Ramp-Windhoek gelijk aan die in Heathrow Z^eidóetMgenda Staking afgewend NSA bekritiseert president van NSR Volksoproer in Sint Willebrord MET EEN ENKEL WOORD PAGINA 2 LEIDSCH DAGBLAD l ry ft Vervolg van pagina 1 Volgens ooggetuigen had het Zuid- afrikaanse vliegtuig een hoogte van ongeveer 200 meter bereikt toen een van de bakboordmotoren in brand geraakte. Het toestel scheen te wan kelen en vermoedelijk heeft de vlie ger getracht een noodlanding te ma ken want de landingslichten gingen branden. De Boeing is waarschijnlijk vlak boven de grond geëxplodeerd. Wrakstukken kwamen acht kilometer verder terecht. Brandweerwagens en ambulances bleven op weg' naar de plaats van de „Rijndam" zou Dubrovniks haven hebben bevuild ROTTERDAM (ANP) De Ne derlandse rederij Trans Oceaan in Den Haag heeft bij een bank in Lon den een bedrag van ongeveer 20.000 dollar moeten storten, omdat een van haar schepen, het passagiersschip „Rij'ndam" de haven van Dubrovnik in Joego-Slavië met olie zou hebben bevuild. De rederij werd tot het stor ten van deze borgsom veroordeeld door een rechtbank in de Joegosla vische havenstad. De Rijndam deed vrijdag Dubrovnik aan tijdens een tocht van 2 V> maand, die het schip met 400 Amerikaanse studenten maakt. Na een telefoongesprek met de ge zagvoerder van de Rijndam, kapitein Van Herk, heeft Trans Aceaan 20.000 dollar zaterdag laten overma ken op de Londense bank .Kapitein Van Herk had de rederij meegedeeld, dat zijn schip aan de ketting zou worden gelegd, indien de borgsom niet zou worden betaald. Volgens Trans Oceaan, een rederij, waarin de Holland-Amerika Lijn niet onaan zienlijke belangen heeft, heeft uit het contact met kapitein Van Herk de indruk gekregen, dat de Rijndam ze ker niet schuldig is aan de vervui ling van de haven van Dubrovnik. De bemanning van het schip heeft on middellijk na de beschuldiging mon sters genomen van de eigen stookolie en deze vergeleken met monsters van het door olie vervuilde water. Volgens kapitein Van Herk zouden de proeven onomstotelijk hebben aangetoond, dat de olie op het water bij Dubrovnik zeker niet afkomstig was van de Ryndam. Het schip is inmiddels al op weg naar de volgende aanloophaven, Ve netië. Gri nd-cao MAASBRACHT <GPD) Het gevaar van een ernstige stagnering in de aanvoer van zand en grind uit Lim burg is geweken. De ondernemers hebben zaterdag beloofd de eisen van de drie bouwvakbouden voor 'n nieu we cao voor het personeel in de grindbaggerbedryven in te willigen. Volledige overeenstemming werd zaterdag tijdens een spoedvergadering in Nijmegen al bereikt over 'n toons- verhoging van 4 Va procent en een da gelijkse werktijdverkorting van 15 minuten. De vakbonden dreigden vorige week met een staking op de baggerdedrij- ven tussen Maastricht en Lobith als aan de eisen geen gehoor zou worden geven .Die staking, die vandaag zou moeten ingaan, is nu afgewend. ramp in de modder steken en men moest om voertuigen met aandrijving op vier wielen vragen. Twee weken geleden kwamen vijf personen om het leven toen een Boelng-707 van de Britse luchtvaart maatschappij BOAC onder soortgelij ke omstandigheden verongelukte op het Londense vliegveld Heathrow. Volgens het Britse dagblad „Daily Telegraph" heeft een reisbureau in Londen zijn klanten afgeraden met Boeing-707-toestellen te vliegen zo lang niets naders bekend is over de oorzaak van deze vliegramp en die van 8 april in Londen met de Boeing van de BOAC. De luchtvaartredacteur van de „Guardian" meldt, dat beide onge lukken ontstonden doordat bij de start één der vier motoren in brand vloog. Op de plaats van de ramp wordt nog gezocht naar een pakje diaman ten met een waarde van ongeveer 2.5 miljoen gulden, dat bestemd was voor Londen. Op de