Er zou kernkabinet voor welzijn moeten komen9' Zwemdiploma's voor Leidse scholieren Onrust in Belgische mijnstreek ERDAG 23 DECEMBER 1967 I yjhveede-Kamerlid dr. J. H. Lamberts: LEIDSCH DAGBLAD (Van onze Rotterdamse correspondent) ;IJ jr. J. H. Lamberts (56), elf jaar lid van de Tweede Kamer, ïn aar lid van de gemeenteraad voor de Partij van de Arbeid, SNtearts in Rotterdam-zuid, lid van het medisch tuchtcollege, .taan het bestuur van het Nieuw Rotterdams Toneel, lid van stedebouwkundige raad van het Nederlands instituut voor (nteliike ordening en volkshuisvesting, zegt: „Ik vind het' —^in ID] yE!}ntelijke ordening en volkshuisvesting, zegt: „Ik vind het linerend om te leven". En even later: „Ik zeg de dingen "estal nogal scherp om ze goed te laten doordringen". Lamberts vindt ook, dat hij ze- ke moed nodig heeft gehad om ^lalde uitspraken in het verleden H%amer en raad te kunnen doen. SSIvan zijn laatste uitspraken is in ■Bnieuws gekomen. In de Kamer hij de minister gevraagd een tscommissie van deskundigen te lemen, die het vraagstuk van de pvende middelen en de inhoud de opiumwet zou moeten bestu- ITIEjn. Bij die gelegenheid stelde hy, het roken van een marihuanasi- gelukkige mensen blijven kweken. Het is dan ook misdadig een bouw programma te vertragen of stop te zetten. We hebben er allemaal schuld u dat er nog talloze mensen leven onder omstandigheden, die hen al leen maar verder de put indrukken of het drinken van een borrel. Ongenuanceerd J zegt nu over die uitspraak: „Ja, ^en ander is een beetje ongenuan- in de kranten gekomen. Vier I geleden, toen marihuana en has- onder de opiumwet kwamen te fn, heb ik in de Kamer al gewaax- iwd voor de gevolgen. Men mag |e mensen voor een dergelijke treding niet te zwaar straffen. Ik Iniet pleiten voor het vrijgeven :deze middelen, maar als je ze on- |de opiumwet laat vallen, wegen help zwaar. De marihuana is nu al- verkrlJ?en vi0- de sluikhandel. >egsfjikhamdelaars zyn mensen, die taletijn op winstbejag en ze verkopen ook andere middelen, die Mgevaarlijker zijn. De jongelui, 'nu marihuana gebruiken, komen s. |tel in de sfeer van de misdaad", üridóór hij zijn uitspraak in de Ka- P^f" deed, had hij samen met zijn zoons (een van 27, arts, en een tanc|studerend voor arts) de pro- Miien rond de verdovende middelen Toch voelde hij zich nog deskundig. Vandaar zijn vraag en commissie. De minister heeft mmthgens toegezegd, dat er zo'n c Hog de komt. Met een commissie is echter lang niet klaar. In de Ka- zijn ook de woorden voorlich- en opvoeding gevallen, oorden, die dr. Lamberts nu op de politiek in het algemeen ojigen. En dan komt er veel los. ren over de verdovende delen. „LSD moet wel onder de D(iiimwet blijven, want ik ken drie wko noordgevallen, die daar aan te De regering en ook de Nederlander het algemeen houdt zich veel te weinig bezig met het algemeen wel zijn, met de leefbaarheid, volgens dr. Lamberts. Er is wel een kernkabinet economische zaken, maar niet welzijnszaken. Niemand is c h t geschokt, als blijkt dat dertig pro cent van de Nederlandse jongens op het ogenblik in eerste instantie wordt afgekeurd voor militaire dienst. Een kernkabinet voor welzijn, dat steunt meerderheid van de bevolking zou direct na zo'n alarmerend bericht met krasse maatregelen moeten ko- paar miljoen tegenaan moeten gooien voor sportzalen. En als blijkt, dat het merendeel van de Nederlandse bevolking niet kan moeten er zwembaden