Knuppel in hoenderhok van „Vrije Boeren" VERDEELDHEID IN HOLLANDSCHE VELD Familieberichten Voor Papoea's (g)één keus dóe ^Qcjenda MET EEN ENKEL WOORD IV PAGINA 2 LEFDSCH DAGBLAD ADVERTENTIE WOENSDAG 8 MEI 19i ~"le HOLLANDSCHE VELD (GPD> Daniel van der Sleen aan de Vijfde Wijle in Hollandsche Veld heeft een knuppel in het hoenderhok van de ..Vrije Boeren" geworpen. Ruim vijf jaar geleden, om precies te zijn op donderdag 7 maart 1963, toonde hij zich met zijn collega's Ben Njjmeyer en Klaas Hartman onverzettelijk te genover het Landbouwschap. Op 5, 6 en 7 maart van dat jaar zette deurwaarder H. Bodde. uit Hoogeveen, met zijn helpers de drie gezinnen uit hun woningen, omdat men weigerde de heffingen van het Landbouwschap te voldoen. Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Melissant E. M. Bak ker te Tholen - te Zaamslag A. T. Deinum te Coevorden - te Terneu- zen (4e pred. pl.) E. J. Rietveld te Harderwijk - te Sneek (vac. C. G. Wiegers) (toez.) J. H. D. Louwerse te De Lier - te Broek in Water- lancPJ. Hiens te Odtfk. Bedankt voor Zwijndrecht (vac. G. J. Hintzbergen) J. H. Vlijm te Krim pen aan de IJssel - voor Opende C. J. Meilink te Badhoevedorp. GEREF. KERKEN VRIJGEMAAKT Tweetal te Monster D. van Houdt te Uithuizermeeden en B. de Vos te Ten Boer. Aangenomen naar IJmuiden J. Ry- neveld te Capelle aan de IJssel. Bedankt voor Hattem J. M. Goed hart te Drachten. EVANG. LUTII. KERK Aangenomen naai- Rotterdam (vac. dr. C. H. Lindijer) H .J. A. Haan te Amsterdam-Noord. VRIJE EVANG. GEMEENTEN Beroepen te Amsterdam-Zuid A. Vermaas te Driebergen. REMONSTRANTSE BROEDERSCHAP Beroepen te Eindhoven T. van Dijk te Hoogeveen, die dit beroep aan nam. Twee dagen later ging Van der Sleen door de knieën, hij kocht zijn boerderijtje terug, betaalde de hef fing en keerde met zijn vrouw en ne gen kinderen in de vertrouwde omge ving terug. Nu 5 jaar en bijna 2' Pastoor Miedema krijgt eigen gemeensehapsliuis - - v. (Ui uUc 11- nanciering van het gemeenschaps huis .Elkske". dat tijdens de week einden dienst doet als kerkgebouw voor pastoor Miedema. is vrijwel rond. Voorzitter drs. Boos ten van de „Suciiuiig ü.iksKe" aeeiae gistera vond, tyaens een vergadering van de parocnie, mee dat ruim zevendui zend gulden bijeen is gebraent uit oongatieieiiingen, zevenuuizenu gul den uii. gu ten, uat tien mine aan warden geieena uit het Eiasae-ionas en dat het resterende bedrag om tot oe koopsom van 1 37.t>ou te komen wordt verkregen uit serieuze toezeg gingen. uvei net honorarium van pastoor Miedema is een voordelige regeling getroiien met het oisaom. De heer Weijers, voorzitter van de parochieraad, het weten dat die raaa niet gelukkig is met ae werkwijze van ae commissie van goede diens ten die moet pogen een oplossing te vinden in liet üikske-conmct. De raad kan zich niet aan de indruk onttrekken, dat de commissie mei, helemaal objectief is. De commissie zou zich te veel beroepen op formu les, de de gemeenschap Eikske juist verwerpt. De parochieraad blijft be reid de commissie alle medewerking te verlenen. De heer Weijers deelde de verga dering nog mee. dat pastoor Miede ma geen lid meer is van 't dekenale centrum. In zijn plaats is reeds een ander gekozen. 