Vrijzinnige signatuur blijft gehandhaafd Groot Serafin opera - dirigent -89- overleden Aanklachten -rel? in •ally Arturo Toscanini ontdekte hem T umult bijHooggeëerd publiek' door Theater NtfTDAö 5 FEBRUARI 1 LEIDSCH DAGBLAD Statuten VPRO ivorden herzien (Van onze Hilversumse correspondent) De VPRO zal de VPRO blijven, zo heeft het algemeen be- ïur van deze omroep na twee opeenvolgende zaterdagen j-gaderen (27 januari en 3 februari) unaniem besloten. Daar- [e is dan aan een dringende positiebepaling voor de VPRO (daan. De vrijzinnige signatuur blijft gehandhaafd, maar zal Q de normen van deze tijd worden getoetst. 0 sullen lil de eerste plaats de juten van deze omroep, daterend 1927, worden herzien. Het alge- In bestuur heeft het dagelijks be- lr opgedragen om in de bestuurs- jadering van 2 maart met een fstel te komen voor het instellen een commissie, die de statuten moeten herzien. Dichter Gerard Den Brabander 67 - overleden I het Binnengasthuis te Amster- I ia gister op 67-jarige leeftijd de iter Gerard den Brabander over- B. prtrd den Brabander (pseudo- tran Jan Gerardus Jofriet) Is op mi 1900 in Den Haag geboren. Aafjes, Achterberg en Vasalis |>orde hij tot de bekendste dich- Tsn de generatie die omstreeks i In de literatuur aan het woord men en zich aanvankelijk groe fden om het tijdschrift „Crite- tt", dat ln 1939 te Amsterdam 1 opgericht. Van zijn bundels zijn noemen „Cynische portretten", lier", „Opus" en Drie op perron" (in samenwerking met i Hattum en Hoornik)„De stenen |naar", „Parijse sonnetten" en I holle man". Belangrijk fis dat de reeds be staande uitgangspunten voor het pro- grammabeleid door de VPRO opnieuw en zeer ruim zijn geformuleerd. Una niem werd met de bedoelingen van het beleid ingestemd: de VPRO stelt zich ten doel op basis van Evange lie en humanistische cultuuropvattin gen radio- en televisieprogramma's te verzorgen, dfie het de luisteraars en kijkers mogelijk maken zich een beeld te vormen van wat er leeft in geloof, maatschappij, geestelijk leven en cultuur. De programma's beogen een oriëntatie op deze gebieden. De VPRO wijst een dogmatische houding in godsdienstig, politiek en cultureel opzicht af. Deze omroep be schouwt het als een van zijn belang rijke opdrachten informaties te ver strekken en informatie te verdiepen. Bovenstaand© formulering zal door het bestuur nader worden uitgewerkt. Structuur Het dagelijks bestuur ls uitgebreid tot zeven leden Nieuwe leden zijn mr. E. Kuylman, H. Schaafsma en prof. dr. P. Smits. Dit dagelijks be stuur zal in de in mei te houden ver gadering van het algemeen bestuur een voorstel indienen tot herziening van de bestuurs- en organisatiestruc tuur van de vereniging. Dit voorstel zal na behandeling in het algemeen bestuur worden voorgelegd aan de algemene ledenvergadering, die half juni zal worden gehouden. Tenslotte heeft het algemeen be stuur besloten tot de aanstelling van een bestuursgedelegeerde, die in het bedrijf beslissende bevoegdheden heeft. Als zodanig zal voorlopig optre- treden de waarnemend voorzitter, dr. K. H. Roessingh. Zoals bekend werd enige weken geleden één der VPRO- I directeuren, de heer H. J. Mulder, be kleed met beslissende bevoegdheden, I waarvan hij onder meer gebruik maakte door de laatste aflevering van i Hoepla voor vertoning af te keu- ren. madese minister ontra De Gaulle '{«mei hij zijn naam niet noem- heeft de Canadese minister van ilandse Zaken Martin, presi- De Gaulle van Frankrijk laten zich met zijn eigen zaken te iien. In een rede in Vancouver de Canadese eenheid zinspeelde op een buitenlands staatshoofd, rióh gemengd