GRIEP? Wilson zwaait morgen met een scherpe bijl Herseii-vluchl is omkeerbaar Lonen via de postgiro naar vakbondsbanken Twee vergaderingen van nijverheidsleraren FiFAX Onthulling in Lagerhuis van de crisismaatregelen Aspirine helpt snel en urenlang... 9ÊÊ VERWARRING IN UTRECHT HAAGS AGEND' Pro en contra Neem alles maar MET EEN ENKEL WOORD LEIDSCH DAGBLAD Zes studenten slachtoffers van Isd-gebruik I Zes jonge studenten aan de uni versiteit van Pennsylvania zijn blind geworden doordat zij na het gebruik van lsd te lang in de zon hadden gekeken. De jongemannen waren in de lente van het vorige jaar in een roes na het gebruik van lsd op het gazon voor de universiteit gaan lig gen om de zon te bewonderen. Enige I uren later waren zy door ongeruste vrienden blind aangetroffen. Er is geen hoop dat de studenten ooit weer zullen kunnen zien. De na tionale gezondheidsdienst heeft eerst in november van deze ongelukkige ge beurtenis kennis genomen. Er is nu een onderzoek gaande naar andere gevallen van blindheid, die toege schreven kunnen worden aan het ge bruik van lsd. MAANDAG 15 JANUAfy/ ADVERTENTIE (Van onze Londense correspondent) Dit wordt misschien wel de meest dramatische week in de naoorlogse Britse politiek. Een week, waarin Engelands ro mantische droom van een roemrijk verleden eindelijk ge confronteerd wordt met het harde realistische heden. Hui verend wacht men op het uur van de afrekening, wanneer morgen premier Wilson een ademloos Lagerhuis het pakket crisismaatregelen zal aanbie den. Pas enkele uren tevoren zullen de touwtjes om dit wei nig plezierige verrassingspak ket, waarin nog voortdurend dingen worden bij- en uitge pakt, worden dichtgeknooot. De regering zal er, naar zij dapper beweert, zonder iemand te ontzien met de bij] financieel op inhakken omdat het land al jaren op te grote voet heeft geleefd en sinds de oor log vrijwel alle Britse regeringen te veel hooi op hun vork hebben geno- men. Het doel van de maatregelen is tweeërlei. In de eerste plaats moet er voor gezorgd dat de devaluatie van het pond sterling geen slag in de lucht is geweest. Daartoe zal op de korst mogelijke termijn de koopkracht met tenminste 300 miljoen pond dienen te worden verminderd met als oogmerk de export te bevorderen ten koste van het binnenlandse verbruik. In de tweede plaats zal, met het oog op de beknotting van de rege ringsuitgaven, op de lange duur de overzeese defensie zo niet de gena deslag ontvangen, dan toch belang rijk worden afgekapt en het reeds lang aan de gang zijnde inkrimpings proces aanzienlijk worden versneld. In grote lijnen heeft het kabinet na discussies, die nu al acht dagen duren, overeenstemming bereikt, maar het touwtrekken over details zal tot het laatste ogenblik voortdu ren. De defensiemaatregelen eisen een hartbrekende beslissing, omdat zij de onmiddellijke veiligheid van Malei sië, Singapore. Australië en Nieuw- Zeeland bedreigen en dwars ingaan tegen de Amerikaanse lijn, welke Wil son evenals zijn conservatieve voor ganger McMillan inzake de Britse overzeese verbintenissen zolang heeft trachten te volgen. Omdat de con frontatie tussen Maleisië en Indone sië voorbij is en de algemene toe stand op het schiereiland van Malak- ka gestabiliseerd is, meent Engeland het risico van een spoedige evacuatie te kunnen nemen. Maar president Johnson verwijt Wilson, dat hij om Labours linker vleugel te paaien in zake de besnoeiing van de sociale voorzieningen, op defensiegebied ver der zou zijn gegaan dan strikt nodig is. De Verenigde Staten, die aan één wespennest genoeg hebben, voelen er om politieke en economische redenen niet