'maanden later staat men. in de in middels gedunde gelederen van de Vrije Boeren perplex, omdat dezelf de Van der Sleen van het Landbouw schap het voormalige bedrijf van col lega Ben Nijmeyer heeft gekocht. Het lykt er veel op, dat er ver deeldheid heerst in de gelederen van de Vrije Boeren. Vlak voor de ont ruiming van de bedreven in Holland sche Veld, zegden de aanhangers van boer Koekoek uit Bennekom, fractie-voorzitter van de Boerenpar tij in de Tweede Kamer, de gedu peerden alle mogelijke financiële, materiële en morele steun toe. Spoe dig waren echter de berichten over de gebeurtenissen in Hollandsche Veld van de voorpagina's van de kranten verdwenen, en bekommerde zich bijna niemand meer om de drie gezinnen. Nu na ruim 5 jaar blijkt, dat Van der Sleen zich volledig van boer Koekoek heeft gedistantieerd, en het lijkt er veel op dat Ben Nij meyer, ook al zegt hij dat niet open lijk, zich ook niet meer thuisvoelt in de kring van de heren Koekoek en Harmsen. Van der SJeen gaat het voormalige land van zijn vroegere medestrijder in gebruik nemen zonder dat hem een strobreed in de weg zal worden gelegd door Ben Nijmeyer, die zich op een steenworp afstand in een an der bedrijf heeft gevestigd. «Ontleend aan andere bladen Geboren: Hendrik Vincent, z. v. Campioni v. Schaardenburg, Hille- gersberg. Romelia Adriana d.v. Key de Kantei-, Maasdam. Overleden: W. Heymans. m.. Deven- j ter: B. J Tieman, m.. 66 jaar. Den Haag; H. B. J. Aikema, m. Doom; E. Hooijer-Dubois. vr81 jaar. Bloe- mendaal. Kort geding O C wegvervoerders DEN HAAG (GPD) De Staat der Nederlanden wenst op geen enkele wijze veranifcwoaridelij'kiheid voor de contingentering van het Nederlandse wegvervoer door de invoering van het nieuwe vergunningenstelsel op West- Duitsland De Staat wijst dan ook iedere be schuldiging, dat zij zich door het uit voering ■geven aan dit stelsel aan een onrechtmatige daad heeft schuldig gemaakt, met klem van de hand. Dit stelde gisteren lands-advocaat mr. S. E. Gratama tijdens de behan deling vaai een kort geding door de president van de Haagse rechtbank, dat honderdvijftig Nederlandse weg vervoerders tegen die Staat, de Stich ting Nederlandse Internationale Ver voersorganisatie (NIWO) en tegen de staat West-Duiitsland hadden aan gespannen. Zij eisten, dat de staat zich zal ont houden van het geven van uitvoering aan dat vergunningenstelsel en dat zy alles zal doen om te voorkomen dat een dergelijke overeenkomst tot stand komt- Mr. Polak zei, dat de regering een onrechtmatige daad had gepleegd door de uitvoering van het stelsel ter hand te nemen. De regering is duidelijk het 'Slachtoffer geworden van een slimmigheidje", aldus de eiser. „De Duitsers hebben de 1950 vergun ningen opgedrongen terwijl ze bij voorbaat wisten dat dit aantal on voldoende was om ook 1950 vracht wagens op de Duitse wegen te laten rij dien". Mr. S. E. Gratama. die voor de staat en voor de NIWO optrad, ver zette zioh met klem tegen de beschul diging van onrechtmatige daad. „Aan de eis van West-Duitsland dat binnenkomende vrachtwagens een geldige Duitse vergunning hebben, kan de Staat weinig doen. Noodge dwongen heeft de regering aan de uitvoering van het stelsel deelgeno men om een zo gunstig mogelijke re geling voor het Nederlandse vervoer te verkrijgen". De president zal op vrijdag 17 mei uitspraak doen. DEN HAAG (GPDi Mr. E. H. Toxopeus, lid van de Tweede Kamer (VVD) heeft aan de minister van Buitenlandse Zaken gevraagd of het bericht als zou de Indonesische mi nister Malik hebben Verklaard, dat er voor de Papoea's in 1969 één keus zou bestaan, te weten die voor aansluiting bij Indonesië, op waar heid berust. Indien deze vraag bevestigend moet worden beantwoord, is de minister dan bereid, zo vraagt mr. Toxopeus, zowel aan de Indonesische regering, als aan de secretaris-generaal van de Ver. Naties te doen weten, dat de voormelde uitspraak in strijd is met het akkoord van New York en wil de minister de Kamer inlich ten omtrent de reacties op die me dedeling. KINDERLOKKER KREEG KLAPPEN HAARLEM «GPD» De politie heeft een 45-jarige voddenkoopman uit Haarlem ingesloten, die bekend heeft ontuchtige handelingen met twee jongetjes te hebben gepleegd. De man moest eerst voor een bloe dende hoofdwond in het St.