Prof. Landau overleden Gewonden bij explosie in scheikundelokaal Negers willen slaat vormen Congres in Detroit MET EEN ENKEL WOORD HAAGSE AGENDA PAGINA 2 LETOSCH DAGBLAD DINSDAG 2 APRIL 1968 Bij vervaardiging rookbommetjes (Van onze R'damne correspondent) Welke vergissing kan de oorzaak zijn geweest van de explode, die gis termiddag in het scheikundelokaal van het Charlolse-Lyceum grote ra vage heeft aangericht en ernstige verwondingen heeft toegebracht aan een leraar en twee leerlingen uit de hoogste klasse? Experts van politie en arbeidsinspectie zijn nog bezig met het onderzoek, dat aan het licht moet brengen, welke fout er Is ge maakt bij het vervaardigen van een aantal rook bommetjes waarmee de scheikundeleraar en de leerlingen be zig waren. De verwondingen, dfe het drietal heeft opgelopen zijn van vry ernstige aard. De 16-Jarige Rudolf Zweistra ligt met zware verwondingen aan zjjn onderlichaam in het Dijkzigtzie- kenhuls, evenals de 16-jarige Martin van der Dussen, die, zij het minder ernstig, eveneens aan zijn onder lichaam verwond is geraakt en ver moedelijk ook een of meer vingers van een hand moet missen. Schei kundeleraar drs. J. van Dijk (43), on der wiens leiding de jongens tijdens de lunchpauze bezig waren, is met zwaar oogletsel in het ziekenhuis op genomen. Zij waren de enigen, die op het moment van de explosie in het scheikundelokaal aanwezig waren. Kolderdag De rookbommet jes waren bestemd om luister bij te zetten aan de van daag te houden kolderdag ter gele genheid van het afscheid van de leerlingen van de hoogste klassen. Zowel de leraar als de rector van het lyceum, de heer T. 'Kruyt, hadden hiervoor hun toestemming gegeven. Beiden hadden ook goedkeuring ge hecht aan de lijst van benodigde in grediënten, die waren besteld bij een apotheek in het centrum, waar de moeder van een van de andere leer lingen als assistente werkt. De che micaliën waren 's morgens bij de school bezorgd. Het is niet bekend in welke fase van de produktie de explosie zich heeft voorgedaan. Deskundigen be studeerden daartoe onder meer de scheikundige formules, die de leraar op het bord had geschreven. Doffe klap De rector van de school hoorde omstreeks twee uur een doffe klap uit het lokaal toornen, dat op de be gane grond van het schoplgebouw ligt. Hij trof een geweldige ravage aan, temidden waarvan zich de le raar en een leerling bevonden. De tweede leerling was direct na de ont ploffing de gang opgerend. De gang en het lokaal waren bezaaid met scherven en gesprongen ruiten en een deel van het instrumentarium. Ook is aanzienlijke schade aan het meubilair aangericht. De explosie veroorzaakte het begin van een brand, maar deze kon door de brand weer snel worden bedwongen. Betere toeslag onregelmatige politiediensten (Van onze Haagse correspondent) Op 1 juli van dit jaar zal een nieu we regeling van toeslagen voor onre gelmatige diensten voor de gemeen te- en Rijkspolitie fin totaal onge veer 18.000 man) ln werking treden. Gisteren is overeenstemming be reikt in het georganiseerd overleg tus sen de politiebonden van de drie gro te centrales en de regeringsonderhan delaars. „De nieuwe regeling bete kent een aanzienlijke verbetering in vergelijking met het huidige systeem van onregelmatigheidstoelagen", al dus de heer E. H. de Vrieze, algemeen secretaris van de Nederlandse Politie bond (NW>. Tot nu toe waren in de salarissen van het politiepersoneel toeslagen van 5 pet. of 3 pet. voor onregelmatige diensten opgenomen. De verrekening van de onregelmatige diensten zal in het nieuwe systeem geschieden door middel van twee percentages per