraken gehouden. het gemeentebestuur bij afwezigheid van burge- J mr. W. J. Geertsema, loco- |ester dr. J. J. M. Veraart, ste het bestuur van de wo- vvereniging St. Willibrordus et dit belangrijke moment en |amens het gemeentebestuur van grote waardering voor Woningbouwvereniging en enaarse Bouwvereniging in laar presteren. lomazwemmen n scholieren ERWOUDE De school- jc, ie reeds enkele jaren in het ïdsenbad van Wassenaar Niet alleen voor de woningbouwver eniging is het een belangrijk mo ment, ook voor de gehele gemeente. Want het heien van deze eerste paal betekent de ontsluiting van het laat ste grote stuk uitbreidingsplan, dat in Wassenaar nog kan worden gerea liseerd, het zogenaamde plan Zijlwa tering 11 (elf). Met dit grote plan hoopt het ge meentebestuur een laatste en defi nitieve aanval te doen op de nog steeds grote woningnood in de ge meente. Het aantal erkende gegadig den voor woonruimte of voor betere woonruimte bedraagt op dit ogenblik nog stees 955. Daar bij zijn 354 aanvragen van jonge echtparen zon- er woonruimte of a.s. echtparen, die wachten op een huis. De loco-burgemeester legde er de nadruk op. dat Wassenaar tot enkele jaren geleden wat de bouwactivitei ten betreft zeer gehandicapt was door de zeer bescheiden bouwconti ngeniten die werden toegewezen. De loco-burgemeester wenste de woningbouwvereniging St. Willibror dus veel succes met de uitvoering van het nu begonnen bouwplan. Er werden nog toespraken gehou den door de heer A. C. Duyvenstijn, voorzitter van St. Willibrordus, de heer C. de Wit, medewerker van het Katholiek Instituut voor Volkshuis- vesting, architect ir. E. F. Groosman en door de heren Malt^ en De Winter van de firma Muijs en De Winter. Zoals bekend zullen de nieuwe flats worden uitgevoerd in zes bouw lagen boven een onderbouw. Er zul len drie L-vormige blokken verrij zen. Een ruime entreehal bevat een mummertatoleau met huistelefoons naar alle woningen. De woningen zijn verdeeld in drie types met resp. 3, 4 en 3 slaapkamers. Alle wonin gen zullen worden voorzien van cen trale verwarming, centrale antenne en warmwaberaansluiting. De gale rijen waarlangs men de woningen zal kunnen bereiken werden uitgevoerd in beton, het metselwerk in gele bak steen. Men hoopt de 213 flate binnen de 2 i. aar te voltooien. LEIDERDORP Voor de leerlin- geh van de chr. ulo-school aan de van Geerstraat heeft de afgelopen week in het teken van de sport ge staan. Naast het diploma-zwemmen en zwemwedstrijden in het zwembad ,De Does" werden schoolvaardigheids- proeven afgelegd op het gemeentelijk sportterrein, volgens de eisen van het KNAU-diploma. Alle vier klassen van de school hebben aan deze sportdagen deelgenomen. De onderdelen waren: hoogspringen, verspringen, hardlopen, handbal-werpen hink-stap-sprong. kogelstoten en kastiebalwerpen. Het is de meeste leerlingen gelukt het begeerde diploma te behalen. By het zwemmen konden de diploma's A. B. en C. worden behaald. Diploma A werd gehaald door :Josje Kors- wagen, Koos de Lege. Ronald Lin- ning, Ada de Haas, Henk Lups, Evert Schipaanboord, Anneke van Zyp, Fried v. d. Maat, Jan Schouten, Lies- beth Gordyn, Bert Lans. Dicky Fa- ber, Carla Vinges, Patricia