)ranjef eesten trokken ruim 2400 kinderen Raad het enthousiast over sportparkplan M. Zaalberg Ridder O.N. Veel sport en muziek op Wassenaars feest De Vliet zaterdag weer open Veel vlagvertoon in Voorschoten Veertig jaar bij Zoeterwouds landbouwbedrijf Oegstgeest vierde Koninginnefeest 'n Leiderdorp fc Subsidie van 160.000,- voor restauratie herv. kerk Uit klimrek gevallen tJJSDAO 1 MEI 1068 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 18 IDERDORP De viering van go. 3. M. ten Hoorn. 1. L. Bave-Bulens, idem 14—16 j1. Ernst Maas. tnginncdag is in hoofdzaak een voor de jeugd geweest. Ruim kinderen brachten 's morgens eerst een zanghuide aan burge- jter mr. R. M. Galias, waarna ioorzitter van de Oranjevereni- j de heer W. D. C. van den Wijn- d namens de burgery gelukwen- Bitsprak. I jeugd van alle kleuter- en la- scholen werd in verscheidene ge pen getraoteerd en er werden j vertoond. Voor de hogere klas waren er wedstrijden georgani- op het gemeentelijk sportpark, zwembad werden werdstrij- gehouden voor jongens en meis fan 12-16 jaar. Middags waren er voetbalwed- jlen voor pupillen en een korf- jecbtrijd tussen Velocitas I (Lei- jorp) en Fiks I (Oegstgeest) die de gasten iwerd gewonnen met lnnderoptocht trok zeer veel be stelling. In het dorpshuis werd ironds een bridgedrive gehouden, raan 73 paren deelnamen. Bur- pester en mevr. Gallas gaven bij evenementen blijk van hun be stelling en waar mogelijk reikte jurgemeester ook zelf de prijzen uitslagen kinderspelen leerlin- 5e en 6e klassen lagere scholen laar, 2. J. Doll, 3. M. van Joolin gen. Kussenslaan jongens: 1. E. Schiphorst, 2. H. van Dorrenmalen, 3. M. Verhey, 1. P. van Gemerden, 2. W. van Rüsdam. 3. N. de Klerk. 1. W. v. d. Wal. 2. S. Glasbergen, 3 H Noordervliet, 1 H. Rensen. 2. L. Valk. 3. G. Nfjenhuis. 1. H. Koops, 2. A. van Wfjck, 3. H. van Sandijk. Uitslagen zwemwedstrijden; 50 m: schoolslag meisjes 1213 j :1. Mieke Hendriksen, 2. Els Kooper, 3. Drlnja van Bemmelen, idem 1416 j: 1. Pe tra Koops, 2. Mijntje Spek. Schoolslag jongens 12—13 j: 1. Ad Bonheur, 2. Jan Dirk Bulens. 3. Leo Tissink, idem 1416 j: 1. Gijsbert. Jansen, 2. Hein Stockman, 3. Jan Boogaard. Vrije slag meisjes 12—13 j: 1. Mie ke Hendriksen, 2. Els Kooper, 3. Joke v. d. Bosch, idem 14—16 j: 1 .Mijntje Spek, 2. Petra Koops. Vrije slag jongens 12—13 j: 1. Mar tin Loos, 2. Leo Tissink, 3. Jan Dirk 2. Gijsbert Jansen, 3. Wim Boogaard. Kinderoptocht: ereprijzen bestaan de uit waardebonnen: 1. buurtver. Achthoven, 2. buurt- en speeltuinver. Zijlkwartier, 3. Jeugdclub Lichthonk. Eerste prijzen: Catootje, 4e klasse school Zijlkwartier, Zwaan kleef aan, Silvia Oudendorp. Ponywagen Van Groenen. Lonia Nys, Mualdo's; kin deren Den Os; Mirjam Kroon en Inus Passchier; Mirjam Moedt; kin deren Van Wee, Sjeik met harem. Tweede prijzen: Mexicaan en In diaan; Hans en Grietje; André van Bohemen als Pipo; Peter Rietveld; Mailee Zich; jongens V. d. Zwart als soldaten; Guus Kaboites en Karin Meyers. Derde prijzenBoerderij Agthoven met levend schaap, De kat van ome Willem was Annelies Slie- rings, Jan-Willem Rietveld. De jury werd gevormd door de da mes Van Oostrom en Doorn en de heren J. van Wijck en P. Zuyder- duyn. illonblazen meisjes: 1. R. Hoeke- 2. K. Hogèrvorst, 3. C. Lange- Kru'wagenrace: jongens: 1. P. énen. 2. J. Galjaard. 