ko- En als blijkt, dat de fabrieken de lucht onverantwoord verontreini gen, dan moeten ze daar betaalbare onbetaalbare maatregelen tegen len. Desnoods wordt het produkt dan maar een paar kwartjes duur der. n 51 ctsn zijn". lillll Problemen Lamberts zegt een enorme be- LeJdering voor de huidige Jeugd te i gien, maar hij voegt er gelijk dat de jeugd nu meer kansen t. Hij illustreert dat met v Iden uit eigen jeugd, die hij in tfcenveen heeft doorgebracht. De ;ren van nu hebben de gelegen- zich met veel problemen bezig ïouden. Er zijn heden ten dage massa problemen. Leefbaar- ^£$1 is een afgezaagd woord ge- tumo ien, maar er moet nog erg veel i-tie nderen om ervan te kunnen ken. Er moet met algemene mid- veel meer worden gedaan op- ie mensen beter kunnen leven. problemen? De volkshuisves- het onderwijs, het bijstellen vai nf eestelijke en lichamelijke gezond op het peil van de verworven- jjn der huidige wetenschap en het van de t«d. •st de volkshuisvesting. Iedereen een goede woning hebben, want -m een woning wordt voor aenkind de basis gelegd van ym, r gelukkig leven. Dr. Lamberts I36,jpromoveerd op een proefschrift onderzoekingen op kinderen) dit uit. >e eerste zes, zeven levensjaren bepalend voor het feit, of iemand r een evenwichtig, gelukkig n dt, of niet. In die jaren zijn liefderijk gezin, een pretti- om ge ving en speelruimte. In de tenwyken, die Nederland nog in de achterbuurten, ontbre- de laatste twee factoren. Zolang og krotten zijn, zullen we nog ön- ZOETERWOUDE Horecabedrijven in weekeinde langer open ieregeld verzoeken de houders horecabedrijven toestemming gedurende de weekeinden hun kijven tot een later tijdstip open hebben en te houden in verband i zich voordoende gevallen, iteeds wordt door de voorzitter 'n het college van B. en W. van f 2,1 tterwoude hierop gunstig be- Welzijn Voorkomen We moeten ons eigenlijk afvragen, hoe we al dit ongerief kunnen voor komen. Onderzoekingen doen op lan ge termijn. Waarom is de jeugd bij voorbeeld in een jaar tijd van agres sief „lief" geworden. Niemand weet het. Een onderzoek op lange termijn een antwoord op zo'n vraag kun- geven. Dat kost miljoenen, maar die zyn nu ook uitgegeven aan de ordehandhaving. Hoe kan men de bevolking bijbren gen, dat al deze zaken van levens belang zyn? Voorlichting en opvoeding. Ons on derwijs is nog verkeerd. We leven in een maatschappij, waar alleen op di ploma's wordt gelet, waar parate kennis wordt gedoceerd. Het onder wijs zou veel meer tijd moeten beste den aan algemene vorming. Dr. Lam berts zegt overigens uitdrukkelijk, dat hij zich op politiek gebied alleen be weegt op dat van de volksgezondheid in de ruimste zin. Van financiën heeft hij geen verstand. Daar be moeit hij zich niet mee. „U ziet, dat een uitspraak over ma rihuana maar één facet behandelt van een enorme hoeveelheid welzijns problemen, waarvoor we een oplos sing moeten vinden", zegt dr. Lam berts, die Coba Kelling een ideale moederfiguur vindt, die de bestuurs vergaderingen van het NRT leuker dan de voorstellingen, die als socialist het groepsgewijs zorgen voor de n te reëler vindt, dan wat hem in zijn jeugd aan orthodox-protestantisme is bijgebracht en die ernaar streeft, dat voor God en de dokter iedereen gelijk wordt. ZOETERWOTJDE Subsidie aan muziekschool De stichting muziekschool Leider dorp heeft B. en W. van Zoetenvou- 1966 verzocht over het cursus jaar 1965/1966 een subsidie te verle- in haar