Leiden produceert miljoenen rotjes Geen overeenstemming met Koning Constantijn ron verslaat leger... Topdrukte bij 'Kat' De CPN staat stevig op haar voeten Annie loopt weer PAGINA 6 LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 23 DECEMBER 1967 Veel import uit China De twee grootste vuurwerk fabrieken in Nederland de Leidse en de Leeuwardense werken op het ogenblik op vol le toeren om aan de grote vraag naar vuurwerk te kunnen vol doen. Op de laatste dag van dit jaar zal naar schatting 25 procent meer vuurwerk de lucht in gaan dan het vorig jaar het geval was. Dit betekent, dat Nederland voor 2,5 miljoen gulden aan dit jaarlijkse ver maak besteedt. Topartikelen zijn de vuurpijlen en de rotjes. Bü de Koninklijke Nederlandse Kunstvuurwerk- en Munitiefabriek A. J. Kat v/h John Loeff N.V. in Lei den zijn de laatste maanden ruim 55 arbeidskrachten in ijltempo bezig ge weest de vele honderden bestellingen op tyd voor verzending klaar te ma ken. „Het Nederlandse publiek heeft weer vele honderden miljoenen stuks vuurwerk aangeschaft", aldus een woordvoerder van dit Leidse bedrijf. In 1966 nieuw gelanceerde artikelen zoals „de draaiende zon" en de „Ve suvius", blijken een succes te zijn. Maar ook het zogenaamde ,.aan- strij krotje" (dat thans met kruit vul ling wettelijk is goedgekeurd) staat hoog genoteerd. De Nederlander blijkt bijzonder veel belangstelling te heb ben voor het knalwerk (de rotjes, donderbussen en vuurpijlen). De import van Chinees vuurwerk maakt weer een belangrijk deel uit van het totale Nederlandse aanbod. Aanvankelijk was er in de verzending van dit buitenlandse vuurwerk een ernstige vertraging opgetreden, om dat dit artikel wegens de in Hong kong heersende politiek niet kon wor den verscheept. In Leiden heeft men echter niets van deze moeilijkheden gemerkt, omdat de bestellingen al zeer vroege waren gedaan. De Leidse vuurwerkfabriek heeft dit Jaar zo'n vijf miljoen stukken vuur werk uit China ontvangen. Zelf pro duceert men jaarlijks ongeveer zeven miljoen rotjes, twee miljoen vuurpij len en even zoveel kanonslagen. Een veel gevraagd stuk vuurwerk uit China is het zogenaamde mitrailleur- bandje (kleine rotjes aan een keten, die 40 tot 70 ratelende knallen ver oorzaken) Het vorig jaar ls nogal veel vuur werk uit Hongkong op illegale wijze via West-Duitsland ons land binnen gekomen, maar daar heeft de rege ring thans paal en perk aan gesteld. Het vuurwerk, dat nu aan de man wordt gebracht, is allemaal wettelijk goedgekeurd. Duitsland geeft in Europa nog steeds de toon aan wat de hoeveel heid vuurwerk aangaat. De Duitsers DEV SLOOT HET JAAR AF De Leidse Tuiniers- en Bloemis tenvereniging „Door Eendracht Ver bonden" heeft gisteravond in het ge bouw voor Chr. Sociale Belangen het verenigingsjaar afgesloten met een goed bezochte en alleszins geslaagde ledenbij eenkomst De gezellige en prettige sfeer werd extra geaccentueerd door enige tien tallen grotendeels door de leden op gemaakte kerststukjes. Voor de op maak hiervan had het bestuur een onderlinge wedstrijd uitgeschreven en enkele prijsjes in de vorm van huis- huidelijke- en gebruiksartikelen be schikbaar gesteld. De voorzitter, de heer J. H. Smit, maakte de uitslag bekend van de in november gehouden onderlinge chry- santenkweekwedstrijd. De „topkwekers" waren ditmaal: 1. C. Nievaart (wisselplaquette). 23 ptn.; 2. M. den Hartog, 21 ptn.; 3. C. Nievaart jr., 20 ptn.; 4. D. van Bommel, 19 ptn. Een jury, bestaande uit de heren J. H. Smit, D. M. Duivenhoven en K. G. Korenhof jr. kreeg vervolgens tot taak de ingezonden kerststukjes op punten te waarderen en de prijsjes toe te kennen. De waardering zag er als volgt uit: 1. mevr. D. Koudijs-Re- nes 26 ptn.; 2. H. Devilee. 