3. B. Anker, de Vroom. 2. O. Meyeis, 3. polwerda Kinderspelen in Warmond WARMOND Konginnedag stond I vooral in het teken van de jeugd. Morgens werd een rondagang van de schoolkinderen met vlaggen en mutsjes gehouden door 't dorp, ver- j gezeld van de beide muziekkorpsen en 's middags volgden de kinderspe- len waarvoor grote belangstelling bestond. Gelukkig bleef het tijdens deze spelen droog. De uitslag van de spelen was: rol schaatsen voor jongens: 1. B. v. d., Kroft, 2. R. de Vroomen, 3. J. van Moorsel, 4. K. de Winter, vlaggetje steken voor jongens: 1. M. Warmer dam. 2. H. v. d. Plas. 3. H. Schel- tens, 4. K. Heemskerk, 5. K. v. d. Vooren, 6 A. Schrier. Appelenrace voor meisjes: 1. I. Griffioen, 2. A. Beugelsijk, 3. B. van Wissen, 4. C. Vergeer, 5. E. v. d. Sleet. Kurkenschijf jongens: 1. A. van Es, 2. G. Koudijs, 3. B. Zekveld, 4. R. v. d. Horst. 5. J. Veld Willem Teil meisjes: 1. S. Sprun- ken, 2. E. van Winsen, 3 B. de Stijn. 4. H. van Ham, 5. M. Hartog. Rolschaatsen meisjes: 1. E. van Moorsel, 2 W. v. a. Assem, 3. J. v. d. Heijden, 4. E. Gaarman, 5. E. Welsink Rolschaatsen jongens: I. K. Wit- senberg, 2. K. vaai Leeuwen, 3. M. Broxterman, 4. H. de Vroomen, 5. H. van Hulst. Kurkenschijf meisjes: 1. Joke van Hulst, 2. A. Breedijk, 3. B. Wasse naar. 4. R. v. Leeuwen. Willem Teel voor jongens: 1. K. van Noort, 2. R. Blok, 3. R. Wan ders, 4. M. van Tongeren, 5. R. Frank. WASSENAAR Wassenaar heeft de verjaardag van H.M. de Koningin gevierd met veel sport en veel muziek, 's Morgens waren er op de school- sportvelden traditiegetrouw de sport- i wedstrijden voor de jeugd van mid- nsje lopen meisjes: 1. S. van delbare. ulo- en nijverheidsscholen. Ikel. 2. H. Loos. 3. J. Verschoor, terwijl door de meeste lagere scho- I len feestelijkheden voor de jeugd fasophangen meisjes. - werden georganiseerd, zoals optoch- U; 2. R. Baak; 3. ten. puzzelritten enzovoort. |uw. 1. J. Lanzing; 2. W. v. d. ,K t, 3 A. Vervoorn, 1. F. Meinders, Onder auspiciën van het Wasse- j Huisman. 3. H. van Tongeren, j naars Sportcontact was er 's middags pklopen jongens: 1. M. Hooge- 0p het Blauw Zwart-terrein een gro in. 2. R. v. d. Wiel, 3. W. Bruins. te sportmiddag met een gevarieerd E. Viertelhausen, 2. H. de Jong. programma. Begonnen werd met een j. de Mooy. hockeywedstrijd tussen een Wasse- aklopen meisjes: 1. J. Smits, 2. paars team en het Nederlandse C- v. d. Zwart. 3. G. van Waas, team. De nationale C-ploeg bleef met 6. Joustra. 2. J. Smith. 3. W. 2—2 baas over het Wassenaarse immei. 1 J, Ketting, 2. M. Fra- 1 team. Iets nieuws voor de Wasse naarse sportliefhebbers was de rug bywedstrijd tussen teams van de Leidse en Delftse studenten. De Delf tenaren zegevierden met 86. Voor de voetbalwedstrijd tussen een Wassenaars elftal en een Haags KNVB-team verrichtte burgemeester mr. W. J. Geertsema de aftrap. De wedstrijd werd door de Hagenaars met 42 gewonnen. In de pauze van deze wedstrijd werd een 3000 meter wedloop gehouden. Van de A-klassers bereikte W. van Gerven van Spar taan het beste resultaat: 9.13.7. Bij de B-klassers zegevierde H. Steenkist van AV Rotterdam in 9.57.6, terwijl van de C- en D-klassers J. v. d. Meer van P. A. C. de beste tijd maakte nl. 9.58.1. 