fijne schoenen kopen? Predikant laat zijn gemeente in de steek ünie&ans ZWARTE DAG VOOR EEG J ENKELE REIS JOHANNESBURG DRIE JAAR EN t.b.r. GEEIST INRIJSWIJKSE MOORDZAAK MET EEN ENKEL WOORD LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 20 DECEMBER] Stille aftocht van de „zwarte dominee" Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Bedankt voor Heinenoord J. N. de Ruiter te Beekbergen. GEREF. KERKEN Beroepen te Rysoord (vac. J. J. Ritsema) J. J. H. Hofland te Owen- sound (Ont.) (Canada); te Gronin- gen-Helpman P. R. Everaars te Schiedam. CHRIST. GEREF. KERK (Van onze correspondent) De 80 leden van de afgescheiden Oud-Gereformeerde Ge meente in Kampen-IJsselmuiden, die zondag bijeen waren in het Kamper huurzaaltje, hebben zich moeten behelpen met een preeklezing van een der gemeentenaren. Het ziet ernaar uit dat de rappe, krakerige stem van voorganger Wakker nooit meer tijdens de wekelijkse godsdienstoefening zal klinken. zwarte auto's, kondigde in januari van dit jaar een grootscheeps emi gratieplan aan. Hij gaf uiting aan zijn ongerustheid over de werkloos heid in Nederland en maakte bekend dat hij met 150 leden van zijn ge meente naar Zuid-Alrika zou emi greren. Sindsdien heeft de gemeentesecre tarie van IJsselmuiden desgevraagd enige wereldpaspoorten aan afge scheiden oud-gereformeerden afge geven maar het waren geen aanvra gen voor emigratie. Er is trouwens ook geen sprake van werkloosheid in IJmuiden. Het is zelfs de vraag of er ooit een opvolger zal worden gevonden voor de zwarte do minee", die vorige week on aangekondigd in gezelschap van zijn vrouw op het nachte lijk Schiphol in een vliegtuig stapte voor een enkele reis Jo hannesburg. zijn bijnaam heeft te danken aan zijn voorkeur voor zwarte kleding en Op vrijdag 8 december behandelde ik voor de lidmatenkring van de hervormde wijkgemeente „Noord- Oost" in Katwijk aan Zee de „Open Brief" van de 24 verontruste her vormde predikanten. Met enige ver bazing nam ik kennis van het ver slag over deze samenkomst in uw blad van maandag 11 december. Af gezien van enige kleine onjuistheden heb ik twee bezwaren tegen dit ver slag. Gaarne zou ik het volgende wil len rechtzetten: 1. Ik heb op die bijeenkomst niet gezegd, dat het IKOR geen be kendheid heeft willen geven aan de „Open Brief". Het was mij bekend, dat het IKOR voor de televisie een gesprek over deze „Open Brief" had uitgezonden tussen dr. F. de Graaf (één van de ondertekenaars) en ds. Don. 2. In de tweede plaats heb ik het beleid van het IKOR aangeval len, omdat men. uitzonderingen daarge^ten (onder andere ds. L. Kievit éénmaal in het jaar of in de twee jaren)bijna niemand vraagt uit confessionele of her- vormd-gereformeerde kringen. Het opschrift „Ds. L. Kievit (Lei den) geweerd door IKOR" is derhalve onjuist. U bewijst de lezers en mij er een dienst mee, wanneer u deze rectiifi- catie plaatst. Met hoogachting, G. Boer. hervormd predikant, Katwijk aan Zee. ADVERTENTIE zegt de ^kNederla Alléén als er Uniekaas op staat, sta ik in voor de kwaliteit Wie kan het beter weten? Onze kaasbaas is onze keurmeester en keurt de kaas voordat ze naar de winkel gaat. A I I e e n de Kaas Unie kent zo'n scherpe controle en selectie. A I I e e n de Kaas Unie garandeert u daarom de leeftijd èn de kwaliteit van de kaas! Uniekaas da's de beste kaas! ZIE TOE dat u werkelijk naar Zuid-Afrika te vliegen? Nie mand weet het. Sommigen van zijn geloofsgenoten vermoeden dat hij zich oriënteert over de werkgelegen heid en toekomstmogelijkheden om hierover spoedig verslag uit te bren gen. De meesten halen de schouders op. Zfj verkeren in onzekerheid. Zij la ten bovendien blijken dat als zij het wel