t Wat ruimere aanvoeren '"Leidse politie vierde feest ONDERSCHEIDING VOOR A. KUKLER GOUD v. d. WATER Griekse ambassadeur gaat Zweden verlaten Ir. Koch moest handen schudden afscheidsreceptie heel wat op GROFVUl L« OPHAALDIENST. lat op! lis 3 voor lente Rath Doodeheefver Mej.C.Turmel 25 jaar tussen Leidse jeugd mm Kortste weg naar een goede occasionvia Lisse la 'ZATERDAG 2 MAART 1968 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA S Mel „Patricia" Onder regie van de beer G. A. N. Cornelisse gaf de Amusementsafdc- ling van de afdeling Leiden van de Ned. Politiebond gisteravond in de L tjokvolle grote zaal van „Den Burcht" 1 voor de leden een geslaagde opvoe- ring van Dick van Maaslands blijspel ..Patricia" (een „vamp" van vijftig i jaar). De afdelingsvoorzitter, de heer J. Algra verheugde zich over deze grote (belangstelling. Hij verwelkomende in het bijzoinder hoofdinspecteur D. J. Verzyden, oud-hoofdinspecteur J. C. Hofstede, inspecteur H. Oudman, voorts de „oud-gedienden" en de af- •t gevaardigden van zusterverenigingen. Zowel commissaris mr. C. Barends i als oud-commissaris J. Dreeuws ble ken verhinderd de feestavond bij te -Met „Patricia" heeft regisseur Cor nelisse'weer een goede keus gedaan, vooral waar het hier om pretentieloos Amusement ging. Drie bedrijven lang vermaakte het politie gezelschap de toeschouwers met. tal van kostelijke verwikkelingen. Zij ontstaan, omdat Mies Dekker een degelijke huisvrouw en moeder van een huwbare dochter yia. cle radio reclame maakt voor een bepaald merk nylonkousen. Zij wordt v bijzonder populair en als lieveling van de Nederlandse strijdkrachten een nationale figuur. De vraag naar Pa tricia-nylons stijgt aanzienlijk en dat terwijl haar man zelf fabrikant van nylonkousen is en zijn omzet aan zienlijk ziet teruglopen. Zij, Patricia- Mies Dekker, is echter alleen de stem in de reclamespot; op de foto's be staat 'zij uit van charmante jonge dames .geleende lichaamonderdelen". „Dat moet wel. want slechts een enke ling weet, dat. zij al ruim 50 jaar is. De verwikkelingen volgen elkaar in sri'el. tempo op, temeer nog als soldaat Bolenbach ten tonele verschijnt om zijn hoofdprijs op te eisen: 12 ro mantische uren door te brengen met Patricia op kosten van de firma. Hij toch raadde de juiste maten van het soldaten-idool. Hoofdinspecteur Cornelisse had als jvan de heer Kukler en diens erva- regisseur. weer voor een aanvaardbare jririg. Ook deze spreker kwam met rolverdeling gezorgd in dit „lachstuk"een geschenk en bloemen. De heer Veertig jaar bij Leids bedrijf Politiek forum ADVERTENTIE De Leidse studentenvereniging „Sanc- tus Augustinus" houdt woensdag avond 6 maart in het (tijdelijk) ver enigingsgebouw aan de Hooigracht, als voorbereiding op het lustrumcon gres in mei, een politiek forum over „De autonomie van de Nederlandse regering In de buitenlandse politiek". Forumleden zyn mej. G. F. H. M. Kok (KVP), mr. dr. C. Berkhouwer (WD), dr. ir. A. P. Oele (P.v.dA.) en J. H. Moerkerk (D'66). Het forum zal worden geleid door Jacques Grijpink (KRO). tV Aan de medische faculteit in j Rotterdam is het semie-artsdiploma j ]Lf A A \f !P~lTf TV uitgereikt aan J. Hueting en tot arts j "AVAIZi SL/IjIN bevorderd.mej. J. de Graaf, beiden nit j Leiden. juwelier - horloger Haarlemmerstr. 