's Avonds trokken zes muziekkorp sen van verschillende richtingen uit door het dorp naar het Raadhuis De j Paauw, waar om kwart voor 9 een LEIDERDORP Het laatste voorstel dat de gemeenteraad maandagavond ter goedkeuring werd aangeboden kan men van historisch belang noemen. Het betrof n.l. het sportparkplan in de Bospolder. Het is een miljoenenplan (voorlopige raming 5 miljoen). Het plan is in hoofdzaak ontworpen om te kunnen voorzien in de recreatieve behoeften van de 30 a 35.000 inwo ners, die Leiderdorp gaat tellen en sluit aan op de aangrenzende en nog te realiseren bestemmingsplannen Binnenhof, Buiten hof en Voorhof. Naast de, voor verscheide sporten bestemde velden, is een buitenma nege geprojecteerd. Drs. G. H. van 't Klooster (K.V.P.) zei veel waarde ring voor dit plan te hebben en vroeg hoe hoog de kosten raming is, hoe het college dit denkt te finan cieren, en in welke fases het kan worden gerealiseerd. Burgemeester mr. R. M. Gallas zei, dat het college het advies van de straat-namen commissie gevolgd heeft, en het paik zal „De Bloemerd" gaan he ten. Hoe het moet worden gefinan cierd is een hoofdstuk apart. De eers te fase heeft betrekking op de aan leg van een tweetal sportvelden (voetbal) en hierin is ook de bouw van een brug over de Dwarswatering begrepen. Deze fase gaat f7 a 8.00.000 kosten. Het voorstel weid met grote Vlaggetje steken voor meisjes jongens: 1. E. Mentink, 2. A. Os- j instemming aangenomen, kam. 3. W. v. d. Meulen, 4. T. Weij- ers, 5. P. van Winsen. I 1. E. van Ham, 2. R. Eijkelboom. JYCFK. 3. M. van Winsen, 4. H. Kortekaas. 5. K. Heemskerk. De voetbalwedstrijd tussen deEen ander belangrijk voorstel was brandweer en Warmonds Fanfare I het verlenen van subsidies aan de trok veel bela ngstelhng en eindig- hervormde gemeente in de kosten de in een 1-1-zege voor de spuit- vam restauratie en voor financiering gasten. De dag werd besloten met j van kerkgebouw en orgel. Drs. J. Vlie- een concert op de Baan en een ger (Prat. Chr.) meende dat er twee Oranjedansavond in het Trefpunt. redenen zijn om het voorstel met liefde aan te nemen t.w. de zgn. ver fijningsregeling monumenten en dat de Leiderdcrpse architect P. v. d. Sterre 'reeds cp papier) het geheel in de oude toestand hoopt te restau reren. Hij sprak de wens uit, dat de kerk dan niet meer alleen op zon dag zou zijn geopend, maar ook bijv. een avond per week. Drs. G. H. van 't Klooster vroeg naar de kosten voor de kerkvoogdij, want met f 160.000 subsidie kan ook nieuw worden ge bouwd, hoewel hij zei, sympathiek te genover het voorstel te staan. De heer J. M. Tieken 'K.V.P.) zei dat als de kerk wordt gerestaureerd vol gens het plan van de architect, dat de gemeente dan een uniek monu ment zal bezitten. Drs. J. P. van Oostrom (V.V.D.) zei, dat de overheidszorg zich ook uit strekt tot het instandhouden van mo numenten. Hij zou de restauratie commissie willen adviseren uit te kijken naar een preekstoel, passend bij het interieur. De voorzitter licht te het voorstel nog wat uitgebreider toe: de nieuwe