-Elisa- bethgasthuis worden behandeld, na dat hij slaags was geraakt met een 44-jarige opperman-stratenmaker uit Zandvoort, die de kinderlokker had betrapt. De voddenkoopman had op de ker mis in Haarlem-oost, de twee jongen tjes, resp. 9 en 12 jaar oud. gevraagd met hem mee te gaan. Ze zouden van hem een gulden krijgen. De jongens gingen op het aanbod in. Bij een vuil nisbelt werd de man handtastelijk. De jongens zetten het toen op een lopen, wat de voddenkoopman trachtte te verhinderen. De opperman-straatmaker, die op dat moment voorbijkwam, ontzette de jongens. Daar hij zag, dat de vod denkoopman iets van de straat op raapte en hij veronderstelde, dat de ze hem te lijf wilde gaan, pakte hy een dikke lat. die daar lag en sloeg er de voddenkoopman mee op het achterhoofd. Met een bloedende wond werd de koopman naar het zieken huis gebracht. woensdag Rest. De Doelen: Ledenverg, 3 Oc- tober-vereenlging 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (Kleine zaal): Lie deren avond Leny Stevens-Ridderhof. 8 uur nam. Schouwburg: Abonnements voorstel ling Gezelschap „Ensemble" ..Het paard van de Koning". 8 uur nam. DONDERDAG Rest Van der Heijden „Radlkalen" Spr. dhr. J Aarden 8 uur nam. Den Burcht: Gewestelijk zangcon cours Ned. Ver. van Hulsvrouwen. 10 uur voorin. Universiteit: Opening tentoonstelling schilderijen Vincent Hamel. 4.30 uur nam. Schouwburg: Abonnements voorstel ling Gezelschap „Ensemble". „Het paard van de koning". 8 uur nam. vrijdag Opstandingskerk (Steenschuur) Or gelconcert Felke Asma 8 uur nam. Auberge franpalse (Kloksteeg 19): Cabaret Peter de Jong en Donald ten Hoven. 9 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chria- tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. Boshuis (achter Hofln. 64): Ruil beurs. 7 uur nam. St Ant. Clubhuis: Zestig-Jarig be staan afd. Lelden Ned. Chr. Grafische Bond. Optreden van Sempre Ayanti's Jong en Jolig 7.30 uur nam. zaterdag Pieterskerk: Concert Kon. Zangver. „Mastreechter Staar". 8.15 uur nam. Allemansgeest: Opening tentoonstel ling schilderijen en perkamenten pane len Dlemke Kollewijn. 11.30 uur voorm. Den Burcht: Ons Grunnegerlaand Opvoering van ..Betty heeft het laat ste woord" 8 uur nam. Wassenaar (Raadhuis)Opening tentoonstelling van werken door Was- senaarse beeldende kunstenaars. 11 u. voorm. zondag Pinkstergemeente (Oude Rijn 3): Spr, de heer Eikerbout. 2 uur nam. Statlonspl.: Excursie Kon. Ned. Na tuurhistorische Ver. naar de Haeck. 10 uur voorm. Rijnlands Lyceum (M.H. Trompln.) Gem voor oorspronkelijk christendom afd Oegstgeest. Spr. evang. N. v. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. 10.15 uur, zondagsschool; 11.30 uur avondmaal. Stadsgehoorzaal „Kerk zonder gren zen". Spr ds. G. Toornvliet. M.m.v. de Jubilee Singers. 7 uur nam. BINNENLAND Aanslag op kazerne By de Rot terdamse politie heeft zich een 20- jarige jongeman, zonder beroep, ge meld met de mededeling, dat hy het is geweest, die gisternacht een flesje met petroleum en een lap die was ontstoken, heeft geworpen naar het gebouw van de koninklijke mare chaussee op de Westersingel in Rot terdam. De jongeman had graag on der de wapenen gewild, maar hy was afgekeurd voor militaire dienst Jaar cel in De rechtbank in Maastricht heeft de 31-jarige bedie ningsvakman uit Geleen veroordeeld tot een jaar gevangenisstraf, omdat hy op 29 januari met een bijl de schedel van zyn medeminnaar had gespleten. Zijn slachtoffer, een Ge- leense slager, had zyn levensgevaar lijke verwondingen overleefd. De be