Wie wordt opvolger van Lubke? Eerste Russische protest in Praag over artikel Korter werken ook voor ambtenaren Noordwijkse kerken werken samen aan het Duindamse Slag Passen inzet geschil Bonn en Ulbrieht Kerkelijk Leven MET EEN ENKEL WOORD Dreigementen tegen leven van Lindsay HOOFDPIJN? y 1 PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD BONN (GPD) In steeds snellere opeenvolging hoort men de laatste maanden prognoses over de kandidaten voor het ambt van president van de Bondsrepubliek, waarin na het af treden van president Lübke zal moeten worden voorzien. De presidentsverkiezingen vallen officieel eind volgend jaar en wel ongeveer tegelijkertijd met de verkiezingen voor de Bondsdag. Naarmate de geruchten toenemendat Lübke wellicht bereid zal zijn om welke officiële reden dan ook eerder af te treden, circuleren meer namen van eventuele opvolgers. Lübke lijdt meer dan duidelijk on der zijn ouderdom. Tevens is zijn aanzien verloren gegaan door zijn houding tegenover de Oostduitse be schuldigingen. dat hij tüdens de Tweede Wereldoorlog barakken vcor dwangarbeiders zou hebben ge bouwd. De sociaal-democraten vinden dat zij eigenlijk het alleenrecht hebben een kandidaat te stellen. De eerste president van de bondsrepubliek was Theodor Heuss, die lid was van de liberale FDP. Lübke is een CDU-er. Daarom zou nu aldus vele sociaal democraten —een SPD-man aan de beurt zijn. Uit een dergelijk in alle ernst ge daan voorstel blijkt weer eens hoe weinig een president van de repu bliek de enig juiste man op deze post is en daarentegen veel meer het zwakke symbool van een ondemo cratisch compromis. Er behoort enige moed toe opnieuw en bij voorbaat op een dergelijke „afspraak' 'aan te stu ren omdat Lübke juist het presi dentschap (en nauwelijks door eigen schuld; een geduchte knauw gaf, doordat hij als produkt van een der gelijk compromis bij zijn verkiezing al bij voorbaat de meest kleurloze en meest capabele kracht moest zijn. ISaiiieii De SPD komt echter met kandi daten van groter karakter dan Lüb ke uit de bus. Zij denkt aan de hui dige minister van justitie Heine- mann. een erudiet, onkreukbaar en ernstig man. Heinemann liep ech ter indertijd van de CDU naar de SPD over, en zal daarom op weinig sympathie van de zijde der christen democratische kiesmannen kunnen rekenen. De SPD denkt ook aan de minis ter voor verkeer, Leber. Heel wat belangengroepen zullen een dergelijk eervolle aftocht voor Leber van har te toejuichen. Kanselier Kiesinger schijnt weinig te voelen vooi dit spel met de kandidaten. Hij vreest dat dit het werk in de toch al zo moei zaam functionerende coalitieregering tussen SPD en CDU nog zal ver zwaren. Toch heeft ook de CDU zijn na men al klaar. Men denkt hier aan Richard von Weizsacker, de presi dent van de „Deutsche Evangelische Kirchentag". Ook de namen van Hallstein. de vroegere president van de EEG-commissie in Brussel, wordt Vervolg van pagina 1 Er is echter evenmin twijfel aan dat de werkelijkheid van nu niet meer te meten is aan de werke lijkheid van toen. Met heel zwaar en ouderwets geschut ging Westberlijns ongeliefde burgemeester Schüftz in stelling. Met gekrulde lippen van woede riep hij voor de televisie uit, dat. de dag van de 12e juni een zwar te dag in de historie van West-Ber- lijn was. Hij kon dit met des te meer reden doen, omdat hij diezelfde dag op een congres van de Kamer van Koophandel in Berlijn zelf had ge zegd, da.t de economische toestand van de vroegere Duitse hoofdstad op geen enkele wijze in gevaar was. En dit terwijl iedereen weet dat Ber lijn er economisch zelden slechter aan toe was dan de laatste tijd. Het zijn deze politieke drogrede nen. die het besluit van de DDR om de