181 Leidse veemarkt Afscheids receptie mr. Loejf De heer A. Kukler herdacht gis teren het feit, dat hij veertig jaar geleden by Werninks Industrie en Handelsonderneming N.V. in Leiden dienst trad. De jubilaris, die ver tegenwoordiger is by de afdeling bouwmaterialen, werd toegesproken door burgemeester mr. G. C. van der Willigen. Deze schetste de loopbaan de heer Kukler, die in de ad ministratieve sector is begonnen. De bijzondere prestaties van de heer Kukler werden koninklijk be loond met de zilveren ere-medaille, behorend bij de Orde van Oranje- Nassau, welke onderscheiding de ju bilaris werd opgespeld. A. Sitsen, directeur van liet be drijf, schonk de heer Kukler de draagmedaille, die bij deze onder scheiding hoort en overhandigde hem bovendien de gouden medaille veertig jarige dienst, toegekend door het departement Leiden van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel, met bijbehorend diploma. Verder waren er nog een aandeel 100 gulden in het bedrijf, een geschenk onder couvert en een bloe menhulde voor mevrouw Kukler. De chef van de jubilaris, de heer H. Bartels, sprak namens de afde ling bouwmaterialen. Hij getuigde zijn waardering voor de persoon Op dinsdag 5 maart n 5 uur biedt het College van Cu ratoren van de Leidse Universiteit J. A. L. M. Loeff, aan wie enige tijd geleden op zijn verzoek eervol onslag als curator is verleend, een afscheidsreceptie aan. Tijdens deze bijeenkomst, die zal worden gehou den in de receptiekamer van het aca demiegebouw aan het Rapenburg be staat tevens die gelegenheid kennis te maken met de opvolger van de heer Foeff, mr. Ch. M. J. A. Moons. P. Koenen had zijn aandeel huldiging als „rijmelaar". De heer Kukler sprak tenslotte een kort maar welgemeend dankwoord, waarna men nog enige tijd gezellig bijeen bleef. Daar allen vrijwel evenveel tot het succes bijdroegen kon worden vol staan met het weergeven van de rol- vercjeling, die er als volgt uitzag; Truus Bosscher-Mulder (mevr. Dek ker alias Patricia)Henk Roest (haar echtgenoot); Lenis Boting-van Duu- ren (dochter Karin)Ab Kersten verloofde Tonny); Rie Bor-Leenheer (dienstmeisje Fanny)Klaas Klinge- -■ T i Ier (compagnon Donker); AnnekeXtï UtrCCilt Plaats .onderstuk" van Patricia); Sjoukje Lodema („bovenstuk" van Patricia) en de heer Cornelissen (sol daat Bolenbach, de prijswinnaar). De woprden van dank. die de voor zitter. na afloop tot het gezelschap richtte en vergezeld gingen van ■een kléin persoonlijk geschenkje Wérden 'dooi- een langdurig en wel verdiend, applaus onderstreept. Er volgde nog een gezellig samen zijn met muzikale medewerking van Jan Glasbergens dansorkest. (Foto LD/Holvast) Roken in de bus Naar aanleiding van uw publikatie over het roken van buschauffeurs in de dienstbussen, zou ik gaarna het volgende willen opmerken. Ik doel hierby op het roken aan dé eindhaltes. Wat probeert de verkeersinspectie hier ken? Misschien het nut van deze in- këh? Misschien het nut van dezee in stelling; het leugenboekje Is toch niet vergeten? Dat aan elk eindpunt de koffie klaar staat, is een volkomen verzinsel. Als de chauffeur niet in overleg met het bedrijf tot een half uur pauze was gekomen, was in de meeste: gevallen op een dienst van plm; 9 uur er helemaal geen koffie aan te pas gekomen. Met dank voor de plaatsing, B. Boons tra Dr. Salomonson hoogleraar Dr. J. W. Salomonson is benoemd tot gewoon hoogleraar aan de Rijks universiteit in Utrecht in de faculteit der letteren om onderwijs te geven in de archeologie. De heer Salomonson werd op 12 september 1925 in Amsterdam gebo ren. Hij studeerde klassieke letteren in Amsterdam en legde in 1951 het doctoraal examen af. Na enige tijd leraar te zijn geweest in Hoorn en in Den Haag, werd hij in 1955 verbonden aan het Rijksmuseum voor Oudheden in Leiden. In 1956 promoveerde hij in Groningen op een dissertatie over Romeinse grafmonumenten. In 1964 werd dr. Salomonson benoemd tot on derdirecteur van het Nederlands His torisch Instituut in Rome. Dr. Salo monson publiceerde in 1965 een boek over een Romeins mozaiek in Noord- Afrika en schreef een aantal artike len, grotendeels op het terrein van de Romeinse kunst. Onaanvaa rdbaa r vija n dige houdi