rang, afhankelijk van de omstandig heid of weinig of veel onregelamtige diensten worden verricht. De ravage in het scheikundelo kaal na de ex-plosie. Op een onder auspiciën van het extremistische „Malcolm X-genoot- schap" in de Amerikaanse stad Detroit gehouden negercongres is de stichting van een onafhankelijke ne gerstaat in Amerika bepleit, die de „Republiek Songhay" zou moeten gaan heten en vjjf zuidelijke staten van de V-S. moet omvatten: Mis sissippi, Alabama, Georgia. Zuid-Ca- rolina en Louisiana. De afgevaardigden hebben een „onafhankelijkheidsverklaring" op gesteld. vergezeld van een ontwerp- grondwet voor de nieuwe staat, en tevens een beroep gedaan op de Amerikaanse negers, „de straat op te gaan en te strijden voor de vrij heid." de „onafhankelijkheidsverkla ring" spreekt overigens nog slechts van de vorming van een „regering in ballingschap." die ernaar moet streven het bewuste deel van het Amerikaanse grondgebied in handen te krijgen „door onderhandelingen met de Verenigde Staten, met poli tieke middelen en door afscheiding, of dit alles tegelijk met steun van een daarop afgestemde militaire ac tie." Zin De heer B. van de Linden, die 32 jaar voorzitter is van de afd. Lisse van de Ned. Chr. Agr. Bedrfjfsbond (NCAB. vroeger NCLB) gaat deze functien eerleggen. Door het organi satieleven is een afscheidsavond be legd op as. donderdag 4 april, 's avonds 8 uur. De beroemde Russische natuurkundige Lev D. Landau is gisteren op 60-jarige leeftijd in Moskou overleden aan de ge volgen van een ernstig auto-ongeluk, dat hem in 1962 over kwam, zo meldt het Russische persbureau Tass. Lev Davidowitsj Landau werd in 1963 onderscheiden met de Lenin-prijs en de Nobel-prijs voor natuurkunde voor zijn „baanbrekende theorieën op het gebied van de gecondenseerde materie, in het bijzonder vloeibaar helium". „Het leven heeft voor de negers in de Verenigde Staten geen enkele zin." verklaarde zaterdag aan het slot van het congres een van de or ganisatoren, Milton Henry, een voor malig gemeenteraadslid van Pon- tiac. De deelnemers aan het con gres vertegenwoordigden naar zijn zeggen duizenden negers die nim mer werkelijke burgers van de V.S. zfjn geweest. De bijeenkomst is bij gewoond door vijftig afgevaardigden en een honderdtal waarnemers uit New York. Chicago. Philadelphia. Milwaukee, Cleveland en Cincinnati. Intensivering bombardementen op Vinh Linh Amerikaanse bommenwerpers heb ben na de rede van president John son hun bombaxdementsvluchten op het zuidelijke deel van Noord-Viet- nam, de provincie Vink Lirh, ver dubbeld. Het gebied waar de Ameri kanen wel mogen bombardeen, strekt zich uit van de gedemilitari seerde zone tot ongeveer 335 kilome ter ten noorden ervan. De uiterste grens ligt ongeveer 128 kilometer ten zuiden van Hanoi. Gisteren werden honderd aanval len uitgevoerd. Voor het bevel van Johnson tot de-escalatie bedroeg het aantal vluchten gemiddeld zestig. Het Amerikaanse opperbevel zal het aantal aanvallen niet meer bekend maken noch het aantal toestellen dat bij elke vlucht betrokken is, noemen. De bombardementen van gisteren waren voornamelijk gericht tegen een opslagplaats ten zuiden van Thanh Hoa juist op de uiterste grens van het gebied waar bombardementen zfjn toegestaan. Andere aanvallen hadden de Moe Gia pas en de stad Vinh ten doel. Guerrillastrijders van de Vietcong hebben gisteen 't vlieg veld van Saigon met raketten en mortieren beschoten. De schade was volgens een Amerikaanse woordvoer der gering. ADVERTENTIE Eerste postelein kost 89 cent De kweker F. G. van Veen uit Noorden bracht maandag de eerste postelein van dit seizoen aan de groenteveiling van Ter Aar. Voor 89 cent per kg werd het artikel ver kocht. Tijdens het afgelopen weekeinde werd in Turijn een internationale danswedstrijd gehouden over tien dansen voor professionals. Het paar dat Nederland vertegen woordigde de Leidenaars. Jac. Al- phenaar en Henny Lens. veroverde de tweede prijs en kwam thuis met een fraaie bokaal. DINSDAG I Schouwburg: Abonnementsvoorstel- ling Toneelgroep „Centrum" „Een dag- Je uit de dood van de verdomde Loe- wletje". 