had in het Cana- i probleem van Quebec. De laatste inden zijn er pogingen gedaan dit probleem van buiten af te jelen, zei Martin. Men mengt zich otize zaken. Als minister van Bui- llandse Zaken wil ik heel duide- stellen, dat wij, hoe moeilijk ons jbleem ook is, dit zullen kunnen ossen en dat we dit kunnen doen tder dat een staatshoofd van een ander land ons vertelt hoe we on- zaken moeten regelen en hoe we probleem moeten oplossen. In Covant Garden dirigeerde hij in 1909 voorstellingen van „La Bohè me4', .Carmen", >rLa Gioonda" en „Tosca". In 1913, 'tijdiens een Italiaans sei zoen aan de Parijse opera, dirgeerde hij opera's met de grote tenor En rico Caruso, alsmede de Parijse pre mière van Boito's „Mephistoteles". In datzelfde seizoen dirigeerde hii een reeks concerten in Queens Hall in Londen en voorts in datzelfde jaar verscheidene uitvoeringen van Opera van Madrid. Zijn laatste voorstellingen voor hii zioh terugtrok vonden plaats in 1946 Tullio Serafin, een van de grote Italiaanse orkestleiders, die de orkesten van de Scala te Milaan, de Parijse Opera, Covent Garden te Londen en de Metropolitan te New York heeft dirigeerd, is op 89-jarige leeftijd te Rome overleden. Hü was op 8 december 1878 nabij Hij trok de aandacht van de grote Venetië geboren en begon zijn mu- I dirigent van de Scala, Arturo Tos zikale loopbaan in het orkest van de canini en werd in de volgende jaren Scala, dat hij in 1898 voor het. eerstherhaaldelijk uitgenodigd om in het toen de „Maggio Musical" te Flo- dirigeerde. grote theater opera's te dirigeren, 1 renoe dirigeerde. Later dirigeerde hij de orkesten van de Parijse opera en van Covent Garden. In 1913 werd hij dirigent van de Arena-Opera te Verona. Hij verliet Verona om aan de Co- Ion te Buenos Aires te dirigeren (van 1914—1916). Aan de Metropolitan Opera te New York dirigeerde hij van 1924 tot 1934, toen hij naar Ita lië terugkeerde om opnieuw aan de Scala en de Romeinse Opera te di rigeren. In 1946 trok Serafin zich terug. Op elfjarige leeftijd was Serafin uit zijn geboorteplaats Rottanova Caverzera bij Venetië naar Milaan gegaan om aan het conservatorium aldaar viool te studeren. Toen hjj nog geen twintig was be gon hy in het wereldberoemde or kest van de Scala te spelen en toen hjj dit in 1898 voor het eerst diri geerde, had hü nog niet eens zijn einddiploma van het conservatorium behaald. De jazzliefhebbers hebben hun hart zaterdagnacht weer kunnen ophalen tijdens het nachtconcert Ella '68 in het Concertgebouw in Amsterdam, waar de Amerikaan se negerzangeres Ella Fitzgerald een volle zaal twee en een half uur lang wist te boeien. Zij werd begeleid door de pianist Tee Car son, de bassist Keter Betts en de drummer Freddy Waits. Podium door jongeren bezet (Van onze correspondent) De generale repetitie van „Hooggeëerd publiek" door „The ater", zaterdagavond in de Maastrichtse schouwburg, is een janboel geworden toen 40 jongens en meisjes onder wie stu denten van de Maastrichtse Toneelacademie het podium bezetten omdat ze de in de tekst vervatte scheldpartijen aan het adres van het publiek niet langer slikten. „Hooggeëerd publiek" (Publikumbeschimpfung van Peter Handke) gaat vanavond in Nijmegen in première. Brandpunt-reportage over ögelijke knoeierijen van de ,Merlandse equipes in de 2o^lly van Monte Carlo in 1964, ajeen muisje dat verscheidene (artjes dreigt te krijgen. Fred van der Vlugt, maker van het !RO-programma „Wereld op wie- i". en een van de personen, die de Brandpuntreportage in een gelachtig daglicht werd gesteld, eft ln het door hem geredigeerde ld .Autovisie" een felle aanval laan op de privé-rijder Oscar Ro- iblatt, de man, die de vermeende ,ng <ude onthulde De heer Ro- ïblatt zou nu de bedoelng hebben heer Van der Vlugt aan te kla- h wegens smaad en laster )ok de KRO houdt rekening met 1 proces, dat door Fred van der igt en Maarten van Wamelen (de r Brandpunt aangevallen leider i de Nederlandse équipe) moge- tegen deze omroep zal worden gespannen. Fred van der Vlugt l ook een klacht bij de Raad voor linalistiek tegen de maker van de lortage, Hans Zoet, overwegen. 