24% ptn.; 3 en 4. J. H. Goossens, P. C. de Haas, beide 24 ptn.; 5 en 6. H. Crama, H Devilee, beiden 23 ptn.; 7. A. Hof man, 21 ptn.; 8 en 9. A. Hofman, P. Staffleu, beiden 20 ptn.; 10.H.F. Nederberg, 18 ptn.; 11. mevr. A. Goossens-Jofriet, 17 ptn. Nadat enkele prijswinnaars een korte leerzame uiteenzetting over het gebruikte materiaal en de opbouw van hun kerststukje hadden gegeven, volgde de gebruikelijke verloting. Namens alle leden bracht vice- voorzitter, de heer P. Staffeleu, ver volgens de heer Smit nog hulde en dank voor de voortreffelijke wijze, waarop deze ook in 1967 DEV weer heeft geleid. zullen dit jaar voor circa 70 miljoen gulden aan vuurwerk uitgeven. De directeur van de Eerste Neder landse Kunstvuurwerkfabriek N.V. Bruin, is van mening, dat ook dit jaar de vuurwerkhandel heel erg goed Ls gegaan. ,De import uit China was aanvankelijk flink gestagneerd, maar kon toch nog tijdig worden ge regeld". zegt hij. Dit Chinese vuurwerk is voor Ne derland belangrijk, omdat het kwali tatief van hoge waarde is. De adjunct-directeur van het Al gemeen Assurantiekantoor lm. Noo- men N.V., de heer Chr. J. de Graaf, is per 1 januari 1968 benoemd tot mede-directeur van deze (Leidse) vennootschap. Openingsuren „De Lakenhal Het Stedelijk Museum „De Laken hal" in Leiden is tijdens de komen de feestdagen op de volgende uren geopend: zondag 24 december: 1-4 uur nam.; maandag 25 december (lste kerstdag): gesloten; dinsdag 2( december (2de kerstdag)1-4 um nam.; zondag 31 december: 1-4 uiu nam.; maandag 1 januari - nieuw jaarsdag: gesloten. Paul de Groot: Amsterdam is gisterochtend De C.P.N. streeft naar een con- een begin gemaakt met het 22ste sequente voortzetting van de koers congres van de Communistische die op het vorige partijcongres is Partij Nederland, een evenement vastgesteld. De communistische dat om de drie jaar plaats heeft en partij heeft geen verjongingskuur no- waarop de afgevaardigden van de d:g. Wij wensen versterking van de diverse afdelingen in den lande de bestuurskracht van het partijbestuur, politieke lün en het beleid vastleg- Op dit moment staat de partly gen. Naar schatting 350 tot 400 stevig op haar voeten, aldus de heer afgevaardigden waren hiertoe in De Groot. Marcanti in Amsterdam bijeenge- i komen. GcCll lll'dlk In waarin hij o.m. zei dat zit in de politieke ontwikkeling zo wel in het binnenland als in het buitenland. Er werd veel gesproken over radicalisme en vernieuwing, maar de reactie is over het alge meen het diekken van de oude la ding met een nieuwe vlag. „Jong lood om oud ijzer" zo typeerde de heer De Groot het huidige radica lisme in de partijpolitiek. Voor het eerst in haar geschie denis heeft de KLM twee miljoen passagiers per jaar vervoerd. De ze mijlpaal werd gisteren bereikt. Het was de 41-jarige Engelsman David Webster Cairns, die de twee miljoen volmaakte. Op de luchthaven werd hij ver welkomd door de directeur van KLM-Nederland, de heer J. F. Oldenborgh. Deze bood hem en kele kleine geschenken aan. Vorig jaar vervoerde de KLM in totaal 1-3/4 miljoen ppassagiers. De Griekse regering heeft gisteren verklaard, dat er geen overeenstem ming met Koning Constantijn ls ge troffen over zijn terugkeer. Dit duidt erop, dat de koning in het buiten land zal blijven tot een datum voor algemene verkiezingen bekend te ge maakt. Premier Papadopoelos verklaarde, dat de grondwet in het jaar 1968 be vestigd en goedgekeurd zal worden bij een volksstemming. HU doelde op een ontwerp-grondwet die door een grondwetcommissde van 20 leden is opgesteld. Papadopoelos verklaarde