dag af een jaar geleden, 20 april 1967. verongelukte op Cyprus een Zwitsers Brittannia-vliegtuig, waarbij 126 personen het leven ver loren. Zes weken geleden kwamen 63 pas sagiers en bemanningsleden om toen een Bceing-707 van Air France bij de landing op Guadeloupe tegen een vulkaan vloog. Een week later, op 14 maart, ging een Viscount van de Ierse luchtvaartmaatschappij Aer Lingus boven Ierse Zee verloren met 57 passagiers en 4 bemanningsleden aan boord. Hierbij waren geen over levenden. Op 7 februari van dit jaar ver dween een in de Sowjet-Unie ge bouwde Antonow AN-12 van de In diase luchtmacht in het Himalaya- gebergte: 91 militairen, 6 beman ningsleden en een burger vonden de dood. De grootste ramp in de luchtvaart geschiedenis gebeurde op 16 decem ber 1960, toen een DC-8 van de Uni ted Airlines en een Super-Constella- Een overzicht van het terrein van de ramp bij Windhoek. Dui delijk ziet men het door midden gebroken toestel. tion van TWA boven New York op elkaar invlogen. In totaal kwamen daarbij 136 mensen om. verscheidene daarvan doordat de DC-8 in Brook lyn terecht kwam. Communistische partij Polen royeerde meer dan 800U leden WARSCHAU (Reuter, AP) De communistische partij in Polen heeft in dc eerste drie maanden van dit jaar meer dan achtduizend leden ge royeerd. Voor de meesten was de reden „onverschilligheid tegenover de party". Ceertienhonderd leden zijn wegens „morele overtredingen" uit de partij" gestoten. In dezelfde periode werden meer dan 45.000 nieuwe leden tot de partij toegelaten, zodat het ledenaantal nu 1.895.204 bedraagt terwijl er 173.044 kandidaat-leden zijn. Prijsverlaging van aardolieprodukten DEN HAAG (ANP) In verband met recente marktontwikkelingen enerzijds en met wijziging in de ex tra aanvoerkosten van ruwe aaid- olie anderzijds, is door de aardolie- industrie en de handel in de aardolie produkten, in overleg met het minis terie van Economische Zaken, be sloten met ingang van vandaag de volgende prijsverlagingen door te voeren: vliegtuigbrandstoffen cent per liter, licht- en tractorpetroleum. gasolie, autogasolie. huisbrandolie I en II en dunne stookolie 1 cent per liter. Deze prijsverlagingen komen in mindering op de toeslag, die werd berekend naar aanleiding van de in juni 1967 opgetreden crisis in het Midden-Oosten. V ©rvoersregeling Zeer strenge controle aan de grens ARNHEM-VENLO iGPD) In het kader van de nieuwe Nederlands -Duitse vervoersregeling, die gisteren is ingegaan, controleerden de Duitsers vanmorgen bijzonder streng aan de grenspost bij de autoweg Zevenaar. Vrachtwagens, die zonder vergunning probeerden Duitsland binnen te ko men, werden tegengehouden. Hoewel het nog niet druk was, moesten vlei* vrachtwagens blijven staan, omdat ze niet de vereiste papieren hadden. In het verleden, toen het aantal vergunningen voor het vervoer naar en door Duitsland r.og niet aan een limiet was gebonden, kwam een der gelijke strenge controle niet voor. Ex- werden toen slechts steekproeven genomen. In Venlo zijn Nederlandse douane ambtenaren begonnen met de con trole van vervoersvergunningen van inkomend Duits vrachtverkeer. De Duitse douane volgde dit voorbeeld niet, maar verwacht wordt dat zij in de loop van de dag wel haastig opdracht uit Bonn zouden ontvan gen om met een verscherpte controle van Nederlandse wagens te beginnen. Uitlatingen voor t.v. onjuist UTRECHT (ANP) Het bestuur van het Nederlandse Studenten Ak koord (NSA) is verontwaardigd over de onjuistheden, die de demissionaire president van de stichting Nederland se Studentenraad (NSR», de heer E. J. Bomhoff zondagmiddag in de tv- uitzending van Monitor heeft gezegd. Het NSA-bestuur wil een publiekelijk excuus van de heer Bomhoff en een rectificatie van Monitor. tie-Den Dubbelden over Industrieschap de Grote Polder) 7 uur nam. Rest. De Doelen: Dia-wedstrijd Leid- te Amateurfotografenvereniging. 