•s De Raiffeisenbank is goed voor uw geld al uw geld. VAN NELLE U RAIFFEISENBANK Gaat U trouwen Viert U een jubileum? Hotel-Restaurant 't KARREWIEL Crimplene positiejapoit L E T T E R L 1J K al UW drukwerk wordt door H«ndelidrukk«rij LUGDUNUM Tabé slappe thee Vraagt onze suggesties voor Uw diner Onze oud-hollandse zaal brengt de sfeer welke uw receptie en/of diner behoeft Steenstraat 55 - Leiden Tel. 0171022509 af 31851 Voor al uw financiële puzzles is een oplossing. Kom eens praten bij een van de ruim 1400 vestigingen van de Raiffeisenbank. Want behalve om te sparen kunt u daar ook terecht voor al uw andere bankzaken Privé-rekening, een 31/2% rentedragende rekening voor hen die het salaris giraal krijgen uitbetaald Reisdeviezen voor zakelijke en privé-reizen naar het buitenland Assurantie-adviezen De Raiffeisenbank geeft u gratis en vrijblijvend advies in al uw De Raiffeisenbank is goed voor uw geld Effectentransacties, financiële aangelegenheden, al uw geld. SRAARBANK EN ALLE BANKZAKEN ai Een positiejurkje waarin u zich dubbel trots zult voelen! Crimplene jersey Hnpriroé, --- blijvend mooi en ckelijk wasbaar. dessin een lentefleurige Maten 38-44. 69.75 uw Modehuis Tijd schriften verslagen Broohure8 Rekeningen Folders Brli pap Enveloppen van het Leidech Dagblad N.V. tot in deverzorgd. Witte Singel 1 - Leiden - Telef. 01710-25041 - Toestel 31 Uitnodi; kaaij Formulieren Stro blije! Weten schappelijke uitgaven Person orga' Dlseertatiee Adres- kaartjes Familie- drukwerk Set® Geljjmde en geniete bloce 4-kleu druk* collega bi. Werken bij Royal is plezierig werken. De uren vliegen voorbij, zonder dat je het merkt. U ontvangt een goed loon. Vrouwen en mannen worden bij Royal namelijk gelijk gehonoreerd. Wilt u overdag ook iets nuttigs te doen hebben en is een extraatje welkom? Kom dan eens praten en word mijn collega bij Royal In Nederland werden sinds 1953 miljoenen Royal schrijfmachines gefabriceerd. Door de grote vraag naar onze schrijfmachines zijn wij genoodzaakt de produktie aanzienlijk te vergroten. Daarvoor hebben wij een belangrijk aantal nieuwe medewerkers nodig. Zowel geschoold als ongeschoold. Zowel mannen als vrouwen. Royal biedt: 100% zekerheid een goed loon gelijke beloning voor mannen én vrouwen uitstekende sociale voorzieningen zonodig opleiding in eigen bedrijf volledige reiskosten vergoeding Werken bij de Royal-schrijfmachinefabrieken m betekent: Een goede, vaste baan en een royale verdienste. w srt Alle inlichtingen worden u gaarne verstrekt door.® de afdeling personeelszaken, Rooseveltstraat 20,.o Leiden. ta Ook Is het mogelijk u aan te melden aan ons bedrijf, dagelijks van 9-17 uur, of donderdagsavonds van 19-20 uur. ROYAL m Royal Typewriter Company, a division of Litton Business Systems Holland NA Rooseveltstraat 20, Leiden, Telefoon 01710 - 3151 Veel mensen zetten thee omdat het 8 uur of 4 uur is. Uit gewoonte. Niet omdat ze ervan willen genieten. Breek met die slappe-thee-sleur. Schenk thee met karakter: Van Nelle heeft die! AFTERNOON. Geniet ervan, met langzame teugj es Weet u, ik móest wat te doen hebben. Maar ik kon toch niet elk uur met een stofdoek door het huis gaan rennen? De kinderen zijn het huis uit en met de huishoudelijke beslommeringen ben ik in een uurtje klaar. Dan rustig op een stoel gaan zitten? Niets voor mij! Daarom ben ik bij Royal gaan werken. Moet u ook doen... word mijn

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 14