Staats, Nicoline Philippo, Loek de Jeu, Ineke Koning, Cobi Rijsdam, Marie-José Bo ierricht krijgt heeft voor di- gezwommen. Geslaagd zyn Aloysiusschool voor het di- u Anja Berg, Peter de Jong, ithoarn; Voar B: Lta, Botte- Winkel, Wim Bloemendaal, larja Romyn, William de OJ..,D oen van Velzen, Ben Nelis- b Jansen, André van Leeu- r<fdré Detmers Wil v. d. Krogt, Slingerland, Adri Mooy- 'oor CMieke Schrader en m Veen. Openbare lagere diploma A: Willie du Prie bojiie Brantenaar; voor B: Fia en Rudie de Groot; voor C: van Kapel en Inge Lemmer - Hartschool: diploma A:Ton- igerland, José v. d. Hoeven, ersteegen en Willy v. d. Salm, Wim Ammerlaan. ïiADSAGENDA ERWOUDE De g?meente- mt donderdagavond om acht vergadering byeen. De agen- iii leidt de volgende zaken: wij- 'an de Drank- en Horecaver- n e; sluiten van een overeen - net het Bouwbureau Stikvoort Jk nde het bouwrypmaken van edeelbe van het bestemmings- èstende; voorstel met betrek- de exploitatieverordening: eervol ontslag aan de jrchiteot; treffen van ver sregelen voor een gedeelte Dr. Bouwdykstraat; wyzi- de begroting. Emmy Stikvoort. Petra Boon. Pam de Wit, Judy Schutte, Ronald v, d. Broek. Mathijs Vogel. Het diploma B werd gehaald door: Laura van Egmond, Tineke Diseraad, Marion Nieboer, Hetty v. d. Leek, Adri Hopenbrouwer, Marjan de oBnd Ans Bongert, Anneke Schildwacht, Christientje Sleeboom. Trudy Els- kamp. Monique Geyer M. Scholtx Ingrid Baak, Inez de Munnlk, Caro line Scheffer, Lieke Schutte, Annema- rie Smittenaax, Hedi de Vrede .Jolan- da Huisman, Kathy Kanaar. Renee Plugge, Hein Koops, Wim Rodenburg, Freddy Frylink, Rolf Peter Kok, Hen- ny Stikkelorum, Henk Kats, Ron Schouwenburg, Eddy v. d. Boon, Wim Bruins, Eric Viertelhausen. R. Vonk Bert de Mey, Michiel Slinger, Egbert Spethelmom, Ronnie Smits, Gerard Elsgeest, Ron Verhey, Hannie Pau- ldus, Paul Koebrugge, Kees Anker, Koen de Jong Dolf Boersma, Dolf van Vliet, Bert Lans. Voor het diploma C slaagden de vol gende leerlingen: Inge Roozen, Marion Bos. Eric van Turnhout, Robert Brandt, Marinus v t' Wout, Annemieke Fortike, Maartje ten Hoorn, Connie Kruider, Plonie Onvlee, Joke Veschoor, Nic. Schel ling, Jan Snaterse, Jan Bodry, John- hutels-doelman D Barn- gistermiddag in het hu- getreden met mejM. van (Foto LD/Holvast) Gestolen sieraden zijn terecht LEIDEN De deze week uit een woning aan de Morsweg gestolen gouden sieraden, die een waarde van ruim f 800,— vertegenwoordigden, zijn terecht. De sieraden zyn gevon den in een sloot achter restaurant „De Haagse Schouw' Chr. Lyceum dr. Visser 't Hooft LEIDEN Aan het Christelijk Lyceum dr. W. A. Visser t Hooft zyn voor afdeling gymnasium A en B geslaagd: Hugo Heij, Joop van der Horst, Henrlëtte Mennega, Jaap Mul der, Ane de Visser, Ledden. Elf ried Groeneveld Leiderdorp. Gera Bree- baart, Jacob Jan Geuze, Oegstgeest. Sanne Witter Voorschoten. Teun Merink Rynsburg. Janke de Boer, Jam Hoek, Hans van der Landen Kat- wyk. Herman van Sprang Noordwyk. Met één kandidaat wordt het exa men voortgezet. ny van Giessen, Ria Baak. Klazien Hogervorst, Reimond Kooper, Jan Bonda, Erica Langoreis, José Lan- genberg, Loes Bavelaar, Harritë Loos, Anja Filippo, Ewout van Haeften, Rudi