verfijningsregeling houdt in, dat de kosten voor de ge meente aan de lage kant zijn: het feit dat huidige budget van He ge meente de voorfinanciering toelaat is mede verheugend. Bungalows Uit de opmerkingen van verschei dene raadsleden bij de behandeling van de vaststelling van het bestem mingsplan „Essenpark 1967", dat be. doeld is voor o.m. patio-bungalows bleek, dat men de voorwaarden nog al beperkend vond voor toekomstige gegadigden. De burgemeester zei, dat er nu reeds meer belangstelling, ook van eigen inwoners, is. dan dat er mo gelijkheden zijn. Het is de bedoeling, dat men een bouwteam gaat vormen met één arohiteot, waarna men ge zamenlijk een inschrijving gaat hou den voor een aannemer. Het plan heeft een zekere mate van eenheid, uitwendig gelijk, maar binnen de huizen is alle variatie mogelijk. Hier na werd het voorstel aanvaard. Behoudens enkele, meestal infor matieve, opmerkingen werden de ove rige voorstellen aangenomen. II I III I I I f iPaauw- waar om kwart voor 9een iekeiia pottenbakker gehuldigd ponder gestae taptoe begon De X O cf deelnemende korpsen waren Excel- korpsen waren Excel- I sior en Irene uit Wassenaar, Kunst naar Kracht, het Trompetterkorps j Prins Bernhard en de Metrokapel uit Den Haag en Concordia uit Boskoop. De ongeveer 300 muzikanten van de ze korpsen zorgden niet alleen voor een muzikaal, maar ook spectaculair gebeuren, dat zeer velen boeide. De heer M. Brilleman. dirigent van Excelsior, die met de muzikale leiding was belast en de heer J. Valkenburg van Irene, aan wie de regie was toe vertrouwd, mogen met allen deelne mende korpsen met voldoening op dit muziekfeest terugzien. In het Jeroenhuis was er gister avond tenslotte nog een Oranjebal. dat eveneens een geanimeerd verloop had j VOORSCHOTEN Opmerkelijk De beatavond in het Cultureel Cen- i meer vlagvertoon dan voorgaande j trum was maandag zoals gebruikelijk I jaren was een van de kenmerken j uitverkocht, de dansavond op Konin- j van een bijzonder geslaagde Konin- ginnedag kreeg ook veel danslustigen, j ginnedag in Voorschoten. De kinder- I al was de leeftijd ouder dan tijdens j optocht, korter van lengte dan ande- de voorgaande avond, j re jaren omdat de helft der scholen De schooljeugd wedijverde weer in dit keer deelnam, muzikaal de dorps- driebeen- en zaklopen. In het in kom doorgeleid door vier muzi?k- structiebad was de jeugd de gehele DUIVENSPORT De Blauwkras Wedvlucht Vil voorde. In concours 298 vogels. Ge lost 8.30 uur. Eerste vogel 10.12.35 P. Gysman 1. G. Grebel 2-7, W. Siera 3-5. W. Gijsman 4. W. v. d. Wel 6, J. Smit 8. A. v. d. Lee 9. P. Sloos 10. P. V. Leiden 68 Wedvlucht van 1-2-4-5-A. Pracht. 3-9-A. v. d. Dop en Zn., 6-10-S. Koster, 7-A. v. Ton geren, 8 N. v. d. Dop. Eerste duif 10.22.44 uur. Laatste prijsduif 10.35 uur. Gelost te 9 uur met z.w. wind. korpsen, was zeer verzorgd en zorgde weer voor veel „oh- en ah"- geroep. De kermis op het voormalige MOC- terrein had als nieuwigheid: een j echte bokstent. Het theater, dat deze knapen al voor de tent brachten, deed velen besluiten om de stoere monsieur Biasil en zijn collega's te zien en zelfs trokken enige moedi gen de handschoenen aan om te to nen, dat er ook in