De Kleine nog ongeslagen Het liefst zou ik gaan voetballen Krantenbezorger gevraagd Bij de toj> LFC zet Sparta uit Molen-toernooi (7-3) jan Huppeirs kans op Mexico ging in rook op Zeges op Boulanger en Bustos Benfica Aanslag van Baskeri op Ronde van Spanje Vrijetijdstennisser Jan Hajer Vergissing Gemakkelijke zege Uitslagen HOCKEYTEAM TEGEN POLEN Inzinking YRIJDAG 10 MEI 1968 PAGINA 21 LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT - LEIDSCH DAGBLAD - SPORT LEIDSCH DAGBLAD DOORNIK (GPD) De eerste Vlaamse supporters van Raymond Ceulemans zijn gisteren neergestreken in het puur Waalse Doornik, li verkondigden luide de roem van hun grote favoriet, die weer toon, maar tegen de zwakke Bustos niet zodanig kon overtuigen, dat hij bij voorbaat als wereldkampioen bandstoten kan worden getipt. Ze hoopten ook, dat Boulanger zijn landgenoot een handje zou helpen door Henk de Kleine de eerste nederlaag toe te brengen. Die hoop ging niet in vervulling. De Kleine boog niet voor de lange Belg en won voor de derde achtereenvolgende maal met een zeer accep tabel gemiddelde (6.89). Het begint er nu echt naar uit te zien. dat we in de eindfase van dit tournooi een landgenoot bij de band- stoottop hebben. Boulanger kan na deze tweede nederlaag alleen nog maar hopen op een vijfde plaats en de Kleine zal met Marty. Scherz en Ceulemans strijden om de eerste vier plaatsen. ..Uw landgenoot is e~n stuk vooruitgegaan sinds vier ja^r geleden in Amersfoort", erkende Ceulemans. „en toen versloeg hy Marty Gisteren tegen Boulanger werd De Kleine in de eindfase nauwkeurig be - keken door zijn drie concurrenten: Scherz, Marty en Ceulemans. na af loop van diens partij tegen de steeds maar lachende Bustos. die blijmoe dig vaantjes van zyn land aan zyn tegenstanders uitdeelt. Ze zagen een mentaal sterker ge worden De Kleine, die weliswaar op was van de zenuwen, maar de kracht bezat terug te vechten, toen Boulan ger aan een eindsprint bezig was, die niet kon worden misverstaan. Zo had de Belg de avond te voren uit vrywel kansloze positie toch nog de Spanjaard Brufau verslagen, zo dacht hy ook met De Kleine te kun nen omspringen. Hij vergiste zich deerlijk, de lange slordige Belg. Bou langer is geen bandstoter van natu re. Hij rommelt er vaak maar wat op los. maakt caramboles over het hele biljart heen. Maar als het mee loopt is zijn produktie snel en groot. Achttien beurten lang had Boulan ger tevergeefs naar die produktie ge zocht. Achttien beurten, waarin Henk de Kleine met een vierendertig en een tweeenveertig eindelijk los was gekomen van zijn tegenstander (80 153) en mocht gaan denken aan een .rustig naar de 200 marcheren". Op dat moment veerde Boulanger op. Met series van 18, 27 en 17 kwam bü binnen vijf beurten opnieuw bin nen schootsbereik van onze landge noot (146—160). De Kleine verstrak te wel. moest heel wat verwerken op zijn stoel, maar hij bezweek niet on der het geweld van de Belg. Na afloop zou hy tegen zijn vrouw, vader en moeder op de tribune zeg gen: „Dat mocht ik jullie toch niet aandoen De Kleine heeft het niet gemak kelijk gehad in die eindfase. Hij strandde op 195 en daarna op 198. Maar hij liet de winst niet meer los. Terwijl Boulanger ontmoedigd fceij rugviel in slordige missers, scoorde onze landgenoot de twee ontbreken de punten200164 Zijn vierde zege boekte De Kleine 's avonds tegen Bustos. de altyd vriendelijk glimlachende Chileen. De Kleine speelde echter zeer slecht en won in 53 beurten (200144) waar door zijn algemeen gemiddelde zak te van 7,50 naar 6.01. Een dergelijke slechte partij kun je je alleen maar tegen een Bustos permitteren. Geen pijn De Fransman