Westduitse regering tot het in zien van de realiteit te dwingen, wellicht een positief karakter geven. Het is te hopen dat het lawaai dat Schütz en zijn aanhang in Bonn nu ten beste geven, niet op de rest van de Duitsers en de vroegere geallieer den overslaat. Met. een zekere tevre denheid verklaarde Schütz dat de .Amerikanen na twee jaar inge slapen te zijn in de kwestie Berlijn, nu met een klap weer wakker ge maakt waren". En Schütz ging ver der* „Berlijn staat weer in het cen trum van de internationale belang stelling". Ook zei Schütz nog: „Wij heb ben nu de solidariteit van alle vrije mensen nodig". Als de regering van de DDR inderdaad van een voort gaande beweging van dergelijke ach terhaalde leuzen de oorzaak is ge weest, verdient ze inderdaad niet meer dan in de isolering te worden gedwon gen. Wanneer zij de Westelijke ge allieerden ertoe zou kunnen brengen de onbeleerbare Duitsers van de wer kelijkheid te overtuigen, heeft zij haar ondanks de Bondsrepubliek een dienst bewezen. De maatregel voor de Westduitsers gaat vandaag In. Voor de Duitsers die niet over een geldig paspoort beschikken geldt een overgangsregeling tot 15 juli. Drie namen die in verband met de opvolging van Lübke wor den genoemd. Boven. Heineman en Leber. CDU-er Hallstein. WOENSDAG Rijksherbarium (Schelpenkade 6) Kon Ned. Natuurhistorische Ver. Cau serie dr. C. den Hartog over zijn expe ditie naar Australië. 8 uur nam. DONDERDAG DEN HAAG (Laan van Nieuw Oost- Iiidlë 61). Aandeelhoudersvergadering Hollandse Constructie Groep. 2.30 uur nam. VRIJDAG Stadsgehoorzaal: Zomerconcert Ned. Madrigaalkoor o.l.v. Herman Strategler 8.16 uur nam. Kantine Co-op (Rooseveltstr. 12a) P. v d. A. Burgerij-bijeenkomst be stemmingsplan Z.W. 8 uur nam. Hofln. 64): Ruil- De dierenfamilie in Artis is zondagavond verrijkt met een dromedarisbaby. Moeder Mien en dochter Elly maken het uitste kend. genoemd. Sinds kort die van Alphons Goppel. de minister-president van de deelstaat Beieren, die tijdens het staatsiebezoek van Koningin Eliza beth van Engeland enige jaren gele den opviel door zijn „presidentieel" althans waardig gedrag. Vermoed wordt ook dat de SPD het als voorwaarde voor een voort zetting van de grote coalitie ook na 1969 zou kunnen stellen, dat de CDU geen kandidaat voor het president schap opstelt. Tijdens recente ge sprekken tussen minister van Bui tenlandse Zaken Brandt die voor zitter van de SPD is en kanselier Kiesinger, die aan het hoofd van de CDU staat, zou Brandt nog een laatste poging hebben ondernomen de CDU er van af te houden met een eigen kandidaat voor de dag te ko men. Gefluisterd wordt echter dat deze kandidaat nog deze maand be kend zal worden gemaakt. NED. HERV. KERK. Beroepen te Wezep J. Koele te Nfj- kork te Krimpen aan de Lek A. Boertje te Moercapelle te Haar lem-Schoten (vac. dr. H. van der Loos) B. W. Vermaat te St. Nico- laasga c. a. te Blauwkapel J. van Root-selaar te Barneveld. Aangenomen naar Haarlem (vac. dr. N. van Egmondi J. Borghardt te Beverwijk c.a. naar Dordrecht (vac. K. H. L. van Selms)' H. van den Beid te Beesd. Bedankt voor Benthuizen H. C. Bultman te Sommelsdijk voor Ede J. Jongerden te IJsselmuiden. GEREF. KERKEN. Beroepen te Amsterdam-Nieuwen- dam (2e pred. pl.i F. H. Veenhui- de SPD-ers 'zen te Overveen te Maassluis (vac. Onder: de K. W. Dercksen) P. Wulffraat, voor- I heen predikant bij de Geref. Kerk Vrijgemaakt te Amsterdam te Dordrecht <6e pred. pl.) (tevens voor evangelisaitiearbeid) H. J. Bavinck te Heemstede te Baarland - 's-Gra- j psgezinde Doop Sociëteit benoemt hoogleraar AMSTERDAM (ANP) De m Am sterdam gehouden jaarvergadering van de Algemene Doopsgezinde So ciëteit heeft dr. H .B. Kossen, doops gezind