exploitatietekort. Dit verzoek moet nader worden bezien. Op 3 juni van dit jaar wederom ver zocht jaarlijks in het genot van een subsidie te worden gesteld, dit met ingang van het cursusjaar 1965-'66. Blij'kens het bij laatstgenoemde brief gevoegde overzicht volgen 17 kinderen uit Zoeterwoude muziekon derwijs. Hiervan ontvangen 11 leer lingen algemeen vormend onderwijs, terwijl de overigen onderricht krijgen in gespecialiseerd muziekonderwijs (piano, harmonium, viool, blokfluit en ritmiek) Omtrent dit verzoek hebben B. en W. advies gevraagd aan de commis- /oor de financiën, die adviseerde dit verzoek alleen in te willigen met betrekking tot het algemeen vormend onderwijs. Het subsidiebedrag ware te bepalen op f 15,50 per uit deze ge meente afkomstige leerling. De overige leerlingen kunnen eventueel subsidie bij de gemeente aanvragen. Volledigheidshalve zij nog vermeld dat het door de stichting berekende exploitatietekort voor het algemeen vormend onderwijs bedraagt f 15,42 per leerling die 1 uur les per week volgt en f 15,25 per leerling die 2 uur les per week volgt. B. en W. kunnen zich met het ad vies van de commissie voor de finan ciën verenigen en stellen de raad dan ook voor aan de stichting, ingaande het cursusjaar 1965/1966, een jaar lijkse subsidie te verlenen van f 15,50 per uit deze gemeente afkomstige leerling, die het algemeen vormend onderwijs volgt. Raadsagenda De gemeenteraad van Zoeterwoude komt woensdag 3 januari in verga dering bijeen ter behandeling van de volgende agendapuntenvaststelling verordening Drank- en Horeca- be lasting; voorstel tot wijziging van ae legesverordening; tot wijziging van artikel 54 van de Algemene Po litieverordening (sluitingsduur ho recabedrijven; tot verhoging van het presentiegeld voor de leden van de Raad van Bestuur van het Industrie schap „De Grote Polder"; tot het ver lenen van subsidie aan de Stichting Leiderdorpse Muziekschool; tot het verlenen van een krediet voor het maken van een betonvloer in de raadzaal; tot het verlenen van een krediet voor verandering van de ga rage aan de Miening; tot het ver lenen van een vergunning aan de N.V. Nederlandse Gasunie voor het leggen enz. van gasleidingen in de gemeente; wijziging gemeentebegro ting. NIEUWE VLOER IN RAADZAAL Gebleken is. dat de vloer van de raadzaal ernstig is aangetast door een schimmel. Het is gewenst, spoedig maatrege len te nemen tegen dit euvel. B. en W. van Zoeterwoude menen dat dit het best kan geschieden door de houten vloer te vervangen door een betonnen vloer. De kosten van deze voorziening worden geraamd op f 2.000. Het col lege verzoekt de raad dit bedrag beschikbaar te stellen. VOORSCHOTEN Ram/) Jacob Verolme Kapitein half jaar uit functie De Raad voor de Scheepvaart heeft vier bemanningsleden van het erts tankschip Jacob Verolme schuldig be vonden aan de ramp die het schip op 2'' januari van dit jaar overkwam. Tengevolge van een explosie in een der ladingtanks raakte het lek, waar door zoveel water het schip binnen stroomde dat het kapseisde. Het schip, dat zich op de Atlan tische oceaan bevond, moest later tot zinken worden gebracht. De vierde werktuigkundige werd na de explosie De raad straft de kapitein uit Voor schoten door hem de bevoegdheid om als kapitein op zeeschepen voor de tijd van zes maanden te ontnemen, de hoofdwerktuigkundige uit Vlaar- dingen mag in deze functie zes maan den niet varen, de eerste stuurman uit. Westerschelling