ernbom in Vietnam? Skin Life Helena Rubinstein (ITTE HUIS SPREEKT GERUCHTEN TEGEN Hondepenning straks verplicht Waarom zult U de schoonheid van de jeugd afwijzen? ...er is toch Geldboetes voor Leidse kabeldieven JNSDAG 14 FEBRUARI 1968 LEIDSCH DAGBLAD (Van onze correspondent in Washington) gebruik van atoomwapens in Vietnam zou krankzinnig n, zo zei de Britse premier Wilson een paar dagen geleden Washington en uit Canadese hoek is daaraan intussen het oord „waanzin" toegevoegd. De Amerikaanse regering in ashington drukt zich wat koeler uit over de mogelijkheid ernwapens te gebruiken in Vietnam: Er bestaan geen plan- »n toe, zo wordt officieel gezegd, en er zijn op dit moment atoomwapens op Vietnamees grondgebied aanwezig. He uitspraken zijn het gevolg van een golf van geruchten over mlli- ■i plannen om de niet bepaald van een leien dakje gaande oorlog Vietnam op korte termjjn te beslechten door atoomwapens te gaan mlhen. Deze geruchten kwamen in de wereld door twee dingen: het luigenis van stafchef generaal Wheeler voor de senaatscommissie voor itaire paraatheid en het vertrek naar Vietnam van een bekende #rt op het gebied van kernwapens, dr. Garwin. terbreiding kregen daarop de (hten doordat senator McCar- de vredeskandidaat die presi- Johnson de Democratische no lle betwist tegenover de pers t dat voor zover hij wist er al ®t was door sommige figuren "rapens te mogen gebruiken in lam. kreeg het daarop meteen te verduren want het Witte nde zijn uitlating onmid- k onjuist en onverantwoorde- k afgelopen zondag moest Mc- zich tijdens een televisie- herhaaldelijk verdedigen iritiek op dit punt. Maar dat zomaar in de lucht praatte idels wel bewezen door het senaatscommissie voor 'rijgezellen in linet welkome prijs 17, te: aanvulling iJTonze parlementaire redactie) meivakantie van de ministers Tei noeilijk probleem voor de re- Premier De Jong heeft dat In de eerste kamer duidelijk aan de anti-revolutionaire rdigde prof. De Gaay Fort- er over had geklaagd, dat ld 's zomers maar door een linisters wordt geregeerd. Warm n zodanige regelingen getrof- de ministers, die met vakan- binnen enkele uren in Den kunnen zyn, zo legde de Jong uit. Maar ministers met zitten meestal vast aan de ikanties. „Om die reden Is een in het kabinet 's zomers al- ,een welkome aanvulling' emmert huidige kabinet is alleen Klompé (Cultuur, Recreatie aiieAatschappelijk Werk) onge- t.v.-toe 8 met toestel, l «S eteursstaking in Brazilië Haters in Rio de Janeiro en 5_ bolo zijn gesloten gebleven 8 S UtlSine van de staldnj der uit protest tegen de censuur, tl 8^ ^egon, nadat de censo- Brazilië een halt hadden toe- de produktle van r named desire" van Ten- Mlliams. buitenlandse betrekkingein nu of ficieel poogt opheldering te krijgen over de geruchten. Daarbij lijkt wel vast te staan diat de reis van dr. Garwin ten onrechte aanleiding heeft gegeven tot specu laties over g ebruik van kernwapens maar dait de uitlatingen van gene raal Wheeler bepaald houvast bie den voor zo'n poging tot ophelde ring. Wheeler zou achter gesloten deuren namelijk gezegd hebben dat als in Khe Sanh (waar 5.000 inge graven mariniers wachten op een aanval van naar schatting 20.000 hen omringende Noordvietnamezen de zaak mis zou dreigen te gaan eventueel zelfs atoomwapens inge zet zouden worden om de slag in het