Eldik, Eduard van Engelenburg, Paul Oudendorp. Ook leerlingen van de verschillende lagere scholen in Leiderdorp hebben aan dit diploma-zwemmen deelgeno men. N oordkoreanen vernietigen Amerikaans schip TOKIO, (AFP) Noordkoreaa-n- se kustwachtschepen hebben vanoch tend een Amerikaans schip, dat. de haven van Poepho op de Westkust ten noorden van de 38ste breedte graad wilde binnengaan, tot zin ken gebracht, zo heeft het Kore- aans centrale nieuwsagentschap (of ficieel agentschap van Pjongjang) bekendgemaakt. Het Amerikaanse schip maakte zich schuldig aan „pi raterij en provocatie". „De Noord- koreaanse schepen hebben dit direct beantwoord door het vuur te openen. Zy hebben het schip tot zinken ge bracht en de spionnen die het ver voerde naar de bodem van de see doen verdwijnen", aldus het nieuws agentschap. Fortas en Goldberg genoemd als Warrens opvolgers WASHINGTON (DPA) De op perrechter van de Verenigde Staten, Eanl Warren heeft zoals gisteren in het kort gemeld in verband met zyn hoge leeftyd (77 jaar) zyn ontslag ingediend. Het verzoek, begin deze week al gedaan, is nog niet door president Johnson ingewilligd. Als mogelyke opvolger van Warren wordt in Washington in de eerste plaats Abe Fortas, lid van het Hoog gerechtshof, genoemd die een ver trouweling van Johnson is. Ook de voormalige rechter van het hof Ar thur Goldberg, die als Amerikaans vertegenwoordiger bU de Verenigde Naties aftreedt, en rechter William Brennan gelden als kandidaten. Eari Warren heeft in de vijftien jaar dat hy opperrechter was ge schiedenis gemaakt. Onder zijn lei ding maakte het Hooggerechtshof de meest liberale maar wellicht ook de meest bewogen periode van zyn be staan door. De liberaal-gezinden zeg gen van Warren, dat hij meer voor de geiykgerechtigdheid in de Ameri kaanse samenleving heeft bereikt dan de drie presidenten onder wie hy diende. Door president Eisenho wer in 1953 benoemd, zorgde hy al een jaar later voor een mijlpaal met het beroemde besluit om de rassenschei ding op scholen te verbieden. Sinds dien kon hy by de conservatieven geen goed meer doen. Ook in de jaren daarna kwam Warren steeds met kracht op voor de rechten van minderheden. De wereld zal hem ook blyven herinneren als hoofd van de commissie, die de moord op president Kennedy heeft onderzocht. Het resultaat van het on derzoek, het rapport-Warren was zo- ais zoveel in zyn werk fel omstreden. De Vries (LSG) naar Schihle LEIDEN De Vries (LSG» zal Nederland vertegenwoordigen bij het Internationale J eugdsohaaktoernooi dat in Schilde (België) wordt ge houden. De Vries, reeds tweemaal jeugd kampioen van de Leidse Schaakbond, heeft zijn verkiezing ongetwijfeld mede te danken aan de fraaie derde plaats, die hy in het onlangs ver speelde jeugdkampioenschap van Ne derland wist te bereiken. In het toernooi te Schilde, dat van 18 tot en met 28 juli wordt gehou den, zal de jeugdige LSG'er de strijd aanbinden met tegenstanders uit 10 verschillende Europese landen. Kerkdiensten WASSENAAR Herv. Gem. (Dorpskerk) 9 u toeristendienst 10 u ds J. A. G. van Zanten en 7 u ds J Veen.<(Kievietskerk) 10 u dr. Th. C. Frederifcse (Messiaskerk) 10 u ds J. Veen .