5e redactie van Brandpunt is wei- J - Ite spreken over de wijze, waarop heren Van der Vlugt en Paul eenbergen jr. (regisseur van „We- Hd op wielen") zich de reportage, e beiden door hun verblijf in Monte Ho nog niet hadden gezien, heb- h laten voordraaien. Een „cutter" ug de NT"g werd namelijk buiten Wetenschap van Brandpunt op- toht gegeven de film uit het door 'KRO gebruikte gedeelte van het T8-archief te halen, waarna de he rn to Van der Vlugt en Steenbergen zich de film lieten voordraaien en er, naar verluidt, ook een duplicaat van hebben laten maken. De Brandpunt-redactie, die over weegt om hierover een klacht bij de VPRO in te dienen, vindt dit een zeer onbehoorlijke manier van doen. „Als men ons gevraagd had om de film te zien, hadden we dat graag ge daan". Twintig minuten voor het einde brak het tumult los, zoals 's middags in een van de stamcafé's van de to neelstudenten was afgesproken. Het werd al rumoerig in de zaal na een van de (gekuiste) scheldpartijen aan het publiek in de tekst van het stuk. De jongeren onder de toeschouwers stormden het podium op, strooiden er vuilnisemmers leeg en hielden er een „zitstaking". Ze drongen de acteurs volledig tot achter de coulissen terug. Regisseur John van de Rest staakte de voorstelling nadat de acteurs nog tweemaal tevergeefs hadden getracht weer aan het woord te komen. In het Microtheater „De Coen- dersborg" te Groningen treedt 'n orkest uit 'n orkest uit' orkest op: 't kamermuziekensemble „Fidium Cantus", gevormd door strijkers uit het „Ritmisch Strijkorkest", dat op zijn beurt weer gevormd wordt door leden van het Noorde lijk Filharmonisch Orkest. „Fi dium Cantus", dat slechts zelden optreedt door andere verplichtin gen van de musici, icordt geleid door Frits Smienk, die klarinet tist in het Noordelijk Filharmo nisch Orkest is. De musici zien het spelen van „lichte muziek" in de twee kleinere orkesten als een welkome afwisseling voor hun werk in het symfonie-orkest. Het eensemble is vanavond te horen en te zien op het tweede televisie net van 19.03 tot 20.00 uur. Auteur Willem del Geus overleden Te Eindhoven is in de nacht van zaterdag op zondag plotseling over leden de auteur Willem de Geus, pseudoniem voor Willem P. L. Spruit. I H*j bereikte de leeftyd van 68 jaar. Willem Spruit werd op 3 septem ber 1899 te Den Haag geboden. Hij liep, toen hij 14 was, van huis en begoin zijn loopbaan bij d'e Scheve- I ningse hartngvisseirij. Hij kwam op die grote vaart terecht en zwierf de wereld rond als stoker, steward, ma- broos, tenslotte als marconist op zeer vreemde schepen. Door het lezen van de bijbel en werk van D. H. Law- I renoe en Frank Harris ging een I wonderlijke wereld voor hem open, 'diie hem bracht tot het schrijven van korte zeeverhalen die in 1932 en 1933 in „De Groene Amsterdammer" ver schenen. Hij sloot zijn zeemansloop- j baan af als marconist op de zeesleep vaart en verbond zich toen aan het Fhilipsconoern. Zijn litteraire arbeid resulteerde in 1936 in de roman „Wilde vaart", die zeer de aandacht trok, twee jaar later gevolgd door de historische ro man „Piet