zouden weten er nog geen re den is om de mond open te doen. De afgescheiden oud-gereformeerden hebben tot dusver altijd één woord voerder gehad en dat was de strenge predikant Wakker. Groot nieuws 99 Een strenge predikant, deze domi nee Wakker. Maar ook een man die streng voor zichzelf kon zijn. Toen hij eens zijn volgelingen opriep het roken te staken begreep hij dat hij zelf het voorbeeld moest geven. Het heeft hem enorme moeite gekost, maar met behulp van pilletjes is hij er tenslotte toch in geslaagd. In januari van dit jaar zorgde de IJsselmuidense dominee voor groot nieuws door aan te kondigen dat hij een grootscheepse emigratie van zijn sekte voorbereidde. Hij sprak: „de werkloosheid dreigt en wij willen de vooroorlogse situatie niet weer mee maken. Ruim 150 leden van onze ge meente hebben zich reeds aange meld om in Zuid-Afrika een nieuw bestaan op te bouwen. Ik heb Zuid- Afrika gekozen omdat dit een goed land is voor arbeiders. Als Amerika beter mocht blijken dan gaan we natuurlijk daarheen. En als het ten slotte weer beter gaat in Nederland komen we gewoon terug. De werk loosheid is een zaak die niet snel kan worden opgelost. Dat is voor de oorlog ook niet gebeurd". Bij de Zuid-Afrikaanse ambassa de was men minder enthousiast. „WU hebben behoefte aan vakarbeiders. Ongeschoolden hebben we zelf meer dan genoeg". Onder de lidmaten van dominee Wakkers gemeente bevinden zich weliswaar enige vakarbeiders, maar het merendeel voldoeit niet aan de eisen die andere landen voor emigra tie stellen. Misschien is dat ook de reden geweest dat het met veel op hef aangekondigde emigratieplan ge leidelijk aan naar de achtergrond verdween en er in IJsselmuiden al sinds vele maanden niet meer over werd gesproken. Totdat bekend werd dat de domi nee zijn huis had verkocht met de inboedel erbij. Sinds vorVje week woensdag geeft zijn telefoonnummer 3506 geen gehoor meer. Het echt paar Wakker vertrok onverwacht naar Zuid-Afrika en vergat de ach- terblijvenden te vertellen wat het doel van de reis ls. ADVERTENTIE HOOFDPIJN poedersJL^ KIESPIJN poeders HOEST poeders werken GRIEP poeders verrassend Vervolg van pag. 1 Er is dus zo werd geconstateerd, geen overeenstemming in de Mi nisterraad over de wijze, waarop de procedure moet worden voort gezet. Wel zullen de verzoeken om toetreden van het Verenigd Ko ninkrijk Ierland, Denemarken en Noorwegen en de brief van Zwe den, dat alleen om onderhandelin gen vroeg, op de agenda van de raad blijven staan. Dat besluit wordt aan de kandidaten-leden meegedeeld door de voorzitter van de ministerraad. Iedereen en zeker de ministers heb ben gisteren met alle geweld de uitdrukking „nieuwe crisis ln de ge meenschappen" willen vermijden. Maar toch werd de situatie als ernstig beschouwd. Minister Luns heeft in zijn slotwoord in de raad van ministers gesproken van een „zwarte dag voor de Gemeenschap en voor Europa". „Toen wij in 1958 het Verdrag van Rome tekenden", zei hij, „dachten wij dat wij aan het begin stonden van een duide lijke ontwikkeling in de richting van een politiek, cultureel en eco nomisch verenigd Europa. Evenals in '63 en als gevolg van dezelfde po litiek heeft 1 partner de deur naar dat Europa dichtgehouden". Verder constateerde de minister dat de Nederlandse regering „diep was teleurgesteld en uitermate bezorgd over de zware slag die nu aan de Europese gedachte was toege bracht". Hij wilde niet verhelen dat de terugslagen „onafwijsbaar" te voelen zouden zijn in het leven in en buiten de Gemeenschap. „De aanvraag is gesteld en blijft ge steld. Van haar kant zal de Neder landse regering alles doen om de condities te scheppen waaronder in een later stadium