predikant in Zeist, benoemd tot hoogleraar in de praktische theo logie aan het Doopsgezind Semina rium in Amsterdam. In de toekomst zal bij de predikantsopleiding nauwer worden samengewerkt met de ande re kerkelijke seminaria, in 't bijzon der met het lutherse en het hervorm de. venpolder S. J. C. v. Ketel. kand. te Capelle aan de IJssel. Bedankt voor Hardegarijp J. Te- vel te Zwijndrecht-Groote Lindt voor Rhoon (vac. A. Griffioen) J. Nierop te Nijkerk. GEREF. KERKEN VRIJGEM. Aangenomen naar Waarhuizen R. K. Wigboldus te Delfzijl, die be dankte voor Grootegast c.a. CHRIST. GEREF. KERKEN. Tweetal te Schiedam C. den Her tog te Harderwijk en Chr. Verhage te Den Haag. Ber oepen te Veenenda al Bethel- kerk) G. Bijkerk te Oud-Beijerland. Bedankt voor IJmuiden C. te Spijkenisse-Zuidland. MOSKOU (Reuter/ÜPA) De Sow- jet-Unie heeft voor het eerst sinds de liberalisering in Tsjecho-Slo- wakije een officieel protest bij dat land ingediend en aangedrongen op een verbod van anti-Russische artikelen in de pers daar. Het Rus- i sische protest is gericht tegen een I door het Praagse blad „Lidova De- mokracie" overgenomen bericht uit de New York Times, volgens welk een Russische generaal zijn Tsjechoslowaakse collega Jan Sej- na naar Amerika had helpen ont snappen. De Rus had de afgifte van een di plomatiek paspoort aan generaal Sejna goedgekeurd, zo stond in het bericht. Overigens spak het officiële persbureau „Oeteka" het dezelfde dag tegen De Russische prolcstnota is maandag op de Tjeohoslowaakse ambassade Kantine Docos-terreh.Reünie RKAVV Lelden. Rood-Wit, Kolplng Boys. Jeanne d'Arc en Docos 1936-'41. 7 30 uur nam ZATERDAG St. Josephkerk Herensingel: Intrede pastoor W. A. J Koenekoop. 7 uur na middag. Oranjerie Hortus: Opening tentoon stelling ..Walvissen en walvisvaart" 2.30 uur nam. ZONDAG Ontmoetingscentrum by Antonius- kerk: Tentoonstelling schilderijen J. A. v. d. Berg. 10 uur voorm.- 1 uur nam. Rijnlands Lyceum (M. H. Trompln.) Gem voor oorspronkelijk christendom afcl Oegstgeest Spr. evang. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. 10.15 uur zondagsschool; 11.30 uur avondmaal. BIOSCOPEN Rev: „Zomernachten ln Zweden". 18 jr. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Luxor: „Badsensaties", 18 Jr. Dage lijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, j- j r-v 4.45. 7 en 9.15 uur. m Moskou overhandigd. De publi- T katie van hst a.-,Ucel uit dt .Nevv Jr York Times" werkte verslechtering dag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. van de Russisoh-Tsjechoslowaakse i Trianon: „Apenplaneet", 14 Jr. Da- betrekkingen in de hand, zo heette gelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. zondag 2.10, het. In de nota v/erd er vertrouwen I 4 39- 7 en 915 uur- over uitgesproken, dat de bevoegde Camera„Liefdesdossier van een te- autoriteiten in Praag de vriend-1 J— SH5 sonappelijke betrekkingen voor Uur vijandige artikelen .in sommige Udl. ,iZo gezegd, zo gedaa„-, ,j. organen van de Tsjechoslowaakse i Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag pers" zullen bescnutten. i 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. De „Lidova Dcmokracie" drukte dinsdag gelijktijdig met het Rus- dags 1—5 uur nam Rt1ksmu6eum voor de gescll der natuurwetenschappen: Dai uur zond 1 -4 uur Rijksmuseum voor Volken) Tentoonstelling „Viva Mexlco'V dagen 10 uur voorm.5 uur zon- en feestdagen 15 uur Ned.-Legermuseum: Geopend m tot en met vrijdag 9 uur voorm.i nam.; zon.- en feestdagen 1-5 uj Wassenaar (Kunstzaal Heuffj toonstelling schilderijen Bertus en edelsmeedwerk Albert opend maandag t/m vrijt voorm. 