ering doet poging ot vrede in Vietnam 100 GULDEN MINISTER LENS ZAL INITIATIEF TOT ONDERHANDELINGEN NEMEN betoging m en cjióteren DAJANACHT STATENBOND MOGELIJK [IJSDAG 7 FEBRUARI LEIDSCH DAGBLAD (Van onze arlementaire redactie) Nederlandse regering een ernstige poging doen tot vredesonderhandeiïn- itoor Vietnam te korfien. fle regeringen van de Be- [landen, de landen van de Europese Unie, communis- landen en de zogenaam- foep van tien (een groep tien Europese landen, bnder Nederland) wil mi- Luns van Buitenlandse a proberen een diploma- rredesinitiatief te nemen, eefd zal worden naar een eke oplossing op basis van jkoorden van Genève uit 'bij zal er op worden aange- r de vijandelijkheden onver- d worden gestaakt; alle buitenlandse troepen zul- worden teruggetrokken; Vietnam het zelfbeschikkings- ït. zal krijgen onder intema- laal toezicht. ster Luns heeft dat gister- ^■in het Vietnam-debat meege- aan de Tweede Kamer, die unaniem had gevraagd om 3 van de regering om tot vre- erhandelingen te komen. Hulp „7 teelde verder mee, dat Neder- een aanzienlijke humanitaire an de bevolking van Vietnam (t. Er zad f 1 miljoen ter be ng van de Unicef worden ge- Spor de kinderen van Vietnam, fedrag komt bij de som van nljoen gulden, die sinds 19613 keven aan projecten in Viet- hulp, zo beloofde mr. Luns. rden opgevoerd zodra de vrede loost-Azië is hersteld, lewindsman nam met al deze fingen een motie van de op- over, tegelijk met een voor al de heer Geelkerken (A.R.). Ie motie, ingediend door mr jer Stoel (P.v.d.A.) en mede- èkend door D '66 wordt de re- gevraagd er bij de betrekke- aan te dringen, dat de oor- rdt beëindigd, waarna volgens toorden van Genève tot vre- prekingen gekomen zou moe rden De heer Geelkerken had king gevraagd om samen mei. i landen een vredesoffensief te (en. Daarbij betrok hij van- de vriendschappelijke betrek- die onlangs met een aantal tropese landen zijn aange- uj met nadruk de commu- he landen. Gelukkig Luns noemde zijn toezeggingen n gelukkige combinatie van dc Van der Stoel en het voor- relkerken". Dikwijls bewogen toespraken 1 de afgevaardigden gevraagd regering op dit ogenblik Hverheviging van de gevechten voorafgaande verklaringen dat f an bereid zou zijn tot onderhan- tlU- staat tegenover de motie i KVP'er Sohuyt. Die motie is augustus aangenomen. Er regering in gevraagd bij de ee®de Staten aan te dringen op [ting van de bombardementen aam[>rd-Vietnam als eerste stap op Lr onderhandelingen, jster Luns, die zei de bezorgd- Pran de Kamer over- de strijd die te delen, verklaarde dat de is uitgevoerd „in zover zij uit- e w(tog geeft Een agent gooit een rook bom terug. Mr. Luns zei ervan overtuigd te zijn, dat de V.S. een oplossing na streven op basis van de akkoorden van Genève. Dat stelt zij zioh zo voor: 1. een staakt het vuren; 2. vermindering van de buitenlandse troepen; 3. verkiezingen na een af koelingsperiode; 4. regeling van de éénwording van Noord- en Zuid- Vletnam. Om dit alles èn om de vertrou welijke stappen, die hij heeft onder nomen verklaarde minister Luns het onjuist te vinden om thans op nieuw rechtstreeks de Amerikaanse regering te benaderen over stopzet ting van de bombardementen op Noord-Vietnam. De regering voelt er weinig voor, dat een eventuele derde ritting van het Vietnam-tribunaal in Nederland wordt gehouden. In antwoord op een vraag van de PSP-er Van der Spek noemde minister Luns het Vietnam- tribunaal een parodie op het gebied van de rechtspleging, waardoor een oplossing van het Vietnamese con flict geen stap nader komt. Moties Aan het slot van de discussie werd de motie-Van der Stoel met 107 te gen 26 stemmen aangenomen. Alle andere moties werden verworpen. Drs. Visser (D'66i