8 uur nam Ch de Bourbonhof: Elektronicaclub „De detect-or" 7.30-9.30 uur nam. Pardoeza (Doezastr.)Politiek tref punt 8.30-12 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nam. StadsgehoorzaalAbonnementscon cert Residentie-orkest o.l.v. Kurt Ma- sur. Solist Rudolf Firkusny. 8 uur nam. WOENSDAG Stadsgehoorzaal: Feestavond Euro pees Centrum voor ruimte-technologie Estec. 8.15 uur nam. St. Antonlusclubhuls; Bijeenkomst Pax Christl-groep. Bespreking rapport ontwikkelingswerk 7.30 uur nam. Universiteit: Centre culturel fran cais Spr. M. Léon Wencellus over,,Mijn vriend Antoine de St. Exupéry". 8 uur nam DONDERDAG Rest. Van der Heijden Oprich tingsvergadering district Leiden van Radicalen. 8 uur nam. Jeugdhuis (Breestr. 19). Technische clubs voor dames- en herenkappers. Demonstratie Wella. 7.45 uur nam. Stadsgehoorzaal (foyer)Verg. KVP. spr. drs. N. Schmelzer 8 uur nam. Diamantplein 27: Bahal-gesprek6- avond. 8 uur nam. Stadsgehoorzaal K.V.P. Spr. drs. W. K. N. Schmelzer over de zin van chris telijke politiek ln deze tijd. 8 uur nam BINNENLAND Mr. J. E. v. d. Meulen t Vol gens zijn wens is gisteren in stilte gecremeerd hot stoffelijk overschot van mr. J. E. van der Meulen, oud- vice-president van de Hoge Raad der Nederlanden, die donderdag op 77- jarige leeftijd in zijn woonplaats Wa penveld (Gld) is overleden. Mr. Van der Meulen was commandeur in de Orde van Oranje-Nassau, ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw en officier in het legioen van. Zestien Turken het land uit In het hoofdbureau van de Rotterdam se politie verblijven op het ogenblik 16 Turkse arbeiders, die over enige dagen als vreemdelingen zonder mid delen van bestaan uit ons land zul len worden gezet. De Turken werden dit weekeinde in een pension aan de Havenstraat in Rotterdam aange houden. De mannen waren in Tur kije geronseld door een al enige tijd in Nederland verblijvende landge noot. die hun werk in het vooruitzicht had gesteld. Enige .weken geleden passeerden de Turken als toeristen de Nederlandse grens. Later bleek ech ter dat zij niet aan de slag konden komen. Elseviers Weekblad Naar wij uit welingelichte bronnen vernemen zal de heer M. W. Duijzings per 1 mei de heer W. G. N. de Keizer opvol gen als hoofdredacteur van Elseviers Weekblad in Amsterdam. De heer Duijzings is thans in het hoofdre dactieteam van Elseviers Weekblad werkzaam. Hindoestaanse partij Surinaam se Hindoestaanse jongeren in Neder land hebben zich sinds zaterdag ver enigd in de Hindoestaanse beweging, een politieke partij die er op gericht is op te komen voor de Hindoestaan se bevolkingsgroep in Suriname. Vol gens de oprichter van de Hindoe staanse beweging, de heer W. Ram- tahalsing, zouden de Hindoestanen onder het huidige regime van pre mier Pengel ernstig tekort worden gedaan in hun rechten. Olie op strand by Cadzand Op de stranden van Cadzand en Re- tranohement is langs de hoofdwater lijn op ongeveer anderhalve meter Dit is de Franse „Nord 500", een vliegtuig, dat loodrecht kan op stijgen en landen als een helikop ter, maar verder alle karakteri stieken heeft van een gewoon