(Dorpscentrum) 10 u jeugd- kerk en kinder diensten. Geref. kerk Bloemcamplaan) 10 en 7 u dr. J. L. Wielenga, Hilversum. (Zy liaan) 10 en 7 u ds D. van der Meulen <HA). Ned. Prot. Bond: (Lange Kerkdam) 10.30 u prof. dr. G. J. Hoendersloot Oegstgeest. Herv. Geref. Evangelisa tie (Dorpshuis) 10 en 7 u ds W. Vroegindewey, Katwijk aan Zee. Medische dienst WASSENAAR Dokt eredienstde artsen dr. R. S. ten Cate, Burchtlaan 9. tel. 3027 en M. H. van Tolingen, Wilhelminaplein 1, tel. 8303. Apo- theekdienst. Wassenaarse Apotheek, Schouwweg 32, tel. 2402. Tandartsen- dienst (za en zo van 18 tot 18.30 u) P. C. T. A. Bredero, van Z. van Nye- veltstraat 112, tel. 3116. Aan de Economische Hogeschool in Rotterdam zyn geslaagd voor het kandidaatsexamen in de economi sche wetenschappen de heren H. D. A. Haks en F. J. M. Polak, beiden uit Wassenaar. DEN HAAG (ANP) In afwach ting van het resultaat der vredes besprekingen in Parijs zijn de activi- tieten in het kader van het Neder lands vredesinitiatief inzake Vietnom opgeschort. Dit heeft minister Luns van Buitenlandse Zaken meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van het tweede kamerlid A. G. van der Spek (PSP). Deze activiteiten bestonden uit con sultaties met in totaal twaalf Europe se landen, behorend tot de Benelux, de Westeuropese Unie, en de groep van tien (waarin ook socialistische en neutrale landen zyn vertegenwoor digd). De activiteiten volgden op de aanvaarding van de motie van der Stoel door de Tweede Kamer. In deze motie doet de Kamer, „over tuigd van de noodzaak om door een Sardines - in blik opgevist PORTVENDRES (Reuter) In de Zuidfranse haven Port Vendres heb ben duikers gisteren 13 ton sardines in blik uit de twaalf meter diepe haven opgehaald onder het wakend oog van een sterke politiemacht. Woedende vissers hadden donderdag 19 ton per Nederlands vracht schip aangevoerde blikjes sardines uit Marokko in de haven geworpen De vissers vreesden, dat de aanvoer uit Marokko van invloed zou zijn op de binnenlandse visprijzen. De bergingsoperatie van gisteren verliep zonder incidenten. Vergoeding aan kamerleden niet verder omhoog DEN HAAG (GPD) Minister Beernink ziet geen aanleiding de ver goeding voor reis- en verblyfskosten onvoorwaardelijke beëindiging van de I van de Tweede Kamerleden verder te Britten scoren 314 voor 5 Na de regen van donderdag, die de elftallen noopte de wedstryd na 87 minuten te staken, heeft Enge land gisteren in de tweede testmatch tegen Australië, die in Londen wordt gespeeld, een hoopgevend totaial van 314 voor 5 behaald. Dit resultaat werd bereikt vooral dankzy Colin Milburg en Ken Barrington. Milburn scoorde 60 van zyn 84 runs in boun daries en deelde de stand van 132 op het tweede wicket met Geoff Boy cott. Dit betekende de hoogste wic ketscore tegen de Australiërs op hun tournee door Engeland. Barrington en aanvoerder (Min Cowdrey consoli deerden de Engelse positie met 97 runs voor het vierde wicket. Cowdrey ging uit op 271 en Barrington moest ae stryd staken toen een hoge bal op ongelukkige wijze tegen zyn hand kwam. Alan Knott en Bar ry Knight vervolgden sterk met 43 not out. Geen gemeentelijke toestemming voor levend begraven ARNHEM (ANP) De