voor de Britse defensielast in zuld-Azië over te nemen. Bovendien zyn de Amerikanen in de traditione le Britse gebieden zoals Singapore niet welkom. Maar zij maken zich speciaal ongerust over een eventueel gehaast Brits vertrek uit de Perzi sche Go1', waar de Britse bases juist zouden worden uitgebreid wegens de levensgevaarlijke Midden-Oosten en elders, beschouwt Amerika de Brit ten als nuttige buffers, die een rechtstreekse confrontatie tussen de Verenigde Staten, de Sowjet-Unie en China met alle onheilspellende ge volgen vandien verhinderen. Het goede dat de jongste Engelse crisis heeft voortgebracht, is dat er sinds de devaluatie en de benoeming van de altijd tegenover Wilson scep tische gezinde Roy Jenkins tot kan selier van de schatkist een einde is gekomen aan Wilsons autoritair, naar het presidentiële neigende be leid, dat nog versterkt werd door zyn te grote steeds weer tot teleurstel lingen leidende zelfverzekerdheid. Voor het eerst heeft Wilson door po litieke noodzaak gedwongen, met de rest van het kabinet de details vai de nieuwe maatregelen uitgewerkt. Boekenbal dit jaar in liet „Stedelijk" Het „roemruchte boekenbal" dat in de loop der jaren in Amsterdam verhuisde van Stadsschouwburg via Concertgebouw naar de RAI, zal dit jaar in het „Stedelijk Museum" wor den gehouden. De RAI bleek al volgeboekt, toen de boekencommissie met de lange naam kwam bespreken. Het Stede De premier van Singapore, Lee Koean Yew rechtsheeft in Londen een gesprek gehad met de leider van de conservatieveop positie, Heath, in verhand met de dreigende terugtrekking van En gelse troepen uit Zuidoost-Azië, waarover de staatsman uit Singa pore zich ernstig ongerust maakt. Europa kan niet alleen de „her- senvluoht" naar de VB. intomen, maar zelfs ten eigen bate uit dat land geleerden aantrekken, staat in een rapport van de Organisatie vooi Economische Samenwerking en Ont wikkeling over de beleidslijn inzake de wetenschappen van de V.S. „Europa beschikt over een aantal voordelen waardoor het een tegen offensief tegen de hersenvluoht kan ondernemen, mits het een of twee grote nadelen opheft. Er zijn talrijke jonge Amerikaanse geleerden, dik wijls van de eerste rang, die zich niet helemaal gelukkig voelen in de wetenschappelijke kringen van hun land. Er zijn ook vele geleerden die aangetrokken worden door het in tellectuele, literaire en artistieke le ven in het algemeen in Europa, en grote waardering hebben voor de historische steden en nationale cul turen. Nog niet zo lang geleden werd Europa door sommige van de beste schrijvers en kunstenaars uit de V S. uitgekozen om er te werken. De aantrekkingskracht die Europa op hen heeft gehad zou zich even goed btj geleerden kunnen doen geiden' Als de ,twee grote nadelen" noemt het rapport de financiële vooruit zichten voor de Europese geleerden, die op Amerikaans peil gebracht zouden moeten worden, en het ver beteren van de structuur van de loopbanen voor geleerden, die soe peler zou moeten worden en voor aanstaande mensen in staat zou moeten stellen posten met grotere verantwoordelijkheid en beloning te bezetten. Nieuw ruimtepak De Amerikaanse astronaut James Irwln heeft zaterdag een geheel nieuw ruimtekostuum beproefd. Het pak bleek geheel aan de gestelde verwachtingen te voldoen en is zon der verdere proeven aangenomen als de nieuwe kledij voor toekomstige astronauten. Het pak is vervaardigd van glas fiber inplaats van nylon, zoals het nu verouderde model. Door het glas fiber zullen de astronauten beter beschermd zijn tegen brand. MAANDAG Stadhuis. Gemeenteraad 7.30 uur na middag Zuiderkerk: Mij. voor Toonkunst. Recital Erna Spoorenberg. 