Voorschoten stoe re vechters wonen. Voor de kleine jeugd was er ditmaal minder te be leven op de kermis. In restaurant Groenendijk werd gisteravond de heer P. Vink op hijzonder hartelijke wijze ge huldigdomdat hij veertig jaar iverkzaam ivas hij het agrarisch bedrijf H. Roest aan de Hoge Rijndijk in Zoeterwoude. Nadat de heer H. Roest zijn trouwe medewerker op hartelijke wijze had toegesproken en diens staat van dienst had gememo reerd wees burgemeester J. A. Detmers erop, dat de jubilaris in die veertig jaar veel voor het be drijf heeft gedaan. Hij heeftal dus de eerste burger, zijn arbeid niet gezien als een vloek, maar als een zegen. De heer Detmers speld de daarna de eremedaille in goud verbonden aan de Orde van Oran je Nassau op de revers. Namens de C.B.T.B. voerde de heer S. J. van der Stoel het woord. De toespraken gingen vergezeld van geschenken. Tot slot bleef men nog geruime tijd gezellig bij een. ZOETERWOUDE In aanwezig- [id van burgemeester J. A. Det ers en echtgenote, drs. Wurfbain, ^ecteur van „De Lakenhal," afge- [ardigden van de Leidse Volks- Hversiteit K. en O., afd. Beeldende en Bouwkunst van de Raad infpr de Kunst, Maatschappij van 9. (tonkunst,' alsmede vele persoonlij- ;S€BJ relaties, heeft de burgemeester Lel'ïn Leiden, mr. G. C. van der Wil len vanochtend aan de heer M. aalberg de versierselen uitgereikt Iïhorende bij zijn benoeming tot iflder in dc Orde van Oranje Nas- Mi. De heer Zaalberg ontving deze oni°.RC koninklijke onderscheiding i n g^erband met de vele verdiensten, u*edurendc 50 jaar de pottenbakkers- 17—Unst bewezen, oni M' uwun zijn toespraak achtte mr. Van croer Willigen de kunst, die de heer ""palberg in een halve eeuw heeft ^pgebouwd. van bijzonder belang, was er trots op, dat de Ryn- fCTeek verscheidene goede potten- akkers heeft voortgebracht. De urgemeester noemde de heer Zaal- erg e«n van de meest vooraan- taande pottenbakkers ter wereld, belangrijk vond hij ook. dat velen flet de met de hand gemaakte pro- lukten kennis konden maken. Mr. let/an ^er Wiegen noemde de potten bakkerij een verrukkelijke kunst: Todukten met de hand maken, die Burgemeester Van der Willi gen speldt de heer M. Zaalberg de koninklijke onderscheiding op. (Foto L.D./Holvast) niet alleen e sthetisch maar ook functioneel waarde hebben. Tot slot speldde hij de jubilaris de versier selen op, behorende bij de konink lijke onderscheiding. De heer Zaalberg toonde zich zeer verheugd met de onderscheiding. Hij zei dat het hem veel vreugde had gegeven de mogelijkheden in het schone materiaal tot uitdrukking te brengen en de mens iets terug te geven van de schoonheid van de na tuur. Ook betrok hij in zijn dank woord zijn echtgenote, die hem al tijd trouw terzijde heeft gestaan. Burgemeester Detmers van Zoe terwoude sprak eveneens zijn vreug de uit over het jubileum van de heer Zaalberg. Met vreugde heeft de jubilaris altijd gewerkt. Dit komt ook tot uiting in de naam van het pand Hoge Rijndijk 70. „Raku Yaki" (met vreugde gebakken). Ook bracht hij het bezoek van Koningin Juliana (op 20 mei 1954) aan de potterie Zaalberg in herinnering. Tot slot sprak de heer Detmers de hoop uit. dat de heer Zaalberg nog velen bly