Marty had in de middaguren geen pijn tegen de Ja panner Katsura, die als verweer slechts een blijde lach had en voor de rest eerbiedig terugweek. Series van 50, 28 en 57 accentueerden de topklasse, die Marty vertegenwoor digt. In de avonduren was diezelfde Marty veel minder op dreef. Welis waar won hij ook van de Spanjaard Brufau. maar het ging veel moeiza mer. Liefst 39 beurten had de Frans man nodig, waardoor zyn algemeen gemiddelde een fikse dreun kreeg. Voor Johann Scherz werd de avond partij een catastrofe. Leek hij aan vankelijk tegen de Westduitser Nor- bert Witte naar zyn derde overwin ning in successie te gaan, in de loop van de partij veranderde dat beeld volkomen. Scherz veranderde in een troosteloze speler, die de makkelijk ste ballen miste. Was Scherz te overmoedig dit duel tegen een zwakkere aangegaan? Hoe het ook zy, in de 30ste beurt kwam Witte langszij (167167) en drie beurten later lag Scherz in ge slagen positie (170192). In de 34ste beurt werd het kwaad van de hoogmoed gestraft: 176200. Als een gebroken man wankelde Scherz de zaal uit. Niemand kreeg een woord van de Weense biljarter, die deze totaal onverwachte nederlaag op dat moment moeilijk verkroppen kon. Het best kwam Ceulemans voor de i dag tegen Katsura. Met series van 41, 43 en 34 was de Belg in elf beurten uit, zodat hy juist de eve- naring van zijn eigen wereldrecord j partygemiddelde miste. Ceulemans j heeft nu wel veruit het beste moyen ne met 10.71. JOHANN SCHERZ ontdaan Marty 200 21 57 9.52 Katsura 67 21 15 3.19 Witte 200 42 37 4.76 Brufau 181 42 33 4 30 Marty 200 39 37 5.12 Brufau 145 39 24 3.71 Scherz 176 34 20 5.17 Witte 200 34 33 5.88 Boulanger 164 29 27 5.65 De Kleine 200 29 42 6.89 Bus tos 80 21 17 3.80 Ceulemans 200 21 32 9.52 Katsura 34 11 11 3.09 Ceulemans 200 11 43 18.19 De Kleine 200 53 21 3.77 Bustos 144 53 15 2.71 Stand na twee dagen: De Kleine 4 8 6.01 Ceulemans 3 6 10.71 Marty 3 6 689 Witte 4 6 460 Scherz 3 4 748 Boulanger i 3 2 6.62 Brufau 4 0 4.29 Bustos 4 0 3.12 Katsura 4 0 3.06 Kortsnoj op winst in tweede partij AMSTERDAM (ANP) De tweede partij van de schaaktweekamp (kwart finales wereldkampioenschap) tussen de grootmeesters Viktor Kortsnoj (Rusl.) en de Amerikaan Samuel Reshevsky is gisteravond na 42 zet ten afgebroken. Kortsnoj, die met wit speelt, staat op winst. De tweede partij was een gesloten Spanjaard, waarin de Rus op de 15de en 16de zet een nieuw schema ter tafel bracht. Een tiunder van Res hevsky heeft de party in feite be slist. Op de 18de zet gaf de Ameri kaan die overigens vrijwel altijd zeer solide speelt namelijk een be langrijke pion* weg. Hij heeft zich daarna zo goed mogelijk verdedigd Het is echter nauwelijks aan te ne men dat hij vandaag in de tweede zitting nog tot redelijk tegenspel in staat zal zijn. De eerste partij, woensdag afge broken. werd donderdag niet hervat. De spelers kwamen remise overeen. DUIVENSPORT P.V. De Reisduif Wedvlucht vanaf St. Ghislain H. In concours 149 duiven. Uitslag: 1, 3 K. Passchier; 2, 6 T. van Amsterdam: 4, 7 P. Mooten. 5. 10 W. Tolboom; 8. G. Zwart; 9 J de Roode. LISSABON (ANPi Benfica, winnaar van het toernooi in 1961 en 1962. heeft donderdagavond in Lis sabon zyn eerste wedstrijd voor de halve finales van het toernooi om de Europese beker voor .teams te gen het Italiaanse Juventus met 20 gewonnen. Beide doelpunten werden na de rust gescoord. Torres scoorde ln de 62ste en Eusebio in de 65ste mi nuut. De tweede wedstrijd wordt woens dag- 15 mei in Turijn gespeeld. Juventus heeft in deze eerste ont moeting het accent sterk op de ver dediging gelegd. Lange tyd heeft het er naar uitgezien, dat deze