gemeente Arnhem noch de gemeente Rheden heeft toestemming willen geven voor de poging die Bert Hagen en Henk van Zwam willen wagen om het re cord van levend begraven zijn te bre ken. In de afwyzing zowel van de gemeente Arnhem als van de gemeen te Rheden wordt gesteld dat het ge ven van de aangekondigde vertoning ongewenst te achten daar deze be oogt dé sensatiezucht van de bezoe kers in niet aanvaardbare mate te prikkelen, en voorts dat de vertoning abnormale gevolgen kan hebben voor de lichamelyke en geesteiyke gezond heid van de in te graven persoon, waarvoor geen geneeskundige waar borgen bestaan. Als ook dat door het geven van de vertoning de gangbare normen in het maatschappelyk ver keer zullen worden overschreden en de gevoelens van een groot deel van de burgery zullen worden gekwetst. Zoeterwoude Ondanks het koude iveer bestaat er een groei ende belangstelling voor de Oran jefeesten, die gisteren werden voortgezet met boegsprietlopen over de Meerburgerwetering. De uitslag luidt: 1. Koos Romijn, 2. Jan v. d. Ploeg, 3. mevr. Van As- peren, 4. Joop Zwetsloot, 5. Ans Never en. Dat boegsprietlopen niet ge makkelijk is, ondervond de deel nemer op de foto, die er een nat pak aan over hield. (Foto L.D./Holvast) bombardementen op Noord-Vietnam de weg te helpen openen tot 't beëin digen van de stryd" een beroep op de regering om er by alle betrokken partyen op aan te dringen de vyan delykheden te staken en door onder handelingen het vertrek van alle bui tenlandse troepen en zelfbeschikking onder internationaal teozicht, als voor zien in de akkoorden van Genève 1954, te bereiken. Midden-Oosten De regering acht het niet juist om te trachten door handelspolitieke maaifergelen de Arabische landen of Israël eenzydig te beinvloeden. Dit heeft minister Luns meegedeeld in antwoord op schriftelijke vragen van het tweede kamerlid drs. A. J. Lems (PvdA). De leden van de Verenigde Naties dienen alles te doen opdat de ativi- teiten van de speciale vertgenwoor- diger van secretaris generaal Oe Thant voor het Midden-Oosten, Jar ring, succes hebben, en alles te ver mijden wat zyn werkzaamheden even tueel zou kunnen verstoren, aldus de minister, in antwoord op een vraag welke stappen van politieke of han delspolitieke aard Nederland neemt om een toenadering tussen de Arabische landen en Israël te bevorderen. Studentenrellen in Rio en Domingo: zes doden RIO DE JANEIRO (AP) Bra ziliaanse studenten hebben gisteren gevochten met de politie en ruiten ingegooid bij de Amerikaanse am bassade. Bij de gevechten werden één politieman en twee studenten gedood. Er werden honderd arrestaties ver richt. Inmiddels heeft dé Braziliaanse minister van Justitie, De Gama el Silca, een onderhoud gehad met zijn collega's van Marine, Leger en Luchtmacht. Verwacht wordt dat de strijdkrachten tegen de studenten zullen worden ingezet omdat de mi litaire politie, de toestand niet meer meester zou zijn. By na alle rtudentenbetogingen in Rio de Janeiro in de afgelopen twee Jaar hebben een anti-Amerikaanse tint gehad. De studenten beweren dat een overeenkomst voor hulp by het onderwijs tussen het ministerie voor Onderwijs en het Amerikaanse Agentschap voor internationale