vliegtuig met een topsnelheid van 800 km per uur. De verticale mo gelijkheden ivorden hier bereikt door het kantelen van de moto breedte, stookolie aangespoeld. Het gaat hier om een kustlengte van on geveer vijf kilometer, die zich uit strekt van de Belgische kust tot aan de camping Welgelegen bij Cadzand. Tot deze ontdekking kwam zondag middag de rijkspolitie in Cadzand. Men heeft geen idee waarvan de olie afkomstig is. Onderzoek naar arts Het open baar ministerie stelt een onderzoek in naar de handelingen van een huis arts in Geleen, die sedert juni 1967 geen praktijk meer uitoefent. Pas nadat dit onderzoek, dat van gecom pliceerde aard 'is, zal zijn afgerond, zal kunnen worden beoordeeld of de in de publikaties vermelde feiten on juist of overtrokken zijn voorgesteld. Dan kan tevens worden beoordeeld of maatregelen van strafrechtelijke of tuchtrechtelijke aard moeten wor den genomen. Het gaat om een geval van verslaving. De opvolger heeft de praktijken van de betreffende arts als „medisch-ethische misdaden" be stempeld. Brand in Twello In het cen trum van Twello heeft vanmorgen vroeg een felle brand gewoed. De brand, die omstreeks vijf uur ont dekt werd, begon in een café aan de Dorpstraat. Aangewakkerd door de felle noordwesten wind sloeg de brand over naar de bij het café be horende danszaal, naar het woonhuis van de café-eigenaar naar een daar naast geleegn kruidenierswinkel met woonhuis en tenslotte naar een be lendende smederij. De brandweer van Twello, in samenwerking met brand weerlieden uit Deventer, waren kort na zeven uur de brand meester. Per soonlijke ongelukken hebben zich niet voorgedaan. De oorzaak van de brand is nog niet bekend. Schipbreuk Het Nederlandse vrachtschip Geeststar van 1934 ton is op weg naar Barbados met een zwangere vrouw en drie andere opva renden van het 144 ton metende Zweedse zeilschip Lennart, dat 750 mijl ten z.o. van San Juan (Porto- rico) hulpeloos ronddrijft. Een sleep tros met de Britse vrachtboot Dales man is zaterdag gebroken. Het schip kan zijn zeilen kennelijk niet gebrui ken en de motor is defect. Er zijn nog zes personen aan boord. De Da lesman (7.200 ton) blijft in de buurt. Een kotter van de Amerikaan se kustwacht is onderweg. Ontslag ministers Drie Liba nese ministers hebben ontslag geno men uit protest tegen de geweldda digheden gisteren bij de algeme ne verkiezingen welke drie doden en vele gewonden hebben geëist. In Januari 1962 kreeg Landau een eeer ernstig auto-ongeluk en Rup lands bekwaamste artsen moesten een gevecht van maanden leveren om zijn leven te redden. Viermaal „stierf" Landau een klinische dood, doch tel kens slaagde men erin, de levensgees ten weer op te wekken. Ook kreeg de natuurkundige later zijn geheugen, dat hij bij het ongeval had verloren, weer terug. Professor Landau werd in 1908 in Bakoe geboren en behaalde op 19- jarige leeftijd de doctorsgraad. Twee jaar later was hij werkzaam aan het instituut van de natuurkundige Niels Bohr te Kopenhagen. Vervol gens was hij vijf jaar hoogleraar te Charkov. In 1937 vestigde hij zich te Moskou. Hij was sinds 1946 lid van de Rus sische Akademie van Wetenschappen. BUITENLAND Kolonialisme Met 20 tegen nul stemmen bij vier onthoudingen heeft de speciale VN-commissie voor het kolonialisme maandag een resolutie goedgekeurd waarin op Spanje een beroep wordt gedaan ervoor te zor gen. dat Spaans Guinea op 15 juli onafhankelijk wordt. Zweedse staatsgeheimen De ac tiviteiten diie gevaarlijk zijn voor Zwe- dens militaire veligheid hebben zulke afmetingen aangenomen dat sterk ver beterde veiligheidsmaatregelen nood