8 uur nam Schouwburg: K en O. Optreden van Wlm Sonneveld en Ina van Faas- Bejaardencentrum „Rijn en Vliet" Voorlichtingsbijeenkomst „Goed wo nen". 8 uur nam. Victor Tretiakov (viool). Eenvoudiger systeem van sparen (Van onze Haagse correspondent) De drie vakcentrales willen via hun eigen vakbondsspaar banken en de postgiro voor hun 1,3 miljoen leden ook de mo gelijkheid openen voor de nieuwe vormen van loonbetaling. De postgiro zal dan tegoeden kunnen overboeken naar de rente- gevende leden-rekeningen van de vakbondsbanken, op dezelfde manier waarop zij dit reeds doet naar de Rijkspostspaarbank. De algemene procuratiehouder van i moeten leiden tot de meest doelma- de Algemene Spaarbank voor Neder- tige loonbetaling en spaarmogelijk- land INW), de heer P. Tolman, heden voor d'e vakbondsleden, zegt dat de gehele vakbeweging I Ook voor de werkgevers, die nu lijk Museum" biedt echter plaats aan j staat achter de actie, die van de loonbetalingen doen via meer ban- maar 400 bezoekers. Hierdoor zal het banken is uitgegaan. De samenwer- i ken, zpu de girobetaling van de lo- bondskringen heeft men echter festijn voor de eerste maal een echt king met de Postcheque- en Giro- nen en salarissen eenvoudiger zijn. signaleerd, dat de banken van de on deel dat de leden over eigen giro rekeningen gaan beschikken. Daar door zou de contributie-inning ge makkelijker verlopen. Nu steeds een groter deel van de lonen eens per maand wordt uitbe taald. verwacht de heer Tolman groot succes. Het sparen wordt door dit systeem vereenvoudigd. Het num mer van de spaarrekening bij de vakbondsspaarbanken zal hetzelfde zijn als het gironummer, De vakbondsleden blijft de vrije keus tussen dit systeem en dat van de commerciële banken. In vak- schrijversbal worden, waar alleen of- I dienst is nog in het overlegstadium, Zij krijgen slechts met één instituut ficiële genodigden, uitgevers en aldus de heer Tolman. De overeen- j te maken. Voor de vakbeweging auteurs zullen verschijnen. stemming met de girodienst zou heeft het nieuwe systeem het voor- dernemingen, waaraan zij kredieten geven, eisen dat de girale loonbeta ling via hen geschiedt. Daarmee wordt aldus het N.K. V.-blad „Ruim Zicht" dat er een ar tikel aan heeft gewijd geheel ten onrechte een stukje van het perso neelsbeleid in handen gelegd van de commercie. Met 'n aantrekkelijk al ternatief achter de hand zou de vak beweging hier 'n einde aan kunnen maken. Overigens blijft de werkne mer uiteraard geheel vrij om een bankgirorekening te openen en bij de bank van zyn keuze te sparen. Ch. de Bourbonhof: Elektronicaclub ..De detector". 7.30-9.30 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7- Schouwburg: K en O. Optreden van Wlm Sonneveld en Ina van Faas- Rapenburg 61K en O-cursus kunst geschiedenis. 8 uur nam. Den Burcht Jacobazaal) :K en O- filmprogramma van Engelse documen- over het huidige Indonesië. 8 middag. Spreekuur Schouwburg: K en O. Optreden van Wlm Sonneveld en Ina van Faas- Ons Centrum (Hooigracht 84): Leld- se Esperantistenvereniging 8 uur nam. Stadsgehoorzaal (kleine zaal) eenkomst C. H. Unie en Anti- Rev. Partij. 8 uur nam. Rijksherbarium (Schelpenkade 6; Kon. Ned. Mij voor Tuinbouw er Plantkunde. Spr. (ihr. W. J. M. Jans sen over „Een Jaar rond ln het Arbo retum". 7.45 uur nam. DONDERDAG Nanninga. 4.30 uur nam Kantine P.C. en L. (3e Binnenvestgr.) Jaarvergadering „De Philatelist". 7.30 van Wlm Sonneveld en Ina van F St. Antonluskerk en Hooglandse Kerk: Week van gebed. 7.30 uur dagogièk. over verst d. Heijden: Ver. voor Pe Spr. drs. W. F. Helnemeye delijklng en jeugd. 