ont wikkeling een „vorm van kolonialis me is", en dat de Verenigde Staten trachten het Braziliaanse onderwijs te beïnvloeden, SANTO DOMINGO (AFP) In Santo Domingo, de hoofdstad van de Dominicaanse republiek, hebben ge vechten tussen groepen studenten van verschillende politieke richtin gen aan drie studenten het leven gekost, terwijl er vijf werden ge wond. verhogen dan reeds in het onlangs ingediende wetsontwerp tot regeling van de schadeloosstelling wordt voor gesteld. Een groot aantal leden van de kamercommissie had de minister daarom verzocht. In zyn antwoord zegt mr. Beer nink. dat de vergoedingen niet kun nen worden afgestemd op het ge middelde kamerlid, maar noodzake- lykerwys een gemiddelde moeten zyn. Hogere bedragen acht hy niet verantwoord, zeker niet nu tevens een aanzieniyke verhoging van de schadeloosstelling wordt voorgesteld. De bewindsman voelt evenmin voor de suggestie om de kamerleden, zij het slechts formeel, de positie van werknemers te geven. Een regeling, v/ata/rby een stichting als werkgever van de kamerleden zou optreden, strydt zyns inziens zozeer met het karakter van het kamerlidmaat schap, dat hy deze suggestie niet wil overnemen. Volgende week donderdag zal de Tweede Kamer beslissen over het voorstel tot verkoping van de schade loosstelling voor kamerleden van f 20.000 tot f 25.000.-. Marktberichten TERAAR, 21 juni 1968. Groentevei ling. Peulen 100—166. peulen 40—86, rabarber 1922. snijbonen 160250. snijbonen stek 65—120. doperwten 75— 85, blauwschokker HO—120, tuinbo nen 1830. spitskool 22, stokprlnses- sebonen 260270. waspeen Alf 36 waspeen stek 10—25. sjalotten 30 stamprinsessebonen 290, capdoppera 90—105, kokommers stek 19—20, pos telein 1820, spinazie II 1124, aard- appelen 12, alles per kg. Bloemkool AI J'1 31, All 16^31. Bil 1517. kom kommers H 18—25, sla I 5—9 II 6 per stuk. Aardbeien 57—59 per doosje Peterselie 7. selderij 4. boskroten 18 9 bospeen I 58. bospeen II 3850 per bos. K ROELOFARENDSVEEN, Bloemenvei ling, 21 juni 1968 Am. Anjers: sim rose 713, rood 812. wit 1013. keefer 1012, arthur 8—10, esperence 1012, dè6lrè 9, rozen garnette en ca rol 39, zorina 711, carla 2734. baccara 3145, seventeen 89, coral princess 1012. breglna r 10. Spanish sun 811, tawny gold 912, nordla 611. violieren 1014. lelies 1543. eremurus 45—70. gerbera 14—22. pioenroze i 1825. p. at., trosanjers 160180. snljgroen 6080, colvllleis 35105, chrysanthen 205250. brodea 60105, anemonen 1224. duizend schoon 1242, esther read 1642, wlr- rals supreme 2766, campanula 22— 47. gladiolen 170190. Irissen 1877. bruidsanjers 17—28, freesla's 30—66. liatrlx 180260. ornlthogalum 6055 lxia's 18—30, achllea 42—501, gouds bloemen 2125 per boe. AALSMEER, 21 Juni 1968. Bloemen veiling Anjers wllliam sim 1118. rose 8—13. white 814, g.J. 710, dusty 1511, arthur 812. shocking 1013 keefer 1013. gemengd "523, orchid 4051, harvest moon 2231. t-ngerlne 2328. eleganse 1419, parel van aalsmeer 35. baccara 3040, carla 6383, geh. duisberg 13178, furore 1418, Jr. miss 15—19, dr. verhage 1825, pink sensation 1823, super star 1524, ro6elandia 1116, iorlna 1016, nordla 1015. corall princess 1015, carol 69, red garnette 511, golden