nu dato in de wasmachine - en wit vergeelt niet meer! Mercedes-Benz presenteert een nieuwe generatie datoen wit vergeelt niet meer! jongste medewerkt y Raad voor de zending van de Ned. Hei LEIDSESTRAATWEG 11 OEG TELEFOON 01710—52940 Op ons bureau is een prettige baan s beschikbaar voor een vlot meisje van plm. IJ Aantrekkelijk salaris, goede secundaire arbeidsvoo Sollicitaties mondeling na telefonische afspi aan bovengenoemd adres. Voor het wassen in de machine of met de hand dat best voorstellen. Want synthetische vezels zijn van zichzelf helemaal niet wit. Een bijzonder wit wordt er pas later - in de fabriek - als een heel dun laagje op aan gebracht. Maar op den duur slijt dit dunne laagje wit eraf. Het goed vergeelt, wordt grauw en lelijk. Nu is het uit met dat vergelen! Nu is er dato! En dato vernieuwt en versterkt het witte laagje daar waar het wit van de vezel is weggesleten. Dato doetdat met een bijzonder "optisch wit".Wit kan nu niet meer vergelen! Bo- vendien ontwikkelt dato volle waskracht. Om het even of u in de machine of met de hand wast. Neem zélf de proef: zelfs wat al vergeeld is wordt weer wit door een dato wit-kuur! Gemakkelijk te wassenmaar aan het vergelen kon u tot nu toe weinig of niets doen. 'n Bijzonder wit vraagt om *n bijzonder wasmiddel. Als u tot dusver, na het wassen van witte synthetische weefsels, niet tevreden was, kan de vakman zich nKTTTTCTTI Ook in tiw linnenkast komt steeds méér van die strijkvrije textiel, zoals overhemden, bloeses, lingerie enz. De Chemische en Mechanische Stofbestrijdingsonderneming N.V. Cemsto zoekt een energieke man voor de funcft Di" van instructeur Deze zal. na opleiding en inwerktijd. vet antwoordelijk worden gesteld voor 4 dagelijkse gang van zaken in onder houds-objecten te Alphen aan de Rif en onmiddellijke omgeving. De instructeur heeft dagelijks contact itk de Chef Internedienst van de cliënten; onderricht en leidt personeel op en bouwt mede aan een steeds efficiënt? dienstverlening. ULO-diploma. resp. enige jaren ULO onderwijs of daaraan gelijk te stellen on mense lenselij richte(§/ >r N.V I al 2L wikkeling is vereist. Enige ervaring in het leiden van mense en een zekere vaardigheid tot menselij contact zijn onontbeerlijk. Schriftelijke sollicitaties te aan de Districtsdirectie der Cemsto, Fluwelen Burgwal 's-Gravenhage. Invitatie voor de Expositie van een nieuwe generatie. U kant het nieuwe Mercedes-Benz programma bewonderen In Restaurant Nautica op de Pier van Scheveningen op vrijdag 23 februari, 10.00-22.00 uur, zaterdag 24 februari, 10.00-22.00 uur, zondag 25 februari, 10.00-18.00 uur, maandag 26 februari, 10.00-22.00 uur. Deze expositie wordt georganiseerd door de Importrice, in samenwerking met ons, als dealers! N.V. A.G.A.M., Den Haag T. Boer Automobielbedrijf, Den Haag Luyendijk Automobielbedrijf N.V., De tier en Delft Roojakkers Automobielbedrijf N.V., Oegstgeest en Leiderdorp De nieuwe lijn De Mercedes-Benz typen 200 t/m 250 zijn opnieuw gestyleerd. Het model is iets compacter maar het interieur heeft zijn royaliteit volkomen behouden. De vorm is verfijnd maar verdoezelt de robuustheid van de wagen niet. Integendeel: ook de nieuwe lijn is weer volmaakt Mercedes-Benz. De nieuwe techniek Ook hier verbeteringen: er is nu b.v. een Mercedes-Benz diagonaal-pendelas achter. Ook de vooras is verder geperfec tioneerd. De wegligging is nu het summum van zekerheid. U schakelt lichter en preciezer met de nieuwe versnellingsbak. De motoren zijn soepeler, met meer reserve bij hoge snelheden. De nieuwe Diesel Er is nu, behalve een nieuwe 200D, ook een Mercedes-Benz 220D! De nieuwe 2,2 liter dieselmotor geeft met 65 pk meer pit en 135 km/u. De diesel economie bleef! Bij meer dan 30.000 km per jaar profiteert u van de zuinigheid van deze sterke dieselmotor; rijdt u topklasse, voor 'n midden- klasse-kilometerprijs. Nieuwe 6-cylinders De grote 6-cylinders van Mercedes-Benz zijn de typen 250 S t/m 300 SEL. Die serie is nu uitgebreid met de 280-typen. Hun 2,8 liter motor is een totaal nieuwe conceptie met ver rassende technische noviteiten. Ook de sport/tourwagen is met deze nieuwe motor uitgerust: Mercedes-Benz 280 SL. Weer zijn er technische en estetische ontwikkelingen voltooid. Voor de komende jaren is het beeld van de stijl en toonaangevende automobiel bepaald. Veiligheid en kracht, comfort en schoonheid hebben een nieuw toppunt bereikt. Er is een nieuwe generatie Mercedes-Benz. MERCEDES-BENZ uw goede ster op alle wegen Imp. N.V. A.G. A.M., afd. Verkoop Stadhouderskade 89-90, Amsterdam, tel. 020-719555.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 24