voordeel van Amerika te be slechten. Eigen houtje Natuurlijk zou generaal Wheeler hiertoe niet op eigen houtje kunnen besluiten en de beslissing om tot zo'n dramatische daad over te gaan zou bij president Johnson liggen. Wheelers uitlating voor zover die correct is weergegeven is dan ook hoogstens een aanwijzing in welke richting de legerleiding denkt voor het uiterste geval. President John son zal zich zeker wel honderd keer bedenken voordat hij de misère in Vietnam dermate zou vergroten. Maar als de Amerikanen in Khe Sanh in moeilijkheden komen zal de druk op de president om via het gebruik van een paar tactische atoomwapens de situatie te klaren zeker enorm toenemen. Het besef hiervan is dan ook zeker een van de redenen waarom John son zich de laatste weken steeds weer heeft laten Verzekeren dat de Amerikaanse troepen Khe Sanh kunnen houden en dat een tweede Dien Bien Phoe (waar de Fransen in een soortgelijke krachtmeting het onderspit dolven) niet gevreesd hoeft te worden. Kennelijk om te voorkomen dat op een kwade dag 9£S? ren Is* mgmoti t blad 2-pj Br [evraagd 1387 k. raagd, Brie«J 47951 ctrice Maria Dernanda, die 'drol speelde, werd verboden op te treden. De actrice de zaak voor de rechtbank. het gelijk stelde torbod ophief, wen hadden in de Portu- versie van het stuk be- Jjemaakt tegen woorden als "koe" en „varken", toeaterdirecties, acteurs en n gebruiken de staking nu om een drastische veran- k eisen in de Braziliaanse toste kranten steunen de sta- schreef het leidende Jornal s'l dat de censuur „dagelijks ln begaat tegen de cultuur Hand". ZUID-KOREA VERLENGT DIENSTPLICHT Zuid-Korea heeft gisteren dienstplicht verlengd van dertig tot zesendertig maanden De maatregel is genomen met het oog op de gespan nen verhouding tussen Seoel en Pjong jang. De Zuidkoreaanse politieagen ten krygen voorts een jaar militair gevechtsonderricht en alle middelba re scholieren een militaire training. De afgezant van president Johnson, Vance, heeft gisteren een gesprek van twee uur gehad met de Zuidkore aanse premier II Kwon-tsjoeng. Van ce is in Korea om de meningsver schillen met de Zuidkoreaanse rege ring over de vraag, hoe tegen de Noordkoreanen moet worden opgetre den, bij te leggen. Intussen werd bekendgemaakt dat de gemengde wapenstilstandscom missie vandaag weer in Panmoendjon bijeen zal komen voor overleg over de beschuldigingen van de Verenigde Na ties tegen communistische schending van het bestand. Volgens een radiostation in Seoel hebben de Verenigde Steaten een voorstel van Zuid-Korea om jaarlijks een conferentie op ministerieel ni veau te houden over de Zuidkoreaan se defensieproblemen, aanvaard. Vol gens het bericht, dat niet officieel is bevestigd, zou de eerste bijeenkomst in juni op een nog te bepalen plaats worden gehouden. GENERAAL WHEELER de legerleiding om atoomwapens zal vragen voor Khe Sanh als een logische consequentie van de con frontatie heeft Johnson zelfs aan alle chefs van staven de uitdrukke- Voor de Leidse kantonrechter Zij zwoeren het alcohol gebruik af. Na het gebruik van een aantal glazen bier, kregen een 18-jarige bloemist en een 19-jarige timmerman, beiden uit Rijnsburg, op een late no vemberavond ruzie met elkaar. Toen de timmerman met zijn auto op de Beeklaan in Noordwijk de auto van de bloemist met hoge snelheid wilde