8 uu Konlngskerk: Rullclub. 7.30-10 Oude Vest 13: Evangelisatie Chris- tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. Louise de Collgny- scholengemeen schap Kagerstraat 7Beroepenvoor- lichtlngsbijeenkomst 2 uur nam. Schouwburg: K en O. Optreden van Wlm Sonneveld en Ine van F sen. 8 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Spr. dhr. Th. J. C. Brasser over „Nomaden van het Noorden". 8 uur nam. Logegebouw (Steenschuur) N.C.V, afd. Centrum Spr. mej. H. v. d. Mey over „Het werk van de Jeugdconsu- lenten in het Arbeidsbureau" 8 uur na middag. ZATERDAG Schouwburg: K en O. Optreden van Wlm Sonneveld en Ina van Faas- sen. 8 uur nam. StadsgehoorzaalClubshow Kynolo- genver. „Rijnland". 10 uur voorm. Ons Centrum Hooigracht 84Be zinningsbijeenkomst Hum. Verbond. Spr. dr. J. Cohen. 10.15 uur voorm. Rijnlands Lyceum (M. H. Tromp- laan)Gem. voor oorspronkelijk chris tendom. Spr. N. v. d. Brugge. 7.30 uur ADVERTENTIE Bevroren BIOSCOPEN Rex: ..Meisje, minderjarig 18 jr Dagelijks 2.30, 7 en 9. Zondag 2 30. 4.45. 7 en 9.15 uur.] Camera: ,.'n Gids de vrijbuiter", 18 en 9.15 uur. Zondai uur. Nachtvoorstell zaterdag 11.30 uur Trianon: ..Casino Royale", i Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. J 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. Luxor- „Sartana, de schri Texas", 14 Jr. Dagelijks 2.30, 7 1 uur. Zondag 3.30, 4.45, 7 en 9,1 Lldo: „Coplan schiet met sqtj 18 Jr. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uu-ü: Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.15 üL-t St lull ..Hartenkoning", 14 L; gelijks 2.30. 7 en 9.15 uur. ZondT 4.45, 7 en 9.15 uur. Jgti TENTOONSTELLINGEN jjf« Galerie v. d. Vlist (Botermaan Tentoonstelling plastieken, schlT en tekeningen Frits van Eedèfe( opend dagelijks 9 uur voorm.-jN nam en vrijdagavond 8-10 uur februari). |fl Lakenhal: Tentoonstelling ,jn best verzorgde boeken van h(. 1966". Werkd. 10 uur voorm. C nam.; zond. 1-4 uur nam. (totln bruari). F11 LakenhalFoto-tentoonstelllnf Noordhoek. Werd. 10 uur voorrn+ni nam.; zondag 1-4 uur nam Januari). Lp De Lakenhal: Dag 104 uurfrv 1-4 uur *u Rijksmuseum van OudhedeP penburg 28): Werkd. 10 uur vcbr 5 uur nam.; zond 1-5 uur nam. 7 Legermuseum (Pestbulslaan) uitzondering van zaterdag van lijn (zondag 1-5 uur) j- Rijksmuseum voor Volken» (Steenstraat 1): dag. 10—5 u.T6 dags 1 5 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkucf"" positie Japanse volkskunst, j voorm.-5 uur nam. (Zondags 1 uur nam.) t.e.m. 12 maart Rijksmuseum voor Volkei Tentoonstelling Collectie Lechu Japanse Kunst Werkd. 10 uur i tot 5 uur nam.: zondags 15 uu Rijksmuseum voor de gesch) der natuurwetenschappen: Dag uur, zond 1-4 uur Wassenaar (Kunstzaal Heuff): tieken Marian Goblus en tekeö litho's en etsen van SJoerd Har; Maandag t'm zaterdag 10 uur - 5 uur nam.; bovendien dinsdaa 8-10 uur (t/m 31 januari). AVOND- EN NACHTDIENST APOTHEKEN Geopend voor spoedeisende I n: Doeza Apotheek, Doezastra! tel. 21313. Apotheek R. van Breest Small» te Leiderdorp en de Oeg6tgeests< theek zijn de gehele week geopt WEEKEINDEDIENST DER HUISARTSEN. Tot zaterdagochtend 10 uur plege men de eigen huisarts, dh tot zondagnacht 24 uur de doH- telefoon 22222. ■een!*' :hn< - is (Van donderdag 11 Januari® t/ni woensdag 17 Januari) L eb MAANDAG 15 JANUARI Circustheater, 20.30 uur „Verfcj inrlj", kluchtige opera". K Dlllgentla, 20.15 uur: Het WeS derlands Symphonle Orkest. DINSDAG 16 JANUARI Kon. Schouwburg, 20.15 uur: groep Ensemble: „Het paard koning. Diligentia, 20.15 uur: Ellen lavry, fluit en Jaap Splgt, klaveci Kon. Schouwburg, 20.15 uur: T(f groep Theater: ..DrlekoningenaL Kurzaal. 