tactiek succes zou hebben. Voor rust moest doelman Anzolin wel enkele malen redding brengen, doch doelpunten bleven uit. Een twintigtal minuten na de her vatting vormde een voorzet van linksbuiten Simoes de inleiding voor de eerste treffer. Met een van zijn befaamde kopballen liet de lange Torres doelman Anzolin kansloos. Zes minuten later zorgde Eusebio. die duidelijk last had van een blessure, voor een doelpunt, een schoonheids prijs waardig. In de hoek van het strafschopgebied kreeg hij de baj, omspeelde vervolgens een verdediger, waarna hij met een schijnbeweging Anzolin naar de verkeerde hoek stuurde. Pas na het tweede doelpunt trok ken de Italianen meer ten aanval. Zij konden de hechte verdediging van de Portugezen echter niet voor grote problemen stellen. AMSTERDAM <ANP> Het Ne derlandse hockeyelftal, dat zondag 19 mei in Eindhoven tegen Polen zal uitkomen, is als volgt samenge steld doelBoks Amsterdam achter: Terlingen (Laren) en Eb- bens (Kaïmpong); midden: De La- noy Meijer (Laren), Fokker (Laren, aanvoerder) en Differs (HGC) voor: Frans Spits (Amsterdam), Bu- ma (DKS), Thole (Laren), Van Vroonhoven (SCHC) en De Keyzer (Breda). Scheidsrechters zyn de Fransen Bingler en Jungers. De opstelling van Warmunda I voor de thuiswedstrijd op het War- mondse sportpark 't Overbos tegen BEC uit Delft is: doel: A. v. Kam pen; achter: P. v. Putten, R. Ciere. C. v. Westerop en H. Vergeer; mid den: J. v. Grieken en Th. v. Rijn; voor: J. Tijsen, J. Meskers. M. Ty- sen en M. Schavemaker. Reserve C. Moerkerk. AMSTERDAM (ANP) De eerste avond van het vijfdaagse bokstoernooi van de Neder landse boksbond heeft nog niet gebracht wat men ervan ver wacht had. Met uitzondering van enkele partijen was het peil teleurstellend. Voor Ne derland waren er weinig hoog tepunten. Van de tien landge noten, die in de oude RAI voor ruim 2000 toeschouwers in de ring kwamen, haalden alleen Wim Gerlach (weltergewicht). Herman Schregardus (zwaar- weltergewicht) en Jan van Is- pelen (middengewicht) de tweede ronde. Jan Huppen zag zijn kleine kans op een plaats in de Olympische boks- ploeg in rook opgaan door een kans loze nederlaag tegen de Rus Boris Sokolov. die tenminste een klasse beter was dan de Nederlander. Lichtwelterkampioen Bennie Schul- te verdedigde zich moedig te gen Olympisch titelhouder Jerz.v Kulej (Polen». De geroutineerde Pool beheerste in de eerste ronde de strijd volkomen, doch liet zich in de tweede even overbluffen door Schulte, die met zijn linkse directen enkele ma len goed doorkwam. Daarna nam Kulej het gevecht echter weer over en leidde de Nederlander naar een duidelijke nederlaag op punten. Beter verging het Herman Schre- ADVERTENTIE NP (Van één onzer sportredacteuren) LEIDEN Het heeft LFC gister avond verrassend weinig hoofdbre- i kens gekost om het eerste amateur team van Sparta uit het Zilveren- Molentoernooi te zetten. De kanaries wonnen dit vlotte, aantrekkelijke duel. dat in de eerste helft nogal met regen werd besprenkeld, met 73. Bij de rust was de stand 21 voor LFC. Het zwakke punt by Sparta was de defensie, die traag reageerde op de acties van de geelzwarten en het lustig heen en weer zwervende drie tal De Wit-Dreai-Gubler absoluut van onvoldoende bewaking voorzag. Het was de verdienste van LFC's aanvalslinie, dat zij de aldus ont stane kansen te baat nam om de score zo hoog mogelijk op te dryven. In de eerste helft ging het vrijwel ge lijk op. Sparta kon LFC nog wel bijbenen, al waren de drie-manscom binaties van de Leidienaars toen al gevaarlijker dan het spel van de Spartanen dat niet onaardig van op bouw maar toch te breedvoerig van uitwerking was om .veel