Heyn". De Geus was een boeiend verteller die de zee en het schip centraal stelde in zün werk. Hij hield zich ver van valse roman tiek en wist steeds van de mens in zijn werk op zee een in alle opzich ten reëel beeld te geven, ook al om dat hij dit leven in al zün fasen kende als weinig anderen. Hij verzorgde o.a. de litteraire ru briek van het nautische tijdschrift De Blauwe Wimpel en werkte aan de samenstelling van de eerste Ne derlandse maritieme encyclopedie, een werk dat hij helaas niet heeft kunnen voltooien. Kort geleden kwam een verzame ling van zijn beste novellen uit on der de titel ,Het verloren schip". NEDERLAND 1 - AVRO 6.50 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.06 uur Kenmerk 7.32 uur AVRO's Sportpanorama 8.00 uur Journaal en weeroverzlcht 8.20 uur De Ronnie Tober-show 8.50 uur Duidelijk s.v.p.; politici a*n het woord 10.20 uur Laatste nieuws 10.25 uur Sluiting NEDERLAND 2 NCRV 6.50 uur Pipo de clown 7.00 uur Nieuws 7.03 uur Vanavond in Groningen 8.00 uur Journaal en weeroverzicht 8.20 uur 8.35 uur Promenadeconcert 9.05 uur De wagen naar Wenen; film 10.30 uur Dagsluiting 10.35 uur Laatste nieuws 10.40 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: Hilversum 1 8.30 uur Radio Kamerorkest 9.30 uur Belgisch Nationaal Orkest Hilversum 2 8.30 uur Jazz in actie 10.55 uur Metro's midnight music Lou van Burg Wat was dit weekeinde het belangrijkste moment op de te levisie? Het toespraakje dat Ed Hoornik aan het eind van het Vara-programma uitsprak naar aanleiding van het overlijden van Gerard den Brabander? De mededeling aan het slot van Signalement dat de film van Straub over Bach binnen af zienbare tijd door de Vara zal worden uitgezonden, hoewel gis teren pas de première plaats vond? De bevestiging van het feit dat „Eerste man" met Rien van Nunen als taxichauf feur het aankijken ten volle waard is, ook als het gegeven (zoals zaterdag) wat magerder uitvalt dan de voorafgaande ke ren? Of toch, ondanks alles, de terugkeer van de veelbesproken Lou van Burg, de man van het „buitengebeuren" en de gigan tische bouwsels, om zijn gasten piepkleine dingen te laten doen? Laten we voor het gemak even aannemen dat Ome Lou's „come back" een nationale ge beurtenis was en zijn show aan een nadere beschouwing onder werpen. Eerst hij zelf: hij ls wat dikker en grijzer geworden, maar vitaal is hij als vanouds, en nog altijd heeft hij zijn vol le aandacht bij alle verwikke lingen van zfjn show, met het gevolg dat hü zelfs niet veinst belangstelling te hebben voor het verhaal van de oude da mestweeling dat hem op zün verzoek verteld wordt. In prin cipe gaat het bü „een plus een ls een" om eenzelfde soort bln- nengebeuren als by' het Gulden Schot, maar wat niemand voor mogelük had gehouden werd zaterdagavond toch nog be waarheid: Lou van Burgs show ls (om het woord stupider niet te gebruiken) nog simpeler van opzet. Laten we even nagaan op welke manier de winnende tweeling tenslotte duizend vier kante meter Nederlandse grond wist te verwerven. Ze hoefden met zyn tweeën niet te weten dat in het rütje: Cals, Marü- nen. Luns, Drees en De Jong minister Luns de enige was die nooit minister-president is ge weest (zy dachten Drees!) en zü hoefden op een vertekende kaart ook niet te zien dat de Afsluitdyk ontbrak (hun ant woord was fout, maar werd goed gerekend) Bevreemdend was ook de pun tentelling. Met de ene vraag kon men büv. 40 punten verdie nen (wie krügt de meeste bal lonnetjes in de kist?) en met de andere vraag maar één punt. In de voorronde zat de vraag wat er fout was in de volgende scène, en dan kreeg Je twee