ng va n premier Erla rider" Griekenland heeft gister avond zijn ambassadeur Stockholm teruggeroepen we gens „de onaanvaardbaar vij andige houding van de Zweed se premier tegenover Grieken land", aldus is officieel in de Griekse hoofdstad bekendge maakt. De Griekse ambassadeur, al dus een Grieks communiqué, zal niet naar Stockholm terug keren zolang de Zweedse rege ring niet duidelijk „haar vij andige politiek tegen Grieken land" heeft gewijzigd. De Griekse premier, Papadopoelos, heeft op een persconferentie ver klaard, dat Griekenland een breuk overweegt in de handelsbetrekkingen met Zweden als de regering-Erlander „haar huidige optreden tegen Grie kenland zou voortzetten". De terugroeping van de Griekse ambassadeur Drocoelis, volgt na de belofte van premier Erlander van financiële steun voor de in balling schap levende Griekse politicus Pa- pandreoe jr. Papadopoelos heeft nog gezegd, dat de handel tussen Griekenland en Zweden tien tegen één in het voor deel voor Zweden is. Daarom was het ontoelaatbaar Zweden geld te ver schaffen, dat die regering tegen Grie kenland zou gaan gebruiken. Papandreoe is op 16 januari uit Griekenland vertrokken, nadat hij uit de gevangenis was ontslagen krachtens een amnestie voor poli tieke gevangenen. Hij maakte maan dag in Stockholm bekend, dat een nieuwe „beweging ter bevrijding van Griekenland" onder zyn leiding was gevormd. Deze beweging zou de acti viteit coördineren van lichamen, die tegen het huidige Griekse bewind zijn gekant. Premier Papadopoelos heeft gister avond op een persconferentie mee gedeeld, dat tussen juni en septem ber van dit jaar een volksstemming zal worden gehouden over de voor gestelde nieuwe grondwet, die voor ziet in een monarchale democratie. Hy kondigde publikatie door de re gering van een ontwerp-grondwet aan, die is opgesteld door een twin tig leden tellende commissie van juristen en zei dat de Grieken er vrij over zullen kunnen j discussiëren. De premier zei niet, wanneer dit ont werp openbaar zal worden gemaakt. Wel verklaarde h|j dat hiermee ex pres was gewacht met het oog op Koning Constantyns mislukte staats greep van december j.l., waar men enige tijd overheen had willen laten gaan. GEELST WEGENS MAJESTEITS SCHENNIS Tegen een 26-jarige politiek teke naar uit de hoofdstad heeft de offi cier van justitie bij de rechtbank in Amsterdam gisteren wegens majes teitsschennis en het zich in beledi gende vorm uitaten over het open baar gezag (de politie) door middel van cartoons, drie maanden onvoor waardelijke gevangenisstraf geëist- In het eerste nummer van het in september 1966 verschenen provocar- toonblad „God. Nederland en Oranje" stond een tekening, waarin de ko ningin was afgebeeld als een publie ke vrouw, aldus de dagvaarding, ach ter een raam waaraan een kaartje hing waarop stond f 5.200.000. Ver dachte ontkende dat hij deze teke ning, die gesigneerd was met „Wil lem", had gemaakt. Hij zei wel de In hetzelfde nummer geplaatste teke ning van een geüniformeerde agent met gebalde vuist en met. een knup pel in slaande beweging, gevat in een zwart hakenkruis, te hebben gemaakt. Tegen een 32-jarige componist uit Amsterdam eiste de officier wegens het verspreiden van dit cartoonblad vier weken gevangenisstraf onvoor waardelijk en tegen een 60-jarige boekhandelaar uit Bussum eveneens voor het verspreiden twee weken on voorwaardelijk. Voor de tekening van de koningin is reeds eerder een ver oordeling elders uitgesproken. Het Haagse gerechtshof veroordeelde vo rig jaar mei een 24-jarige student uit Leiden, die met een pamflet waar op de bewuste tekening klein was afgedrukt, in de mensa in Leiden had gevent, wegens het verspreiden tot. vier weken gevangenisstraf. op de gisteren gehou den veemarkt