8 uur Schouwburg; K en O Haagse Come- die „Helder zien in het donker". 8 uur Zomerzorg: Kynologenver. „Rijn land". Spr. drs. N. A v. d. Velden over „Heup-dlsplasie". 8 uur nam. Oegstgeest Willibrordgebouw) Kap- Den Burcht Leids Onderling Zieken fonds Fllmvoorllchtingsavond 7.30 uur Pieterskerk Opening St. Jorlsdag 7.30 uur voorm. Rest. De Doelen: Jaarvergade ring afd. Leiden Ned. Roode Kruis Stadsgehoorzaal (koffiekamer): Jaar vergadering Ned. bond van Gepen sioneerden 2.30 uur nam. Ons Centrum (Hooigracht 84)Be- stuurdersbond Leiden. Spr. dhr. A. de Boon (N.V.V.) over de loonpolitieke sl- Minerva: Jaarverg. Espogé luberge franijaise (Kloksteeg ig,. ds ZolJ tengem. „Ecclesia". Boshuis achter Dagelijks 2.30, 7 Ch. de Bourbonhof: Elektronicaclub „De detector". 7.30-9.30 uur nam. Pardoeza (Doezastr.)Politiek tref punt 8.30-12 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal) Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7- Protestmars tegen Grieks regime DEN HAAG (GPD) Tweehon derd jongelui en enkele ouderen heb ben zaterdagmiddag een protestmars door de Haagse binnenstad gemaakt en hebben voor de Griekse ambassa de luidkeels „Patakos - moordenaar" staan roepen. De demonstratie was georgani seerd door het comité Eleftheria en het was de bedoeling te demonstreren tegen het huidige regime in Grie kenland, dat nu één jaar aan de macht is. Bü het ministerie van Buitenland se Zaken werd een verzoekschrift af gegeven, waarin het terugroepen van de Neder 1. ambassadeur in Athene j werd geëeist. Bij de Griekse am- bassade stopten de jongelui een brief in de bus, waarin de afkeuring over het huidige regeringsbeleid in Grie kenland werd uitgesproken. De sit-in voor het voormalige Griek se consulaat aan het Rokin in Am sterdam. die zaterdagmiddag om drie uur begon en gistermiddag om dezelf de tijd geëindigd is heeft een zeer rustig en ordelijk verloop gehad. Tus sen de 250 jongeren waren deze 24 uur op het trottoir voor het bankge bouw aan het Rokin waar vroeger het Griekse consulaat-generaal ge vestigd was, te vinden. Volgens het NSA-bestuur is het on juist, dat de „International Student Conference (ISC), zoals de heer Bom hoff stelde, geld kreeg van de CIA, in ruil waarvoor de ISC rapporten over studentenleiders uit Afrika naar Washington stuurde. Voorts Bomhoff niet door middel van een I -5.00 en"7.00-9.00 motie van wantrouwen weggestuurd, Schouwburg: Kon. Ver. „Litteris maar heeft hij zelf ontslag aange- Sacrum" speelt „De fysici". 8 uur nam. vraagd. Deze ontslagaanvrage was I Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur naar aanleiding van het wegvallen sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. van een deel van de studentenvoor- j Steenschuur 6Ledenverg. Leidsche zieningen uit het werkprogramma van het bestuur en niet als gevolg van een inschrijfgeldverhoging. Het NSA-bestuur is tenslotte nogal boos over de opmerking van de heer Bomhoff, dat hij niets meer zal doen voor de NSR, omdat hij is wegge stuurd, want in een onlangs aangeno men motie op het congres van de NSR is de heer Bomhoff verzocht de lopende zaken te behartigen, zo meent het NSA, die van oordeel is dat ieder demissionair bestuur van de NSR hiertoe juridisch verplicht is. De inhoud van het gehele gesprek voor de t.v. is, zo meent het NSA-bestuur, een tendentieuze informatie geweest, waarin de heer Bomhoff opzettelijk onjuiste mededelingen heeft gedaan. Postzegelverzamelaars. 8 SchouwburgEenmans-show Fons Jansen „Hoe meer zielen". 8 uur nam. Muziekschool (Rapenburg 22): MIJ voor Toonkunst. Piano-recital Ton Hartsuiker. 