voorts, dat van haar huisarrest werd ontheven op Grote belangstelling voor kerstzang De traditionele volkskerstzang In de Grote Kerk in Noordwijk-Binnen genoot gisteravond weer bnitenge- voon grote belangstelling. Het kerkgebouw was tot de laatste stoel bezet en velen moesten met en staanplaats genoegen nemen. Ds. D. Keuning opende de samen komst met het lezen van een ge deelte uit het 9de hoofdstuk van de profeet Jesaja. Burgemeester mr. M. Bonnike las het kerstevange lie uit Lucas 2. Daarop hield kape laan J. J. de Jong een korte medi tatie. Ds. C. Warner sprak het slot gebed uit. Het lezen en spreken werd afge wisseld door samenzang van kerst liederen, begeleid door de muziek korpsen „Crescendo" en .Excel sior." Het geheel stond onder leiding van de bekende Noordwij kse dirigent, de heer Johan Admiraal. snel mogelijk na het referendum .verkiezingen gehouden zullen wor-* den op een ogenblik waarop de doel stellingen van de revolutie zijn ver wezenlijkt en de gevaren van het communisme zijn bezworen". Intussen werd de echtgenoot van de naar Londen ontsnapte Atheense uitgeefster mevr. Vlachos gisteren onder huisarrest gesteld. Mevr. Vla chos ontsnapte acht dagen geleden uit Athene en verscheen gisteren voor het eerst in het openbaar in Londen. Zjj stond sinds september onder huis arrest wegens belediging van het re gime. Dit huisarrest gold niet voor haar man, de marine-kapitein in rus te Loendras. Minister van openbare orde Tzeve- lekos verklaarde dat mevr, Vlachos Meisjt de dag waarop ze volgens eigen zeg gen uit Athene naar de grens vlucht te. De minister wHde niet zeggen wan» Vlachos vorige week vrij dag precies haar vrijheid terugkreeg, verklaarde: „ZE was vrij om te komen en te gaan. Ze vroeg geen toe stemming om het land te verlaten, maar als ze dat wel had gedaan zou den wij haar niets in de weg heb ben gelegd." Toen later bevestigd werd, dat haar man onder huisarrest stond in hun flat in Athene, kwam mevr. Vlachos aan de deur van haar Londense ho- teklamer met de woorden: „Ik ver wachtte dit. Dat is de reden dat ik me na mijn vertrex een paar dagen koest heb gehouden: om hem een kleine adempauze te geven. Hij wilde Griekenland niet verlaten. Iemand Tante pos": 100 miljoen bestellingen Het Nederlandse publiek heeft de afgelopen vijf dagen ruim 100 mil joen brieven, kerst- en nieuwjaars kaarten periodieken, pakjes en pak ketten op de bus gedaan. Daarvan wa ren naar schatting 30 miljoen ekrslti- en nieuwjaarskaarten (circa 20 pro cent meer dan vorig jaar). In deze dagen moesten 1.250.000 pakjes wor den bezorgd (25 pet. meer dan in 1966), aldus de voorlichtingsdienst van de P.T.T. Ernstige vertragingen in de bestellingen hebben zich ech ter niet voorgedaan. Normaal bezorgen de posterijen joen stuks post bij de PTT afgele verd om te worden bezorgd. Maar de eerste twee dagen van de afgelopen week was dit aantal driemaal zo groot. Normaal bezorgden de posteryen wekelijks één miljoen pakjes en in de dagen voor St. Nicolaas zelfs het dub bele aantal. „Tante pos" heeft dit jaar echter minder pakjes in de Sin ter lkaastijd hoeven te verzenden. De PTT is van oordeel, dat er een ver schuiving heeft plaatsgehad van de geschenkenstroom ten gunste van het kerstmannetje. Partijsecretaris Hoekstra zei o.m., sprekende over de internationale communistische beweging, dat er zich een krachtig herstel van Marxistische Leninistisch streven voordoet. Op grond daarvan klaarde hij dat de C.P.N. „geen breuk wil met wie dan ook". De strijd te gen het revisionisme of dogmatiek is een zaak voor elke partij zelf. Nadat heft congrespresidium w vastgesteld ging het, congres over 