zal maken met zijn pro- dukten. Hierna werd nog het woord gevoerd door enkele vrienden van de jubilaris, die tevens geschenken aanboden. OEGSTGEEST Dank zij het veelzijdige programma, dat de Oranjevereniging In Oegstgeest had verzorgd, is de verjaardag van onze vorstin met grote opgewektheid ge vierd. Reeds voor de inzet de lam pionoptocht aan de vooravond be stond zeer grote belangstelling. De feestdag zelf werd begonnen met een aubade aan de burgemeester door leerlingen der lagere scholen o.l.v. de heer Chris Hanegraaf en met muzi kale medewerking door een koper- kwartet. Jhr. T. A. J. van Eysinga dankte met een sympathiek woord voor deze zanghuide, die door hem. voor het eerst als burgemeester van Oegstgeest, in ontvangst werd geno men. Om negen uur begon het feest- treintje aan zijn eerste rit. Dit trein tje is een groot succes gebleken, daar het onafgebroken tot 's middags zes uur heeft gereden. Het traditionele tonknuppelen be gon om tien uur. Wederom bleek, dat het vaardig hanteren van de knuppel geen eenvoudige zaak is. Vele ton nen zijn te lijf gegaan, ook door een damesploeg. Het hoogtepunt van de ochtend was de gecostumeerde kin deroptocht. waarvoor door alle scho len veel werk was gemaakt. Muzi kale medewerking werd verleend door enkele drumbands en de harmonie gezelschappen Concordia en De Burcht uit Leiden. Om twee uur werd aandacht ge vraagd voor het middagfeest op het A.S.C.-terrein waar de Noord Neder- landsche Rolschaatsclub uit Gronin gen een uitstekende show gaf. Naast het goede rijden vielen op de prach tige costuums en de gevarieerdheid van het programma. De komische nummers droegen by tot de echte feestvreugde behorend bij een Ko ninginnefeest. De voorzitter van de O.V.. de heer N. van Weizen, had niet alleen de groep verwelkomt, hij nam ook op een bijzondere wijze afscheid n.l. door na het slotnummer aan alle op de vloer verzamelde deelnemers bossen tulpen uit te reiken, hetgeen zeer op prys werd gesteld. Jammer was dat de regen enige tyd spelbreker was. Wie een kijkje wil nemen op het terrein aan de Irislaan constateerde een enorme drukte by de kermis vermakelijkheden. Zo was er voor jong en oud heel de dag iets interes sants te beleven. Niet onvermeld mag blijven de massale ballonoplating, die onmiddellijk na de rolschaatsshow plaats vond. Met honderden gingen de wedstrijdballons omhoog. Helaas waarschijnlijk in de richting van de zee Deze drukke feestdag werd beslo ten met een groot vuurwerk aan de Laan van Alkemade. Voor de goede organisatie bij alle programmanum mers mag de O.V. dank worden ge bracht. LEIDEN Het zwembad „De Vliet" zal aanstaande zaterdag, 's morgens om 7 uur, haar poorten weer openen. In totaal bedroegen de kosten, die nodig waren om het bad te repareren, f 157.000.