19.*5 Kijk, dit is nieuw. Moccona Dessert-Kwaliteit korrel-oploskoffie... de nieuwe manier om Douwe Egberts koffie te genieten. DAGBLADRECLAME IS NIET TE Wij nodigen u uit tot een bezoek aan onze geheel gemoderniseerde zaak. Van het nood- pand zijn wij nu weer terug in onze oude zaak, waar we nu véél meer ruimte hebben en grotere etalages. Let u vooral - eens op de enorme collectie modieuze schoenen van de be kendste binnen- en buitenlandse merken. En vergeet vooral de bekende Bata service niet! Hier onder een kleine greep uit onze grandioze collectie. Ter kennismaking ,in Oud-Hollands stopflesje. Art. 63 Meisjes slingbackvan carrara leer. Brede shawl-tong over de Maat 31-34 10.95 Maat 35-36 11.95 Art 22 Vlotte sneaker van naturel grof linnen met brede stootrand. Art. 44 Voetbedsandaal van lichtbruin leer. Doorgestoken kruisbanden en sluiting over de wreef. Art. 76 Zomerse herenmolière van donkerbruin gevlochten leer Ook als loafer verkrijgbaar. Art. 56 Aparte, geklede herenmolière van donkerbruin shrunkleer. Over het voorblad een dubbele bies van glad leer. Gekleurde kindersokken reeds vanaf 95 ct. Herensokken in diverse kleurenendessins 1.95 VOORSTRAAT 6 - KATWIJK P.4/2S1 Moccona Dessert-Kwaliteit, de korrel-oploskoffie die het Douwe Egberts zegel verdik Bt >el je aa tou Ie e Een nieuwe manier om Douwe Egberts koffie te genieten: Moccona Dessert-Kwaliteit. Een oploskoffie met korrelstructuur. Gefilterd uit een melange met o.m. Guatemala en Columbia koffie via het moderne vriesdroog-procédé. Smaak en geur kunnen zo niet ontsnappen. De droge kristal-korrels lossen zeer gemakkelijk op en bezitten alles van vers gezette koffie. De smaak en geur komen weer tot leven, gewoon met wat heet water in uw kopje. Dat is het geheim van Moccona Dessert-Kwaliteit, de nieuwe manier om Douwe Egberts koffie te genieten.Probeert u'teens. 50 gram 2,40. MOCCONA Dessert-Kwaliteï

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 24