drie maanden met evenals de tweede werktuigkun dige uit Amsterdam. De raad verklaart de dei-de stuur man vrij van schuld. Hij is van oor deel dat er ernstig schuld is bij de kapitein omdat hy heeft toegestaan dat er aan dek werd gelast of ge brand en tevens omdat, toen hij dit had toegestaan, onder de beperking dat niet boven de ladingtanks mocht worden gelast of gebrand, hij onvol doende controle heeft gehouden. De raad meent dat behalve de gezag voerder ook de hoofdwerktuigkundige ernstig heeft gefaald. WARMOND Ontspanningsavond Padox-Panagro In hotel „De Stad Rome" in War mond werd gisteren een personeels- avond gehouden van Padox-Panagro. Voorzitter J. Bekkering heette allen welkom in het bijzonder directeur J. P- v. d. Zeeuw. De uitslagen van de diverse wed strijden waren als volgt: Pandoeren: 1. D. Roest, 2. mevr. van Het is gistermiddag onrustig ge worden in de Belgische provincie Limburg. De bevolking van de Maaskant wordt steeds ontevredener over het uitblijven van nieuwe werk gelegenheid, terwijl de regering in Brussel de plannen tot produktie- inkrimping van de Kempische kolen mijnen dreigt door te zetten. Twee leden van het kolendirecto- rium uit Brussel zijn gistermiddag door ruim 200 betogende mijnwerkers aangevoerd door leden van de Vlaamse Volksunie gemolesteerd. Een van hen moest door burgemees terter Hermans (42) zelf ambte naar by de mijn in Eisden wor den ontzet. De auto van de beide functionarissen werd goeddeels ver nield. Gisteravond werd nog tot heel laat vergaderd in Eisden. Het comi- té-Maaskant-in-nood en het comité- Zwartberg denken er over een on dergrondse staking te proclameren in het gehele mijnbekken van Lim burg en de Kempen. Zo'n zelfde on dergrondse staking was vorig jaar de aanloop voor de bloedige februari dagen in de „zwarte driehoek" bij Genk. Bij gevechten tussen grote een heden van de rijkswacht en mijn werkers werden twee mijnwerkers doodgeschoten en vielen aan weers kanten tientallen gewonden. Dieven op pad Twee bijzonder brutale inbraken zijn in de nacht van donderdag op vrijdag gepleegd in Alphen aan de Rijn. Terwijl de bewoners van het pand Van Lennepstraat 81 rustig bo ven de woonkamer lagen te slapen, werd de huiskamer door inbrekers grondig doorzocht. Zij wisten een buit van f 130 te pakken te krijgen plus enkele gouden voorwerpen tot een waarde van f 90. De dieven had den zich toegang weten te verschaf fen via een open raam boven de deur aan de achterzijde van het huis. Ongeveer op dezelfde manier heb ben dieven zich toegang verschaft tot het perceel Jacob Catsstraat 11. Ook daar bleek een niet afgesloten raam boven de achterdeur hen uit te nodigen naar binnen te gaan. Ook in dit pand lagen de bewoners rustig boven te 6lapen, terwijl hun huiskamer werd doorzocht. Hier be droeg de buit f 100. Beek, 3. J. v. d. Heuvel. Kruisjassen: 1. H. Boekhof. 2- J. Zwaan. Sjoelen: 1. L. v. d. Wilgen. 2. J. Brakel. 3. W. Lewis. Klaverjassen: 1. N. Jagel, 2- G. Houders, 3. F. Walraven. lllll 'ELT ffdenU1'?1 tV i 'u l ta veri ilkhedei i W. achten het gewenst, me- verband met soortgelijke mo len in de aangrenzende ge- «nten om gedurende de weekein- en wel op vrijdag en zaterdag sluitingsuur van de horecabe- cafétaria's op een later tip vast te stellen en wel op 110 uur» Bewijs zwemproef (dipl. A): DU RIEUSTRAAT (Hr. Ravens- borg), Jolanda van der Zeeuw, Piet Versteeg, Piefer Laurier, Eduard v. d. Nat, Marijke Klokke, Edwin