1 discussie. Ook vandaag zal er w< den gediscussieerd over zaken zo; het streven naar een autoritair bewind door de regering-De Jong, handhaving van democratische rech ten. de werkgelegenheid, de loonpo litiek, het behoud van de vrede, de internationale communistische be weging en de versterking vai partij Voor het nemen van besluiten erwijst de agenda van het oongrea naar morgenmiddag, wanneer ooi het standpunt van het bestuur te. genover de gehouden discussies be> kend zal worden gemaakt. De be stuursverkiezing de verwachting s dat Paul de Groto, die In na-oorlogse jaren lange tijd een belangrijke rol in het partijbestuur heeft gespeeld, zal aftreden zal morgenochtend in een besloten huis houdelijke zitting plaats hebben. Kerkelijk Leven Kerstviering in veilinghal Alle vijftienhonderd plaatsen in de nieuwe hal van de Katwijkse groen teveiling aan de Sandtlaan waren gisteravond bezet tijdens de inter kerkelijke kerstviering, uitgaande van de r.-k. kerk, de herv. ge meente en de gereformeerde kerk. Behalve in samenzang werden de vele kerst- en adventsliederen, ook uitgevoerd door een 200 stemmen tellend koor onder leiding van de heer L. Haasnoot, dat was samen gesteld uit leerlingen van de plaat selijke lagere scholen. De samen zang werd begeleid door de Harmo nie Katwijk. Burgemeester A. G. Vermeulen las het kerstevangelie, terwijl de schriftlezing geschiedde door ds. C. R. H. ter Haar Romeny, vlootpredikant van het Marine Vlieg kamp Valkenburg. De kersttoe spraak werd gehouden door ds. G. Toornvliet, radiopredikant van Bloe- mendaal, die mediteerde over het onderwerp „Wij kunnen weer lachen." De bijeenkomst werd inge leid door kapelaan F. J. Wust en pre dikant ds. A. C. van Beek. NED. HERV. KERK Beroepen te Zwijndrecht (vac. G. J. Hintzbergen) J. Bos te Lunteren te Rijk-Rijssenhoart J. Visbeek te Kats (Zld.). Benoemd tot voorganger te Hpen- dam-Watergang H. Plantinga, voor ganger van de kapel te Koog en Zaandijk die deze benoeming ook moest bij de kinderen achterblijven, heeft aangenomen, Maar ik maak me geen zorgen hem. Hij is duikbootofficier geweest en heeft erger moeilijkheden dan de ze meegemaakt." De 36-jarige mejuffrouw Annie van 't Hof uit Geldrop, die als in valide in het St. Annaziekenhuis verbleef, zal de kerstdagen thuis doorbrengen. Ze ivas reeds vanaf haar 15de jaar aan een rolstoel gekluisterd, in de afgelopen da gen is ze als gevolg van de toe gepaste revalidatiemethoden en van haar eigen sterk geloof, plot seling weer gaan lopen. Op de foto: in gezelschap van haar moeder beweegt Annie zich geheel los lopend door de gang van het ziekenhuis. geplaatsl >-v a i i j leid door kapelaan F. J. Wus Uverliemdenateiier gesloten door de gereformeerde sluit zijn deuren Het Enschedese atelier van de con fectiefabriek Deno NV zal 29 decem ber 1967 worden gesloten. Met de 20 werknemers, voornamelijk meisjes, is in overleg met de betreffende vak organisaties en de overhemdenfa- briek P. J. Blom N.V. overeenge komen, dat zij op 2 januari 1968 bij deze N.V. in dienst zullen treden. Zoals bekend, werd in december 1966 de N.V. Deno door de overhemden- fabriek Elmi N.V. in Leiden overge nomen. De N.V. Deno produceerde zowel in Enschede als in Hoogeveen. In Enschede werden de overhemden gesneden en de boorden gefabriceerd. Intussen zijn by Deno-Hoogeveen in 1967 40 nieuwe werknemers in dienst gekomen en is aldaar een nieuwe snijafdeling en een volledige boordenmaaigroep geïnstalleerd. Het ligt in de bedoeling van de hui dige directie van Deno N.V. de gehele produktie in Hoogeveen te concen treren en verder uit te breiden. Het uit 1935 daterende gebouw aldaar