zakelijk zijn. Dit staat in het rapport van een commissie van deskundigen aan de opperbevelhebben van de Zweedse strijdkrachten. De commissie beveelt een betere bewaking van ge heime documenten en gebouwen aan, een verscherpte selectie van personeel en verbetering van de voorlichting over de bescherming van de veilg' heid. Defensie Het Westduiste Ministe rie van Defensie heeft bekendgemaak dat op 9 april bij de Belgischè stad Glons een nieuw ondergronds defen sie-computercentrum voor Nederland. België en West-Duitsland in gebruik zal worden genomen. Grieks parlementslid Een voor malig parlementslid van de Griekse Unie van het Centrum Sjassapidis, is op het eiland Anafi gevangen gezet, omdat hij .gevaarlijk voor de veiligheid" wordt geacht. Dit is giste ren in Athene bekendgemaakt. De polititcus was enkele dagen tevoren in Salonitoi aangehouden. Vlucht uit Oost-Duitsland In het weekeinde zijn drie jonge arbeiders uit Oost-Duitsland naar de Bondsre publiek uitgeweken. Twee van hen, die vier jaar geleden na een mislukte poging ot langdurige gevangenis straffen waren veroordeeld, kwamen volkamen uitgeput op Westduits ge bied, nadat zij in de nacht zonder on gelukken een mijnenveld waren door getrokken. De derde deed hetzelfde bij daglicht. Een poging van een Oost- berlijner om naar West-Berlijn uit te wijken mislukte echter. Hij werd op 20 m voor de sectorgrens aangehou den en weggevoerd. Frankrijk en Antillen Frankrijk zal altijd de Antillen behouden. Dit heeft de Franse Minister voor Over zeese Departementen en gebieden, Bil lotte, bij zyn terugkeer van een be zoek aan Guadeloupe en Martinique verklaard. Hij zei dat de meerderheid van de bevolking bijzonder ongerust was over geruchten, dat zijn komst ten doel had te spreken over het verfenen van autonomie en later onafhankelijk heid aan deze gebieden. Brits „Rijn-leger" West-Duits- land zal Engeland onder een nieuwe overeenkomst voor één jaar de vie- zenhulp tot een bedrag van 710 mil joen mark verlenen. Dit is gisteren in Bonn en Londen bekendgemaakt. Vorig jaar bedroeg de Westduitse de- viezenhulp voor het in West-Duits- land gestationeerde Britse „Rijn- leger" 550 miljoen markt. Cabot Lodge naar Bonn Pre sident Johnson heeft zyn vroegere gezant in Zuid-Vietnam Cabot Lodge tot ambassadeur in West-Duitsland benoemd. De president maakte de be noeming bekend na zijn terugkeer in Washington van een bliksembe zoek aan Chicago. Kernverdrag De Amerikaanse vice-president Hubert H. Humphrey heeft een verdrag ondertekend waar bij Latijns-Amerika tot kernvrij ge bied wordt verklaard. Het verdrag is in februari 1967 door alle Latijnsamerikaanse landen met uitzondering van Cuba, goedge keurd. De Verenigde Staten beloven plechtig geen kernwapenen te zullen gebruiken in Latijns-Amerika en daar ook niet mee te dreigen. Aardbeving Japan De ergste Japanse aardbeving in vijf jaar heeft één dode en 22 gewonen geëist. Ge troffen werden de grote Japanse eilanden Kisoesji en Sjikokoe en het zuiden van Honsjoe, het grootste eiland. Zeven vissersvaartuigen zijn gezonken of weggeslagen door de ge welddadige vloedgolven. KonlngskerkRuilclub 7.30-10 uur Lidwlnaschool Lammen6chansweg Contactcommissie Kinderbescherming. Spr. drs. M. J. A. van Spanje over „Ontwikkelingen in de toepassing van het pleeggezin. 8 uur nam. Auberge francaise (Kloksteeg 19): Lelds Zoldercabaret. 9 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrls- tengem. „Ecclesia"'. 8 uur nam. ZATERDAG Schouwburg: Leidse Balletschool en Balletschool Zoetermeer „Spel der dans". 