dieningsvakman was geruime tijd door zijn vrouw bedrogen met de slager. Op een avond, toen verdachte naar zyn werk wilde gaan, was de slager zijn huis binnengedrongen. Toen de bedieningsvakman rechts omkeert maakte en de slager som meerde zyn huis te verlaten, was hy door zyn veel grotere en sterkere ri vaal vierkant uitgelachen. In woede had verdachte een byl gepakt en ge slagen. KLM-kantoor Amstelveen B. en W. van Amstelveen zyn met de KLM tot overeenstemming gekomen over de verkoop van een stuk grond ten westen van de Amsterdamseweg voor de bouw van het nieuwe hoofdkan toor van de luchtvaartmaatschappy. B. en W. stellen de raad voor het ca. 4.9 ha grote terrein, gelegen in het plan Landscheiding, voor f. 3.129.000.- aan de KLM te verkopen. Blijkens het voorstel zal de maatschappy op het terrein ook een computercentrum vestigen. Bovendien mag zy nog een parkeergarage en ten hoogste vier dienstwoningen neerzetten. Met de bouw van het hoofdkantoor en het computercentrum zyn meer dan 25 miljoen gulden gemoeid. Noorse steun Gedurende een tweedaags bezoek aan Den Haag heeft de Noorse minister van Defen sie, O. G. Tidemand, zyn Nederland se collega, W. den Toom, hulp aan geboden voor de opleiding van tech nici en vliegers voor de F-5-straal- jager. Noorwegen vliegt reeds enige tijd met dit toestel, dat in 1969 bij de Nederlandse luchtmacht in ge bruik komt en is er, volgens de Noor se bewindsman, die tydens de tweede wereldoorlog zelf jachtvlieger by de RAF was. byzonder gelukkig mee. Drie jaar geëist De officier van justitie by de rechtbank in Rotter dam, heeft drie jaren gevangenisstraf met aftrek geëist tegen een 31-jarige Marokkaanse gastarbeider wegens het doden van een evenoude landge noot op 24 februari van dit jaar in Gouda. Op de avond van die dag schoot verdachte, die zich bedreigd voelde, zijn landgenoot. Amar Benissa, op de Kleiweg in Gouda met een kogel uit een revolver in de borst. Benissa was onmiddellyk dood. De officier van justitie achtte de Marokkaanse gast arbeider schuldig aan doodslag. Gouden horloge De 9-jarige Eric Pont. die zondagmorgen aan de Moerweg in Den Haag is beschoten met een luchtbuks, toen hy in een boom klom om een uit het nest ge vallen musje terug te zetten, heeft een gouden horloge gekregen. „Zo joh, steek jy je hand eens uit", zei gistermiddag de Amsterdamse Pistolen Paul, en meteen schoof hy I het gouden horloge om de jongens- pols. Eric was sprakeloos, en de veertig jongens en meisjes uit klas 3a van de Prinses Marykeschool wisten al evenmin hoe ze het hadden. Thuis kreeg Eric ook al reacties, ondermeer brieven .ansichtkaarten en foto's. De man. die van zyn woonboot af, met een buks op de jongen schoot, is nog steeds niet aangehouden. BUITENLAND Proces in Madrid De officier van justitie in Madrid heeft gevan genisstraffen geëist van 2 tot 6 jaar tegen acht mannen uit Sabadell, uit de provincie Barcelona, die beschul digd worden van illegale byeenkom- sten. De officier beschuldigde de be klaagden lid te zyn van een illegale vakbond. Arrestaties in Griekenland In de Griekse stad Patras op de Pelo ponnesus zyn in de nacht van maan dag op dinsdag zes personen gear resteerd wegens „openlyk stelling- nemen tegen de nationale regering". Vuilnismannen kregen toto Vier vuilnismannen uit de Engelse stad Lymington zyn 370.000 gulden ryker geworden doordat een van hen een vergissing had gemaakt. „We nemen altyd dezelfde getallen voor de voet baltoto. o.a. 15. Maar deze week ver giste ik me en vulde ik 17 in", vertel den een van hen, William Zebedee. Postzegel Ford Een zegel van 12 dollarcent met de beeltenis van Hen ry Ford zal binnenkort in de Verenig de Staten