5 uur nam.; bovendli dagavond 8-10 uur nam. (t/m] ni) Avond, en nachtdienst der apo| Geopend voor spoedeisende n Haven Apotheek, Haven 18. tel, De zaterdag-, zondag-, avd nachtdienst van apotheek R. van Smallenburg te Leiderdorp waargenomen door de Haven Api De Oegstgeestse Apotheek et theek Voorschoten zijn de geheï geopend. »EEKE1NDED1ENST DEI HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uur plege men de eigen hulsarts, t tot zondagnacht 24 uur de dj telefoon 2 2 222. sisch eprotest een verklaring af, waarin zij zegt geenszins de vriend schappelijke betrokkingen „die traditiegetrouw de volken van Tsjeoho-Slowakije en de Sow jet- Unie verbinden te willen ver storen. De overneming van het Amerikaanse oericht betekende niet dat het blad zich met de in houd vereenzelvigde". TENTOONSTELLINGEN Allemansgeest: Tentoonstelling schil derijen en perkamenten panelen Dieuwke Kollewijn (t/m 30 lunl) 't Duyvenhuis (Rapenburg 94): Tentoonstelling werk Joh. v. d. Heij den en Miep Roggen. Geopend dins dags t/m zondags 2-9 uur nam. (tot 22 juni) Molen ..De Valk' Molenmuseum da gelijks (behalve 's maandags) 10 uur voorm.- 5 uur nam 'e zondags 1-6 uur nam BINNENLAND Overvallers gepakt De Sittard- se politie heeft thans alle vier man nen in arrest, die betrokken zouden zijn geweest bij de overval in de nacht van zondag op maandag in het huis van W. Rouers aan de Japan naar elders te verplaat sen in verband met het verzet van de plaatselijke bevolking. Binnenkort zal het Japanse kabinet moeten be slissen over deze aanbeveling. Europa in het hemd Vier gym nasiasten uit het Zweedse stadje NEW YORK (Reuter) In ver- Baandert in Sittard. Zoals gemeld Hudiksvall zijn van plan deze zomer band met dreigementen om hem van Ho K.,.f int oor. nArtomnn. Europa door te trekken in niet meer het leven te beroven en de arrestatie ADVERTENTIE Weg pijn,/. Bos bestond de buit uit een portemon- naie waarin zich 50 gulden bevond, een trouwring, een gouden vijfje en een stuk of 50 munten. Een van de verdachten zou die munten weer hebben weggegeven. Het is niet uit gesloten. dat uit een lade van een kast in het huis van Rouers boven dien nog een bedrag van 210 gulden is meegepikt. J f'Vr r' WITTE KRUIS helpt -^(erTspaart bovéndién de maag) Poeders) tabletten, cachets.-- r aan de tweede kamer. Daarin zegt hij geen aanleiding te zien om wet telijke maatregelen te bevorderen tot sluiting van beurzen op zondag, hetzij speciaal voor die Jaarbeurs, hetzij in het algemeen. Het opleg gen van een algemene plicht tot slui ting op zondag van alle beurzen in ons land zou, naar het oordeel van de bewindsman, een besluit van ver strekkende aard zijn. Zulk een be leid zou z.i. de overheid nopen tot herziening van zij'n houding tegen over andere eveneens op zondag- plaatsvindende soortgelijke publieke manifestaties zoals sportwedstrij den. Oog en bril" De stichting „Oog en bril" heeft in Artd te Amacitae DEN HAAG ANP Voor bepaalde groepen ambtenaren wordt j in Amsterdam een tijdelijk geves met ingang van 1 september de werktijd met een kwartier per dag tigd „Kijkhuis" geopend. Tot en met gehuld dan een nachthemd. Met deze j kledij, gekocht uit overtollige voorra den van het Zweedse leger, willen j zij protesteren tegen wat zij noe- I men het „status-denken en de kle- öinghijsterie" van de mensheid van j tegenwoordig. De vier scholieren ho- j pen al liftend en protesterend in twee en een halve m aand West- Duitsland. Italië. Frankrijk. Neder- I land en België te bezoeken. De openstelling van beurzen Minister mr. L. de Block van Eco nomische Zaken heeft begrip voor I de motieven, die voor de Jaarbeurs Oren afgesneden De 66-jarige en de RAI gelden om in een aantal Pantoriello in Melfi op Calabriè gevallen tot openstelling van beurzen werd zo woedend op zijn