20 15 uur: Het Resldf Orkest. Poppentheater Frank Kooman, ur: „Relntje de Vos op de mai DAGELIJKS Theater Pepijn, 20.30 uur: Ci Pepijn o.l.v. Paul van Vliet: „D nacht" (Maandag gesloten). ELKE DROGIST HEEFT HET! De protesterende leraren werden voornamelijk gedreven door hun ver ontrusting over hun salarisvermin dering. die weer nauw samenhangt met het regeringsvoorstel om het aantal lesuren bij het nyverheids- u ii o-onderwijs terug te brengen. De ver- Britse terugtrekking uit Aden. In hetontrusting gold ook de gevolgen, die (Van onze Utrechte correspondent) Utrecht is zaterdagmiddag het toneel geweest van de grootst mogelijke verwarring en onrust in het nijverheidsonderwijs. Terwijl in een van de Utrechtse vergaderzalen een 700 tot 800 leraren protesteerden tegen regeringsvoorstellen en de houding van hun eigen onderhandelaars daar tegenover, waren in een andere zaal ruim 100 afgevaardigden van het nijverheidsonder wijs het na een urenlange discussie aardig met elkaar eens over het tot nu toe gevoerde onderhandelingsbeleid. dit laatste zal hebben voor de leer lingen. Tijdens de protestvergadering, die overigens rustig verliep, werd ge sproken over een onbehoorlijke aan val op de toekomst van de leerlingen. Unaniem waren de protesterende leraren het er over eens dat zij niet de dupe mogen worden van de rege ringsvoorstellen, die o.m. inhouden een vermindering van het aantai lesuren van 34 uur tot 29 uur per week. Een 50-jarig gemeenteraadslid van de Italiaanse plaats Pales- trina heeft zaterdag in het plaatselijke belastingkantoor al,zijn kle ding uitgetrokken en deze voor het loket van de ontvanger gelegd uit protest tegen zijn belastingaanslag. Tegen het raadslid, dat een fotograaf had meegebracht om zijn protest vast te leggen, is proces verbaal opgemaakt wegens belediging van een ambtenaar in functie. leraren. Volgens een van hen was de pro testactie, die georganiseerd was door een groep Rotterdamse leraren, een bom in de kamer van de onderhan delaars. Gezegd werd, dat het de onderhandelaars door de actie on mogelijk was gemaakt om nog in te stemmen met de verslechtering. Overigens bleek op de vergadering van de afgevaardigden de tegen pool van de protesterende leraren dat de onderhandelaars allerminst akkoord zijn gegaan met de rege ringsvoorstellen. Een woordvoerder, H. Redemeijer, voorzitter van de sectie nijverheidsonderwijs van de ABOP (de algemene-bond onderwijzend per soneel), zei dat voor de kerst al de onderhandelaars hun onaanvaard baar hadden uitgesproken over de regeringsvoorstellen. De heer Redemeyer noemde de pro testvergadering dan ook onnodig en strydig met de belangen van het beroepsonderwys. Volgens hem was de actie meer gericht op het maken van stemming dan op het dienen van de goede zaak. Hy zei te willen wach ten op nieuwe voorstellen die de re gering waarschyniyk deze week nog ter tafel zal brengen, alvorens over te gaan tot een actie zoals die zaterdag al werd gehouden. Over deze nieuwe voorstellen wil len de protesterende leraren een open discussie voeren. Aan het slot van hun vergadering eisten zy een bijzondere algemene vergadering, waarop deze nieuwe voorstellen be sproken moeten worden. Deze eis verdienen", zo was de strekking van werd gesteund door een groot aantal betogen van enkele protesterende handtekeningen van de protesteren- Gratis advies Aangehaald werd een rapport van een studiecommissie, waarin gesug gereerd is de opleiding van drie op vier jaar te brengen, met een les rooster van 32 uur per week voor de eerste klassen en 35 voor de volgen de een suggestie, die de regering