In Leiden waren weer wat ruimer dan in de paar voorgaan de weken, maar de totaal aanvoer bleef nog ver beneden normaal we gens de nog aanhoudende schaarse bezetting van de wol vee-af deling. Hoewel de maand maart zich in middels heeft aangekondigd, bleven de temperaturen nog winters, waar- door de voorjaarsbedryvigheid nog op gang kon komen. JONGVEE. Het bleef in deze afde ling nog by een kleine aanvoer van enkele fokstiertjes, graskalveren en pinken, waarvoor nog geringe belang stelling bestond. De pinken noteerden van f 525 tot f700 en f800. VETTE KOEIEN. In deze afdeling was de aanvoer weer iets groter, maar zij bleef toch achter bij de vraag. Hek over het algemeen krappe aanbod bij matige vleesafname hield de han- Men mag echter wel eerwachten, de, gaande Ook gisteren in Leiden dat zodra het voorjaarszonnetje wat sterker wordt ook de belangstelling ▼oor de fok- en weiderij zal toenemen. In elk geval was er in de varkens sector reeds sprake van een opleven de belangstelling. Op de slachtvee-afdelingen ging het lang niet slecht, de pryzen wisten zich goed te handhaven by een vry redelijke handel, die hier en daar we gens de duurte aanvankelijk wat stroef en stug begon. De totaal aanvoer bedroeg 1737 die- GFBRUIKSVEE. Aan aanvoer ont brak het op deze afdeling niet maar, het is voor de handel nog te vroeg in de tijd van het jaar. De vare koeien deden het wel iets williger hoewel het op de melkvee-afdeling nog rustig bleef toegaan. De pryzen wisten zich echter wel staande te houden. Notering: Melk- en kalf koeien van f925 tot f 1225 en f1650. Vare koeien van f650 tot. f 1000 en f1375. Enkele luxe dieren boven notering. ADVERTENTIE U heeft Leiden veel schoons nagelaten, zei burgemeester Maandag: Zijlsingel, Rijnkade Oosterdwars straat, Munnikenstraat, van Galen straat, Waardstraat, Hermanstraat Trompstraat, de Ruyterstraat. Evert- senstraat, Oosterstraat, van Speyk- straat, Korten a erstraat, Tasman straat, Oven-ij n, Heemskerkstraat. Dinsdag: Galgewater Noor dein de en plein. RembrandtstJ aat Oude Varken markt Sliksteeg Groen hazen gracht Ryn- en Schiekade Witte Singel Groenhovenstraa.t Witte Rozen straat. Justus Carelhuis. Jan van Goyenkade Genit Doust.raat, Vree wijkstraat Hugo de Grootstraat. Bil- derdijkstraat. Woensdag: Kort Rapenburg. Kabeljauwsteeg Rapenburg, Doelensteeg, Nonnen steeg Kolfmakersteeg. Zegersteeg. 5e i Binnenvestgracht, Sterrenwacht, Velen hebben gistermiddag met een handdruk afscheid genomen van de Leidse stadsarchitect, ir. Th. K. J. Koch. Dat gebeurde op een door het college van B. en W. aan de heer Koch aangeboden re ceptie in de koffiekamer van het Stadhuis. De receptie volgde op de afscheidsbijeenkomst van de Dienst van Gemeentewerken, die '8 ochtends in de Stadsgehoorzaal werd gehouden en die uitgroeide tot een voor de nu gepensioneer de architect onvergetelijke ge beurtenis. De geschenkenstroom, die op deze ochtendbijeenkomst al aardig o-p gang begon te ko men, zette zich tijdens de recep tie 's middags nog geruime tijd voort. Al deze geschenken er waren veel bloemen en fruit manden vormden het bewijs dat zich in de afgelopen tioeeën- twintig jaar een grote vrienden kring rond de figuur van de heer Koch heeft geschaard. De scheidende architect werd op deze receptie, die overigens een by- zonder geanimeerd verloop had, of ficieel toegesproken door de Leidse burgemeester, mr. G. C. van der Willigen. De burgemeester bracht in deze toespraak tot uitdrukking hoe zeer het hem speet de heer Koch als stadsarchitect „kwijt" te zijn geraakt. Hij noemde hem een bouwmeester, die Leiden in bouwkundig opzicht heel wat schoons heeft nagelaten. Voorts werd de heer Koch door de burgemeester geprezen om zyn on afgebroken toewjjding en