de onderhan delingen over de aanvraag opnieuw kunnen worden geopend". Namens de andere landen, d.w.z. die van de „vijf", zijn, met varianten uiteraard, gelijkluidende verklaringen afge legd. Tezelfder tijd vergaderden in het Brusselse Congrespaleis ook de mi nisters van Landbouw van de „zes" over een agenda van vrij technische punten. In die vergade ring heerste ongerustheid over het geen op een hogere verdieping werd behandeld. De ministers kwa men af en toe eens by elkaar zien hoe het ermee stond en minister Lardinois ging verscheidene malen zijn collega van Buitenlandse Za ken Luns bezoeken. Toen nu eenmaal in de raad van ministers van Buitenlandse Zaken de teerling was geworpen, heeft I de Nederlandse minister van Land- bouw schorsing van de zitting van j de landbouwraad gevraagd. „Wij kunnen", zo zei hy, „vanvond hier niet doorgaan, alsof er ln dit ge- bouw niets is gebeurd. Men kan niet in alle rust en concentratie spreken over zaken als de invoer van mimosa en de prijs van eie ren als er dingen worden beslist zoals de onmogelijkheid met Enge land te onderhandelen". De Duitse en Luxemburgse ministers vielen hem bij en Höchler, de Duit se voorzitter hamerde toen de schorsing er doorheen. Een datum voor een nieuwe vergadering werd niet vastgesteld. Dat was de eer ste Nederlandse aanval die tot doel moest hebben Frankrijk te laten zien dat nu de strijd tot hulp van Europa's oude bondgenoot En geland was begonnen. (Van onze Haagse correspondent) De hele dag huilde de 3-jarige Anita hartverscheurend. Toen gingen orr^vuste buren poolshoogte nemen. Zij vonden het kind onverzorgd in haar bedje. Van de moeder ontbrak elk spoor. Die middag, vrijdag 19 mei, vonden rechercheurs het ont zielde lichaam van de moeder (24) in een plunjezak, in een kast van de kamer van haar huurder Adriaan (30). De huurder werd de volgende nacht aangehouden in Delft, toen hij na lange omzwervingen op weg was naar een geestelijTke. om zijn afschu welijke daad te biechten. Hij beken de direct. In de nacht van 18 op 19 mei heeft hij zijn jonge hospita door een klap met een hamer, volgd door wurging, om het leven gebracht ln de slaapkamer van haar flat in Rijswijk. De officier van justitie bij de Haag se rechtbank eiste gistermiddag een gevangenisstraf van drie jaar met aftrek en ter beschikkingstelling van de regering tegen de dader, die sterk verminderd toerekeningsvatbaar is. De officier mr. van der Bruggen achtte geen moord doch alleen dood slag bewezen. Het testament van kardinaal Spellman De onlangs overleden aartsbis schop van New York, kardinaal Spellman, heeft al zijn aardse be zittingen nagelaten aan zijn opvol ger ln New York. Deze opvolger, die nog niet is aangewezen, zal de nalatenschap, waarvan de waarde op 30.000 dollar wordt geschat, moe ten verdelen tussen liefdadigheids instellingen in het aartsbisdom. De erfenis omvat o.a. een postzegelver zameling en een collectie penningen. WOENSDAG Rijksher barium (Schelpenkade 6): Bloemschikavond Kon. Ned. Maat schappij voor Tuinbouw en Plantkun de 7.30 uur nam. Camera-theater: K en O-filjn van de maand „Zarie dans le métro". 7 en 9.15 uur nam. Rijksmuseum voor Volkenkunde: Centrum voor vrij geestesleven. Spr. H. D. van Goudoever over ,.De weg van de uiterlijke ontwikkeling". 8.15 uur Stadhuis (trouwkamer)Spreekuur sociale raadsvrouw. 