Alkmaarse kaasdragers te zien met vierkante kazen I Wü zün een populair programma rüker geworden, dat niemand aan stoot zal geven. Jeanne van Kamp Van het NCRV-programma moet met zeer veel waardering gewag worden gemaakt van de eenvoudige reportage die Jan van Hillo en Jan Schaper (die voor een feilloze kleurenfilm zorgden) rondom de Nederlandse verpleegster Jeanne van Kamp In Karachi hadden gemaakt. Hoe noem je zoiets: onopge smukt, menselük, reëel, sympa thiek etc. Ook een Nederland se pater die daar werkt en met wie de protestantse Jeanne van Kamp voorbeeldig samenwerkt, kwam nog even in beeld. Wü kwamen overigens wat minder onder de indruk van de nage speelde discussie die op 9 augus tus 1944 plaatsvond tussen de redactie en de rondbrengers van Trouw, toen beslist moest wor den of Trouw zou worden opge heven waardoor misschien tien tallen gevangen medewerkers gespaard zouden blüven, of dat dit offer gebracht moest worden terwille van het onverzetteUjke doel. De Groningse wethouder Van Ruller (die evenals Smal- lenbroek en Bruins Slot op deze dramatische vergadering aan wezig was) zei na afloop dat hü weliswaar „diep en diep onder de indruk was maar dat het in werkelykheid toch niet zo emo tioneel was toegegaan". Signalement Van de zondag noemden wü ad .Signalement", weer eens een eigen werkstuk van Henk de By, dat büzonder nieuwsgierig maakte naar een totaal werk stuk van Straub, want de ge dachte: „Ik moet het eerst nog zien!" drong zich wel op na het zien van slechts twee fragmen ten. In Monitor kwam me vrouw Van Someren aan de beurt, nog altüd over de VPRO die zü vaak „liefdeloosheid" verweet. Byzonder goed was de reportage over de tegenherden- king van 35 jaar nationaal-so- cialisme in München, met o.a. een zeer sprekend en veelzeg gend interview met de crimino loog en detectiveschrüver Frank Arnau, dde zei dat als ec iets mis zou gaan, de „joden, de fietsers en de SPD" wel weer de schuld zouden krügen. VOOR MAANDAG 5 FEBRUARI Hilversum 1, 402 m 18.00 Koorzang' 18.20 Uitzending v. d P.S.P. 18.30 Nws. en weerpraatje. lé.45 Act. 19.00 Op de man af, praat je. 19.05 Muz. en dienst: A. Kerkorgel concert: klass. muz.; B. Radio Dubbel- kwartet: mod. geestelijke liederen. 19.30 Stereo: Muz. rond de klok van achten: gev. muz.progr. 20.05 Stereo: Metropo- le-orkest: amusementsmuz. 20.30 Ste reo- Radio Kamerorkest en solist: mod. muz 21.15 Honger of overvloed?, klankbeeld. 21.30 Belgisch Nationaal orkest (opn.): mod. muz. 22.15 Lite- rama: radiokroniek over boeken, schrij vers en toneel. 22.30 Nws. 22.40 Avond overdenking 22.50 Stereo: NCRV-Vo- caal-ensemble: mod. liederen. 23.15 Vertolkers beluisterd, muzikale lezing. 23.55-24.00 Nws. Hilversum 2, 298 m AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Radiojour naal. 18.25 Ik verbind u door 'n praatje. 18.30 De tafel van (half) ze ven: gev. progr. (19.08 Paris vous par- le). 192-.350.05 RVU: Waaruit bestaat de verhouding van Nederland tot de Ned. Antillen?, door H. Dennert. NRU 20,05 Joods progr.: Jeruzalem, stad van goud, stad van steen: klankbeeld. 20.30 Jazz ln aktie: Jazzmuz. 21.00 Musonet- te: licht progr. 21.30 Von armen B.B.: klankbeeld gewijd aan Bertolt Brecht. 22.00 Stereo: Lichte orkestwerken en koorzang (gr.). 22.20 Bouw een huis: progr. van de Bond zonder Naam. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Stereo: Metro's midnight Music: gev. muz.progr. 