vrouw, die op zondag over te gaan. Dit blijkt n®ar de kletspraat uit een brief van de bewindsman luisterde en uit verkort. In de centrale commissie voor georganiseerd overleg ambtenarenzaken, die gisteren in aanwezigheid van de staatssecreta ris van Binnenlandse Zaken vergaderde, is men het hierover eens geworden. De werktijdverkorting geldt voor de ambtenaren, die nu 45 uur per week werken. Tot deze categorie behoren niet de ambte naren van de departementen, maar bijvoorbeeld wel de politie-amb- tenaren. Technische bezwaren maakten het onmogelijk de werktijdverkor ting eerder dan op 1 september 1968 te laten ingaan. Voor die dien sten, waarvoor de datum van 1 september niet kan worden gehaald, zal er naar worden gestreefd de datum van ingang zo vroeg mogelijk daarna te stellen, met compensatie op basis van overwerk voor een kwartier per dag. 29 juni zal een ieder die daartoe be hoefte voelt, zijn (haar) ogen kun nen laten testen. Naast de testhoek is in de bovenzalen van Arti een tentoonstelling ingericht, die voor lichting geeft op een vyftzal opti sche terreinen. BUITENLAND Bezwaar tegen VS basis Een speciale commissie van Japanse mi nisters heeft dinsdag besloten de VS te vragen een belangrijke lucht machtbasis in het zuiden van van de buren jaloersheid inzie met hem maakte, dat hij haar de oren afsneed en ze zijn hond liet oppeuzelen. Op het geschreeuw van de vrouw, die veel bloed verloor, scho ten de buren toe om eerste hulp te verlenen. De man is met zijn geweer in het struikgewas verdwe nen. Prins van Liechtenstein geboren Prinses Marie Aglae. de gemalin van erfprins Hans Adam van Liech tenstein, heeft gisteren in een kli niek in Zürich het leven geschon ken aan een zoon, het eerste kind van het erfprinselijke paar van Lichtenstein. van een jongeman met een mes op het bordes van het Newyorkse stad huis zijn veiligheidsmaatregelen ge troffen ter voortdurende bescherming van het leven van Newyorks burge meester Lindsay. Gisteren werd de 19-jarige Carlos Valle gearresteerd, die de burgemees ter wilde spreken maar niet wilde zeg gen waarover. Hij bleek bovendien een lang mes bij zich te hebben. De tegenstand biedende jongeman is naar 'n ziekenhuis gebracht voor een psychiatrisch onderzoek. Volgens de politie heeft hij reeds eerder een psy chiatrische behandeling gehad. Een woordvoerder van de New yorkse politie heeft gezegd, dat bur gemeester Lindsay voortdurend waar schuwingen ontvangt waarbij wordt gedreigd met een aanslag op zijn le ven. Daarom zijn buitengewone maat regel engenomen ter bescherming van zijn leven. Ook de „New York Daily News" heeft geschreven, dat een onlangs door de burgemeester van New York ontvangen dreigement grote onge rustheid bij zijn medewerkers heeft gewekt en dat onmiddellijk extra veiligheidsmaatregelen werden getrof fen. NOORD WIJK (Eigen beriohtge ving) Aan 't Duindamse Slag tus sen Noord wijk en Noordwijkerhout ADVERTENTIE staat al jaren tijdens het vakantiesei- I zoen een grote tent. Deze draagt als I naam „De Vinketop". Zij frs het cen- j trale punt van waaruit de gezamen- lüke kerken van Noord wijk iets mo gen doen voor de kampeerders en an dere vakantiegangers die in dit fraaie duingebied aan de Noordzeekust van een welverdiende rust genoten. Ook dit jaar zal die tent weer wor den geplaatst: van 30 juni tot 11 au gustus zullen er op de zondagen kerk diensten in worden gehouden en op de door-de-weekse dagen, als het weer minder gunstig is voor een verblijf aan het strand of in de duinen, zijn er overdag instuiven voor de jonge ren, Gedurende de avonduren wordt ook voor de nodige ontspanning van de kampeerders gezorgd. Het kerk- en recreatiecentrum „De Vinketop" .waarin de