- De Roscam-jeugd ging op Koninginnedag in grote getale de straat en vervolgens het water op. Met een protestdemonstratie had dit nogal luidruchtige buitenge- beuren" niets te maken. Integen deel, het was de verwezenlijking van een speels plan, dat het be stuur van deze rooms-katholie- ke) jongereninstuif had ontwik keld. De jongeren ivïlde op deze feestdag eens niet bijeenkomen in de benauwde ruimte van hun so ciëteitslokaal, maar gezamenlijk een paar gezellige uurtjes in de buitenlucht doorbrengen. De jongens en meisjes verza melden zich 's middags op de Koornbeursbrug en liepen vervol gens in optocht naar de Haven, waar zij aan boord stapten van een plezierboot. Met deze boot was het kennelijk prettig spelevaren, want het gezelschap kwam pas s avonds laat, na een tocht over de plassen, in Leiden terug. (Foto L.D./Holvast) dag in het water om uit te ma ken, wie de snelste van dit jaar zou worden. Op de Voorstraat waren weer vele belangstellenden bijeen voor hefc echte dorpse feest: het ringsteken op het ongezadelde paard. Al zijn de boereknollen vervangen door de rij paarden. het blijft een bijzonder spannende aangelegenheid zowel voor de deelnemer als voor de toeschouwer Veel Voorschotenaren vermaakten zich met de puzzelritten voor wan delaars, fietsers en auto's. Vooral de wandelaars kregen een zeer mooi parcours over een afstand van 6 ki lometer. Op het Sportpark streden SVLV en Rouwkoop tegen elkaar om de Wethouder Schrama-beker. Uitslagen kinderoptocht: De schoolprijzen werdén als volgt toe gekend: 1. Nutsschool met „Wereld delen"; 2. Vlietschool met „Neptu- nis"; 3. Ds. Fortgensschool met .Le vende geschiedenis"; 4. School met) de By bel met „Veilig Verkeer"; 5, Mariaschool met „Olympische Spe len", 6;. Willibrordschool met „Car- naval '68". De prijzen voor de grote groepen t 1. Vliegende Non (Willibrord school); 2. Zigeuners (School met de Bijbel); 3. Lentebruid (Indivi- duelen). Prijzen kleine groepen; 1, Kroning in Perzië (Willibrord school); 2. Lodelientje 'Ds. Fort gensschool); 3. Eliza (Mariaschool), Een Leids meisje viel gisteren tij dens het feest van Koninginnedag, juist op haar tiende verjaardag, uit een klimrek achter een flatgebouw aan de Dr. Lelylaan. Het kind smak te op de betegelde vloer en kreeg een hersenschudding. De EHD zorgde voor vervoer naar het Academisch Ziekenhuis. BURGERLIJKE STAND Voorschoten Geboren: Ivan J. M.. z. v. H. J. C. Spiegeler en C. A. M. Duijnisveld; Adrianus L. M„ z. v. L J. Vaneman en Q. C. M. van der Ploeg; Femke M.. d. v. F. P. J. Rinestra en J. G. P. Woldberg; Nancy E. M., d. v. B. C. Knijnenburg en M. E. van der Valk; Johanna D.. d. v. D. J. Engelen en A. E. A. Krekel: Hendrika J. M.. d. v. Th. Barreveld en C. M. Pieters: Louise C. C.. d. v. C. J. T. Schipper en H. A. Thijssen; Nicole, d. v. F. P. Jansen en D. van der Spek; Francis, z. v. L. Eibers en I. van Hoorn; Jan W.. d. v. D. H. Bakker en P. M. Ver meulen; Anna M„ d. v. W. Gerrits en T. M. van den Ing. Ondertrouwd: J. A. J. Vis en G. Vrendenberg; J. Koelega. Rotterdam en C. A. G. Meijer: H. Mulder en M. M. H. van der Poel; H. Verveen en M. I. Kersbergen. Brlelle; C. P. Zwaan en A. M. Peeters; R. A. Arp en M. E. de Jong; J. A, Kutterlnk en A. A. Metz; T. M. van der Ploeg en P. T. C, van der Werf; M. J. N Dofferhoff en W. van As. Getrouwd: H. M. Arends en F. T. v. Epen; J. J. Dijkstra. Amsterdam en U. G Stam. Overleden: J. Pater, 67 jr.; W. van der Linden. 86 Jr.; C. Boon. e. v A Verhoog. 66 Jr.: L. C. Lieber. 27 Jr.: L. de Mooij. 62 Jr.; R. Oosenburg, 0, Jr. I

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 15