had in een mo tie nogmaals een belangrijk stuk van de motie-Sohuyt herhaald: beroep op Amerika bombardementen op Noord-Vietnam onvoorwaardelijk en definitief te staken. De PSP-er Van der Spek vroeg in een motie om stopzetting van de bombardementen op (heel) Vietnam. De communist Hoekstra wilde in een motie vast leggen. dat de diplomatieke betrek kingen met Hanoi worden verbroken en de materiële steun aan dit be wind wordt stop gezet. Schade explosie Shell valt tegen De schade aan woningen, winkels, inboedels en ruiten als gevolg van de Shell-explosie op 20 januari, zal ze ker anderhalf miljoen gulden bedra gen. zo meent het voorlichtingsbu- de wens iedere I reau voor het schadeverzekeringsbe- vredeskans -en kans tot (delingen te komen aan te jjchtend legde hij uit, dat de Jpndse regering: lbiotie in zyn geheel ter ken- 1' heeft gebracht van de Ame- |anse regering; leren op eventuele onderhan- Jngsbereidheid van Hanoi; (motie ook bij de regering In boi op tafel heeft gelegd de Noordvietnamese vertegen- Wdiging in Boekarest. Boodschap minister zet, dat de Ameri- minister van Buitenlandse f. Rusk, hem in een persoon- boodschap heeft geantwoord, drijf. Een enquête van dit bureau bij vijftien maatschappijen heeft uitge wezen, dat deze reeds voor een be drag van 11/4 miljoen aan eisen tot schadevergoeding hebben ontvangen. Het staat echter vast, dat een veel groter aantal maatschappijen bij de ze schade is betrokken. Het nu opge geven schadebedrag is aanmerkelijk beroep op Amerika heeft ge- j hoger, dan enkele dagen na de ex- zo positief mogelijk te pi0Sje wercf aangenomen. Men sprak toen nog voorzichtig van enkele hon derdduizenden guldens. Nu echter staat reeds vast dat er enkele maat schappijen zijn die reeds een schade van honderd- tweehonderdduizend gulden hebben. Bij deze tegenvaller voor het Ne derlandse assurantiebedrijf komt nog de schade aan naburige fabrieksge bouwen, Van Leer' s Vatenfabriek en Albatros Superfosfaatfabrieken. Bij deze bedrijven is naar schatting voor enkele miljoenen aan schade aange- «iboodschap heelt geantwoord,; richt. De schade bij de Shell zelf ligt 'Min regering in alle ernst pro- volgens mededelingen van de ram de vredcsbereidheid van Noord- nadery „in de orde van grootte van iam te peilen. 100 miljoen De als stille tocht bedoelde demonstratie tegen het Ame rikaanse beleid in Vietnam is gisteravond in Den Haag ont aard in een rumoerige straat actie met een Amsterdams ac cent. Vijfhonderd betogers ver oorzaakten tal van kleine inci denten. schreeuwden „Johnson moordenaar" en wierpen met «tenen. De Haagse politie was op straat met twintig ruiters, drie overvalwagens, tien extra «urveillance-auto's, zes motor rijders, dertig agenten te voet, rechercheurs in burger en agenten met honden. Een deta chement van twintig agenten met de lange rotan wapenstok ken en het waterkanon bleven in reserve. De betogers kwamen uit Am sterdam, Rotterdam, Haarlem, Den Haag. Groningen, Delft en Leiden. Hoewel de Vietnam- express uit Amsterdam, wegens gebrek aan belangstelling moest vervallen, kwamen er met de gewone lijndiensten zoveel be togers naar de Residentie, dat om zeven uur met zo'n 500 man van het Station Hollands Spoor kon worden vertrokken. Jongemannen met fakkelslie ten de politiepaarden schrikken. Hier en daar werd onderweg met rookbommen gegooid. Het aan tal betogers groeide onderweg aan tot ongeveer achthonderd man. In koor riepen de demon stranten „Johnson moorde naar". „Viva Vietcong" en „Weg met Luns". Zich niet storend aan de politie kozen de „voor mannen" een niet afgesproken route door de binnenstad. Op het. Spui gingen tot tweemaal toe zeker tweehonderd koplo pers op straat zitten. Als de