protestantse en rooms-katholieke kerken van Noord- wijk samenwerken, doet veel werk voor deze vakantiegangers en het wordt door hen zeer gewaardeerd. De keikdiensten beginnen om kwart over acht met een mis en daarna volgt om half tien een protestantse dienst, waarin predikanten uit Noord- wijk en ook uit andere plaatsen voor gaan. In de avonduren is er zondag avondzang, waarvoor in voorgaande jaren grote belangstelling bestond. Dit jaar zal „De Vinketop" tot 11 augustus blijven staan. Dat is een week korter dan andere jaren. Het aantal vakantiegangers, dat daarna nog komt is echter zo gering, dat het dan geen zin meer heeft het werk voort te zetten. Galerie Walenkamp (Nieuwst! L.A.K Tentoonstelling schilden objecten Willem Buys. GeopenJ dag t/m vrijdag 1-6 uur; zaterl uur (tot 19 juni). Lakenhal: rentoonsvelling ,i Rembrandt" (verzameling Dai vat) Werkd 10 uur voorm.-} nam.; zon- en feestdagen 1-5 ui (tot 16 Juni.). De Lakenhal: Dag. 10—5 uur 1 5 uur. Rijksmuseum van Oudhed| penburg 28)Werkd. 10 uur v« o uur nam.: zond 1-5 uur nam RljEsmuseum voor Voiker» (Steeustraat 1): dag 10-5 u.;l Raad van kardinalen vergadert VATICAANSTAD (AP) De van Kardinalen, welke paus 1 VI heeft ingesteld bij zijn bï ming van het centrale bestuur R.K. Kerk, is gisteren voor heiig bijeengekomen, De vergadering persoonlijk door de paus voorgr^ De raad werd ingesteld bü de sche reorganisatie van de. i waartoe de paus in augustus lüj dracht heeft gegeven. In zijn openingsrede merktep Paulus VI op. dat er een nieuvjds in de geschiedenis van het bei- van de kerk is ingetreden. „D« gadering betekent 't begin va nieuwe gewoonte in het werk jhe Romeinse curie, namelijk afc met de verantwoordelijke kard over maatregelen voor de kerk, re coördiatie en een krachttf- bestuur". Paus Paulus zei, dat vergaf] gen van dit soort de samenhangp curie zouden bevorderen en dl staat zou stellen de oplossing viW langrijke kwesties uit de gewoij I reaucratische sfeer te tillen. JU Na zijn korte opmerkingen de paus en hielden de kardinald eerste bespreking. De verga. 7 was niet beperkt tot hoofden vw congregatie. Andere prelaten, d langrijke functies in 't VaticaaJ vullen, werden ook ontboden. Ti r behoorde kardinaal Samore, de sident van de pauselijke conf1 voor Zuid-Amerika. }k Brand verwoef1' in schoenfabriek KAATSHEUVEL (GPD) anderhalf miljoen gulden de schade, die een brand gistfij laat heeft, veroorzaakt in de j fabriek Diana in het Bra Kaatsheuvel. De brand, waai oorzaak onbekend is. legde fabriekshal, inclusief het machinepark, alsmede het met een grote voorraad in as" De brandweerkorpsen van L_ heuvel en Loon op Zand li slechts de belendende perceleE den. In het bedrijf werken 17(y( die 10.000 paai- dimesschoei week produceren. Over het h< van de produktie elders in hoopt men nog deze week beslissing te kunnen komen. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 oor Amsterdam onbew. 20 Dei. Helder onbew. 17 Ypenburg onbew. 18 Vlissingen onbew. 18 te Eelde onbew. 19 D< Bilt onbew. 19 Twente onbew. 20 r Eindhoven onbew. 20 11 Zuid-Limburg onbew. 19 ul Helsinki onbew. 19 Stockholm onbew. 20 Oslo onbew. 22 23 Kopenhagen onbew. 20 Aberdeen zw. bew. 15 Londen onbew. 21 LE Brussel onbew. 21 emi Luxemburg half bew. 19 emi Parijs onbew. 21 en Bordeaux onbew. 24 1? Grenoble onbew. 19 Nice zw. bew. 23 Eerlijn geh. bew. 18 UB Frankfort regen 20 München geh. bew. 16 Zürich licht bew. 16 Genève half bew. 18 Locarno geh. bew. Wenen zwaar bew. 13 Innsbruck half bew. 16 Belgrado zwaar bew. 15 Athene zwaar bew. 25 Rome geh. bew. 24 Barcelona motregen 23 t Madrid onbew. 28 Mallorca zw. bew. 24 Lissabon motregen 21 fc]

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2