de Graaf, Rob van Bemmel, Stanneke Mulder, Marleen de Jong, Sonja Sjardijn. Cobie Webbers, Het ty Loovens, Romelia Ravensbergen, Jan van Erkel, Cocky van Delft, Rob Limburg, Hein Smit, Erik Smit, Ge rard Verhoog. Floor Smilde, Hans van Dorp, Rudie Ligtvoet. (dipl. B> Door- tje Stellwagen, Rob v. d. Veld, Ed Jong. OPPENHEIMSTRAAT 8 (Hr. Poodt) (dipl. A) Ruth Kuypers, Jan- no Meyer, Jacques van Kimmenade, René v. d. Berg, Peter Brink, Alex ander van Kesteren, Jan Dingjan, Maud Haanraadts. Connie Tummers, j Els Jacobs, Marjolein Bik, Donny van Akkeren, Marja Piket, Annemie- ke Smits, Lies v. d. Veer, Monique Stavleu, Diana Badouse, Koos Ra vensbergen, Toon Ahsman, Roel van Akkeren, Frank Zaal, (dipL B) Ro nald Juffermans, Henriëtte Verhoe ven. Yvonne Piket. Lenneke Meyer. OPPENHEIMSTRAAT 4 (Hr. Iterson) (dipl. A) Els Huisman, Nienke van Bekkum, Susan Lens, Monica Kikkert. Hans Kruit, Patrick Deirkauf, Freddie Hemerik, Erik On derwater. Ilonka van Riet, Irene Vriend, Jolanda van Lambalgen, Ca- tarine de Clerq, Astrid Kret, Mar griet Zitman, Alex Kamphuus. Floor van Zijl, Siskia Kikkert, Marjan Re geer, Barbare Schutte, Patrick Blom, Peter Bakhuis, Bart in 't Veld, Dick van Oort, Henk Niepoth, Erik Kra- nenveld, Wim Stoffers, Lida Leupe, Chris Oelemeyer, Peter van Evert, (dipl. B) Martin Lathouwers, Adrie Voorbij, Barbara v. d. Veen, Pierre Emanuel, Aad de Jager. ZOETERWOUDSESINGEL 32a (Hr. van Niel) (dipl. A) Martinus Brouwer, Elisabeth Martin, Johan nes Hogenobom, Hendrika Keizer. VAN VOLLENHOVENKADE (Hr. de Vries) (dipl. A) Carla v. d. Berg, Desiree van Daatselaar, Marijke Wit te, Aart de Jong, René v. d. Kwaak, Guus Brokaar, Marieke Walta, Ka rin Everaarts, Sandra Frankhuyzen, Jeanette Provoost, Kirsten Lammer- din. Eric Noest, Paul Lamping, Hans Pieterse. Egbert Hekkelman. Thea de Waal, Ankie de Vries, Esther Stralen, Hans Schoemaker, Ced'ric Glans, Charles Arbouw, Yvonne Sie- rat, Kees Nieboer, (dipl. B) Roelanda Zierikzee, Ellen Oudman, Dirk Ever aarts. Arien Versnel, Kees van Onse- len, John Laterveer, Ton van Iter- LAMMENSCHANSWEG (Zr. E- dith) (dipl. A) Gera Ouwerkerk, Marry v. d. Wegen, Marja v. d. Meer, An ja den Dubbelden, Liesette Molen kamp, Mieke Wortman. KERNSTRAAT (Hr. v. d. Scheun) (dipl. A) Peter de Water, Yvonne Bent, Henk v. d. Scheun, Jan van Buuren, Thijs v. d. Horst, Elly Stik- kelorum, Alice Klom, Rudy de Jong, Gidion v. d. Born, Marco Lepelaar, Klaas v. d. Vliet, Bob Smits, Mar cel de Jong, Astrid Holverda, Rien Rozier, Henry Vrede, Christiaan Bro- caar, Jan Peter Eversteyn, Marco Smit. Harm Jan ten Wolde, Diana Kloots, Yvonne Lacourt, Jan Cavé, Han de l'Ecluse, Henk Kooreman, Alex van Vierbergen, (dipl. B) Ellen Kumelen. Louise Schrammeyer. ASSERSTRAAT (Hr. Sleeboom) (dipl. A) Marian v. d. Zeeuw, Anne- lies Haasbroek, Helga Masurel, Olga Masurel, Marjolein Pera, Albert Haitsma, Ab Knetsch, Jan Oegema, Willem van Zwieten, Ineke Kret, Mieke Schouls, Walter Baas, Tommie Winkel, Irene Klinkenberg, Jac queline Koning, Ineke Padde, Nico Stouter, (dipl. B) Koos van Ryn, Kees Vreeken, Martin Vreeken, Yvonne Betcke. LORENTZKADE 61 (Hr. Ober) (dipl. A) Madineke Nieuwenhuyzen, Wilma de Vliet, Ruth Noorduyn, An ke de Ley, Leonoor Dullemeyer, In ge Lamboo, Ingrid Spuiman, Onno Verhoeven, Johan Blok, Silvia Era des, Hans Mader, Jolanda de Bruyn. Saartje de Haan, Francis Burgerjon, Irma Groenendijk, Rob Florijn, (di- plma B) Ruud Ladan. FRANCHIMONTLAAN (Hr. Wit- teman) (dipl. A) Marian Foks, An- gelique Overdevest, Ragonda van Zyp, Fitia Loenen, Jacky Koreman, Bram Owel, Michel Balsink. Joost Mentink, Nico Dekkers, Odillie van Haastrecht, Tresi Lavaleye, Marian Cornelissens, Xandra Lebens, An ja Bakker, Mathilde Klerks, Elly var Galen, Herma Straathof, Piet Duin dam, Peter Onderwater, Ronnie Bar- ning, Mark Straathof, (dipl. B) Diny van Schie, Roel Hosman, Hans Men tink, Gerda v. d. Krogt. DRIE OCTOBERSTRAAT (Hr. Fluyt) (dipl. A) Bram v. d. Berg. Bram Brouwer, Lilian Favier, Wilma Erkel, Anja van Soest, Marjan Wal- laart, Jolanda Binnendijk, Tineke Kooien, Marianne de Bolster, (dipl. B) Marian v. d. Reyden, Annelies Kanbier, Corrie Dorepaal, Elly Die- perink. LORENTZKADE 15a (Hi van Duursen), (diipl. A) Alfons Pompe, Mark Nota, Peter Paul Maassen, As trid Lagerberg, Connie Tims, Jo sé Verschie, Bernadet van Brussel, Hanneke Heetvelt, Frank Witte, Marga Uilenbroek, Martin Langezaal, Pauline Goddyn, Me-Wong Hsien, Ton Stuifzand, Peter Swinkels, Ma rian de Boer. Ronald Ammerlaan, Fred van Meegen, Stefan v. d. Geer, Franklin Bilderbeek, Coby Werners, I Barbara Creyghton, Silvia Robbers, (dipl. B) Margret Coenen, Jacqueli ne Oudendijk, Thomas Stolker, José d. Weyden. BOSHUIZERKADE (Hr. van Dal- sen) (dipl. A) Gea Witteman, He- leen Pardon, Regine Buquet, Marian- na Ligtvoet, Lia v. d. Zee, Jikke van Klaveren, Robbie Dubbelaar, Peter Cerdyn, Wouter Muller, André Te gelaar, Robbie Keereweer, Annelies Braker, Greetje Geuke, Kees Doorn kamp, Jerry Mulder, Peter Tegelaar, Heieen van Peet, Marja Lewis, An- v. d. Wijngaard, Pieter de Ru, Jan Arco de Ruis. Willy Ligtvoet, Marianne Kruyt, Corrie du Prie, Ar- noud van Lunteren, Joep Paul, Els Haaien, Marja van Polanen, Nol- lie Tisseur, Ida Bakker .Nellie v. d. Bom, (dipl. B> Kees Schouten, Wil lem Fucks, Joop Wakka, Marjolein de Zoete. Janneke de Graaf. OBRECHTSTRAAT (Hr. Noor duin) (dipl. A) Henneke Overduin, Rita Veefkind, Joke van Vliet, Yvon ne Houweling, Judith de Ru, Yvon ne Eikelboom, Freddy Raar, Karen Jan Cebol, Peter Kuif hoven, Marjo Goedhart, Lidy van Buuren, Anne- marie Vlasveld, Sonja van Putten, (dipl. B) Nellie van Egmond, Trudie Crama. JOHAN WAGEN AARLAAN (Hr. Cossee) (dipl. A) Els Doorschodt, Wilma Devilee, Petra v. d. Meer, El ly Schouten, Margriet Brand, Rico de Vos, Martin den Burg, Jackey Keyer, Wiro Janssen, Wieke Kamp man. Annet v. d. Reyden, Hans v. d. Lelie, Roel Bas, Virgina Miranda, Yvonne Gertenaar, Erica Harteveld, Elly Hoogenboom, Jacqueline Rijn- ders, Loes Kanbier, Betty v. d. Ham, Yvonne Pot, Joke Brugman, Anneke Webbers, Petra Nieuwenburg, Suzet- te de Cler, Paul den Nobel, Rob Ver kerk. Ger van Helden, Hester Ras, Sjaantje v. d. Biezen; Marja Selier, Ansje Klein, Jannemarie Duizend, Rudie van Royn, Bert Verstoep, Jaap Jan Hoogbruin, Miky van Loon, Melanie v. d. Linden. Richard Die- ke, Gerrie v. d. Linden. Monique Mi randa, Lenie Noort, Trudi Sira, Jeanet Groenendijk, Eddy de Vogel. TELDERSKADE (Hr. v. d. Veen) Diploma A- Paula Breedeveld, Jan de Zwijger. Ton Buitenshuis. Petpr de Jong, Rob Tegelaar, Nico Streur, Wijnand Blok, Cor Buis, Raymond Blankestein, Rietje Scheerder, Mare Laman, Ru die Schaafstra, Henny Wernars, An net v. d. Bend, Liesbeth Roman, Ed win Scholl, Henry van Benten, Dick Pardon, Gordon Kleian, Kees i Kaay, Herman van As. Dick Derk- sen, Roel Smeder, Mieke Stavleu, Gerda Blansjee, Sandra Beekman, Tineke