politieruiters hun paarden reohtsomkeert lieten maken, stonden de jongelui weer op en 1)1 epen in looppas op de rui ters in. Op de hoek van de Hofweg en het Spui waagde zich een tegendemonstrant in de stoet. Het was de 24-jarige Haarlemse wegenbouwer H. J. de Oude. met zijn rechter enkel in het g'ps. Hij hield een bord met „Viet cong ls terreur" omhoog, maar moest dat met een pak slaag bekopen. De wegenbouwer trok een mes en hield zo de aanval- ADVERTENTIE Belastingvrije spaarpremie van 20% voor deelnemers aan het Premie Spaarplan tot een maximum vanf 100,-per echt paar of f 50,- per persoon per jaar. Spaarvormenfevt te combineren): levensverzekeringen spaarkasinschrijvingen hypotheekaflossingen spaarbewijzen effectenbewijzen garantiekredietaflossingcn Nadere Inlichtingen bij Spaarbanken, Boerenleenbanken, Raiffeisenbanken, Postkantoren. Banken, Borgstellings fondsen, Hypotheekbanken, Bouwfond sen, Spaarkassen, Levensverzekering maatschappijen, assurantie-tussenper sonen en de Sociale Verzekeringsbank. Of vraag per briefkaart aan Premie Spaarplan, Postbus 51, Den Haag, vrij blijvend de brochure over dit nationale Twee Leiïdse cabarets samen in de Het Leids Zoldercabaret en het Nieuw Leids Studentencabaret ge ven volgen-de week woensdag (om 8 uur) samen een vrije voorstelling in de Schouwburg. Het betreft hier een samenwer- king-voor-één-keertje tussen twee j elkaar „concurrerende" cabare-tgroe. i pen, een concurrentie die overigens j in een plezierige verstandhouding I verloopt. Max Tailleur in ziekenhuis Opnieuw ligt de thans 58-Jarige Max Tailleur in de Centrale Israëli sche Ziekenverpleging in Amsterdam waar hij vrtfdag aan zyn rechterknie is geopereerd. De Amsterdamse mop pentapper, die al vele jaren aan ge wrichtsreuma lijdt, heeft in dit zie kenhuis twee Jaar geleden een kuur ondergaan. De pijn in zijn knie werd begin vo rige week zo ondragelijk, dat hij zijn tournee door Nederland moest opge ven. Een voorstelling in Eindhoven werd op het laatste moment afgelast. Het zal nog geruime tyd duren voor Max zijn rechterbeen weer zal kunnen gebruiken. „Ik moet eerst met krukken gaan lopen", zegt hij, maar hy houdt er de moed goed in, grapjast met de verpleegsters en hoopt op 15 maart weer op de plan ken terug te keren. Een van de demonstranten liep een gespleten lip op. Iers op een afstand tot een agent te paard hem uit ztfn benarde positie ontzette. De omgeving van het Binnen hof was afgèzet niet dranghek ken. Onder de Ridderzaal was de kelder beschikbaar, waar de betogers de debatten in de Ka mer via een luidsprekerinstalla- tie konden volgen. Aanvankelijk maakte niemand van deze gelegenheid gebruik, later verzamelden zich honderd vijftig betogers in de kelder. De politie volgde de tactiék „wel het Binnenhof af. maar dan ook niet meer erop". Dat werkte voortreffelijk en de groep van honderden betogers viel uiteen in groepjes van tientallen. De demonstranten, die hun doeken met ..Stop waanzin in Vietnam" inmiddels hadden weggewor pen. gingen nu met stenen gooien, Meten de trams stop pen, hielden auto's tegen, en gooiden met sneeuwballen. Rechercheurs arresteerden en kele gangmakers wegens het beledigen van een bevriend staatshoofd en wegens het niet doorlopen op bevel van de po litie. De jongelui moèst-en mee naar het bureau. Om twaalf uur was het weer rustig in de stad. Prins Rainier en Prinses Gracia van Monaco hebben gisteren 't acht ste internationale televisiefestival van Monte Carlo geopend. Er zijn 80 film uit 28 landen ingezonden. Nederland neemt niet aan het fes tival! deel. NEDERLAND 1 NTS 6.50 uur Pi po de clown 7.00 uur Nieuws 7.06 uur Olympische Winterspelen 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Olympische