4-6 uur nam. DONDERDAG ADVERTENTIE Leiden Haarlemmerstraat 53 Den Haag Spulstraat 14 Filialen te Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen,Dordrecht, Breda en Tilburg. BINNENLAND Nieuw lid Eerste Kamer De heer J. Hey, wethouder voor sociale zaken, volksgezondheid en personeel van Arnhem en lid van de provimnaie staten van Gelderland, is door de voorzitter van het centraal stembu reau benoemd verklaard tot lid van de Eerste Kamer. De heer Heij heeft verklaard dat hij de benoeming aan vaardt. De heer Hey (47), die tevens lid is van enkele onderwijscommissies, volgt het christelijk-historische eerste-ka- merlid ir. M. A. Geuze op, die om ge zondheidsredenen ontslag heeft geno men. Chinezen gearresteerd Drie Chi nese bemanningsleden van het Ne derlandse vrachtschip Straat Florida zijn in de Braziliaanse havenstad Vi- toria in de gevangenis gezet, nadat het schip maandagavond door Bra ziliaanse mariniers was bezet. De drie arrestanten worden ervan beschuldigd de leiding te hebben ge had in het verzet van de 59 Chinese Prinses Irene is gistermiddag van Schiphol naar Spanje ver trokken. HM. de Koningin had haar dochter zelf naar de lucht- haven gebracht. Sneeuw in Duitsland In de berg gebieden van midden-Duitsland, in de Frankische Jura en de Beierse Al pen is gisteren veel sneuuw geval len. In de Harz viel 35 tot 70 cm en ln de Beierse dalen een meter. In de Ju ra ls zelfs twee meter sneeuw geme ten. Hier en daar is het verkeer vast gelopen en zijn telefoonlijnen bezwe ken. Vooral in Hessen en Wurttem- berg-Baden heeft het wegverkeer veel hinder van sneeuw. Onrust in west-Bengalen Een menigte boze vrouwen heeft het ont slag geëist van de gouverneur van de Indische staat west-Bengalen, Vi- ra. Zij eisten tevens het aftreden van de regering van de staat. De politie arresteerde honderd vrouwen. Ontvoerd kind uit auto geworpen De vijfjarige Michaël Borzner. die maandag in zijn woonplaats Mannheim door een onbekende ont voerd werd, is gistermorgen ernstig gewond door een automobilist aange troffen langs de autosnelweg Frank- furt-Würzberg. Hij ls naar het zie kenhuis van Aschaffenburg overge bracht Heroïnesmokkel De Amerikaan se douane heeft op het vliegveld Dul les bij Washington een 39-jarlge Fransman aangehouden, die trachtte heroïne ter waarde' van 500.000 dol lar het land binnen te smokkelen. Vermoed wordt dat' deze man, Bou din, deel uitmaakt van een bende die verdovende middelen van Frank rijk naar de Amerikaanse oostkust smokkelt- Roemeens-Israëlische overeenkomst Israël en Roemenië hebben in Jeruzalem een handelsovereenkomst getekend, die voorziet ln verdubbeling van het handelsverkeer tussen belde landen in 1968. De overeenkomst ls tot 1970 van kracht, daarnaast ls een luchtvaartovereenkomst geslo ten waarbij de luchtvaartmaatschap pijen van beide landen in april vol gend jaar geregelde diensten zullen onderhouden tussen Roemenië en Is raël. Australisch Nieuw-Guinea De VN-assemblee heeft geadviseerd dat Australië ln zijn deel van Nieuw- Guinea alle beweerde discriminatoi re praktijken laat varen en spoedig een datum voor onafhankelijkheid van het gebied bepaalt. Het besluit is genomen met 85 tegen 16 stem men, bij 18 onthoudingen. Cubanen terechtgesteld Twee Cubanen zijn terechtgesteld, nadat zy schuldig waren bevonden aan het doden en beroven van een Ameri kaanse plantagehouder en zijn Oos tenrijkse huishoudster. Deze dubbele roofmoord werd op 12 november j.l. gepleegd op het eiland Pines, op 65 km. van de Cubaanse zuidkust. Veeteeltbedrijf op Curacao De Hollandse Beef Corporation wil op Curacao een veeteeltbedrijf zetten van ongeveer 2.000 stuks vee. Reeds zijn begin van deze week zes paarden op Curacao aangekomen. De Holland Beef Corp uit New York zal met enige handelaren op Curacao samenwer ken. Het ligt in de bedoeling een fok kerij op te zetten van koeien, paar den en varkens. Gevlucht President Soglo, die zondag bij een onbloedige staats greep in Dahomey ten val gebracht werd. heeft onderdak gezocht