inhalen, nam laatstgenoemde deze uitdaging niet. Hij stuurde zijn auto pardoes naar links, zodat er een gevaarlijke botsing ontstond. De bloemist kreeg een procesverbaal, om dat hij zonder enige verkeersnood- zaak een botsing had veroorzaakt, de timmerman, omdat hij de maximum toegestane snelheid had overschre den. Beiden stonden maandag voor de Leidse kantonrechter, mr. W. de Ko ning, terecht. „Ik mocht van hem niet mee, naar Leiden om daar nc^j iets te gaan gebruiken", legde de bloemist uit. „Ik dacht, dat ik buiten de be bouwde kom reed", verklaarde op zijn beurt de timmerman. Beiden gaven toe, dat zij tevoren ten minste 4 gla zen bier hadden gedronken. De offi cier mr. J. A. J. v. d. Bruggen, kwam tot de conclusie, dat de bloemist zich schuldig had gemaakt aan wegpirate- ry. Hy kon niet tolereren, dat een ruzie per auto op de weg wordt uit gevochten. Tegen de bloemist werd een onvoorwaardeiyke hechtenisstraf van één week en de on voorwaarde- ïyke intrekking van verdachtes rij- bevoegdheid voor de tyd van één jaar geëist, tegen de timmerman een geld boete van f75 subs 15 dagen alsmede de onvoorwaardelyke intrekking van de rybevoegdheid voor de tyd van 6 maanden. Beide verdachten vonden de eis byzonder zwaar en verzeker den de rechter, dat zy het gebruik van alcohol hadden afgezworen. Nadat de kantonrechter beide ver dachten duideiyk te verstaan had ge geven hoe afkeurenswaardig hy hun wangedrag op de weg vond, vonniste hy de bloemist met een voorwaar- delyke hechtenisstraf van 1 week met een proeftyd van 2 Jaar, een geld boete van f. 150 subs 30 dagen en de gevraagde onvoorwaardelyke intrek king van de ry bevoegdheid. De tim merman kwam er ditmaal nog af met een geldboete van f.50 subs 10 da gen en een voorwaardeiyke intrek king van zyn rijbevoegdheid met een proeftyd van 2 jaar. „Toen m'n broer my opbelde om hem in S'heim te komen ophalen lag ik al in bed". Aldus 't antwoord van een 23-jarige automonteur uit Noord- wyk op de vraag hoe het kwam, dat hy 's nachts in pyjama achter het stuur van zyn auto zat. De automon teur stond voor de balie, omdat zyn nachteiyke rit niet zonder gevolgen was gebleven. Op de Lage Weg in Voorhout schoot hy nameiyk met vry hoge snelheid uit een bocht en vervolgens een naby gelegen sloot in. De officier eiste een gelboete van f.150 subs 30 dagen en een voor- waardelyke intrekking van de ry be voegdheid voor de tyd van 6 maanden met een proeftyd van 2 jaar. Het vonnis luidde geheel conform. 'n 31-jarige directie-assistent uit Noordwyk moest zich verantwoorden, omdat hy 's nachts met zyn auto pardoes tegen een op de Duinweg ge parkeerde auto was gereden. „Ik weet echt niet hoe het kwam", verzekerde hy de kantonrechter. De ze weet de nachteiyke stunt aan de twee biertjes, die verdachte tevoren had gedronken. „Die hadden echt geen invloed op mUn stuurvaardig- heid", vond verdachte. De officier dacht er anders over. Het voorafgaande gebruik van alcohol als een strafbezwarende omstandig heid ziende, eiste hy naast een geld boete van f. 150 subs 30 dagen de voorwaardeiyke intrekking van ver dachtes rybevoegdheid voor de tyd van 6 maanden met een proeftyd van 2 jaar. De kantonrechter besloot om dit maal verdachtes rybewys nog buiten het geding te laten, maar verhoogde daarentegen de geldboete tot f.200 subs 40 dagen. ltfke