Winterspelen (kleur) 8.35 uur Socutera 8.40 uur Inburgeren 9.00 uur Bezeten van toneel; film 10.35 uur Zendtijd politieke party en: CPN 10.45 uur Laatste nieuws 10.50 uur Sluiting NEDERLAND 2 - AVRO 6.50 uur Pi po de clown 7.00 uur Nieuws 7.03 uur Vaders tegen wil en dank 7.28 uur Hier Parys Hier Jan Brusse 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur Peyton Place 8.45 uur Literaire ontmoetingen 9.30 uur Medische kroniek 10.15 uur Laatste nieuws 10.20 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 Trammelant in Loeren aan de Hor Martha Argerich, piano Abominabele kleuren Tweeduuster moest wijken voor een discussie tussen Ro bert Kennedy, senator Mcgee en prof. Reischauer over Viet nam, maar de liefhebbers van het seriewerk mochten deson danks niet klagen, want er was ook nog De Dubbelspion en de Tros zond op Ned. I uit wat mr. Ed, mr. Terrific en Dangerman tot gevolg had. Ook de kleurenbezitters moch ten op het eerste gezicht niet klagen, want afgezien van drie series in kleur kregen zij ook nog Grenoble twee keer ge kleurd te zien. Die kleuren wa ren echter abominabel, wat vol gens de presentator te wyten was aan het feit dat Frankrijk zo eigenwijs is geweest een an der. eigen kleurensysteem te prefereren, dat nu eerst in Duitsland „vertaald" moest rorden in ons systeem, waarna iet pas naar Nederland kon ko- aien. Als het zo blijft, hoeft u voor deze winterspelen niet apart een kleurentoestel aan te schaffen Gesprek met de lieer 01 the ten In „Denk-beeld" h ad Joop van Tijn een gesprek met de heer Oltheten, hoofddirecteur van het Staatsdrukkerij- en uit geverijbedrijf. De heer Olthe ten staat bekend als een man. die alle „ins en outs" van het Nederlandse Dagbladwezen kent. Hij sprak op de manier waarop de Staatscourant wordt gedrukt: sober. om niet te zeggen monotoon. Misschien zou men, al* men tevoren zo iets kon zien aankomen, zo'n gesprek kunnen opfleuren met foto's, voorbeelden, pregnante uitspraken in letters op het scherm, etc. Want nu is ten onrechte de in druk blijven hangen dart. de heer VOOR WOENSDAG 7 FEBRUARI Hilversum 1. 402 m. NCRV: 18.00 Gewijde zoekprogir. De Israëlische minister van De fensie Da jan heeft gisteren in Jeru zalem verklaard dat de toekomstige grens van Israël ook de Jordaanse gebieden ten westen van de Jor- daan moet omsluiten. Een Israë lisch-Jordaanse statenbond acht de minister in de toekomst mogelijk. Buitenlandse Zaken heeft meege deeld geen aandacht te schenken aan het plan van president Tito van Joegoslavië voor een oplossing van de crisis in het Midden-Oosten. Ti to's voorstel behelst een gedemilita riseerde zone langs de grenzen die voor de juni-oorlog bestonden. President Arif van Irak is giste ren voor een vierdaags bezoek in Frankrijk aangekomen. Het voor naamste onderwerp van zijn ge sprek met de Franse regering be treft de mogelijke levering van Mi- rage-jachtbommenwerpers. Sinds de jongste oorlog in het Midden-Oosten bestaat een verbod op levering van de vliegtuigen aan landen in het ge bied. ver- 18.30 Nws. en weer- Act. NRU19.00 Open baar Kunstbezit. 19.10 Gastcollege: De mogelijkheid van leven op andere pla neten. lezing. 19.50 Concert: I. Om- roepork.: mod. muz.; II. Sopraan en piano: klass. en mod. liederen; III. Omroepork en zangsoliste: klass. ge wijde muz. 21.30 Wie ls mijn naaste: Asoclalen, klankbeeld. 21.50 Franse chansons. 22.05 Spiegel van België: een progr. in samenwerking met de BRT. NVSH: 22.20 Sextant, radioweek blad van de NVSH. NRU: 22.30 Nws. 22.40 X, een sprong in het duister. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2. 