wordt thans grondig verbeterd en uitgebreid. Deze ontwikkeling heeft ertoe geleid dat de kleine, minder eco nomische vestiging in Enschede, die bovendien minder prettig was gehuis vest, gesloten kan worden. Goede kansen voor Jarring De secretaris-generaal van de V.N., Thant heeft gisteren bekend gemaakt, dat zijn speciale gezant naar het Midden-Oosten, Gunnar Jarring, zowel Israël als drie Ara bische buurlanden bereid heeft ge vonden mee te werken om zijn mis sie te doen slagen en dat hij een nieuwe serie besprekingen zal gaan voeren met ingang van 26 december. De Zweedse diplomaat zond zijn voorlopige rapport vanaf Cyprus na bezoeken te hebben gebracht aan Beiroet, Amman, Cairo en Jeruza lem. De Syrische regering had gewei gerd Jarring te ontvangen. In een verslag aan de Veiligheids raad deelde Thant mee: .Ambassa deur Jarring maakt bekend dat hij in alle landen die hij bezocht met de grootste hoffelijkheid is ontvan gen en van de regeringen de verze kering heeft gekregen dat zij be reid zijn mee te werken om zyn mis sie te doen slagen". Aangenomen naar Lellens c.a. (toez.) K. Beks te Noordoostpolder (Tijkgem. Bant-Rutten)naar Wezep (buitengew. wijkgem. in <üng) D. C. van Wijngaarden te Hoofddorp; naar Zwolle (vac. G. W. Korevaar) J. Chr. Plaat te Well en Ammerzoden. Bedankt voor Luxemburg (Ned. Prot. Gemeenschap) drs. R. G. H. Boiten predikant voor bijzonder werk (directeur van de Stichting Oudezijds 100) te Amsterdam; voor Giessendam-Nederhardinxveld (vac. A. van Brummelen) G. West- land te Wierden (O.). GEREF .GEMEENTEN BAPTISTEN GEMEENTE Voor 26 miljoen aan kaarsen Naar verwachting zal de Neder» landse bevolking dit jaar 26 miljoen gulden Investeren voor de aanschal kaarsen. Dat betekent per hoofd u der bevolking gemiddeld vier kaar-fr per jaar, oftewel twee gulden, Gedurende de komende kerstdagei zullen volgens schattingen ongeveei 150 miljoen kaarsen him „levemj licht" in Nederland verspreiden. Volgens de verkoopleider van d»foc) N..V. Koninklijke Stearine Kaarsen» fabriek Gouda-Apollo in Gouda, dB heer J. Opstelten, gaat 70% van d« J. produktie van Nederlands grootst kaarsenfabriek jaarproduktie 80 miljoen kaarsen) voor de kerstda- th. gen de deur uit. Er worden bijna hoofdzakelijk tafel- en gotischi kaarsen geleverd, die vanwege hua stearinegehalte optimale brandeigen. schappen bezitten. Weliswaar is Nederland een groeiende vraag naaf"- JP- de zogenaamde decoratieve kaarsen fr. maar voor wat de brandeigenschap f pen betreft komt men dan vaak be£ drogen uit. Marktberichten edammer 2,99, middelbare 3.04. Goud&er ae volvette 3,26. Handel redelijk. RIJNSBURG, 22 december Blo« K' menveillng Flora. Chrysanten: Minne streel blauw 160-170, wit 160-220, Fy brand 135-150, Long Island 160-221 ;as 1-125. 160-210, Tulpen: Paul Richter 280-300, Christmas Gol G 210-220, Superba 230-280, Ralph 200 c- 220, Lustige Wltwe 260-320, Lavant 19 tide -230, Fresia's: Golden Yellow 65-18 a£) White Swan 125-260 per bos, Hyacis ten Anne Marle 44-55. L 'Innocence c -65. Rozen: Carol 19-25. Zorlna 24-3 Garnet 20-24. Baccara 160-180, Am. asfo Jers: Carry Sim 32-38. rode slm 38-4 ng; Dusty 38-42, 40-46, Crowly 36-4 *t Da heer Abr. Qualm is herko zen ads voorzitter van de Benthui- zense woonruimte-adviescommissie; de heer Abr. Bregman Czn. is tot vice-voorzitter benoemd. MeJ. F. M. A. Heurkens uit Box meer is met ingang van 8 januari 1968 benoemd tot hoofdleidster in tijdelijke dienst aan de openbare kleuterschool in Benthuizen. (Van onze Arnhemse correspondent) „Rijdend onder oorlogsomstan digheden in het natuurgebied van de Oost-Veluwezoom"Dat was de opdracht, die een legereenheid