garantie gevraagd dat Khe Sanh onder de nu heersende om standigheden kan worden verde digd. Ondanks zulke geruchten bjkt het op dit moment nog vergezocht om te geloven dat de Amerikanen weldra in wanhoop naar kernwapens zul len grypen. De uitlatingen van Wil son en de Canadese bondgenoten (die representatief ïyken vóór de wereldopinie) zullen ook remmend werken en er wordt hier zelfs ge speculeerd dat byvoorbeeld Wilson zyn krasse term „krankzinnigheid' koos om president Johnson rugge steun te geven als het komt tot touwtrekken tussen de man in het Witte Huis en de generaals over deze kwestie. Maar uitsluiten kan men het gevaar van een nuclearisering van de oor log in Vietnam niet. Daarvoor zyn de wapens te zeer by de hand (in Okinawa byvoorbeeld) en begint de stemming by militairen zowel als sommige burgers ln Amerika tezeer om te slaan naar het beplei ten van harde uiterste maatrege len. Het communistische offensief in Vietnam, dat velen die in slaap waren gesust met berichten over vooruitgang in de oorlog rauw op de maag viel, heeft in sommige kringen' nameiyk een grote verbe tenheid veroorzaakt, waarvan de gevolgen nog niet te overzien zijn. Filmclub 16 keek naar v.d. Keuken In de Jaoobazaal van De Burcht gisteravond voor Filmclub 16 een Jo- han van der Keuken-programma. Van der Keuken is één van die Ne derlandse filmers die de laatste tyd erg van zich doen spreken. Hy maak te o.a. voor de VPRO een aantal films. Van Van der Keuken werd ver toond Lucebert, schilder/dichter, Big Ben en Herman Slobbe 2, alle drie vry recente zwart-wit films. Van de cineast Ed van der Elsken herinneren we eveneens een filmpje over Lucebert, dat onlangs in het voorprogramma van Studio draaide. Van der Elsken ging toen terug naar het verleden van de Nederlandse dichter. Johan van der Keuken daar entegen plaatst Lucebert niet in het licht van zyn Jeugd. Terloops toonde hy ons de groei van de kunstenaar, maar dat is echter byzaak. Lucebert laat hy ons zien in zyn omgeving met zyn kinderen, zyn vrouw en zyn werk. Van der Keuken is een groot lief hebber van jazz (zowel van Lucebert als Herman Slobbe is de muziek Jazz). Het is dan ook niet verwonder lijk, dat hy zich geroepen voelde Ben Webster, die een tydje in Amsterdam woonde te filmen. Ben Webster is één der groten van de jazz-muziek, die met zyn muziek oud is geworden. Van der Keuken weet dat duideiyk te maken. Het belangrykste filmpje gister avond was Herman Slobbe, blind kind 2. De relatie van de filmer, die zo af- hankehjk is van het gezichtsvermo gen en de blinde jongen ligt voor de hand. Van der Keuken laat ons in zyn tweede filmpje over de veertien- Jarige blinde Herman zyn gedachten- wereld zien. Academische examens Aan de Leidse Universiteit zyn ge slaagd voor de volgende examens: doctoraal II geneeskunde: mej. D. M. Hedieman ('s-Gravenhage) en de heren C. C. A. de Nooijer (Lichten voorde) en C. N. Vreken (Leiden); semi-arts: mej. J. G. van Dyk (Rot terdam); artsexamen: de heren P. J. C. van der Straaten (Wateringen) en B. P. Visser (Leimuiden); kandidaats wiskunde en natuurwetenschappen: de heer J. H. Blank espoor (Wasse naar), mej. I. L. van Leeuwen (Lei den), A: de heren A. S. M. Gieske (Leiden), L. M. Hofkensoheid (Lei den), D: H. A. Helms (Amsterdam), F: G. J. M. Lippits (Leiden). H: J. C. M. de