zijn artis tieke gaven. „Wees er van overtuigd, dat wij u met spijt en met dank baarheid in ons hart zien vertrek ken", aldus de burgemeester. Namens het college overhandigde hij de heer Koch een kostbaar boek over de „voor geschiedenis van Europa". De heer Koch dankte op zijn beurt burgemeester en wethouders voor het al die jaren in hem gestelde ver trouwen. Hij sprak daarbij als zijn overtuiging uit, dat een belangrijk deel van de hem toegezwaaide lof anderen toekomt. „Zonder medewer king van deze anderen zou ik lang niet alle bouwplannen ten uitvoer hebben kunnen brengen", aldus de scheidende architect in zyn dank woord. De heer Koch was op de receptie, enals tijdens de afscheidsbijeen Kaiserstraat. Bakkersteeg, Molen steeg. Boisot.kade Kampersteeg, ""on ciëntiest.raat Vliet. Douzastraat St komst in de Stadsgehoorzaal, verge' Jacobshof St Jacobsgracht. Jan Houtkade, Hoefstraat. Raam- steeg Garenmarkt, Steenschuur Nieuwsteeg, Herensteeg, Salomon- steeg, Kloksteeg, Scheepmakersteeg, Houtstraat. Gerecht Lokhorststraat, Zonneveldstraat, Pieterskerkkoor- steeg Diefsteeg Berkeldaelstraat. Pieterskerkgracht Pieterskerkhof. Papengracht, Pieterskerkstraat, Doe lengracht. zeer, zeer velen bezocht, onder wie de oud-burgemeester van Leiden, jhr. mr. F. H. van Kinschot. 'in |n\^ Nog 3 weken. Dan begint het fieve leventje weer. 't Kwetteren en twin- kelerer». 't Uitbotten en bloeien. Dan is 't lente! Wat doet u? Nu de winter wegsturen! Uit uw huis ban nen! Met stralend nieuw behang in fixa-color kwaliteit. Van Rath Doodeheefver. Uw vakman heeft de nieuwe R&D-Staalboeken 1968 al klaarliggen. Bekijk 't. Kies het behang van uw stoutste lente dromen. Dan bent u straks 't voor jaar vóór als 't komt. En komen doet het! ontwerpers m fabrikanten van behang In de Leidse Montessori Kleuterschool aan de Zoeterwoudse- singel was het gisteren groot feest. Middelpunt van deze feest viering was mej. C. Turmel. Van de dertig jaar, dat deze kleu terschool bestaat, maakte zij gisteren de kwart eeuw als hoofd leidster vol. Mej. C. Turmel Onder leiding van één der leid sters, mej. J. Steenbergen, was voor mej. Tunnel en de Montessori-jeugd in de ochtenduren een vrolijk en ge varieerd programma samengesteld. Circa zestig kinderen verschenen de ze ochtend op het appèl om zich in stemming over te geven in de blyheid ieder kind tooide zich met een feesthoed je, waarop het cij fer 25 rond dit zilveren feest. Met goochelen en een poppenkastverto- ning, waartussendoor royale trakta ties, amuseerde de Mon teasori - j eugd zich opperbest. By een zilveren feest behoren ook geschenken. Welnu daarvoor hadden de ouders bij monde van mevr. Kruyt gezorgd. Een gouden broche was de dank der ouders, waaraan de kleu ters nog eens een gouden ring toe voegden. Was mej, Tunnel in de ochtend uren het middelpunt van de kleuter- jeugd, tijdens een gistermiddag ge houden en zeer druk bezochte recep tie, mocht zij de dank en waardering van de vele ouders en het schoolbe stuur in ontvangst nemen. Ouders, die met Jantje en Pietje, Clarientje en Marietje aan de hand, niet achter wilden blijven in het uit spreken van hun sympathie voor ..de tweede moeder van hun kind", hetgeen gepaard ging met aardige presentjes. Ook het schoolbestuur had deze middag nog een verrassing in petto. Onder het uitspreken van vele waarderende woorden: „U hebt het op een zeer bijzondere wijze ge daan, de grote opkomst der ouders bewijst dit", bood de voorzitter, de heer G. D. van Wengen mej. Turmel bij dit zilveren jubileum een zilveren geschenk aan. Onder de velen, die voor dit zilve ren kleuterschoolfeest belangstelling toonden, waren ook de wethouder van Onderwijs, de heer S. Sannes en de chef van de afdeling onderwijs, dr. J. M. Roosenschoon. had