298 m. VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitz. van de V.VD. 18.30 Stereo: Licht instr, en voc. ensemble met zangso list. 18.55 Stereo: Tango rumba-orkest met zangsolisten. 19.30 Nws. 19.35 Strijkkwartet: mod. muz. 20.00 Waar de wijsjes zijn; liedjes van overal. 20.25 Vragenvuur: een bekende Nederlan der beantwoordt vragen van Jonge men sen. 20.45 Gypsl, een musical. 21.25 Trammelant ln Loeren aan de Hor: radlof eullleton. 21.50 Kunstmatige Inseminatie bij de mens, doe. progr. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.50 Olympische Winterspelen 1968. 23.00 Planorecital: klass. muz. 23.55-24.00 Nw6. )ver de 4e HJn) van 18-20 uur. Girona aimada (Bou) Cobla Mara- vella o.l.v. Luis Ferrer. L'Empor- da José Vlader La sardana de les ipon- ges (Morera) id. Record de Callela (Bou) Cobla Maravella. Ball de Rams (Augé) Ensemble Juan Maria Arago- nés. Les fulles seques (Morera) Poli- fónica de Gerona. Torroella Vlva. Vel- !a (Bou) Cobla Maravella. Somni (Fer rer) Capvespre (de Clercqu) Polifónl- ca de Gerona. Rossa bonica (Ros) Co bla Maravella. Steel guitar rag (Tra vis) Rose room (Williams) Tigerrag Idaho (Stone) Guitar boogie (Smith) St. Louis blues (Handy) Alvino Rev I feel better all over (Rogers) Simon Crum. Will we start it all over again (Thompson) Hank Thompson. It's all over now (Killen) Hylo Brown. Keep dreaming (Collins) Tommy Collins. Forget the past (Young) Faron Young. Put me on the trail to Carolina (Del- more) The Louvln Brothers. Lonely lit tle world (Howard) Jean Shepard. Come back little Pal (Hall) Roy Acuff and his Smoky Mountain Boys I can't go on this way (Rose) Ferll'n Hus ky. Red mud (Hollingsworth) Sonny James. All the things you are-What Is this thing called love-That old black magic-Flamenco-La Maricutana-So In love-Thank Heaven for little girls-Wal- tlng for the Robert E. Lee Orkest Har ry Marshard. I want a big butter and egg man'(Venable) New Orleans (Car- mlchael) Basin Street blues (Williams) That's a plenty (Pollack) Bobby Hac- kett, Matty Matlock, Jack Teagarden, Abe Lincoln, Nappv Lamare. Don O- wens, Nick Fatool, Phil Stephens. Stomping waltz (Krupa) I love you (Thompson) Take the ..A" train (Strayhorn) Misty (Garner) I'm get ting sentimental over you (Bassman) Flying home (Goodman) Gene Krupa, Charlie Ventura. Nabll Totah. John Bunch. VOOR DONDERDAG 8 FEBRUARI Hilversum 1. 402 m. KRO: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord. 7.15 Badinerle: klass. platenpro- Sramma. (7.30 Nws.; 7.32 Act.; 7.55 verweging; 8.00 Nws 8.30 Nws. 8.32 Voor de huisvr. (9.35 Waterstanden). 9.58 Marktber. voor schippers, NRU: 10.00 Wat heeft dat kind?, pedago gische lezing. 10.20 Stereo: Muz. uit de Barok (opn.) KRO: 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken. NCRV: 12.00 Stereo: Lichte -gr.muz. 12.27 Med. voor land en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Act. 12.50 Variant: radio-snelbuffet. 13.30 Ste reo: Over de Band: licht gevar. muz.- progr. (opn.). 14.30 Stereo: Amster dams Planokwartet en solisten (opn): mod. muz. 15.00 Herv. godsdienstige ultz. NRU: 15.30 Banden met het ver leden. klankbeeld. 15.45 Spel: kroniek voor creatieve vryetydsbesteding. 16.00 Nws. 16.02 Nickel - Odeon: progr. over film en filmers. 