Coo (Leiden), P. A. M. Gae- mers (Leiden), K: mej. C. M. Iken (Leiden), K: de heer P. C. M. v. d Linden (Leiden) en mej. R. IJ. v. Ey- bergen (Leiden); doctoraal scheikun de: de heren P. A. Verduin c.l. (Lei den), J. F. C. Stiefelhagen (Leiden), C. W A. Pley (Leiden i. Beëdiging van marine-officieren Bij het Marine-opleidingskamp te Hilversum zullen vrydag 23 februari om half twee enkele beroepsofficie ren en officieren behorende tot de Konlnkiyke marine reserve worden N.C. Reis V. heeft een goed jaar achter de rug In de vrijwel geheel bezette foyer van de Stadsgehoorzaal hield de afdeling Leiden van de N.C.ReisV. gisteravond haar jaarvergadering, met daaraan gekoppeld een vertoning van dia's, welke betrekking hadden op hoogtepunten uit de recente geschiedenis van ons Konink lijk Huis. Na een inleidend woord van de voorzitter, de heer A. v. d. Bos („ae alaeung neeit in naar 4bste levens jaar een goede periode acnter ae rug j, DieeK uit ae jaarverslagen van twceae secretaresse en penningmees ter, resp. mej. A. n'eenstra en ae neer H. vugei, dat üe afaeiing in 1967 veie activiteiten neeit ontwiKKeid. Zo na men aan de uitgescnreven excursies ruun 1400 personen aeei, niet een to taal oearag aan mssommen van f 2a.!m. vour ae in het aigeiupen jaar genouaen rilmavornaen uoonaen 8o4 lea en nun belangstelling, net jaar werd al gesloten met 'n voordelig sal do van f 171, welk bedrag werd toege- d aan de kapitaalrekening, wel ke tnans een cyier van ruim i 2.UU0 aangeeft. Tot bestuursleden werden herkozen de heren A. v. d. Bos en M. Jansen. De heer J. Platteel deed deze avond een gelukkige greep uit zyn kleuren dia's van Koninkiyke bezoeken aan de Sleutelstad o.a. ter gelegenheid v lustra van het LSC en Pro Patrla. In aansluiting hierop vertoonde hy enkele Polygoon filmstrips van het huweiyk van Prinses Beatrix. Vreug de op Drakensteyn (de geboorte en doop van Prins Willem Alexander) en Prinses Margriet is de bruid, zyn zoon, de heer S. Platteel, zorgde op een elektronisch orgel voor een zeer toepasselijke muzikale illustratie. Groot plezier beleefde men deze avond ook aan een dia-wedstryd on der het motto: Kent gy uw stad?, waarby de aanwezigen werden getest op hun kennis van Leidse stadsbeel den. Reeds enkele malen is in de raad aangedrongen op het in voeren van een hondepenning om de mogelijkheid te schep pen tot het opsporen van de eigenaar in de gevallen, dat een hond schade aan anderen heeft toegebracht of zich agressief gedraagt. Hoewel het in de praktijk niet zoveel voorkomt, dat een hond schade aan derden veroorzaakt, is het voor de gedupeerden uiteraard van groot belang, dat kan worden nagegaan aan wie de hond toebe hoort. Voorts kan het om medische rede nen nuttig zyn, dat, wanneer een hond lichamelijk letsel heeft toege bracht. by de eigenaar kan worden geïnformeerd of een hond aan een bepaalde ziekte lijdt. Een ander argument, dat voor het invoeren van een hondepenning pleit is de preventieve werking die er van uitgaat. Men zal voorzichti ger worden met het zonder toe zicht los laten lopen van honden, ook in die stadsdelen waar dat wel is toegestaan. Teneinde duidelijk te doen uitko men, dat het geen belastingpenning doch een registratiepenning betreft, dient de verplichting om honden een penning te laten dragen te worden geregeld in de