gevaar te kunnen stichten. Beste man bij de Rotterdammers was de oude rot Ti- nus Bosselaar. Het tempo lag niet altijd constant hoog by hem, maar wat zuiverheid van pass betrof, kon niemand aan hem tippen. In de 20 ste min. gaf De Wit LFC de leiding met een fraaie kopbal en kort daar na bracht hy, wederom met een kop stoot, de stand op 20. Kort voor rust maakte Mes er 21 van. In de tweede helft begon Sparta met een 20 minuten durende inzin king; een periode waarin LFC, goed combinerend, tot 51 uitliep. Laar hoven, De Wit en de achterspeler v.d. Berg waren de doelpuntenmakers. pas daarna kwam er weer wat le ven in het Rotterdamse team. Bos selaar bracht de achterstand terug tot 5—2 (al ging de voor De Hoed ingevallen Visser bij dit doelpunt ze ker niet vrijuit) en Mes schraapte nóg iets van de oohterstand af: 53. Maar verder liet de LFC-defensie, waarin Leo de Jong heel bekwaam uitveegde, geen gerommel in de sco re toe. In de slotfase stapelde de Sparta-verdediging weer een serie flagrante fouten op elkaar. Gubler (2x) zorgde er voor dat dat niet al lemaal ongestraft bleef73. Voor de Sparta-invaller Steilen trad deze avond een wat onprettig einde. Hij was bij een glijpartytje zo onfortuinlijk zijn sleutelbeen te bre ken. Leeftijd boven 15 jaar. Aanmelden: Bureau LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel 1 Leiden. ESTELLA ANP i De wedstrijdleiding van de Ronde van Spanje heeft de vijftiende etappe, een rit van Vitoria naar Pampelune. stil I gelegd, nadat Basken, die afscheiding van Spanje nastreven, een weg hadden opgeblazen. Deze beslissing werd genomen zowel uit veilig heidsoverwegingen als om sportieve redenen. De Basken pleegden de aanslag met een lading dynamiet, zestig kilometer van de start op de helling van de Col van Urbasa. Er ont stond een tachtig centimeter diep en één meter breed gat in het weg- dek. Het peloton kreeg een oponthoud van vijfentwintig minuten. De Spanjaard Uribezubia. die alleen op kop lag en een voorsprong van twee minuten en veertien seconden had. ondervond echter geen hinder van de wegopbreking. Hij was de plek, waar de ontploffing plaats had. al gepasseerd. Hij had na 83 kilometer in Estella een voorsprong van ongeveer twintig minuten op de hoofdmacht, die zich inmiddels weer in beweging had gezet. Op dat moment besloot de wedstrijdleiding de resterende afstand niet meer te laten doorgaan. De wedstrijdleiding besloot na een beraad in de permanence te Pampelune de 15de etappe als niet gereden te beschouwen, zodat het I algemene klassement van na de veertiende rit gehandhaafd blijft. De Nederlandse bokser Hup- pen in zijn partij tegen de Rus So kolov, die Huppen met een snelle linkse in de verdediging dwingt te gaan. i gardus en Wim Gerlach. Vooral Ger lach. die tegen Bobby Simmonds recht op een nederlaag afging, had geluk. De Brit werd in de tweede ronde gediskwalificeerd omdat hy Gerlach neerhaalde met een te lage staat, nadat de Russische sc'neidsrech ter Sawin break had geroepen. Henk Baars zorgde na de pauze voor grote opwinding door de Rus sische middengewichtkampioen Sta- nislav Stroemkis tweemaal naar het canvas te halen. Wat. de Amster dammer verder liet zien had echter weinig met boksen te maken. Stroem kis, die met een superieure glim lach in de ring was gestapt, had ken nelijk het idee dat hy de donkere Nederlander snel zou uitschakelen. De Rus, technisch superieur, trof zijn tegenstander m de eerste ronde waar hij wilde maar Baars bleef onver moeid komen. In de tweede ronde volgde de grote sensatie. Baars kwam als een leeuw uit zijn hoek pn trof de Rus met een staalharde rechtse op de kaak. Als een blok