8 uur nam Diamantplein 27Bahal-gespreks- •al S O-filmavond feestavond 8.15 Den Burcht Jacobazaal)Jaarverg. BINNENLAND Dode bij steekpartij Gisteravond laat heeft in Groesbeek in de buurt schap Stekkenberg tussen nachtelijke cafébezoekers een steekpartij plaats gehad. waarby een 21-jarige jonge man werd gedood door messteken in rug en boist en twee andere perso nen door messteken eveneens zwaar gewond werden en naar het zieken huis in Nijmegen zijn overgebracht. Ongeluk op overweg Omstreeks wen uur zaterdagavond is een TEEM-trein (snelle goederen trein) :en met knipperlichten beveilig de overweg aan de Boxtelsebaan tus- Oisterwijk en Boxtel in botsing gekomen met een tractor. De bestuur- ir van de tractor, de 26-jarige J in der Zanden uit Oisterwijk is la- r aan zijn verwondingen overleden. In zwembad verdronken De ne gentienjarige kantoorbediende Willy Jansen uit Wehl is gisteren in het watersportcentrum „De Bijland" bij Lobith verdronken. Hij verdween on der de ogen van zijn vriend onderwa ter. De jongeman was de zwemkunst niet goed machtig. Zijn stoffelijk overschot was gisteravond nog niet gevonden. Explosie in patatkraam Voor de ogen van 1.500 bezoekers ontplof te gistermiddag in het zwembad de „Trip" in Houten de benzinetank van sen rijdende patatkraam. De 15-ja- rige Johan van Wijngaarden tracht en oven opnieuw aan te steken deze was uitgegaan. Met zijn 12-jarige assistentje P. Roskam wist hij zich ternauwernood uit de op laaiende vlammenzee te redden. Hij is met, een verschroeid gezicht naar het Ooglij dersgasthuis in Utrecht overgebracht. De niet verzekerde autokraam is geheel uitgebrand. Zeepost Met de volgende sche pen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zyn bezorgd, staan, tussen haakjes, achte rde naam van het schip vermeld. Argentinië: „Cap San Lorenzo"(23/ 4). Australië Atrevidz (24/4) „Reiffenstein" (26/4), Brazilië: „Cap San Lorenzo" (23/4), Canada: „Of- fin River" (24/4), Chili: „Archime des" (22/4), Indonesië: „Eumaeus" (24.4), Ned. Antillen: „Kreon" (23/4) Nieuw-Zeeland: „Neder Linge" (26/4), Suriname: „Palamedes" (24/ 4), Verenigde Staten van Amerika: „Atlantic Span" (25 4», Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: „Streef kerk" (24/4). Inlichtingen betreffende de ver zendingsdata van postpaketten ge ven de postkantoren. BUITENLAMD Vechtende studenten By onge regeldheden op de algemene vergade ring van de Franse Nationale Stu- dentenbond (UNEF) in de Sorbonne zijn zondag drie personen gewond, van wie een ernstig. Een commando van ongeveer 35 leden van de uiterst- rechtse studentenbeweging „Occi dent" drong gewapend met stokken, knuppels en volgens sommige ge tuigen messen de zaal binnen en raakte slaags met leden van de orde dienst. De politie maakte een einde aan de stryd en hield voor de rest van de vergadering de wacht in de zaal. Kinderdrama bij Antwerpen In Deurne bij Antwerpen worden twee meisjes van 6 en 4 jaar ervan ver dacht, dat zy hun zusje van 15 maanden zo zwaar hebben mishan deld dat het kind overleed. De ou ders hadden enkele dagen geleden het overlijden van de jongste van hun vijf kinderen gemeld en ver klaard, dat de baby uit bed was ge vallen. Een arts die een onderzoek in stelde, vond de dood echter verdacht Kindermoord De politie van Bal- timore in de Amerikaanse staat Ma ryland heeft zaterdag een jongen van ongeveer 18 jaar gearresteerd die ver moedelijk vijf jongetjes heeft ver moord. Op aanwijzing van de jonge man zijn de deerlijk verminkte lijken van vier jongetjes twee broertjes van vijf en negen jaar en twee jon gens van tien gevonden. Naar een vijfde wordit nog gezocht. De kinderen werden sedert begin van de week ver mist. De dader had toen hij gear resteerd werd