Europa heeft in Rotterdam 600 kamers voor u gereserveerd van der meer meubelen Ben der hoeken van het Groothandelsgebouw biedt huisvesting aan Van der Meer. De prachtigste meubelen, moderne en klassieke, in aHe stijlen van de wereld zijn er samengebracht in 600 over 5 etages verdeelde interieurs. Srootste collectie van Rotterdam Van der Meer is niet alleen de grootste meubelzaak van Europa, maar heeft ook ha Rotterdam de grootste meubelcollectie. Daarvoor moet steeds meer ruimte worden gecreëerd, een feit dat de bezoekers de afgelopen weken misschien een beetje ongemak heeft veroorzaakt. Verbouwing gereed, voor deze be- zoekers geldt de uitnodiging „Komt u nog eens terug!" en voor alle andere inwoners van Rotterdam en omgeving ,>Komt u óók!" De indeling van de duizenden klas sieke en moderne meubelen is nu mooier en overzichtelijker dan ooit. U kunt in het Groothandelsgebouw weer rustig rond wandelen tussen 600 interieurs met prach tige meubelen, ook naar üw smaak en üw beurs; de verbouwing is voltooid. Advies en service. Bij Van der Meer wordt u met rust gelaten, maar er is altijd een deskundige aanwezig, die u graag zal helpen met raad èn daad. Hij adviseert u niet alleen bij eventuele aankoop, maar zorgt ook dat de meubelen op tijd met een van de 40 bestelwagens worden be zorgd en dat ze vakkundig worden ge plaatst Niet 1, maar 3 jaar garantie Om er zeker van tczijn dat uw te vredenheid blij vend is, garan deert Van der Meer alle meu- belenvoordetijd van 3 jaar! Dat is niet gebruikelijk, maar Van der Meer heeft in Boskoop en Rucphen eigen fabrie ken en kent dus precies de duurzame kwa liteit van elk meubel dat wordt afgeleverd. Dat is het hele geheim Uiterst scherpe prijzen. Naast deze voortreffelijke kwaliteit worden uiterst scherpe prijzen gehandhaafd en dat is weer te danken aan massale èn zorgvuldige in koop. Bij Van der Meer weet u dat u het beste krijgt dat mogelijk k voor het bedrag dat u wilt besteden. Kom eens kijken! ofu mi of misschien pas over een half jaar meubelen wilt kopen: éérst moet u alles gezien hebben wat er in Nederland te koop is. En dat ziet u nu precies bij Van der Meer. Daarom laten wij onze bezoekers vrij en ongedwongen door onze honderden gezellige interieurs wandelen. Stap vrij binnen en ontdek zelf de ongekende mogelijkheden bij Van der Meer. de grootste meubelzaak van Europa ROTTERDAM Groothandelsgebouw UTRECHT ROTTERDAM .AMSTERDAM DEN HAAG HEERLEN RUCPHEN ippfp'.Ifflllt»

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 32