8 uur nam. Cantlne Clos en Leembruggen: Post— zegelruildag en velling 10 uur voorm Stadsgehoorzaal (foyer): Ned. Part ner Bond. Quizprogramma. 8 uur nam. Wassenaar (Kunstzaal Heuff)Ope ning tentoonstelling Julia Glesberts. 4 uur nam. ZONDAG Stadsgehoorzaal: Avro-danstest o.l.v Albert van Lingen. 10.30 uur voorm. Rijnlands lyceum (M. H. Trompln. 1): Gem. voor oorspronkelijk christen dom. Spr. evang. N. v. d. Brugge. 7.30 Steenschüur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur voorm. MAANDAG Stadhuis: Gemeenteraadszitting. T BIOSCOPEN Lido: „De non**, 18 Jr. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Camera: „Nog wat nieuws Pussycat?" 18 Jr. Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon: „Tony Rome", 18 jr. Da gelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Studio: „Dagvlinder", 18 Jr. Dage lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Luxor: „Bonnie and Clyde", 18 Jr. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. Re.v: „De gewetenloze plunderaars van Mexico" 18 Jr. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. TENTOONSTELLINGEN Galerie v. d. Vlist (Botermarkt 3): Tentoonstelling Jeanne-Marie Bo denes, Meindert Volkers en Maja Alex ander. Geopend dinsdag t/m zaterdag 9 uur voorm. 6 uur nam. (tot 26 april.). Pieterskerkgracht 9: Tentoonstelling tekeningen en schilderijen A. van den Brink (tot 5 april). Lakenhal: Tentoonstelling Meindert Zaalberg 50 Jaar pottebakker. Werkd. 10 uur voorm.5 uur nam., zond. 15 uur nam. (tot 21 april). Rijksmuseum van Oudheden (Ra penburg 28): Werkd. 10 uur voorm. - 5 uur nam.; zond 1-5 uur nam. Legermuseum (Pestbulslaan)Md uitzondering van zaterdag van 10-4 u. (zondag 1-5 uur) Ryfcsinueeun. voor Volkenkunde: (Steenstraat 1): dag. 10—5 u.; 'a zon dags 1-5 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Ten toonstelling Collectie Lechner ran Japanse Kunst Werkd. 10 uur voorm tot 5 uur nam.: zondags 15 uur nam. Rijksmuseum voor de geschiedenis der natuurwetenschappen: Dag. 10-4 uur zond 1-4 uur Wassenaar Kunstzaal Heuff Tentoon stelling aquarellen Hans van Blooys. Maandag t.ejn. zaterdag 10 uur voorm. 5 uur nam., bovendien dinsdag 8-10 uur nam. (t.e.m. 3 april). Avond- en nachtdienst der apotheken. Geopend voor spoedeisende gevallen; Haven Apotheek, Haven 18, tel. 20085. De zaterdag-, zondag- en nachtdienst van apotheek R. van Breest Smallen- burg te Leiderdorp wordt waargeno men door de Haven Apotheek. Dn Oegstgeestse Apotheek en Apo theek Voorschoten zijn de gehele week geopend. Zaterdagmorgen tot 10 uur raad plege men de eigen hulsarts, daarna tot zondagnacht 24 uur de dokters- telefoon 2 2 22 2. DINSDAG Konlnklyke Schouwburg. 20.15 uur; Nederlandse Comedie; „De Vrek". Dlligentla, 20.15 uur: Het Nederland* Blazersensemble o.l.v, Edo de Waart. WOENSDAG Koninklijke Schouwburg, 20.15 uurg; Euro-Studio: „Llebelei". Kurzaal, 20.15 uur: Het Residentie- Orkest o.l.v. Kurt Masur m.m.v. Rudolf Firkusny. plano. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder tfpenburg VJlssingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Stockholm Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Bordeaux Po rijs Berlijn Frankfort München Ztlrlch Genève Locarno V/enen Innsbruck Belgrado j Athene Barcelona Madrid 1 Mallorca Lissabon geh. bew. geh. bew. geh. bew. motregen geh. bew. geh. bew. zwaar bew. sneeuw geh. bew. onbewolkt zwaar bew. geh. bew. half bew. half bew. zwaar bew. licht bew. zwaar bew! geh. bew. zwaar bew. zwaar bew. geh. bew. zwaar bew. geh. bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. zwaar bew. licht bew. geh. bew. zwaar bew.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2