16.50 Spelen met taal. 17.00 Stereo: Voor kleine bezetting: klass en mod. kamermuz. NCRV: 17.45 Sportaot. Oltheten niet veel interessants te vertellen had en dat was na tuurlijk niet zo. Ook interessant was het genoemde gesprek over Vietnam, dat overigens al voor de laatste Vietcongoffensieven gehouden werd. Het was dus wel actueel, maar net niet actueel genoeg. Robert Kennedy zei op nieuw voorstander van onder handelingen te zijn, omdat al ternatieven ontbraken. Opvoe ring van het oorlogsgeweld noemde hij hoogst ongewenst, terugtrekken van de Amerikaan se troepen eveneens. Bleef over onderhandelen met aan de ro de tafel: Amerika, Zuid-Viet nam en de Vietcong. Wel waar schuwde hij dat met de onder handelingen het ergste nog niet voorbij zou zijn. In een ingelast interview met generaal Clark die indertijd de onderhandelingen voerde tijdens de Korea-oorlog, werden we er aan herinnerd dat die onderhandelingen (van 1951 tot 1953) twee jaar geduurd had den en dat de Amerikanen, die in totaal 33.000 doden te be treuren hadden in die oorlog, meer dan de helft ervan (18.000) verloren tijdens die onderhande lingen. Er vonden tot 557 ont moetingen plaats, herinnerde ge neraal Clark zioh en hü her innerde zioh ook dat de onder handelingen, na drie maanden opgeschort te zijn geweest, pas op verzoek van de Noord-Korea- nen werden hervat, nadat de Amerikanen links en rechts alle strategische doelen van de vij and hadden platgebombardeerd. Tweede Kamer De avond werd in stijl beslo ten met de debatten in de Twee de Kamer over de oorlog in Viet- man. Zelfs werd het even span nend toen minister Luns weiger de een direct antwoord te geven op een directe vraag, afkomstig van verschillende afgevaardig den. Meer hierover leest u onge twijfeld in de krant. Wij be treurde t dat de televisiekijkers niet ook nog even te horen kre gen hoe de afgewezen Kamerle den op minister Luns' weige ring hadden gereageerd. Hilversum 2. 298 m. AVRO; 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gr.muz. VPRO: 7.55 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Radiojourn. 7.20 Stereo: Lichte gr muz. (8.30-8.35 De groenteman.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Stereo: Klass. kamermuz. 9 40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen: populair ver- zoekplantenprogr. (11.00-11.02 Nws). 11.55 Beursber. 12.00 Stereo: Pianore cital: seml-klass. en mod. muz. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw.' 12 30 Mod. platteland. 12.35 Toppers van toen: lichte gr .muz. voor oudere luiste raars. 13.00 Nws. 13.10 Radiojournaal. 13.30 Stereo: Mezzo-sopr en piano: mod. liederen. 14.00 Stereo: Omroep orkest: mod. muz. 14.40 Het wezen en de schijngestalten van Slmenon. le zing. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 Stereo: Planorecital: klass. en Koorzang. 17.00 Ama- Hilversum 3. 240 m. en FM. NCRV: 9.00 Nws. 9.02 Voor de zie ken. 9.30 Lichte lnstr. muz. 10.00 Nws 10.02 Muz. bij de koffie. (1100 Nws).' NRU: 12.00 Nws. 12.02 Platenkeus: Bekende Nederlanders op het gebied van de ernstige muz. kiezen lichte gr - platen. KRO: 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.07 T.N.T.: knalmuz. 14 00 Nws. 14.02 Netty Rosenfeld. 15.00 Nws 15.02 Where the action ls. 16.00 Nws. 16.02 lORRRRrrrrr: platenshow. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.07-18.00 Verzoekplaten- Progr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 18.15 Olympische Winterspe len: skiën. 18.40 Olympische Winter spelen: Ned. commentaar. 18.50 Plpo de clown. NTS: 19.00 Journaal. VARA: 19.06 De Oekraïne, doe. rondom 2 ste den van de Sowjet Unie NTS: 20.00 Journaal. NTS: 20.20 In kleur: Film- verslag Olympische Winterspelen. VARA: 20.35 Achter het nws 21.00 Voordracht. 21.05 Op een zondag ln de zomer. TV-spel. 22.10 Hadlmassa. show- progr. NTS: 22.55-23.00 Journaal. Nederland II NTS: 18.50 Plpo de clown NTS: 19.00 Journaal. 19.03 Van gewest tot gewest 19.25 Olvmplsche Winterspelen 20.00 Journaal. KRO: 20.20 Mijn broer en lk. TV-feullleton. 20.55 Wie het eerst komt (Wer zuerst kommt), ge filmd TV-spel. 21.20 Gamma: weten schappelijk loumaal. CVK/ IKOR: 22.00 Dichterbij Deutro - Jesaja. NTSt 22.30-22.35 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5