uitgegeven worden. Hy zal van 30 juli af in omloop gebracht worden. Romeinse studenten In Rome hebben studenten het gebouw van de faculteit van de natuurwetenschap pen bezet, omdat volgens hen het ge sprek met de hoogleraren over een reorganisatie van de structuur van de universiteit niet vlot genoeg ver loopt. De studenten vinden dat zy te weinig stem in het kapittel hebben. Moederdag Op moederdag zul len 200 moeders met hun zoon in de San Quentin gevangenis in Califor- nië, mogen ontbyten. De zoons zullen elk één dollar voor de kosten van het ontbyt moeten betalen dat volgt na een dienst in de kapel. Zy zullen ook aan hun moeders corsages aanbieden welke gemaakt zyn van bloemen uit de kassen van de gevangenis. Beelden uit het zwaar getrof fen Krimpen a. d. IJssel. Vanoch tend waren een leger puinruimers van de B B.politiemannen en ge- meentepersoneel met man en acht bezig de grootste gevolgen van de gasexplosie op te ruimen. En tientallen glaszetters waren in actie zoals de foto boven toontom de honderden ruiten in te zetten. Op de andere foto: tal van be woners liepen vannacht na de explosie (geheel of gedeeltelijk nog in pyjama) op straat, doel loos, sommigen op zoek naar tochtvrij onderdak, anderen op zoek naar mogelijkheden om zo snel mogelijk te kunnen beginnen met het opruimen van ae ravage en het dichtmaken van de glas loze vensters van hun woning. Belgische bouwvakkers werken weer De staking in het Belgische bouw- vak is geëindigd. Gisteravond heeft de ryksbemiddelaar bekendgemaakt, dat de werkgevers hebben toegestemd in een loonsverhoging van 4 procent en dat de katholieke en socialistische vakbonden daarop de staking hebben opgeheven. Noodweer in Duitsland Zeer snel tot ontwikkeling: gekomen onweer, dat met een snelheid van byna 100 kilometer per uur voortjoeg, heeft gistermiddag in de wyde omgeving van de Westduitse stad Neurenberg voor miljoenen schade aangericht. Op de meeste plaatsen duurde het on weer. dat gepaard ging met wervel stormen en hagel, slechts enkele mi nuten. Haile Selassie in Djakarta Kei zer Haile Selassie van Ethiopië is gisteren in Djakarta aangekomen voor een omstreden staatsbezoek van zes dagen, terwyl veiligheidstroepen 200 mensen die men ervan verdacht herrieschoppers te zyn arresteerde. Mohammedaanse organisaties heb ben geprotesteerd tegen het bezoek van Selassie. Zij zeggen, dat de chris- telyke keizer de mohammedanen in zyn land vervolgt. Journalistenstatus Het Inter nationale Persinstituut heeft naar aanleiding van de dood van vier bui tenlandse correspondenten in Saigon, die zondag door Vietcong-kogels het leven verloren, een verklaring uitge geven waarin het „de aandacht van de regeringen en alle by oorlogshan delingen betrokken partyen" vestigt op de noodzaak tot het sluiten van een internationale overeenkomst „die met een gevaarlyke taak belaste journalisten op z'n minst de bescher ming biedt van een alom erkende status". Demonstraties bü bezoek Eban In Stockholm en Oslo zyn tegen Is raël gerichte demonstraties gehouden tijdens het bezoek van de Israëlische minister van Buitenlandse Zaken Eban aan de hoofdsteden van Noor wegen en Zweden. Gisteravond moest Eban een rede in de universiteit van Oslo onderbreken, toen vyftig stu denten grote spandoeken uitrolden met leuzen die tegen Israël waren gericht. By het verlaten van het ge bouw werd Eban opgewacht door de demonstranten die voor de aula hun protest hadden voortgezet en pam fletten uitdeelden met de titel „Is raël": agressie politiek". Ontmoetingscentrum bij Anti kerk: Tentoonstelling van schil* van G. J. A. v. d. Berg. 10 uurn ,4 1 uur nam. MAANDAG Den Burcht (Jacobazaal) ,J>ll) tuurvriend" Forumavond 8 uur «fat "f d (ids DINSDAG V' Ch. de Bourbonhof: Elektronli ..De detector". 