23.55- 24.00 Nws. (Over de 4e lü") van 18-20 uur. Sir Edward Elgar. „The Dream of Gerontlus" (le deel: 39 min.), (2e deel 59 min.). Janet Baker, alt; Richard Lewis, tenor: Kim Borg, bas; The Hal- lé Choir; The Sheffield Philharmonic Chorus (o.l.v. Eric Chadwick); The Ambroslan Singers (o.l.v. John Mc Carthy); The Hallé Orchestra; Diri gent Sir John Barbtrolli. VOOR DINSDAG 6 FEBRUARI Hilversum 1, 402 m NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Het levende woord, 7.15 Londens Philharmonlsch Orkest (gr.)klasa. muz. 7.30 Nws. 7.32 Act. 7.45 Stereo: Volksmuz. uit Ita liaanse bergstreken. 8.00 Nws. 8.10 NORV-lied. 8.13 Stereo: Gewyde muz. (gr.). 8.30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw. 9.15 Radiokoor: klass. geestelijke liede ren. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolra dio. 10.00 Theologische etherleergang. 10.35 Stereo: Gitaar-recital: klass. en mod. muz. 11.00 Nws. 11.02 Voor de zieken KRO: 12.00 Van twaalf tot twee: 'gev. progr. (plm. 12.23 WIJ van het land; 12.27 Mededelingen voor land- en tuinbouw; 12.30 Nws.; 12.40 Act.). 14.05 Schoolradio. 14.30 Pizzica to: muzikaal middag-magazine. (16.00- 16.02 Nieuws). 17.00 Overheids voorlichting: De ontwikkeling van de Bovenwindse eilanden. Vraaggesprek van Raymundo Debrot met gezagheb ber J. J. Beaujon. 17.10 Voor de kin deren. 17.50 Samenvatting openingsce remonie 10e Olympische Winterspelen te Grenoble. Hilversum 2, 298 m -— AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram muz. VPRO: 7.55 Deze dag. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Ra diojournaal. 8.20 Lichte gram .muziek. (8.30-8.35 De groenteman). 8.50 Mor genwijding. 9.00 NRU: voorbeschouwln- Olymplsche Winterspelen 1968 In Gre noble. 9.40 Koormuz. uit de Middel eeuwen en Renaissance. AVRO: 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitami nen: populair verzoekplatenprogram- ma. (11.00-11.02 Nws.). 11.55 Beurs- ber. 12.00 Stereo: Blokfluit, fluit, fa got. viola da gamba en clavecimbel klass. en mod. muz. 12.27 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Overheidsvoorlichting: Uitzending voor de landbouw. 12.40 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.10 Radiojournaal. NRU- 13.30 De Lichte Muze belicht: muz. van Ne derlandse componisten. 14.25 Rostrum of composer Internationaal forum met mod. muz. AVRO: 15.00 De ver dwenen koning, hoorspel. 15.47 Stereo: Sopraan en plano: mod. liederen 16.00 Nws. 16.02 Stereo: Viool en plano: klass. en mod. muz. 16.25 Voor de Jeugd. 17.15 Dixle-Tlme. 17.30 Tussen 10 plus en 20 min: lichte gram.muz. voor de tieners. Hilversum 3, FM en 240 m VARA: 9.00 Nws. 9.02 NAR: Onze Nederlandse Artiesten Revue op de plaat. 10.00 Nws. 10.02 Klink - klaar, zonder nonses. (11.00 Nws.). 12.02 Zor- ro: progr. voor tieners. 13.00 Nws. 13.02 Ekspres: gev. platenprogr. (14.00 Nws.). 15.00 Nws. 15.02 Er - Jee Em - Drie. 16.00 Nws. 16.02-18.:: Mix: licht platenprogr. (17.00 Nws.). TELEVISIEPROGRAMMA'S NEDERLAND I NTS/NOT: 10.20-12.00 Schooltelevl- 18.00 Olympische Winterspelen. ker, TV-feuilleton. 19.30 In kleur: Mr. Terrific: Harley and the killers, NTS: 20.20 Eurovisie: In kleur: Olym pische Winterspelen. TROS; 20.35 Klei ne mensen hebben grote wensen. 21.00 Danger Man, TV-feuilleton. 21.50 Filmverslag van de Ralley van Monte NTS: 18.50 Plpo de clown. 19.00 Journaal. 19.03 De Verrekijker, Inter nationaal jeugdjournaal. 19.15 Van ge west tot gewest. 19.35 In kleur; De 21e eeuw: De natuur staat model (CBS- prod.). 20.00 Journaal. NTS: 20.20 In kleur: Dubbelspion: Myn schoonzoon, de dief, TV-feullleton. 21.10 Denk- Beeld: ontmoeting met personen en groepen. 21.50 Tweeduuster: Het vi sioen van de genadeloze luitenant. TV- feullleton. 22.15-22.20 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 5