deze een redelijk tot vlot verloop en waren de dieren eerder weer iets stijver in prijs dan goedkoper. Notering per kg geslacht gewichtr vette koeien van f3,60 tot f4,20 en f4,80: slachtstieren van f4.20 tot f4.65; worstkoeien van f3,30 tot f3,55. VETTE, en NUCHTERE KALVE REN. Zowel in de afdeling vette- als in de afdeling nuchtere kalveren was er weer meer aanvoer. Bij enige ex port wa* ook de vraag van vette kal veren weer iets groter. De handel ver liep hier dan ook vlot met weer iets aangetrokken pryzen. Voor de nuka's bleef dat bij matig tot «troef wegen» een al te groot aanbod. Notering per kg levend gewichti Vette kaveren van f3,50 tot f3,57 en f4,10. Slachtnuka's van fl.25 tot f 1,45 en f 1.65. Mestkalveren van f75 tot f 125 per stuk. WOLVEE. Als gevolg van wat meer fokmateriaal, was de aanvoer in deze afdeling weer wat ruimer. Aangezien echter de aangeboden slachtdieren, meest opruimers, onvoldoende in het vlees zitten, is de handel niet noe menswaardig meer, zeker niet voor de export. Hoewel de prijzen zich wel wisten te handhaven, lag als gevolg van de mindere kwaliteiten de ge middelde marktprijs toch wel lager. Voor de binnenlandse markt bleven de dieren zeer duur, waardoor de handel stug verliep. In verband met het koude weer, en zeker niet minder als gevolg van de hoge aankoopprij zen, hield de handel in fokschapen het ook nog erg rustig. Notering: Vette schapen van f115 tot f 135 en f 165. Vette lammeren van f135 tot f180 en f215. Fokschapen van f 175 tot f 200. VARKENS VOOR FOK- en MES- TERIJ. In deze afdeling was er een goede aanvoer en duidelijk meer be langstelling. Het loopt ook wel naar de tijd van het jaar dat de fok- en mesterij de aandacht gaat vragen. Bij een goede vraag had de handel een redelijk en prijshoudend verloop, terwijl de biggen weer iets aantrok ken in prijs. Notering: Drachtige zeugen van f350 tot f400 en f475. Schrammen van f85 tot f95 en f115. Biggen van f 65 tot f 70 en f 75. SLACHTVARKENS. De handel in slachtvarkens gedroeg zich rustig tot kalm. Aanbod en afname bleven in evenwicht en er deden zich geen bij zonderheden voor. Handel en prijzen bleven vrijwel stabiel. Prijs per kg levend gewicht: Lichte varkens van plm. f 2,19 tot f 2,22. Licht» elachtaeugen van plm. f 1,60 tot f 1,70. Fijne zeugen tot plm. f 1,76. ADVERTENTIE Cjjudt ^^i(den KB Eerste handelsbank buiten centrum Leiden, met ruim 100.00 inwoners, kan het niet alleen meer stellen met handelsbanken in de binnenstad. Am sterdam, Rotterdam en Den Haag zijn daar een voorbeeld van. De eerste buiten het centrum gele gen handelsbank, welke beschikt over safeloketten - en in de naaste toe komst ook over een nachtkluis, is gis termiddag aan het Vijf Meiplein ge opend. Het is een vestiging van de Algemene Bank Nederland. De heer H. Tjeenk Willink, directeur van het Leidse kantoor van de A.B.N. aan de Breestraat, wees er in zijn inleidend woord o.m. op, dat deze vestiging verantwoord is in een stadsdeel, waarin thans circa 20.000 ingezete nen van Leiden wonen, zij tegemoet komt aan de ontwikkeling van het bankwezen en tevens beoogt een gro tere service te geven. De heer Tjeenk Willink stelde de burgemeester, mr G. C. van der Wil ligen, een chequé ter hand, met de be doeling het bedrag van deze chequé aan te wenden voor een doel in dit stadsdeel. De burgemeester, die zich haastte dit bedrag te „verzilveren" nm daarna de bank officieel opende, wees op de dienende taak van het bank wezen en wenste de A.B.N. in Zuid- West veel succes toe. Met de leiding van dit kantoor is de heer A. N. van der Bijl belast. ADVERTENTIE via Kamsteeg's occasion-festival, dag. 8-18 u., za.. 10-18 u., zo. 14-18 u.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 3