een papiex*en zak bij zich waarin ledematen zaten en een hakmes. Vulkaan actief De 2.500 meter hoge vulkaan Majon, ongeveer 300 kilometer ten zuidoosten van Manil la op de Phiilippijnen, is zaterdag be gonnen te werken. De activiteit gaat gepaard met aardschokken en een geweldige stoomwolk. De bevolking aan de voet van de vulkaan wordt geëvacueerd. In 1914 kwamen 1.200 personen bij een uitbarsting van de Majon om het leven. Staking Belgische bouwvakken In België hebben de socialstische en de katholieke vakbonden voor het bouwbedrij'f besloten dat met ingang van vandaag zal worden gestaakt in Antwerpen, West-Vlaanderen, een deel van Oost-Vlaanderen en in de provincie Namen. Inzet van de staking is het onder tekenen van een nieuwe CAO voor het bouwbedrijf. Oorspronkelijk was die ondertekening voorzien voor 1 april en zou daarin een loonsverho ging van zes procent voor de werk nemers worden vastgelegd. Herdenking in Auschwitz Ineen stenen barak van het voormalige vernietigingskamp Auschwitz is gis teren een herdenkingspaviljoen ge opend ter herinnering aan de zes miljoen Joodse slachtoffers van het nationaal-socialisme. De Poolse mi nister van Cultuur, Lutjan Motika verricht'Ite de openingsplechtigheid met de onthulling van 'n gedenkplaat met inscriptie: „Kain, wat hebt gij met uw broeder Abel gedaan?" Duitse studenten Het Westduitse parlement komt 30 april in bijzon dere zitting bijeen. Het enige agen dapunt is een verslag van de rege ring over de binnenlandse politieke toestand als gevolg van de jongste studentenonlusten. De Vrije Demo craten (oppositie) hebben om deze zitting gevraagd. De Duitse regering heeft zich bereid verklaard tot een gesprek met studenten die binnen dp grondwet willen blijven. De eerste contacten zyn al gelegd. Op deze persconferentie verklaar de burgemeester Albetrs van Ruc- phen, waar St. Willebrord deel van uitmaakt, dat hy de zwartste nacht in zyn loopbaan beleefde en over verdei te nemen maatregelen dacht. Vier rijkspolitiemannen waren ge wond. Een stel raddraaiers was ge arresteerd. Zes surveillancewagens van de politie waren beschadigd en de Dorpsstraat was bezaaid met ste en glasscherven. De burgemees ter verklaarde: „We zullen grondig moeten onderzoeken hoe dit mogelyk is geweest. Zo iets is nog nooit voor gekomen. Het is verschrikkeiyk. Het is vreselijk". Hij gaf aan het gebeurde als. eerste indruk twee belangrijke kan ten: „Dit is het bewijs van een ernstige gezagscrisis die we ook in ins land en vooral in landen via de televisie zien. Bijna elke avond kun- we dergelijke taferelen op ons scherm zien. Knokken tegen de po litie in Berlijn, Japan en Amerika. Ze zien niets anders". Alleen door uiterste beheersing van de Rykspolitie kon erger onheil wor den voorkomen. De situatie is enkele malen zo kritiek geweest, dat er ge makkelijk slachtoffers hadden kun- vallen. De politie beperkte zich tot een afwachtende en kalmerende houding waarvoor met vier gewon en schade aan het materieel wel zware tol werd betaald, maar waar voorkomen werd dat er bloed vloeide onder de opstandige menigte. Een Willebrordse kastelein zei: „Ik snap niet. dat ze (de politie) zo z cht zijn opgetreden. Als ik daar als po litieman had gestaan had ik met scherp geschoten". Gisteravond was het weer raak. Omstreeks tien uur schoolden groe pen jongeren, veelal weer onder drankinvloed, zich samen op straat voor het politiebuieau. Daar had men op dat ogenblik al rekening ge houden met een eventuele voortzet ting van het oproer. Enkele tiental len mannen van de mobiele eenheid Politie en jongelui tegenover elkaar voor het café aan de Dorpsstraat in Sitit Willebrord. van de Rijkspolitie stonden er klaar met traangaspatronen en gummi knuppels. Tegen elf