in de Franse ambassade. De 58-jarige president ontsnapte hy gestolen had van de archiman- i aan huisarrest door eerst de Ame- clrlet van de Griekse kerk in Venetië, rikaanse ambassade binnen te wip- Volgens zijn zeggen zou de Nederlan- pen die naast zijn villa staat. Soglo ier de crucifixen ten geschenke heb- nam zijn in Frankrijk geboren vrouw ben gekregen. i met zich mee. bemanningsleden van het schip te gen douaneonderzoek van hun ver trekken. Daarbij zouden de doua niers met messen en ijzeren staven bedreigd zijn. VVD-commissie Het bestuur van de „Vereniging van staten- en raads leden van de Volkspartij voor Vrij heid en Democratie" heeft een com missie ad hoe benoemd voor bestu dering van 't voorlopig ontwerp voor de herziene gemeentewet zoals deze door minister Beernink is uitgebracht. De commissie is als volgt samenge steld: prof. mr. E. H. s'Jacob in Groningen-, voorzitter, D. W. Dett- meijer, Den Haag, vice-voorzitter, H. G. van Zwijndregt, Den Haag, secre taris, K. H. Brandt, Den Haag, lid, mr. A. P. J. van Bruggen in Delfzijl, lid, mr. G. Loopstra ln Vlagtwedde, lid, mr. dr. W. K. J. J. van Ommen Kloeke, Den Haag, lid, mevrouw mr. A. Zeijdner-Rempt in Wassenaar, lid. IJ-tunnel bijna compleet Zater dag 6 januari ijs en weder die nende zal het laatste tunnelele ment van de IJ-tunnel aan de noord kant van de spoorbaan worden afge zonken en op zijn plaats worden ge bracht. Dat betekent dan dat de IJ-tunnel compleet is. De afwerking zal uiteraard nog enige tijd vergen. Het streven is in oktober volgend jaar geheel gereed te zijn. Gift van NSF aan „Het Dorp" De Nederlandse Sport Federatie heeft een belofte aan de stichting „Het Dorp" ingelost. De voorzitter van de NSF, jhr. mr. A. Feith, overhandigde gisteren symbolisch het tijdens de marathonactie „Open het dorp" toe gezegde bedrag van f 250.000 aan de voorz. van de stichting „Het dorp" prof. ir. L. H. de Langen. Tevens ont hulde de voorzitter van de NSF de eerste steen van de sporthal, die na tuurlijk in de eerste plaats bestemd is voor de bewoners van het dorp. Vermoedelijk zal de sporthal, die ln totaal f 400.000 kost, eind mei van het volgend jaar geopend worden. Overval met traangas - De recht bank in Arnhem heeft conform de eis een 29-jarige chauffeur uit Arn hem veroordeeld tot acht maanden gevangenisstraf waarvan drie maan den voorwaardelijk wegens een over val op een dronken vrouw in de Steenstraat in Arnhem in de nacht van 9 september jl. Hy wrong een tasje uit haar han den, waarin f 1200 zat na haar en haar metgezel traangas in het ge zicht te hebben gespoten. Onderwijzeres met pistool bedreigd Een losarbelder uit Driel, die op 3 oktober in Arnhem een school bin nendrong en daar een onderwijzeres met een pistool bedreigde en haar mond trachtte te snoeren, is gisteren door de Arnhemse rechtbank con form de eis veroordeeld tot tien maanden gevangenisstraf met aftrek. BUITENLAND Crucifixen gestolen Aan de Ita liaansOostenrijkse grens by het grensstation Tarvisio is gisteren door de Italiaanse spoorwegpolitie een 25- jarige Nederlandse seminarist, wo nende ln Munchen (Duitsland), ge arresteerd. Hij was in het bezit van twee kostbare antieke crucifixen die Kantine P. c. en L. (Blnnenn gracht) Phllatelica Contactrullau 7.30 uur nam. Stadsgehoorzaal: K. en promenadeconcert man.v. R'damspj harmonisch Orkest. 8 uur nam. Gebouw Ohr. Soc. Belangen: Le$ vergadering Leidse Tuiniers. BlonTiIstem-erenntging „Doic dracht Verboorden". 8 uur n ZONDAG Stadhuisplein: Kerstzang. 7.45 Rijnlands Lyceum (M. H. Tn* laan): Gem. voor oorspronkelijke: tendom. Spr. evang. N. van der ft 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Ji Christus van de heiligen der lat dagen. Spr. dhr. Diender. 