ging Stroemkis neer. Terwijl het publiek op de stoelen ging staan, kwam hij overeind. Baars, die im de neutrale hoek stond te popelen om het ge vecht te beëindigen, rook zijn kans. De Amsterdammer kwam opnieuw iri en trof de Rus met een linkse op het lichaam, waarna deze staande weer acht tellen rust moest nemen. Wan neer Baars toen zyn gretigheid had kunnen bedwingen, had hij winnaar kunnen worden. De Amsterdanimer j was echter door het dolle heen en miste alle zuiverheid. Stroemkis bleef evenwel kalm en scoorde met com binaties en directen. In de derde ronde was het afgelopen met Baars, j Bantamgewicht: Sokolov (Rusl.) wint op punten van Huppen (Ned. LichbweltergewichtKulej (Pol.) w.o.p. van Schulte (Ned.), Welterge- wicht: Jablokov (Rusl.) wx).p. van i Gilmour (Schot.). Gerlach (Ned.) wint door diskwalificatie in de twee de ronde van Simmonds (Eng.), Zwaarweltergewioht: Mueck (W- Dld.) w.o.p. van Gray (Schotl.i, Schregardus (Ned.) w.o.p. van Crecl (Tsj. SI.», Middengewicht: Ozvoldik (Tsj. SI.) w.o.p. van Swart (Ned.i, Van Ispelen (Ned.) w.o.p. van Frankham (Eng.). Stroemkis iRusl w.o.p. van Baars (Ned.), Halfzwaar- j gewicht: Jensen (Den.) w.o.p. van Netten (Ned.), Monea (Roem.) w.o. p van Schoorl (Ned.), zwaarge- I wicht: Emelianov (Rusl.) wint door interventie scheidsrechter van Futse- I laar (Ned.). EINDHOVEN (GPD) Vrijetijdstennisser Jan Hajer over zijn alom bewonderde aandeel in het verzet tegen de Spaanse grootmacht: „Iemand die er zoals ik lang niet alles voor doet kan zich aan de top niet handhaven. Maar hij kan een uit schieter hebben. Omdat hij zich al maanden van tevoren voorbereidt. Op een gegeven moment ben je dan in staat om door een soort zelf-doping eer prestatie te leveren, die maar éénmaal in het hal' jaar mogelijk is. Daarna val je meteen weer terur op je oude niveau". Niettemin dekt een trieste realiteit deze verkla ring niet. Gebogen over Brabants pils verhaalt dc 26-jarige vrijgezel over de 22ste maart, de dag dat hij met eigen ogen zijn broer zag verongelukken vlak voor het pand. waarin Hajers massage- er sauna-instituut is gehuisvest. De oud-kampioen die met nog altijd wonderbaarlijk goede tennis- dagen de vaderlandse presentatie mee hoog houdt verklaart: „Na die verschrikkelijke dagen moest ik in de zaak ineens 70 uur per week werken. Drie maal in de week moest ik voor de Davis Cup training ook nog naar Den Haag. Maar ik had er geen zin meer in. Het liefst wilde ik ophouden Als ik stond te spelen zag ik beelden van het on geluk terug. Eind april ben ik toch maar meege gaan naar Zwitserland. Maar ik sloeg daar niets" Pas op Spaanse grond vond Jan Hajer het zelf vertrouwen terug. De „onbekende" Nederlander verwierf hoge lof na schitterende wedstrijden te gen Santana en het dubbel Santana-Arilla. Ettelijke insiders zochten Hajers' verlies in de beslissende partij tegen Juan Gisbert bij men tale tekortkomingen. Jan Hajer: „Dat is pure onzin. Zondagmiddag moest ik drie en een half uur in de kleedkamer wachten. Steeds maar t.v. kijken. Maar ik wist dat Tom Okker de partij tegen Santana zou laten glippen. Tom vocht te gen Santana èn tegen het publiek. Het was ont zettend moeilijk voor hem Ik wist hoe zwaar. Ik ben toen in de laatste set naar buiten gegaan. Bij elke goede bal schreeuwde ik: „Bravo Tom mie". Hij had daar immers niemand anders ach ter zich. Onmiddellijk daarna moest ik tegen Gisbert Maar ik was afgeleid geweest. Mijn concentratie was verstoord. Ik ging de baan nog wel op met zelfvertrouwen. Ik wist dat Gisbert nerveus was Toen kwam ik in de eerste set met 54 voor te staan en 4040 gelijk. Die vent serveerde toen, terwijl