De monsterproe Nieuw! Zilvermerk van Douwe Egberts. Vacuumverse, gemalen koffie klaar voor uw snelfilter! Jackie Ickx en Jo Schlesser reden een I7M van Keulen naar Monte Carlo in 13 uur 19 minuten. AUTOMOBIELBEDRIJF RBJNLAND N.V. lammenschansplein 6 telefoon 30325 leiden telefoon 42451 Dat is handig! i Test een Ford. Vandaag nog. De monster-proefrit. Naast de vertrouwde Douwe Egberts bonenkoffie is er nu Zilvermerk. Vacuumverse, gemalen koffie, ideaal voor uw snelfilter en tevens zeer geschikt voor elke andere manier van koffiezetten. Douwe Egberts vacuumverse koffie in het zilveren pakje. QQ Probeert u hem eens! EyO lekkere koffie... De prijs? V.a. 8935 Wilt u ook eens zo'n Ford 17M testen? Vraag het uw Official Ford Dealer. Hij zal het graag voor u organiseren. Adviesprijs af fabriek Amsterdam v naepa ""f Official Ford Dealer In de vroege ochtend van de 12e maart ver trok een standaard Ford 17M uit Keulen. Einddoel: Monte Carlo. In de wagen twee mannen. Jackie Ickx, de briljante, jonge belgische coureur en de franse race crack Jo Schlesser. Het doel van de rit? Een gewone Ford 17M eens duchtig aan de tand voelen en kijken, hoe de wagen al deze marte lingen doorstaat. 13 uur en 19 minuten later gaven Jackie Ickx en Jo Schlesser in Monte Carlo hun mening over de 17M. Wat hen het meest verrast had, was de rust en soepelheid van de motor, zelfs bij hoge snelheden, de afwezigheid van windgeruis, het comfort en de prestaties. Hun eindconclusie: een complete en overtui gende auto. En dat vinden wij een compliment. K272

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 31