1 BIOSCOPEN Camera: „Het oudste beroep vas wereld", 18 J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 Zond 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur. Lido: „Ik een killer", 18 J. Dag, 7 en 9.15 uur; Zond. 2.30. 4.45, 9.15 uur. ir; Zr 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: „Moeras der zonde", 18 J 2.30, 7 en 9.15 uur; Zond. 2.30, 4.4i 9.15 uur. Studio: ..Te veel voor één man' J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; Zond.; 4.45, 7 en 9.15 uur. Trianon: „Slachting in Chicago' J. Dag. 2.30, 7 en 9.15 uur; Zond,- 4.30, 7 en 9.15 uur, TENTOONSTELLINGEN Lakenhal: Foto-tentoonstelling Noordhoek. Werd. 10 uur voorin- zondag 1-4 uur nam. (ta Januari) De Lakenhal: Dag. 104 uur:» 1-4 uur. Rijksmuseum van Oudheden penburg 28)Werkd. 10 uur voorj 5 uur nam.; zond 1-5 uur nam. I ,egerm useum Pestb ulslaan uitzondering van zaterdag van 10-4 (zondag 1-6 uur). Rijksmuseum voor Volkenkia IJ» (Steenstraat 1): dag. 1017 u.; dags 13-17 uur. Rijksmuseum voor Volkenkd" Tentoonstelling Collectie Lechner jjjg Japanse Kunst Werkd. 10 uu- tot 5 uur nam.; zondags 15 Rijksmuseum voor de geschledj der natuurwetenschappenDag. uur. zond 1-4 uur Museum voor Volkenkunde expo (jrg Japanse volkskunst 10 uur voor uur nam. (Zondags 1 tot 6 uur t t.em. 12 maart. Galerie Hans Vink (Breestraat 1 Tentoonstelling grafiek J. Mens! W. den Ouden en A. Schlüter. Geop dinsdag t/m zaterdag 9 u' 6 uur nam. (t/m 6 Januari). Galerie Van der VI 1st (Boterm 3Tentoonstelling Gerti Bl« broodspot. Geopend dinsdag t/m. terdag 10 uur voorin.6 uur m bovendien vrijdagavond 810 i (T/m. 6 Januari). Waaggebouw Kunstmarkt Dagell) -6 uur nam. (behalve op zor (t.e.m 18 dec.) van 2-9 uur (t.e.in. 23 december). Wassenaar (Kunstzaal Heuff toonstelling schilderijen Cor Dll keramiek van Margreet Hulsrru Maandag t/m zaterdag 10 uur voo 5 uur nam.; bovendien dlnsdaga; ln E 8-10 uur (t/m 10 Januari). Avond- en nachtdienst der apothildaai Geopend voor spoedeisende gi jchi len: Centraal Apotheek. Breertfov 74, tel. 20552. "jan Apotheek R. van Breest Smallent te Leiderdorp ls de gehele week opend. WEEKEINDEDIENST DER HUISARTSEN. Tot zaterdagochtend 10 uur n plege men de eigen huisarts, daa tot zondagnacht 24 uur de dokti telefoon 22222. HAAGS A G E N D DINSDAG 19 DECEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Hi se Comedle: „De vrouwen-van tr Diligentia, 20.15 uur: Carmenclti zada. viool, m.m.v. George van R« se, plano. Grote kerk, 20.45 uur: De Hadet -Rel, Haags zusterkoor. Joseph's Place, 22.30 uur: Ann ton met Combo. Tiffany's, 22.30 uur: Pla Beek- WOENSDAG 20 DECEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur: Hi se Comedle: „Helder zien ln het Dlilgentia, 12.40 uur: Nieuwe Ko die: „En het geschiedde ln die D»| Kurzaal. 20.15 uur: Het Utrf Symfonie-Orkest. 'Poppentheaters Guldo 14.30 uur: „Suuske en zijn ezel! Frank Kooman, 14.30 uur: „Mimi, wonderkat". Tiffany's, 22.30 uur: Pla Beek- WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Ams terdam Den Helder Y pen burg Vlissingen Lelde De Bilt Twente Eindhoven Zuid-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfort München Zurich Locarno Wenen Innsbruck BelgTado Athene Barcelona Madrid Mallorca Lissabon onbewolkt half bew. half bew. sneeuwbui onbewolkt llohit bewolkt onbewolkt licht bew. sneeuwbui onbewolkt licht bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt motregen geh. bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolkt lloht bew. onbewolkt sneeuwbui sneeuw 12 -15 -8 -14 -4 -f 2 -12 1 -f -0 -7 licht bew. zwaar bew. geh. bew.

Leidsch Dagblad | 1967 | | pagina 2