Geld nodig? Leen het van de Finata Bank. termoQplan BON Shell Onderhoudsdienst voor iedere bezitter van een oliegestookte CV-installatie slager verkoper medewerker AANKOMENDE TIMMERLIEDEN HANDIGE INPAKSTER verkoopster inpakster FINATA BAN Knv Hartelijkwelkom! Oók op vrijdagavonden van 7tot 9. U hebt de keuze uit 2 abonnementen Cfl albert heijn V nederland nv caissière of leerling-caissière Aan welk bedrag denkt n? Driebonden! gulden? Duizend? Tweeduizend? Een FINATA-lening is snel en plezierig ge regeld. Zonder informatiekosten.Voor alle privé-doeleindenl Iedereen is welkom bij de FINATA Bank. Voorbeeld: n leent f. 1.500,— en lost af in 18 maanden. U betaalt dan per maand f. 95,97. Dat is totaal 18 X i 9537 11.727,46. D betaalt f. 227,46 aan financieringskosten, inclusief-rente, admini stratiekosten en overlijdensrisico. Dat is slechts f. 12,63 per maand. Hoe de FINATA Bank u zo voordelig en snel geld kan verstrekken? Omdat het Nederlands grootste en mo dernste maatschappij is voor privé-leningen. Een uitgebreide folder Kgt voor a klaar. Natuurlijk kunt u ook even bellen of schrijven: Leiden, Rijnsburgerweg 3, (01710) 5 23 40 Haarlem, Dreef 18, (023) 15318. j In WASSENAAR, Stadhou- dersplein, openen wij een nieuwe SUPERMART. Profiteer van deze unieke Shell-service. Zodra u een abonnement heeft op deze on derhoudsdienst, heeft u geen omkijken meer naar uw centrale oliestook-installatie: specialisten verrichten onderhoud, con trole en eventuele reparaties. specialisten verhelpen storingen en vegen desgewenst uw schoorsteen. Zo blijft uw verwarmingsinstallatie voor een redelijk tarief langer in perfecte conditie, waardoor u tegen het laagste oiieverbruik de meeste warmte ontvangt. verwarming Onderhoudsabonnement A Onderhoudsabonnement B 1. Eenmaal per jaar grote onder houdsbeurt: ketel, brander, regel en beveiligingsapparatuur wor den gereinigd, gesmeerd en af gesteld. 2. Eenmaal per jaar een kleine onderhoudsbeurt: in het bijzon der worden brander en beveili gingsapparatuur nagezien. 3. Gratis verhelpen van storingen. 4. Reparaties en vervanging van onderdelen. 5. Schoorsteenvegen, desge wenst door bemiddeling van Shell. 1. Eenmaal per jaar grote onder houdsbeurt: ketel, brander, regel en beveiligingsapparatuur wor den gereinigd, gesmeerd en af gesteld. 2. Verhelpen van storingen tegen betaling. 3. Reparaties en vervanging van onderdelen. 4. Schoorsteenvegen, desge wenst door bemiddeling van Shell. NAAM: STRAAT:- Zend mij a.tib. de gratis folder over de Shell Onderhoudsdienst. WOONPLAATS: Deze bon of een briefkaartje zenden naar Shell Onder houdsdienst, p/a Shell Nederland Verkoopmaatschappij N.V., afd. Verwarming, Postbus 69. 's-Gravenhage. U kunt een folder ook per telefoon aanvragen. Bel dan (elke werk dag van 08.30 - 17.00 uur) 070-183400, toestel 597, afd. Verwarming. opdekruidenierswarenafdeling op de groenteafdeling Wij zoeken jonge mensen, die na een opieidingsperiode in een van de bovengenoemde functies ge plaatst kunnen worden. Met gemaakte vakantie-afspraken wordt rekening gehouden. WU nodigen U uit voor een informatief gesprek op vrydag 26 april 1968 van 14.00—20.00 uur in Café Restaurant Huize „De Deijl". Rijksstraatweg 390 (hoek Kerkdam) Wassenaar, met de heer J. Schot. Daarnaast kunt u zich dagelijks aanmel den in onze Zelfbedieningszaak, Johan de Wittstraat 1 te Wassenaar bij de heer A. H. van Roon, (tel. 01751—2801) en in onze SuperMart. Bevrijdingsplein 50 te Leiden bij de heer J. van Tienhoven (tel. 01710—33073). NIJSSEN KOEL- EN VRIESTECHNIEK vraagt voor spoedige Indiensttreding Aanmelden Testestraat 3949, Leiden, tel. 01710—3307730430 fasson De Fasson-Europa groep zijn de leidinggevende fabrikanten van zelf-klevende materialen o.a. voor de grafische industrie. Verkoopkantoren te Duitsland, Frankrijk, Engeland, België, Italië, Spanje, Zwitserland, Denemarken, Zweden en Nederland vraagt voor haar trvpakafdeling leeftijd circa 18 jaar. Weet U van Uzelf dat U secuur bent en gevoel voor kwaliteit hebt? Geeft U de yoorkeur aan schoon en afwisselend werk in klein groepsverband? Komt U dan eens met ons pratenl Uitstekend loon Schrift, of mond. sollicitaties te richten aan de Personeelschef, Lammenschansweg 140 - telefoon 32741 Lammenschansweg 140-Leiden U kunt bij ons een goede baan vinden als: op de afdeling gebak of fijne vleeswaren op de groente-afdeling of in de slagerij MulderVögem m hoofdkantoor te Nieuw-Vennq fabrieken te Nieuw-Vennep, I Zaltbommel en Geesbrug (Dr. 1 vraagt voor de afdeling Boekhouding Leiden een JONGEDAME Zij zal een deel van de kredneurenadmini stratie zelfstandig dienen te verzorger, Voorts dient de aan te stellen mede werkster te assisteren bij het gereei maken van betalingen. Aangezien deze medewerkster bij toer beurt de boekhoudmachine zal bedienen strekt ervaring op dit terrein tot aan beveling. Opleiding: UlO-nrveau. Leeftijd: omstreeks 20 jaar. Schriftelijke sollicitaties voorzien vai recente pasfoto, te richten aan de afdelinj Personeelszaken, Industrieterrein, Nieuw-Vennep.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 16