Sanders, Ronnie Bouwmees ter, Eris de Rooy, Albert Holsbergen, Judie Koet, Iris v. d. Linden, Conny van Vliet. Diploma B: Tineke Beekman, Irene Franken, Pie ter de Jager, Klaaske Bakker, Jea nette de Zwart, Marco Flaman, Ma rieke Flippo, Coby Marsé, Arientje Vuuren. STADHOUDERSLAAN (Hr. v. d. Brink) Diploma A: Dick Broggelaar, Eddie Rskam, Marja Vlasveld, Ineke van Kampen, Ronald Eradus, Kees Rijneveen, Jan Flippo, Ronnie Wetselaar, Doortje Selier, Wim Vos, Kok v. d. Mey, Walter Kui- venhoven, Helma Kukler, Martina de la Rie, Yvonne Segaar, Greetje Ar- noldus, Yvonne Lugtigheid, Kees Brokaar, Ben Schuchard, Simon Eraxhoven, Hans Vlasveld, Tineke Pardon, Adriaan van Kampen, Wim Handgraaf, Franciscus Roberts. Diploma B: Janna Robbers, Wilma Muusse, Re gie de Gorte, Marja Blom, Anja Buis, Kees Schuuring. BOSHUIZERLAAN (Hr. Duym) Diploma A: Ferry Bosman, Frans Breedeveld, Co bie Bavelaar, Irene Grooters, Freddy Duyn, Anja Visser, Elsje v. d. Meel, Lenny van Buuren, Marieke Braggaar, Paul Belt, John Driessen, Marga Flerig, Theo Luyks, Ferry Pieplenbosch, Peter Roeanelé, Rienie Devilee. Cok Janson, Arno Lindeman, Els. v. d. Vooren. KENNEDYLAAN (Hr. Drukker) Diploma A: Henk Gaykema, Olga Soudan, Phi- lippus Kuipers, Marcia Lever, Karei van Veen, Marjolein Blom, Henry Schwegman, Jan Verwey, Yvonne Schneider. Leon Blansjaar. Diploma B: Piet Otte. Jelle v. d. Veen, Rik Bo venberg. TER HAARKADE (Hr. van Oudenhoven) Diploma A: Henny Loos, Anneke v. d. Hulst. Coby Vinken, Bernadet Verver, Ria Schef- fer, Kees Meyer, Ruud Simons, Ve- ronique Noordman. Mardet van Gen nep, Mirjam Perquin, Collin Gelevert, Oswald Mank, Vere Halvemaan Mark Schrama. Winhied van Beek. Joke Ubink, Theo de Wilde. Diploma B: Hans Nachtegeller, Wil van Dam, Al fred Gelevert, Hans de Koning. Jan v. d. Klein, Hélène v. Paridon, Mar cel Walenkamp. DONIZETTILAAN (Hr. Montanus) Diploma A: Ernst Jan Beerlager, Kees Verhagen, Michiel den Os, Paul Janssen, Gem ma van Buuren, Rob Mink, Jan van Haasteren. CESAR FRANCKSTRAAT 1 (hr. Rotteveel (diploma A)Tineke Schelvis, Els Jenster, Mira Goulooze, Caroline Mom, Patricia de Groot, René Hereman. Arno van Kins. John Lorist. Riny Gravenkamp, Martin Boom. Bob Langezaal. Peter Weerts- ima, Tineke Hop. Marjon Ditmar, Adrie Straver, Hans Heuzen, Theo Emans, Bert-Jan de Jong, Anneke Blommesteyn(diploma B): Inge Eind veld, Jacqueline Rooymans, Di- neke Koot. Paul Hunck, Leo v. d. Hoeve, Peter v. d. Linden, Aadje Pel- CESAR FRANCKSTRAAT 5 (hr. Van Meeuwen): (diploma A): Dick Brussee, Laurence Volkers, Her man Doeleman, Ronald Quist, Erik Koreman, John Koopmans, Marjo Buis, Peter van Weizen, Richard Nardten, Elsje de Haan, Marijke van Gent, Jenny v. d. Hoogt, Lenie Hoog straten. Cor Breeuwer, Nelly Jesse, Enna Tegelaar, Thea Boomstra; (di ploma B)Paul Segaar, Janneke Swagers. ADRIAAN PAUWSTRAAT (hr. Berg): (dipl. A): Marian Broekhof, Hans Reterink, Corinne Zwanenburg, Adrie Dijkstra, Wilma Verver, Moni- ka Tolenaar, Alexander Szirmai, Els Brinks, Wim van Kampenhout, Maar- ten Bobbert, Dick Kroon, Heieen v. d Heyden, Marganda Overvliet, Moni que van Bilderbeek, Mirèse Mudde, Hester van Duinen, Else Marfje den Os, Frits Tjio, Marijke v. d. Broek, Searlett Haasnoot, Anneke Swager, Pim Tilburg. Kees v. d. Kraan, Paul Leenhouts. Henny Dijkstra, Trudie van Tilburg; (dipl. B)Saskia de Jong, Wim Schenk. Albert Wessel, Evelien van Beusekom, STORM BUYSINGSTRAAT (mej. Wiersinga), dipl. A: Arie van Leeu wen. Wim Zandbergen, Freek van Vliet, Dick Spies, Anneke Spies, Martien van Haren, Frans de Vries, Anja Besselink Hena Bink; dipl. B Cor v. d. Riet, Annelies Faas, Els Straathof, Ria Hove DAMLAAN (hr. De Jong), dipl. A Karin Polane, Rob v. d. Berg, Kees van Oorde, Gé de Haas, Jannie Bre- develü. Herman Vijlbrief. Harry Ouwerkerk, Sjaak Boekkooi, Josje Nieuiwenburg, Benny Heemskerk; dipl. B: Mariska Brussee, Bert Heemskerk, John Poot, Henny Wort man, Paul Lentz. MORSWEG 188 (hr. Lankhout), dipl. A: Helgo Tuinhof, Lupa Weiss, Jan Springer, Tinie Guldemond, An neke de Boer; dipl. B: Yvonne Kerkvliet, Willy Wiessenberg, Johan Janzen. DAMLAAN 22 Ohr. Van Adrichem) dipl A: Eddy van Dijk, Loek Staats, Aad Akerboom, Jolante Marks, Ge rard v. d. Berg, Marcelleke Kuiters, Marja v. d. Steen, Els Kemper, Inez de Kruyf, Leo Snders, Gerard Ger tenaar, René Borst. MORSWEG 188 (hr. Schtitten). dipl. A: René Hugten, Lla Schone- veld, Cobie Schaap; dipl. B: Teun Varik, Hans Rietdijk, Joop Jonker, Peter v. d. Weijde, Arie van Velzen. BOERHAAVELAAN (ihr. Hettinga) dipl. A: Genard Koek, Ed Schoon- derwoerd, Erik Kroeze; dipl. B: Chris Connu, Leo van Veen. HAARLEMMERWEG (hr. Van Ei sen), dipl. B: Jan Bos. Theo Offen- berg. RIJNSBURGERSINGEL (hr. Bron- ner), dipL A: Rob van Vonderen, Annemarie Hanselaar, Marian Abra hams, Alle v. d. Bent, Wim Teske, Paul Hartevelt, Marie v. d. Bent, Harry Lepelaar, Karei de Graaf, Ju dith de Wolf, Carry Vogelenzang, Peter Leeflang, Alie Kalkhoven, Jan Hogenes: dipl. B: Marrian Riem ens, SjaaJk Azier, Anneke Velthuyzen. RIJNSBURGERSINGEL (hr. God- dijn), dipl. A: Bram v. d. Wal, Sjaak Starre, Cock Filippo, Hans Over dijk, Ronny Jonker, Jan Hulsebos, Jan de Kok, Rico Rosbergen, Wilgerd Pruyn, Henk Heetveld, Sjaak War me nhoven Jeroen Eradus, Adri van Maasdam. Laura Pet, Marjo Verboon. Erik Sprong; dipl. B: Paul Challik, Roel Karei, Rieneke Ravensbergen, Corrie Colpa, Ronald Nieboer, Harry van Evert, Eric Wassenaar. TIMORSTRAAT (Hr. van Dfjki Dipl. A: Henriette de Heide, Marga Verhoeven, Cathy Terpstra. Ellen Plomp, Rita Florissen, Marjoke Ver hoog, Anita Doll, John Verkuylen, Gerard van Schaik. Bram v. d. Lin den, Marianne Baak, Reinier Vane- ker, Rudie Kerkvliet, Wilma da Kroon, Wilma van Barneveld, Johan van Boogaard, Bert Schildhuizen, Jeffrey v. d. Bijl. Dipl. B: John van Egmond. WILLEM DE ZWIJGERLAAN (Hr. Schuurman) Dipl. A: Petra Kooien, Marion van Houten, Ditte Cire, Ri- neke Haarlem, Alie Holswilder. Jo landa Leget, Wim Ligtvoet. Harry Frause, Jack Sluys, Rudi Aalten, Ro nald van Hees, Tiny Hartevelt, An neke van Egmond, Wim Seriier, Henk Sira, Ronald Brouwer. Dipl. B: Hans Veriint. Marja v. d. Wilk. SUMATRASTRAAT 203 (Hr. Bar- telsman) Dipl. A: Marja v. d. Hout, Hannke de Raat, Joke van Drie, Kees Wilbrink, Roel Heinrich, Rob Visser, Johan Boezaard, Fred van Duyn, Christina v. d. Weyden, Marijke Boom. Ria van Vliet, Gini Schieving, Jan Vavier, Karin Keizer, Els de Ru. Dipl. B: Ria Onderwater, Chris van Tongeren, Sjaak Kluivers, Anja Schouten, Onno Immink. SUMATRASTRAAT 195 (Hr. Brit- tijn). Dipl. A: Marijke Selier, Jan neke Witteman, Erik van Heuzen, Paul van Diggelen, Hans Chouffour, Erik Stoute, Rony Kersbergen, Ali- da Boomgaardt, Yvonne Ottenhof, Gerda Laterveer, Annemieke Tim- mers, Frans Mechelsen, Daan v .d. Kroef. Dipl. B: Jan Pauw, Marga Ruis, Wilma v. d. Veer.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 11