7.30—9.30 uur iJB Diamantplein 27: Bahal-ge(#l I avond. 8 uur nam. Ljrj Stadhuis (wachtkamer trousj »lei Academie: Lezing Rijksmuseui Oudheden en Ned. Instituut vo| Nabije Oosten. Spr. prof. Walle (Luik) over „Humor bij Egyptenaren'8 uur nam. Pieterskerk: K. en O.: Boch-cj? Theo Olof en Jan Schmitz. 8.1fo nam. Stadsgehoorzaal: Jeugdconcertf missie Esteti6che Jeugdvormingn Kunstmaand-orkest. 2 uur nam.[ï Schouwburg: Timdelerclub: a ring van ,.'n Man met gryze hI2 8 uur nam. BIOSCOPEN Rev „Gevaren der liefde",) Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Z) 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Camera „Manji", 18 Jr. 2.30, 7 en 9.15 uur. Lldo „Zorg dat Je er ulti. (The secret war of Harry Frigtp Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zf 2.30. 7 en 9.15 uur. Studio „To grab the ring",^ O. 7 en 9.15 .45, 7 en 9.15 uur. Dagelijks 2.3Ö, 7 "en 9.15 uur! 2.30. 4. Luxor „De tien geboden", ai gelijks (ook zondag). 2 en 7.30 iy Trianon ,,Helga",14Jr. Du 1 TENTOONSTELLINGEN J Het Duivenhuys (Rapenburf Expositie grafiek Hermanua Be (tot 23 mei). 1 Galerie v. d. Vllst (Boterman Expositie Rob Clous en Frans d Geopend dinsdag t/m zaterdag voorm. 6 uur nam. (t/m 24pi Molen „De Valk" Molenmuseu: gelijks (behalve 's maandags) ljjgn voorin.- 5 uur nam., 's zondags 1^ Lakenhal: Tentoonstelling Rembrandt" (verzameling D_ vat). Werkd. 10 uur voorm. Üei nam.: zon- en feestdagen 1-5 uua K (tot 16 Juni.). De Lakenhal: Dag. 105 uur;tj. 1—5 uur. 'r Rijksmuseum van Oudheden penburg 28): Werkd. 10 uur vos5" 5 uur nam.: zond 1-6 uur nam. d< Legermuseum (Pestbulslaan);0^ uitzondering van zaterdag van 10*ga (zondag 1-5 uur) >aa RijKsmuseum voor Volkenlten (SteensCroat 1): dag 10—6 u.; dags 1—5 uur nam Rijksmuseum voor Voxkenlj Tentoonstelling Collectie van Japanse Kunst. Werkd. voorm. tot 5 uur nam.; zondag uur nam. (tot eind mei). Rijksmuseum voor de gescblfcji der natuurwetenschappenDag! uur zond 1-4 uur Waaggebouw: Tentoonstelling L derijen Jos Mertens. Geopend w«P 5.30 en 7-9 uur nam. (tot 11 Pe Wassenaar (Kunstzaal Heuff)jT toonstelling werk van Bauwke t en Lucie Q. Bakker. Geopend Pr< dag t.m. zaterdag 10 uur voorm.-jet nam.; borendlen dinsdagavond %t.< (t/m 15 mei). Avond- en nachtdienst der apotlfcr Geopend voor spoedeisende ge^ Apotheek Tot Hulp der Mensa Hoolgrt. 48. tel. 21060. 2 De zaterdag-, zondag- en nachtp* van apotheek R. van Breest Sn burg te Leiderdorp wordt wast men door Apotheek Tot Htin Menschheid. De Oegstgeestse Apotheek enUSJ theek Voorschoten zijn de geheli|de geopend. j g V\ EEK EINDEDIEN ST O EB O HUISARTSEN. Zaterdagmorgen tot 10 uurP^ plege men de eigen huisarts, d| tot zondagnacht 24 uur de dorpe telefoon 2 22 22. r£ HAAGS! AGENDï WOENSDAG Koninklijke schouwburg: NeddSi se Comedle: „Het huls waar breken". 8.15 uur nam. Dillgentia: Cabaret PeplJ an Vliet „Dag en Nacht". epljn o.uf WEERRAPPORTENkv (Vati hedenmorge-D 7 tmri Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllssingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zürlch Genéve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Rome Lissabon i i l: zwaar bew. geh. bew. geh. bew. licht bew. regen geh. bew. geh. bew. zwaar bew. half bew. licht bew. onbewolkt licht bew. zwaar bew. licht bew. regen onbewolkt geh. bew. zwaar bew. regen zwaar bew. onbewolkt half bew. zwaar bew. licht bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt regen zwaar bew. geh. bew. licht bew. half bew. geh. bew. 13 15 f 15 j 31 k 31 11 20 j 19 i

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2