uur was we derom de gehele Willebrordse Dorps straat geblokkeerd. Lantaarns wer den onklaar gemaakt en evenals de nacht tevoren werd er met straat stenen naar het politiebureau gegooid. Daarop blokkeerde de rijkspolitie de toegang naar het bureau met sur veillancewagens en werden schijn werpers op de onruststokers gericht. Een en ander had echter weinig ef fect. waarop werd besloten wederom traangas te gebruiken om de stra ten te ontruimen. Tientallen traan gaspatronen vlogen door het centrum van St. Willebrord en pas tegen mid dernacht keeide de rust terug. De versterkte politiemacht bleef in de daarop volgende uren waakzaam en zette een gedeelte van de toegangswe gen naar het politiebureau af. Gister avond werden 17 jongelui gearres teerd. WERVELSTORM TEISTERT DORP IN ARKANSAS GREENWOOD (Reuter) Tenge volge van de wervelstorm in de Amerikaanse staat Arkansas zyn in het stadje Greenwood tenminste 26 mensen om het leven gekomen en meer dan 300 gewond geraakt. De storm trok een spoor van verwoes ting van een kilometer lang en zes tig meter breed. Van de tweeduizend huizen werden er 1400 verwoest. Zondag 2.5; r". 14 2.30 uur „Lady and the Tramp", Vrijdag en zaterdag 11.30 uur nac. voorstellingen: „De vrouw in het zacj 18 jr. anon:. .Vakantieperikelen metis gevolgen", a.l. Dagelyks 2.30, 15 uur. Zondag 2.15, 4.30, 7 en 9,1 Studio: „De non". 18 Jr. Dagelijh 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45,: en 9.15 uur. Lido: „Irma la Douce", 18 Jr. Dagt. lijks "(ook zondag) 2.30 en 8 uur, Wassenaar Astra: donderdag a zondag 8 uur: „Katten". 18 Jr. Vrijd-j en zaterdag 8.00 uur: „The War Vi gon". 14 jr. Zon. 2.30 uur: Jeugdprop TENTOONSTELLINGEN Galerie Walenkamp (Nieuwste 11): Leids Acad. Kunstcentrum. Te: toonstelling grafiek, multiepels en oi jecten van Gonschior. Hllgema: Lenk. Lucas, Reindel en Sommer. Gf opend dinsdag t/m vrijdag 1-6 nam.; zaterdag 2-5 uur nam. 's zondags 1-5 m d. Vlist (Botermarl ander' Geopend dinsdag t/m zaterd; feestdagen 1-5 ui (tot 16 juni.). Lakenhal: Tentoonstelling Melnds Zaalberg. 10 uur voorm.5 uur nan zond 1—5 uur nam. (tot 21 april De Lakenhal: Dag. 105 uur (Steenstraat 1 1): dag. 10—5 u.; 's r,E SfWJ voor Voïkenkunc Collect!». Lechner der natuurwetenschappenDag. 'aaggebou derijen Jos M 5.30 en 7-9 Tentoonstelling sch! tens. Geopend Wf-'-J ir nam. (tot li Wassenaar (Kunstzaal Heuff)Tei toonstellingen schilderijen en aquarel len Julia Giesberts. Geopend maand! t/m zaterdag 10 uur voorm.5 v nam.; bovendien dinsdagavond 8-10 (2de Paasdag gesloten) t/m 24 april Warmond (Den Burcht)Scbildi rijen en etsen van kunstgroep „Coloui form" (t.e.m. 21 april). Avond- en nachtdienst der apothekn Geopend voor spoedeisende gevalle: Centraal Apotheek, Breestraat 20552. Apotheek R. van Breest Smallenbur te Leiderdorp ls de gehele week opend. De Oegstgeestse Apotheek is op dag 21 april gesloten van 8 uur t Zaterdagmorgen tot 10 uur plege men de eigen huisarts, daara tot zondagnacht 24 uur de doktert telefoon 2 2 2 2 2. HAAGSE AGENDA DiJigentia, 20.15 uur: EllenMacGD Boehm, piano. DINSDAG Koninklijke Schouwburg, 20.15 V Toneelgroep Ensemble; Pygmalion" Dillgentia, 20.15 uur: Ellen MacGE lavry, fluit en Jaap Spigt, klaveclffi- Comedie: „De trap". WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Vü ss in gen licht bew. 24 9 0 licht bew. 28 12 Twente Eindhoven Zuid-Limburg 2 Helsinki Stockholm 3» Berlijn Frankfurt München r bew. 29 9 0 r bew. 30 11 0 onbewolkt 16 3 0 onbewolkt 18 7 0 licht bew. 18 6 0 r bew. 24 7 0 r bew. 28 12 0 licht bew. 25 7' 0 onbewolkt 23 14 0 onbewolkt 26 9 0 onbewolkt 27 10 0 onbewolkt 27 7 0 onbewolkt 25 11 jj onbewolkt 22 6 0 onbewolkt 23 8 jj

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2