ik nog lang niet klaar was. Mijn protesten hielpen niet. Ik werd finaal wegge- floten door het Spaanse publiek en Gisbert had ineens zijn zelfvertrouwen terug. En dan is hij toevallig wel een sterke speler". Wat na de afge broken zondag-partij 's maandags ook bleek. Jan Hajer: „die man was in de winning mood. Ik kon er gewoon niet meer tegenop. Iedereen weet bo vendien dat ik een langzame starter ben". Hajer wenst dan ook de als verregaand agres sief bevonden Spaanse bijval voor spelers van eigen stam te ontzenuwen: ..Die mensen waren zeer chauvinistisch, maar nooit onsportief, zoals geschreven is. Zij klapten ook als wij een goede bal sloegen. Het verschil tussen het Spaanse en het Nederlandse tennispubliek is gewoon dat de Spanjaarden blijven aanmoedigen als hun spelers achterstaan. Dat geeft die spelers een enorme spirit. Ik weet nu ook waarom Real Madrid thuis zelden verliest". Jan Hajer meent, in tegenstelling tot uit an dere bronnen gemelde feiten, juist dank zij het Spaanse tumult, zijn maar incidenteel te ont waren grimmige vechtlust te hebben gevonden; „Ik ben altijd een man die vindt dat hij iets moet presteren als er ergens sfeer is. Ik heb altijd de angst om voor publiek af te gaan. Toen ik in Va lencia de baan opging met al die mensen, die vlaggen, die muziek, dacht ik: nu vecht ik me toch weer eens even helemaal kapot". Waarom dan niet in de Nederlandse clubcom petitie, waarin Hajer voornamelijk zeer beschei den aanwezig is. In het antwoord klinkt niet ge ringe afkeer door, „Wat moet jê hier? In die clubcompetitie is er alleen al het belachelijke feit van een gemengde competitie. Dat vind ik een korfbal-idee. Je krijgt er nooit werkelijk topsport mee. Het ellendige feit van de mixed dubbel doet zich b.v. voor. Staat er een dame bij het net. dan mag je die niet wegslaan. Omdat het een dame is. Dat vind ik een waardeloze zaak". In dat verband past ook weinig vertrouwen in de toekomst van de Nederlandse tennis-jeugd. die Tom Okker dit jaar tot „zeer grote dingen" in staat acht. daarover: „Er is geen sociale be geleiding. Okker zit bij Dunlop. Die heeft een basis. Ik heb mijn zaak. Moet het, dan kan ik er nog wel eens uitbreken. Maar de jonge jongens hebben niets. De tennisbond geeft hen ook geen enkele zekerheid om b.,v. 3 maanden te tennissen en de rest in part-time te werken. Tennis is niet zoiets als wielrennen. Het duurt vele jaren voor dat je tennis beheerst. Een jongen met talent, die zich ervoor wil inzetten, neemt het risico van: haal ik het of niet. Ik vind dat de bond zich voor dit risico moet inzetten". Al te zuur wenst Jan Hajer het venijn van die zinsneden zelf niet te proeven: „Ik ben een weekend-speler. Voor mij is het allemaal maar een aardigheidje". Ook niet naar Wimbledon dan? Jan Hajer wordt van zo'n vraag even moe deloos: „Ach nee. het zit er niet in. Ik heb het nu allemaal wel gezien". Glimlachend laat de Davis Cup-strijder vervolgens weten dat van een ge richte training het minste dat passend mag worden geacht van een man, die zich bijna tot de gelijke opdwong van Santana geen sprake is Nee hoor, helemaal niet. Het lijkt me eigenlijk ook wel het leukste om te gaan voetballen. Ik denk wel dat ik tot het tweede van PSV kan doordringen. Voetballen vind ik een vreselijk fas cinerende sport". Jan Hajer dan verloren voor de tennissport? ..Dat niet. Als men een beroep op mij doet, kom ik natuurlijk". De bezoeker die even later in Hajers sportautomobiel over Eindhovens asfalt snelt, verneemt ook nog: „Maar bij PSV moet ik wel in de voorhoede. Ik Wil natuurlijk wel goals maken".

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 21