Verordening op de Straatpolitie. B. en W. hebben hier toe een verordening ontworpen. Houders of eigenaars van honden zijn verplicht binnen veertien dagen nadat zij houder of eigenaar van een hond zyn geworden hiervan ter gemeentesecretaris aangifte te doen. Aan de houder of eigenaar van een hond wordt van gemeentewege voor elke hond, waarvan hy aan gifte heeft gedaan, kosteloos een penning uitgereikt of toegezonden. Bij vermissing of verlies van deze penning Is de houder of eigenaar van een hond verplicht een nieuwe penning aan te vragen, welke te gen betaling van een bedrag van f2.50 wordt verstrekt. ADVERTENTIE "U bent niets veranderd. De jaren verstreken maar Uw gezicht bleef hetzelfdetzo jong, zo fris, zo natuurlijk als destijds. Skin Life, wetenschappelijke methode ontwikkeld door Helena Rubinstein zal een wedergeboorte van Uw huidcellen teweegbrengen; jeugd en schoonheid keren terug. De natuurlijke werking van Skin Life verzekert een volledig doordringen tot in de diepst gelegen huidlagen en voorkomt daardoor voortijdige uitdroging en rimpelvorming. Nu ook in Nederland: SKIN LIFE EYE CREAM: biologisch preparaat tegen oogrimpels f 13,50. Romeinse castella in Valkenburg In het Rijksmuseum van Oudheden te Leiden hield prof. dr. W. Glas bergen gisteravond een lezing over de zes Romeinse castella ln de dorps- heuvel van Valkenburg ZH. Sedert 1941 zyn 14 opgravingscam pagnes ondernomen in de dorpsheu vel van Valkenburg Z.H., waarby de resten aan het licht zyn gebracht van zes Romeinse castella. Van het eerste castellum, gesticht in de herfst van 42 n. C., zyn de grondslagen byzon der goed geconserveerd. Dit hout/ aarde castellum werd opgevolgd door vier eveneens uit hout en aarde ge construeerde vestingen. Alleen van castellum 6, verlaten omstreeks 260 n.C., zyn hoofdgebouw en ommuring van steen. De elf eerste campagnes (1961-43, 1946-53) stonden oCnder leiding van prof. dr. A. E. van Giffen, de vorige directeur van het Biologisch-Ar- chaeologisch Instituut van de Rijks universiteit te Groningen. De 12e, 13e en 14e campagne (1962, 1965 en 1967) werden geleid door prof. dr. W. Glasbergen, directeur van het Instituut voor Prae- en Protohistorie van de Universiteit van Amsterdam, die in zijn voordracht met name de resultaten van de laatste campagnes behandelde. Eerste paal van r.k. school in Zuid-West Op het bouwterrein aan de Doni- zettilaan hoek Bachstraat in Leiden Zuid-West wordt dinsdag 20 februari om half vier de eerste paal gesla gen voor de bouw van de Paus Jo hannes XXIII-school. Dit wordt ge daan door de voorzitter van het be stuur van de Stichting r.-k. scholen te Leiden mr. H. M. de Munk. Jaarvergadering van V.O.L.A. De Vereniging van Oud-Leerlingen der Ambachtsschool hield gister avond in het Gereformeerd Jeugd huis ln de Breestraat haar jaarver gadering. De vergadering Stond on der voorzitterschap van de heer C. L. de Bree. Uit het jaarverslag van de secretaris bleek da,t het aan tal leden de laatste jaren op peil is gebleven. Per 1 Januari jJ. bedroeg dit 306 en het aantal donateurs 36. Het financieel overzicht van de pen ningmeester gaf een batig saldo te zien van f 2328,70. De voorzitter van de feestcommissie vertelde het een en ander over de komende feesten op 26 april ter gelegenheid van het 40 Jarig bestaan van de vereniging. Na afloop van de vergadering hield de heer Th. J, Roest aan de hand van kleurendia's een lezing over zyn reis naar Tunesië. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN De eed zal worden afgenomen door de commandant van het Marine-op leidingskamp, kapitein ter zee P. van Noort. Onder de te beëdigen officieren be vinden zich: luitenant ter zee van vakdiensten der 2e klasse J. H. Lob- bers uit Katwyk aan Zee; luitenant ter zee der 2e klasse KMR, K. Wel vaart uit Leiden; luitenant ter zee van de elektrotechnische dienst der 3e klasse KMR, ir. D. J. de Graaf uit Oegstgeest en luitenants ter zee van de speciale diensten der 3e klasse KMR, drs. G. A. Maas Geesteranus uit Leiden en dr. R. E. v. d. Ploeg uit Leiden. Het was een 19-jarige straatmaker uit Leiden bekend, dat in Alphen aan den Ryn een partytje elektrici teitskabel lag van de Kabelfabriek in Delft. Toen hy werkloos was, herin nerde hy zich de kabel en stelde aan een 21-jarige magazynbediende voor om een vrachtje kabel te gaan halen in diens auto. Eerst voelde de ma gazynbediende daar niet veel voor, maar uiteindeiyk kwam het er toch van. De kabel werd naar het strand ln Katwyk gebracht en daar met be hulp van benzine gereinigd. Dat bleek een nogal tydrovend karweitje te zyn. Het koper werd voor f 75 verkcoht. Daarna had de straatmaker een ander plannetje. Hy was ook bekend ln de gemeenteiyke sociale werkplaats ln Alphen aan den Ryn en wilde daar eens een nachtelyk kykje gaan nemen. Deze tweede tocht leverde 24 rollen elektriciteitsdraad op. Die wer den in Wassenaar van de isolatie ont daan. Maar toen het tweetal daar mee bezig was, verscheen de politie ten tonele. Met als gevolg dat het tweetal voor de Haagse politierech ter moest verschynen. „Ik had er niet zo by doorgedacht", verklaarde de straatmaker. „U had anders wel alle reden om door te denken, want u bent al eer der veroordeeld", herinnerde de rech ter zich. „Maar misschien hebt u het uit verveling gedaan". De officier van Justitie eiste drie weken gevangenisstraf, waarvan twee weken voorwaardeiyk en wat de ma gazynbediende betreft, f 100 boete en drie weken gevangenisstraf voorwaar delijk. De rechter wilde beide verdach ten over eenzelfde kam scheren en legde beiden f 100 boete en voor- waardeiyk zes weken gevangenis straf op. en A. C. Guljt; Catharlna, d. a Soest en E. S. M. Breedeveld; Dl na Maria, d. v. J. W, Stuiver en L. 't Jong; Johanna, d. v. J. C. Ouwereloot en J Rijnsburger; Willem, z. v. W. Later - veer en S. J. van der Bom; Bianca Elizabeth, d. v. M. T. C. van den Hoek en C. W. Bo6; Janna Hendrlka d. v. A. M. Borst en H. D. Poot; Hendrik Gerardus Davld, e. v. H. Wolff en E M. Block; Richard, z. v. G. Mekel en M. H. Gressle; Walter Albert, z. v. P. E. Bunnlng en C. P. T. Bergers; Erik Hendrik, z. v. P. E Bunnlng en C P. T. Bergers: Deborah, d. v H. Impal en D. Cuny. S. E. Verplancke, 78 Jr.. wed. v. A. W. Copier; M. M. Assmann, 82 Jr. vr.; J. C. Versteeg. 78 Jr.. wed. v. J B van Berkel; M. J. de Blleck, 87 Jr.. man; G. Ouwehand. 73 Jr., echtg. v. E. Blom; R. Middelkoop. 70 Jr.. man; A. Berg man, 61 Jr.. echtg. v. J Laurier; J. Bonte, 90 Jr.. wed. v. D. Hannaart; D. van Buuren. 75 Jr.. vr.; M Corne- llsse. 76 Jr., man; A. J. Uphoff, 87 Jr., man; A. Smit, 84 Jr., mah.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 11