uit Ede deze week kreeg. Nu is de gemeente Rozendaal, aan de voet van de dicht beboste heuvels en prachtige heidevelden, een heel vredig gebied. Maar waar geen oorlog is kan een leger oor log maken en zelfs de omstand- digheden kunnen natuurgetrouw icorden nagebootst. Dat gebeurde dan ook. Het le ger, bestaande uit een sterke een heid van voertuigen en gevechts wagens, trok door het rustieke Rozendaal via de openbare weg het natuurgebied in. Bij het ne men van de eerste heuvel was de tijd gekomen om de oorlog te be ginnen. Een vóór de colonnen rijdende jeep spoot een enorm rookgordijn over de weg, dat zich tot in de bossen verspreidde. In dit rook gordijn rukte het leger op. Alles liep gesmeerd. De oorlogsomstan digheden waren ideaal. Het wat miezerige weer zorgde ervoor dat de wagens aan het zicht werden onttrokken. Plotseling echter stuitte het le ger op weerstand. De oud-kasteel heer van het slot Rozendaal, ba ron W. F. T. van Pallandt, kwam met zijn vredig brommende Wol- seley de heuvel af rijden. Over de verhare openbare weg icel te ver staan. Met een harde knal kwam ineens een einde aan de oorlog. De 74-jarige baron, die de strijd gelukkig overleefde, vertelt: „Recht voor mij uit zag ik plotseling een enorme mistbank. Ik reed niet hard en remde af tot misschien vijftien kilometer. Recht op mij af kwam een jeep, maar die week snel naar rechts de berm in. Toen dook ik de mist in. Op hetzelfde moment hoorde ik een harde klap, kreeg een schok en stond stil Frontaal zat ik tegen een grote militaire vrachtwagen. Aardige jongens, dat wel. Maar die mist ivas maar een vreemde zaak. Later bleek, dat ze zelf een rookgordijn had den gelegd. De weg was niet af gezet. Ze waren oorlogje aan het voeren. Wel een beetje onverant woord. Mijn wagen was behoor lijk gekraakt. De gehele voorkant zat in elkaar, maar de motor draaide nog. De oorlog was direct afgelopen. Ja, eigenlijk heb ik dat hele leger verslagen", zegt de ba ron lachend. Hij neemt het alle maal nogal lakoniek op en vindt het vervelend als de jongens er straks last mee zouden krijgen. ,/Ze zullen de volgende keer wel wat voorzichtiger oorlog voeren", zei hij. De brigade Deelen van de Ko ninklijke Marechausse heeft de zaak thans in onderzoek. Men kon nog geen mededelingen doen over de strijd. Esperance 32-36, Oranje Triumph 2C rgar RIJNSBURG. 22 december Groei teveillng: waspeen 13-21, al 17-24, bpse 30-41 per kg. KATWIJK AAN DEN RIJN, 22 cember Groenteveiling. Waspeen kist): A 1 3,60-7,30, A2 2,60-5,80, (per stuk) 7-24, pr en 5 export werd verkoel prei 31, alles per kg, seldery 16 bosje, boerenkool 1,10 per kist. tomat Ni 2,40 per bakje van 6 kg. spruiten port' A-extra 53-61, A 46-48, B 41.. 39. D 56 per kg. appelen: Jonatbi J' 25, goudreinetten 40 per kg. AALSMEER. 22 december Blt^ur' menveillng. Anjers: William Sim king 30-38, Keeefer 40-50, gemeng -25. Orchid Beauty 25-32, Rozen: Nordia 80-100, Corall Princess 60*1 Carol 40-49, Red Garnette 40-52, O Spanish Sun 46-64, Marimba 30-40, -'~a 60-75, Diverse bloemen: Am ar,.,»P 76, troschrysanten 170-220, Cyd V 400-850, Asp. Plumosus -210. Tulpen 250-305, Narcissen 100-1 Hyacinten 60-82, Stepman 4 kop eu 170, 2 kop 60-95, Mar. Legraye 4 stnac 60-85, 2 kop 30-39, Forsythia 100- Ijkt): Prunus triloba 140-185. vertakt 'addt BOSKOOP. 22 december 85-110, Ilex Verticilata 110 per tak bos 340-330, Prunus Triloba 40-31- per bos, 110-50, Forsythia 18-15-9,1 - mecier 30-110, Sybrand 120, Orchid 1 See Island 100, Red Rolinde 120, Fedi G. 130, Am. anjers wit 29, rood 32, B K hulst 350-310 per kg, zilverbonte b» i »f. B

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 6