niet heeft overgenomen. „De regering heeft dit gratis ad vies naast zich neergelegd en heeft alleen maar gekeken hoe ze het meest aan het nyverheidsonderwys kan BINNENLAND Verkiezingen in Groningen Mi nister Beernink van Binnenlandse Zaken heeft opnieuw het advies van de kiesraad gevraagd over de vraag of het raadzaam of wenselyk zou zyn tussentydse raadsverkiezingen in „Groot Groningen" te houden in ver band met de voorgenomen opheffing van de gemeenten Hoogkerk en Noarddyk en wyziging van de gren zen van de gemeenten Adorp, Bedum, Groningen, Haren en Hoogezand- Sappemeer. Verwacht wordt dat de kiesraad zich zeer binnenkort over dit vraag punt zal uitspreken. BUITENLAND een yzerhandelaar. De prins verliest hiermee zyn rechten op de troon. Hij bevond zich voor de troonopvolging op de vyfde plaats. Het paar neemt de titel aan van graaf en gravin van Rosenborg. Wereldrecord duiken De 41-ja- rige Fransman Jacques Mayol heeft zondag by Fort Lauderdale. Florida, het wereldrecord diepzeeduiken scherper gesteld door in twee minu ten en 21 seconden een diepte van 70,40 meter te bereiken. Het oude re cord stond sinds 19 december vorig jaar op naam van de Amerikaan Ro bert Crof, die, eveneens by Fort Lau derdale, een diepte van 66,14 meter bereikt had. Bomontploffing in Belfast Zon dagochtend is in het territoriale le gerhoofdkwartier in het Tyrone-huis leger is in de nabyheid van het Bei- in Belfast een bom ontploft. Een be- erse dorp Wunsiedei naar W.-Duits- gin van brand was snel geblust, nie- land gedeserteerd. De man, die tot man werd gewond. Een serie geiyk- een afd. van de grenswacht behoor de, was in uniform en had een ma chinepistool by zich, toen hy zater dag over de grens kwam. Men had zyn vlucht biykbaar niet bemerkt. Zebra-tweeling In de dierentuin van Kopenhagen is zaterdag een ze bra-tweeling geboren, iets wat in ge vangenschap nooit eerder is voor gekomen. De ouders zyn uit Oost- Afrika afkomstig. De baby's en ma ma maken het goed. Deense prins getrouwd Prins In- golf van Denemarken (27), een neef van koning Frederik IX is zaterdag in Lungby, een voorstad van Kopen- soortige, eerder gepleegde aanslagen op militaire installaties en poi tie pos ten in Noord-Ierland wordt toege schreven aan het verboden Ierse re publikeinse leger, dat het niet eens is met de afscheiding van het over wegend protestantse noordeiyke deel van Ierland. Executie in Jemen Een van de ministers van de Imam van Jemen, Achmed Basr el Siaghl, is zaterdag in de Jeminitische hoofdstad Sanaa ter dood gebracht, zo meldt het Egyp tische persbureau van het Midden- Oosten. Siaghi voerde op het moment 'an zyn gevangenneming royalis- de onder wyzers. hagen in het huweiyk getreden met i tische troepen aan in het westen een van zyn vroegere schoolkame- van het land. Hy was door een mi- I raadjes, Inge Terney, de dochter van i litair tribunaal veroordeeld. Hoeveel sneeuv ligt er Zwitserland cm sneeuw in skigebied Adelboden 70 Davos Engelb. Gr.wald Gstaad Kand.st. Mürren St. Mor. Saas-Fee Zermatt ,.d.lr In sklt Berwang L Innsbr. r? Kitzbüh. Pl' Lech m.U Marlazell m.fljv St. Anton Seefeld Zeil a.S. m.fc D F tl WEERRAPPORTEN 2 z; (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllssingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Erussel Luxemburg Parys Bordeaux Grenoble Nice Beriyn Frankfort München Zürich Geneve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon geh. bew. motregen regenbui motregen motrefen geh. bew. geh. bew. geh. bew. licht bew. half bew. half bew. geh. bew. onbew. onbew. onbew. 3 -1 -3 -U -8 -8 -1 -0

Leidsch Dagblad | 1968 | | pagina 2