garnette 36, Spanish sun 8— 11, marmiba 46, oymp 4065. ama ryllis 57, chrys. j'aarrond 205—240. kl. bl. 6075. freesia 95195. gerbera 4045. Iris 5090, iris prof. 4580, lelies kelk 2026. lelies tak 120150. asp plumosus 120175, gladiolen 120 —160, colvlllei 150—210. Maandag: Oude Heren gracht, Ververstraat, zyistraat, Oost Havenstraat, Dwars Havenstraat, West Havenstraat, Verversplein, Ha ven Havenkade, Kalvermarkt, Kyf- gracht, Minnebroersgracht, Zuidsin gel, Herengracht (beide zyden), Nieuwe Waardstraat, Oosterkerkstr., Waardkerkplein Waardkerksteeg, Oranjegracht, Kaarsemakersstraat, Looyerstraat, Weverstraat, Veste- straat, Groenestegen, Uiterstegracht. Kerksteeg, Waardgracht, Korte en Lange Langstraat. Maandag: Breestraat, Langebrug, Ketelboetersteeg, School steeg. Wolsteeg. Gangetje, Boter markt, Vismarkt, Stadhuisplein, Koorn brugsteeg, Dwarskoornbrug- steeg. Maarsmanssteeg, Mandema- kersteeg, Vrouwensteeg (geheel), Boommarkt, Aalmarkt, Nieuwe Rijn (geheel), Den Burcht, Burchtsteeg, Nieuwstraat, Hartesteeg, Beschuit steeg, Moriaansteeg, Hooglandsekerk- gracht, Koppenhinksteeg, Hoogland- sekerkkoorsteeg, Middelweg. Oude Ryn (beide zyden), Hoogstraat. Kaasmarkt, Hooigracht, St. Pancras- steeg. Van Driesenstraat, Middelste gracht. Dinsdag: Zoeterwoudsesingel (var Lammen- schansweg tot Hoge Ryndyk), v. d. Brandelerkade, Durieuxstraat, Tiboel Siegenbeekstraat, Roodenburger- straat, de Mey van Streefkerkstraat, Cobetstraat, de Ridderstraat, Thor- beckestraat, Wasstraat, de Laat de Kanterstraat, Cronesteinkade, P J. Blokstraat, Fruinlaan de Gyselaar- straat, Kernstraat, Verdamstraat, Catharlnastraat. Dinsdag: Korevaarstraat, Plantsoen, 4e Binnenvestgracht, Ryn- straat, Kraaierstraat, Havenstraten 2e en 3e, 1, 2e en 3e Gortestraat. Geregracht, Levendaal. Oranjeboom straat, Cathrybestraat, Barbarasteeg. St Jorissteeg, Koenesteeg, Nieuwe Brugsteeg, Wielmaker steeg, Veer- straat, Hogewoerd, Watersteeg, Plan tage, Utrechtse Veer. Donderdag: zyisingel, Rynkade Oosterdwars straat Munnikenstraat. van Galen- straat. Waardstraat, Hermanstraat Trompstraat, de Ruyterstraat. Evert- senstraat, Oosterstraat, van Speyk- straat, Kortenaerstraat, Tasman straat, Overryn, Heemskerkstraat. Vrijdag Galgewater, Noordeinde en plein, Rembrandtstraat Oude Varken markt, Sllksteeg, Groenhazengracht, Ryn- en Schiekade, Witte Singel Groenhovenstraat, Witte Rozen straat, Justus Carelhuis, Jan van Goyenkade, Gerrlt Doustraat, Vree- wykstraat, Hugo de Grootstraat, Bil- derdykstraat. Vrijdag Kort Rapenburg, Kabeljauwsteeg, Rapenburg, Doelensteeg, Nonnen steeg Kolfmakersteeg, Zegersteeg. 5e Binnenvestgracht, Sterrenwacht, Kalserstraat, Bakkersteeg, Molen- steeg, Boisotkade, Kam per steeg, ^on- ciëntiestraat, Vliet, Douzastraat, St. Jacobshof, St. Jacobsgracht, Jan van Houtkade, Hoef straat, Raam- steeg, Garenmarkt, Steenschuur, Nieuwsteeg, Herensteeg, Salomon- steeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat, Gerecht. Lokhorststraat, Zonneveldstraat, Pieterskerkkoor- steeg Diefsteeg, Berkeldaelstraat, Pieterskerkgrachl Pieterskerkhof, Papengracht, Pieterskerkstraat, Doe lengracht.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 13